open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Tegijad autoroolis

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 9:29 pm    Teema: Tegijad autoroolis Vasta viitega

Siia palun siis kõigil "tegijatel" teha solvavaid ja mittepädevaid postitusi autkoolis õppivate õpilaste ja neid õpetavate sõiduõpetajate kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

kui vihjad minu eelmisele postitusele siis ei taha ma solvata ühtegi õpilast ega õpetajat.lihtsalt võiks teiste liiklejatega arvestada,ma teen tööd ja mul on kliendid kes tahavad kindlal kellaajal oma pakki saada.minuarust saab paigaltvõttu harjutada õppesõidu platsil kedagi segamata.seejärel võib edasi liikuda linna väiksematele tänavatele,maanteele ja seejärel alles linna suurematele tänavatele ja suurema liikluse sekka.pealegi kas mitte autokoolis ei õpetata sõitma peab teisi liiklejaid takistamata? 20-30km/h kulgedes hakkad teistele jalgu jääma kas pole?kui eksin siis paranda mind.sõida aga lase teistel kah sõita!
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mul midagi etteheitvat pole öelda.. aga yks kysimus oleks härra Alesmale kyll.. seoses lõppastme koolitusega Alopexis.
Koolitus on 1200 krooni.
koos transpordiga tartusse on 1600 krooni.
transport tartusse on 400.- eeku..
kui palju sis oma autoga liigelda tuleb?
viljandist tarusse on oma 80 kilti w? teekonna pikkust libedarajale ma muidugi ei tea, aga autoga mis võtab keskmiselt 10 l sajale,( enamuses peaks ikka vähemaga hakkama saada) tuleks edasi tagasi sõidu hind (ümardan teekonna 200 kildi peale) 200x0,1x 15 eeku = 300 krooni
kui nyyd leida samal päeval lõppastmekoolitusele minejate seast kambamehi oma 3 tykki ja jagada sis hind 4ga, tuleks maxumus näkku ca 75 eeku.
mis on ikkagi tunduvalt vähem kui 400 krooni.
et kysimus sis selline: mida selle 400 krooni eest saab?
ja kui halb variant oleks oma autoga tulemine?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
lihtsalt võiks teiste liiklejatega arvestada,ma teen tööd ja mul on kliendid kes tahavad kindlal kellaajal oma pakki saada

muideks, need ELS autod on ühed pidevad LE rikkujad, lõikavad pöördeid, ajavad seal mööd,kus ei tohi ,peatavad keelumärkide mõjupiirkonnas, ületavad kiirust jne.jne.seega on arusaadav sul närvid läbi nagu piirivalve koeral

Tsiteerin::
et kysimus sis selline: mida selle 400 krooni eest saab?

See on teenus, viimise ja toomise ja isa-ema eest libedarajjal ,et sa mitte seal olles püksi ei teeks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

alopex kirjutas:
Tsiteerin::
lihtsalt võiks teiste liiklejatega arvestada,ma teen tööd ja mul on kliendid kes tahavad kindlal kellaajal oma pakki saada

muideks, need ELS autod on ühed pidevad LE rikkujad, lõikavad pöördeid, ajavad seal mööd,kus ei tohi ,peatavad keelumärkide mõjupiirkonnas, ületavad kiirust jne.jne.seega on arusaadav sul närvid läbi nagu piirivalve koeral


Alex ei tööta ELSis .
Minu arust on eriti haige manööver tipptunnil, kui autokooli õpilane kuskil tiheda liiklusega teel teeb vasakpööret (suurel tänaval ikka), loomulikult pole ta piisavalt keset teed, et teised mööda mahuks ja loomulikult pole tal ka julgust, et mõne auto vahelt läbi lipsata (mis on ka normaalne). Selline juhtum jäi mulle silma siis mõni päev tagasi.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
siim
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Juun. 2006
Postitusi: 219

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen tähele pannud, et need nö. firma autod uhavad kõige julmemalt ning teevad idiootseid manöövreid. eriti silma on paistnud suja-ehitus, eesti energia jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:

Alex ei tööta ELSis .

