open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 01, 2011 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kah igaksjuhuks läksin täna teist teed,äkki nu**itakse perse kahtle leeri laiali...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Route 66
Aktiivne külaline


Liitunud: 15 Sept. 2006
Postitusi: 43

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 01, 2011 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

cabernet1 kirjutas:
Postitan siia oma pöördumise juhuks kui kodanik loeb või keegi oskab edasi öelda:
Lugupeetud kodanik, kes sa sõidad ´80-date lõpu, ´90-date alguse musta universaalkerega VW Passatiga pidevalt mööda Jakobsoni tänavat ning kuhugi kooliaia tänava kanti. Sina, kellel on autos subwoofer ilmselt sama suur, kui su pagasiruum. Ole palun kena ning keera volüüminupp maha ja tapa edaspidi vaid oma kõrvakuulmist. Mul on kodus 2-nädalane laps ning see ei ole normaalne, kui läbi suletud akende ja uste majas lillevaas laual hüppama hakkab. Kui sa ise enam muidu ei kuule, pane kõlar mõnda vanasse õlivaati ja pista pea sinna sisse. Vaadi saad minu käest.
Muidugi kahtlustan, et sa ei tea ise mis on last kasvatada. Selleks peab sul olema ka laps, kuid lapse saamiseks tuleb naisterahvast näha ka lähemalt, kui ilase lõustaga läbi värisevate autoklaaside... Juhul kui sa ikka veel ei saa mu pöördumisest aru, siis selgitan pisut veel... Varem või hiljem näen ka su auto numbrit ja siis oota mind külla. Kui aga peaksid mu kodust mööda tümpsutama ajal, mil olen ise õues koos autovõtmetega, kohtume pisut varem. Ma ei pelga sinu sõidukit peatuma paluda ka avarii põhjustamise hinnaga. Ma ei pelga sealsamas tänaval katsuda kui tugev on sinu peakolu ning kindlasti ei pelga ma uudistada su bassikõlarit ning katsetada kas see sulle anusesse mahub.
Kui su inteligents veel asja lahti ei ole hammustanud, siis palun sul arvestada järgmist. Kui sa kuradi pihkur veelkord oma tümpsutamistega minu privaatellu segad, püüan ma su maa alt või maa pealt kinni ja kohapeal nussin su perse nii kahte lehte, et isegi kuked su pärast vanglates nutavad...


Kle suure suuga väike mees, mida sa saavutada üritad? Et peale kella 23:00´i on viljandis öörahu ja keegi ei või enam ringi sõita ja kuulata muusikat? Kui sul see ette jääb siis tee oma pargi tänaval avaldus selle kohta, kui sa ise juba seal niikuinii töötad! Kui sa nii kõva tegija oleks nagu sinu jutust võib väljalugeda, siis ootaks juba mingeid tegusid!
Mulle lihtsalt ei meeldi kui mingi vend tuleb hüppama ja loobib sõnu suust mida ta täita ealeski ei julge. Kui sul on probleem siis pöördu sinna asutusse kus sa töötad, äkki oskavad sind kuskile edasi suunata kui sa seda teksti neile näitad mis sa siia kirjutanud oled.
BTW, mitte, et ma ise Viljandis elaks või peaks huvituma mis seal toimub aga no krt, sellist ISA juttu on ikka väga kohtu lugeda/ajada, eriti kui härra töötab "pargi tänaval"!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Route 66
Aktiivne külaline


Liitunud: 15 Sept. 2006
Postitusi: 43

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 01, 2011 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ning lõpetuseks kuula seda lugu: http://www.youtube.com/watch?v=azYK0x2OiSw&feature=related EDU.EE
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 12:10 am    Teema: Vasta viitega

Korralik kamp on siin ikka koos:D
Pole imestada, et kokkutulekuid ei tehta, kisub "poksi põikooliks" ära:D

LINK
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Route 66
Aktiivne külaline


