open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Max
Aktiivne külaline


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 57
Asukoht: Viljandi/Pärnu

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 12, 2011 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Eile olid patrullid jube tigedad...uuekalt männale sai dokumenti 3 korda näidatud,ja puhuma pandi 2 korda...ja vinguti selle üle,et pole pidureid ja tulesi jms...
Ma küll märkasin neid palju, kuid õnneks tänase hommikuni mind keegi ei tülitanud
_________________
GPS navigatsiooniseadmete kaardi- ning tarkvarauuendused. Huvi korral saada privaatsõnum või helista 545 5 6880.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 12, 2011 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Mul sõber läks platele . Kõndis erapatrulli autol peegli maha.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 12, 2011 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi aidata viitsa....Yks inlisekeelne video, siduri õhutamisest jne, oleks vaja mulle ,, eesti keelde, kokkuvõttena tõlkida 9min ca video, tahaks kokkuvõtet msnis vms
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tundmatu99
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 12, 2011 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Tundmatu,kuhu täna hommikul vara juba paadiga mindi


eile toodi Võrtsjärvel üks uppunu ära, siis käidi Paala järvel ja täna hommikul Sammulis...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 12, 2011 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ja läheb samamoodi nagu eelmisel aastal. Nigu kärbsed surevad.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tundmatu99
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 12, 2011 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

DoriMaster kirjutas:
Ja läheb samamoodi nagu eelmisel aastal. Nigu kärbsed surevad.


tundub nii

http://www.ohtuleht.ee/430765
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 12, 2011 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi teab kust saaks pauguvesti,või on kellegil üle?hind võiks olla kuni 50€
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kup¹
Vana tuttav


Liitunud: 18 Jan. 2007
Postitusi: 316
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 12, 2011 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Keegi teab kust saaks pauguvesti,või on kellegil üle?hind võiks olla kuni 50€


Endal kogemus, et müüdi vanasti sellistes kohtades:
www.kipper.ee
www.viking-life.com
meile viljandis vb kõige kättesaadavam on www.autoekspert.ee

:)
_________________
Uued ja kasutatud sõiduautode, rasketehnika, ATV, moto rehvid/veljed www.aalux.ee
Küsi hinda!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 12, 2011 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

kup¹ kirjutas:
ElavLegend kirjutas:
Keegi teab kust saaks pauguvesti,või on kellegil üle?hind võiks olla kuni 50€


Endal kogemus, et müüdi vanasti sellistes kohtades:
www.kipper.ee
www.viking-life.com
meile viljandis vb kõige kättesaadavam on www.autoekspert.ee

:)

Ole sa tänatud:)Vest nüüd leitud ja tuleb ära tellida:)
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
venom
Aktiivne külaline


Liitunud: 13 Nov. 2009
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 12, 2011 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kellegil kahte 17" rehvi pole üle, mida soodsalt mulle anda?
soovitavalt mingi 205/40 või 45 või 215.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 1:28 am    Teema: Vasta viitega

Ärkasin just üles... ulme.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Lauri
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Märts 2006
Postitusi: 135
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 1:51 am    Teema: Vasta viitega

Seda mäletad kuidas eile koju said?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 2:39 am    Teema: Vasta viitega

nope, tulin koju kirusin,et olen vana ja kobisin magama mingi kell pool 3 :D
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 8:24 am    Teema: Vasta viitega

Max kirjutas:
Maik kirjutas:
Oti passatis istutud. :D

Olin eile Statoilis miski kella 1 paiku - nagu väliüritusel oleks olnud, selline tehnika.

