open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 23, 2009 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tänud härrale bussijuhile , kes suutis minfd, peatusest väljudes lumehange suruda. Saage aru , et suunatuli pole teie õigus, peegleid peab kah jälgima Kui kunagi kokku sattume siis väike jõulutervitus minupoolt ootamas. Häid jõule
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Markz
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Mai 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 23, 2009 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
et suunatuli pole teie õigus

bussidel eesõigus enivei :D
aga oi krt kuidas mind ajavad närvi need, kes autodest väludes ei oska ust kinni hoida, ikka täie laksuga vastu vaja autot panna.. suvel saab jälle uusi mõlke kokku lugeda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 23, 2009 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

sunnatuli annab õigusse a ohutuses tuleb kah veenduda. loogish, et kui olen bussi taga nurga juures, talvised teeolud, siis ma ei saa pidama kui vana arvab , te lykkab suuna ja keerab kohe.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Markz
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Mai 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Nelj. Dets. 24, 2009 1:32 am    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
sunnatuli annab õigusse a ohutuses tuleb kah veenduda. loogish, et kui olen bussi taga nurga juures, talvised teeolud, siis ma ei saa pidama kui vana arvab , te lykkab suuna ja keerab kohe.

see ongi kõige nõmedam olukord kus oled juba sealmaal et pidurdada enam pole mõtet ja vana lükkab suuna sisse ning nahhaalselt tuleb trügima.. sellistele lumepalliga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Dets. 24, 2009 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Kas on ikka bussidel õigus? Sai suvel autokoolis käidud, kuid ei mäleta küll, et neil peatusest väljudes eesõigus oleks. Vb jäi kahe silma vahele, kuid tõesti ei tule meelde. Ja miks muidu bussidel taha on kleebitud too pilt, kus bussil suund sees, nool näitab, et lase vahele ja on kirjutatud "Tänan"??
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Dets. 24, 2009 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Kas on ikka bussidel õigus? Sai suvel autokoolis käidud, kuid ei mäleta küll, et neil peatusest väljudes eesõigus oleks. Vb jäi kahe silma vahele, kuid tõesti ei tule meelde. Ja miks muidu bussidel taha on kleebitud too pilt, kus bussil suund sees, nool näitab, et lase vahele ja on kirjutatud "Tänan"??


§81. Asulas peab juht andma teed tähistatud peatusest välja sõitvale D-kategooria ühissõidukile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Dets. 24, 2009 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

Just nii! Asulas peab, maanteel ei ole kohustust. Vaevalt keegi vabatahtlikult ka pidurdab bussi pärast :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Dets. 24, 2009 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ok Ei taha just eriti tihti lasta neid busse välja oma peatustest:P Tallinnas on OK aga Viljandis sõidavad nad ju pagana 20km/h aint:S
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Reede. Dets. 25, 2009 10:20 am    Teema: Vasta viitega

Peab vampsiga nõustuma
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 10:38 am    Teema: Vasta viitega

on tartuski juhtunud nii, et juht tõmbas taskust välja, kui ma tal juba keskkohas olin.. napilt pääsesin vasakul pool äärekivisse lendamast.. ja sain tast mööda, siis surus tema oma suure mölakaga mööda ja tõmbas plokid peale ja keeras ära.. ajuvabadus..

aga lumetormist...
sai siis eile õhtu Tartus käidud vanemate juures jõulu pidamas ja tagasitulek oli täielik maapealne põrgu. Max speed - 50, kui sedagi. Talna maantee oli enamvähem, seal sai isegi 75 lasta, kuid kõrvalmaantee on täiesti olematu, peaks Põltsamaa valda kirjutama, et kurat! ostke sahad endale.. tee oli täiesti täis tuisanud ja helkurid puudusid ja nii mõnigi kord leidsin end juba kraavi poole minemas..
Siis üks vapper musta Hyundai H1 bussiga onku kimas must kõige sitema koha peal mööda ja keeras kuskilt teeotsast sisse, nägin kuidas ta kaugel pidurdas ja siis oli valgusemäng ja kui ma paar minti hiljem järgi tötutasin, oli ta end kraavi keeranud.. Ei tunne kaasa absoluutselt. Maanteel ka nii mõnigi üritas mööda minna, võtsin kohe keset teed ja võtsin kihutajal hoo maha, kuna autos oli ka peale minu veel inimesi ja kui tema mul kõrval vääratab, on ta mul seljas ja mina ka kraavis.. oi kus ma ei seedi seda, et kõigil ikka maru kiire koguaeg.. nähtavus nulli lähedane, kuid ikka vaja 90ga uhada. ajudeta inimesed..... igatahes 90km teekond kestis pea kaks tundi... aga vähemalt mazda oli tubli ja vedas mu isegi poolemeetrisest vaalust läbi, kuigi hetkeks oli kuri kahtlus, et sinna ma ka jään..
Ja nüüd hommikul on nii täis tuisanud, et täna ma ei pääse vist kuhugi autoga. :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 11:38 am    Teema: Vasta viitega

