open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Audi A4-1995-1.8-m6nu

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate endised autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Teis. Mai 05, 2009 3:51 pm    Teema: Audi A4-1995-1.8-m6nu Vasta viitega

Baiernlased teenisid mind truult kuid asjalood on läinud nii, et olen taas audi peal (esimene isiklik auto oli samuti audi). Väljavalituks osutus siis järgmine isend:)

Audi A4 1.8 20V R4 92 kW

Keretüüp: sedaan
Esmane reg: 05/1995
Käigukast: manuaal
Värvus tumeroheline met.

turva- ja ohutusvarustus
roolivõimendi, kesklukustus, ABS pidurid, 2x turvapadi, signalisatsioon (mahuanduriga), immobilisaator

mugavusvarustus
2x elektrilised akende tõstukid, elektrilised välispeeglid (soojendusega), katuseluuk (klaasist, elektriline), 2x peeglid päikesesirmides, peatoed taga, käetugi taga, turvavööde eelpingutid ees, kohtvalgusti, roolisammas reguleeritav (kahes suunas),

audio, video, kommunikatsioon
stereo (originaal), 6 kõlarid

rehvid ja veljed
suverehvid 225/50 ZR17, valuveljed (17" AEZ)

tuled
udutuled (tagumine), tulede korrektor

muu varustus
tagaklaasi soojendus

Siiani masinaga rahul, tundub aus sõiduk olema, kuskil miskit ei kolise (veel) ja midagi räämas ka pole, nokitsemist siiski natuke leidis/leiab. pisiasjad nagu ukseliist oli veidi lahti, selle panin kinni, nüüd tahab meistrimehe käe alla saada hetkeks, sest esitiiva äärepealt on veidi värv maha koorund .Plaanis on ka piduri supordid punaseks värvida, aga eks näis, lubada ei julge, aga meeldiks küll endale.

Kes viljandi vahel märkab, visaku julgelt käppa ja kui kellelegi huvi pakub, võib lähemalt ka vaatama tulla :) Praegu tunneb mu ära selle järgi, et värvus tumeroheline, toonklaasi ei ole, auto üsna originaali välimusega (va. veljed) ja ees ripuvad muidugi täringud nagu viimasel 3 autolgi :) varsti ehk Favora kleebis ka peal, aga pole otsustanud, kus. Mõned pildid ka siis :)





_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Mai 05, 2009 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Mõni mees vahetab autosid tihedamini kui sokke. Edu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Teis. Mai 05, 2009 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

oli see nüüd sarkasm ja püüdlus mulle kehvati öelda või sain valesti aru? aga edu kulub alati ära, tänud tänud :)
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Mai 05, 2009 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

ma arvan,et evil9 vihjas selgelt,et sa ei vaheta sokke eriti .

audi nagu audi ikka,velg sobib ka normaalselt!
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Teis. Mai 05, 2009 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

aaaa arusaadav, katsun sokkide suhtes midagi ette võtta velg meeldis endale ka kohe kui autot nägin :) aga tänud :)
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mexx
Aktiivne külaline


Liitunud: 30 Mai 2008
Postitusi: 46

PostitusPostitatud: Teis. Mai 05, 2009 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kahju,et pooleveoline. Facelift tulesid ei taha?
_________________
OOOO
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 06, 2009 12:54 am    Teema: Vasta viitega

Mexx kirjutas:
Kahju,et pooleveoline. Facelift tulesid ei taha?


Ma ie saa teost quattro inimestest aru. Ytle, mis moodi on igapäeva liikluses teie quattro parem kui esisild tagusild vms? Lihtne vastus: EI OLEGI. mingi mõttetu üles haibitud teema. reaalselt vajadus asja järele on 0. Vb tõesti talvel kui sa kuskil prsse augus elad ja ligi ei saa, samas põhja peale kinni jöed, oled prsses igate pidi ...


Ãœhel tuttaval oli sama teema .. oi et 4 vedu nii ja naa ... sai siis proovitud, samad kw't. 4wd vs tagaveoline .. no ja eelis on null, isegi aeglasem.

