open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Viljandi laieneb noortehniku firma kett.

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Teenindus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 07, 2007 10:16 pm    Teema: Viljandi laieneb noortehniku firma kett. Vasta viitega

uueks astaks on siis väike lootus tuua väike noortehniku kauplus ja võbolla ka paigaldus. Hetkel kaalutakse erinevaid võimalusi ja ideid. Üks reaalne koht oleks siis se uus ostukeskus mis tuleb Tallinna poole väljasites linna piirile. Kas klientuuri piisavalt on et äri üleval püsib seda ma isiklikult veidi kahhtlen, elanikkond kitsas ja jõukust vähem kui tallinnas. Pisimudelina võib isegi toimida :) Aveton läheb kotti se on selge :D Aga kui mõelda teispoolt- viljandis ju üks suur asi jälle juures ja ei peagi keegi millegi normaalse asja järele sõitma kaugele või laskma kaugelt tellida. Avetonis on helitehnika valik allapoole 0-i teadavasti ju. Muudest kohtadest ei ole mõtet räkidagi :P
muidugi nalja sai üks laupäev kui aveton kinni oli ja mul ühte autosse projekti lõpetamiseks selgus, et Y kaablid silmavahele jäänd. Nojah, kui ma neid selverisse elektorioonika poodi otsima läksin ja müüjalt kysiisn neid siis mingi paks vennike maigutas 3 minutit sud ja ütles " Ei meil vist ei ole seda asja, aga meil on kõlari kaabli komplektid olemas". niisiis ma laijatasin peopesaga vastu otsaesist ja läksin sealt naerdes minema :D Ülejäänd poed olid kas kinni kolemks või uksest sisse astudes ja kaupa uurides pold mõtet kysidagi sellsit asja. Loodame et sellised pisiasjad lahenevad tulevikus :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 07, 2007 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

no kui rentida pinnad uude unistari(kui ma kohale õieti pihta sain) siis ei tasu tõesti vilj sellist äri ajada. Rent juba mega.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 07, 2007 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ei usu mina,et avetoni välja sööb. Aveten tegeleb ju igast muu kola müügiga ka lisaks audiole.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 07, 2007 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Tore oleks, paigalduse osa oleks ka vahva, kui keegi kaste jne arvutaks/teeks, nõu annaks. Ma käisin korra rca-rca juhtme järel Tartus, sest ei viitsind oodata ja 5m oli vaja.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 07, 2007 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ja kes siis tegelema hakkab asjaga siin ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 07, 2007 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

Idee poolest viljandi rendid ei tohiks olla väga kallid (võrreldes tallinnaga) Uus unistar, emm, kas unistar kolib sinna tallinna mnt kaubanduskeskuse juurte, või siis sinna linna sisse elektrumi kõrvale. Mõlemas kohas käib hull ehitamine. Tartu RCA järgi on päris karm lax :D Mis teha kui häda käes :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 07, 2007 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

unistar seal kus kraanad on ja ehituse hindu teades ei tule sina just odavad rendipinnad
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 12:54 am    Teema: Vasta viitega

Pange Markku asjaga tegelema. Ta on sellest ammu unistanud. Usun, et temast tuleb hea müüja.
Tagasi üles
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 5:40 am    Teema: Vasta viitega

tean jah et Markku tahab kangesti tegeleda asjaga ,kuid seda ei otsusta mina, täna rääkinin noortehniku juhatajga Nemoga,e et viljandis Kalevi sõbrad siin huvilised. Et selline mees nagu Markku olemas jes natuke jagab temat, aga temast ei osand keegi midagi öelda, kehitasid õlgu ja maigutasid suid... Esialgu kiheledes tahtis mind toppida myyjaks , ma ytlesin et ma pigem tegelen paigaldusega, millegi tõsisemaga, aga podi markkku saaks kylll vb ,kui asi areneb sinnamaale.