Liitunud: 15 Sept. 2006
Postitusi: 43

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 12:35 am    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Korralik kamp on siin ikka koos:D
Pole imestada, et kokkutulekuid ei tehta, kisub "poksi põikooliks" ära:D

LINK


Big IRW
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elvis.gurjev
Aktiivne külaline


Liitunud: 21 Sept. 2010
Postitusi: 36
Asukoht: Viiratsi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 12:36 am    Teema: Vasta viitega

Küsiks nii, et mida saab tavakodanik või politsei tänasel päeval ette võtta linnas ilmselgelt liiga valjut muusikat kuulavate sõidukijuhtidega? Viljandis näiteks on 1 passat, milles on 4 basskõlarit ning minul ei taha lillevaas suletud akende ja ustega majas laual püsida...

http://www.facebook.com/politseijapiirivalveamet

Igast huvitavaid asju leiab ka facebookist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 12:42 am    Teema: Vasta viitega

klge leimarid, ärge nokkige üksteist. Ausalt nägu.

Mul on ntx suht valju bassiga auto(NB!!: välja see ei kostu eriti!!) , kui ka suht lärmakas auto ja kohe saan veel isaks - HETKEL veel ma ei näe probleemi! Ma usun nimelt,et kui aknad on suht kinni siis ikka väga hästi tuppa ei kosta kogu see jama ! Just in case lisan veel,et a8-sast väljakostuv muusika peaks olema ilma heliisolatsioonita passatist nagu öö-ja-päev (day and nigth sound 4 u all utube listeners)


Hetkel mina tahaks ntx. Ottist,et ta müüks mulle korraliku 12 kuni 15" subwooferi mis kannatab min 700-1000wrms ametlikult (parem kui 1000,sest tein hakkas ka täna suitsu salongi ajama..........!!!!)

Ja mr. Cabarnetist,et ta kaitseks normaalselt inimesi - politsei peaks olema korralik organisatsioon kõikide arvates, mitte,et rahvale=karistus ja rahamasina organisatsioon.. viimati mul (2 nädalat tagasi) oli päris OK politseiautos istumine,saime trahvita läbi räägitud.... vs.... rämeda vihaga mis oleks tekkinud jälle suht lambist trahvi saamisel.

Selgituseks: kui ma tulen koju üle 700km ja saan ÖÖSEL KELL 02.30 autodetühjal viljandi järve äärest täiesti auto JA inimtühjal JA jalgrataste tühjal teel trahviks mingi kuradi 70km/h eest trahvi kaine peaga - minujaoks seadus tundub mõttetu pask, midagi pole teha lihtsalt

nii on ja nii jääb.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....


Viimati muutis seda Maik (Nelj. Juun. 02, 2011 12:47 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Route 66
Aktiivne külaline


Liitunud: 15 Sept. 2006
Postitusi: 43

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 12:43 am    Teema: Vasta viitega

Elvis.gurjev kirjutas:
Küsiks nii, et mida saab tavakodanik või politsei tänasel päeval ette võtta linnas ilmselgelt liiga valjut muusikat kuulavate sõidukijuhtidega? Viljandis näiteks on 1 passat, milles on 4 basskõlarit ning minul ei taha lillevaas suletud akende ja ustega majas laual püsida...

http://www.facebook.com/politseijapiirivalveamet

Igast huvitavaid asju leiab ka facebookist


Olgem ausad ja seadust tundvad, ehk mitte midagi...ma tahaks seda kitse näha kes määrab mulle aresti selle eest nagu üks härra siin lubas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 12:49 am    Teema: Vasta viitega

Tundub, et pooltel on siin mõistust vähem kui 17a ja vaja kuidagi 13a tibidel tutid märjaks saada.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 1:54 am    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
klge leimarid, ärge nokkige üksteist. Ausalt nägu.