Mina ei saa sellest teemast tõsiselt aru. Metsas sellega roomata sa ie saa, iga suurema mätta peal oled sa taga kinni nii ehk naa ...


Üldiselt peace kui solvasin vms, aga mina näen neid asju nii.


Teema autorile: kena pill ja edu
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 06, 2009 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

See üks või kaks korda (mudas ja lumel) ongi see eelis. Ja täitsa vahva eelis on ausalt öeldes, mina sain alles see talv esimest korda sõita jääl näiteks (eelmine aasta ju lund ei olnud ). Lõbus.

Ja AINULT - selle paari eelise pärast ostetaksegi. Sest üldjuhul audi quattorod ju tavamootoriga masinatel, ringrada või asfaltil tiire külgees linnaautodega päris ei tee.

Ma olen ka rahul,et quattro on, kuigi leitsi jutt õige, ülejäänud aasta ajal täiesti mõttetu. Nojah, suvel saan lemmes ka liival sõita ;)

Aga ainult esivedu on ikka jura, tagavedu või quattro ikka parem :P Sellepärast öeldaksegi,et õige audi on ikka nelivedu vähemalt, nagu audi firmale kohale- tema selle ju esimesena maailmas massidesse tõi .
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 06, 2009 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Ei miskit isiklikku, lihtsalt kõnekäänd selline ja tundus, et sobib siia, kuna alles see oli kui Coupe oli teemaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 06, 2009 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

m6nu,tore et a4-ja ostsid,aga jah kindlasti näeb auto kipam välja kui piduri sadulad punased ja Favora kleeps peal! Muidu muretuid km-treid.
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Teis. Mai 12, 2009 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

tänud vastuste eest, nii kriitika kui kiidusõnad on alati teretulnud, pooleveolis ekohta ei oska midagi eriti kosta, pole eriline rallitaja ega paarutaja, seega ei kurda, keegi mainis facelift tulesid.. kui teaks, millised need on, äkki oskaks öelda midagi isegi. kleepsu ja sadulate kohapealt ütlen, et maitse asi, kleeps mul oli eelmisel autol ka kuna väga head sõbrannad seal tööl, need moosisid mu ära, ega see seal kurja tee audil tagastange peal. praeguse seisuga sõitnud 1300 km umbes ja kurta veel ei saa, soovin endale muretuid kilomeetreid
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Skorus
Satub siia tihti


Liitunud: 24 Apr. 2006
Postitusi: 135

PostitusPostitatud: Teis. Mai 12, 2009 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Leits kas sul olnud üldse Quattro ja ka esiveoline Audi, et oskad nii kriitiliselt võrrelda?, Eesti kliima pole just 90% täiesti kuiv ja puhas asfalt, ning ka täiesti kuival pinnal kurvi läbivus 4 veoga on täiesti erinev, radikaalne, sa tunned ( kui oskad ) tagumikuga kuidas auto tagaosa tuleb kurvi sisse mitte ei veere järel. Talvest üldse rääkimatta, auto palju stabiilsem ka otse sõites lumes, ei juhtu sellist asja, et auto külg tuleb iseenesest ette kui tagaosa läbib mingi sügavama lohu või künka, quattroga isegi kui veojõu tuli vilgub sa liigud jõuliselt edasi kiirendades ka paigalt mitte ei vilguta ja ei liigu (nagu vanamehe võrr ntx, omal oli 2002a A4 Q ja isal on 2005a A4 esivedu ja on otsene võrdlus täiesti olemas erinevadel teekatetel ). Sry OT pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mexx
Aktiivne külaline


Liitunud: 30 Mai 2008
Postitusi: 46

PostitusPostitatud: Teis. Mai 12, 2009 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Viimane OT minupoolt: Ta targutab niisama.
_________________
OOOO
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Teis. Mai 12, 2009 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