Rääkimise kysimus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 9:20 am    Teema: Vasta viitega

Hull majandamine. See jutt et noortehnik viljandisse... oli juba poolteist aastat tagasi. Käisin ruume sebimas. Siis olid vanad electrumi ruumid vabaks saand just. Seal Alkoreti vastas. Tegin pilte ja värke neist seal isegi, et need tallinna jõuaks.. aga asi vajus väga ära...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kas see Dream-Car enam ei tegutse, et ainult Avetonist räägitakse, seal ka ju Signati jms. trääni müüdi.
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Dream Car tegutseb, seal kohapeal eriti asju pole, selline odavam kaup, aga tellimuse peale saab ka väga kallist kaupa. See on väga hea pood muide.
Tagasi üles
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

noortehnik viljandis oleks väga väga hea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

Drem car olemas jah, valik on väike. Signat firma on suhteliselt (Y) aga kuna firma tegeleb ni kitsarinnalise myygiga (1 firma tootega) siis ei ole suurt midagi head valida kyll. 2 subakat ja 3 võimu mis on seal, muud kraami ja nänni on küll ja täitsa ost mitmeid kaupu ja omanikku tunen ka. Hinnapoliitika nati kirves vilj kohta kohati mõne asjaga. (mingi põhjavalgustus oli seal se maxis lambist mingi 7 tonni jne)

Ma kyll ei tea kui tõsine jutt tookord siis asjast käis aga põhiprobleem on siani olnd se et pole olnd kedagi asjalikku meest kes saaks teises linnas suure orgunnimisega hakkama. Vb kalev oleks selline oma tuntud mees olnd keda panna kuskile silma peal hoidma jne. Ega se värk 100% ka praegu kindel pole, praegu lihtsalt puhkes asja orgunimine. Noortehnikul on raha praegu nagu ratsahobuse sitta ausaltöeldes, praegu saavad 300 ruuduse pinna kus pannakse mitu demo autot isse, saun koos passeiniga kus on sees veekindlad kõlarid et saaks demoda jälle midagi, ja tohutult kaupa ja kõike ja hull demomis pood tuleb. Luises käisid disainerid vms akkavd sinna midaig korralikku majandama jne. Ühesõnaga firma õitseb ja se viljadisse asi tuua , kui ta enast natukenegi + toob siis on korras juba ses shtes et rohkem on neile oluline se firma laiendus ja kõik selline. Se hull poliitika.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tore kui viljandi ka üks asjalik asi tuleb , kuid kas sound ja install ainukesed asjad olema ja ää toitma , raske öelda ei tahaks uskuda ,et koguaeg seda sisse ehitamist oleks või siis kõlarite müüki .Muidugi hinnade neil on head. ka klaaside toonimisega võiks tegeleda ja mitte ainult autod vaid ka poodide ,kontorite ja elamute aknad , ei tea , et keegi viljandis seda teeks. Endal plaan järgmiseks aastaks kodus kiled akendele leiutada. Ka peaks ka muude asjade peale mõtlema, signalis , klaasriidest voolimised jne
_________________
unistused pildil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mehka
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 247
Asukoht: Viljandi-Kuopio

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Focun kirjutas:
Tore kui viljandi ka üks asjalik asi tuleb , kuid kas sound ja install ainukesed asjad olema ja ää toitma , raske öelda ei tahaks uskuda ,et koguaeg seda sisse ehitamist oleks või siis kõlarite müüki .Muidugi hinnade neil on head. ka klaaside toonimisega võiks tegeleda ja mitte ainult autod vaid ka poodide ,kontorite ja elamute aknad , ei tea , et keegi viljandis seda teeks. Endal plaan järgmiseks aastaks kodus kiled akendele leiutada. Ka peaks ka muude asjade peale mõtlema, signalis , klaasriidest voolimised jne


