open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Piloot projekt kiiruseületajate tabamiseks

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 11, 2007 9:29 pm    Teema: Piloot projekt kiiruseületajate tabamiseks Vasta viitega

Äsja kuuldud, Äsja nähtud mingit piloot projekti, mentide uut süsteemi kiiruse huligaanide tabamiseks
telekast näitas alles katsejärgus olevat seadet, mis teeb autost pildi kella ja kuupäevalise ning siis otsib politsei andmebaasist autojuhi ning prindib politsesis välja nn rikkumise.
TV'st oli näha mingit sinakat autot mille pagassis kaadervärk oli

kurat kui sellised asjad igalpool teedel olema hakkavad on puhta pees seis
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 11, 2007 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Siis tuleb numbri juurde udukad panna, ja ma usun, et siis seda numbrit ei ole enam näha. Teine variant on veel veits liivapaberiga numbrist ületõmmata (kergelt), siis jällegi nad vb ei saa enam nurgaalt aru mis nr on....
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nisu
Satub siia tihti


Liitunud: 27 Aug. 2006
Postitusi: 158
Asukoht: Suure-Jaani

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 11, 2007 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

saksas mingid nagad valasid selle värgenduse bensiiniga üle ja panid põlema. Kunagi tv`s rääkis midagi.
_________________
Patsu Kah!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Renka
Vana tuttav


Liitunud: 2 Aug. 2006
Postitusi: 333

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 11, 2007 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

..

Viimati muutis seda Renka (Esm. Dets. 09, 2013 7:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
curtis
Aktiivne külaline


Liitunud: 16 Nov. 2006
Postitusi: 44
Asukoht: tln-vilj

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 11, 2007 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Miks ta siis pees on ? Nüüd on siis vb natukenegi lootust, et olukord teedel paraneb...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 11, 2007 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ãœtlen enda vaatevinklist seda:
mina kui nn "Kanaadakas" st vahtralehega sõitja (veel aasta)
sõidan ntx sajaga saan kohe trahvi
praegusel juhul mendid ei vaevugi mind puutuma
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 12:20 am    Teema: Vasta viitega

rain290 kirjutas:
Ãœtlen enda vaatevinklist seda:
mina kui nn "Kanaadakas" st vahtralehega sõitja (veel aasta)
sõidan ntx sajaga saan kohe trahvi
praegusel juhul mendid ei vaevugi mind puutuma


Oleme ausad. Teeolud on ikka väga muutuvad. Ja mina olen sajaga selle poolt et selline asi kasutusse võetaks. Neid 150-200 km/h sõitjaid on ka ikka meeletult. Ma sõidan ise ka sajaga umbes ja minnakse ikka mööda nagu postist. Mingit laupkokkupõrget ei taha sellise masinaga läbi elada. Liiklus kultuur on eestis mõneti ikka sajaga pu**is.
Ja et sul vahtraleht on ja sõidad sajaga on ka vaieldav. vaevalt et juht seal vägahästi näha on. Sinuasi on öelda et isa või kes iganes oli roolis. Niihea see kvaliteet ka olla ei saa.

Kas mingit sellist segu pole saada numbrimärgile äkki mis peegeldab välgukorral tagasi aga muidu ei ole nähtav. Naistel on igasuguseid läikivaid ja sädelevaid juukselakke jms, äkki on sellest abi
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
siim
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Juun. 2006
Postitusi: 219

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 12:27 am    Teema: Vasta viitega

täiesti sellepoolt igasugused kihutajad on mulle sitaks ohtlikke olukordi tekitanud, mina elan end välja ringrajal, mitte maanteel.

rootsi kaamerad on küll suht hea kvaliteediga, sealt on võimalik juhti identifitseerida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 12:43 am    Teema: Vasta viitega

nojah...aga päris 100km/h liigelda pole ka päris tore kui teeolud head ja liiklus pole tihe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 1:07 am    Teema: Vasta viitega

KalevGSi kirjutas:
nojah...aga päris 100km/h liigelda pole ka päris tore kui teeolud head ja liiklus pole tihe.