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

alopex kirjutas:
muideks, need ELS autod on ühed pidevad LE rikkujad, lõikavad pöördeid, ajavad seal mööd,kus ei tohi ,peatavad keelumärkide mõjupiirkonnas, ületavad kiirust jne.jne.seega on arusaadav sul närvid läbi nagu piirivalve koeral
mina töötan DPD-s mitte ELS-is ma tahaks näha kui sina sellist tööd tehes ühtegi LE-ja ei rikuks.Ma muidugi ei õigusta ennast aga parkimise koha pealt:kuidagi on vaja ju pakk kliendini toimetada...ma tahaks näha seda lolli kes hakkaks kuskilt teistpoolt maja parklast pakiga üle tänava jooksma!sellistel juhtudel pargin tee äärde,ohukad peale ja kedagi segamata teen oma tööd.

Üleüldse herr Alesma ma vaatan et sa ei kannata kriitikat kuidagi
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
minuarust saab paigaltvõttu harjutada õppesõidu platsil kedagi segamata.seejärel võib edasi liikuda linna väiksematele tänavatele,maanteele ja seejärel alles linna suurematele tänavatele ja suurema liikluse sekka


Sellesmõttes jutt jumala õige , aga kui õpilasele öelda, et sa pead veel harjutama ,siis vaadatakse sulle sellise näoga otsa , et miks ma veel pean sõitma ,ma juba kõva tegi küll!! Arusaamine oma juhtimioskuse tegelikust tasemest saadakse aru alles aastate pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

alopex kirjutas:
Tsiteerin::
minuarust saab paigaltvõttu harjutada õppesõidu platsil kedagi segamata.seejärel võib edasi liikuda linna väiksematele tänavatele,maanteele ja seejärel alles linna suurematele tänavatele ja suurema liikluse sekka


Sellesmõttes jutt jumala õige , aga kui õpilasele öelda, et sa pead veel harjutama ,siis vaadatakse sulle sellise näoga otsa , et miks ma veel pean sõitma ,ma juba kõva tegi küll!! Arusaamine oma juhtimioskuse tegelikust tasemest saadakse aru alles aastate pärast.
aga kas see pole sinu mure õpilasele selgeks teha et ta ei sobi veel tänavale?minuarust selleks ju autokool ongi?
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Siia vahepalaks üks tõestisündinud lugu kaks-kolm päeva tagasi.

Sõidame mööda Tallinna tänavat ja läheneme Jakobsoni tänava ristmikule. Õpetaja ütleb " Teeme valgusfooriga ristmikult pöörde vasakule" Ristmikuni on jäänud kuskil 50 meetrit . Ühtegi ärapööramiskohta enne ristmiku pole ja siis õpilane küsib "Kas enne valgusfoori või peale valgusfoori" Olukord nõuab kiiret vatsust , " Peale esimest - aga enne teist valgusfoor"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jorm28
Aktiivne külaline


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 42
Asukoht: viljandi/norra

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 12:58 am    Teema: Vasta viitega

Ma huvipärast küsiks palju on praegusel ajal õppesõidu tunde ette nähtud? Tundub et load saadakse tõesti liiga kergelt kätte ja siis pole ime et õnnetusi nii palju on. Küsin ainult sellepärast, et õde sai ka hiljuti load ja kui ma tal sõita lasin siis ei osanud ta isegi kohapealt ära minna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 1:03 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan,et kõik meist siin on autokooli autodega mööda linna uperdanud. Ise sõidan lihtsalt mööda,kui on võimalust ja kiire on.Natuke häirib ka see autokooli sõimamine vms. Samas ei tasuks ju sõna võtta ka iga teema peale.. tolerantsi vaja.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Samas eks see alguse asi olegi autokooli õpilaste suhtes. See nagu närvi ei aja. Kõik võib platsil ok olla aga kui linna lähevad on liht minig närv sees jm. Imo see nüüd kyll sõimamist väärt ei ole, kuskil peavad sellest "hirmust" lahit ju saama.
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub, et enamus, kel load käes, olid ise õppesõite tehes "meisterjuhid", kes niimoodi ei veninud ja teistele liiklejatele pahameelt ei valmistanud, vaid vurasid sujuvalt liikluses ringi, mitte nagu praegused õppesõitjad.
Mõelge nüüd uuesti läbi kui tegijad te ise olite ja kas ajab see ikka nii närvi, kui pead 20-30 sek. ootama mõne õppesõiduki taga, kui sellel mootor välja sureb vms.
Tundke rõõmu, et siin provintsis ei pea istuma ummikus 30+ minutit õhtul töölt kodu sõites.
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

