open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Kollane audi a6

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
siilike2
Aktiivne külaline


Liitunud: 15 Juun. 2006
Postitusi: 60
Asukoht: Tallinn,Laagri

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 3:17 pm    Teema: Kollane audi a6 Vasta viitega

Elasin kunagi viljandis ja nägin seal tihti üht tibukollast audi a6.
ja nüüd on se müügis http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=429772
Et kas keegi teab seda isikut kes müüb ja on ta mingi rallimees või hästi hoidnud seda autot?
need 2.5td pidid väga nõrgad mootorid olema kui pole hästi hoitud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Raelis tegelane , Hüüdvat teda Raud ja usun ,et auto väga hästi hoitud.
_________________
unistused pildil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ta oli ennem mu naaber
täpsemini on tal nimeks Kaido Raud
vahepeal sõits tema ning vahepeal naine tal
Nagu Focun juba mainis siis Auto on tõesti hästi hoitud ja hooldatud
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Minu teada on kõik audi V6 mootorid saastad olnud. Alati on mingeid probleeme ja need pole odavad probleemid.
Tagasi üles
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
Minu teada on kõik audi V6 mootorid saastad olnud. Alati on mingeid probleeme ja need pole odavad probleemid.

saast oled ise HOOLDUST tuleb teha ka norm ikka.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Selline isiklik sõimamine lõpeta küll ära. Need mootorid ei pea vastu, nad lihtsalt lagunevad. Käid hoolduses või mitte.

Sul on omal ka vist audi.
Tagasi üles
siilike2
Aktiivne külaline


Liitunud: 15 Juun. 2006
Postitusi: 60
Asukoht: Tallinn,Laagri

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen ka kuulnud et need jube õrbnad mootorid ja kui korralikult ei hoolda siis läheb sinna vägapalju raha mingihetk sisse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
Selline isiklik sõimamine lõpeta küll ära. Need mootorid ei pea vastu, nad lihtsalt lagunevad. Käid hoolduses või mitte.

Sul on omal ka vist audi.


mina olen nõus sinuga, v6 see klapisüsteem pidi ikka väga jura olema. Tean 2te reaalset juhust juba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tegin ka ise vea sisse. Täpsustan ennast. Tegemist siis just diislitega.

Tsiteerin saabnetist üht kodanikku, keda hästi tean. (isuzu mootor on uuematel Saabidel, sellel tüüp viga küljes ja seega läheb samase kategooriasse mis vag diisel V6, ehk siis pole töökindel).

Kahest margist, mis valikusse pandud, on kaks ebaõnnestunut.Mootorite pärast.See Izuuuusu on probleemne ja teda võib tohterdada, aga ehituslik viga ei kao.Kuidas on selle modifitseerimisega, ma ei tea, aga kui see hülsi põhi on selline, siis häda ei kao.
Sama lugu - võib-olla ka hullem, on selle WAG-i V6 diisliga.See on sündinud värdjana.Nende mootorite remondil ei paista lõppu.Erinevad detailid lõppevad ja alla viiekohalise numbri ei toimu seal mingit remonti.Mul otsis üks tuttav autot ja tahtis seda sama v6-t.Mina räägin talle, et hoidku eemale, aga ta ei saanud ilma selleta.Paari kuu pärast investeeris mootorisse 40 000.-.Nende v6 rõõmudest võid lähemalt lugeda audiklubi lehelt.
See ei ole kõik siin lõplik tõde.On ka nende autodega sõidetud ja mõned ka kestavad.Aga arvestama peab lagunemise ja väga kalli lagunemisega ja kordades suurema tõenäosusega, kui paljude muude mootoritega.
Tagasi üles
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

no kui 200tkm hooldus on tehtud nii nagu ette n2eb tehas, siis pole ju probleemi :) Aga noh kui tegematta siis arvesta "kerge" väljaminekuga :) tehas näeb ette, et peale 200tkm vahetada nukad jms jama seal sees. ühe nuka hind on ca 5k ja neid on 4, et sinna l2heks juba ca 20kilo + muu padi :) Auto ise kena
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Auto kohta halbu sõnu minu poolt ei tule. Äärmiselt hästi hakkab tumedas massis kollane silma.
Tagasi üles
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
Tegin ka ise vea sisse. Täpsustan ennast. Tegemist siis just diislitega.

Tsiteerin saabnetist üht kodanikku, keda hästi tean. (isuzu mootor on uuematel Saabidel, sellel tüüp viga küljes ja seega läheb samase kategooriasse mis vag diisel V6, ehk siis pole töökindel).

Kahest margist, mis valikusse pandud, on kaks ebaõnnestunut.Mootorite pärast.See Izuuuusu on probleemne ja teda võib tohterdada, aga ehituslik viga ei kao.Kuidas on selle modifitseerimisega, ma ei tea, aga kui see hülsi põhi on selline, siis häda ei kao.
Sama lugu - võib-olla ka hullem, on selle WAG-i V6 diisliga.See on sündinud värdjana.Nende mootorite remondil ei paista lõppu.Erinevad detailid lõppevad ja alla viiekohalise numbri ei toimu seal mingit remonti.Mul otsis üks tuttav autot ja tahtis seda sama v6-t.Mina räägin talle, et hoidku eemale, aga ta ei saanud ilma selleta.Paari kuu pärast investeeris mootorisse 40 000.-.Nende v6 rõõmudest võid lähemalt lugeda audiklubi lehelt.
See ei ole kõik siin lõplik tõde.On ka nende autodega sõidetud ja mõned ka kestavad.Aga arvestama peab lagunemise ja väga kalli lagunemisega ja kordades suurema tõenäosusega, kui paljude muude mootoritega.


Peale 2004a on lastehaigused ravitud 2,5l-v6 mootoritel.Wag seerial see 2,5-V6 esimene V6diisel ültse ,mis tuli alates aastast 97-lõpp.Kuid uus 3,0-v6 mootoriga isendid rohkem kui pommikindlad.400000+km ei ole veel sellele mootorile mingi probleem 3,0mootorid on kettiga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Selge, saime kõik targemaks.
Tagasi üles
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 02, 2007 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

täitsa õiged jutud siin, üldiselt tulekski kohe ostu eelnevalt klapikambri kaan maha võtta ja nukka vaadata, kui seal sooned sees siis pole mõtet ostma hakata, see kas tähendab suurt läbisõitu või siis kehva õliga palju sõitmist.

Mul endal juba teine 2,5 VAG Diesel. Üldiselt ei kurda... aga lärmakad on nad küll vs uued mootorid.


PS! Tegu pole kaugeltki mingi ökonöömse mootoriga !
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 03, 2007 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

raha v2he ja otsid pommkindlat varianti, siis 1.9TDI abiks :)
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024