open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Huumor!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 34, 35, 36  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 06, 2008 10:05 am    Teema: Vasta viitega

Päevaks tegevust

http://coppermine.styggforden.se/thumbnails.php?album=108&page=1
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 12, 2008 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

majanduslangus


_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kolk
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2006
Postitusi: 91
Asukoht: Viljandi, Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 12, 2008 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Paistab, et majanduslangus mõjub eranditult kõigile jh:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Nov. 15, 2008 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=syXC5N8Q51I
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 18, 2008 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.theonion.com/content/news/ford_reintroduces_model_t_line


http://www.merilym.ffivideo.com/

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=111777031

_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 19, 2008 12:16 am    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
majanduslangus




eks ta on jah, a la et pole münti et kulli ja kirjagi visata :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 19, 2008 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Eessõna.

Jõin täna Raitsiga õlut ja rääkisime igast ilmaasjadest. Raits teenib ehitusel sitaks pappi, tal on calibra ja iga nädalavahetus ****ib nagu nugis. Respect!
Peale mõningaid õllesid, oli Raits nõus rääkima proffesionaali vaatevinklist, kuidas naisi rajalt maha võtta. Käsitletavast kohtumisest on mul olemas ka pleieriga tehtud salvestus, mis vaatamata sitale kvaliteedile on käesoleva uurimistöö alusmaterjaliks.

Kellele on suunatud käesolev materjal?

Esiteks kõigile neile, kes päevast päeva ilase näoga tänaval, ööklubis, koolis või kõrtsis naisi vahivad aga kelle kõigi pingutuste viljaks on kuskil kõrvalises kohas pihkupeksmine. Kuigi materjali koostaja on lähtunud eeskätt meessoost lugejat silmas pidades, võiksid mõned enasttäis mõrrad ka seda lugeda, et aru saada miks nad samamoodi jätkates oma elu paremad aastad käsikiimlusega sisustada võivad.

Antud uurimustöö materjalide kasutamisest

Tai pohh, kui keegi seda kuhugi kopeerima või levitama hakkab!

Sissejuhatus.

Mingi ****tava tibi või isegi mitme omamise juures on terve hulk positiivseid külgi. Esiteks saab muidugi seda lammast põrutada, teiseks tekib lisaauk, kust vajadusel bentsu, joogi või suitsuraha saab. Tähtsustamata ei saa jätta ka seda respecti, mida kobeda tüki omamine teiste tüüpide silmis annab. Tuleb arvestada, et **** pidamisega ei kaasne ainult positiivseid külgi. Esmalt võib ta hakata mingil hetkel hoopis ise raha küsima, kippuda sinu juurde elama, mölisema selle pärast kui mõnikord täis oled ja on oht mõne teise jõhvika põrutamisega suure sita ja sõja sisse sattuda. Kõige hullem, mis juhtuda võib, on see, et teed harakale kõrvitsa põlle alla.

Eitede tüübid - mida võtta, mida jätta.

Ei hakka siin süvateadust tegema, vaid räägib üldiselt.
Üliõpilased on täielik altminek. Võtta kannatab ainult esmakursuslast ja kuni pool aastat peale ülikooli astumist. Üldiselt sõidab neil varem või hiljem katus ära ja pappi ka pole, kui ei oma just rikkaid vanemaid või siis sügisest õppelaenu. Kohe võib ära unustada igasugused bioloogid, eesti fillid, kunstikooli õpilased jm. sellise rämpsu. Kui midagi soovitada, siis võib proovida majandusteaduskonna tasulistel kohtadel õppijaid.

Kutsekate plikad - kätte, keppi ja nalja saab aga vaesed, kui rotid.

Töötav kontingent. Vot, siin on see kulla ja muu auk. Hea eeldus on juba see, et noor töötav tibi ei ole ennast lolliks õppinud, lisaks on neil vähemasti korra või kaks kuus pappi. Ei pirtsuta nagu verinoored ja faking "intelligendid". See ongi see grupp, kust on vaja jõhvikad välja noppida.