Mul on ntx suht valju bassiga auto(NB!!: välja see ei kostu eriti!!) , kui ka suht lärmakas auto ja kohe saan veel isaks - HETKEL veel ma ei näe probleemi! Ma usun nimelt,et kui aknad on suht kinni siis ikka väga hästi tuppa ei kosta kogu see jama ! Just in case lisan veel,et a8-sast väljakostuv muusika peaks olema ilma heliisolatsioonita passatist nagu öö-ja-päev (day and nigth sound 4 u all utube listeners)


Hetkel mina tahaks ntx. Ottist,et ta müüks mulle korraliku 12 kuni 15" subwooferi mis kannatab min 700-1000wrms ametlikult (parem kui 1000,sest tein hakkas ka täna suitsu salongi ajama..........!!!!)

Ja mr. Cabarnetist,et ta kaitseks normaalselt inimesi - politsei peaks olema korralik organisatsioon kõikide arvates, mitte,et rahvale=karistus ja rahamasina organisatsioon.. viimati mul (2 nädalat tagasi) oli päris OK politseiautos istumine,saime trahvita läbi räägitud.... vs.... rämeda vihaga mis oleks tekkinud jälle suht lambist trahvi saamisel.

Selgituseks: kui ma tulen koju üle 700km ja saan ÖÖSEL KELL 02.30 autodetühjal viljandi järve äärest täiesti auto JA inimtühjal JA jalgrataste tühjal teel trahviks mingi kuradi 70km/h eest trahvi kaine peaga - minujaoks seadus tundub mõttetu pask, midagi pole teha lihtsalt

nii on ja nii jääb.



Korraliku elemendi me leiame sulle :) Kõnetan natuke sponsoreid :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 2:19 am    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Tundub, et pooltel on siin mõistust vähem kui 17a ja vaja kuidagi 13a tibidel tutid märjaks saada.



Mõtte ja sõnavabadus on tõesti meil kõigil... Kas mitte ei või olla kellegil muid hobisi ja tegimisi kui sul endal? Mõni oskab, suudab ja tahab ehitada oma auto "kapotialust", teised aga soundi, kolmandad midagi muud. Mõnele meeldib hoopis rulaga sõita, mulle ei meeldi rula, kas mul oleks mõistlik kellegile tatti kulasse tulla pritsima ning nimetada teda värdjaks pedeks, kes sõidab mõtetu pasaga ringi ja teegeleb debiilsusega ??? Kui keegi kedagi millegiga häirib on seda võimalik inimkeeli lahendada vms... vot ei sõida enam rulaga su tänaval... lähb sõidab seal kus teistele rula meeldib :) btw peaks nii mõnelig sinu enda parimal tuttaval olema muusikapisik sees.... ja kui õigesti mäletan siis noodsammused on alustamas auväärselt arendust- tehnikamüüki ning paigaldust Viljandis, müts maha minupoolt ! Audiofookuse poiste poole minuteada sa ka kividega ei loobi.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 7:46 am    Teema: Vasta viitega

Suure kisa peale siis niipalju, et kuna igal vennal on tänapäeval oma advokaat ja riigi suhtumine on sinised vormid ära kohitsenud, siis ongi olukord, kus inimesi teiste rahu rikkumise eest või tervise kahjustamise eest karistada on raske, kuna politseil ei ole sobilikke mõõteriistu mida aksepteeritaks.
Just seepärast ei saa ma ennast aidata ise ega paluda töökaaslaste abi isiku ohjamisel. Küll aga kui keegi tuleb minu elu või tervise kallale, siis on mul soov ennast kaitsta. Antud Sass oma passatiga rikub minu, mu abikaasa ja lapse kõrvakuulmist, seega olen sunnitud oma peret kaitsma.
Minu teema eesmärk on ennast täitnud, olen saanud piisavalt infot mida ootasin. Kahjuks aga pidin taaskord tõdema paljude siinsete külastajate lapsemeelsust, nahaalsust ning puhast idiotismi. Õnneks on ka paranemismärke, kus nii mõnigi minupoolt lootusetuks tunnistatu on muutunud täiesti mõistuspäraseks... Ilmselt ülejäänutega teeb aeg samamoodi oma töö. Vanus toob mõistust ehk.
Aga jah. Maagümnaasiumi lähiümbruses paluks mitte lollitada, see aitab vältida reaalseid kokkupõrkeid. Virtuaalsest eneseväljendusest ja tühjaks vahutamisest võib vahest olla suht palju kasu nagu ka antud hetkel. Vähemalt 2 päeva on laps kenasti magada saanud.
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 9:26 am    Teema: Vasta viitega