Sellistel puhkudel võetaxe hoog maha , tee serva ja paremat suunda, mitte ei plokita teist autot. Sinul võib autole norm kiirus olla 50, teisel inimesel oopis muu auto, millega kannatab 70km/h sõita. Ei pea olema pidur teel.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

Cartmaniga nõus, sai eile mustlast tuldud ja seal oli ka terve tee troppe täis kes arvavad, et kui nemad suudavad max 60km/h sõita siis peavad teised samamoodi 60ga tiksuma.

Viisakas juht võtab jala gaasilt ja aitab kiirema mööda, mitte ei hakka kiusu ajama.

Rahulikku jõulu jätku.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

See on ikka viimane lollus, kui sa hakkad kellelegi ette sõitma selleks et ohutust tagada.
Sama loogika järgi võiks sul käed ära lõigata et sa kääridega joostes endale kõhtu neid ei kukuks ja kellelegi pihta ei jookseks.
23-dal Tegin ringi Kalmetu-Leie- Viljandi- Puka- Kärstna - Kalmetu.
Terve sõidu aja sadas vaikselt lund ja õhtul oli tuiskas päris tugevalt, terve tee oli lumega kaetud ja väga libe. Ometi ei saa ma aru inimestest kes sõitsid 50ga. Ise lasin olenevalt parasjagu teelõigust kurvist 70-90+ ja polnud mitte ühtegi probleemi. Normaalne rehvimuster ja pole häda midagi.
Kusjuures autol puudus ABS ja mulle tundus nii ohutumgi sest teel polnud jää vaid kerge lumi ja selle all jää. ABSga läheb meeletu aeg, enne kui auto seisma jääb; ilma tõmbas suht kiirelt seisma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Abs korduvalt takistanud pidurdamast, õnneks selle vastu aitab käsipidur.

Eile sai 2 autot välja lükatud ( ja eelnevalt samale autole peaaegu otsa sõidetud).. ehk siis vanavõidusse minevas orus oli vanavõidu poolses otsas auto mäe üleval otsas kinni mida ette näha ei olnud... ok, saime mööda hooga mingi 20cm ma kujutan ette jäi vahe, siis tuli linna poolt teine auto ja see jäi sama mäekülje peale kinni :D Mõlema said välja lükatud aga jah...

Enda 4 veolisel lendas eile rehv lambist ja nüüd rehv vahtu täis ja väga imelik muhuline - pole enne rehvivahtu kasutanud, midagi oleks nagu mäda... kõike ka nagu sisse ei lasknud. Esmaspäeval fixima...

Kellegi möödasõidu takistamine = lollus minujaoks. Mina ka ei suuda sõita 50-60 teel,kui ma tean,et ma suudan seal kiiremini sõita.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
born62
Vana tuttav


Liitunud: 25 Aug. 2006
Postitusi: 312
Asukoht: Mulgimaa

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

Toitz kirjutas:
Cartmaniga nõus, sai eile mustlast tuldud ja seal oli ka terve tee troppe täis kes arvavad, et kui nemad suudavad max 60km/h sõita siis peavad teised samamoodi 60ga tiksuma.

Viisakas juht võtab jala gaasilt ja aitab kiirema mööda, mitte ei hakka kiusu ajama.

Rahulikku jõulu jätku.