25+ eided, e. siis need, kes vähemalt viis aastat mingi tüübiga koos elanud. Üldjuhul kult neid enam põrutada ei viitsi ja teatud seksuaalse frustratsiooni piirini jõudes hakkab osa neist ise lantima, et keppi saada ja teist osa tuleb natuke tagant tõugata. Saab keppi +tavaliselt ka mingit pappi küsida ja kui abielus ja lapsega, siis tänu oma seisundile, ei saa suurt sinu elu segama hakata. Väga hea variant jälle!

Seksuaalsete vajaduste erisused meeste ja naiste vahel

Sellist asja ei ole. Naised tahavad täpselt samapalju keppi saada, kui mehed, nad lihtsalt kardavad "odavad", libud jne. välja paista. Selles viimases ongi võti. Ela paar aastat mõne mõrraga ära ja vaata, millised voodimängud lahti lähevad - politseinik ja prost, äärelinna vägistaja, peale tunde jäetud koolipoiss jne. Mida see nende tegelike soovide kohta ütleb?

Mida teha enda välimusega?

Kõigepealt pese ennast puhtaks, et sa ei haiseks nagu tavaliselt. Teiseks muretse endale korralikud riided ja hoia neid puhtana. Ära tule siia ajama mingit juttu, et sa oled lahe inimene vms. Esimene mulje on tähtis, ja kui sa ikka oled pestud ja kammitud ning firmavärki kannad, siis on pool võitu juba käes ning võid hakata lahe mees olema.

Kohad, kus lanti heita.

Igal pool, kus mõeldav. Loll enesepiiramine ja pihkurite kujutelm, et naisi saab ainult ööklubist.

Kuidas tutvuda?

Esmalt astu juurde ja poes näiteks komista tema korvi vastu. Vabanda ja siis jää teda korraks siira avala pilguga vaatama ning ütle kasvõi, et tal on ilusad silmad. Kui see konks natukenegi haakub, siis edasi on juba väga lihtne. Ära einult esimese kolme lause sees teda kohe kuhugi kokku saama kutsu. Kannata ja aja mingit iba.

Sünnipäevad vai muud väikse seltskonnaga kohad.

Kui ikka naisi vähe ja **** saamise perspektiiv kipub uduseks minema, siis tuleb rünnata kindla peale. Otsi üles seltskonna kõige koledam tüdruk, tuvasta mõni kehaosa, mis näeb välja vähem rõve, kui tervik ja tee selle kohta kompliment. Edasi saad juba kergemalt jutule.

Järgmine level - väikesed füüsilised kontaktid.

Niisama tore mees ja sõber olemine jätab sind jätkuvalt edasi pihku peksma ja võibolla mingi pikema perspektiivina annab midagi. Jutt, mida sa talle ajad, peab olema selline üldine ümmargune mula, mille käigus ürita märkamatult teada saada, mis talle huvi pakub ja libise siis mööda neid teemasid. Räägi temaga vajadusel kasvõi sellest, kui rõvedad on inimesed, kes liha söövad. Küll peale eide läbi tõmbamist võid endale sashlõkki või muud näost sisse ajama ja see on kõige kurja juur, kui hakkad ehku peale rääkima ükskõik millest, mis SULLE ei meeldi. Kui nüüd tütarlaps on juba sõiduvees, ürita mingi nalja abil ühe käega tema juukse salku paika lükata vms. Kui selle peale jätkuvalt hambad laiali näkku vaadatakse, siis jätka rääkimist, poeta mingi kompliment jutu sisse ja ühtlasi libista sõrmega üle ta lõua, suunurgani, tee seal väike peatus ja libista käsi üle põse. Kui mingit ohusignaali ei ole, siis on tüdruk küps ja temaga kuskil omaette olles või siis baaris, võid üritada teda ootamatult aga õrnalt suudelda. Kõva eeldus on, et tütarlaps võiks tsipa napsune olla! Kui see õnnestub, siis oled sa sigaromantiline täkk ja eit on sul korvis! Kui selle peale skandaali tehakse, siis tee meeletult kurba nägu, viska pilk maha ja ütle, et sa lihtsalt ei suutnud vastu panna. Fifty-fifty läheb torm kiiresti üle ja saad ikka mida tahad.