Sultsi karjääris sai antud isendit pisut uudistatud. Üldiselt hoolimata sellest, et osale rahvast ei meeldinud järjekordne avaliku pinna erastamine oma muusikaga, oli tegelikult üsna huvitav... võiks isegi öelda, et meeldiv. Antud avaruses ja palavuses see ei häirinudki...
Linnatänavatel aga siiski palun hoida volüüm madalamal ning aknad kinni.
Ah jaa... järgmine kaak sinise golfiga, millel pohmakaokse karva oraan¾id veljed all... Sulle kah palve, et pisut tagasihoidlikumalt asja võtaksid. Kui mul hoovile väravaid paigaldati, käisid sa edasi-tagasi katsetamas minu taluvuspiiri... Täheldasin ka, et mu majale lähenedes keerad muusikat vaiksemaks ning majast möödudes taas kõvemaks, kuid paluksin seda vaikusemomenti pisut pikemaks venitada... Näiteks 1 kvartal mõlemalt poolt lisaks. Ei viitsi hakata jälle kaklema.
@Dori... kas su sõber jooksis ainult peegli maha? Meenub, et laupäeva öösel vastu pühapäeva oli keegi alaealine tont, kes terve auto oli üle kraapinud ning omale kenasti terve värvimisarve kanda saab...
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 8:30 am    Teema: Vasta viitega

cabernet1 kirjutas:
Max kirjutas:
Maik kirjutas:
Oti passatis istutud. :D

Olin eile Statoilis miski kella 1 paiku - nagu väliüritusel oleks olnud, selline tehnika.

Sultsi karjääris sai antud isendit pisut uudistatud. Üldiselt hoolimata sellest, et osale rahvast ei meeldinud järjekordne avaliku pinna erastamine oma muusikaga, oli tegelikult üsna huvitav... võiks isegi öelda, et meeldiv. Antud avaruses ja palavuses see ei häirinudki...
Linnatänavatel aga siiski palun hoida volüüm madalamal ning aknad kinni.
Ah jaa... järgmine kaak sinise golfiga, millel pohmakaokse karva oraan¾id veljed all... Sulle kah palve, et pisut tagasihoidlikumalt asja võtaksid. Kui mul hoovile väravaid paigaldati, käisid sa edasi-tagasi katsetamas minu taluvuspiiri... Täheldasin ka, et mu majale lähenedes keerad muusikat vaiksemaks ning majast möödudes taas kõvemaks, kuid paluksin seda vaikusemomenti pisut pikemaks venitada... Näiteks 1 kvartal mõlemalt poolt lisaks. Ei viitsi hakata jälle kaklema.
@Dori... kas su sõber jooksis ainult peegli maha? Meenub, et laupäeva öösel vastu pühapäeva oli keegi alaealine tont, kes terve auto oli üle kraapinud ning omale kenasti terve värvimisarve kanda saab...


Vähemalt sa ei sa kurta, et elu oleks igav :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 10:03 am    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Oti passatis istutud. :D


Otil on Subaru, mitte passat
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 11:55 am    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Maik kirjutas:
Oti passatis istutud. :D


Otil on Subaru, mitte passat


Päris päris maru subaru on see. Tulemuusika ajal nägin seda liikumas, st kuulmas :D keep up the good work.
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Oodake millal ta oma projektiauto valmis saab :D
Ott pani kunagi oma Golfiga igal üritusel Street C klassi esikohad kinni, niiet on, mida oodata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

Janes kirjutas:
Ott kuule, igal kastil peab õhk välja saama ? Mul täiesti kinnine kast, mingi originaal pidi olema, aga ei hakka ennem uut kasti nagu tegema kui keegi kindlalt ära ütleb et jah, see kast ei kõlba.

12'' gasi woofer, rms 300.





Kõlaritel sisuliselt ei ole jah vahet millisesse kasti eelistad teda panna. Kinnine kast mängib oma sagedusala kõige lineaarsemalt-samas mitte ühtegi sagedut valjult, inverter/port kastil on eelis häälestuseks just meeldivale sagedusele, nt räpi ja dubstepi kuulamiseks häälestad kasti reso ca 35-40 hz juurde/ tränal 50 ja üless- ühesõnaga kast mängib teatud sagedusi hästi valjult. Bandbass kast on kinnise ja inverterkasti vahepealne asi- hästi tehtud kast mängib täpselt ja valjemini, kui kinnine kast- miinus on ehitamiskeerukus(programm ei suuda ka täpselt häälestada esimese korraga, st et teda tuleb modifitseerida ja mõõta ja ümber teha niikaua kui saab hea)miinus ka sellest et bandbass kasti mõõtmed on suured. Eeliseks veel see, et sedaan autodes, kus on käe luuk, ongi parim ja lihtsaim varjant saada sealt kinnisest kongist tulemust salongi ( aknalaud ümber ehitada ja alla teha inverterkast on kindlasti veelparem- ehitamine on aga ulme.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

Max kirjutas:
Maik kirjutas:
Oti passatis istutud. :D

Olin eile Statoilis miski kella 1 paiku - nagu väliüritusel oleks olnud, selline tehnika. Aga Passati juurde tulid 2 jalgrattapatrulli, siis pidin lahkuma, tagasi tulles polnud Passatit ja patrulle, what happened?



