open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Liikluskultuur.

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sebastian85
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 48
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 11, 2006 9:26 pm    Teema: Liikluskultuur. Vasta viitega

täna nägin Tallinnas Kunderi tänaval pealt üht tüüpilist avariid. sebra ees jalakäija ootas üleminemist, ja äkki üks auto pidurdas järsult, mille peale teine talle tagant sisse sõitis.
Nägin ka ilusti-roolis oli naine, seletas telefoniga sõidu ajal.
Ise ka täheldanud, et väga palju on neid "ülikorralikke" autojuhte-nt peatuvad viimasel hetkel sebra ees, rohelise vilkudes lisavad gaasi et üle jõuda, ning siis löövad ikka pidurisse jne jne jne.
Loodan et meieseas sellised ei ole:)

PS-positiivset on ka- olen täheldanud et liikluskultuur tallinnas on tõusnud, reastumine ei olegi enam teostavav ainult surumise teel, ning ka ummikutes lastakse vahele:) seegi hea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 11, 2006 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

pole tallinnas mudugi nii hull.
minu arvates isegi parem kui viljandis.
need viljandi penskarid kes pühapäeviti oma masinad välja ajavad
et turule minna, need on ikka kurat palju tüütumad kui mõned
algajad autojuhid. tallinnas vähemalt lähevad kõik liiklusvooluga
kaasa, no ok, vähemalt 90% lähevad
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sebastian85
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 48
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 11, 2006 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
pole tallinnas mudugi nii hull.
minu arvates isegi parem kui viljandis.
need viljandi penskarid kes pühapäeviti oma masinad välja ajavad
et turule minna, need on ikka kurat palju tüütumad kui mõned
algajad autojuhid. tallinnas vähemalt lähevad kõik liiklusvooluga
kaasa, no ok, vähemalt 90% lähevad


Parandus 1- see viljandi penskarite värk on laupäev, siis on tõesti eluohtlik

Parandus 2- tln on küll parem sõita, kuid need 10% segaseid, seda on piisavalt palju, et oma auto ära ristida.
Õhtupoolikul peale tipptundi miski 7-8 vahel on paldiski maanteed juba ok sõita- enamus sõidavad üle 70ne(70ne alas) ja kõik ok.

Lihtsalt kuna igapäev on tallinnas palju sõite(kaubikuga sõidan) siis ikka on väga närvi ajav ja liiklusohtlik kui ees sõitev masin lisab gaasi üle ristmiku jõuda ja mina vajutan ka juurde, kuna jõuaks läbi ja siis äkki lööb pidurisse-kaubik koormaga ei peatu nii kiirelt kui pisike masin-ja pikivahet tln ka hoida ei saa sellist turvalist:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 11, 2006 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Olen isegi paarkora peaaegu tagant sisse pannud kui keegi järsult pidurdab et lasta inimene yletee. Jube tunne oli piakaks ajaks peale seda. Samas Tallinnas on tunduvalt lihtsam sõita. Kõik on puust ja punaseks tehtud. Aga tipptunnil ma Tallinnas sõitma ei kipu. Pigem kuskil jokutada kui oma näve rikkuda.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sebastian85
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 48
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 11, 2006 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kuigi näiteks Leedu, kus ma olen kaks korda tööl olnud, mõlemad korrad ca 2 nädalat, Kaunases ja Klaipedas. Klaipeda näiteks on Superlinn-linna teed vastavad täielikult liiklustihedusele, k.a tipptunnid. on mitmied võimalusi jõuda punktist A, punkti B korralikke teid pidi, ummikuid ma seal ei kohanudki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Mai 12, 2006 12:17 am    Teema: Vasta viitega

just üleeile õhtul raamatukogu juures ülekäigurajal oleksin ühe musta glof 2 ära õnnistanud.pede pidurdas nii järsku,hea et taipasin vastassuunda põigata ja pidurdada.muidu oleks vist kurvalt läinud.omaarust oli viisakas aga pärast tee sellisele selgeks et tema viga oli.seaduse silmis jääksin mina ikka süüdi!
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede. Mai 12, 2006 1:20 am    Teema: Vasta viitega

praeguste ilusate ilmadega on küll lausa lust tipptunni ajal kuskil liigelda.
ummikusse jääda on ka päris põnev. vahid ümberolevates autodes istuvaid tydrukuid ja mõnda venda on lihtsalt koom vaadata.
naer tuleb lausa peale
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sebastian85
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 48
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede. Mai 12, 2006 6:24 am    Teema: Vasta viitega

