open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

O: Auto värvimine.

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Teenused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 24, 2007 10:49 pm    Teema: O: Auto värvimine. Vasta viitega

Soov oleks lähiajal auto sisuliselt täiest üle värvida(golf3) ja tagaluugi rooste ära kaotada ja ni et oleks vinx-vonx. Teab keegi asjalikku meest, kes võtaks asja ette ilma mingisuguse pooleaastase jäjekorrata, teeks korralikult ja enamvähem inimliku hinnaga. Kvaliteet oleks siiski oluline, et 2 a pärast jälle kuskilt ei roostetaks või midagi ei kooruks :P Soovitused ja ettepanekud ja sellised asjad oleksid oodatud väga :)

--edit tõstetud õigesse kohta.
markku
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Dablju
Aktiivne külaline


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 63
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 25, 2007 9:11 am    Teema: Vasta viitega

Tere! Mis hinnaga oled umbes arvestanud? Kas esindusest (Siller, Rael, foorumist Viiratsis pesitsev Pahtlikunn) oled uurinud? Pagan, pool aastat on ikka kole räme oodata. Mingi vend tegeleb kodus töövälisel ajal kantrekülas, kohta võin näidata, aga nime enam ei mäleta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 25, 2007 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Silleri töödest tuttavate autode värvimisest palju sitta kuuld ja esinduse töö on yldse selline et kvaliteedi ja hinna suhe on aljava. Viiratsis on jah üks hea meees, nimi keelepeal ei saa öelda, umbes sellist olekski vaja aga ma taga rääkisn ja tal on meeletult suured tööjärjekorrad ja ütleme ni et kui keegi teeb kodus siis 15 000 on selleks vähe palju, 15 000 on tallinna hind kus täis litsentsiga 30 a etind proffesionaalid kellel garaasi aj tehnikat miljonite eest. Et mul suht plaan ühe tuttava kaudu sinna saada ongi aga se on suht kopsaka küsimärgi all ja järjekrd võib ka olla päris tihe. Viljandis on teigijaid sitaks ja kui migni 12- 13 tonniga saaks ja suht kohe teha siis oleks väga hea. Võimalus ka niii teha et annan migni 7-8 tonni tööraha ja värvi ja laki ostan ise (saan firma arwele võtta jne). kärmas on rämedalt kvaliteetne vana ja hea tuttav ka teeglt aga jama selles et ta ei tegele eeltöödega. Et tegelt võib ka selline varjant olla , et otsiks kellegi kes teeks eeltööd väga korralikult mingi summa eest. Selleks ei pea olema kallist tehnikat jne. Lihtsalt korraliku käega vana.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 25, 2007 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

Kivi Mart
53428741
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 25, 2007 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

aga uurida viitsid järjekorra kohta ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 25, 2007 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

järjekord on nii kuidas jutule saad.koheselt ei saa kuhugi üldiselt .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 25, 2007 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

paugust ei sa jah, juhul kui rahakotis mijon selleks pole :P
aga jah, mõnes kohas suuremad järjekorrad ja mõnes väiksemad. Tegelt ise ka loll, üle aasta juba plaani nvärvimist aga siiamaani otsin ja koguaeg lykkan edasi, oleks kuskile kirja pand aja oleks asi tae, samas jälle koguaeg mõled et oleks mingi konkreetne teema et lähen koahle panen konkreetse aja mis endale sobib, et oleks hea, alati kui kellegiga rägin kõik maigutavad suud ja midagi nagu korralikutl ei ütle et tavai teeme nii ja nii ja nii ja nii. Tra asi tuleks lihtsalt kätte võtta aga kaoguaeg mingi mõtetu pusimine. Mõtlesine et panen lõpuks teema ülesse ja kuulan nõuandeid ja teeks asja ära, kaua võib :D Endal pea laiali, 10 venda keda tean aga ikka koguaeg igas asjas kahtlen :D Aiadke hädast :D Juhe on koos :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Reede. Okt. 26, 2007 1:08 am    Teema: Vasta viitega

Ott kas Taaviga oled rääkinud? Kas tal pole ka aega, või kvaliteet ei vasta sinu nõudmistele:)
Tagasi üles
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 26, 2007 2:06 am    Teema: Vasta viitega

