open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Augud Viljandis 2009

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Laup. Märts 14, 2009 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

see teema ei arene ka kuhugi mujale kui joomise poole :D seda võiks muidugi teha küll. aga usun, et selle teema võib lõpetatuks lugeda, aga mainin siin, et keegi, kes on minuga ühel nõul, võiks teha teema, et kus on viljandis tõsiselt mõtekas hoog maha võtta, sest viljandi tänavad ON kehvas seisus, tuli see mõte kuna kolmesel originaaltuled on nagu nad on ja pimedas eile ei saand midagi aru vahepeal, kas on auk või ei ole ja paalas mingi rehe või reha vms tänaval hakkas autost kahju lausa.. et saakski teha nagu hoiatava vms teema, mis mainiks ära, et mis tänavaid tasuks praegusel hetkel vältida kui võimalik, siis teaks rahvas kohe ringi sõita ja autot säästa
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Heigo72
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 285
Asukoht: Pika tn. poiss

PostitusPostitatud: Laup. Märts 14, 2009 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Vältida tasuks praktiliselt kõiki tänavaid, parem võiks kirjutada ,kus on hea sõita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Märts 14, 2009 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Hea on sõita maantee peal, seal natuke vähem auke

Aga no viiratsi mägi ja linna sisse sõit Tartu poolt suht kehva. Praegu ka kõik tänavad auke täis. Samuti tuleb igal pool vaadata, et jalakäijaid "pasaga" üle ei pritsiks!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
andu*
Aktiivne külaline


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 79
Asukoht: näpud õlis

PostitusPostitatud: Laup. Märts 14, 2009 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Evil 9 kirjutas:
Aga no viiratsi mägi ja linna sisse sõit Tartu poolt suht kehva. Praegu ka kõik tänavad auke täis.


Viiratsi mägi? Milline?
Vältida tasuks Viiratsisse sissesõitu (kui keegi üldse tahab sõita) sealt puude allee vahelt e. VallaMaaja poolt.
_________________
Fuck the fuel ecconomy!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Märts 14, 2009 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

mul tuleb kodu juurde selline tee,et audi käib mööda maad , mingi 25m-ne lõik, corvetiga saab päris lõbus siin sõitma olema :S

enne talve algust lasti tee üle mingi mullaga mis rämedalt auku läks ja terve talv on täiesti perses olnud see lõik, vahest viskan teeäärseid kive minema ,et üle majaesise muru sõita ühe poolega, miskipärast pannakse tagasi rsk
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
madka007
Satub siia tihti


Liitunud: 2 Juun. 2006
Postitusi: 114
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 10:06 am    Teema: Vasta viitega

Evil 9 kirjutas:
Hea on sõita maantee peal, seal natuke vähem auke

Aga no viiratsi mägi ja linna sisse sõit Tartu poolt suht kehva. Praegu ka kõik tänavad auke täis. Samuti tuleb igal pool vaadata, et jalakäijaid "pasaga" üle ei pritsiks!


jalakäijatega selline lugu: tulen Paalalinna poolt mööda Vene tänavat ja kohe endise Kalevi-Liiva poe juures sõitsin nii aeglaselt kui veel andis: ja ikkagi "kukkus" esiratas vett täis löökauku ning pritsisingi ühe naisterahva päris korralikult märjaks
Ausõna enam aeglasemalt sõita ei saanud/ või siis oleks pidanud juba jalga piduril hoidma või sidurit libistama.
_________________
Sõida ise ja lase teistel sõita!!!!
Ja pidage meeles: Pidurid on kiiruse surm....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 10:07 am    Teema: Vasta viitega

Ei no Vana-Võidu teest ei hakka rääkimagi, sinna upuvad isegi Hummerid ära

Viiratsi mäge kasutan ise Tartu poole sõites. seal all tankla ristis rõvedad augud mida korra ka juba lapati ja samuti üleval Viiratsisse keerates mõnus hüpe (enam see ka õnneks nii hull ei ole). Tartu poolt tulles asula märgi juures ja terve Uus tänav. Enamus tõmbab teisele rajale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
paala
Aktiivne külaline


Liitunud: 10 Mai 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Hanko

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 10:20 am    Teema: Vasta viitega

