open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="vamps"]
Ott kirjutas:

Aga nagu ennist siin mainiti, alakaid kuskil linnavahel niiskeks ajamas käia on ka pisut lapsik.


Ei oska küll kedagi nimetada, kes säärasel mõttel oma muusikat kuulaks, aga kindlasti on neid ka kuskil. Kui aga valju muusika kuulamine endale meeldib, siis väga ei ütleks endakohta sedaviisi. Pealegi võistlus masinatel on sihtotstarve "reklaamile ja demole". Lauale tuleb leib ka teenida ja kui projektikad mädanevad kuuris, pole neist ka tolku. Väide, et ainult 15a tüdrukutele loud system meeldib- väga kahtane. Kontingent, kes paluvad demo esitlusi meie autodes, on eeskätt meesterahvad. Naisi tehnika ja selline teema huvitab oluliselt vähem- olen mina igatahes järeldusele jõudnud. Kuid onka huvilisi õrnemasoo esindajatelt, kes tahavad teada, mis tunne on ja mida tähendab "hair trick" :)


kes veel ei tea, aga tahab teada, võib vaadata :)

http://www.youtube.com/watch?v=kvgyExiYrGU&feature=related
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Päris vinge oleks kui Luri Kuriks oma ulemlise usa rauaga kuskil, linnas, s nö Demo sõite teeks. Sponsoreid ju vaja reklaamida.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Päris vinge oleks kui Luri Kuriks oma ulemlise usa rauaga kuskil, linnas, s nö Demo sõite teeks. Sponsoreid ju vaja reklaamida.


Sponsorid rahul ka selle reklaamiga, mis tuleb võistlustel käies.
See, et sa ise suudad , tahad ja oskad, väärib ka reklaamimist, 100% tänu sellele on ka klientuur- mida kuulsam ja osavam- seda rohkem tööd :)
Hobi saigi seepärst selline valitud, et tänaval võin liigelda :) Lauri seda teha ei tohi. Minu tehnika jääb Street C klassi piiresse, millega võin rahumeeli ülevaatusele minna. Passatiga võib samuti ülevaatusele minna, tehnika paigaldus on "tänavaversioonis" pagasiruumides. Kõikon seadusega kooskõlas- ja kui ei oleks, oleks mul esimesed trahv juba ammu käes :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ott teeme mürtsu,näita mis su auto suudab,tahaks kah ära näha
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

võibolla on täna võimalik isegi vw kokkutulekul muusikat kuulata.... eks näis,et kas ja mis kell sinna jõuame. F. Ranchero projektiga kah kiire.....

Passatit on mõtekam kuulata, seal on asi ehedam :) Minu võistlusauto on hetkel keretöödes...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Janes
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Sept. 2010
Postitusi: 136
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Oleks piisavalt raha siis vist ei julgeks varsti linnapeal liigeldagi, kuna naudin väga madalat bassi, samuti valjut. Hetkel mis autos on ei kostu õnneks eriti välja, kedagi häirib võib kohe öelda :D.
_________________
Audi Coupe 2.3 98kw
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Janes kirjutas:
Oleks piisavalt raha siis vist ei julgeks varsti linnapeal liigeldagi, kuna naudin väga madalat bassi, samuti valjut. Hetkel mis autos on ei kostu õnneks eriti välja, kedagi häirib võib kohe öelda :D.


Endal on fosgate 600w/rms taga alpine mrp-1000 taga ja peaks ütlema, et mina olen mega rahul, kuigi tahaks miskit 2xAlpine TypeR kõlareid taha toppida, mul on ntx samamoodi, et kui auto uksed kinni lükkan, ei saaks arugi, et bass autos on, aga teglt on ikka päris mõnus, vähemalt mulle .D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

Aga te peate mõnda Oti projekti siiski tunda saama... See, kui autos istudes rõhust ikka okserefleksid peale tulevad, on midagi muud, kui "mul on woofer pagassis" :D
Muidugi seal juba üks woofer maksab sama palju kui mõni mehe auto, rääkimata hi-end võimenditest. (Krooniajal 1 kunagise võimendi letihind vabalt 50 000kr). See oli mitu aastat tagasi, nüüd on asjad veel vingemaks läinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Jah see kõik on ulme tore mis te siin räägite,aga keegi homme driftile tahab kaasa tulla? hetkel 3-kesi minek, kohtasid 5- 9 võimalik teha. Seltsis segasem :D
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Täna tuli loodis rodu volksusid vastu õhta poole üheteiskupaiku.....ja abjas nägin kahte golf 2te, mõlemad tundusid elu samasugused...värvus ja välimus jne :D
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Max
Aktiivne külaline