Kle Ott, keegi pole laitnud ehitamist , hobi jne . Lihtsalt peab omama ka mõistust, et sellega ei segaks teisi inimesi. Ma saan aru oss,st , kes on saanud omale esimese auto ja kruvib vineerist, suvalise kasti, oma starsoundile. Siis vaja kohe linnas paugutada täiega. Aga inimesed, kes tegelevad tõsiselt selle alaga ei käi suvalt, linnas, tympsutamas. Sa peaksid juba oskama hinnata kvaliteeti, mitte seda , et kellel suppar linnas kõige rohkem inimesi närvi ajab. Ja loe seadust, palju db võib linnas myra tekitada.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 10:13 am    Teema: Vasta viitega

Isegi autoga signaalitamise eest võid trahvi saada.....
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 11:18 am    Teema: Vasta viitega

Irooniline on see, et lähiajal tekib probleemse koha lähedale ka helitehnika müügiga tegelev pood ning paigaldus.

Ei teagi nüüd mis kosta.


fun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

cabernet1 kirjutas:
... Antud Sass oma passatiga rikub minu, mu abikaasa ja lapse kõrvakuulmist, seega olen sunnitud oma peret kaitsma...


Ausaltöeldes tundub see väide väga absurdne. (NB! Ära oma lapsele kunagi mingit kõrvaklappidega muusikakuulamisaparaati osta, sest see rikub kõrvakuulmist!) Parimal juhul häirib ta teie rahu, kuid samamoodi ilmselt segavad teid ka möödasõitvad prügiautod ja muu selline. Mina soovitaksin sul maale metsa sisse kolida, seal on hea rahulik ja vaikne!
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Absurdne on hoopis see kui mingi suvaline jorss tuleb ja sunnib oma muusikat mulle peale. Peaks ju olema vaba valik mida mina kuulan, mitte nii, et üks sõidab terve linna nii läbi, ja surub oma muusikat peale mida on paar kvartalit ette kuulda.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Toitz kirjutas:
Absurdne on hoopis see kui mingi suvaline jorss tuleb ja sunnib oma muusikat mulle peale. Peaks ju olema vaba valik mida mina kuulan, mitte nii, et üks sõidab terve linna nii läbi, ja surub oma muusikat peale mida on paar kvartalit ette kuulda.


Suvalised varesed sunnivad oma kraaksumist kuulama, suvalised naabrid sunnivad oma kreissae kriunumist kuulama... Kontserdid kõlavad üldse üle terve Viljandi...
Sama võib siis nägemise koha pealt öelda... absurdne, kui mingi kole paks burgermommy mu vaatevälja hüppab ja ära ei lähe.
This is LIFE, welcome! Avalik ruum ja vaba olemine.

Müra eluruumis ei tohi ületada päeval kella 7 kuni 23-ni 40 detsibelli ja öösel 30 detsibelli.
Kui helirõhuautodel, mis viljandis liiguvad, on esiklaasi vahel müratase seal ~150dB lähedal + nende kered on enamjaolt rämedalt mürasummutusmattidega kaetud... Välja kostub sellest hulgast juba suhteliselt väikene osa. Pealegi on majad autodest piisavalt kaugel, mispärast julgen kahelda, et eluruumides kellegil madalate sageduste abil müratase üle 40dB on, muidugi cool oleks ära mõõta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Suvalised varesed sunnivad oma kraaksumist kuulama, suvalised naabrid sunnivad oma kreissae kriunumist kuulama... Kontserdid kõlavad üldse üle terve Viljandi...
Sama võib siis nägemise koha pealt öelda... absurdne, kui mingi kole paks burgermommy mu vaatevälja hüppab ja ära ei lähe.
This is LIFE, welcome! Avalik ruum ja vaba olemine.