alopex kirjutas:
Tsiteerin::
lihtsalt võiks teiste liiklejatega arvestada,ma teen tööd ja mul on kliendid kes tahavad kindlal kellaajal oma pakki saada

muideks, need ELS autod on ühed pidevad LE rikkujad, lõikavad pöördeid, ajavad seal mööd,kus ei tohi ,peatavad keelumärkide mõjupiirkonnas, ületavad kiirust jne.jne.seega on arusaadav sul närvid läbi nagu piirivalve koeral

Tsiteerin::
et kysimus sis selline: mida selle 400 krooni eest saab?

See on teenus, viimise ja toomise ja isa-ema eest libedarajjal ,et sa mitte seal olles püksi ei teeks

kahjuks nii juba on et ELS autod, seisavad kauba laadimisel ükskõik kus kohas, isegi mendi maja ukse ees kui vaja .sest neil vastav linnavalituse luba.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

see libedarada kyll nyyd koht pole kus pyksi peaks tegema arvan et pane kruusal vahe suurema kiirusega soitma ja lase seal moned korrad kylg ette seal voib sul kyllsiis no pyksi tulla
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tfu
Aktiivne külaline


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 10, 2007 12:47 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei näe kyll põhjust mix nyyd sõiduõppijate või õpetaja kallal nokkida on vaja. Ise sa õppisid ka kunagi sõitma ju. ja kaua nad seda platsi ikka nyhivad, linna sõit ikka vaja selgeks saada ju. Praegu vist 40 sõidutundi kohustuslik. Ise sain kunagi 5 sõiduga hakkama ja load tegin samuti alopexis, kutsika load sai siis tehtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kessu
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 135
Asukoht: paalalinn

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 10, 2007 11:22 am    Teema: Vasta viitega

ma saan aru sellest kui auto sureb välja, ka kolm korda järjest; ma saan ka aru sellest, et kiirendus on suht aeglane ja õpilasel läheb pisut aega enne kui ta hoo sisse saab, aga ma ei saa aru miks peab inimene pikalt-pikalt linnas 20 sõitma? See lihtsalt ei ole normaalne minu arvates. See vaene õpilane ei jõua oma sõidutundi tehes just väga palju sõita sel juhul ja takistab teisi liiklejaid. Mida ta õpib sellega...

Enamus teist siin sõidab hommikul tööle/kooli ja õhtul koju...vb on päevasel ajal üht-teist teha, aga kui sa pead keset päeva 3x linnale ringi peale tegema ja aeg loeb, siis võib vahel halliks minna. Neid autosid on peaaegu iga tänava peal ja kuskilt põikamine tihtipeale ei anna tulemust!

Seega kallid autokoolide juhid, palun püüdke oma juhtidele selgeks teha, et teised on ka peale nende linnas ja kui juba 7 autot venib nende järgi, siis võiks meelde tuletada, et kiirust vb peaks pisut lisama.

Mina olen selle eest tänulik, et minu õpetaja mulle seda ei lubanud ja minu silmis omab see mees siiani respekti....