Midagi ei saand, kontrolliti dok ja head teed !

Nüüd siis fakt korrupeerunud riigist Eesti !
Hetk tagasi oli meil siin üritus nimega Handsapäevad, hommikust pealelõnani käis vabaõhukontsert veetorni juures- linnavalitsue ees. Peale seda pandi pillid kokku ja mindi koju- tuttaval oli aga söögi-/joogimüügi telk sealsamas. Kuna muusika kadus ära, oli silmmärgatavalt näha, et rahvas kadus ka ära. Telgi omanik tegi, ettepaneku, et paneme ilusad Eestikeelsed ja meelsed laulud peale ja kuulame muusikat edasi- ehk meelitab se rahvast uuudistama ja ka ostma (päise päeva ajal) Täpselt sama saigi tehtud. Rahvas hakkas uuesti liikuma, klientuur taastus. Mingi hetk hiljem ilmus politsei. Käskis meil muusika vait keerata. Hämmastusest küsisin - miks - ma kuulasin normaalsid "rahvalaule"- linnakodanike soovil ja seda 2 korda vaiksemalt, kui käis kontsert, ma ei häirinud kedagi ning keegi ka kaebama ei tulnud. Politsi vastas: mis siis saaks kui kõik hakkaksid autos muusikat kuulama ? :O WTF... mitte mignisugust reaalset põhjendust.... lihtsalt fakt- pange kini ja vsjo.... seadusega ei rikkund ma mitte midagi ! Tulnuks küsida, et mis siis saaks, kui iga üks hakkaks kontserte korraldama? Vastus oleks nende mõttis olnd - selle eest saab ju linn ja kaudslt ka nemad raha ! KORRUPTSIOON 100%
Ega ma ei hakkand seal kellegiga tülli minema ja tegin nii nagu kästi...läksin mina omateed ja rahvas kadus platsilt nagu tuulega pühitud....linn,ega riik ei saa ka kasu sellest, kui makse maksev toitlustustelk ei teeni. Samas tegid nad lihtsalt karuteene...

Hästi, peksa sain ikka, tee head või mida tahad- õhtul on Hipe the funk vms.... kolime sinna- see üritus aga rikub aga 100% täiega järveäärsete elanike rahu. Läheme teeme sama asja samal ajal samas kohas. Politsei jalgratturid sõitsid röökivast passatist rahulikult mööda ning ei teind teist nägugi. Jooksin ise järele ja küsisin, kas me segame või rikume siin midagi- vastati et ei ei ie, mis te nüüd , me tulime värsket õhku hingama. Meie siis nautisime ka "kena äraolemist".

Vot asi hoopis nii, kui linn saab rahu rikkumisest kasu, siis on kõik sätitud nii, et enam ei kehti ükski reegel, ka mitte need seadused, mida meile iga kord ette lauldakse iga pisiasja peale... sedakorda järveäärsetel elanikel pold mingi sõnaõigust ja ükski politsei ei läinud üritusele nägu ees punane , sõnad suus "keerake see saast vaikseks, inimesed ei saa magada"

Tehke nüüd igaüks omad järeldused vastavalt omadele mõttemaailmatele....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:

...
Tehke nüüd igaüks omad järeldused vastavalt omadele mõttemaailmatele....


Ma küll ei tea, mida tol hetkel täidesaatva võimu esindaja mõtles, kuid põhimõtteliselt võiks asja seostada mingis mõttes ka autoriõigusseadusega.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

Minu teada suurem osalt tehaksegi nii trahvi kuidas tuju on, ükskord tuldi isegi sellepärast kurjustama, kui olin unustanud pargid peale panna. Rääkimata 600 eekusest trahvist, mis tehti valge joone ületamise eest .D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kui oled juba varasemast ajast sitas nimekirjas siis ei ole midagi vaielda, nokivad kõige kallal.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Kui oled juba varasemast ajast sitas nimekirjas siis ei ole midagi vaielda, nokivad kõige kallal.