No näed, terve ilm suvalist jama täis, aga miks on siis veel neid vaja juurde tekitada.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

Igaksjuhuks mainiks helitundlikele kõrvadele ära, et 11. Juuni on Ugala tiigi kaldal selline üritus nagu Tulemuusika. 250m raadiuses Ugala tiigist on helid ligikaudu kuni 125 dB.

Ja veel, et 8 € saab veel pileteid kellel huvi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

markku kirjutas:
Igaksjuhuks mainiks helitundlikele kõrvadele ära, et 11. Juuni on Ugala tiigi kaldal selline üritus nagu Tulemuusika. 250m raadiuses Ugala tiigist on helid ligikaudu kuni 125 dB.

Ja veel, et 8 € saab veel pileteid kellel huvi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Läks teema turunduse peale ära
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

jumal tänatud.

Muidugi on ikka vaks vahet küll, kas on profi poolt tehtud töö, või suva jorss lappas 3kW oma 25.a vanasse Korea kärusse, kus pleki paksus on max. 0.01mm.. Piisab sellestki, kui kõrvaltrepikoja tibi oma 2.a vana Nissan Micra käima paneb ja mingi Biiberi tuimalt karjuma paneb, siis mulle, viiendale korrusele, on see megahästi ära kuulda. Kereplekk on ise nagu üks suur vibraator. Pole siis ime.

Markku, kaua see 8€ soodushind kehtib?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi Reifendirektist rehve on tellinud ve ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
Keegi Reifendirektist rehve on tellinud ve ?


Kle omalegi kaks tükki vaja.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Mario kirjutas:
Markku, kaua see 8€ soodushind kehtib?


Niikaua kuni pileteid jätkub aga varsti hakkavad otsa saama. Huvilised KIIRUSTAGE!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
Keegi Reifendirektist rehve on tellinud ve ?


Kaks suvejooksu tellinud sealt. Kiire, soodne ja suure valikuga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kui kaua saaatmine on kestnud peale tellimist ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
Kui kaua saaatmine on kestnud peale tellimist ?


Ma sain nädalaga kätte aga juhtus nii et esmalt toodi kaks tükki ja järgmine päev kah kaks tükki.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 02, 2011 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.elu24.ee/?id=456520
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 12:04 am    Teema: Vasta viitega

markku kirjutas:
Irooniline on see, et lähiajal tekib probleemse koha lähedale ka helitehnika müügiga tegelev pood ning paigaldus.

Ei teagi nüüd mis kosta.


fun.


Ei ole irooniline... minupoolt hine 5+, vähemalt ei pea sõitma iga jubina poärast TLN, kui mingi suvaline hetk on vaja tarvikuid või teab mida...

Ise olen asjale mõelnud, aga ei ole aega ega hakatust olnud... !

Minu eelnev kiri oli mõeldud teises tähenduses !

PS. probleemne piirkond ei tähenda, et miski paigalduse/müügi õues hakatakse "mõõte võtma" ning teisi segama !

Teile olen alati abiks ja toeks nii abi, kui jõuga !


Viimati muutis seda Ott (Reede. Juun. 03, 2011 2:11 am). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 12:09 am    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Kle Ott, keegi pole laitnud ehitamist , hobi jne . Lihtsalt peab omama ka mõistust, et sellega ei segaks teisi inimesi. Ma saan aru oss,st , kes on saanud omale esimese auto ja kruvib vineerist, suvalise kasti, oma starsoundile. Siis vaja kohe linnas paugutada täiega. Aga inimesed, kes tegelevad tõsiselt selle alaga ei käi suvalt, linnas, tympsutamas. Sa peaksid juba oskama hinnata kvaliteeti, mitte seda , et kellel suppar linnas kõige rohkem inimesi närvi ajab. Ja loe seadust, palju db võib linnas myra tekitada.




