open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

CCV liikmed Viljandi liikluses
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   See teema on suletud: te ei saa postitusi lisada ega muuta.    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ka autokoolis (testides ja teooria eksamil) on ju igalpool õige variant, et isegi kui sul on raudselt peatee, siis tuleb ALATI veenduda selles, et teised sinu õigust ka austavad ja peatuvad sulle tee andmiseks!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ega jah, jalakäijaid on kah igasuguseid ja ka mulle on mõni ülbelt ette astunud. Samas olen ma pidanud ka näiteks oma ema keset ülekäigurada järsku peatama, kuna üks Audi b4 ei suvatsenud kinni pidada, kuigi teine auto juba ammu seisis ja meie tee keskele olime jõudnud. Selle asemel andis ta gaasi ja tõmbas tee paremale serva, et mööda mahtuda. Seesama Audi keeras mulle üks teine kord ka väga julmalt (meelega) ette. Numbrimärgi number oli 595 ja tähed kas TEM vms. Auto on musta värvi.
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Põhimõtteliselt võiks ju teha Kohe teema a'la " Häbipost ".
Ja kirjutada sinna üles kes on rängalt liikluses eksinud, auto reg nr , värvus ja mark...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kuhu selle häbipostiga jõuab? Vaevalt see kedagi mõjutab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ahonüks kui sul ei anna se öösel ka enam rahu, et rikutakse liiklust mine mendiks ja tule tagasi pane asjad paika.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ahonüks kirjutas:
Ega jah, jalakäijaid on kah igasuguseid ja ka mulle on mõni ülbelt ette astunud. Samas olen ma pidanud ka näiteks oma ema keset ülekäigurada järsku peatama, kuna üks Audi b4 ei suvatsenud kinni pidada, kuigi teine auto juba ammu seisis ja meie tee keskele olime jõudnud. Selle asemel andis ta gaasi ja tõmbas tee paremale serva, et mööda mahtuda. Seesama Audi keeras mulle üks teine kord ka väga julmalt (meelega) ette. Numbrimärgi number oli 595 ja tähed kas TEM vms. Auto on musta värvi.

ja arvan jätame auto numbrid avalikustamatta, kes midagi teind, muidu kamm hakkab siit kaudu äkki trahve koju saatma.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pahadeplaneet
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Mai 2006
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ahonüks

Tegelt on minul nagu selline arvamus(1) Et kittud saavad peksa(2) Te omale laps ja kasvata teda liiklema,surma võid sa tuas ka saada(3)110(4)Pole sinu arutada minu sõidustiil,seda teeb politsei(liikluspolitsei)(5)Oled sa mingi liiklusepriimus,pailaps,viiemees?(6) ära ohi ,sest sinu ohkimine ei muuda liiklust turvalisemaks(7)ära laima näita fakte,fotosi,sellist naised saunas juttu võid sa üksi jahuda et ma nägin ja see tegi.(8) tean mina et sa oled sõitnud täispeaga ja sõidupealt lehma lüpsnud.

Täitsa nägemist mees.

Kuule liiklusspets ma nägin kuidas tartus nr5 bussi ei lastud taskust välja mis ma nüüd teen? uue topicu?

Järgmine kord mine sõida kohe latva tüübile,jääb topic tegematta
_________________
TartuLäbuStreet
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tzico
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 101
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

tuleb hakata vist ainult jala käima
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

pahadeplaneet kirjutas:
Ahonüks

Tegelt on minul nagu selline arvamus(1) Et kittud saavad peksa(2) Te omale laps ja kasvata teda liiklema,surma võid sa tuas ka saada(3)110(4)Pole sinu arutada minu sõidustiil,seda teeb politsei(liikluspolitsei)(5)Oled sa mingi liiklusepriimus,pailaps,viiemees?(6) ära ohi ,sest sinu ohkimine ei muuda liiklust turvalisemaks(7)ära laima näita fakte,fotosi,sellist naised saunas juttu võid sa üksi jahuda et ma nägin ja see tegi.(8) tean mina et sa oled sõitnud täispeaga ja sõidupealt lehma lüpsnud.

Täitsa nägemist mees.

Kuule liiklusspets ma nägin kuidas tartus nr5 bussi ei lastud taskust välja mis ma nüüd teen? uue topicu?

Järgmine kord mine sõida kohe latva tüübile,jääb topic tegematta


Minu arvamus on:
1) võiks natuke korrektsemalt kirjutada
2) mitte vastu rääkida, panna teiste nõuanded kõrvataha ja olla teistega viisakam.