Kah sai eile Mustlas käidud ja tee oli ikka jube küll. Seda ma kah ei usu, et peale sinu kõik ülejäänud olid valinud vale sõidukiiruse ning seega tropid. Ka mina üle 75-80 ei julenud lasta. Igaüks leiab ikkagi ise, mis kiirusega paras mingitel teeoludel sõita on, ilma et ennast ja teisi ohtu paneks. Minust lasi kah paar suurt jeepi mööda nii, et sahin taga ja jumal nendega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei tea kust te leiate 90kmh tunnikiirused praegustel teedel :D tra siin suure-jaani kandis on ikka eriti haiged teed. totaalselt täis tuisand, ma oleks eile lampi keset teed kinni jäänd, sõitsin mingi 50ga ja noo stange hakkas põhimõtteliselt juba sahana tööle

Kas see aasta on siis nii kusised ajad, et isegi soola ei panda? Tulin teisipäev tartust viljandisse, tra terve tee oli lumega kaetud, ühtegi tilka soola ei pandud, yhtegi lükkajat ka ei näindu .. bullshit on see eesti vabariik .. tõstame aga ametnike palka ja mujalt võtame tuimalt klotsi v2hemaks :1
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

Seoses viimaste postidega tuli meelde...
http://www.reporter.ee/?fbc&svs_page=1&id=117021
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Sõidukiirus oleneb suuresti juhist, rehvist, teeolust ja autost endast. Seega päris istmikusse ei maksa kõiki saata. Varuge kannatust ja proovige leida turvaline koht möödumiseks või leidke teine tee. Saan väga hästi aru mida enamus siit mõtleb, pooldan ka ise lubatud sõidukiirust kasutada mitte venida 50 / 60 kmh. Aga enda ja teiste turvalisuse nimel võiks veits tempot maha tõmmata. Häirib mind kõige rohkem see, et teid ei lükata. Miks nad ei lükka? Masu vä? Väga ei usu nagu. Sool ka praegu ei aitaks. Bussi video kohta ütleks nii, et need suured masinad (rekkad, bussid jne) seisavad siga hästi tee peal. Nad on niivõrd rasked, et kogu see lume pask pressitakse ülbelt rehvide alt minema, mida ei saa öelda väike autode kohta.

Siia sobiks üks lugu kuulata:P

http://www.youtube.com/watch?v=so9DBHCo64Q
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

born62 kirjutas:
Toitz kirjutas:
Cartmaniga nõus, sai eile mustlast tuldud ja seal oli ka terve tee troppe täis kes arvavad, et kui nemad suudavad max 60km/h sõita siis peavad teised samamoodi 60ga tiksuma.

Viisakas juht võtab jala gaasilt ja aitab kiirema mööda, mitte ei hakka kiusu ajama.

Rahulikku jõulu jätku.


Kah sai eile Mustlas käidud ja tee oli ikka jube küll. Seda ma kah ei usu, et peale sinu kõik ülejäänud olid valinud vale sõidukiiruse ning seega tropid. Ka mina üle 75-80 ei julenud lasta. Igaüks leiab ikkagi ise, mis kiirusega paras mingitel teeoludel sõita on, ilma et ennast ja teisi ohtu paneks. Minust lasi kah paar suurt jeepi mööda nii, et sahin taga ja jumal nendega.



Kella 2 ajal oli mustla poole sõites sõidujälg puhas ja probleemi ei olnud, 5-st tagasi tulles oli veidi kehvemad olud, lageda maa peal oli kohati ikka paras paks lumekiht, aga üldiselt kannatas sõita küll seier 80 ja 90 vahel. Oluliselt libe küll ei olnud, lumevaalu sõites väheke kiskus, aga kui sõidujäljes sõita siis polnud viga.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

DoriMaster kirjutas:
Sõidukiirus oleneb suuresti juhist, rehvist, teeolust ja autost endast. Seega päris istmikusse ei maksa kõiki saata. Varuge kannatust ja proovige leida turvaline koht möödumiseks või leidke teine tee.


Nii ongi, ja kannatan oodata ka nii kaua kui saan ohutu möödasõidu teha, aga seda ei seedi, kui hakatakse möödasõitu takistama.