Minupeale pole kaebusi olnud, miks kirjeldad mind ja minu tehnikat säärste väljenditega... ? Selle pihta oli mul üllatus ! A´la Spl sulle perse jne jne jne....


Viimati muutis seda Ott (Reede. Juun. 03, 2011 12:16 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Minu arust on asi nii ,et kui teed midagi head / halba aga kellad ikka vinguvad ja virisevad koguaeg .Köike lihtsalt ei vöi kuulata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 1:39 am    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:
Ja loe seadust, palju db võib linnas myra tekitada.



Termlab on mul olemas, olen asjast huvitatud ,hakame korterites/korterite seintel mõõtma !


Et selgitada DB sid- ´annan andmeid !

tuulesahin 40-50db (kesk-kõrgsagedus )
Inimese rääkimiskõne 60-80db ( 80- kilohetzideni-ehk kesk-kõrgsagedus)
Muruniiduk/mootorsaag on 110-130 db. (kõrgsagedus)
Reaktiivlennuk 140 db ca 20 meetrilt.... (kõrgsagdus)
Kosmoserakett mootori juurest 180 Db (kõrgsagedus)

Poisid- käige füüsikatundides- helirõhk on LOGARITMILINE !!!!!!!!!!!!!

Kümneid meetrid kaugelt mõõtes langeb madal sagedus db ulemliselt- mis sellest, et kostab hästi- maja seintel saab mis iganes võistlus masinaga tänava lubatud lemiitidesse !!!!!


PS!
0,01 mm plekist on asi kaugel, Passati laes on 4 kihti pigimatti (ustes samuti) eeskätt võisltustarbeks ! Kes ei usu ,. võib näha, laes pole siiiani polstrit ! (luugil on 6 kihti pigimatti !)

Best wishes !


Viimati muutis seda Ott (Reede. Juun. 03, 2011 2:06 am). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 1:53 am    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:
cartman kirjutas:
Kle Ott, keegi pole laitnud ehitamist , hobi jne . Lihtsalt peab omama ka mõistust, et sellega ei segaks teisi inimesi. Ma saan aru oss,st , kes on saanud omale esimese auto ja kruvib vineerist, suvalise kasti, oma starsoundile. Siis vaja kohe linnas paugutada täiega. Aga inimesed, kes tegelevad tõsiselt selle alaga ei käi suvalt, linnas, tympsutamas. Sa peaksid juba oskama hinnata kvaliteeti, mitte seda , et kellel suppar linnas kõige rohkem inimesi närvi ajab. Ja loe seadust, palju db võib linnas myra tekitada.




Minupeale pole kaebusi olnud, miks kirjeldad mind ja minu tehnikat säärste väljenditega... ? Selle pihta oli mul üllatus ! A´la Spl sulle perse jne jne jne....


Mina räägin passatist ja algul mainiti , et sinu oma see. Lisaks võtad sina sõna/kaitsed.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 2:09 am    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Ott kirjutas:
cartman kirjutas:
Kle Ott, keegi pole laitnud ehitamist , hobi jne . Lihtsalt peab omama ka mõistust, et sellega ei segaks teisi inimesi. Ma saan aru oss,st , kes on saanud omale esimese auto ja kruvib vineerist, suvalise kasti, oma starsoundile. Siis vaja kohe linnas paugutada täiega. Aga inimesed, kes tegelevad tõsiselt selle alaga ei käi suvalt, linnas, tympsutamas. Sa peaksid juba oskama hinnata kvaliteeti, mitte seda , et kellel suppar linnas kõige rohkem inimesi närvi ajab. Ja loe seadust, palju db võib linnas myra tekitada.