Nagu Sina suhtud teistesse, suhtuvad teised Sinusse. Ole sõber teistega ja teised on sõbrad Sinuga.

Mina sooviks rahu siia niigi ossistunud maailma. Pole ju vaja kohe hakata rääkima, et anna kõigile peksa, kes mulle väikse märkuse teevad, et võiksin ennast parandada.


_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tzico
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 101
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

ma tahax ka et maailmas olex rahu ja vaesed saax rikkax ja peded normaalsetex ja et kütusehinnad langexid ja sai ja leib lähex odavamax
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kessu kirjutas:
ohoo, mis huvitv teema Iseesesest pole ju soovis maailma muuta midagi halba. Asi on lihtsalt selles, kui tõenäoline see on....Eesti liikluskultuur on nagu ta on...ja seda mitte ainult Viljandis.....autor on välja toonud 3 seika, millest üks juhtus eelmisel suvel et nagu mida? 3 autot Viljandi kohta, kes on juhuslikult pärit CCV ja keegi teeb järeldusi? Kui ma nüüd hakkan mõtlema aastase perioodi kohta kui palju mul liiklusohtlikke olukordi on olnud Viljandis, siis seda on kordi rohkem. Ja ükski neist polnud CCV. Milliseid järeldusi ma peaks tegema? Kuna Viljandi on väike linn ja olgem ausad CCVkaid on päris mitmeid, siis on suht kesine järeldus, et CCV liikmed sõidavad halvasti. Mis ma tahan öelda on, et see väide on minu jaoks samas klassis nagu: kolm punast autot sõitsid mulle kuskil ette - mina arvan, et punaste autode juhid on Viljandis huligaanid.
Sul oli üllas idee ja kes meist ei sooviks paremaid tingimusi liikluses, aga ma kardan, et sul sai palju auru raisatud mittemillegi peale. Mina arvan, et nii ei manitse kedagi ja elu paremaks ei muuda. Kõik peab alguse saama inimese enda tahtest....
Mis puudutab lähedaste allaajamisse ülekäigurajal, siis oleks mõistlikum neile selgeks teha, et jalakäija pole ülekäigurajal kass, kellel 9 elu. Mis sest, et sul on õigus üle minna. See on vana tõde, et veendu enne, et juht sind näeb. Ole kindel, et juht plaanib peatuda ja on ohutu. Juht võib kinni minna, aga haiget saad ju ikkagi sina.........


jess!!!! mul ei ole kunagi punast autot olnud Kunagi emal oli, sellega õppisin sõitma(ka tänavaliikluses üksipäini), siis olin huligaan, nüüd on olnud muud värvi... selle jalakäiate seisukohalt see ka veel, et minuarust liikluseeskirjas on olema ka lõik, kus öeldakse, et jalakäija peab veenduma et ta saab teed ohutult ületada, enne kui vöötrajale astub.... parandage kui eksin LE ei ole läheduses....


Viimati muutis seda Sake (Teis. Juul. 31, 2007 7:35 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ax
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 310
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kasutame ikka suhtlemiseks Eesti päraseid tähti (sõnu), ega see siin mingi reit või mis iganes foorum ole!!!


Et oleks rahu ja päikest ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

ax kirjutas:
Kasutame ikka suhtlemiseks Eesti päraseid tähti (sõnu), ega see siin mingi reit või mis iganes foorum ole!!!


Et oleks rahu ja päikest ....


okei, tänan noomituse eest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

minu prob igatahes sai lahenduse. Hr ahonyx eksis autoga, nii et , sellist teemat tehes tasux ika kindlalt yle kontrollida kes kus mis, mitte uupi tampida ja suurt jama tekitada. Igatahes viha ma ei pea.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tundmatu99
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
minu prob igatahes sai lahenduse. Hr ahonyx eksis autoga,


Sinu autot on jah päris lihtne segi ajada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
madka007
Satub siia tihti


Liitunud: 2 Juun. 2006
Postitusi: 114
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

Autode numbreid pole võibolla tõesti mõtet ette lugeda. näiteks minu üks auto on juba tükk aega tagasi maha müüdud, aga veel minu nimel( ostjal osa
veel maksmata) Ja jube jama küll , kui mind tema lolluste pärast risti lüüakse :-)
_________________
Sõida ise ja lase teistel sõita!!!!
Ja pidage meeles: Pidurid on kiiruse surm....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
el nino
Satub siia tihti