Lust oleks siis kui ma viitsiks oma kondi ära täita...niikaua ei ole kuigi lahe istuda ummikus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kessu
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 135
Asukoht: paalalinn

PostitusPostitatud: Reede. Mai 12, 2006 9:59 am    Teema: Vasta viitega

tegelikult tundub mulle, et viljandis pole liikluskultuuri ollagi....eriti käib see kaherealiste tänavate suhtes.....ma vihkan seda kui mõni jobu täpselt keskel sõidab...ei saa üle ega ümber. Ja kõigele lisaks ei kasutata oma silmi ja peegleid ka....Ma arvan, et autoga sõitmine ei hõlma ainult ette vaatamist....aeg-ajalt oleks hea ka vaadata, mis taga toimub. Näiteks Uuelt tänavalt üles sõites ajab tõsiselt närvi, kui sõidetakse täpselt keset teed ja veel elu aeglaselt Kui oled jõudnud vähe laiema kohani ja mõtled, et juht nägi sind ja seepärast pisut kõrvale tõmbas, siis on see mõttetu lootus. Nad sõidavad just seal kus hetkel meeldib ja kui sa oled just küljele jõudnud, siis päris tihti tundub, et kohe keerab sulle küljelt sisse....mõni isegi ehmatab, kui teist autot küljepeal näeb....no kurat võtaks kus teie silmad on???? Ka mina sõidan keset teed kui autosid pole, aga ma enne ikka kontrollin....kui näen, et keegi tuleb, sõidan seal kus vaja......minu arvates ei ole raske enne manöövri tegemist pisut peeglisse vaadata ja vahel võiks suunda ka näidata....Jutt käib eelkõige keskealiste ja vanemate suhtes....
_________________
Mehed on nagu parkimiskohad- paremad on juba võetud ja ülejäänud on invaliididele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Reede. Mai 12, 2006 10:08 am    Teema: Vasta viitega

jh viljandis on asi täitsa pe...ses just jalakäijate suhtes kuna need lahmavad yle tee seal kus juhtub ja veel vaatamata kas mõni auto ka äkki teel on. paljudele autojuhtidele on problöeemix ka tasjuja parkla väljasõit kuna arvavad et seal paremakäe reegel. alles eile olexin tallinna tänavalt tulles yhele kyljepealt sisse sõitnud. ja pensokatest ple mõtet rääkidagi. yx suur probleem on ka bussijuhid kes peale suuna sisse lykkamist enam peeglisse ei vaata kui peatusest välja sõidavad. olen mitu korda old juba bussi kõrval old osaliselt kui see järsku akkab välja keerama petusest. suht hamburgweri tunne on tekkind kui mõni auto veel vastu ka tuleb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Mai 12, 2006 10:36 am    Teema: Vasta viitega

jalakäijate värk on kõige nõmedam seal redi juures olevas bussipeatuses :( Tee lai ja pensioka liikumiskiirus suht sitt :p
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede. Mai 12, 2006 11:48 am    Teema: Vasta viitega

eks see üks nalja tegemine on jah seal viljandis
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Heigo72
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 285
Asukoht: Pika tn. poiss

PostitusPostitatud: Reede. Mai 12, 2006 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

No kuna liigun igal hommikul Männaka ja Kesklinna vahet, siis just Männimäel jääb mulje , et Riia mnt. on üks suur ülekäigu rada.
Eriti Selveri ja Saastaka piirkond.
Penskarid longivad ja lapsed jooksevad üle tee sealt , kus parasjagu neil meeldib.
Ja mitu korda on olnud situatsioon kus emme oma last autode vahelt väevõimuga üle tee tassib.
Eks vaja ühte korralikku matsu enne , kui härrased Politseinikud jalakäiaid korrale kutsuma hakkavad.
_________________
Minul kiiret ei ole !!! Tark ei torma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh. Mai 14, 2006 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

kipub olema jah nii.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024