open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 25, 2011 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Oleneb vanast kastid, 80 plekid lendavad küll kiirelt minema .D, vana usa maastur jällegi sõidab läbi seina siiamaani .D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Köst Coast
Aktiivne külaline


Liitunud: 5 Dets. 2009
Postitusi: 28
Asukoht: Viljandi @ Köst Coast

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 25, 2011 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Jees

_________________
Autoremont, keretööd, värvimine, metallitööd, aretustööd ja varuosad! Köst Coast Customs
Jakobsoni 75; Tel 5579095
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 25, 2011 7:51 pm    Teema: Vasta viitega


_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 25, 2011 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

rahu mehed...
pole ükski auto nii turvaline, kui räägitakse :D
Jah, see on tõsi, et auto, mis lähem rohkem känkra, on tõesti turvalisem, sest neelab löögid igast nurgast.. Oma kogemus ütleb, et Volvo 740, 90km/h ja metssiga. Mina võitsin seekord, sest volvo oli lihtsalt nii turvaline.. aga selle esiveolise käsnaga ei julge enam kuhugi minna... Jah, reklaamivad küll, aga nende "turvaline aeg" lõppes viimase tagaveolise volvoga.. Edasi toodetakse juba hiina käkke, sest hiinlased ei oska korralikke autosid toota, oli neil vaja Volvo ära osta...
skoda ja volvo võrdlemine on praegu küll sama mõistlik nagu nutta BMW M5 kütusekulu üle..
õnnetuse põhjus võib seisneda ükskõik milles - halb tee, nähtavus, rehvid, tervis, mehaaniline rike autol, vms.. Või kõik kokku.
Youtubes on hea video - http://www.youtube.com/watch?v=6dI5ewOmHPQ
Kui arvestada, et mõlemad liikusid kiiruse piirides,sis võib vabalt võtta, et samahästi sõida vastu betoonseina millega tahes, ka kallima autoga võid kalmistule end sõita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 12:14 am    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Sa ei saa ikka pihta, millest jutt käib.
Viiendat korda räägid ühte ja sama juttu juba... aitab, sa ei saa aru ja ilmselt ei hakkagi aru saama, teema jääb sinu jaoks liiga keeruliseks nähtavasti.

Mind ei huvita mida Volvo kuskil räägib või arvab, ma ei sõida Volvoga, sa juba ükskord aru. Point on aga selles hoopis, et nii naiivne ei maksaks ikka olla et võrdled omavahel 10 aastase vahega autosid ja leiad et oled veel supertark! Las inimesed ise otsustavad mida ostavad, ei ole ilus oma arvamust peale suruda, isegi siis mitte kui oled moderaator... või jumal.
Mind ei koti see üldse mida sa minust arvad, kui see sinu enesetunnet kuidagi äkki tõstab, kui muidugi tõstab, või äkki saavad su veljed paar tolli juurde sellest!? Who the fuck anyway cares about it?!
Inimesed ei osta autosid turvalisuse järgi, kui otsid turvalisust, siis istu kodus ja looda et lagi pähe ei kuku!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!


Viimati muutis seda vahur73 (Kolm. Okt. 26, 2011 2:13 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 2:06 am    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Just!

Ühesõnaga uut/kasutatud autot ostma minnes ei tuleks kuulata "Volvo on turvaline" juttu, sest sa võid arvestada, et on tegelikult ka muid (sama)turvalisi autosi, mida vaadata.

"on turvaline" võib tänapäeval pea iga auto kohta öelda ja turvalisus müügiargumendina minu puhul kohe üldse ei töötaks. Volvo esinduses kindlasti seda siiani tehakse. Hea oleks küsida "Turvalisem millest?".

Ka minu 11a vanal autol on 6 airbagi ja EURO NCAP-i järgi suhteliselt turvaline auto. Kas 11a vanune samast klassist Volvo on turvalisem?
Jutu point oligi, et ei ole. Ja üldiselt üritatakse väita, et vanad "kastid" on veel eriti turvalised, kuna need on rängast metallist ja kaaluvad 2 tonni. No ei ole neile tänapäeva autodele vastast, ei ole.

Loodan, et peale pikka ja mõttetut lahmimist sel vahuril koitma hakkab.

Kuule mul on neid bemme ka olnud sitaks, pole nad nii autod midagi kui räägitakse jutt käib siis mudelitest E36, E39, E46 ja nendest uuemad! Ja see sinu E46 pole enam BMW vaid so called bemari! Õigete BMWde tootmine suri koos E30, E34 ja E32 mudelitega, isegi need viimased olid juba siukesed pooletoobised, seega julgen väita et BMWde tootmine suri 80ndate keskel juba välja. See millega sina kulged on banaan, olgu tal kasvõi 100 airbagi, aga see pole enam BMW vaid BMW tehase vituloputus!
Need vanad kastid näevad stiilsed välja vähemalt nende igapäevaste juustude kõrval ja mis seal salata, ei pea pidevalt ka juhtme otsas kükitama!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 2:24 am    Teema: Vasta viitega