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 130
Asukoht: Paalalinn

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Vähe OT küll ,aga ütleks paar sõna jalakäiate kohta.Üldiselt lasen ikka ülekäiguraja ääres ootavad inimesed üle ja pole nagu korraks seismajäämise vastu midagi.Vaevalt see 3 sek mind tapab või kuskile hilinemist hullemaks teeb.
Samas ajab mul üks koht Viljandis sõna otseses mõttes sita keema.Selle ühe koha pärast ei lase ma varsti mitte ühtegi jalakäiat vist üle.Nimelt Mulgi Marketi ja üle tee asuva Kivi Pagari vahel asuv tee.Mõlemale poole minnes on mõnikümmend meetrit ülekäigurajani ja ikka ei suudeta sinna minna vaid on vaja otse üle kapata.
Mõni päev tagasi said mul igatahes selle koha peal närvid otsa.Sai just ilusti Leola ees inimesed üle lastud ja uuesti liikuma hakatud ,kui vaatan kuidas mingi 3 tädi rahulikult turu poolt üle tee hakkavad Kivi Pagari poole sammuma.Andsin meelega natuke piitsa - 2 tädi panid üle tee jooksu ,kolmas jäi nagu lammas telgjoone peale seisma.Tegin tal siis nina ees suht järsu pidurduse ,lasin akna alla ja ütlesin ,et ülekäigu rada on ju suht lähedal (õiged sõnad ei kannata eriti avalikult ütlemist )
Mutt läks näost punaseks ja jäi väga lolli näoga vahtima-äkki jõudis talle kohale?!
Kui peaks olukord korduma ,siis ütlen järgmisele midagi "viisakat"
Sõidumaneer mul igatahes piisavalt korralik ,et teisi kritiseerida kui vaja - pole ise ühtegi avariid teinud (osalenud ,aga kahes suht raskes) ja ka jalakäiad lasen valdavalt üle ,kes kasutavad selleks ettenähtud kohta.Neid aga ,kes lambist üle tee astuvad ,hakkan mina igatahes edaspidigi sõimama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

el nino kirjutas:
Vähe OT küll ,aga ütleks paar sõna jalakäiate kohta.Üldiselt lasen ikka ülekäiguraja ääres ootavad inimesed üle ja pole nagu korraks seismajäämise vastu midagi.Vaevalt see 3 sek mind tapab või kuskile hilinemist hullemaks teeb.
Samas ajab mul üks koht Viljandis sõna otseses mõttes sita keema.Selle ühe koha pärast ei lase ma varsti mitte ühtegi jalakäiat vist üle.Nimelt Mulgi Marketi ja üle tee asuva Kivi Pagari vahel asuv tee.Mõlemale poole minnes on mõnikümmend meetrit ülekäigurajani ja ikka ei suudeta sinna minna vaid on vaja otse üle kapata.
Mõni päev tagasi said mul igatahes selle koha peal närvid otsa.Sai just ilusti Leola ees inimesed üle lastud ja uuesti liikuma hakatud ,kui vaatan kuidas mingi 3 tädi rahulikult turu poolt üle tee hakkavad Kivi Pagari poole sammuma.Andsin meelega natuke piitsa - 2 tädi panid üle tee jooksu ,kolmas jäi nagu lammas telgjoone peale seisma.Tegin tal siis nina ees suht järsu pidurduse ,lasin akna alla ja ütlesin ,et ülekäigu rada on ju suht lähedal (õiged sõnad ei kannata eriti avalikult ütlemist )
Mutt läks näost punaseks ja jäi väga lolli näoga vahtima-äkki jõudis talle kohale?!
Kui peaks olukord korduma ,siis ütlen järgmisele midagi "viisakat"
Sõidumaneer mul igatahes piisavalt korralik ,et teisi kritiseerida kui vaja - pole ise ühtegi avariid teinud (osalenud ,aga kahes suht raskes) ja ka jalakäiad lasen valdavalt üle ,kes kasutavad selleks ettenähtud kohta.Neid aga ,kes lambist üle tee astuvad ,hakkan mina igatahes edaspidigi sõimama.

mina ammu juba sõiman, hirmutan ja näitan keskmist sõrme
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

Mahe
Tagasi üles
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on tunne, et enamus pole käinud mujal maailmas liiklemas. Eestis on liiklus ikka igati korralik ja arusaadav, paar mõttetut rullnokka ei muuda Meie korralikku liikluskultuuri küll hullemaks.
Soovitan 1 päevaks, kas Barcelonasse või Pariisi liiklema minna , mida Te siis räägite.
Kui siis ka arvate, et kõik ikka Eestis halvasti on, siis minge Indiasse või kuskile Aafrikasse liiklema.
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Fabulous
Vana tuttav