Ja tuletan veelkord meelde, et ma ei räägi sõidu oskustest vaid normaalsest kiirusest ja see ei peagi just maksimaalselt lubatud kiirus olema...
_________________
Mehed on nagu parkimiskohad- paremad on juba võetud ja ülejäänud on invaliididele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Eix
Aktiivne külaline


Liitunud: 8 Märts 2006
Postitusi: 99

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 10, 2007 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Need algajad autojuhid on vahel ikka nuhtluseks küll. Üldiselt olen tolerantne, sest õppima ju peab, aga ükskodr oli selline juhus. Tulen autoga paalateelt ülesse ja tahan teha vasakpööret Paalalinna Gümnaasiumi peale ja vastu tuleb venekooli juurest õpesõidu auto kus oli tibi roolis ja tahtis sõita otse. Ootan siis, et millal ta liikuma hakkab aga ei liigu. Tulevad järgmised autod mööda peateed ja siis avaneb uus võimalus aga see tibi seal roolitaga ei liigu.Mis siis teha, loomulikult jäin ma jälle ootama ja mingi ajapärast hakkasin ma liikuma sest kaua ma selle tohmani taga ikka ootan ja siis leiab tibi, et temal on ikka eesõigus ja hakkab liikuma.Napilt oleks sisse kütnud. Sellises olukorras oleks sõiduõpetaja ise ohjad endakätte võtma pidanud ja tibi õigeaegselt sõitma sundima.Mulle isiklikult tundus, et tibi ei teadnud mida ta tegema peab ja sellepärast ta ei julgenud sõitma hakata (igaksjuhuks) ja kui sõiduõpetaja käratas, et sul on ju eesõigus siis alles hakkas liikuma. Järgmine asi mis mulle üldse ei meeldi on liiklustestid (seelles ei ole süüdi ei õpetajad ega kool) . Need on nii hanitavad ja kahemõttelised, et kutsuvad lausa valesti vastama. Ma saan aru, et tuleb tähelepanelik olla aga kas just sellise moega , no ei. Tundub ,et testide koostamise juures on viibinud hulk psühhiaatreid ja parajaid kelme. Olen ise, ja on ka palju teisi kes käega otsaette löövad, kui saavad teada testitulemustest "ma ju teadsin seda vastust aga see oli nii hanitavalt küsitud ja natuke rabistasin ka". Ise lendasin kooli teooriaeksamilt kaks korda läbi. Ja mis kõigetähtsam, NAISED ei oska sõita (mõned erandid). Naistele tuleks rohkem koolitust anda. Mu enda tädi (65a) ei oska apsoluutselt sõita. Tagurdamist väldib, kohapealt ei oska ära minna, linnavahele ei julge üldse minna, töökodadesse kanalipeale ei julge sõita ja iga suvi mil ta Kablis suvilas puhkamas käib, suudab ta korra vähemalt teelt välja panna(kruusakattega otsetee mis keerab Uulu maanteelt vasakule). Õnneks ei ole tal juba paar aastat enam autot, seega jälle turvalisem. Miks ei tehta teatud aja tagant pädevusteste nagu tehakse tervisele. Ja mis kõigetähtsam, autojuhid häälestage ennast sellisele lainele nagu kõik teised juhid oleksid pärit indiast , kuveidist või mõnest teisest sarnasest riigist kus liikluseeskirjad ei toimi ja on sellised reeglid nagu" kel võim sel õigus". Olge kõige liikuva suhtes kahtlustavad, äkki sõidab sisse. Uskuge, minu kümneaastase staazi juures on see abiks olnud, mitte ühtegi avariid. Ptui, ptui, ptui......
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 10, 2007 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Võiks teha jah nagu indias. Kui hakkad ristmikule lähenema, siis puhud vilet. Kui jõudsid esmiesena puhuda on sul eesõigus. Aga kui kuuled, et keegi teine puhus sinust enne, siis pead talle teed andma. Lihtne ja loogiline
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 10, 2007 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Võiks teha jah nagu indias. Kui hakkad ristmikule lähenema, siis puhud vilet. Kui jõudsid esmiesena puhuda on sul eesõigus. Aga kui kuuled, et keegi teine puhus sinust enne, siis pead talle teed andma. Lihtne ja loogiline



Nagu rallis...vilet kuuled järelikult tuleb auto ja tuleb teepealt ära tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 11, 2007 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

See jutt kisub juba haigeks ära...
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024