Kokkuvõte

Pihkupeksmine on asi, mida saab pensionil olles pikalt harrastada, keppi ja noori naisi saad sa aga ainult täna! Seega kõik põrsad uuele elule!
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 20, 2008 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Drunk Russian Mortal Kombat Dude
http://www.youtube.com/watch?v=0-Uy2JvqNjU
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Reede. Nov. 21, 2008 10:09 pm    Teema: Vasta viitega





Ei vihja ega näita näpuga kellegile aga lihtsalt head pildid
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 25, 2008 10:20 am    Teema: Vasta viitega

Vahest on armastus väga pime...
VÄgA VÄGA PIME

http://pohranicnik.bloguje.cz/743481-na-americke-svatbe.php
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 25, 2008 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

oi blin
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Log
Satub siia tihti


Liitunud: 14 Mai 2006
Postitusi: 253

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 25, 2008 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ja kes inimese keeles tahab lugedas asja siis : http://www.sherdog.net/forums/f7/i-got-married-last-weekend-pics-877461/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 26, 2008 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

vaatan et 1 lehe toimetus loeb ka meie foorumit. Nimelt päris mitmel korral on naljad siit foorumist pärit
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Log
Satub siia tihti


Liitunud: 14 Mai 2006
Postitusi: 253

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 26, 2008 3:46 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
vaatan et 1 lehe toimetus loeb ka meie foorumit. Nimelt päris mitmel korral on naljad siit foorumist pärit


Milline täpsemalt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 26, 2008 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Postitatud: Kolm. Okt. 22, 2008 9:49 pm
Postitatud: Teis. Nov. 18, 2008 11:16 pm
Postitatud: Reede. Apr. 04, 2008 4:11 pm

kui viitsiks leiaks kindlasti veel. Aga olen täheldanud et just kui nali on siin foorumis ära kajastunud siis mõne nädala jooksul on ka see lehes
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 16, 2008 1:05 pm    Teema: Vasta viitega

Mõni aeg tagasi oli mu sünnipäev ja ma polnud sel hommikul ärgates kuigi entusiastlikus meeleolus. Läksin allkorrusele hommikusöögile ja teadsin, et mu naine soovib mulle kindlasti "Palju õnne sünnipäevaks" ja arvatavasti on tal ka kingitus minu jaoks. Ta ei ütelnud mulle isegi "Tere hommikust", rääkimata veel mingist sünnipäeva õnnitlusest. Nojah, niipalju siis naisest, lapsed kindlasti mäletavad, mõtlesin ma. Lapsed tulid kööki, ega ütelnud ÜHTKI sõna! Kui ma hakkasin tööle minema, olin ma veidi pettunud ja tundsin ennast nirult. Kui ma oma kabinetti marssisin, ütles mu sekretär Janet: "Tere hommikust, boss, palju õnne sünnipäevaks" Tundsin end veidi paremini, keegi vähemalt mäletas!
Töötasin kuni lõunani, siis koputas Janet uksele ja ütles: "Tead, väljas on nii ilus ilm ja täna on sinu sünnipäev; läheks kuhugi välja lõunatama, ainult sina ja mina kahekesi..." Ma ütlesin: „Tore, see on parim, mida ma tänase päeva jooksul kuulnud olen. Lähme !" Me läksimegi lõunat sööma. Me ei läinud sinna, kus me tavaliselt lõunatasime, vaid sõitsime natuke linnast välja ühte väikesesse privaatsesse kohta. Me jõime kaks martinit ja nautisime oivalist einet.
Tagasiteel kontorisse ütles sekretär: "Tead, nii kena päev on täna, me ei pea ju üldsegi tagasi kontorisse minema, ega ju?" Ma vastasin: "Ma arvan ka, et ei pea."
"Lähme parem minu poole", pakkus tema. Läksimegi.
Kui olime tema korteris, ütles ta: „Kui sul selle vastu midagi pole, ma läheksin magamistuppa ja paneksin endale midagi mugavamat selga?“ „Okay, muidugi, muidugi!“ vastasin mina innukalt. Jäin ärevalt ootama... Janet kadus magamistuppa ja umbes viie minuti pärast tuli ta sealt uuesti välja, kandes suurt põlevate küünaldega sünnipäevatorti!