Liitunud: 13 Juul. 2007
Postitusi: 401
Asukoht: Leiden, Holland ja ka Est

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

parandan..olen soitnud pariisis autoga...enamv2hem sama jama mis tallinaski..punane tuli fooris...ah p...h soidan yle, ehk onnestub...
pohiliselt vaadatakse kui on valismaa nr, siis lastakse vahele..kohalikke yldiselt mitte..koige parem liiklus on ikka holland ja belgia...

sorry for OT.
_________________
fb: Harri.Vaher.Photography .Teen vastavalt kokkuleppele pilte Viljandis, või mujal eestis. 53857073
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
pahadeplaneet
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Mai 2006
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 11:35 am    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
pahadeplaneet kirjutas:
Ahonüks

Tegelt on minul nagu selline arvamus(1) Et kittud saavad peksa(2) Te omale laps ja kasvata teda liiklema,surma võid sa tuas ka saada(3)110(4)Pole sinu arutada minu sõidustiil,seda teeb politsei(liikluspolitsei)(5)Oled sa mingi liiklusepriimus,pailaps,viiemees?(6) ära ohi ,sest sinu ohkimine ei muuda liiklust turvalisemaks(7)ära laima näita fakte,fotosi,sellist naised saunas juttu võid sa üksi jahuda et ma nägin ja see tegi.(8) tean mina et sa oled sõitnud täispeaga ja sõidupealt lehma lüpsnud.

Täitsa nägemist mees.

Kuule liiklusspets ma nägin kuidas tartus nr5 bussi ei lastud taskust välja mis ma nüüd teen? uue topicu?

Järgmine kord mine sõida kohe latva tüübile,jääb topic tegematta


Minu arvamus on:
1) võiks natuke korrektsemalt kirjutada
2) mitte vastu rääkida, panna teiste nõuanded kõrvataha ja olla teistega viisakam.

Nagu Sina suhtud teistesse, suhtuvad teised Sinusse. Ole sõber teistega ja teised on sõbrad Sinuga.

Mina sooviks rahu siia niigi ossistunud maailma. Pole ju vaja kohe hakata rääkima, et anna kõigile peksa, kes mulle väikse märkuse teevad, et võiksin ennast parandada.



Ahonüks kirjutas:
Ega jah, jalakäijaid on kah igasuguseid ja ka mulle on mõni ülbelt ette astunud. Samas olen ma pidanud ka näiteks oma ema keset ülekäigurada järsku peatama, kuna üks Audi b4 ei suvatsenud kinni pidada, kuigi teine auto juba ammu seisis ja meie tee keskele olime jõudnud. Selle asemel andis ta gaasi ja tõmbas tee paremale serva, et mööda mahtuda. Seesama Audi keeras mulle üks teine kord ka väga julmalt (meelega) ette. Numbrimärgi number oli 595 ja tähed kas TEM vms. Auto on musta värvi.


1. MILLIST VIISAKUST?
2.MINU KIRJAVEAD EI KÜSI SINULT SÜÜA
3 OLEKS SEE MINU AUTO NR OOTAKS SEE JOBU JUBA KOHTUKUTSET.
4 KUI MA KÕIK OMALE KÕRVATAHA TOPPIKS MA NÄEKS VÄLJA NAGU XXXXXL ELEVANT
5 KÕIGILE EI SAA JA EI PEAGI MEELDIMA,MA POLE STATOILIS TEENINDAJA
_________________
TartuLäbuStreet


Viimati muutis seda pahadeplaneet (Nelj. Aug. 02, 2007 11:41 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reemet
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 261
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Sellise valdise suhtumisega sa küll eriti kaugele elus ei jõua mees
Aga keda kotib? Kui sind ennast isegi mitte siis võib olla ainult su ema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahadeplaneet
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Mai 2006
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 11:43 am    Teema: Vasta viitega

Reemet kirjutas:
Sellise valdise suhtumisega sa küll eriti kaugele elus ei jõua mees
Aga keda kotib? Kui sind ennast isegi mitte siis võib olla ainult su ema.