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 57
Asukoht: Viljandi/Pärnu

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 03, 2011 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tiiger kirjutas:
Täna tuli loodis rodu volksusid vastu õhta poole üheteiskupaiku.....ja abjas nägin kahte golf 2te, mõlemad tundusid elu samasugused...värvus ja välimus jne :D


Vanakooli Volkswagenite kogunemine Sultsis 3-5 juuni 2011.
http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php?f=48&t=69446
_________________
GPS navigatsiooniseadmete kaardi- ning tarkvarauuendused. Huvi korral saada privaatsõnum või helista 545 5 6880.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 04, 2011 8:48 am    Teema: Vasta viitega

Ajeee, ma olin eilne õhtu kohal, nüüd peab tuumapohmelliga minema metsa puid tassima Äkki õhtul veel tagasi. Mõnus oli!
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 04, 2011 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
(Krooniajal 1 kunagise võimendi letihind vabalt 50 000kr). See oli mitu aastat tagasi, nüüd on asjad veel vingemaks läinud.


Ikka see sama võim alles, nüüd on vahe selles, et neid on 2 tükki :D
Soome mingi audio müügi interneti lehepeal oli kunagi 3200 euri... Eks seal ole ka katet :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Janes
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Sept. 2010
Postitusi: 136
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 04, 2011 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:
Janes kirjutas:
Oleks piisavalt raha siis vist ei julgeks varsti linnapeal liigeldagi, kuna naudin väga madalat bassi, samuti valjut. Hetkel mis autos on ei kostu õnneks eriti välja, kedagi häirib võib kohe öelda :D.


Endal on fosgate 600w/rms taga alpine mrp-1000 taga ja peaks ütlema, et mina olen mega rahul, kuigi tahaks miskit 2xAlpine TypeR kõlareid taha toppida, mul on ntx samamoodi, et kui auto uksed kinni lükkan, ei saaks arugi, et bass autos on, aga teglt on ikka päris mõnus, vähemalt mulle .D


Samamoodi olen ise väga rahul ning välja ei kostu eriti :D. Aga usun et Sinu tehnikaga oleksin veel rohkem rahul ;D.
_________________
Audi Coupe 2.3 98kw
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 04, 2011 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

Kus, kes on Viljandis pädev auto kylmaseadet kontrollima. Nimelt pump ei hakka täööle vms, nii väitis mees, kes täita pyydis. Aga kuna ei toimi siis ei saanud täita, käskis ennem korda teha. Samas kui salongist järgi lylitad siis auto mootorile on see kohe tunda.......Nii , et kes kus asja vähemalt yle vaataks ja vea tuvastaks
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 04, 2011 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kui me räägime asulas müra tekitamisest, siis selle jaoks on ju olemas eeskiri.

https://www.riigiteataja.ee/akt/163756

Müra mõõtmine, nii et see ka kohtus maksaks on omaette ooper. Endises töökohas sai seda ikka päris mitmeid kordi tehtud.
Tihti mõõtsime küll piirete heliisolatsiooni ja peamiselt mõõdeti ventilatsiooni müra, aga oli ka erijuhtumeid, kus tuli palju huvitavamaid müra allikaid kontrollida.
Tallinnas räägupesa juures oleva maxima taga kaebas üks vanem naisterahvas maxima poe peale, et kaubaauto seisab laadimise ajal käiva mootoriga tema akna all ning müra on liiga valju. Päris naljakas juhtum iseenesest. Lahendust ei mäleta, aga vaevalt see naisterahva kasuks lahenes.

Samas igasugu mõõtmisega on väga lihtne tulemit kallutada endale sobivale poolele, eriti kui tegemist on väga täpse aparaadiga.