Hinna ja kvaliteedi suhe ei sobi. Olen rääkind taga pikalt aga kokkuleppele ei jõud. 15- 20 000 algajale kes teeb alturas on natikene kirves minu meelest. ma võin 15 000 välja käia aga siis peab asi olema filigaalne. Vb viga selles ka et olen liigapalju näind autosid mis on tehtud sellise hinna eest et kuku perseli (kast õlut töö eest ja materjal tasutud ja tulemus on silmi pimestav) Loomulikult ma ei oota sellist teenet kellegilt kuid mõistus peaks kuskil kohas piiri pidama:)
Tnx soovituse eest. Kuulaks hea meelege veel ettepanekuid:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 26, 2007 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt mina sellised asju kuskil nö "nurga taga" ei laseks teha. Kui tahad mingit korraliku tööd siis mingi esinduse pauk vms. Ise hävisin ühe remondiga mõnusalt tehes nö "nurga taga" (ja see summa oli 5 kohaline ja ei hakanud numbriga 1).
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee


Viimati muutis seda leits (Reede. Okt. 26, 2007 6:46 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
el nino
Satub siia tihti


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 130
Asukoht: Paalalinn

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 26, 2007 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kui soov on midagi sellist näiteks saada ,mis silma hakkab ,siis ma võin ka aidata ,aga kahjuks sama lugu ,et oodata tuleb natuke. Üks minu tehtud asi http://www.carrating.org/car.php?15537 Kuna sul auto ,mis kindlasti kõrva jääb ,siis oleks mulle reklaami mõttes hea ,kui silma ka jääks ning hinnas jõuaks kindlasti kokkuleppele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Reede. Okt. 26, 2007 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

el nino kirjutas:

http://www.carrating.org/car.php?15537


oi krt
Tagasi üles
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 27, 2007 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

oi , se oli tõesti päris korralik värk. Ma idagi väga extreemset ei sooviksi, lihtsalt sama toni värv ja kogu kere. Põhline oleks jah , et jääks selline ilus ja defektidetta ja et kestaks ka ikka :)

aga kui pikk järjekord on, umebs... ?
Mis hind umbkaudselt tuleks kui oleks värv ja kõik sinupoolt ja mis hind tuleks kui oleksvärv olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
svenson
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Mai 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 30, 2007 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

Suure-Jaani tuleb uus värvikamber, kus saab sõiduautosid kah värvima hakata. Muidu on mõeldud bussidele ja veoautodele. Praegu meil järjekordi pole, kuid sõiduautosid veel värvida ei saa, kambris on ventilatsiooni paigaldamine veel pooleli...

Nii, et viljandimaal varsti üks koht juures, kus saab olema korralik värvikamber.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 30, 2007 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

väga eht :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 06, 2007 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

svenson kirjutas:
Suure-Jaani tuleb uus värvikamber, kus saab sõiduautosid kah värvima hakata. Muidu on mõeldud bussidele ja veoautodele. Praegu meil järjekordi pole, kuid sõiduautosid veel värvida ei saa, kambris on ventilatsiooni paigaldamine veel pooleli...

Nii, et viljandimaal varsti üks koht juures, kus saab olema korralik värvikamber.



midagi uut :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Esm. Nov. 19, 2007 2:17 am    Teema: Vasta viitega

Ott, Inferno soovitas Kivi Mart-i. TaaviR oli ca kaks aastat selle mehe juures tööl ja enamus autodel sel ajal oli tema tehtud eeltöö. Sellise nimega mees ei hoiaks oma juures halba töölist. Ju Taavi ikkagi teab mida ja kuidas tegema peab. Muideks seda ka veel, et 20 000 eest ei saa mingit korralikku värvkatet, küll aga 30 000 - 40 000 eest.
Tagasi üles
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 19, 2007 8:32 am    Teema: Vasta viitega

No 30-40k on rohkem tallinna ja effektvärvide teema...
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 19, 2007 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

30-40 tonni värvimise eest :O

15 000 koos eeltöö ja mölluga oleks inimlik... 10 oleks väga sõbra hind ja 20 eest tahan maalinugid juba saada, 30 000 eest tean et värvitakse tallinna ühes kallimas kohas Mercedes V 230 jalatallast pea laeni tipp kvaliteediga. Väga vabandan et sellised hinna arusaamad on , vb viga minus et olen näindu palju soodsaid hindasid.

