open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Vw Golf vr6

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate endised autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 23, 2010 11:29 pm    Teema: Vw Golf vr6 Vasta viitega

Panen enda liikuri ka siia üles. Olen vist peaaegu nädal uus omanik olnud, Vw ikka hingel ja meelel kuigi nüüdseks liikuriks vähe käredam pill. Eks ehitamist vajab ikka aga omal asjad olemas, et saan kõik ise tehtud. Lugesin ennist Maigi postitust kuskil, et ei mäleta ka kunas viimati teeninduses käisin:D. Aga tühja loba pole vaja.
Auto ehitus aasta 94. motoks 2.8 bensukas ja megavatte on 128. Tundub isegi üsna tihe mootor olevat. Kere on nagu on, väikse paugu ette vist saanud, aga suvel tuleb kere ära teha, ja eks vaatab kas moto ka laiali või mitte, vaatab kas mõne bemmi venna ära lutib linnavahel siis ehk ei olegi vaja motot seibideks võtta:D Iseenesest peaks olema asjaliku minekuga.


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 11:38 am    Teema: Vasta viitega

Elektroonilise diferentsiaali lukustusega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 11:46 am    Teema: Vasta viitega

Jah on küll. Abs'i pealt saab info ja sellega lukustab. Aga abs'i andur läbi siis see asi hetkel ei tööta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Selline küsimus ka. Ehk on keegi golf 3 hingeeluga rohkem seotud olnud kui mina. Et käigukang on üsna vedel käes kas miski selle vastu ka aitab. Käigud lähevad üsna ebakindlalt sisse, no samas harjumise asi aga ehk saab seda kuidagi paremaks muuta:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

vaheta ära käigukasti juures olevad liigend puksid.remont komplekt mingi 200vms sobib golf 2 oma,peaks asi paremaks minema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle soovitati ära vahetada ka need, et muutub tiba tihedamaks!

http://ladu24.ee/et/ladu2/1877/7025,112415,0,1/452495
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

jap need ka võiks ära vahetada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

Nii hakkasin õhtul autot käivitama. Suri välja lambist mõtsin okei mis iganes. Panin uuesti pilli üürgama viskas õlitule põlema. Selge ju siis õli paks. Käis kohapeal vaikselt kuni norm kõik. Läksin tuppa ära, tulles tagasi julm tiks motos sees, mõtsin et nüüd keps otsas ka aga õnneks oli aint üks nookur õlist tühi varsti täitus ka see õliga ja laulis nagu linnuke:D
Sellised seiklused siis. Öösel lubati veel rohkem ei tea kas omme üldse julgeb käivitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

njah, mul sõber pani just nädal tagasi vr6 golfi müüki, mõtlesin,et äkki on sama ,aga huiatki..

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/787/auto_php-id=681787-www_auto24_ee.html sinna autosse on kah ikka raha maetud.. keegi osta soovib äkki.


Edasi liiguvad üllatavalt hästi tegelt sellised golfid.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

See golf tulnud ka vist tallinnast kui ma ei eksi. Aga noh ei tea mis siin väga tehtud on või mis tegemata. Eelmine omanik ei tundunud just väga kuldkäsi ka olevat, et vast siis kuskil lastud teha miskit. Aga noh edasi liikumise kohta jah üsna käre pill. Kere väike samas moto suur. Ideeliselt peaks liikuma küll:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mihkel22
Aktiivne külaline


Liitunud: 4 Märts 2009
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mitmel tuttaval vr6-el käigukastid laiali lennanud ja uut korralikku annab leida.Võta sis rahulikut ja edu autoga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 24, 2010 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

Sellel just nädal tagasi kast tehtud, et vast saab nati sõita ikka :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 19, 2010 12:03 am    Teema: Vasta viitega