ärge tümitage teineteist nelikvedu vahva jah, oleks ise ka võtnud vahetusega kupee bemmi vastu, aga audiomanik ei sulgend kapotti korralikult kui sõitu läks mu bemmiga ja kapott lendas esiklaasi, siis hakkas tüübil järsku kiire ja pani lõiget oma audiga.. sinna see quattro jäigi.. eks tuleb kõik ära proovida :) prõnnnnnnnn.. kui OT räägite, siis öelge vähemalt 2 sõna auto kohtagi
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Mai 12, 2009 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

Skorus kirjutas:
Leits kas sul olnud üldse Quattro ja ka esiveoline Audi, et oskad nii kriitiliselt võrrelda?, Eesti kliima pole just 90% täiesti kuiv ja puhas asfalt, ning ka täiesti kuival pinnal kurvi läbivus 4 veoga on täiesti erinev, radikaalne, sa tunned ( kui oskad ) tagumikuga kuidas auto tagaosa tuleb kurvi sisse mitte ei veere järel. Talvest üldse rääkimatta, auto palju stabiilsem ka otse sõites lumes, ei juhtu sellist asja, et auto külg tuleb iseenesest ette kui tagaosa läbib mingi sügavama lohu või künka, quattroga isegi kui veojõu tuli vilgub sa liigud jõuliselt edasi kiirendades ka paigalt mitte ei vilguta ja ei liigu (nagu vanamehe võrr ntx, omal oli 2002a A4 Q ja isal on 2005a A4 esivedu ja on otsene võrdlus täiesti olemas erinevadel teekatetel ). Sry OT pärast.


ot ka minu poolt. Olen sõitnud quattroga .. tunnen erinevust, küll ainult talvel. Suvel on vajadus asja järele null, kui kuskitel ma ei tea kus imekohtades sõitmas ei käi või võistlustel vms .. See et suvel sul niiske on ja kurvist välja kiirendamine on kehva .. selleks on olemas head ja korraliku pidamisega rehvid .. Teine asi on muidugi obv kui sa lükkad mingi kolmanda peale ja laba põhja, aga reaalselt, palju sa seda siiski teed?

Ma ei väidagi ega üritagi väita et Q on halb. Ei ole, kuid minu silmis ei ole tõesti ta lihtsaltg vajalik. Ei ole vaja siin kohe kõrri karata vms ((ei viita sinule vaid siin eelnevatele vanadele). Talvel oleks Qd minul ainult korra vaja läinud, kui oli too suur ja haige torm .. Muul ajal no tõesti ei ole vaja. Ma liigun mööda suuremaid maanteid mis on enamasti ikka puhtad.
Ma ei hakka parem xdrive'st rääkimagi, sest audimehed on ju ainult truud Q'le, sest muud nelivedu pole olemas :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Reede. Mai 15, 2009 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

auto müügis 42 tuhandega. on ka tingimisruum. vahetust võib pakkuda e36 kupee/sedaani, mitte lahjemat kui 103kw ja ainult manuaali.

põhjus: nüüd mäletan, miks esimesest audist kuu ajaga loobusin: ei suuda mina sõita audidega, küll ei ole asjad käe järgi ja küll ei ole iste minu perse järgi ja mida kõike veel. konkreetne a4 iseenesest väga korralik muidu ja ökonoomne samuti. infi saab 53586237, kes tahab ja masin liigub tihti viljandis.
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Laup. Mai 16, 2009 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Sa ei vaheta enda aluspesu ka nii tihti, kui autosid.
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Püh. Mai 17, 2009 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Siis lükka iste ette poole mitte ära vahi taga ukse aknast välja,siis nupud asjad käe jala juures
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Teis. Mai 19, 2009 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

aluspesu ma äkki ei kannagi ;) igatahes, kel soovi korraliku masina järele, siis koos velgedega olen nõus praegu ka 37 000 ga ära andma, juhtus lihtsalt nii, et läheb raha vaja ühe teise asja jaoks ja muud varianti ei jää kui audist loobumine, niivõinaa ei suuda harjuda temaga :) kel huvi, siis tel: 53586237
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Püh. Mai 31, 2009 12:24 am    Teema: Vasta viitega

läinud, teema lõpetada
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate endised autod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024