open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Müüdud: Blaupunkt London MP35....65eur.

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Audio
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 27, 2011 9:59 pm    Teema: Müüdud: Blaupunkt London MP35....65eur. Vasta viitega



Müüa siis pealkirjas nimetet musakännukas. MP3 sööb, raadiot võtab, ekraanivalgustus on seatav oma meele järgi, nupud on punased, tervitustekst on muudetav, pulti sööb ka, kuid Londonile kaasa ei pandud.
Minu käes olnud juba päris kaua, enne seda oli ühes audiokaupluses näidisena. Paneelil on kile peal veel ja kui ilusti küsida, leian veel karbigi üles.
Ühesõnaga keiss selline, et minu linuxis kõrvetatud plaate sööb väga vahelduva eduga, wini all tehtud plaadid võtab kenasti vastu... see käib mulle leebelt öeldes pinda

Ühesõnaga, müük on teema, äärmisel juhul võib vahetust pakkuda ka mõne viisaka välimusega Pioneeri või JVC näol, teisi ma taha. Pult on boonuseks, kuna ma ei ole peale avariid väga liikuv ja minu jaoks on põrguvalu järgmise loo peale lükkamine. Aga no, saame hakkama.

Makk on mul autos (asun nädala sees Säreveres, nädalalõpul kiman läbi Viljandi Tartusse.

RCA puudumise kohta ütlen labases rullnoka keeles, et "tümmi lasta ei saa", kuid NoorTehnikus oli Blaukkari juhtmejupike alla 10€. Ja siis on menüüst võimalik määrata, kas tahad seda kasutada sisendi või väljundina.

HIND EI OLE KIVIST, ÃœLDSEGI MITTE!

Kontakt 56314705 päevasel ajal eelistan SMSi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Audio Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024