Ega soome kah väike linnade tänavad halvas korras. Nii löökauke kui ära vajanud kaevukaani. Eks lihavõtete ajal saab ise kah näha mis olukorras viljandi tänavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
born62
Vana tuttav


Liitunud: 25 Aug. 2006
Postitusi: 312
Asukoht: Mulgimaa

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 11:21 am    Teema: Vasta viitega

See igakevadine teema siin kliimavööndis, et ikka lume sulades jubedalt auke välja tuleb. Külm ja soe vaheldumisi selle jama kokku keerabki. Loomulikult annavad soodsa põhja ette need Eesti stiilis tänavaremontimised, kus aukudele plönn peale ja tänav OK. Ja huvitav on see, et kui vanasti poeti selle taha, et pappi pole, mis siis nüüd veel? Kas üldse ei tehta enam suvel midagist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ise olen tähele pannud, et Valgas kordades hullemad tänavad kevadeti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tartus ka kohati kuumaastik, ja see uus Viljandi-Tartu tee mis sügisel valmis sai juba laguneb. Viljandis pärnu mnt on selline kuhu ronida eriti ei tahaks, ja ugala ringi ümbrus on kah väga õudne ja siis riia mnt. männimäelt linna poole on löökauke täis ja leola tänaval leiab kah paar auku mis veega kenasti täidetud. Reinu tee see mis liiwi bowlingu juurde viib on kah väga armetu.

Lihtsam oleks vist nimetada neid tänavaid mis korras on
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

Kõige parem see munakivi tee, mis pikal tänaval on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Heigo72
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 285
Asukoht: Pika tn. poiss

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kus juures selle tee peal saab julgelt sõita, sest tean , et pole auke mis rehvi ja velje lõhkuda võiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

viljandi ongi võrreldes üks suur auk...võrreldes tartuga on nagu kruusateed viljandis... eks neid tartuski on, kuid minu silmis siin tegeletakse nende parandamisega pidevalt ,..
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

tahtsin ise ka just mainida männimäelt kesklinna mineku teid, riia mnt. jube, lootsin, et reinutee (liiwi poole) on parem, aga see on ka täielikult kuumaastikuks muutunud, ei oskagi kusagilt enam sõita, autost hakkab kahju, lisaks on tõsiselt vihale hakanud ajama see tee, mis paala koolist mööda läheb kuni favorani välja.. on vist jakobsoni tänav. jah lihtsam vist tõesti häid tänavaid nimetada, sest neid on armetult vähe. vana viljasalve juurde ei soovita neil sõita, kel auto vett kardab (punane mul kartis) sest seal nagu meri
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 11:00 pm    Teema: Vasta viitega

no võrreldes tallinnaga pole midagi nii "hullu"-viljandi isegi heas seisus võrreldes sealsete osade teedega.aga jah talvel 19tolli veljega on ka suht selliste aukude vahel sõita ehk suveks asi paraneb märgatavalt-või vähemalt loota võib
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
seat279
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

jaa! peale seda kui ma riia kesklinnas seiklesin ei ütle ma eesti teede kohta midagi halba!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm. Märts 16, 2009 10:34 am    Teema: Vasta viitega

seat279 kirjutas:
jaa! peale seda kui ma riia kesklinnas seiklesin ei ütle ma eesti teede kohta midagi halba!


Millal seiklesid seal? Mina eelmine kevad seal linnas ära eksisin ilma kaardita ja päris pikalt ringi sõitsin, siis ei jäänud küll mulje, et kehvad teed oleks. Ainult Riiast väljasõit Eesti suunas olid teetööd ja 4 rea asemel oli 2. Muud oli täitsa ok. Samas kui käisid alles nüüd, siis talvega võivad teed tõesti kehvaks muutuda.
Ma olen ütleks pigem, et Viljandis kehvemad teed kui Tallinnas. Mudugi tõesti, leidub ka siin selliseid kohti (pallasti tn, punane tn ja mitmeid teisigi lasnamäe teid, kohati ka mustamäe tee) aga valdav enamus on täitsa rahuldavas seisus. Viljandis tean mina näiteks ainult kahte teelõiku, kus võib rahuliku südamega kulgeda:
1) tasuja platsist ugala ringini 2) tartu tn mäest alla kuni
Kui on mõni veel, võiksite lisada:)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
seat279
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Märts 16, 2009 10:41 am    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
seat279 kirjutas:
jaa! peale seda kui ma riia kesklinnas seiklesin ei ütle ma eesti teede kohta midagi halba!