Küll olen ma kindel et kui auto juba 130+ db mürtsu on, siis vaikses aedlinnas (olematu foon öösel) on võimalik sealt juba trahv välja võluda. Rääkimata siis 140+ ja 150+ helivaljudusest. Selline muusika tekitab juba üsna kindlalt väga palju vibratsiooni ümbruses, mille tekitamisel on ka piirangud. Jne.
Bass on vahva ja puha aga kujutage ise ette, kui on 2 nädalane laps kodus. Miljon muret vms, närvid ära söödud jne. Vähemalt nii ma seda laste asja ette kujutan. Ja siis võib mingi sass kopsu üle maksa ajada küll.

Ma ise just juurdlesin, et mis ma samas olukorras teeks. Oleks vast sildi üles pannud suure, et ''Palun mitte lärmata autoga. Väike laps!''
Ei tea kas oleks sama efektiivne olnud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
misjakes
Satub siia tihti


Liitunud: 21 Dets. 2006
Postitusi: 128
Asukoht: Kodus

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 04, 2011 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

ivo86 kirjutas:
Oleks vast sildi üles pannud suure, et ''Palun mitte lärmata autoga. Väike laps!''
Ei tea kas oleks sama efektiivne olnud?


Lihtsam on importida Viru maakonnast paar udust ja nimetut venda, kes selle sõnumi esiteks naelaga autole kraabivad ja hiljem sama jutu ka omanikule sealses riigikeeles kenasti selgeks teevad...mittemõistmisel ja intsidendi kordumisel kraabitakse sama jutt naelaga ka omanikule

...reeglina piisab...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 04, 2011 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

mnjah.. kõige täiskasvanlikum lähenemine on siiski autoomanikuga ära rääkida,et see keiss ja see keiss ja,et äkki võtaks vaiksemalt. See,et ntx mingi kuradi naaber mu peale 3-ndalt korruselt alla karjub enne 22.00- tekitab minus puhast viha ja ei lahenda kummagi jaoks olukorda normaalselt, või siis kirjutab netis avaliku vihakirja....

Muuhulgas mainin ära,et selline vihakiri võib vabalt kutsuda tänapäeval kaasa minimaalselt noomituse tööandja poolt...


Et rahunege maha , jätkuvalt. Täiesti mõttetu tõmblemine siin.



mitte,et ma ise kõige rahulikum või normaalsem inimene oleks,aga targutada on ikka jube mugav. ... ja vähemalt ma tean kuidas on õige.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 1:18 am    Teema: Vasta viitega

Njah,aga inimesi on erinevaid..samas võiks ka möliseda praegu,et vana veski juures tudengid lällavad...nahh ma viitsi,muss on vähemalt hea:)!
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Janes
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Sept. 2010
Postitusi: 136
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks jah, kõik ei salli sihukest muusikat. Näiteks väikevend kuulas kunagi raskemat muusikat, metalit ja asju, siis hakkasin talle järjest laule saatma ütlesin et päris hea ju. Nüüd kuulab täpselt samu laule mis mina, mõningaid juurdegi :D.

Viljandist odavalt kusagilt pigimatte ei saa ? :D.
_________________
Audi Coupe 2.3 98kw
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Kus, kes on Viljandis pädev auto kylmaseadet kontrollima. Nimelt pump ei hakka täööle vms, nii väitis mees, kes täita pyydis. Aga kuna ei toimi siis ei saanud täita, käskis ennem korda teha. Samas kui salongist järgi lylitad siis auto mootorile on see kohe tunda.......Nii , et kes kus asja vähemalt yle vaataks ja vea tuvastaks

alusta sellest, mis autoga tegu..
järgi lülitamine mõjub - seega, kompressori magnetsidur justkui peaks töötama, aga ma kardan,et see on mittekasutamisest tingituna kinni jäänud ja kompressori parandajaid on käputäis... Isegi need tihendid ja laagrid ei ole niivõrd kallid, aga kui on sidur ikkagi omadega otsas, siis uue kompressori peaks saama 1000€ eest või siis kindlapeale minnes töötav asi töötava mootori küljest.
Ka uutel autodel on see viga küljes, millel on konditsioneer - omanik kasutab heal juhul seda vaid kuumade ilmadega ja ülejäänud 9-10 kuud seisab see päkapikk tööta. Korrosioon teeb oma.
Ma arvan, et sa peaks viima selle pumba kuskile remonti, lase ära puhastada, lase uued tihendid ka juba panna..

