open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 30, 2007 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

Postitatud: Laup. Jan. 27, 2007 6:09 pm Teema:

--------------------------------------------------------------------------------

Mida te jaurate ,seesama rs2 ehk robinsoni autost jutt siis ?

mine rääkige taga juttu, seal olerexi ees vedeleb auto koguaeg. ma hindasid kuulsin mis seal maksavad siis kõndisin tagurpidi uksest välja :D
_________________
...

ise hakkasid pihta
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 30, 2007 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

S4 kirjutas:
Postitatud: Laup. Jan. 27, 2007 6:09 pm Teema:

--------------------------------------------------------------------------------

Mida te jaurate ,seesama rs2 ehk robinsoni autost jutt siis ?

mine rääkige taga juttu, seal olerexi ees vedeleb auto koguaeg. ma hindasid kuulsin mis seal maksavad siis kõndisin tagurpidi uksest välja :D
_________________
...

ise hakkasid pihta


Sattusin lugema seda lugu RS-2-st Mis nende hindadega siis nii väga lahti on?Kui lähed autopoodi ja otsustad võtta mingi mudeli tipp versiooni,siis vaevalt sind huvitab,mis selle isendi jupid maksavad edaspidi.
Mis puutub kuludesse,siis see ei ole küll kellegi asi: Kes mis ja kui palju millegile kulutab.Inimene tänavalt ei saagi sellele hästi pihta.Kes soovib võib ju alati enesele midagi tasku kohasemat muretseda.Mina teiste rahakottis ju ei sorgi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 30, 2007 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

edit and deleted : ei viitsi rohkem sokkida.

Robinson: ma saan väga hästi sellest aru kuidas raha läheb teiste arust mõttetusse kohta btw. Mõttetusse usa rauda näiteks :p Odavam siiski ehitada ja tulemus efektsem. muud midagi.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 31, 2007 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

nt siksi ka ju odav ehitada,RS ja S tyypi autosid ostes ja neid remontides ei vaadata palju jupp maksab vaid kui kvaliteetne ta on.
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Nelj. Veeb. 01, 2007 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

tunneb keegi mõnda eclipse omaniku viljandis? Olex vaja paari asja vaadata, võrrelda enda autoga. ehk keegi saab ajadata?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 12:06 pm    Teema: JOBU BMWGA Vasta viitega

Oleks siis täna tanu ühele nokale bmwga oma autost ilma jäänud, kuna tüüp sõidab linnas ilma suunda näitamata ja teeb väga äkilisi liigutusi- autoks 5 seeria vana bmw nr algab 737 jne selline ägetaks tehtud mingite tuuleavadega ja taga ägedad lakitud tuled, järgmine kohtumine minuga ei saa enam lõbus olema. JA ÜLDSE VÕIKS SIIA TEHA TEEMA KUS SAAB HOITADA TEISI SELLISTE ÜLBIKUTE EEST KES AUTOGA SÕITA EI OSKA
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

see "ylbe" bemm seisab männal säästuka vastas 5kordse ees ja tõesti sellel vanal sõiduoskusega probleeme, omalgi probleeme temaga old.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

ja mis see info aitab ?
ma võin ette ära vastata,et mitte sittagi.

Umbes sama,et paneme siia eramendi autode numbreid.. okei, vb tõesti mõni on nii friik,et suudab mingit foorumijuttu linnas endale pähe tuletada,aga enamus siiski vast mitte,

pole mõtet baite siin raisata. So what,et mõni juht on kehv liikleja vms, mis parata - harju ära - elad eestis.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 12:40 pm    Teema: BMW Vasta viitega

ahaa et las nokad teevad mis tahavad- noo kui sulle meeldib et keegi sulle pähe astub siis ja, aga mina selliste jobudega küll ei katsu leppida. seni kuni sinu endaga midagi ei juhtu on sul ja kama .......
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

See "lõpustega " bõmmivana elab viiratsis muidu.
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

kus koha peal siis
ma küll ei tea
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 2:44 pm    Teema: Re: BMW Vasta viitega

