open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

K:mb vito turbo vahetus, kaua läheb aega???

 
Uus teema   See teema on suletud: te ei saa postitusi lisada ega muuta.    Car Club Viljandi -> Teenindus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lihtnemees
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Mai 2008
Postitusi: 106
Asukoht: riia mnt 52c

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 01, 2010 10:12 pm    Teema: K:mb vito turbo vahetus, kaua läheb aega??? Vasta viitega

tekkis selline küsimus et kaua läheb mb vito turbo vahetusega aega???tahaks õige teada??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 01, 2010 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

silberis mingi paar tundi max, isa just tegi seal , mingi 2-3h oli. helista ja küsi, täpne aeg on sellejaoks.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
lihtnemees
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Mai 2008
Postitusi: 106
Asukoht: riia mnt 52c

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 01, 2010 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

selge jep sain ka teada et autotada näitan max aeg 4.6 tundi!!et siis maha võtt ja peale panek!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 01, 2010 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

seal on omajagu rahmeldamist küll jah. Turbo on mootori küljes salongi poolel ja ligi pääseb altpoolt küll lihtsamalt, kuid on torusid ja möllusid vaja eemaldada. Lihtsam on vist põrandasse auk lõigata ja pärast jälle kinni keevitada

Silberist saad vastuse täpsemalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lihtnemees
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Mai 2008
Postitusi: 106
Asukoht: riia mnt 52c

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 01, 2010 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

kuid 4.6 tunniga peaks nagu hakkama saama!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 02, 2010 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Autodata näitab kaua läheb uuel autol vahetusega, mitte 400 000 läbisõitnud autol.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 02, 2010 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

See ei tähenda midagi kaua läheb. Raha küsitakse selle eest mis programm ette näitab. Mingu kasvõi 2 päeva nende poltide lahtisaamisega.

Nii on esindustes - kõrvaline koht küsib jah 20 h raha .
300 000 sõitnud vitol ei olnud see probleem igastahes ära teha alla 4h.

Tunnitasu silberis mingi 350 kanti ilmselt.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
lihtnemees
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Mai 2008
Postitusi: 106
Asukoht: riia mnt 52c

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 02, 2010 3:38 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="DoriMaster"]Autodata näitab kaua läheb uuel autol vahetusega, mitte 400 000 läbisõitnud autol.[/quote

nu muidugi raha pead ikka küsima selle eest mis ikka programm ette näitab mitte see et sa seal enda kätt harjutad ja õpid!!kui on ette nähtud kuni 5 tundi siis peaks ka nii minema sest see ju max aega!!!uuel autol?? et siis selle aasta auto???seal ju saad valida et 1996 aasta!!mitte ei pane 2010 a auto!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 02, 2010 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

lihtnemees kirjutas:
DoriMaster kirjutas:
Autodata näitab kaua läheb uuel autol vahetusega, mitte 400 000 läbisõitnud autol.


nu muidugi raha pead ikka küsima selle eest mis ikka programm ette näitab mitte see et sa seal enda kätt harjutad ja õpid!!kui on ette nähtud kuni 5 tundi siis peaks ka nii minema sest see ju max aega!!!uuel autol?? et siis selle aasta auto???seal ju saad valida et 1996 aasta!!mitte ei pane 2010 a auto!!


Päris hea loogika. Mina jään vait, sellise mõtlemise vastu ei saa ja ei püüagi.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 02, 2010 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Iga normaalne auto rem-iga tegelev ettevõte või erakas küsib pappi autodata järgi.
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 02, 2010 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Et kui näiteks plokikaane eemaldamine on autodata järgi 4h töö, ma teen selle 2h ära ja siis küsin automaatselt kohe 4h raha. Ah, et miks? Sest autodata ju näitas. Nii saab ju absoluutselt iga tehtud töö eest küsida max tundide raha

Mina isiklikult saadaks küll selle venna kukele kui ta tuleb mulle nõudmisi esitama autodata näol. Palun väga, annan võtmed kätte, tee ise.

Kui sa muud tööd teed, mis ei ole seotud autodega. Sa oled sitane ja kindlasti kuskilt puru ka veel, päev otsa nus*ind ja siis tuleb tüüp ja ütleb, et ma nii palju ei maksa, näed siin on kirjas, et keegi tegi selle kuskil kiiremini. Mis tunded sul tekivad???
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 02, 2010 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

umm,kui töömees teeb töö ära kiiremini,kui nõutud aeg on see ainult tema võit - tema saab need max tunnid kirja ja nii ongi. Ja ta saab juba uue auto peale võtta ja päevas teenida nt kasvõi 10-15h 9h tööpäevaga. Sa Dorimaster peaks selliseid asju ju teadma. Need ajad muidugi ei võeta autodatas,vaid oma margi programmidest.