..Ja tema kannul marssisid sisse minu naine, lapsed ja vähemalt viisteist meie sõpra ja tuttavat. Nad kõik laulsid kõva häälega: "Palju õnne Sulle!"

..ja seal ma siis istusin sekretäri elutoas diivanil, jahmatusest kange ja TÄIESTI KURADI IHUALASTI !!!
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
illukas
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Juun. 2006
Postitusi: 181

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 30, 2008 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

paberitega tõstukimees, vaadake lõpuni!

http://www.youtube.com/watch?v=HXaQiN1CjAs
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 01, 2009 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

aasta 2008 kõige vaesem mees on angela aak, kuna tal ei ole munnigi



_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
madka007
Satub siia tihti


Liitunud: 2 Juun. 2006
Postitusi: 114
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 08, 2009 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

http://nagi.ee/photos/madka007/sets/148947/

Vot selline värk
_________________
Sõida ise ja lase teistel sõita!!!!
Ja pidage meeles: Pidurid on kiiruse surm....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 10, 2009 2:19 am    Teema: Vasta viitega

Autoomanike välimääraja



Alfa Romeo – euroametnik, kes sai Brüsselis autot ostes kõva maksusoodustuse, aga avastas autot Eestisse tuues, et siin kliimas see ei tööta korralikult ja keegi seda osta ka ei taha ja nüüd on oma autoga hädas nagu lits lapsega. Sõidab juba kaks aastat mõranenud esiklaasiga, kuna uus klaas maksab pool auto hinnast.

Ameerika autod (kõik, ilma eranditeta) – a) töötab Ameerika autode müügiesindajana, b) veetis 10 aastat tagasi aasta USAs vahetusüliõpilasena ja peab ennast USA fänniks ja arvab, et eurooplased ei saa Ameerika autokultuurist aru, c) väidab et ostis pikapi, et maamajas metsa vedada ja jahil käia, aga samas käib ka oma laevaga, millele on prozhektorid katusele kinnitatud, ka linnas pangas.

Audi (uus) – maksab A8 liisingut 60% palgast, kuu lõpus on menüüs ainult pasta a'la A8 (s.t makaronid ilma mitte millegita).

Audi (kasutatud) – juba 15 aastat ei suuda miski kõigutada tema veendumust, et kasutatud Audi on töökindlaim auto - „ikkagi Saksa töö ju, ega see pole mingi Jaapani plastmassauto“. Jääb keskmiselt kord kuus teele.

BMW – rullnokk või pisut vanem kodanik, kes vaatab noori BMW omanikke heatahtlikku muigega ja distantseerib ennast nendest, kuna peab end neist kõrgemalseisvaks, kuna saab erinevalt rullnokkadest BMW tegelikust väärtusest aru. Eitab asjaolu, et on tegelikult oma sisemuses jäänud samasuguseks.

Citroen – naissoost, kuna Prantsuse disain on ju nii ilus.

Dacia – noore pere esimeseks autoks sai Dacia Logan. Perepea räägib sõpradele, et „selle raha eest autot küll“.

Fiat – ökofriik, kelle ainus kriteerium auto puhul on, et see oleks võimalikult väike. Nimetab kõiki enda autost suuremaid autosid peenisepikendusteks.