Millal seiklesid seal? Mina eelmine kevad seal linnas ära eksisin ilma kaardita ja päris pikalt ringi sõitsin, siis ei jäänud küll mulje, et kehvad teed oleks. Ainult Riiast väljasõit Eesti suunas olid teetööd ja 4 rea asemel oli 2. Muud oli täitsa ok. Samas kui käisid alles nüüd, siis talvega võivad teed tõesti kehvaks muutuda.
Ma olen ütleks pigem, et Viljandis kehvemad teed kui Tallinnas. Mudugi tõesti, leidub ka siin selliseid kohti (pallasti tn, punane tn ja mitmeid teisigi lasnamäe teid, kohati ka mustamäe tee) aga valdav enamus on täitsa rahuldavas seisus. Viljandis tean mina näiteks ainult kahte teelõiku, kus võib rahuliku südamega kulgeda:
1) tasuja platsist ugala ringini 2) tartu tn mäest alla kuni
Kui on mõni veel, võiksite lisada:)


sai alles mõninädal tagasi käidud ja tagasi ei tahaks minna!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Märts 16, 2009 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tallinnast ei taha üldse rääkida
Praegu meenus Peterburi tee, seal ikka mõnusalt auke. Aga kui jah lasta kuidagi pool ühe, pool teise rea peal siis saab hakkama vast ilma aukudeta. Teekatte märgistust selles linnas lihtsalt ei ole (see muidugi ei puuduta ainult TLN-a linna, aga samas seal ju liiklustihedus suurem ka. Peab lihtsalt suve ja lillelist heinamaad ja päikest ootama...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Esm. Märts 16, 2009 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

tallinnast jäi meelde kõige paremad augud -lasnamäel ümera tänaval ,bussid ja muud autod on tee nii rööpasse sõitnud ja rööpa sees omakorda veel suht räiged augud.kui tallinnas elaks ostaks kindlasti maasturi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Heigo72
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 285
Asukoht: Pika tn. poiss

PostitusPostitatud: Esm. Märts 16, 2009 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

Lasnast ärme ültse räägime, sai siin nädalavahetusel korra seal käidud. Uhhhhh.
Täielik auto surm ja kui veel kohalik ees ka sõidab, kellele vaja järgi sõita, nii 50-60.ga saab ikka auto veermik selliseid pauke aukudes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Märts 16, 2009 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

Heigo72 kirjutas:
Lasnast ärme ültse räägime, sai siin nädalavahetusel korra seal käidud. Uhhhhh.
Täielik auto surm ja kui veel kohalik ees ka sõidab, kellele vaja järgi sõita, nii 50-60.ga saab ikka auto veermik selliseid pauke aukudes.


Sellepärast ongi TLN-as kasutatud autosid ka nii palju, et odavam maha müüa kui pukse ja muid vahetama hakata. Aga üks eelis ka, nimelt põhja all roostet ei leidu, sest vastu asfalti kraabib koguaeg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Märts 17, 2009 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

täna liivalaial sõidan mina rahuliklt 50km/h, tee kõrval hakkas inimene autosse minema(heleda mantliga naisterahvas) ja täpselt tema kõrval olles tabas rattas löökaukku ja vesi lendas suure kaarega umbes 5-7m autosse minevale naisele kaela...jube häbi oli teglt aga samas olin vihane selle augu peale ka
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Märts 17, 2009 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Mnja,see sitt lõik mis mul maja ees oli, seal istus nüüd preagu kiirabi kinni sest ta vist ei tahtnud mööda seda rämedalt mülgast sõita ja läks kõrvalt ja kohe sinna majaomanike pandud kivi otsa , tunk oli all preagu....

peaks vist midagi alt ära sõitma, võibolla kohtukull ajab tee korda lambist?
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Märts 17, 2009 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ei maksa kellelegi loota... Majanduslangus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024