Nt tallinnas streetrace'i suur-guru nimega "SALLU" sai oma civiku (sama suur kui golf) täis laksuga oma auto värvitud ja tehtud midaig alla 10 000, tema auto ma pole mitte 1 kord näind, ja selle 10 000 eest on asja väga väga aplju, täpselt sama tahaks ise ka. Oki ma võin maxta täpselt sama asja eet 15 000. OLEKSIN NÕUS. 30 000 eest v###u ma ei tea mis seal tegema peaks. Selle rahaeest peaks olema uus mootor ka peal :D:D:D:D

Veelkord tuletan meelde et foorumis on ebatsensuursete väljendite kasutamine KEELATUD!Või peab defineerima sõna "ebatsensuurne"?ROPENDADA ei tohi,kui muudmoodi aru ei saa! Alex
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Esm. Nov. 19, 2007 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:
30-40 tonni värvimise eest :O
Nt tallinnas streetrace'i suur-guru nimega "SALLU" sai oma civiku (sama suur kui golf) täis laksuga oma auto värvitud ja tehtud midaig alla 10 000, tema auto ma pole mitte 1 kord näind, ja selle 10 000 eest on asja väga väga aplju, täpselt sama tahaks ise ka.


Aga siis ongi ju värvimise probleem lahendatud, saad enda oma seal samas ära värvida.
Tagasi üles
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 19, 2007 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:
30-40 tonni värvimise eest :O

15 000 koos eeltöö ja mölluga oleks inimlik... 10 oleks väga sõbra hind ja 20 eest tahan maalinugid juba saada, 30 000 eest tean et värvitakse tallinna ühes kallimas kohas Mercedes V 230 jalatallast pea laeni tipp kvaliteediga. Väga vabandan et sellised hinna arusaamad on , vb viga minus et olen näindu palju soodsaid hindasid.

Nt tallinnas streetrace'i suur-guru nimega "SALLU" sai oma civiku (sama suur kui golf) täis laksuga oma auto värvitud ja tehtud midaig alla 10 000, tema auto ma pole mitte 1 kord näind, ja selle 10 000 eest on asja väga väga aplju, täpselt sama tahaks ise ka. Oki ma võin maxta täpselt sama asja eet 15 000. OLEKSIN NÕUS. 30 000 eest v###u ma ei tea mis seal tegema peaks. Selle rahaeest peaks olema uus mootor ka peal :D:D:D:D

Veelkord tuletan meelde et foorumis on ebatsensuursete väljendite kasutamine KEELATUD!Või peab defineerima sõna "ebatsensuurne"?ROPENDADA ei tohi,kui muudmoodi aru ei saa! Alex
Kuna need hinnad siiss eliised olid et 10 kiloga saad auto värvitud tipptegija juures. Vilj isegi 30 ei saa tipptegija juures tehtud
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 19, 2007 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kus Tallinnas 10k eest korralikult auto ära värvitakse? Viljandis 20k on päris hea hind vist juba (eeltööd ka muidugi).
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 19, 2007 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Lõpetage ära, ma tean päris mitmeid auke kus saab normaalse hinnaga värvimisi.

Kas sa ott oled uurinud hinnapakkumisi nende firmade käest üldse.. :o? Inimeste jne?
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 19, 2007 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

krt se ongi se, et kellel hind ja kvaliteet paigas neil on jubedad järjekorrad :S Viiratsis Denissi isa olevat väga hea mees ja ta käest kysin ka ja hind oli ka hea aga ütles et krt ei jõua, nii palju on tööd , umbes et pool aastat :S Tallinnas ei ole uurimas käind hindasid uksetaga aga vb nyyd ühe tuttava kaudu saan järjekorda kuidagi ennast suruda vahele. Krdi hullumaja, ma ei saa aru miks niisuured järjekorrad :S Tähedanb töökodadest on puudus, st et oleks vaja juurte aga neid on iga nurgapeal juba ju :S Hinda kysivad siis käeliigutus on 5 miljonit krooni enamus kohtades, tra hullem kui advokaadibyroos no.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Teenused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024