Täna sai toodud endale uus sisu milleks siis originaal nahksisu musta värvi, päris kenasti hoitud ka teine:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 14, 2010 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 15, 2010 10:30 pm    Teema: Re: Vw Golf vr6 Vasta viitega

t1mmu kirjutas:
vaatab kas mõne bemmi venna ära lutib linnavahel siis ehk ei olegi vaja motot seibideks võtta:D


Me pole vist veel kohtunud:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Reede. Apr. 16, 2010 12:44 am    Teema: Re: Vw Golf vr6 Vasta viitega

taunod kirjutas:
t1mmu kirjutas:
vaatab kas mõne bemmi venna ära lutib linnavahel siis ehk ei olegi vaja motot seibideks võtta:D


Me pole vist veel kohtunud:D



lol ei näinudki seda ... ausalt, ma ei pannud seda ytlust sinu poolt tähelegi ... minu silmis oled sa nyyd oss astmes 3 ehk oss kuubis ehk oss ^3 .. saage aru te volksupoisid, et teie elueesmärk ei ole mingeid bmwsid ja audisid luttida vaid autodega punktist a punkti b liikuda ... kui te tahate kedagi "hirmasasti luttida" siis palun mingitele konrkeetsetele kiirendustele ja palun väga ... just lol ..

Nyyd ma ei imesta yldse miks eesti liikluskultuur on nii mööda kui annab, kuna iga VW or opeli poisi eluunistus on audisid või bmwsid luttida ... :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Reede. Apr. 16, 2010 1:04 am    Teema: Re: Vw Golf vr6 Vasta viitega

Tsiteerin::
lol ei näinudki seda ... ausalt, ma ei pannud seda ytlust sinu poolt tähelegi ... minu silmis oled sa nyyd oss astmes 3 ehk oss kuubis ehk oss ^3 .. saage aru te volksupoisid, et teie elueesmärk ei ole mingeid bmwsid ja audisid luttida vaid autodega punktist a punkti b liikuda ... kui te tahate kedagi "hirmasasti luttida" siis palun mingitele konrkeetsetele kiirendustele ja palun väga ... just lol ..

Nyyd ma ei imesta yldse miks eesti liikluskultuur on nii mööda kui annab, kuna iga VW or opeli poisi eluunistus on audisid või bmwsid luttida ... :D

Kle oss kui reporterit vaadata siis minu arust need bemmid ongi liikluskultuuri pöhi rikkujad ...ei pusi need raipped kuidagi teel jne sry et täppe pole
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Reede. Apr. 16, 2010 1:09 am    Teema: Re: Vw Golf vr6 Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
lol ei näinudki seda ... ausalt, ma ei pannud seda ytlust sinu poolt tähelegi ... minu silmis oled sa nyyd oss astmes 3 ehk oss kuubis ehk oss ^3 .. saage aru te volksupoisid, et teie elueesmärk ei ole mingeid bmwsid ja audisid luttida vaid autodega punktist a punkti b liikuda ... kui te tahate kedagi "hirmasasti luttida" siis palun mingitele konrkeetsetele kiirendustele ja palun väga ... just lol ..

Nyyd ma ei imesta yldse miks eesti liikluskultuur on nii mööda kui annab, kuna iga VW or opeli poisi eluunistus on audisid või bmwsid luttida ... :D

Kle oss kui reporterit vaadata siis minu arust need bemmid ongi liikluskultuuri pöhi rikkujad ...ei pusi need raipped kuidagi teel jne sry et täppe pole[/quote]

h2rra pahtlikunn, kus sa v2idad et mina oss olen? sinu jutu põhjal tundud pigem sina ossi põhine .. ja oma "raibete" suhtes võiksis oma suu koomal hoida ... see et ala mingit debiilsed idoodid nendega 200 km/h üle katuse sõidavad ei tee neid "autosid" raibeteks ... need foorumid ajavad kohati naerma, kõik inimesed, kes omavad bmw'd on kohe tohtuud ossid vms ... naerma ajab kui kitsa silamringiga eesti inimesed on, või siis tõsise ajulise vääraernuga :) Yldjuhul tundub et anamus foorumi inimesetest on täpselt nii "targad" kui meedia seda tahab ... ehk siis enamus on põhikooli poisid kes teevad 2+2 matet :)?