Ma eile just viskasin yhes korteris kiled klaasidele :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:
Drem car olemas jah, valik on väike. Signat firma on suhteliselt (Y) aga kuna firma tegeleb ni kitsarinnalise myygiga (1 firma tootega) siis ei ole suurt midagi head valida kyll. 2 subakat ja 3 võimu mis on seal, muud kraami ja nänni on küll ja täitsa ost mitmeid kaupu ja omanikku tunen ka. Hinnapoliitika nati kirves vilj kohta kohati mõne asjaga. (mingi põhjavalgustus oli seal se maxis lambist mingi 7 tonni jne)


Kui omanikku tunned seal siis peaksid teadma kust kaudu kaup tuleb sinna.
Kõike saab mida noortehnik müüb . Kohapeal pole lihtsalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 08, 2007 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

ei, kust kaup tuleb seda ei teagi kusjuures, aga noh tutvusringkonna kaudu tean seda Alo vähe, sauans õlut päris koos ei joo aga ni tervitame vms. Iga pood saab iga asja tellida, ma arwan et kui väga tahad võid saada oskari lihapoest BMW-d ka tellida, maksad juurte lihtsalt sitaks :D Huvitab ikka see et päet , nyyd kohe vaja tra lähen ostan ära- nagu leiba poest. klienti ei huvita tellimine, no siis peab olema juba fanatt.Enamus inimesi laupäeval lähevad, kõnnivad kaubanduskeskuses tsekkavad poode ja vaatavad oi näe sellist makki täpselt tahaksi enda autosse , vat kui hea et läbi tulin ja tehakse ost. Ja nii enamasti ongi. Keegi kuskilt tellima lähevad- vähesed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Reede. Nov. 09, 2007 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:
ei, kust kaup tuleb seda ei teagi kusjuures, aga noh tutvusringkonna kaudu tean seda Alo vähe, sauans õlut päris koos ei joo aga ni tervitame vms. Iga pood saab iga asja tellida, ma arwan et kui väga tahad võid saada oskari lihapoest BMW-d ka tellida, maksad juurte lihtsalt sitaks :D Huvitab ikka see et päet , nyyd kohe vaja **** lähen ostan ära- nagu leiba poest. klienti ei huvita tellimine, no siis peab olema juba fanatt.Enamus inimesi laupäeval lähevad, kõnnivad kaubanduskeskuses tsekkavad poode ja vaatavad oi näe sellist makki täpselt tahaksi enda autosse , vat kui hea et läbi tulin ja tehakse ost. Ja nii enamasti ongi. Keegi kuskilt tellima lähevad- vähesed.


Jutt jumala õige , ka ise Aloga asju ajand , aga viimastel aastatel kippuma ta nii kuni 50% juurde hindama. aga kaua peab ootama , nimelt tuttav viis Alo kätte kõlari mähkima nii 3 aastat tagasi ja pole tänaseni kätte saanud , mudkui aga lubas 1 aasta , nüüd juba sõber käega löönud suht mõtetu teema nüüdseks.
_________________
unistused pildil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Nov. 09, 2007 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Aloga arusaamatusi ennegi olnd ja ega jah... Vaadates tehnika hinda siis ma ei saa aru kust need numbrtid tulevad. Ja kunagi tahtsin spoilasid tellida tema kaudu. Spoilaring oleks sama kallis tulnd kui auto enamvähem. Ülestõstetavad uksed maxid tal 35 000 ma tean et neid saab alla 20 000. Üldse ma ei saa aru kuidas tal seal asi ära tasub , sest alati kui ma lähen sinna siis olen ainus klient. Jutt on tal ka vastav. Iga kord üritab mulle heli tehnikat pähe määrida ja ütleb " viska sitt autost minema pane signat" : uu jee ma viskan herztis minema ja topin tema signatit sinna XDXDXD Okei rohkem ei kritiseeri... vb mõnel väga hea sõber sis pahandus pärast. Ainult minu arwamus selle poe kohta ("Vana" Heinaste on ainuke normaalne vana seal, tõsiselt normaalne, loogiline jutt jne)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Nov. 09, 2007 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Hinnad on seal sellepärast nii kallid, et neile tuleb tehnika läbi mitme edasimüüja. Vb kohaletoimetamine sama asja pärast. Üldiselt sedasi eriti ei saa jah äri ajada :)
Ja mul on tuua konkreetne näide. 3 nädalat tagasi läksin DreamCari ja küsisin kas helitehnikat saab. Põhimõtteliselt rääkisin juttu a'la , et ei tea midagi helitehnikast ja olen kuulnud, et hertz on hea ja tahaks seda. Vastus tuli selline, et pole mõtet hertzi panna kuna signat on poole odavam.