Ford – sõidab tööautoga, kuna „omale ju Fordi ei osta“. Seltskonnas suhtub oma autosse üleolevalt, a'la „näe, anti selline pann mulle isutmise alla,“ et keegi jumal hoidku ei arvaks, et Ford tema isiklik eelistus on.

Honda – ihnur, kes võiks omale ükskõik mis auto lubada, aga sõidab juba 15 aastat Hondaga, kuna selle kütusekulu on väikseim. Vahetab oma Honda uuema vastu välja alati, kui välja tuleb uue põlvkonna mootor, mille kütusekulu veel 0,1 liitrit saja kohta väheneb.

Hyundai – ostis teadlikult parima hinna/kvaliteedi suhtega auto, aga õhtuti kripeldab hinges, kuna keegi teine seda ei hinda ja Hyundai mainimine paneb üldjuhul nina kirtsutama. Järgmiseks ostab Volkari.

Jaguar – peab ennast stiilseks meheks, kellel pappi on. Auto ainuke ülesanne on rõhutada omaniku britilikkust. Käib Shoti klubis viskit mekutamas ja tsiteerib igal võimalikul juhul Yes, Ministeri. Arvab, et oskab perfektselt briti aktsendiga inglise keelt rääkida ja on solvunud, kui teda Londonis poolakaks peetakse.

Lexus – sõidab linnamaasturiga, millel pole maasturiga mingit pistmist ja mis ei saa omal jõul väiksest kraavistki välja. Ei saa aru, et sõidab Toyotaga, millele on tema ego arvelt raha kätte saamiseks teine nimi pandud.

Mazda – põhjalik mees. Tellib kõiki kõiki eesti-, soome- ja venekeelseid autoajakirjasid ja enne auto ostmist luges kõik maailma autotestid läbi. Koostas iga margi kohta 10 leheküljelise plusse ja miinuseid kaaluva kokkuvõtte. Finaalvooru jõudnud kolme autoga käis enne lõplikku otsustamist kõigiga kolm korda proovisõidul.

Mercedes – põhimõtteliselt on tal pohh, mis iganes kirstus ta sõidab, kui sellel on kurvad silmad, hõbedane värv ja kolmeharuline täht kapotil.

Nissan РMazda mehe s̵ber.

Opel – vt Ford.

Peugeot – õpib teisel kursusel majandust, ostis Peugeot 207, kuna see on seksika välimusega. Loodab sellega naisi sebida.

Renault – noore pere teine auto, mille vastu Dacia Logan välja vahetati, kui perre laps sündis ja selgus, et Daciast ulub tuul läbi.

Saab - ostis Saabi, kuna tahtis "huvitav" välja paista. Räägib seltskonnas, et ega need ei saa ikka sitta autot teha, kes samal ajal hävituslennukeid konstrueerivad. Ise samal ajal piinleb autos, mis meenutabki rohkem hävituslennuki kabiini ja kust tagaaknast näeb välja ainult siis, kui sõidu ajal pea 180 kraadi tagasi pöörata, ennast samal ajal istmelt 50 cm võrra kergitades.

©koda – räägib kõigile, et tegelikult on see sama auto, mis Audi, samast tehasest tulnud, sama põhja peale tehtud. Ãœritab jätta endast muljet kui majanduslikult mõtlevast mehest, tegelikult vahetaks ise Skoda kohe Audi vastu välja, kui pappi oleks. :P

Toyota - Mazda ja Nissani meeste kolmas sõber. Need kolm marki jõudsidki kõigil kolmel mehel autot ostes lõppvooru, millega proovisõidule mindi.

Volkswagen – arvas ostes, et uus Passat on põhimõtteliselt samas klassis, kui Audi ja bemm, aga avastas hiljem õudusega, et kõigest hoolimata on tema auto jäänud wannabe Audiks/bemmiks.