nah te kihutate. Milleks on seda vaja. No võidad mingi 5 min. On point kuskil??? Selleks riskid teiste eludega. No näiteks: Sul lõhkeb kumm ja sul mingi 150 rauas ja lendad vastasuunda vööndisse. Sinu reageerimis aeg on väiksem ja vastu tulija ei saa ka reageerida nii kiirelt. Ikka on vahe kas 90 või 150 tuleb teine vastu. Ja eesti teeolud ei ole üldse head. 90-100 ongi maksimum. Kunagi ei tea kus auk vms ees on. Ja kui tahad kimada siis maksa. Minuarust võiks karistused karmimad olla. Kui ikka aasta jooksul mingi 3-4 korda jääd vahele siis load ära ja uuesti autokooli. Siis on vaja eeskirjad ikka ülekorrata. See muidugi oleneks raskusastmest. Joobega kakuks ma kohe load ära. Neid Ahve liikluses on ikka liiga palju
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 1:23 am    Teema: Vasta viitega

a mina arvan et võiks investeerida hoopis teekatte remonti ja ehitada suuremad maanteed mitmerealiseks!!!mendid tehku oma tööd ise!ega neile aint sõõriku söömise eest palka ei maksta
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 1:39 am    Teema: Vasta viitega

ostke benaröövel ja te ei tahagi eriti yle 110kmh sõita kui ikka manteel sööb sajaga sõites 10 l sajale kilomeetrile siis vajutama eriti ei kisu(omad kogemused)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
curtis
Aktiivne külaline


Liitunud: 16 Nov. 2006
Postitusi: 44
Asukoht: tln-vilj

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 2:35 am    Teema: Vasta viitega

Nn. mente pole, sellepärast pannaksegi kaamerad, et pole kedagi kes liiklusjärelvalvet teostaks. Ja to kõigile üle 90 sõitjatele kes muretsevad, et saavad trahvi. Selleks ju ongi liikluseeskirjad, et neist kinni pidada ja rikkujaid tulebki karistada. Mis arusaamatuks jääb!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 8:35 am    Teema: Vasta viitega

Tavaline asi kõigis arenenud riikides. Ühtlustab ilusti maantee tempot.
Samas ,kui riigis on teedevõrgustik pepus pidi see olema suht prses riigi tunnus..... võta nüüd kinni,kus me elame...
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Heigo72
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 285
Asukoht: Pika tn. poiss

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 9:02 am    Teema: Vasta viitega

rain290 kirjutas:
Ãœtlen enda vaatevinklist seda:
mina kui nn "Kanaadakas" st vahtralehega sõitja (veel aasta)
sõidan ntx sajaga saan kohe trahvi
praegusel juhul mendid ei vaevugi mind puutuma


Ka kahe käega asja poolt.
Vaevalt küll ,et hakatakse pildistama 100-110 sõitjaid. Sest see meie teede keskmine liikumiskiirus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 11:13 am    Teema: Vasta viitega

Vahtrlehega ja 100, keegi ei pea sind kinni. Pea meeles et spido ise valetab ka. Mul ntx näitab sealt nö kliimast ka kiirust, pidi täpsem olema kui spidolt. 100ga sõites näitab kliimalt miski 95-97. Selega ei tee sulle kegei trahvi :D Üldiselt see vahtralehe variant võiks ära kaduda, milleks meil seda siin vaja on? Enamus maailm ei kasuta seda, mingi eestlaste välja mõeldud perverssus.
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

see värk on nii et mõõdetud kiirusest lahutatakse maha 23km/h ja kui see järele jääv vastus on lubatust suurem tehakse trahvi...
mina sõitsin 95km/h ja sain 900kr trahvi et sõitsin 72km/h 50 alal...(ise ma ei pannud tähele et 50 ala oli kuna paremal oli lagendik ja vasakul mets...arvasin et olin maanteel...)


eriti äge olex siis kui laenad sõbrale autot ja sõber sõidab 150 kaamera eest mööda
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

-vtec- kirjutas:
see värk on nii et mõõdetud kiirusest lahutatakse maha 23km/h ja kui see järele jääv vastus on lubatust suurem tehakse trahvi...
mina sõitsin 95km/h ja sain 900kr trahvi et sõitsin 72km/h 50 alal...(ise ma ei pannud tähele et 50 ala oli kuna paremal oli lagendik ja vasakul mets...arvasin et olin maanteel...)