kaimoy kirjutas:
ahaa et las nokad teevad mis tahavad- noo kui sulle meeldib et keegi sulle pähe astub siis ja, aga mina selliste jobudega küll ei katsu leppida. seni kuni sinu endaga midagi ei juhtu on sul ja kama .......
mull keerab iga päev keegi kuskil ette või teeb ohtliku manöövri,so what?sinul pole sinna midagi teha,maailmaparandaja linnatänavatel liigub väga palju hulle,egas igaühe üle ei saa omakohut mõista.oota kuni suvi tuleb ja rollerid tänavatele tulevad.siis saab veel lõbusam olema
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ega niisama ka ei saa käega lüüa. Midagi tuleb ette võtta. Kui kellelgi on ükskõik siis ehk kipub ta isegi nende sugune olevat. Krdi madala laubalised.
Tagasi üles
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
Ega niisama ka ei saa käega lüüa. Midagi tuleb ette võtta. Kui kellelgi on ükskõik siis ehk kipub ta isegi nende sugune olevat. Krdi madala laubalised.
mida sa siis välja pakuksid?hakkame püüdma ja lööma?Van damme nah...
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 5:26 pm    Teema: he he Vasta viitega

tore kohe vaadata kui paljud selliseid nokkasi õigustavad, alex aga äkki oled ka ise selline ette keeraja et sulle se meeldib........
ühele foorumi kasutajale peaks siini meeles olema kuidas ta selveri ees suutis end täis pissida- piisas paaris sõnast ja juba oli madalam kui muru. eks siis kui alles teie auto või lähedane saab kannatada mõtlete teisiti.....
igastahes sorry et suutsin teie mehe uhkust riivata..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
paadimees
Aktiivne külaline


Liitunud: 20 Apr. 2006
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 5:38 pm    Teema: ´tsau tsau Vasta viitega

jaaa seal selveri juures oli minu auto mida taheti puruks rammida ja tõesti oli naljakas kui hai tuli bemarist välja käed laiali ja natukese aja pärast istus sinna pisut märjemalt- huvitav kas samad beibed ikka edaspidi tal tahavad kaasas kimada ja oma elu ohtu seada. kui tahate kihutage linnast väljas ja liikluses katsuge natukenegi viisakust nädata(suund,tuled jne) . muidugi oleme meie kasutaja kaimoyga natuke vanem põlkond aga sorry siis veel virisete et mingi politsei teid koguaeg n....
võiballa tõesti ei paista oma paarikümbise autoga muidu silma vaja ju vingem mees olla. samas siin palju noori kasutajaid kes oma auto teinud üli ilusaks ja ei ole mina kuulnud et nemad linnas mingeid trikke teevad- eks igal mehel tule see mõistus isemoodi.........
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reemet
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 261
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kas kellegil on äkki sellest autost pilti? elan selveri kandis ja...hmm...kahju kah toakassi sitta niisama potist alla lasta...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 5:54 pm    Teema: Re: he he Vasta viitega

kaimoy kirjutas:
tore kohe vaadata kui paljud selliseid nokkasi õigustavad, alex aga äkki oled ka ise selline ette keeraja et sulle se meeldib........igastahes sorry et suutsin teie mehe uhkust riivata..
ma pole kedagi õigustanud ja oma sõidustiili pean normaalseks.banzai trikke liikluses ei tee.samas pole ma öelnud et mulle ettekeeramine meeldib.aga tore on teada et linnas on uus Walker texase korravalvur.ma saan aru et rullnokklik käitumine liikluses ajab närvi aga ise kättpidi kallale minna pole ka vist kõige targem tegu või mis?jätke härradele sinikuubadele ka tööd ikka
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
paadimees
Aktiivne külaline


Liitunud: 20 Apr. 2006
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 6:07 pm    Teema: jobud Vasta viitega

aga mis sa siis siin õigustad neid, ja inimene kes julges õelda mis mõtleb siis teda sa kohe nimetad maailmaparandajaks ja walkeriks jne
või on sul mõne sellise ülbe nokaga eriti lähedane suhe - igastahes kuidas sina külale nii küla sinule
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 6:23 pm    Teema: Re: jobud Vasta viitega

paadimees kirjutas:
aga mis sa siis siin õigustad neid, ja inimene kes julges õelda mis mõtleb siis teda sa kohe nimetad maailmaparandajaks ja walkeriks jne
või on sul mõne sellise ülbe nokaga eriti lähedane suhe - igastahes kuidas sina külale nii küla sinule
ma rõhutan veelkord et ma ei õigusta kedagi,samas ei tahtnud ma kedagi solvata ka.Lihtsalt mõttetu minuarust.Sa rääkisid kuidas sa selveri juures ühe noka kinni pidasid ja tal hirmu nahka ajasid.arvad et ta nüüd muudab oma sõidustiili???Pigem said sa sellest lihtsalt oma rahulduse.näide:kas sina jätsid suitsetamise maha kui vanematele esimest korda vahele jäid ja nad sind noomisid?läksid aga nurga taha ja tegid jälle!seega las elu ja eesti politsei õpetab neid.
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Renka
Vana tuttav


Liitunud: 2 Aug. 2006
Postitusi: 333

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Reemet kirjutas:
Kas kellegil on äkki sellest autost pilti? elan selveri kandis ja...hmm...kahju kah toakassi sitta niisama potist alla lasta...