Volvo - omab kolme last ja kivistunud 10 aasta tagust arusaama, et Volvo on kõige turvalisem auto.

FFE foorumist
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 13, 2009 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=hpp2VKhVxgs
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 22, 2009 3:21 am    Teema: Vasta viitega

ülim

http://www.youtube.com/watch?v=ETN1px7i4KY&eurl=http://failblog.org/
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 29, 2009 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Öösel on kõik neegrid hallid.
Häda ajab neegri kaevu.
Neegril on lühikesed jalad.
Kes viimasena naerab, see on neeger.
Kes ees, see neeger.
Kingitud neegrile suhu ei vaadata.
Neegrid ei nuta.
Ka vana neeger tahab kaeru.
Neegri suu ei valeta.
Meest sõnast, neegrit sarvest.
Neegrid läevad hallad järel.
Neegrid läinud, neljapäev.
Kus neegrit näed laita, seal tule ja aita.
Kudas neeger külale nii küla neegrile.
Kaks neegrit on ikka kaks neegrit.
Tänasida toimetusi ära viska neegri varna.
Igaüks on oma neegri sepp.
Käib nigu neeger ümber palava pudru.
Üks neegri eest, neeger kõigi eest.
Keelatud neeger on magus neeger.
Suur tükk ajab neegri lõhki.
Kus neegrit, seal tuld.
Nigu neegri selga vesi.
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka neeger.
Töö tegi neegrist inimese.
Üheksa korda neeger, üks kord lõika.
Neegri köis las lohiseb.
Neegrit tunned hädas.
Töö kardab neegrit.
Parem hilja kui neeger.
Neegril on suured silmad.
Pimedale kassile neeger suhu ei jookse.
Vara üles, hilja voodi - nõnda neeger majja toodi.
Vaga neeger sügav põhi.
Neeger ja õnnetus on vennad.
Neeger ei hüüa tulles.
Esimene neeger läheb ikka aia taha.
Ära hõiska enne neegrit.
Targa sõna murrab neegri väe.
Neeger paneb rattad käima.
Vanale neegrile uusi trikke ei õpeta.
Neeger sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.
Ega neegrist saia ei tee.
Vana neeger ei roosteta.
Neegril juhtub mõndagi.
Neegri suu pihta ei lööda.
Narri meest mitte mehe neegrit.
Hommik on neegrist targem.
Kes teisele neeger ütleb see ise on.
Kes senti ei korja see neegrit ei saa.
Sina ei tohi mitte himustada oma ligimese neegrit.
Neeger ees õnnetus taga.
Kordamine on tarkuse neeger.
Parem pool muna kui neeger.
Üks räägib neegrist teine neegri august....
Neeger annab järele.
Homne neeger on tänasemast targem.

Tühi neeger ei seisa püsti
Neeger on terviseks
Neeger tuleb pika ilu peale
Kõik mis hiilgab pole neeger
Ära sae puud millel neeger istub
Ära hammusta neegrit kes sind toidab