Ära ole selles nii kindel MEES

Kas ühe teatud viljandi politsei elu on nüüd pu.. kuna ta teeb oma tööd eeskujulikult???,see et ta sulle ei meeldi ei tähenda et tal poleks tuttavaid sõpru ja väljavaateid ja tegelt on ta si..aks kõvem mees kui sina.
_________________
TartuLäbuStreet
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Nõustun millegipärast Reemet-iga
See, mis ma siit tekstis välja lugesin, meenutas mulle tõesti tüüpilise ossi juttu. Aga mis me ikka teha saame, igaüks elab oma elu nii nagu tahab
Issanda loomaaed on kirju.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

INIMESED RAHUNEME
Tagasi üles
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Fabulous kirjutas:
parandan..olen soitnud pariisis autoga...enamv2hem sama jama mis tallinaski..punane tuli fooris...ah p...h soidan yle, ehk onnestub...
pohiliselt vaadatakse kui on valismaa nr, siis lastakse vahele..kohalikke yldiselt mitte..koige parem liiklus on ikka holland ja belgia...

sorry for OT.

Ma tahtsin öelda, et seal maal on väga jube liiklus, enamus autosid on ära kriibutud, mõlkis ja mingist liikluskultuurist pole haisugi.
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa tegelt siin aru kelle t..a mune see torgib kuda keegi sõidab,kas ta laseb penskareid üle tee jne .Kui esimene pauk käind ja perse all olev peldik maha kantud siis tuleb kõigil aru pähe
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Peab tõdema, et S4 jutus on tõesti mõte sees.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mehka
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 247
Asukoht: Viljandi-Kuopio

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

ega jah ma olen meelitatud :D Ega ma sõidan soomes korralikult küll
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DCD
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 232
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

jax kirjutas:
Fabulous kirjutas:
parandan..olen soitnud pariisis autoga...enamv2hem sama jama mis tallinaski..punane tuli fooris...ah p...h soidan yle, ehk onnestub...
pohiliselt vaadatakse kui on valismaa nr, siis lastakse vahele..kohalikke yldiselt mitte..koige parem liiklus on ikka holland ja belgia...

sorry for OT.

Ma tahtsin öelda, et seal maal on väga jube liiklus, enamus autosid on ära kriibutud, mõlkis ja mingist liikluskultuurist pole haisugi.



eem ma vb eksin kas oli just pariisis aga seal kandis kuskil et kui paklas tehakse sinu autole mõlk kriim siis ei minda politseisse nagu eestis vaid ollakes uhked enam vähem et tema auto on jälle erilisem.

Mehka kirjutas:
ega jah ma olen meelitatud :D Ega ma sõidan soomes korralikult küll



imo soome liiklus on minu jaoks natuke liiga aeglane ja uimane(helsingist eemal vähemalt) ja kui pikk aega soomemaal ära oled siis esmane pilk tallinnast on suht jube kui nii võib öelda(kiire jne st oled aeglasega harjunud)


et jh ikkagi see on ka õige suhtumine
s4 kirjutas:
Ma ei saa tegelt siin aru kelle t..a mune see torgib kuda keegi sõidab,kas ta laseb penskareid üle tee jne .Kui esimene pauk käind ja perse all olev peldik maha kantud siis tuleb kõigil aru pähe


et sis ikkagi tuleb see välja et iga üks sõidab nii kuidas tahab ja enam vähem paljudele see ei meeldi kuidas teised sõidavad.

tundub nii et see teema ei lõppe enne kui kõikile pannakse mendi poole gprs seadmed peale ja jälgitakse kõiki kes kihutab...jne ja siis saadetaxe trahf koju.mis ma muud oskan öelda.

ja ärge pidage viha see on kõigest minu arvamus nx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
born62
Vana tuttav


Liitunud: 25 Aug. 2006
Postitusi: 312
Asukoht: Mulgimaa

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

S4 kirjutas:
Ma ei saa tegelt siin aru kelle t..a mune see torgib kuda keegi sõidab,kas ta laseb penskareid üle tee jne .Kui esimene pauk käind ja perse all olev peldik maha kantud siis tuleb kõigil aru pähe


Minu omi küll, kui mu pensionärist ema üle tee läheb ja keegi egoistlik oinas ta alla ajaks. Aga kui penskari asemel on väikene laps ja maha kantud koos pee all oleva peldikuga saab ka laps või jummala eest seesama penskar. Siis ju veitsa hilja nigu aru pähe omale taguda. Minu arvamus on, et kui seda aru põle olla, siis seda ka võtta kuskilt pole
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Reede. Aug. 03, 2007 9:20 am    Teema: Vasta viitega

tõsi ta on tühjast kohast pauku ei tule
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Reede. Aug. 03, 2007 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

selle teema ju võix lukustada. Jutt on nagunii teemast mööda ja asjad korras ka ju.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: te ei saa postitusi lisada ega muuta.    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024