Eip, ma polnud varem probleeme olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Ehh.. Otiga selles suhtes 100% nõus et nokivad üldjuhul ikka siis kui tuju on. Aga kui midagi vaja ka teha on, pole piisavaid volitusi jne.
Elav näide: Eelmisel aastal käidi mul elukaaslase korteris sees samal ajal kui ise seal magasime. Läksid 2 telefoni, küllalt suure raha eest ehteid( eestis ainulaadsed + perekonna reliikviad jne), äärepealt oleks läinud ka minu kätte jäänud sõbra auto. Varas sisenes 1 korruse aknast, hiilis sisse, võttis kraami, jättis kaasas olnud puutoika tuppa, ilmselt said käed täis, ja väljus esikust pannes jalga minu vanad plätud. Kuna ma olen trükkal, olid plätud üleni värviplekke täis ja vanad kulunud need igal pool levinud Nike plätud. Küll üleni hõbedast värvi, mis pole kõige levinunum värvilahendus, aga igamehe jalanõud siiski.
Kuu aega tagasi sattus naise silm sõbra maximas mingi narkomaani välimusega noore tüübi jalanõude peale. 100% identsed minu omadega. Politseisse helistama ei hakanud, mis nad teha saaks, ma polnud plätuseid avalduses maininudki. Hoidsin ahvil silma peal ja jätsin meelde palju võimalik. Õues tuli härra veel tuld küsima, mida mul polnud, aga oli oidu ennast tutvustada ja joobes peaga pandi kohe käsi pihku ja tutvustati ennastki. Pärast kuu pikkust arutelu uurijaga jõudsid jalanõud minu silmade alla. Ma ei suuda kuidagi tõestada et need minu omad on aga 100% identsed ja sarnaste värviplekkidega. Noormehe minevik ja sõbrad kattuvad ka väga hästi. Uurijal pole aga midagi teha, sest sellest ei piisa. Saan isegi aru.
Kuid,,,,,, kui läksid telefonid, sain teada et politseile maksab reaalset raha päring telefoni operaatori käest kõne informatsiooni saamine, mistõttu seda üldjuhul iga asja puhul ei tehtagi. Mida vi**u. Sellise asja puhukl peaks tel operaator 100% vastu tulema politseile. Mis maksab neile arvutis päringu tegemine. Pea mitte midagi.
Aga noormehe näge tean mina. Tean kus elab. Tean ka nime.
Karma is a bitch.
Just my 2 cents
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 13, 2011 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

LET US RISE!!!
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 6:50 am    Teema: Vasta viitega

Põhimõtteliselt Vampsil õigus, et muusika puhul autoriõiguste rikkumine. Kui politsei oleks näiteks palunud plaate näidata või pabereid selle kohta, et MP3-ede ealt on autoritasud makstud nende avalikuks esitamiseks, oleks sul ilmselt olnud jama majas...
Samamoodi on õigus muusikat OMA TARBEKS alla laadida, kuid kui seda kuulata nii, et see sinu pinnalt välja teisteni kostab, võib seda lugeda levitamiseks ehk piraatluseks.
Lisaks kulla Ott on Viljandi linnas kehtiv avalik kord ning linnavalitsus annab loa ürituste korraldamiseks mingist ajast mingi ajani. Kui see aeg saab läbi, puudub õigus teil omavolilist laata pidada. Selle toidumüüja tegevusaeg võibolla veel ei olnud läbi, kuid sinul puudus ju dokument nn kontserdi korraldamiseks... liiatigi kui sul puuduvad ka load muusika levitamiseks.
Politseinikud on kah inimesed ja enamjaolt püütakse võimalikult vähe sekkuda inimeste igapäevaellu kuid kui mõni isik liiga üle tõuseb, pööratakse varem või hiljem sellistele probleemidele tähelepanu ning pannakse nn jõuõlg alla, et seda ohjeldada. Siis "kiusatakse" kõiki, kes vähekenegi piiridest väljuvad... ja seda miks? Paari turaka pärast, kelle kaalika kuplialune ei ole omandanud mõtlemisvõimet. Alati on mõistlik pisut piire kombata, et ühiskond areneks, kuid niimoodi piltlikult suure sammuga teiste lillepeenras lämberdada, toob varem või hiljem sanktsioonid rohkematele kui vaja.
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 7:23 am    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:
seadusega ei rikkund ma mitte midagi