Kunagi üle 10 aasta tagasi sai ka minu bemarihullus läbi, enne seda oli täpselt nii et teised autod polnud autod eriti mis Fordi ja Opelisse puutus, aga noh mõistus tuli koju lõpuks. Läbi sai n.ö. viimane puberteet.
Ma ei ütle et nad halvad autod on, aga midagi erilist ka ei ole! Ja roostetavad nagu iga teine auto kui hoolt ei kanna. Jah korraliku E23 eest annaks kasvõi viimase ära! Eriti veel kroompeeglitega isendi eest!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:17 am    Teema: Vasta viitega

Vahur kuule, ühes teemas solvud kui sinu auto kohta midagi halvasti mainiti ja nüüd siin teemas pritsid sappi nii et kõigile jagub?
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 9:50 am    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Alan kirjutas:
Just!

Ühesõnaga uut/kasutatud autot ostma minnes ei tuleks kuulata "Volvo on turvaline" juttu, sest sa võid arvestada, et on tegelikult ka muid (sama)turvalisi autosi, mida vaadata.

"on turvaline" võib tänapäeval pea iga auto kohta öelda ja turvalisus müügiargumendina minu puhul kohe üldse ei töötaks. Volvo esinduses kindlasti seda siiani tehakse. Hea oleks küsida "Turvalisem millest?".

Ka minu 11a vanal autol on 6 airbagi ja EURO NCAP-i järgi suhteliselt turvaline auto. Kas 11a vanune samast klassist Volvo on turvalisem?
Jutu point oligi, et ei ole. Ja üldiselt üritatakse väita, et vanad "kastid" on veel eriti turvalised, kuna need on rängast metallist ja kaaluvad 2 tonni. No ei ole neile tänapäeva autodele vastast, ei ole.

Loodan, et peale pikka ja mõttetut lahmimist sel vahuril koitma hakkab.

Kuule mul on neid bemme ka olnud sitaks, pole nad nii autod midagi kui räägitakse jutt käib siis mudelitest E36, E39, E46 ja nendest uuemad! Ja see sinu E46 pole enam BMW vaid so called bemari! Õigete BMWde tootmine suri koos E30, E34 ja E32 mudelitega, isegi need viimased olid juba siukesed pooletoobised, seega julgen väita et BMWde tootmine suri 80ndate keskel juba välja. See millega sina kulged on banaan, olgu tal kasvõi 100 airbagi, aga see pole enam BMW vaid BMW tehase vituloputus!
Need vanad kastid näevad stiilsed välja vähemalt nende igapäevaste juustude kõrval ja mis seal salata, ei pea pidevalt ka juhtme otsas kükitama!


loodan, et opeliod on vähemalt siiamaani SUPER autod nagu nad on olnud terve elu .. :1
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 9:55 am    Teema: Vasta viitega

Haha, teate mis... Nüüd oleks aeg pilukate toodangu kallal võtma hakata
_________________
I spend way too much time online!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Lgp, härra vi*uloputus, Sinu arust on normaalne selliseid postitusi siia teha?
Kui ei oska normaalselt ennast väljendada, mine sodi oma peldiku seina.
Süda läheb pahaks su teksti peale. Siin ei ole mingi pubi suitsunurk, kus oma maailmaviha välja elada. Katsu nii kirjutada, et teised inimesed ka aru saavad ja ei pritsi paska iga lausega.

Vastik on.

Tervitades,
Ivo.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 11:12 am    Teema: Vasta viitega

Oleks ma siis vaid midagi Opeli kohta halvasti öelnud
Jutt käis rahulikult Volvost, julgesin ühe näite tuua enda vituloputuse näol ja siis jäin järsku mina isiksusena ette ja auto millega ma sõidan... Noh, mis seal ikka

Ahjaa, isegi veljed suutsid juba ette jääda

Tsiteerin::
Mind ei huvita mida Volvo kuskil räägib või arvab, ma ei sõida Volvoga, sa juba ükskord aru.


Arvad, et avalikus foorumis kõik sõnavõtud on sinule pööratud?


Viimati muutis seda Alan (Kolm. Okt. 26, 2011 11:28 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 11:26 am    Teema: Vasta viitega

Te vist ei saanud aru. 30 aastat ja rohkem tagasi sai klient peale embleemi ka kvaliteedi, tänapäeval saab klient vaid embleemi ja kvaliteedi asemel hoopis pideva peavalu koos hunniku turvapatjadega.
Tegelikult käis jutt vanadest kastidest. Vana kast kestab kauem kui need uued kastid koos nende elektrooniliste viguritega.
Tänapäeval on autokontsernid endale paksu nahka (loe raha) piisavalt selga kasvatanud nii et kvaliteet on muutunud kvantiteediks. Siis kui euroopa autoturul 50ndatel ja 60ndatel elu hakkas rohkem juurde tulevate värskete markide ja mudelite näol kihama, vajasid kontsernid igat senti et end üles töötada ja kasumit teenida. Tänapäeval neid see enam ei koti, kas sinu auto on kvaliteetne, aeg on edasi läinud. Näiteks 60ndatel poleks Chevrolet unes ka hakanud mingeid Daewoosid tootma, see oleks firma uhkuse pihta käinud.
Tallinn - Tartu maanteel kus kiirused on meeletud ja piirangutest kinni ei peeta, ei saa küll enam väga kihla vedada et millise auto sõitjad pääsevad eluga ja millises sõitjad saavad hukka. Vahet ei ole kas on turvaline või mitte, sellise laksu puhul võid juba ette matusebürood teavitada!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