eriti äge olex siis kui laenad sõbrale autot ja sõber sõidab 150 kaamera eest mööda


nägu on näha, ja kui ei ole siis on võimalik tõestada,et sina ei sõitnud.
Mul sõbrad lasid neist kaameratest ala 160+ mööda ja tegid nägusid ja asju, ei juhtunud midagi :D
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
KalevGSi kirjutas:
nojah...aga päris 100km/h liigelda pole ka päris tore kui teeolud head ja liiklus pole tihe.


nah te kihutate. Milleks on seda vaja. No võidad mingi 5 min. On point kuskil??? Selleks riskid teiste eludega. No näiteks: Sul lõhkeb kumm ja sul mingi 150 rauas ja lendad vastasuunda vööndisse. Sinu reageerimis aeg on väiksem ja vastu tulija ei saa ka reageerida nii kiirelt. Ikka on vahe kas 90 või 150 tuleb teine vastu. Ja eesti teeolud ei ole üldse head. 90-100 ongi maksimum. Kunagi ei tea kus auk vms ees on. Ja kui tahad kimada siis maksa. Minuarust võiks karistused karmimad olla. Kui ikka aasta jooksul mingi 3-4 korda jääd vahele siis load ära ja uuesti autokooli. Siis on vaja eeskirjad ikka ülekorrata. See muidugi oleneks raskusastmest. Joobega kakuks ma kohe load ära. Neid Ahve liikluses on ikka liiga palju


su jutt on täitsa õige, ei vaidle sugugi vastu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

nii nagu mõned tahavad naisi peksta vahest, nii tahavad mõned ka kihutada. Iseloomu värk .

Mul on ka see viga,et vahest tahaks 150-nega kuskile jõuda :D Aga maanteel enam pole ammu kihutanud.. kunagi sai küll kooli minnes 180+km/h sõidetud hea väikese liiklusega maantee peal pikalt. Ei olnud probleemi .
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

niiet kasvatage habe ette ja kui trahv tuleb ajad maha, siis medis ütled et hui ma tean kes roolis oli. Või sõida suusamaskis, kiivris vms. Lisan lingi ka. Nt rehvi mõõt muudab päris palju tegelikku kiirust ja siin saab täpselt välja arvutada mis on spido näit ja tegelik kiirus http://www.hot.ee/spidomeeter/kalkulaator.htm
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

tglt ei tohi ju autol, all olla muud rehvid/veljed kui orig mõõtu nii et võid saada oopisselle eest trahvi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 12, 2007 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

Kui passis sees yks ja kasutad teist siis saad kui passis kirjas pole siis ei saa
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
altsxxx
Aktiivne külaline


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 15
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 13, 2007 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
Siis tuleb numbri juurde udukad panna, ja ma usun, et siis seda numbrit ei ole enam näha. Teine variant on veel veits liivapaberiga numbrist ületõmmata (kergelt), siis jällegi nad vb ei saa enam nurgaalt aru mis nr on....




Ma küll ei saa aru mix on vaja oma tegusi varjata!äkki katax siis kohe numbri teibiga kinni kui on plaanis kiirust ületada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
born62
Vana tuttav


Liitunud: 25 Aug. 2006
Postitusi: 312
Asukoht: Mulgimaa

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 13, 2007 11:01 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
KalevGSi kirjutas:
nojah...aga päris 100km/h liigelda pole ka päris tore kui teeolud head ja liiklus pole tihe.


nah te kihutate. Milleks on seda vaja. No võidad mingi 5 min. On point kuskil??? Selleks riskid teiste eludega. No näiteks: Sul lõhkeb kumm ja sul mingi 150 rauas ja lendad vastasuunda vööndisse. Sinu reageerimis aeg on väiksem ja vastu tulija ei saa ka reageerida nii kiirelt. Ikka on vahe kas 90 või 150 tuleb teine vastu. Ja eesti teeolud ei ole üldse head. 90-100 ongi maksimum. Kunagi ei tea kus auk vms ees on. Ja kui tahad kimada siis maksa. Minuarust võiks karistused karmimad olla. Kui ikka aasta jooksul mingi 3-4 korda jääd vahele siis load ära ja uuesti autokooli. Siis on vaja eeskirjad ikka ülekorrata. See muidugi oleneks raskusastmest. Joobega kakuks ma kohe load ära. Neid Ahve liikluses on ikka liiga palju


jutt jummala õige. Toetan eelkõnelejat
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 13, 2007 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