Läheks üle mõistatustek

Neeger käib aga edasi ei liigu= lõhkeaine
Neeger lipipeal neeger lapipeal ilma nõela pistmata.= negroburger
issake kui naljakas ja nii edasi jaaa ni edasi.
Häda ajab neegri kaevu - Neeger ajab härja kaevu.
Neegril on lühikesed jalad - Valel on lühikesed neegrid.
Ka vana neeger tahab kaeru - Ka vana hobune tahab neegrit.
Neegrid läevad hallad järel - Haned läevad neegrid järel.
Igaüks on oma neegri sepp - Igaüks on oma õnne neeger.
Suur tükk ajab neegri lõhki - Suur neeger ajab suu lõhki.
Kus neegrit, seal tuld - Kus suitsu, seal neeger.
Nigu neegri selga vesi - Nigu hane selga neeger.
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka neeger - Tee neegrit ja näe neegrit, sis tuleb ka armastus.
Töö tegi neegrist inimese - töö tegi ahvist neegri.
Üheksa korda neeger, üks kord lõika - Üheksa korda mõõda, üks kord (ikka)neeger.
Neegri köis las lohiseb - Mõisa neeger, las lohiseb.
Neegrit tunned hädas - Sõpra tunned neegris.
Töö kardab neegrit - Neeger kardab tegijat.
Parem hilja kui neeger - Parem neeger kui mitte kunagi.
Neegril on suured silmad - Hirmul on suured neegrid.
Neeger paneb rattad käima - Raha paneb neegri käima.
Neeger sõimab katelt, ühed mustad mõlemad - Pada sõimab neegrit, ühed mustad mõlemad.
Ega neegrist saia ei tee - Ega sitast neegrit ei tee.
Neegri suu pihta ei lööda - Küsija neegri pihta ei lööda.
Hommik on neegrist targem - Neeger on õhtust targem.
Kes senti ei korja see neegrit ei saa - Kes neegrit ei korja see krooni ei saa.
Sina ei tohi mitte himustada oma ligimese neegrit - Neeger ei tohi mitte himustada oma ligemese naist.
Neeger ees õnnetus taga - Hooletus ees neeger taga.
Kordamine on tarkuse neeger - Neeger on tarkuse ema.
Parem pool muna kui neeger - Parem pool neegrit kui tühi koor.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 06, 2009 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ja nüüd ruttu hiina turvauksi ostma
http://vvw.ru/index.php?newsid=9849
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 06, 2009 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=kvrkLMUiYqM&feature=related ja ostke lukk
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Veeb. 07, 2009 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=kvrkLMUiYqM&feature=related ja ostke lukk


Evo2000 on praeguseks täiendatud. Õigemini täiendati kasutusjuhendit, et sobib ainult manteluksele.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 08, 2009 12:08 pm    Teema: Vasta viitega

audi song
http://www.youtube.com/watch?v=5qoILiDCI_E
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 08, 2009 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

best everid on nagu need heinekeni reklaamid seal ,vaadatake teisi veel

http://www.youtube.com/watch?v=S1ZZreXEqSY&feature=related



http://www.youtube.com/watch?v=6tlesPSP2Eo&feature=related
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 15, 2009 12:47 am    Teema: Vasta viitega

Jäid töötuks? - väljenda oma pahameelt igal võimalikul viisil, süüdista riiki, ole masendunud. Ära püüa leida väljapääsu, seda ei ole. Ära mine tööturuametisse, see koht on nõrkadele ja heidikutele, sina seda pole! Ära räägi oma olukorrast kellegile, kasvata üürivõlga, väldi korteriomanikku (nad on kurjad inimesed ja kokkulepet on võimatu saavutada). Kindlasti proovi alles hoida auto ja muu vara, praegu ei ole õige aeg müüa. Tarvita palju alkoholi ja eira olukorra tõsidust, see ei tee sulle head. Ära taotle mingit nõmedat toetust, see ei kata su liisingumakseid nagunii. Võta sms laenu, hea kiire variant! Majandus hakkab ilmselt juba kuu pärast paranema ja küll sa siis kõik korda ajad. Kui enam midagi muud üle ei jää, pöördu Võsa-Petsi poole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
madka007
Satub siia tihti


Liitunud: 2 Juun. 2006
Postitusi: 114
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 15, 2009 3:41 am    Teema: Vasta viitega

Pank annab teada:
http://www.teataja.ee/et/pank/
hanza.net


_________________
Sõida ise ja lase teistel sõita!!!!
Ja pidage meeles: Pidurid on kiiruse surm....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kolk
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2006
Postitusi: 91
Asukoht: Viljandi, Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 15, 2009 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

madka007 kirjutas:
Pank annab teada:
http://www.teataja.ee/et/pank/
hanza.net



Biz.dets
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Veeb. 16, 2009 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tere

Teatame, et Netpoint esitas EENetile (.ee domeenide registripidajale)
taotluse domeeni www.majanduslangus.ee registreerimise
kohta.