Selle väite jaoks peaks esmalt teadma, mida üldse seadus tähendab... Lühidalt on seadus üleüldine ühiskonna poolt tunnustatud käitumisnormide kogum. Olgu ka mainitud, et vahest on ülereguleeringud, st et käitumisnormid on, kuid ühiskond neid ei tunnusta, on nende vastu ja rikub neid massiliselt, sellisel juhul on avalikkuse surve seadusandjale suur ning antud ühiskondlik kokkulepe muudetakse ära, tuleb nn seaduse muudatus.
Näiteks teise inimese tapmises ja söömises pole midagi tavapäratut mõnes Aafrika suguharus, kuid meie ühiskond seda õigeks ei pea ning ongi seaduse vastane. Samas piibliga vehkinud misjonärid, kes püüdsid nende suguharude kombeid muuta said ise roaks.
Kui sellised isehakanud kontserdid, rahurikkumised jne nagu antud juhul liigvaljud sõidukid teevad, muutuks ülduse poolt palavalt armastatuks ja iga mees hakkaks teise akende all lärmama, muutuks see varsti ka seaduslikuks. Senikaua on politsei kui riikliku tahte (riik see oleme meie) esindajad sunnitud üldistest normidest väljujaid neisse normidesse tagasi suunama. Riigi piirid on lahti juhuks, kui kohalike normidega ei suudeta kohaneda. Isiklikult soovitaksin Venemaa avarusi, Siberit... 200 km igas suunas ei hingekestki ning annab paljuski endakehtestatud reeglite järgi elada.
Minu väga isiklik arvamus on, et sellised normidesse mittemahtuvad isikud, kellele tuunimisest jääb väheseks, sest neid ei tunnustata ühiskonnas nende meelest piisavalt, mispärast nad käivadki oma müraga akna alt akna alla põhimtteliselt lunides, et no tunnustage ometi, pöörake mu loomele pisutki tähelepanu... (ka negatiivne tähelepanu toidab vajadusi stiilis: "Ta ju kuulis, ju siis tegin hea töö"... Need normidesse mittemahtuvad isikud liigitaksin homode, pedofiilide ning liputajatega ühte patta. Kõik nad on pisut kiiksuga, ühiskonda mittesulanduvad, omas kontingendis tunnustatud isikud... Tean nn homostaare, kellele teised homod vilistavad tunnustuseks, et vaat kui hästi kann imeb... Tean pedofiile, keda nii mõnigi altaripoiss heldimusega meenutab... Tean liputajaid, kes omade keskel hea meelega käiks ringi till kuldseks võõbatud, et oma haiguse üle uhkust tunda... Tean isikuid, kes müristavad oma sõidukitega kaaskodanike rahu rikkuda, sest nad on haiged ja ei suuda ilma tähelepanuta elada... Mis vahe on tuuningshow-l ja gayparaadil? Samasugune enda näitamine, kuid show eest oleme nõus maksma... Kui midagi on kättesaamatut muutub see ihaldusväärseks ning inimesed soovivad seda näha, sellega tutvuda ja maksavad selle eest. Kui midagi aga topitakse sulle hommikust õhtuni nagu keskerakonna reklaami, siis tahes tahtmata ajab see oksele, tekitab tõrgestust ning nii nagu hoolimata kesikute programmi asjalikkusest vihkavad inimesed seda erakonda, nii ka hoolimata tuunijate oskusest, ajast ja vaevast, peetakse suuri kõlareid avalikus ruumis sihipäraselt kasutavaid isikuid pigem väikese tilliga jobudeks, kes püüavad oma oskamatust voodis kompenseerida "tutiotsinguga" lasteaedade, algkoolide ja vanadekodu ümbruses...
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 8:58 am    Teema: Vasta viitega