Selle lubade ära võtmise ja joomisega olen päri Samas kui neilt load ära võetakse, panevad ilma
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 14, 2007 3:51 am    Teema: Vasta viitega

Joobes juhtidel persse need load
Auto käest ära !!
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kessu
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 135
Asukoht: paalalinn

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 15, 2007 10:32 am    Teema: Vasta viitega

rain290 kirjutas:
Joobes juhtidel persse need load
Auto käest ära !!
mõtle kui see joobes juht sõidab mingi vaevu-vaevu liikuva autoga...auto äravõtmine läheb talle vähem maksma kui load või trahv....seega ostetakse uus auto ja läheb jälle....ja lubade äravõtmine ka paadunud roolijoodikuid ei takista....
_________________
Mehed on nagu parkimiskohad- paremad on juba võetud ja ülejäänud on invaliididele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 15, 2007 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

see jutt, et eesti liikluskultuur on igati halb on jama. Sõitke mõnes teises riigis ka mõni kuu ringi ja näete, et seal sama olukord. Ja soome kaamerad ei pidista isegi 100km/h alas 120ga sõitjaid, kuna 20km/h kiiruse ületamine on suhteliselt väike nagu Eestiski ja kui iga väiksema kiiruseületuse eest trahv tuleks hakkaks rahvas sellele ju vastu. Seega võetakse suuremad huligaanid kinni, kes tõsiselt haigeid asju teevad
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 16, 2007 1:14 am    Teema: Vasta viitega

ma sõitsin mingi pool aastat soomes, eestis polegi kultuuri ....
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 16, 2007 1:43 am    Teema: Vasta viitega

käige lätis,leedus,venemaal....küll siis näete et eestis pole asi kaugeltki nii hull!
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 16, 2007 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

No imo soomes on ikka see kultuur tunduvalt parem. Sai 3 kuud ise soome vahet töllerdatud suvel. Helsingis vms linnas ikka suuna sisse paned, et tahad reastuda, siis üldjuhul lastakse vahele. Tallinnas peab nagu metslane sõitma. Suunda polegi mõtet panna, liht trügida toorejõuga, sest muidu ei jõuagi punktist A punkti B
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mnjah
Satub siia tihti


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 213
Asukoht: Männa

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 16, 2007 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

soomes minu arust liiklus ikka märgatavalt viisakam!!
aga see et 20km/h yle nad trahvi ei tee sellele vaidlex vastu - sain 115 euri
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 16, 2007 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

see 20 yle linnas ei kehti ja kui maanteel siis ex spido sul valetab ja 20 ka siuke piiri peal juu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 16, 2007 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

nu seda 20km/h värki rääkisid mulle soome koolikaaslased ja liikluskulturi kohapealt see, et soomlased sõidavad rahulikumalt aga peateele ette keeramine on nende jaoks vict normaalne . Soomlaste juures meeldib mulle see, et kui tee on libe ja inimesed sõidavad 80ga, siis ei hakka ükski lammas tegema ohtlike möödasõite. Soomes 80 sama kiirusepiirand, mis meil eestis 90 ja heade teedeoludega sõidavad nad 80 asemel 100-110
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 17, 2007 1:00 am    Teema: Vasta viitega

Samas sommid kes on elanud helsinkis sõita ikkagi ei oska... harjunud,et kõik on soolatatud koguaeg. Endise ülemuse juures uued töötajad kes ala suurlinnadest tulnud panid ikka lakse..