Viimati muutis seda Renka (Esm. Dets. 09, 2013 7:13 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
paadimees
Aktiivne külaline


Liitunud: 20 Apr. 2006
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 7:16 pm    Teema: jaa Vasta viitega

rahulduse ma saan ikka hoopis mujal ja teisti. aga ei viitsi rohkem vaielda arvan et kes tahtis sai isegi aru asjast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 7:21 pm    Teema: Re: jobud Vasta viitega

Alex kirjutas:
paadimees kirjutas:
aga mis sa siis siin õigustad neid, ja inimene kes julges õelda mis mõtleb siis teda sa kohe nimetad maailmaparandajaks ja walkeriks jne
või on sul mõne sellise ülbe nokaga eriti lähedane suhe - igastahes kuidas sina külale nii küla sinule
ma rõhutan veelkord et ma ei õigusta kedagi,samas ei tahtnud ma kedagi solvata ka.Lihtsalt mõttetu minuarust.Sa rääkisid kuidas sa selveri juures ühe noka kinni pidasid ja tal hirmu nahka ajasid.arvad et ta nüüd muudab oma sõidustiili???Pigem said sa sellest lihtsalt oma rahulduse.näide:kas sina jätsid suitsetamise maha kui vanematele esimest korda vahele jäid ja nad sind noomisid?läksid aga nurga taha ja tegid jälle!seega las elu ja eesti politsei õpetab neid.

alex ma arvan et see vend ei julge enam linnagi tulla rääkimata jobu mängimisest liikluses. järelikult aitab v siis vähemalt järgminekord vaatab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
paadimees
Aktiivne külaline


Liitunud: 20 Apr. 2006
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 7:46 pm    Teema: hi hi Vasta viitega

tubli cartman vähemalt on siin keegi kes mõistab asju minu vaatevinklist
aga nüüd on saanud juba sellest mõliseda küll ja ma ei usu eriti et tal kaimoga kohtudes lihtsalt läheb- uurisin just asja ja oli ikka eriti ohtlik olukord olnud, ettesõit on sellekohta malbelt õeldud ...........
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 7:55 pm    Teema: oi oi Vasta viitega

nüüd keerasin küll kisa ülesse aga jah niisama ma küll seda ei jäta- õnn oli et äärekivi oli madal muidu oleks ka veljed viga saanud jne üritasin siis tyybile järgi sõita aga se kukkus niimodi tallama et otsustasin jääda ootama paremat võimalust. aga ülatus oli veel suurem kui sõitsin mõned tunnid hiljem teise autoga ja tüüp sõitis terve linna nii läbi et suunda ei näidanud jne ma ikka vaiksel järel et ehk jääb seisma ja saab ilmast rääkida aga krt aimas vist halba...........
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 7:56 pm    Teema: veel Vasta viitega

ah jaa arvan et aitab sellest teemast muidu läheme siin veel omavahel ka raksu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

niipalju kui mul buumeri vendadega kokkupuuteid on olnud siis sellepohjal voin arvata et need on omaette rahvas ja malu on neil nagu haugi oma 7 sek-i, seletad et nii ei tehta hyppab sanga ja ikka vanaviisi edasi.
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

S4 kirjutas:
niipalju kui mul buumeri vendadega kokkupuuteid on olnud siis sellepohjal voin arvata et need on omaette rahvas ja malu on neil nagu haugi oma 7 sek-i, seletad et nii ei tehta hyppab sanga ja ikka vanaviisi edasi.


nooh, mitte ainult buumerivennad, on ka teisi
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

ainult üks bemmi laimamine käib lootusetu teema juba
_________________
Taevas mind ei taha ja põrgu kardab,et võtan juhtimise üle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
rooste
Satub siia tihti


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 109
Asukoht: Viiratsi vald

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

ja ma arvan, et kõik "buumeri" vennad pole ka ebanormaalsed...mai pea küll ennast omaette rahvaks...ja isegi oma sünnipäeva mäletan :D

Auto ju ei määra inimest...
_________________
nojah
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

erand kinnitab reeglit
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 9:33 pm    Teema: hi hi Vasta viitega

mina ka ei hakkaks mingit automarki mingite hälvetega seostama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

Äge onju, kas kohe pissis püksi? Kas ütlema pidi ka midagi või sa kaimo oled lihtsalt nii hirmuäratav, et ainult sinu nägemisest tuleb piss püksi ?
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 02, 2007 11:56 pm    Teema: jaxile Vasta viitega

ei ma ikka võtsin korra tal rinnust kinni aga ma ei sa aru mis sulle siin asja ägedaks teeb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Laup. Veeb. 03, 2007 12:24 am    Teema: Vasta viitega