Muidu kontrollida on seda lihtne - sina vaatad kapotialla kompressori peale, teine mees plõksutab toas. Kui käib klõps ja korpuse sisu hakkab kaasa veerema, siis järelikult sidur töötab, kui aga relee klõpsib, mootoripöörded langevad ja korpuse sees see ventilaator kaasa ei käi, siis on sidur õhtal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

ja vaata kaitsmed üle, kui kliima ventilaatori kaitse on läbi siis pump ei rakendu.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Kas uuematel autodel konditsioneer koguaeg ei tööta?

Selleks,et välja täiesti lülitada,selleks on pigem hoopis eraldi nupp.
a8sas töötab küll koguaeg mul,uues vitos samamoodi
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

Autoks on Voyager 3.3 95a. Aga mind just huvitakski, et keegi vaataks yle, mis viga on. Siis oleks vähemalt kindel. Ise ma võin ju nuputada ja arvata a pole ikka kindel, lisaks pole aegagi. Et kui keegi oskab ja teab täpselt , mis kunas ja kus peab toimima siis võib märku anda , teeks diili, vea leidmisel. 56755630
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Kas uuematel autodel konditsioneer koguaeg ei tööta?

Selleks,et välja täiesti lülitada,selleks on pigem hoopis eraldi nupp.
a8sas töötab küll koguaeg mul,uues vitos samamoodi


Kas see mitte econ nupust välja ei lülita? Ma ei tea kuda kellegil kirjas, aga mul masinal econ nupp ja siis kohe näha, et ntx 0.8 l/h muutub 0.7 l/h peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

econ peaks olema jah. Sellegipoolest töötab ta enamasti ? Ma vähemalt pole kunagi viitsinud seda vajutada... või äkki iga käivitusega tuli see maha üldse?
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Minu teada ei tööta pump koguaeg vaid seisab .siis kui saab signaali hakkab tööle
Ringi käib jah pump koguaeg aga pumba sees on mingi siduri teema mille peal libiseb kaasa.Aga pole 100% kindel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
Minu teada ei tööta pump koguaeg vaid seisab .siis kui saab signaali hakkab tööle
Ringi käib jah pump koguaeg aga pumba sees on mingi siduri teema mille peal libiseb kaasa.Aga pole 100% kindel.


oled õigel teel. Kliimat peaks igal autol välja lülitada saama, mõnel on eco nupp ja mõnel lumehelbekese märgiga nupp. Talvel ka muidugi kliima ei tööta...vajuta mis nuppe tahes.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
JAAN
Aktiivne külaline


Liitunud: 11 Märts 2009
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

Miks te oma kliimasid tühjaks ja täis laete?
Tehke rumalale selgeks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav kuda sa üldse aru saad, et kliimat võiks täita? Külma nagu tuleb, kas peaks päris lund välja viskama? :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:
Huvitav kuda sa üldse aru saad, et kliimat võiks täita? Külma nagu tuleb, kas peaks päris lund välja viskama? :D


Eks õige on aasta/kahe tagant täimas/kontrollis käia.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
JAAN
Aktiivne külaline


Liitunud: 11 Märts 2009
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Nokia kirjutas:
Huvitav kuda sa üldse aru saad, et kliimat võiks täita? Külma nagu tuleb, kas peaks päris lund välja viskama? :D


Eks õige on aasta/kahe tagant täimas/kontrollis käia.


Kas käid oma külmikut ka köögis kahe aasta tagant täitmas?
Auto kliima ja külmiku idee on juu sama. Kui freoon kaob siis lekib muud moodi ta sealt kaduda ei saa ja kui lekib siis tuleb lekke koht ka leida nii sama pole mõtet täita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

JAAN kirjutas:
cartman kirjutas:
Nokia kirjutas:
Huvitav kuda sa üldse aru saad, et kliimat võiks täita? Külma nagu tuleb, kas peaks päris lund välja viskama? :D


Eks õige on aasta/kahe tagant täimas/kontrollis käia.