väljas on päris hea ilm
bufu, tulen reedel sind vist külastama. tagumisi piduriklotse tarvis..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kandke parem pimedatel tänavatel helkureid..!
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
vahur73 kirjutas:
Alan kirjutas:
Just!

Ühesõnaga uut/kasutatud autot ostma minnes ei tuleks kuulata "Volvo on turvaline" juttu, sest sa võid arvestada, et on tegelikult ka muid (sama)turvalisi autosi, mida vaadata.

"on turvaline" võib tänapäeval pea iga auto kohta öelda ja turvalisus müügiargumendina minu puhul kohe üldse ei töötaks. Volvo esinduses kindlasti seda siiani tehakse. Hea oleks küsida "Turvalisem millest?".

Ka minu 11a vanal autol on 6 airbagi ja EURO NCAP-i järgi suhteliselt turvaline auto. Kas 11a vanune samast klassist Volvo on turvalisem?
Jutu point oligi, et ei ole. Ja üldiselt üritatakse väita, et vanad "kastid" on veel eriti turvalised, kuna need on rängast metallist ja kaaluvad 2 tonni. No ei ole neile tänapäeva autodele vastast, ei ole.

Loodan, et peale pikka ja mõttetut lahmimist sel vahuril koitma hakkab.

Kuule mul on neid bemme ka olnud sitaks, pole nad nii autod midagi kui räägitakse jutt käib siis mudelitest E36, E39, E46 ja nendest uuemad! Ja see sinu E46 pole enam BMW vaid so called bemari! Õigete BMWde tootmine suri koos E30, E34 ja E32 mudelitega, isegi need viimased olid juba siukesed pooletoobised, seega julgen väita et BMWde tootmine suri 80ndate keskel juba välja. See millega sina kulged on banaan, olgu tal kasvõi 100 airbagi, aga see pole enam BMW vaid BMW tehase vituloputus!
Need vanad kastid näevad stiilsed välja vähemalt nende igapäevaste juustude kõrval ja mis seal salata, ei pea pidevalt ka juhtme otsas kükitama!


loodan, et opeliod on vähemalt siiamaani SUPER autod nagu nad on olnud terve elu .. :1


Opel jääb ka kohe koguaeg ette :D Jah, neil oli rooste haigus mingitel aastatel, ei vaidle vastu. Samas nüüdseks saanud sellest samasugune müüt nagu see, et Volvo on maailma turvalisem auto. Eks kõigil tehastel mingid standardid mille järgi ehitatakse(turvalisuse mõttes). Mul on mõned vanemad opelid olnud, üks neist mädanes küll hoolega kuid muud suurt küll ei täheldanud. Juppide hinnad väga normaalsed ja ei ütleks, et nad hullult laguneksid. Samamoodi pole midagi head/halba bmw kohta öelda.
Aga Riisikad, ai blaa....emal Nissan Almera. Raibe mädaneb küll hullu moodi

Hea, et meil ikka vaba teema on :) Suud puhtaks :)!
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 1:51 pm    Teema: Vasta viitega

30 aastat tagasi oli aasta 1980. Kogu tootmine põhines absoluutselt teistel põhimõtetel.
1. Ei saa võrrelda autosid praegu ja 30 aastat tagasi, kuna ühist on neil ainult 4 ratast ja sisepõlemismootor.
2. Kas sa tõesti arvad et autod on praegu halvemad kui siis? Mis praegu halvem on? Vastupidavus? Uued autod on roostekindlamad, ökonoomsemad, turvalisemad. LISAKS sellele on neil kindel projekteeritud aeg (läbisõit jne) mille auto peab vastu pidama. Peale selle aja lõppu peaks olema auto võimalikult lihtsalt ümbertöödeldav. Enamus autodest kestavad selle ettenähtud aja ära ja veel kauemgi. Nad ei leki nii palju. Vähem igasugust saasta tuleb neist keskkonda (1 auto kohta siis). Kui kõik maailma autod vastaks 1980-date aastate standarditele, oleks maailmas ikka päris õnnetu seis. Selge on, et autotehased töötavad välja järjest mugavamaid sõidukeid, et Sa ostaks just nende auto. Ma ostaks ise ka uue auto. Kahjuks minu rahakott ei võimalda ning pean leppima vana autoga. Aga eelistaks uut iga kell.