cabernet1,ma vaatan,et sa seadusi tunned,aga kui mu naaber arvab,et ta kuulan ELMARIT nii,et terve tänav kuuleb,kas see on normaalne?
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 9:20 am    Teema: Vasta viitega

ehk siis !
Inimesed on erinevad
Stuff happens ja siis sa sured enivei.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 9:42 am    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
cabernet1,ma vaatan,et sa seadusi tunned,aga kui mu naaber arvab,et ta kuulan ELMARIT nii,et terve tänav kuuleb,kas see on normaalne?

Ei. See ei ole normaalne. Ükski asi, mis häirib naabrite rahu ning ei ole kooskõlas terve mõistusega, see ei saa olla normaalne. Normaalsus kui selline tähendab ju teatud normidesse mahtumist. Mistahes nihe on ebanormaalsus. Näiteks ehitus, remont või puude saagimine on meie oludes küll pahatihti häiriv ja ka müranorme ületav kuid vajalik tegevus. Selleks valitakse aeg, mil naabrid saavad asjasse suhtuda mõistvalt, kui neil mõistust on...
Samamoodi naabriga annab vestelda ning ta peaks oma raadio vaiksemaks keerama... hoolimata MIS kanal tal eetris on.
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

kes see laupäeval nõks pärast kella 13:00 bussika taga statis oma E39-le kurja tegi? ma läksin just mustveesse minema kui keegi seal mu ninaall lendas statist välja ja rass äärekividesse esiotsaga nii, et tükke lendas, rehvid olid paugust lödid, aga arvan, et seal vist kahjum ikka päris korralik ,valus oli vaadata küll, mõni foorumlane ehk? tegu oli hõbedase touringuga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tuttav Võrust mul. Peale statipesu pidi ikka kannaka tõmbama, aga läks vähe äärekivvi :D Nägin autot üleeile, stange oli koos ja nagu uus ja rehvid viskas ka uued peale :D Et ei olnud väga hullu midagi.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Autoriõiguse asi olemas tõesti. Aga ei kehti väga paljudel juhtudel. Oli situatsioon, kus "köögiraadio" mängis poes, mis klassifitseerub avaliku kohana, kus allalaetud kraami ei tohi kuulata jne. Seadust hakati uurima ning selgus, et kui pood paneb oma köögiraadio WC-sse, mis ei ole mõeldud klientidele, võib seal mängida mis iganes asi ja kostuda kuhu iganes... Aastaid tagasi sai uuritud ka, et kuidas see teema kehtib autode kohta. Õigesti mäletan, siis autos muusika kuulamiseks ei ole vaja mingeid eri autoritasude makse, olenematta sellest kui kõvasti midagi kuskile kosta on. Juhul aga kui tõstan kõlari füüsiliselt autost välja tänavale ning hakkan seal oma laule esitama, tuleb juba kõnealla autoriõguse seadused. Iseenesest on mul ka terve kogumik originaal plaate ning raadio, kus autor on omad tasud saanud....
Kui aega saan siis viskan seadusest mõned jupid ka lugemiseks, kellele asi huvi pakub....

Eelneva kirjaga tahtsin eelkõige rääkida sellest, et kuidas saab korraldada kontserte ja pidusid (nt hipe the funk järveääres), kui see häirib ja segab kaaskodanikke ja seda veel öisel ajal? Samuti surutakse sellise üritusega kogu linnale seda muusikat kõrvadest sisse. Lihtsalt tahan nüüd loogilist seletust sellisele asjale. Järeldan siit ju üht: kui on raha sitaks- maksad- võid rikkuda moraalinorme, inimeste rahu jne jne jne... kui ei ole raha, siis käed seljataha ja ole kuss..... tegemist ju täpselt üheväärse inimeste heaolutunde rikkumisega on see siis autost muusika või kontsert. Inimeste öine rahu on häiritud ühtemoodi. Üks võib, teine mitte ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:
Üks võib, teine mitte ?