Kas käid oma külmikut ka köögis kahe aasta tagant täitmas?
Auto kliima ja külmiku idee on juu sama. Kui freoon kaob siis lekib muud moodi ta sealt kaduda ei saa ja kui lekib siis tuleb lekke koht ka leida nii sama pole mõtet täita.

Kuule ,jahtu maha nüüd. kuna auto kliimat ära vördle küll nüüd külmkapiga Kuna freoon kaob ära siis log et on vaja täita seda uuesti.
Ja selleks ei pea olema leke vms
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

Viljandis siin all köstis on mingi putka püsti, on keegi käinud? Palju nad küsivad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
JAAN
Aktiivne külaline


Liitunud: 11 Märts 2009
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
JAAN kirjutas:
cartman kirjutas:
Nokia kirjutas:
Huvitav kuda sa üldse aru saad, et kliimat võiks täita? Külma nagu tuleb, kas peaks päris lund välja viskama? :D


Eks õige on aasta/kahe tagant täimas/kontrollis käia.


Kas käid oma külmikut ka köögis kahe aasta tagant täitmas?
Auto kliima ja külmiku idee on juu sama. Kui freoon kaob siis lekib muud moodi ta sealt kaduda ei saa ja kui lekib siis tuleb lekke koht ka leida nii sama pole mõtet täita.

Kuule ,jahtu maha nüüd. kuna auto kliimat ära vördle küll nüüd külmkapiga Kuna freoon kaob ära siis log et on vaja täita seda uuesti.
Ja selleks ei pea olema leke vms



miks nii närvi lähed kui keegi sinuga sama meelt pole???

Mis on kliima jahutus süsteemi ja külmiku erinevus?

Kuhu freoon kaob kui leket pole? kuivab kokku? põleb ära? ????
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kes sul närvi läinud on ?
helista info liini ja uuri sealt oma vastused


Viimati muutis seda pahtlikunn (Püh. Juun. 05, 2011 9:29 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Viljandis kösti järve ääres varastatud landikarp,kaks väikest nagla ratastega,heledamad pead,kel inffi andku teada
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Janes
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Sept. 2010
Postitusi: 136
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Mingid väiksed poisid mängisid seal täna lantidega, järveääres. Viimati nägin et olid seal väikse "parve peal" nende väntadega paadikeste kõrval. Oleks ennem teadnud oleks midagi öelnud kohe. Aga seda tean et üks oli sinise särgiga :D. 1-4nda klassi eas.
_________________
Audi Coupe 2.3 98kw
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
JAAN
Aktiivne külaline


Liitunud: 11 Märts 2009
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
Kes sul närvi läinud on ?
helista info liini ja uuri sealt oma vastused


et siis foorum on kunnidele kunnimiseks ja küsimused info saamiseks pole siin oodatud.Kahju
Kui on küsimus siis vastab kes oskab. Kes vastata ei oska või ei taha on VAIT.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

Janes kirjutas:
Mingid väiksed poisid mängisid seal täna lantidega, järveääres. Viimati nägin et olid seal väikse "parve peal" nende väntadega paadikeste kõrval. Oleks ennem teadnud oleks midagi öelnud kohe. Aga seda tean et üks oli sinise särgiga :D. 1-4nda klassi eas.

kus järve ääres,üks tatt oli jah sinise särgiga...mis kell nägid?
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

JAAN kirjutas:
pahtlikunn kirjutas:
Kes sul närvi läinud on ?
helista info liini ja uuri sealt oma vastused


et siis foorum on kunnidele kunnimiseks ja küsimused info saamiseks pole siin oodatud.Kahju
Kui on küsimus siis vastab kes oskab. Kes vastata ei oska või ei taha on VAIT.