Nii on esindustes ja nii tehakse koguaeg. Samas vahest mõni asi läheb kauem. Ja osa asju on kindlasti ka kokkuleppe hinnad,sest kõigele hindasid pole olemas. Sellest tulenevalt võibki tekkida olukord,et nurga taga töökojas läheb asi kallimaks,kui oleks nö. "kallis" kohas läinud... ega siin millegi üle vaielda või teoriseerida polegi . Mõni töömees on väga kiire ja mõni töömees on 3x aeglasem,kui samas firmas töötav inimene... vahe tuleb kuu lõpus palkades.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
lihtnemees
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Mai 2008
Postitusi: 106
Asukoht: riia mnt 52c

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 03, 2010 6:39 am    Teema: Vasta viitega

kuna ise olen ka olnud autoremondis tööl ja tean kah kuidas need asjad käivad!!kui tegin autot aeglaselt kuid korralikult ei küsinud ma nende aeglaste tundide eest vaid see mis ikka ette näitatud oli!!tean mida kirjutan!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 03, 2010 7:00 am    Teema: Vasta viitega

Jah koik oige aga programm ei näe ju selliseid asju ette kus poldid lähevad puruks jne .Kui vaja välja puurida jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 03, 2010 8:20 am    Teema: Vasta viitega

ühest lihtsast küsimusest läks lahti terve tiraad..
nii ongi, nagu Maik ütles, et margiesinduses on toiminguteks normeeritud aeg, kuid ka see on õige, kui tuleb auto, mis on kuskil Kopli-Vasja käes olnud ja jumalteabmis sinna kokku keeratud ja tekivad komplikatsioonid.. Siiski klient maksab selle eest, mida tehti ja kaua tehti. See normeeritud aeg mängib rolli palga maksmisel.

Samuti, kui on autol kehtiv garantii ja turbo on õhtule läinud tehase vea tõttu, siis ei ole ju vahet, kaua läheb (eeldatavasti mitte üle paari päeva), annad allkirja ja korras.
Usun, et teema püstitaja on ammu oma vastuse saanud, ärge enam kakelge, olgem sõbrad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 03, 2010 9:24 am    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
Jah koik oige aga programm ei näe ju selliseid asju ette kus poldid lähevad puruks jne .Kui vaja välja puurida jne


Jah, kahjuks on nii,et küünald või pihusti vahetusega kaasneb ka kaane mahavõtmine kohati ja uued kaane tihendid,sest küünalt või pihustit ei saa kätte. See läheb siiski kliendi arvelt. Päris magusaid arveid näinud. Isa vitol läks ise tehtud küünlavahetus kokkuvõttes maksma 20k. Kuna küünal kukkus sisse silindrisse ja siis oli juba mõtekas osa asju ära teha.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 03, 2010 11:22 am    Teema: Vasta viitega

DoriMaster kirjutas:
Et kui näiteks plokikaane eemaldamine on autodata järgi 4h töö, ma teen selle 2h ära ja siis küsin automaatselt kohe 4h raha. Ah, et miks? Sest autodata ju näitas. Nii saab ju absoluutselt iga tehtud töö eest küsida max tundide raha

Mina isiklikult saadaks küll selle venna kukele kui ta tuleb mulle nõudmisi esitama autodata näol. Palun väga, annan võtmed kätte, tee ise.

Kui sa muud tööd teed, mis ei ole seotud autodega. Sa oled sitane ja kindlasti kuskilt puru ka veel, päev otsa nus*ind ja siis tuleb tüüp ja ütleb, et ma nii palju ei maksa, näed siin on kirjas, et keegi tegi selle kuskil kiiremini. Mis tunded sul tekivad???


Kui sul on auto rem-tegelev ettevõte siis peaks sul olema vastavad tööriista ja osad special tool-id millega pole sul probleem nt mingi ajanihkega auto data järgi töö ära teha,olgu see aeg siis sinu kasuks või kahjuks. Kord käsi kullas siis jälle perse mullas. Elu ja äri on selline.
Olen ka mina maksnud auto data järgi tehtud töö eest,kord sai kiiremini tehtud,kord läks kauem.
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 05, 2010 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hull värk teil ikka:D:D:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 13, 2010 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ja muide tahaks näha ekstra tuuli millega vitol turps maha keerata! Jutt on teil hea kahjuks mitte mingit ettekujutust!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 13, 2010 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Lisaks on samadel Vitodel (isegi värv on sama) turbode asetus erinev. 2.2 ja 2.3 liitrisel (oli vist nii). 2.2sel tuleb turbo lupsti maha. 2.3sel on täielik peavalu.

(jutt ei pruugi vastata 100% tõele, ma ei mäleta täpselt mida teine vend rääkis)
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lihtnemees
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Mai 2008
Postitusi: 106
Asukoht: riia mnt 52c

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 13, 2010 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

see selleks.ega keegi ju pole 2.2 midagi jutu teinud!!Köst Coast Customs Garage vahetas jah selle turbo ilust ära kuid kahjuks läks see uus turbo peale 500m sõitu katki!!!nii et tehke ise edasi järeldusi!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 13, 2010 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

Mis sel turbol juhtus siis? Paigalduse viga või miskit muud. Ja kas turbo oli uus või kasutatud. Praegu suht poolik avaldus.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 13, 2010 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

Ja teema jätkub ............Poisid vaadake mis autodata nuud näitab .........