See, et Viljandis keegi rullnokkluse vastu võitleb.
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
paadimees
Aktiivne külaline


Liitunud: 20 Apr. 2006
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Laup. Veeb. 03, 2007 12:44 am    Teema: ...... Vasta viitega

siin ikka tegu üksikute ülbikute korrale kutsumisega mitte võitlusega võitlus toimub ikka mujal ja teisti.aga jah kui oleks linnas paar tõsisemat politsei meest oleks asi juba natuke normaalsem...........
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Laup. Veeb. 03, 2007 1:01 am    Teema: Vasta viitega

Tere kõik. Panen siia ühe lingi üles http://www.pimik.pri.ee/otsin/ aitan ka natu õe-mehe tuttavat. Stoori siis selline, et suht kirves fotikas ja varustus pandi pihta. Fotikas ilmus tagasi järgnevate piltidega. Tänan tähelepanu eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Laup. Veeb. 03, 2007 8:58 am    Teema: Vasta viitega

co1b1ra kirjutas:
Tere kõik. Panen siia ühe lingi üles http://www.pimik.pri.ee/otsin/ aitan ka natu õe-mehe tuttavat. Stoori siis selline, et suht kirves fotikas ja varustus pandi pihta. Fotikas ilmus tagasi järgnevate piltidega. Tänan tähelepanu eest.


Otsi ratest vastavaid nägusid, ehk joppab.
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Tra sajebiis, viljandis on ikka t2is eemmid mendid. Tahti täna udutulede eest ja lehe eest ära väänata. Mingi noor emm oli, ma jätan su näo meelde umb ütles. Konkreetselt ajas S'ita keema. Ma sain aru, et rikkusin seadust etc, kuid nii ülbelt see ahv käitud ... siuke tunne oli et ytleks, et pista sina samusesse see leht omal.
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 12:43 am    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
**** sajebiis, viljandis on ikka t2is eemmid mendid. Tahti täna udutulede eest ja lehe eest ära väänata. Mingi noor emm oli, ma jätan su näo meelde umb ütles. Konkreetselt ajas S'ita keema. Ma sain aru, et rikkusin seadust etc, kuid nii ülbelt see ahv käitud ... siuke tunne oli et ytleks, et pista sina samusesse see leht omal.


opel astraga ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kessu
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 135
Asukoht: paalalinn

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 1:32 am    Teema: Vasta viitega

üks anekdoot sorry aga ei viitsinud hakata tõlkima...tekst ei ole raske, niiet....

George Bush has a heart attack and dies. He goes to Hell where the Devil is waiting for him.
"I don't know what to do," says the Devil. "You're on my list but I have no room for you. But you definitely have to stay here, so I'll tell you what I'm going to do. I've got three people here who weren't quite as bad as you. I'll let one of them go, but you have to take their place.
I'll even let YOU decide who leaves."

George thought that sounded pretty good so he agreed.

The devil opened the first room. In it was Richard Nixon and a large pool of water. He kept diving in and surfacing empty handed over and over and over, such was his fate in Hell.

"No!" George said. "I don't think so. I'm not a good swimmer and I don't think I could do that all day long."

The Devil led him to the next room. In it was Tony Blair with a
sledgehammer and a room full of rocks. All he did was swing that hammer, time after time after time.

"No! I've got this problem with my shoulder. I would be in constant agony if all I could do was break rocks all day!" commented George.

The Devil opened a third door. In it, George saw Bill Clinton lying naked on the floor with his arms staked over his head and his legs staked in spread-eagle pose. Bent over him was Monica Lewinsky, doing what she does best.

Bush looked at this in disbelief for a while and finally said, "Yeah, I can handle this."

The Devil smiled and said, "Monica, you're free to go!"
_________________
Mehed on nagu parkimiskohad- paremad on juba võetud ja ülejäänud on invaliididele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tutt
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 475

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 1:55 am    Teema: Vasta viitega

keegi ladad ei taha ära osta ?? ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 2:54 am    Teema: Re: JOBU BMWGA Vasta viitega

kaimoy kirjutas:
Oleks siis täna tanu ühele nokale bmwga oma autost ilma jäänudi- autoks 5 seeria vana bmw nr algab 737

Pilt:
http://www.tartustreet.org/gallery/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=2771
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kessu
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 135
Asukoht: paalalinn