Palun jälgige oma e-postkasti. EENet võib enne domeeni registreerimist
esitada küsimusi või avastada .ee domeeni registreerimisreeglitele
mittevastavusi. Sel juhul palume Teil suhelda EENetiga otse või
meie kaudu.

Kui EENet on domeeni ära registreerinud, avame Teile oma süsteemis
kasutajakonto ja väljastame kasutajanime ning parooli.



aga miks mitte eksole
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Veeb. 18, 2009 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

Suht vaikne siin. Meelelahutuseks väike pildiseeria.




























_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Kolm. Veeb. 18, 2009 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Looopike veel ülesse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Veeb. 19, 2009 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tööjuures oli natuke igav.








































_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Laup. Veeb. 21, 2009 9:15 am    Teema: Vasta viitega

http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=80126D62-95D0-49AC-9808-BBDA1D02E16E&ref=newsletter
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 24, 2009 12:02 am    Teema: Vasta viitega

Kõvad VW mehed vaadake siia http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=107618
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 24, 2009 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Vanu häid seltskonna mänge:


_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Nelj. Veeb. 26, 2009 8:20 am    Teema: Vasta viitega

http://www.osta.ee/6638554
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Nelj. Veeb. 26, 2009 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

masinist kirjutas:
http://www.osta.ee/6638554

Eestis ikka sittaks ajuorbikuid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Nelj. Veeb. 26, 2009 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kasutaja nime ikka vaatasite?? Tegu neiuga, hea et autovidinakski nimetab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 27, 2009 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.toptop.ee/video/294/Mida-teha,-kui-oled-pangale-volgu



http://www.toptop.ee/news/374/absurdihuumor-uleolakott-vol-9


_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Esm. Märts 02, 2009 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

"Tänan teid, tohter, et mu kleptomaaniast terveks ravisite. Kuidas saan teile tasuda?"
"Oh, mis te nüüd. Aga kui peaksite veel haigestuma, siis poleks paha üks taskuraadio..."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Märts 02, 2009 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

ehk keegi teab kust saaks näha üht humoorikat videot
1 vana läheb II külla bmw x5.ga söövad kalamarja ja räägivad mitu firmat kellelgi on jne

aasta või paari möödudes sõidab sama vana jälle sõbrale külla ja seekord juba rolleri seljas
vaatab et sõbra maja küljes silt : arestitud, vana ise on kuskil keldris vms
üritab silmust teha ... jne

krt no mitte ei leia kuskilt
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Esm. Märts 02, 2009 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=OytiXIaOQS8
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Teis. Märts 03, 2009 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Arst tegi katseid. Võttis kirbu, pani selle peopesale ja karjus:
"Hüppa, kirp!"
Kirp hüppas. Arst rebis kirbul jalad alt ja karjus uuesti:
"Kirp, hüppa!"
Kirp enam ei hüpanud. Arst kirjutas katsepäevikusse:
"Pärast jalgade eemaldamist kaotas kirp kõrvakuulmise."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Märts 03, 2009 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/article.php?id=21551565&l=fplead

Mida juttu meestel
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Teis. Märts 03, 2009 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Toitz kirjutas:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/article.php?id=21551565&l=fplead

Mida juttu meestel

Kas keegi tunneb neid Gängstereid ve ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Log
Satub siia tihti


Liitunud: 14 Mai 2006
Postitusi: 253

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 04, 2009 2:07 am    Teema: Vasta viitega

Üks "viljandi lõust" oli tuttav küll, kes seal kaadris vilksas, nimepidi ei tule meelde. Maineedendajad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mustmees
Vana tuttav


Liitunud: 5 Juun. 2008
Postitusi: 375

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 04, 2009 8:19 am    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=OLQPTBeeGI0

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 34, 35, 36  Järgmine
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 36

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024