Autodata löi vist kirja ette......ära usu igakord meid



























































































































Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 13, 2010 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

Sellist sisutühja postitust nagu lihtnemees tegi pole tegelt mõtet teha foorumisse, mõttetu fleimi ülesäratamine.

Kui jooksis kokku kuumusest ehk oleks pidanud turbo õlivoolikud vahetama välja või vähemalt puhastama.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
t1mmu
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Jan. 2010
Postitusi: 210
Asukoht: Tallinn aka. viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 13, 2010 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Poisid tegid korraliku tööd! Oleksid võinud lasta mõnel genal teha oleks vast vaid kõrvits külge koogitud ja sind teele saadetud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lihtnemees
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Mai 2008
Postitusi: 106
Asukoht: riia mnt 52c

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 14, 2010 5:00 pm    Teema: teema lukku Vasta viitega

kas keegi on väitnud et poisid tegid sitta tööd!!!pole nagu öelnud!!kas siis pean kellegi käest järgmine kord küsima et mis teemat võib teha mida ei või????selle jaoks ma arvan ongi foorum et siin igasuguseid teemasi teha!!!pange see teema siis lukku kui siin ei või kiita ega laita kedagi....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 14, 2010 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Rahuneme härrased, rahuneme.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 14, 2010 5:23 pm    Teema: Re: teema lukku Vasta viitega

lihtnemees kirjutas:
kas keegi on väitnud et poisid tegid sitta tööd!!!pole nagu öelnud!!kas siis pean kellegi käest järgmine kord küsima et mis teemat võib teha mida ei või????selle jaoks ma arvan ongi foorum et siin igasuguseid teemasi teha!!!pange see teema siis lukku kui siin ei või kiita ega laita kedagi....


... nii paljude jutumärkide kasutamine paraku jätab mulje, et inimene karjub või on vihane. Olgem ausad ega su jutt just väga rahulikus toonis ka ei ole ja su eelmine post kõlas ka minu jaoks tõesti KCCG-d halvustavana.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 14, 2010 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

to lihtnemees: räägi siis lahti mis värk ,mitte ära lärma tuhja........
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 14, 2010 6:28 pm    Teema: Re: teema lukku Vasta viitega

lihtnemees kirjutas:
kas keegi on väitnud et poisid tegid sitta tööd!!!pole nagu öelnud!!kas siis pean kellegi käest järgmine kord küsima et mis teemat võib teha mida ei või????selle jaoks ma arvan ongi foorum et siin igasuguseid teemasi teha!!!pange see teema siis lukku kui siin ei või kiita ega laita kedagi....


Ega sa vist väga ei kirjutanud mida MINA kirjutasin ? Vaatad ehk veel korra?
Noh, nagu normaalne inimene ja mõtled korra sellejuures ja särki värki? Ajudega ja nii.

Sinu postitus on mingi teemast,foorumist, topicust ja selle alustamisest..mis on väga mööda post suht.
Lisaks soovitas eelmine post ju konkreetselt EDASISI JÄREDUSI teha, ja loomulikult negatiivseid sest turbo ju jooksis sinu sõnul kokku. Seega ütlesid sa ca 95% inimeste jaoks negatiivse sõnumi. Need ülejäänud on 5% naised ja neil polegi loogilist mõtlemist.

Seega enne kui teiste peale kisad, lärmad - kirjuta konkreetselt, normaalselt, nii,et kahtepidimõistmist poleks ja siis pole vaja pärast üllatuda,et keegi midagi sinu tekstist aru ei saanud ja valesti asju järeldab.

Ehk nagu ma isegi enda kohta olen lugenud - kasuta eelvaate nuppu enne postitamist ja raiska veel 1sec mõtlemisel,et kas post tasub ikka teha. Ma olen päris palju poste kasvõi minutilise hilinemisega deletenud.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
lihtnemees
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Mai 2008
Postitusi: 106
Asukoht: riia mnt 52c

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 14, 2010 8:13 pm    Teema: AITAB TEEMA LUKKU Vasta viitega

rahu rahu miks nii palju lärmi keegi pole kisanud siin ega midagi sellist..suht rahulik.äkki aitab sellest jamast .paneme ilusti ja kenasti selle teema kinni.
ja edu Köst Coast Customs Garage
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 14, 2010 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Rahuneme, ma lähen ostan nüüd kaks Le Coq Premium Extrat. Homme tuleb ilus päev (tegelt tuleb raudselt sitt).
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lihtnemees
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Mai 2008
Postitusi: 106
Asukoht: riia mnt 52c

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 14, 2010 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

nu muidugi ..loodame ,et ikka tuleb korralik päev..
JA TEEMA ILUSTI LUKKU
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: te ei saa postitusi lisada ega muuta.    Car Club Viljandi -> Teenindus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024