Osaliselt olen sunnitud sinuga nõustuma... Kuna avalik kord on linnaviletsuse õigusaktidega paika pandud, on ka linnaisadel õigus seda muuta, st väljastada lubasid antud korra rikkumiseks. Loomulikult raha eest majanduse elavdamise tähe all. Sinul sellist luba ei ole, seega rikuksid sa korda ja saaksid karistada.
Üks võib, teine ei või süsteem on nõustumist väärt näiteks veokite lubamisega linnapilti. 18 tonni kaaluv ja linna tänavad juba ühe sõidukorraga hävitav rekka lubatakse linna, kui ta lunastab loa, mis veel paar aastat tagasi maksis 40 krooni... see oli kindlasti alla tekitatud kahju korvamise piiri... Samas ilma loata auto tekitab sama palju kahju, kuid ei korva niigi palju... arvestades 1 m2 tee-ehituse maksumust pole suurt vahet, kas lõhkujal oli luba või ei.
Kui linn annab liiga palju lube rahu rikkumiseks, tehakse valimistel asi selgeks. Kui isik rikub teiste rahu on samamoodi seaduslik võimalus teha asi selgeks politsei kaasabil... Kahjuks näitab ajalugu, et on aegu, mil ei kutsuta enam kedagi vaid ihutakse ise kirvest... 1941 ja 1947 polnud küüditamise vältimiseks vaja politseid/miilitsat kutsuda... nad ise küüditasidki.
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

cabernet1 kirjutas:
ElavLegend kirjutas:
cabernet1,ma vaatan,et sa seadusi tunned,aga kui mu naaber arvab,et ta kuulan ELMARIT nii,et terve tänav kuuleb,kas see on normaalne?

Ei. See ei ole normaalne. Ükski asi, mis häirib naabrite rahu ning ei ole kooskõlas terve mõistusega, see ei saa olla normaalne. Normaalsus kui selline tähendab ju teatud normidesse mahtumist. Mistahes nihe on ebanormaalsus. Näiteks ehitus, remont või puude saagimine on meie oludes küll pahatihti häiriv ja ka müranorme ületav kuid vajalik tegevus. Selleks valitakse aeg, mil naabrid saavad asjasse suhtuda mõistvalt, kui neil mõistust on...
Samamoodi naabriga annab vestelda ning ta peaks oma raadio vaiksemaks keerama... hoolimata MIS kanal tal eetris on.

Olen taga rahulikult rääkind,nii kui ära kõnnin keeratkse kõvemaks..tseniilne 80 aastane õpetaja vanglast...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

keegi viljandis bassi kõlareid ka sisse ehitab? Mõtlen niimoodi, et ehitab ala külje peale, et tagant pagasniku ruum jääks vabaks (tegemist universaaliga). Mis selline nali maksta võiks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Janes
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Sept. 2010
Postitusi: 136
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:
keegi viljandis bassi kõlareid ka sisse ehitab? Mõtlen niimoodi, et ehitab ala külje peale, et tagant pagasniku ruum jääks vabaks (tegemist universaaliga). Mis selline nali maksta võiks?


Ma algselt plaanisin midagi laadset, aga sisse ehitada nii, et pagasnikus ruumi ei võtakski on küll suhteliselt sihuke asi et jah.

Usun et kõige ruumi kokkuhoidlikum varjant on osta mingi tsipa pisem supakas, kast ja kõik asjad ning see koos kastiga kuidagi sisse moduleerida, kes kuidas, kas pagasniku katte alla, koobaste kohale vms.. Rohkem varjante ise näinud pole :D.

Aga võib-olla saan lihtsalt valesti aru :).
_________________
Audi Coupe 2.3 98kw
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik sellised tööd tehakse klaasriidega muidu..aga viljandis vist jah, pole tegijaid.... iseenesest väga raske ei ole, aga natike peab asja jagama või uurima enne.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:
keegi viljandis bassi kõlareid ka sisse ehitab? Mõtlen niimoodi, et ehitab ala külje peale, et tagant pagasniku ruum jääks vabaks (tegemist universaaliga). Mis selline nali maksta võiks?

ma tean,et ühel saabil oli ehitatud tagavara rata koha asemel,1200W kõlar ja võimud kõik olid ära pandud,pagassi lahti tegid ei saand arugi,et miskit oleks...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Kõik sellised tööd tehakse klaasriidega muidu..aga viljandis vist jah, pole tegijaid.... iseenesest väga raske ei ole, aga natike peab asja jagama või uurima enne.