Autotöötmise filosoofia on ju täielikult muutunud 30 aastaga. Auto ei ole ese, mille eest sa ise hoolitsed. Uus auto on nagu teenus, mille eest sa pidevalt tasud. Ja raha viid spetsialistile, kes autot hooldab, et Sina saaks muretult A->B liikuda.

See, et Eestis on selline teenus võrreldes palkadega ülehinnatud jne jne on juba teine teema.


vahur73 kirjutas:
Te vist ei saanud aru. 30 aastat ja rohkem tagasi sai klient peale embleemi ka kvaliteedi, tänapäeval saab klient vaid embleemi ja kvaliteedi asemel hoopis pideva peavalu koos hunniku turvapatjadega.
Tegelikult käis jutt vanadest kastidest. Vana kast kestab kauem kui need uued kastid koos nende elektrooniliste viguritega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Asjad ikka arenevad paremaks, mitte ei taandarene, nagu mõni siin.
Mul ei tule ka hetkel ühtegi asja pähe, mis oleks aastatega halvemaks arenenud.
Aga eks endiselt leidub inimesi, kes arvavad et Sigull on tänu oma lihtsusele parim auto, kineskooptelerid on need kõige ilusama pildiga ja kassettmakk on töökindlam, kui miski muu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Asjad ikka arenevad paremaks, mitte ei taandarene, nagu mõni siin.
Mul ei tule ka hetkel ühtegi asja pähe, mis oleks aastatega halvemaks arenenud.
Aga eks endiselt leidub inimesi, kes arvavad et Sigull on tänu oma lihtsusele parim auto, kineskooptelerid on need kõige ilusama pildiga ja kassettmakk on töökindlam, kui miski muu...


Puhas kuld
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ROJEV
Satub siia tihti


Liitunud: 27 Nov. 2007
Postitusi: 140
Asukoht: Vahtra tn.

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
..... kes arvavad et Sigull on tänu oma lihtsusele parim auto, ........


eee, mina arvan!
On muidugi mõned ,,AGA-d,,.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Rääkige palju maksab EMT netipulga katkestamine 3G?

Teate mis on tüütu? Kui üritad püsikat saada oktoobrist saadika aga siiani pole saanud midagi ja ilmselt läheb veel aega ?

Ja kui 10-nendaks oli 3g pulk mahupiirangu ületanud ja ülejäänud kiirus on 10-13KB/sec mis jagatud 2 arvuti peale? Vot siin kogemusest puutub ainult Ingel kes möödaminnes küsib,et kas nussi tahad ja siis teeb jagab kiiruse veel neljaks...

Ja Rollingdoorsi garage uste puldid mis jäid puudu 3 tk,on tulemata juba 3 kuud ja kõik emailid ja kõned on siiani lõppenud tulemuseta (eilne email sisaldas veel kõrist kinnihaaramisi ja muid sisukaid asju neile , kas ei midagi)


Ootamine on mõnus, aga vat mulle eriti ei istu....
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....


Viimati muutis seda Maik (Kolm. Okt. 26, 2011 8:09 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Asjad ikka arenevad paremaks, mitte ei taandarene, nagu mõni siin.


Osade autode disain areneb küll mõnikord halvemaks mu meelest!
Aga see pigem maitse asi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Rääkige palju maksab EMT netipulga katkestamine 3G?



Leppetrahv elisal oli vist 65 euri, eks emt-l ka sinna kanti vast. Palju EMT-l see mahupiirang on 15GB kuus või.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Rääkige palju maksab EMT netipulga katkestamine 3G?

Ja kui 10-nendaks oli 3g pulk mahupiirangu ületanud ja ülejäänud kiirus on 10-13KB/sec mis jagatud 2 arvuti peale? Vot siin kogemusest puutub ainult Ingel kes möödaminnes küsib,et kas nussi tahad ja siis teeb jagab kiiruse veel neljaks...



Miks ei vali oma mobiiltelefonilt numbrit 123, et palju maksab?
Kas on piiramatu netipakett? Kui jah, siis ilmselt mingit filme ja muusikat aint alla tiridki. Need netipulgad pole mõeldud ebaseaduslikuks tegevuseks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ise kasutan igapäevaselt Tele2 interneti pulka. Väga mugav. Mingit lisatasu maksma ei pea. Nelja paketi vahel sai valida ja valisin ise ~12 €/kuu paketi.
Andmemaht piiramatu.
https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/572
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
Ise kasutan igapäevaselt Tele2 interneti pulka. Väga mugav. Mingit lisatasu maksma ei pea. Nelja paketi vahel sai valida ja valisin ise ~12 €/kuu paketi.
Andmemaht piiramatu.
https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/572


Piiramatu my ass
Loe peenikest kirja ka vahepeal :)