PS. Aitan ise ka kiiremaid mööda, minult see tükki küljest ei võta.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

No offence, aga päris paljud "hindavad" oma võimeid "kergelt" üle ka (ei käinud konkreetselt kellegi kohta siin)
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Aga paks lumi on mõnus
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 26, 2009 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik olete maailmaparandajad, kes sõidab liiga kiiresti ja kes liiga aeglaselt. Proovige teistest ka aru saada, mõne juhi jaoks see vb esimene tõsisem talv ja ta ei julge üle 50 sõita, otsige ohutu koht möödumiseks, sest jutu järgi on siin ju kõik juhid profid. Ja kui ise jalgu jääte, siis saage ka aru, et võiks ju mööda lasta kenasti, sest kindlakäega juht, heade rehvide ja nelikveoga suudab sõita lumisel teel kiiremini kui 50 km/h.

Rahulikku pühade lõppu!
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 27, 2009 12:46 am    Teema: Vasta viitega

kiirus tuleks selle järgi valida kui pikk on pidurdus teekond. Mina ikka vahel trassil testin kui kedagi taga pole. Siis on näha kohe kas võib rohkem vajutada või kakub vähemaks.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 27, 2009 1:13 am    Teema: Vasta viitega

Kellegil akut pole müüa väikest odavalt ? nii 70Ah kanti.
Plussklemm vasakul,kui klemmid endapoole.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 27, 2009 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

keegi võiks audi allroadi ära osta!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 27, 2009 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
No offence, aga päris paljud "hindavad" oma võimeid "kergelt" üle ka (ei käinud konkreetselt kellegi kohta siin)


ütlen ausalt, et nüüdseks 9 aastat juba rooli taga nühkinud ja ei pea ka end eriti sõidumeistriks, alles 160 000km läbinud selle ajaga..
Küll aga kui mul on autos laps, siis ma ei riski sellega, et keegi arvab, et ta nüüd oskab sõita, kui nähtavus on 0, kohati ei näinud enam ka eessõitjat, olgugi, et tuisupausi ajal oli ta must ehk sadakond meetrit eespool ja 80 oli isegi liiga hea kiirus selles olus. Korra elus on juba juhtunud see kurb lugu ja enam teist korda ei taha, et mingi ullike kõrval eksib ja minu ka teelt pühib. Niikaua kui minu ohutus on mängus , mina ei riski. Pealegi, ta läks pärast Puurmani sillal mööda, kuid tuisk oli nii tihe, et ta ei näinud vastutulevat autot ja tõmbas lohaga mulle ette, mis omakorda sundis mind ja tagumisi lohisema. Ja rohkem ei möödunud keegi, kuniks siis põltsust võhma peale keerasin ja see vaeseke H1-buss mööda sõitis ja end kohe kraavi keeras.

Leits, naise õde elab ka S-jaanis, käisin ka seal supi sees mässamas. :D :D Tean, mida tunned.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 27, 2009 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mis filmid Rubiinis praegu jooksevad? New Moon ja Avatar on juba kohal??? New Moon kindlasti on, aga Avatar??? Rubiini koduleht ei kavatse mulle kava näidata.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 27, 2009 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ei usu, et juba Viljandis, kuid varsti varsti arvan. Sest alles tuli kinodesse:
Kinodes alates: 18.12.2009, nii kiiresti vist kahjuks Viljandisse ei jõua.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
VeixES
Aktiivne külaline


Liitunud: 27 Märts 2006
Postitusi: 88
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 28, 2009 10:35 am    Teema: Vasta viitega

Jumala eest, ära Viljandi kinno küll Avatari vaatama mine... poolest elamusest jääd ilma. Cinnamoni 3D kinos asi übermahe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 28, 2009 11:23 am    Teema: Vasta viitega

Mario kirjutas:
leits kirjutas:
No offence, aga päris paljud "hindavad" oma võimeid "kergelt" üle ka (ei käinud konkreetselt kellegi kohta siin)


ütlen ausalt, et nüüdseks 9 aastat juba rooli taga nühkinud ja ei pea ka end eriti sõidumeistriks, alles 160 000km läbinud selle ajaga..
Küll aga kui mul on autos laps, siis ma ei riski sellega, et keegi arvab, et ta nüüd oskab sõita, kui nähtavus on 0, kohati ei näinud enam ka eessõitjat, olgugi, et tuisupausi ajal oli ta must ehk sadakond meetrit eespool ja 80 oli isegi liiga hea kiirus selles olus. Korra elus on juba juhtunud see kurb lugu ja enam teist korda ei taha, et mingi ullike kõrval eksib ja minu ka teelt pühib. Niikaua kui minu ohutus on mängus , mina ei riski. Pealegi, ta läks pärast Puurmani sillal mööda, kuid tuisk oli nii tihe, et ta ei näinud vastutulevat autot ja tõmbas lohaga mulle ette, mis omakorda sundis mind ja tagumisi lohisema. Ja rohkem ei möödunud keegi, kuniks siis põltsust võhma peale keerasin ja see vaeseke H1-buss mööda sõitis ja end kohe kraavi keeras.