vabandust et su autot teemat risustasin, moded ehk võivad mujale selle tõsta, ala offtopic vms ... Võib esineda kirjavigu kui härra kõrge doktorikraadi omanik pahtlikunn tahab sõna võtta :)
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Reede. Apr. 16, 2010 7:45 pm    Teema: Re: Vw Golf vr6 Vasta viitega

leits kirjutas:
pahtlikunn kirjutas:
lol ei näinudki seda ... ausalt, ma ei pannud seda ytlust sinu poolt tähelegi ... minu silmis oled sa nyyd oss astmes 3 ehk oss kuubis ehk oss ^3 .. saage aru te volksupoisid, et teie elueesmärk ei ole mingeid bmwsid ja audisid luttida vaid autodega punktist a punkti b liikuda ... kui te tahate kedagi "hirmasasti luttida" siis palun mingitele konrkeetsetele kiirendustele ja palun väga ... just lol ..

Nyyd ma ei imesta yldse miks eesti liikluskultuur on nii mööda kui annab, kuna iga VW or opeli poisi eluunistus on audisid või bmwsid luttida ... :D

Kle oss kui reporterit vaadata siis minu arust need bemmid ongi liikluskultuuri pöhi rikkujad ...ei pusi need raipped kuidagi teel jne sry et täppe pole


h2rra pahtlikunn, kus sa v2idad et mina oss olen? sinu jutu põhjal tundud pigem sina ossi põhine .. ja oma "raibete" suhtes võiksis oma suu koomal hoida ... see et ala mingit debiilsed idoodid nendega 200 km/h üle katuse sõidavad ei tee neid "autosid" raibeteks ... need foorumid ajavad kohati naerma, kõik inimesed, kes omavad bmw'd on kohe tohtuud ossid vms ... naerma ajab kui kitsa silamringiga eesti inimesed on, või siis tõsise ajulise vääraernuga :) Yldjuhul tundub et anamus foorumi inimesetest on täpselt nii "targad" kui meedia seda tahab ... ehk siis enamus on põhikooli poisid kes teevad 2+2 matet :)?

vabandust et su autot teemat risustasin, moded ehk võivad mujale selle tõsta, ala offtopic vms ... Võib esineda kirjavigu kui härra kõrge doktorikraadi omanik pahtlikunn tahab sõna võtta :)[/quote]
Ära loobi nii palju puid alla äkki hakkab palav veel oss :biggrin:Ja vaatan et hinge läks kull sul see ¨utlus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Apr. 18, 2010 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

:D:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 10, 2010 11:17 pm    Teema: Vasta viitega



Viimati muutis seda t1mmu (Reede. Juun. 11, 2010 12:26 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 10, 2010 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei tea kuidas teiega aga minul oleks kull vaja nelja kuvarit et näha pilti uhes tukis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 11, 2010 12:25 am    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
Mina ei tea kuidas teiega aga minul oleks kull vaja nelja kuvarit et näha pilti uhes tukis


Nüüd peaks parem olema:)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 11, 2010 12:27 am    Teema: Vasta viitega

Vabandust! Unustasin enne resize'ida ja nüüd peaks asi korras olema:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 11, 2010 1:05 am    Teema: Vasta viitega

väga viis ja erinev teistest g3.medest.corrado veljed said õige auto alla
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 11, 2010 7:34 am    Teema: Vasta viitega

See kukkus meil jah hästi välja! Ole tänatud Ex!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 11, 2010 9:20 am    Teema: Vasta viitega

nuud hea jah ja auto kah suht viisakas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 17, 2011 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Väga nõrk koht on neil käigukast, väga raske jalaga inimesel ei ole see auto mõtekas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 01, 2011 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Liigutage endiste sekka palun:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate endised autod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024