•Kõigile Tele2 Interneti pakettide kasutajatele rakenduvad interneti kasutamise tingimused, sh Mõistliku kasutamise põhimõte.
•Mõistliku kasutamise põhimõte – alates 30 GB andmesidemahu täitumisest kalendrikuus, võib Tele2 vähendada kuni jooksva kalendrikuu lõpuni teenuspaketis sisalduvat andmesideteenuse maksimumkiirust kiiruseni 200kbit/s allalaadimisel ja 64 kbit/s üleslaadimisel
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Maik - Y U still using EMT? :D
EMT pole mahupiirangut, küll on aga 7GB täitumisel kiirusepiirang, mis on üsna tüütu, kuna isegi netipank ei avane.
Otsi seda raadiointervjuud HV'st. Pole ime, et peale seda 90% Elisasse üle kolisid. Ise olen küll Mintiga rahul. 20GB nänni alla tõmmatud (diiselmootorimaterjalid, kui aus olla ja ESITronic) ja endiselt öösiti 1mbps kiirus.
paremini 6€ kulutada on raske.. :D kahju, et ükski netipulk skaipi ei vea Ei EMT, ei Tele2, ei Mint...

Tore näha, et lõpuks olete ära leppinud sellel autode teemal. :D ei ole mõtet tülli minna, mine tea, kuna keegi võib vajalikku teenust pakkuda.

***
krt, istun ämma juubelil, ¹ampad juba hinge all.. vrsti tuttu ära.. Kuradi diiselmootorid päevast päev, ikka väsitab küll...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:

Need netipulgad pole mõeldud ebaseaduslikuks tegevuseks.


Tegelikult on võimalik see 30GB täiesti legaalselt ära kasutada. Ja kas mitte EMT-l polnud see mahupiirang 15GB peal, seega veel lihtsam :)
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mario kirjutas:

kahju, et ükski netipulk skaipi ei vea Ei EMT, ei Tele2, ei Mint...



Minul küll mint free variandiga skype töötab.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:32 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Maik kirjutas:
Rääkige palju maksab EMT netipulga katkestamine 3G?

Ja kui 10-nendaks oli 3g pulk mahupiirangu ületanud ja ülejäänud kiirus on 10-13KB/sec mis jagatud 2 arvuti peale? Vot siin kogemusest puutub ainult Ingel kes möödaminnes küsib,et kas nussi tahad ja siis teeb jagab kiiruse veel neljaks...



Miks ei vali oma mobiiltelefonilt numbrit 123, et palju maksab?
Kas on piiramatu netipakett? Kui jah, siis ilmselt mingit filme ja muusikat aint alla tiridki. Need netipulgad pole mõeldud ebaseaduslikuks tegevuseks.


Ma ei tea,pole elusees valinud 123 numbrit võibolla sellepärast?
ja EMT-l pole see odavam piiramatu pakett, eks sai mõned filmid tiritud ja youtubes istutud ja sellest piisas. Arvestasin küll,et saan pikalt soomes istutud ja suht suva,et eestis nett slow on aga huiatki. Saaks püsika sisse, katkestaks ära. Nüüd asi venib ja ime pole kui tuleb järgmine kuu KA maksta. See nagu sakib. Oleks pidanud Elisa ikka valima, sellel ei piirata minuteada nii ära nagu EMT.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

toitz, sul ongi vist see, et Free paketil pole piirangut :) Too on suht kiire.
Mul on see Light, ja kui enda video ka saata, siis on kaka.. teise video puhul ei haki.
Aga ma siiski ei nuta. Saab suva ajal suva kohas netis olla, kui mobla levi aind on. :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Mario kirjutas:
toitz, sul ongi vist see, et Free paketil pole piirangut :) Too on suht kiire.
Mul on see Light, ja kui enda video ka saata, siis on kaka.. teise video puhul ei haki.
Aga ma siiski ei nuta. Saab suva ajal suva kohas netis olla, kui mobla levi aind on. :D


free pakett on piiratud kiirusega 1Mbit/sec aga skype kõnesid saab teha, videokõnet pole proovinud
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

MINT tõesti eestis kõige mõistlikum... parimad kiirused mõõdeti igas linnas, 50GB "mõistlik kasutamine" vs 15GB ja ei mingeid hard-limiteid - ei tõmmata kiirust alla.
Limiit rakendatakse ainult siis, kui sa oled julgelt üle 50GB ragistanud ja sikutad torrenteid/raiskad bandwidthi ja teised kannatavad selle arvelt... siis istud kuu lõpuni 200kbit/s kiirusel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei tea ma kasutan ühikas minti ja olen väga rahul selle kiirusega, kõik asjad saavad tehtud
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

Mul ka kodus vanas rahas 100- eegune elisa pulk. Toimib paremin kui emt ja tele2(olen laenanud, kuna need ei toimi, teatud kohtades)
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tele2 puhul Skype's nii tavakõned kui ka videokõned toimivad edukalt. Okei seda peenikest kirja 30 GB kohta tõesti ei ole lugenud :D Aga vaatasin, et kuu ajaga olin kasutanud natuke üle 6 GB. Kasutan niisama netti, tirin filme ja istun youtubes. Siiani pole keegi midagi piiranud.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Elisa 3,5G levi on küll väga hea,nuriseda ei saa...isegi metsas võib netis istuda...ja seda PIIRAMATULT
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 11:00 pm    Teema: Vasta viitega

Noo 200KB/sec peale piirata? See mul max üldse ehk 2mbit pulk ju ongi?
See küll mingi piirang pole ju. Kunagi oleks see"piirang" suht kiire nett olnud, kahjuks suvaline delfi esileht juba on väga väga mahukas asi...