Ega suht raske on jah it maailmas rääkida rohkem nagu kirjuatakse ju.
Ja eks pane siis enda arvamus kah välja et mis siis Cartmani autol vb viga olla .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kyll vean oma suurt kylmikut aastas korra, teiselt korruselt alla ja kuhugile laadale, kus saab tasuta kontrollida ja vajadusel täita Nyyd peaks siis koos autoga käima hakkama 2in1.
Pahtlikunn, nyyd jaanide ajal tuledki appi. Viskame bussist tagant istmed välja, veame kylmiku bussi, õllet täis ja kuhugile laadale kontrolli:D
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Ma kyll vean oma suurt kylmikut aastas korra, teiselt korruselt alla ja kuhugile laadale, kus saab tasuta kontrollida ja vajadusel täita Nyyd peaks siis koos autoga käima hakkama 2in1.
Pahtlikunn, nyyd jaanide ajal tuledki appi. Viskame bussist tagant istmed välja, veame kylmiku bussi, õllet täis ja kuhugile laadale kontrolli:D

Diil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tundmatu99
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
cartman kirjutas:
Ma kyll vean oma suurt kylmikut aastas korra, teiselt korruselt alla ja kuhugile laadale, kus saab tasuta kontrollida ja vajadusel täita Nyyd peaks siis koos autoga käima hakkama 2in1.
Pahtlikunn, nyyd jaanide ajal tuledki appi. Viskame bussist tagant istmed välja, veame kylmiku bussi, õllet täis ja kuhugile laadale kontrolli:D

Diil


ma võin ka appi tulla... mulle "laadad ja külmikud" (LOE: ÕLU ) meeldib
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

JAAN kirjutas:
Kas käid oma külmikut ka köögis kahe aasta tagant täitmas?
Auto kliima ja külmiku idee on juu sama. Kui freoon kaob siis lekib muud moodi ta sealt kaduda ei saa ja kui lekib siis tuleb lekke koht ka leida nii sama pole mõtet täita.


Põhimõte on sama aga materjalid teised. läbi tihendite eraldub mingil määral freooni ja sealt see kadu tekib. külmiku on kogu ring vasktoruga tehtud ja ühendused kõik joodetud ja värki, aga autol on alumiinium ja siis kummivoolikud veel ja siis pressitud ühendused, mingil määral eraldub sealt gaasi ja sellepärast oleks tark iga paari aasta tagant kontrollida.

Rehvirõhku kontrollid kah aegajalt ju...ometigi rehvis auku ei ole.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Janes
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Sept. 2010
Postitusi: 136
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Janes kirjutas:
Mingid väiksed poisid mängisid seal täna lantidega, järveääres. Viimati nägin et olid seal väikse "parve peal" nende väntadega paadikeste kõrval. Oleks ennem teadnud oleks midagi öelnud kohe. Aga seda tean et üks oli sinise särgiga :D. 1-4nda klassi eas.

kus järve ääres,üks tatt oli jah sinise särgiga...mis kell nägid?


Enne 9t äkki natukene, ühel oli veel koolikott väljas. Igatahes kätte võid nemad saada, aga lante kõiki kohe kindlasti ei saa, kuna nad loopisid neid :D.
_________________
Audi Coupe 2.3 98kw
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

No lant ongi loopimiseks, ei saa poistega pahandada ju. Nemad pole syydi, et keegi ei ole õpetanud, et tamiil peab kah olema järel
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Teoorias on jah mõlemad süsteemid kinnised,autode omad lihtsalt ei kesta nii kaua kui külmikud tihti... endalgi läks üks voolik audil ntx vastu rooliratta rihma ja oligi üllatus,et wat - ei toimi lambist. See suur viga muidugi tuli kohe välja.

Endal mul vette kestab terve suve,aga kevadel tuleb täita - leket siiani pole väga viitsinud otsida veel,ega see aine odav ei ole ja teenindus ka kallis, lisaks pole 100% lahenduse ja lekkekoha leidmine kindel, eriti kui leke nii väike.

Kui freoon on otsas siis kompressor ei lülitu ja külma ei tule, muudmoodi jah ei saa aru (tegelt vähesema freooniga nii külma ka ei tule ,kui õige normiga )
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:


Kui freoon on otsas siis kompressor ei lülitu ja külma ei tule, muudmoodi jah ei saa aru (tegelt vähesema freooniga nii külma ka ei tule ,kui õige normiga )


No mulle ytles kontrollija , et ta ei saa testida, kuna pump ei hakka tööle..........See oli see vanamees , kes eelmisel aatsal, köstis, veephastus jaama juuures, kaubikust, kontrolli ja täitmist teostas.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 05, 2011 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

mida ei saa testida ?
Pump ei hakka tööle jah kui freooni sees pole.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 164, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024