Minupeale pole kaebusi olnud, miks kirjeldad mind ja minu tehnikat säärste väljenditega... ? Selle pihta oli mul üllatus ! A´la Spl sulle perse jne jne jne....


Mina räägin passatist ja algul mainiti , et sinu oma see. Lisaks võtad sina sõna/kaitsed.





Ei ole mul passatit olnd, ega ka tule ilmselt.
Tuttava võistlusprojekt, mida aitan tehniliselt ellu viia !
:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tundmatu99
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 7:11 am    Teema: Vasta viitega

Suht ära tyytab see teema juba...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 8:00 am    Teema: Vasta viitega

Tundmatu99 kirjutas:
Suht ära tyytab see teema juba...

Ära räägi ültse
Ega palju siin seletada ei vöi muidu tömmatakse need körvalised inimesed kah teemasse sisse


Viimati muutis seda pahtlikunn (Reede. Juun. 03, 2011 9:10 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kup¹
Vana tuttav


Liitunud: 18 Jan. 2007
Postitusi: 316
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 8:22 am    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
Kui kaua saaatmine on kestnud peale tellimist ?


Üldiselt tuleb neil ca nädalaga ära, aga on juhuseid kus läheb kuni kuu.
_________________
Uued ja kasutatud sõiduautode, rasketehnika, ATV, moto rehvid/veljed www.aalux.ee
Küsi hinda!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 10:04 am    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:

Mina räägin passatist ja algul mainiti , et sinu oma see. Lisaks võtad sina sõna/kaitsed.


Sa pead ilmselt teema algust uuesti lugema
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 10:04 am    Teema: Vasta viitega

Ott, kahjuks füüsika ei ole ainult helirõhk! Inimene kuuleb vibratsioone. Helirõhk ei mängi kuulmise puhul erilist rolli tegelikult, see on suhteline mõiste.
Reaalsus on see, et madalamad sagedused levivad kaugemale. Madalam sagedus tähendab madalamat lainepikkust ning madalama lainepikkusega lained levivad paremini läbi takistuste ja ka takistuste taha, lisaks on veel igasugused peegeldused. Levivad võnkumised võivad panna ka võnkuma teisi osakesi (akendes, esemed väljas ja toas) ning mõndadel kohtadel võib tekkida ka resonants (lained ei levi praegu tühjas vaakumiga täidetud ruumis, seega on levik ebaühtlane). Näide elust enesest on näiteks mobiililevi. Miks levib UMTS2100 väheb kui UMTS900? Vastus on internetis.
Ma pole küll füüsik aga telekommunikatsiooni õppides puutub elementaarse füüsikaga üpris palju kokku.

Kokkuvõttes, loodan, et saate ikka ilusti läbi kõik seal Viljandis ning üritate olla sallivamad ning arvestate rohkem kaaskodanike huve!

Vahetan nüüd keset postitust teemat ka:
Reifendirecki kohapealt, olen ise tellinud ning tean mitmeid inimesi kes sealt tellinud, kõik on rahul siiamaani. Minu tutvusringkonnas keskmiselt vist mingi nädal olnud saatmise aeg, tavaliselt kuskil 4 - 5 päeva.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kup¹
Vana tuttav


Liitunud: 18 Jan. 2007
Postitusi: 316
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 10:07 am    Teema: Vasta viitega

reifeni kohta veel et, enne kui sealt tellima tormate, küsige alati minult ka, eks ma siis püüan reifeni hinnad üle taguda
_________________
Uued ja kasutatud sõiduautode, rasketehnika, ATV, moto rehvid/veljed www.aalux.ee
Küsi hinda!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 10:20 am    Teema: Vasta viitega

kup¹ kirjutas:
reifeni kohta veel et, enne kui sealt tellima tormate, küsige alati minult ka, eks ma siis püüan reifeni hinnad üle taguda