Leits, naise õde elab ka S-jaanis, käisin ka seal supi sees mässamas. :D :D Tean, mida tunned.


Teisipäeval Pikasilla poole sõites sama jama. Kiirus oli miski 90, kurvides nõks väiksem. Tagant tuli kutt mingi "mahusaaniga". Minu ees oli mingi Wolksu buss ja tema ees omakorda suur treila. Treila keerutas ikka päris hea lume üles. Kui "mahusaan" treilast mööda sai, siis nelja seki pärast oli treilaga kõrvuti vastutulev auto.
Vot sulle liiklusohutus ja nähtavus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Peeter82
CCV Guru


Liitunud: 13 Mai 2006
Postitusi: 255

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 28, 2009 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Ei no olgu kui kõvad/nõrgad sõidumehed/naised ja lastega või lasteta aga kellegile ette keeramine tema hoo takistamiseks ja üldise tempo aeglustamiseks on minu meelest maailma kõige idiootsem tegevus üldse Kujuta nüüd ette et tagumine vana juba laba päästnud, et saaks kiirelt ja ohutult mööda ja siis keeratakse ette - kuhu tal siis enam minna on??? Kraavi või tagant otsa ja siis on kõik ehts - jälle keegi oma aruga maailma parandanud No ei ole ju eestlane lumevõõras (ok viimastel aastatel on teist väheks jäänud...) aga nii nagu rohkem kui sentimeeter lund maha sajab siis hakkab selline ajuvabaduste laine pihta et jube
_________________
Müüa palju erinevaid juppe 88-92 Civic / CRX / Concerto / Shuttle - Küsi julgelt...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 28, 2009 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

pets4524 kirjutas:
No ei ole ju eestlane lumevõõras (ok viimastel aastatel on teist väheks jäänud...) aga nii nagu rohkem kui sentimeeter lund maha sajab siis hakkab selline ajuvabaduste laine pihta et jube


Täpselt sama ma kuulen saksa uudistest. KAOS ja paanika, keegi ei oska sõita, ummikud jne. Nagu esimest korda oleks lumes.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 28, 2009 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ahjaa... Tarkusetera minu poolt ka siis:D Et kui autoga kraavi sõidate või lihtsalt kinni jääte siis ei piisa ainult tulede põlema jätmisest vaid võiks ikka igaks petteks ohukad peale panna! Ma ühe lamba pärast jälle 5 aastat vanem:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 28, 2009 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

DoriMaster kirjutas:
pets4524 kirjutas:
No ei ole ju eestlane lumevõõras (ok viimastel aastatel on teist väheks jäänud...) aga nii nagu rohkem kui sentimeeter lund maha sajab siis hakkab selline ajuvabaduste laine pihta et jube


Täpselt sama ma kuulen saksa uudistest. KAOS ja paanika, keegi ei oska sõita, ummikud jne. Nagu esimest korda oleks lumes.


Sakslased on alati vähe imelikud olnud, navide järgi jõkke sõitnud ja jumal teab kuhu, ja kui küsiti, et miks nii, siis vastavad, et navi käskis sinna keerata.

Poolakatest üldse ei räägigi, poolakas pole rahvus vaid elukutse
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 28, 2009 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Pyhapäev tulin tartu .. sõitisn mingi ~95-96km/h pysikaga, mingi hall kolmene tõmbas enne puhjat mööda rämeda litiga, motlesin noja vapsjee profid ... peale puhjat migni 10-15km oli pill otsapidi kraavis. Nii palju neist profidest siis :D Inimesed olid õnneks kõik terved, sõitsin mööda ja lihtsalt muhelesin, neid lolle ikka jagub
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DCD
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 232
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 29, 2009 1:36 am    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
Pyhapäev tulin tartu .. sõitisn mingi ~95-96km/h pysikaga, mingi hall kolmene tõmbas enne puhjat mööda rämeda litiga, motlesin noja vapsjee profid ... peale puhjat migni 10-15km oli pill otsapidi kraavis. Nii palju neist profidest siis :D Inimesed olid õnneks kõik terved, sõitsin mööda ja lihtsalt muhelesin, neid lolle ikka jagub