Emtil oli too aeg lihtsalt see kampaania,et 4 kuud 1 eur kuumakse ja midagi oli vaja,et vettet tuneda kohas kus ei olnud netti,et surida. Nüüd tuleb siis valustalt ära lõpetada vist,

Hea on ka see,et mul on telefonil samuti Elisa 3g neti piiramata nett, AGA telefoni usb laadimispistik vist läks katki nii 3 nädalat tagasi, käis remondis,kus tehti MITTE MIDAGI 2 nädalat, ehk siis seda maksan veel lisaks. Preaguses telefonis ma seda 3g-d aga ei kasuta... ehk meeldiv variant see ka nagu. Tellisin eile siis 3,5euri eest external laadija + aku ära ... saab vähemalt edasi kasutada... kasulikud remonditöökojad eestis ma ütleks. Vil maksab ainult aku 12 e btw.

Preagu on surfamine ikka väga nõme, loading ikoon on see mis põhiliselt igal lehel - seda posti olen kirjutanud mingi 2 minutit ja siiani loadib "midagi" siin lehel ? Proovisin teha ruuter.ee pikka testi ja KANNATUS sai lihtsalt otsa 2x järjest kusjuures... lühikese testi tulemus:

Kulunud aeg - 71.723 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti

116959 bit/sec
114.2 Kbit/sec
0.1 Mbit/sec
14.3 KB/sec

Poes võiks sellegipoolest mõnnata,et parem maksan teile 65e kui kasutan selliste nõmedate piiranguteta edasi :D Müüjal sellest muidugi suva kahjuks aga no midagi ikka


Btw juhuslikult leidsin õpetuse kuidas alati automaatselt ühenduda netipulgaga , jätan märgi maha siia http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=509058
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....


Viimati muutis seda Maik (Kolm. Okt. 26, 2011 11:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

mhh...affikari :D top gearis lasid astra gsi õhku
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

mõni aff keerab siin üle katuse ma olen näinud
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
mõni aff keerab siin üle katuse ma olen näinud



_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
mõni aff keerab siin üle katuse ma olen näinud


aga ma ei usu, et nägid seda
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 26, 2011 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

See krdi mint on igavene käkk, ärge seda küll endale muretsege. Vahest lööb keset netisessiooni lihtsalt kirja ette et teenust ei ole ja siis nussib teinekord mitukümmend minutit, enne kui jälle teenuse kuskilt leiab. Olen mitu korda ka maha installinud ja siis uuesti peale installinud, siis aitab ka.
Aga olen loobunud vahetusest hetkel sest ei taha seda leppetrahvi ka maksta ja ma käin suht vähe netis.
Pulgainterneti valisin tänu sellele et äike käis läpakast üle ja peale äikest enam juhtme internetti taha ei võtnud, samuti lõi kõllid tummaks. Arvatavasti emaplaadi külge integreeritud värk ja seda enam parandada ilma emaplaati asendamata ei saa ja emaplaat läheb liiga kalliks, siis juba parem uus arvuti üldse.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 2:10 am    Teema: Vasta viitega

ivo86 kirjutas:
30 aastat tagasi oli aasta 1980. Kogu tootmine põhines absoluutselt teistel põhimõtetel.
1. Ei saa võrrelda autosid praegu ja 30 aastat tagasi, kuna ühist on neil ainult 4 ratast ja sisepõlemismootor.
2. Kas sa tõesti arvad et autod on praegu halvemad kui siis? Mis praegu halvem on? Vastupidavus? Uued autod on roostekindlamad, ökonoomsemad, turvalisemad. LISAKS sellele on neil kindel projekteeritud aeg (läbisõit jne) mille auto peab vastu pidama. Peale selle aja lõppu peaks olema auto võimalikult lihtsalt ümbertöödeldav. Enamus autodest kestavad selle ettenähtud aja ära ja veel kauemgi. Nad ei leki nii palju. Vähem igasugust saasta tuleb neist keskkonda (1 auto kohta siis). Kui kõik maailma autod vastaks 1980-date aastate standarditele, oleks maailmas ikka päris õnnetu seis. Selge on, et autotehased töötavad välja järjest mugavamaid sõidukeid, et Sa ostaks just nende auto. Ma ostaks ise ka uue auto. Kahjuks minu rahakott ei võimalda ning pean leppima vana autoga. Aga eelistaks uut iga kell.

Autotöötmise filosoofia on ju täielikult muutunud 30 aastaga. Auto ei ole ese, mille eest sa ise hoolitsed. Uus auto on nagu teenus, mille eest sa pidevalt tasud. Ja raha viid spetsialistile, kes autot hooldab, et Sina saaks muretult A->B liikuda.