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 3:20 am    Teema: Re: veel Vasta viitega

kaimoy kirjutas:
ah jaa arvan et aitab sellest teemast muidu läheme siin veel omavahel ka raksu
väga õige...muidu tuleb välja nii, et iga pensioka peaks surnuks ehmatama kui ta peaks juhtuma ette keerama....mitte et ma neid väga armastaks.... milleks laskuda samale tasemele? aga eks iga inimene otsustab ise kuidas elada ja oma samme seada....
_________________
Mehed on nagu parkimiskohad- paremad on juba võetud ja ülejäänud on invaliididele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 10:51 am    Teema: Vasta viitega

KalevGSi kirjutas:
leits kirjutas:
**** sajebiis, viljandis on ikka t2is eemmid mendid. Tahti täna udutulede eest ja lehe eest ära väänata. Mingi noor emm oli, ma jätan su näo meelde umb ütles. Konkreetselt ajas S'ita keema. Ma sain aru, et rikkusin seadust etc, kuid nii ülbelt see ahv käitud ... siuke tunne oli et ytleks, et pista sina samusesse see leht omal.


opel astraga ?


jep astraga, sealt vana hoiupanga eets tulin, pöörasin vasakule, siis nägin tõmbas järgi. sikutasin rihma peale jms. pöörasin grandi juurest trtu tänavale ja pontsiku baari ees sikutas maha.
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 11:45 am    Teema: Vasta viitega

Kessu kirjutas:
üks anekdoot sorry aga ei viitsinud hakata tõlkima...tekst ei ole raske, niiet....

George Bush has a heart attack and dies. He goes to Hell where the Devil is waiting for him.
"I don't know what to do," says the Devil. "You're on my list but I have no room for you. But you definitely have to stay here, so I'll tell you what I'm going to do. I've got three people here who weren't quite as bad as you. I'll let one of them go, but you have to take their place.
I'll even let YOU decide who leaves."

George thought that sounded pretty good so he agreed.

The devil opened the first room. In it was Richard Nixon and a large pool of water. He kept diving in and surfacing empty handed over and over and over, such was his fate in Hell.

"No!" George said. "I don't think so. I'm not a good swimmer and I don't think I could do that all day long."

The Devil led him to the next room. In it was Tony Blair with a
sledgehammer and a room full of rocks. All he did was swing that hammer, time after time after time.

"No! I've got this problem with my shoulder. I would be in constant agony if all I could do was break rocks all day!" commented George.

The Devil opened a third door. In it, George saw Bill Clinton lying naked on the floor with his arms staked over his head and his legs staked in spread-eagle pose. Bent over him was Monica Lewinsky, doing what she does best.

Bush looked at this in disbelief for a while and finally said, "Yeah, I can handle this."

The Devil smiled and said, "Monica, you're free to go!"


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
**** sajebiis, viljandis on ikka t2is eemmid mendid. Tahti täna udutulede eest ja lehe eest ära väänata. Mingi noor emm oli, ma jätan su näo meelde umb ütles. Konkreetselt ajas S'ita keema. Ma sain aru, et rikkusin seadust etc, kuid nii ülbelt see ahv käitud ... siuke tunne oli et ytleks, et pista sina samusesse see leht omal.

kui sa sõitsid väikese oranzi või umbes sellise autoga ja centrumi juures maha võeti siis tahax öelda kyll et sul udukad olid ikka vääga rõvedalt heledad, ime et maha ei võetud. sry kui exisin ups ma ei lugenud korralikult, sa vict olid astraga kui õieti aru sain. sry


Viimati muutis seda cartman (Püh. Veeb. 04, 2007 1:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

mind võttis aasna öösel maha.Dokumente ega muud bnäha ei tahtnud ytles et tule välja räägime siis jahus et talle hel ja kaevati jne, lõpuix piudin aint puhuma ja tal vict on tekkinud naljasoon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
mind võttis aasna öösel maha.Dokumente ega muud bnäha ei tahtnud ytles et tule välja räägime siis jahus et talle hel ja kaevati jne, lõpuix piudin aint puhuma ja tal vict on tekkinud naljasoon


Juhan on vist aru pähe võtnud jah, pole näind et ta pidevalt kedagi maha võtaks.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 04, 2007 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
cartman kirjutas:
mind võttis aasna öösel maha.Dokumente ega muud bnäha ei tahtnud ytles et tule välja räägime siis jahus et talle hel ja kaevati jne, lõpuix piudin aint puhuma ja tal vict on tekkinud naljasoon


Juhan on vist aru pähe võtnud jah, pole näind et ta pidevalt kedagi maha võtaks.

kaspar, sa pesitsed liiga palju kodus. maha võtab ta samamoodi nagu ikka
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 37, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024