pole väga süvenenud sellesse sõidu oskajate ja mitte oskajate teemasse...aga siit tulebki välja see et kes oskab sõita ja mitte.
see kes oskab sõita ja reaalselt hindab oma võimeid...see sõidabki rahulikult..(nii kuidas auto võimaldab vs. mis juht suudab).....aga on suht palju neid inimesi kes ARVAVD et oskavad sõita.....ja hindavad enda ...kui ka auto võimeid üle(rehvid...mis silla veoga jne..)

et siis kui sinu....kui profi jaoks....on võimalik 110-120 km/h sõita maanteel.....siis see kes on KA TEGELT prohf see sõidab 90-100........sest ta arvestab ka teistega......aga siuksed wannabe prohfid lasevad vähemalt 120 +.....sest otse loomulikult nad oskavad ju "sõita".....

kui mingi lause väljend jäi arusaamatuks siis küsige üle...:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 29, 2009 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kust sa lugedisd v2lja et mina olen proff? Päris segast tambid v :1
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 29, 2009 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik me oleme profffffid:D

Kas kellelgi on kogemust Salva kindlustusega ja nende kahjukäsitlejaga??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Peeter82
CCV Guru


Liitunud: 13 Mai 2006
Postitusi: 255

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 29, 2009 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Ja kui see inimene kes enda ja auto võimeid teades sõidab 80-90 ga sattub "maailmaparandaja" otsa kes sõidab 60 ga ja talle veel ette keerab ja teda muudmoodi ka plokib siis arva ära mis tunne on Sellistel hetkedel on küll selline tunne, et tee kohe pikk pai No ei saa siiani sellisest idiootsusest aru
_________________
Müüa palju erinevaid juppe 88-92 Civic / CRX / Concerto / Shuttle - Küsi julgelt...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 29, 2009 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kelgutama?
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 29, 2009 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mina kardan konkreetselt aeglaste autode taga sõita ausalt öeldes.. pigem sõidan mööda. Ei tea kunagi kuidas käituvad ja mis kõige hullem - linna piirini või asulani või märgini jõudes surutakse pidur sekundiga veel rohkem põhja...

Ise ma eriti kihutaja ei ole..ei suvel ega talvel.. :)
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tundmatu99
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 29, 2009 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

bufu kirjutas:


Kas kellelgi on kogemust Salva kindlustusega ja nende kahjukäsitlejaga??


Mul on olnud nende mõlemaga. Mis siis??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 29, 2009 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tundmatu99 kirjutas:
bufu kirjutas:


Kas kellelgi on kogemust Salva kindlustusega ja nende kahjukäsitlejaga??


Mul on olnud nende mõlemaga. Mis siis??


Kinnisvara kindlustuse ja kahjuga on kokkupuudet küll. Nuriseda ei saanud igatahes
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 30, 2009 9:45 am    Teema: Vasta viitega

ise ka möödasõitjat takistanud, kuid ainult just pinnatud teel, kus kive lendab. Ei taha tulesid ja klaasi osta.
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 30, 2009 10:23 am    Teema: Vasta viitega

Positiivsed või negatiivsed kogemused??

Tundmatu99 kirjutas:
bufu kirjutas:


Kas kellelgi on kogemust Salva kindlustusega ja nende kahjukäsitlejaga??


Mul on olnud nende mõlemaga. Mis siis??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tundmatu99
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 30, 2009 10:47 am    Teema: Vasta viitega

bufu kirjutas:
Positiivsed või negatiivsed kogemused??

Tundmatu99 kirjutas:
bufu kirjutas:


Kas kellelgi on kogemust Salva kindlustusega ja nende kahjukäsitlejaga??


Mul on olnud nende mõlemaga. Mis siis??


Kuna mul oli kahjukäsitlejax sõber..siis positiivsed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 30, 2009 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

Nii mõnus ilm
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 30, 2009 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Esiveduse jaoks liiga libe:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Celicagirl
Satub siia tihti


Liitunud: 2 Jan. 2009
Postitusi: 109
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 30, 2009 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Täna sai manteel 35km/h sõidetud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 98, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024