See, et Eestis on selline teenus võrreldes palkadega ülehinnatud jne jne on juba teine teema.


vahur73 kirjutas:
Te vist ei saanud aru. 30 aastat ja rohkem tagasi sai klient peale embleemi ka kvaliteedi, tänapäeval saab klient vaid embleemi ja kvaliteedi asemel hoopis pideva peavalu koos hunniku turvapatjadega.
Tegelikult käis jutt vanadest kastidest. Vana kast kestab kauem kui need uued kastid koos nende elektrooniliste viguritega.

30 aastat tagasi võisid oma auto tee peal ise ära parandada, kui just polnud mõnd surmahäda autol küljes, tänapäeval peadki just nimelt spetsialisti juurde viima ja pistiku otsa ühendama iga sitase anduri või muu elektrihäda pärast, ja need spetsialistid muidugi mõista koorivad sult seitse nahka seljast, peale mida pole ka kindel kas ümber nurga kaugemale jõuadki. Tänapäeva autot ei juhi mitte inimene, vaid posu mõttetuid andureid, mille üle sul lihtsalt puudub kontroll, kui sul juhuslikult mõni OBD tester ei vedele kindalaekas. Päris uute autode puhul ei aita enam isegi OBD tester vaid vaja läheb juba spetsiaalset sellele margile omast diagnostika tarkvara. Võta kasvõi Mersud, sa ei saagi ise õli vahetada, et lihtsalt sõidad garaazis kanalile, keerad punni eest ja lased vana õli välja, ei kus sa sellega.
Võtame näiteks vana Omega A 2 liitrise 85kw või mõne vana Audi või Volkari, no problemo, isegi noviits vahetab nendel hammasrihma ära, proovi seda teha ka Insignia puhul, ei saagi, sest tehas on kõik nii kinni ehitanud, et sa mitte oma näppe sinna ei topiks ja raha ikka esindusse tassiks, isegi pärast garantiiaja lõppu. Ja nii kõigi autodega.
Meie riigi elatustase on tõesti sigakõrge, et käia pidevalt autoriseeritud spetsialistide juures kuskil esinduses. Inimesed vaatavad kuidas ots otsaga kokku tulevad.
Tänapäeva auto ei roosteta tõesti, ja roostetavad veel kuidas, isiklikult nägin 3 aastat vana Tourani, millel oli tagumine tiivakoobas täiesti läbi ussitanud, kusjuures logar oli veel peal ja aru ei saanudki, aga kui logari eemaldas tuli sealt kena rossteuss välja.
Isegi uued Mesad roostetavad. Auto on seni roheline, kuni omanikul jätkub raha juppide ja lugematul hulgal andurite ostuks ja remondiks, aga meil siin eestis muud ei loegi kui et kes teeb odavat remonti seal või seal kandis, või siis et kas ma leian oma A8le või 7 seeria bemarile lammarist selle või selle anduri või puksi või et äkki sobib sinna mõni odavam jupp külge.
Aga nii on, meie heaolu ühiskond piirdub Toompea seltskonnaga.
Elu on seni ilus ja roheline, kuni autol on garantii, kui see otsa saab, müüakse see auto näiteks esindusele tagasi ja selle ostab keegi ära, kes esindusest uut osta kas ei taha või ei suuda. See tähendab seda et tehas ei pleki enam midagi kinni peale kere võib olla ja kõik tuleb maksta enda taskust, siit algavadki teise ringi kasutuses oleva autoomaniku rõõmud. Paljudel pole sellist raha et iga pisike asi kohe välja vahetada, lükatakse edasi ja nii ta on. Seni kuni autol on garantii, on omanikul vaid üks mure, maksta kinni hooldus, muretseda kindlustuse eest ja tankida.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 2:40 am    Teema: Vasta viitega

Mis turvalisusesse puutub, siis 12 ja enam aastat tagasi oli see kõigil autodel veel arengujärgus kui võrrelda tänapäevastega, nüüd on hulk aastaid möödas ja uusi autosid peale tulnud, ka Volvosid ja elu on edasi läinud. Tollel ajal toodetud nii mõnegi teise autoga sellist avariid tehes oleks võinud keegi autos surma saada, teiseks ©kodas viibis ainult üks inimene ja see oli juht, samal ajal Volvos viibis avarii hetkel suisa 3 inimest, neist 2 ees ja kui ma hästi mäletan sai ©koda obaduse kunde poolde, kus reisijad üldse polnudki. Volvos viibinud 3 reisijat lisavad ka juba pisut kaalu juurde auto enda kaalule.
Ma ei viitsi vaielda, aga vaadake pilte sellest avariist, ka ©koda avarii tabanud nurk oli täiesti sees, seega kuna seal keegi ei viibinud, ei olnud ka hukkunuid.
Asja uba on selles, et ei saa mingi ühe auto ja avarii põhjal hakata tegema järeldusi, et ok selle automargi turvalisus on sitt mis sitt. Tegemist on ikkagi üle 12 aasta ja ehk vanemagi Volvoga. Teedel on ammu liikumas juba uuema põlvkonna Volvosid.
Just nimelt Alan, elu läheb edasi ja turalisus paraneb isegi Volvol!
See teema minu jaoks lõppenud!
Davai ma tudule!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 8:28 am    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
See krdi mint on igavene käkk, ärge seda küll endale muretsege. Vahest lööb keset netisessiooni lihtsalt kirja ette et teenust ei ole ja siis nussib teinekord mitukümmend minutit, enne kui jälle teenuse kuskilt leiab. Olen mitu korda ka maha installinud ja siis uuesti peale installinud, siis aitab ka.
Aga olen loobunud vahetusest hetkel sest ei taha seda leppetrahvi ka maksta ja ma käin suht vähe netis.
Pulgainterneti valisin tänu sellele et äike käis läpakast üle ja peale äikest enam juhtme internetti taha ei võtnud, samuti lõi kõllid tummaks. Arvatavasti emaplaadi külge integreeritud värk ja seda enam parandada ilma emaplaati asendamata ei saa ja emaplaat läheb liiga kalliks, siis juba parem uus arvuti üldse.