Ühesõnaga kui tahad woofrit siis unusta ära GAS ja VIBE. Osta KingAudio või StarSound. Poole odavam ju.

Muidugi saan aru kõik kes müüvad kaupa... määrivad ikka pähe enda asju... loogiline kah. Raha vaja ju teenida meil kõigil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Nov. 09, 2007 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Täiesti õige :D

Õnneks on noortehnikul müüa pea 95% line maale toodavast tehnika sortimendist(väheseid asju pole MB quart, Morel it ja sellist pole) Ilmselt seda ei jõua normaalne inimene osta ka. A'la 20 000 tveeter :D Kuid jah, vähemalt noortehniku eelis on see, et kaupa müües saavad anda väga laiarinnalise soovituse, vastavalt hinnale. Jama on aint selles et paljudes noortehniku kauplustes on ebapädevad müüjad(mõned), ei tea paljudest asjadest suurt midagi. Aga ni ongi, need kes asja jagavad, ned letitaha koera palgaga ei kipu. Targemad on paigalduses või teevad paberitööd :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
paadimees
Aktiivne külaline


Liitunud: 20 Apr. 2006
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Reede. Nov. 16, 2007 3:11 pm    Teema: pood Vasta viitega

tuleks jah pood kus oleks kohapeal valiklut. käisin ka seal reinutee lõppus- tahtsin kiirelt korraliku kaabelt- vend istus oma taburetil ja maigutas suud- ei saanud ma aru kas ta ei taha teenida või ei saa aru mida tähendab korralik kaabel- üritas mulle mingeid odavaid pähe määrida- seletasin talle et mul kahju korraliku süsteemi sellist kaabelt panna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Reede. Nov. 16, 2007 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tubades kasutatakse kvaliteetse heli saamiseks koaksiaal kaablit. Ehk teisisõnu on tegemist nagu antenni kaabliga. Varjestus on ümber, et signaalid kokku omavahel ei puutuks ja oleks absoluutselt eraldatud kõigest muust elektrivärgist.
Tagasi üles
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 19, 2007 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mis kaablit sa otsisid ? Voolu/massi kaablit, või RCA kaablit Või remote kaablit. Voolu kaabli kvaliteet heli kvaliteeti ei mõjuta (kui siis üli vähe) Voolu juhe paeb lihtsalt olema piisava pakusega oma pikkuse ja võimendi nõudluse kohta. RCA kaablist oleneb küll väga palju... Õige on se et tehnika paeb olema üldjoontes ühe tasemeline. St seda et pole mõtet osta väga kalleid võime ja sitta makki ja juhtmied. Tundlikud võimud nt nagu Hertz, audison, nakamischi jne, on väga pirtsakad RCA juhtmete osas. Väga hea näide oli üks corvett mis sai eelmine talv valmis tehtud, esialgu panime sellised tavalsied RCA kaablid sisse, komlekt koos, makk tööle, raibe vinises nagu siga aiavahel. Connectioni RCA lahendazs mured.

Dream cari müüja se Alo on jah tuntud klienditeenindaja, lähed poodi , kõnnid 20 minti ringi,to tegeleb oma arvutiga, ainult mühkab sulle sealt midagi kuskilt tagant ja niivisi proovib veel oma kaupa pähe määrida :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 26, 2007 2:54 am    Teema: Vasta viitega

igatahes tartusse juba tehakse. Eks näis kas vilj ka jõuab miadgi sellist. Ise kyll veidi kahtlen :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Teenindus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024