ja jah, eestlased sõidavad üldjuhul vihmaga, lumega jne palju kiiremini,kui seal keskmine somm.. ei karda nagu niipalju seda laksu vms :P Eks ta nendele ohutum.
Tavaline asi on ,et ratastega sõitjatel ja inimestel on need kollased vestid by default peal. Meil peaks sellise asja selgaajamise eest peale maksma,et keegi seda vabatahtlikult kannaks.. seal see kultuuri üks osa ...
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 06, 2007 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=15006835
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Nelj. Veeb. 22, 2007 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tagasi teema juurde... Sai mingi aeg tagasi sellest samast sinisest peletisest mööda vuratud. Tol hetkel ei teadnud, et mingi testimine toimub ja jäin vahtima, et mis krdi käru tee ääres seisab luuk lahti. Ebameeldivaks üllatuseks sai valgussähvatus silme vahele( pimestas päris ebameeldivalt kuna olen üks hädakatest kelle silmad suht nõrgad). Ise olin muidugi süüdi, et liiklesin kiiremini kui lubatud, samas see kiirusületamine jäi mõistuse piiresse(et te minust kui segasest kihutajast mõtlema ei hakkaks)!
Minu point selles, et kui näete seda käru siis ärge otseselt seda vahtima jääge ja need nö testijad võiksid mingi hoiatava sildi ülesse riputada, see puhtalt minu arvamus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Veeb. 22, 2007 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

bufu kirjutas:
Tagasi teema juurde... Sai mingi aeg tagasi sellest samast sinisest peletisest mööda vuratud. Tol hetkel ei teadnud, et mingi testimine toimub ja jäin vahtima, et mis krdi käru tee ääres seisab luuk lahti. Ebameeldivaks üllatuseks sai valgussähvatus silme vahele( pimestas päris ebameeldivalt kuna olen üks hädakatest kelle silmad suht nõrgad). Ise olin muidugi süüdi, et liiklesin kiiremini kui lubatud, samas see kiirusületamine jäi mõistuse piiresse(et te minust kui segasest kihutajast mõtlema ei hakkaks)!
Minu point selles, et kui näete seda käru siis ärge otseselt seda vahtima jääge ja need nö testijad võiksid mingi hoiatava sildi ülesse riputada, see puhtalt minu arvamus...


Eks andke teada kui trahvima hakatakse. Tahaks teada kes esimesena siin sellega laksu kätte saab ja mis moodi see protsess käib.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Veeb. 22, 2007 2:52 pm    Teema: Vasta viitega

Viljandist tallinnasse tulles rapla kaudu
olid mingid uued märgid teeääres, millel fotoka märk peal !!
seda siis enne tallinnat kus 70" märgid hakkavd (koha nimi ei tule kohe mitte ette)
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup. Veeb. 24, 2007 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tallinn-Tartu mnt. jäi mullegi silma üks siuke märk aga seda kaamerat pärast näha küll veel polnud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Laup. Veeb. 24, 2007 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Soomes on paljud nn. kaamerad tegelikult tühjad kastid. lihtsalt psühholoogiline petekas, aga jah kui kultuurist rääkida, siis võiks esikohale tuua venemaa, eeskätt Peterburi, oli au 3 kuud seal töötada ja tean täpselt, et seal linnakeses kehtivad dzungliseadused, konfliktid algavad väikese plekimõlkimisega, aga lõppeda võivad vägagi veriselt.
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
viki
Aktiivne külaline


Liitunud: 7 Sept. 2006
Postitusi: 34
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Veeb. 26, 2007 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

no jah ex igaüks ise teab palju lammutab, võin tunnistada et ise küll ei viitsi heades teeoludes 90ga surra, mõttetu ju võin sinna rooli magama jääda kui muidugi kiirust ei lisa või kanget aknapesu vedelikku puistada
aga jah kui väga hullud teeolud siis auto nii palju armas küll et ei tahax teda üle katuse keerata, olemas kogemus kus sõber keeras halbade teeolude tõttu mu auto 4 korda üle katuse (hea et terveks kõik jäime) aga seda jama ma ei soovita kellelegi, nii et ex igaüks valib sõidu kiiruse vastavalt oma oskustele?
_________________
Volkswagen, kes siis veel!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 27, 2007 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

masinist kirjutas:
Soomes on paljud nn. kaamerad tegelikult tühjad kastid. lihtsalt psühholoogiline petekas, aga jah kui kultuurist rääkida, siis võiks esikohale tuua venemaa, eeskätt Peterburi, oli au 3 kuud seal töötada ja tean täpselt, et seal linnakeses kehtivad dzungliseadused, konfliktid algavad väikese plekimõlkimisega, aga lõppeda võivad vägagi veriselt.


konks on selles,et kaamerat tõstetakse neisse kastidesse randomiga...

sellepärast ongi neid 100km tee peal mingi 8-10tk. kaamera on tegelt näha,kui sees on , ka päevl.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024