Aga on ju olemas välised võrgukaardid, mis käivad samuti USB pessa. Pole ju vahet mis pulk sul usb otsas seisab, kas netipulk või võrgukaart. Ja eks need mobiilsed internetid on pigem varuvariandid, traatühendusega võrrelda on natuke naljakas.
Pulk peab ka korralik olema, mina oma pulgaga sain soomaal pea 2mbit ühenduse kätte ja seda keset sood ja elisaga.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 9:03 am    Teema: Vasta viitega

Vahur su jutt on õige,aga siiski ka mina pooldan tehnoloogia edasiarendamist. Ja kui ei toimu edasiminekut toimub järelikult tagasiminek sisuliselt arengus. Areng peitub teadmistes ja kui neid teadmisi rakendakse kuskil.

Aafrika riigid on aastasadadega arenenud niipalju,et nüüd kooritakse banaan ära enne söömist, seda ju ei tahaks ? Mina kindlasti ei tahaks sõita siguli taolise autoga järgmised paarsada aastat näiteks.

Fakt on,et LIHTSAMAKS - ei arene midagi. Tulevikus sa mõtled - küll olid need 21 esimese sajandi autod ülilihtsad, vaid 100 optilisel teel juhitavat juhtplokki autos ja vaid mõnikümmend olulist andurit! Päris kindlasti on tulevikus juba lähiajal järjest enam vesinikku ja elektrit söövaid autosid täis ja seal ei ole preaguste teadmistega enam väga midagi peale hakata.

Ma usun,et mina näen mingid suht ägedad robotid ja autod veel ära, kui ma just homme surma ei saa või midagi. 30aastaga areneb meeletult - kui ma olin väike oli meil ziguli ja fiat 127 peres.

30aastat tagasi ei olnud sul arvutit, haiglaravi, süüa,tehnikat, riideid.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 9:33 am    Teema: Vasta viitega

Olen teie vaidlus teemasid jälginud ja järjest rohkem jääb mulje, et Vahur on leidnud foorumi, kus end välja elada, üritab oma tarkusi, teadmisi ja tõekspidamisi teistele peale suruda. Mida sa küll sööd et nii tark oled? Keegi midagi sulle vastumeelset ütleb, lähed kohe käima nagu vana oooopel Kõrvalt suht koom lugeda su lapsikut käitumist. Nõustun, et foorumisse on aeg ajalt värskust vaja, kuid kas sellise pakumise ja ropendamise näol nagu Vahuri postitustest välja võib lugeda. Mõnes postituses lausa provotseerid teistega et saaks edasi kraagelda. Modede aemel oleks juba ammu karistanud sellise suuvärgi ja käitumise eest. Tegemist on siiski avaliku kohaga. Kui avalikus kohas normaalse inimese moodi käituda ja suhelda ei mõista siis pole kas kodu või koolikasvatusest midagi kõrvade vahele jäänud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mnjah
Satub siia tihti


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 213
Asukoht: Männa

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 10:33 am    Teema: Vasta viitega

vip001 kirjutas:


Suht päri selle arvamusega aga käima minemisega tuli meelde:

Autoremondilukksepp on kohtu ees.Teda süüdistatakse ämma mõrvamises. Kohtunik:"Rääkige siis palun kohtule,kuidas see asi juhtus". Lukksepp aus maamees:"No oli tööjuures palgapäev. Võtsime sõbraga paar pudelit viina,siis läksin koju... Teen välisukse lahti ja oh sa pimevaim,ämm ukse peal ees. Too käivitus kohe poolest pöördest,äigasin siis talle laternate vahele,
nii et radikas tilkus,aga see raibe lendas nii,et viis tagasillaga pool ahju kaasa ja jäi siis nurgas tühikäigul tiksuma, astusin siis talle ligi,tömbasin õhuklapi kinni ja nii ta lõpuks välja surigi."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 12:06 pm    Teema: Vasta viitega


_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 182, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024