Eksid :D
Ãœht meest tean, kui peeglisse kiikan :D
Selliseid asju tehtud neid nii, et vähe pole :D,
Kes kunagi on näinud Pauli civic del sol-i siis seal oli ka täielikult minu disainitud klaasplast töö :)


Kifte ideid ja lahendusi tsekake www.bsm.ee

link: http://www.bsm.ee/tehtudtood.html


kahjuks on seal vaid ca 5% projektidest, sest kõvaketas hävines :S




Pauli civic siis




Viimati muutis seda Ott (Teis. Juun. 14, 2011 10:56 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Räägi Petsiga taketist. Ta seda klaasriide tööd jagab. Kui rahaga lehvitad, kyll teeb. Ja kui ei tee löö jalaga pe..e ja kui ikka ei tee siis jäägi lööma
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ja kel v'äga huvi, võib vaadata minu viimast klaasplasti tööd Chevy 57 -st, see juba pooleldi õppematerjal, mis ei sünni avalikustamiseks aga pigistan silma kinni :D

Pildilt te mind ei leia kuna pildistasin ise :D
Nahatustöödes võite pöörduda Priit Reimandi poole, kui teemakohane masin juba hea mulje jättis ;)

http://www.timpson.eu/chevy/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

See Pauli del Sol oli ikka omaette lugu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 14, 2011 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:
keegi viljandis bassi kõlareid ka sisse ehitab? Mõtlen niimoodi, et ehitab ala külje peale, et tagant pagasniku ruum jääks vabaks (tegemist universaaliga). Mis selline nali maksta võiks?



Vastavalt täpsematele soovidele ja masinale on hind vääga kokkuleppeline nagu iga custom töö :) Võin vaadata ja mingi hinnangu anda, millega olen seda asja nõus tegema...


Viimati muutis seda Ott (Kolm. Juun. 15, 2011 12:18 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 15, 2011 12:11 am    Teema: Vasta viitega

Mõtlesingi,et kas pean ise Priidu juurde masinat vaatama minema ,jutte nagu kuuldud juba.. õnneks piltidest piisab :D Igapäev nagunii möödasõit sealt .
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ott
Satub siia tihti


Liitunud: 23 Okt. 2007
Postitusi: 151
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 15, 2011 12:21 am    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Mõtlesingi,et kas pean ise Priidu juurde masinat vaatama minema ,jutte nagu kuuldud juba.. õnneks piltidest piisab :D Igapäev nagunii möödasõit sealt .



Ja kui mina ükspäev Priidu poole tyyrisin siis jäin su krevetti vahtima nii, et äärepäealt oleks kraavi sõit :D Kersti rääkis kah lõpuks, et uue pesa te endale pununud :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 15, 2011 12:57 am    Teema: Vasta viitega

Ott kirjutas:
Maik kirjutas:
Mõtlesingi,et kas pean ise Priidu juurde masinat vaatama minema ,jutte nagu kuuldud juba.. õnneks piltidest piisab :D Igapäev nagunii möödasõit sealt .



Ja kui mina ükspäev Priidu poole tyyrisin siis jäin su krevetti vahtima nii, et äärepäealt oleks kraavi sõit :D :D
Maigi autol tuleb liikumine keelata,ma oleks ükspäev raamatukogu juures mammi alla ajanud...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 15, 2011 1:20 am    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Ott kirjutas:
Maik kirjutas:
Mõtlesingi,et kas pean ise Priidu juurde masinat vaatama minema ,jutte nagu kuuldud juba.. õnneks piltidest piisab :D Igapäev nagunii möödasõit sealt .



Ja kui mina ükspäev Priidu poole tyyrisin siis jäin su krevetti vahtima nii, et äärepäealt oleks kraavi sõit :D :D
Maigi autol tuleb liikumine keelata,ma oleks ükspäev raamatukogu juures mammi alla ajanud...

Mis sellel Maiki autoga seost on muidu ?!?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 166, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024