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

kup¹ kirjutas:
reifeni kohta veel et, enne kui sealt tellima tormate, küsige alati minult ka, eks ma siis püüan reifeni hinnad üle taguda


195/65/15, suvekaid, ei pea olema uued. Ehk saad privasse visata?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Fabulous
Vana tuttav


Liitunud: 13 Juul. 2007
Postitusi: 401
Asukoht: Leiden, Holland ja ka Est

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav, viimasel ajal on igast foorumites lubatud üksteisel nägu üles taguda, kuid IRL ei juhtu midagi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult võiks siiski foorumis olijad üksteiste vastu sallivamad olla. Tegu on lisaks autoklubi foorumiga siiski ka VILJANDI piirkonna klubiga. Et eritehnika vennad nagu ka antud passat võiks asja rahulikumalt võtta ja arvestada, et oled klubi liige ja lisaks üldisele linnas müdistamisele elab siin ka selle sama klubi liikmeid kes peavad seda taluma...
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tiiger kirjutas:
passat võiks asja rahulikumalt võtta ja arvestada, et oled klubi liige ja lisaks üldisele linnas müdistamisele elab siin ka selle sama klubi liikmeid kes peavad seda taluma...


Naljatades ütlen, et passativanal pole kasutajat :D Sõnum ammu edastatud ;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Ott, kahjuks füüsika ei ole ainult helirõhk! Inimene kuuleb vibratsioone. Helirõhk ei mängi kuulmise puhul erilist rolli tegelikult, see on suhteline mõiste.
Reaalsus on see, et madalamad sagedused levivad kaugemale. Madalam sagedus tähendab madalamat lainepikkust ning madalama lainepikkusega lained levivad paremini läbi takistuste ja ka takistuste taha, lisaks on veel igasugused peegeldused. Levivad võnkumised võivad panna ka võnkuma teisi osakesi (akendes, esemed väljas ja toas) ning mõndadel kohtadel võib tekkida ka resonants (lained ei levi praegu tühjas vaakumiga täidetud ruumis, seega on levik ebaühtlane)..



Sellest ma võin ise ka loenguid pidada-kus, kuhu , mida ja palju levib ja miks levib.

Kirjutasin lihtsalt mingi arutelu kohta, kus kirjutati et linnas on db-d limiteeritud. Väitsin oma kirjaga, et väljaspool autot (elamus ja nende ümber jne) mõõtetulemusel ei ületa ükski auto DB norme. PROOVITUD !

Seda ma ümber ei väida, et kodused riiiulid vibreerivad ja kõmin on korralik!

Kordan. Autovälise DB mõõtmisega otseselt seadust ei riku- imineste endi rahu on iseasi !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
. Helirõhk ei mängi kuulmise puhul erilist rolli tegelikult, see on suhteline mõiste.


Helirõhk on väga konkreetne mõiste ja otseses seoses kuulamisega !
Sõna helirõhk on ülekantud tähendusest heli valjudus !
helirõhk ei ole sama asi mis on õhu rõhk rehvis.


Viimati muutis seda Ott (Reede. Juun. 03, 2011 5:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:

Seda ma ümber ei väida, et kodused riiiulid vibreerivad ja kõmin on korralik!

Kordan. Autovälise DB mõõtmisega otseselt seadust ei riku- imineste endi rahu on iseasi !


Nendest väidetest võikski siis omad järeldused teha ning kõikidele sõpradele ja õlalepatsutajatele ka edasi öelda. Linnavahel sõites võid vikerraadiot tõesti kuulata, kui muudmoodi ei suuda oma tungi volüüminupu keeramise vastu vaigistada.
Ehitage oma projekte võistluse jaoks ja võitke ära, väga vinge! Annaks isegi hääle kui kuskil võistlusel kohtunik oleks! Aga nagu ennist siin mainiti, alakaid kuskil linnavahel niiskeks ajamas käia on ka pisut lapsik. Rääkimata siis paljude inimeste häirimisest (tundub, et isegi teadlikult).
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 163, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024