open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Võrus peabki juba hommikuti auto klaasidelt jääd kraapima
Kuidas Viljandis?
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
Võrus peabki juba hommikuti auto klaasidelt jääd kraapima
Kuidas Viljandis?


Viljandis sai eelmisel reedel esimest korda hommikul jääd kraabitud, ja samuti eile hommikul oli aken jälle jääs. Seda siis kella 8 paiku hommikul.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

Toitz kirjutas:
Tomm kirjutas:
Võrus peabki juba hommikuti auto klaasidelt jääd kraapima
Kuidas Viljandis?


Viljandis sai eelmisel reedel esimest korda hommikul jääd kraabitud, ja samuti eile hommikul oli aken jälle jääs. Seda siis kella 8 paiku hommikul.


Ahsoo :D
No täna sain mingi 10 paiku veel kraapida :D
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 1:11 pm    Teema: Vasta viitega

vip001 kirjutas:
Olen teie vaidlus teemasid jälginud ja järjest rohkem jääb mulje, et Vahur on leidnud foorumi, kus end välja elada, üritab oma tarkusi, teadmisi ja tõekspidamisi teistele peale suruda. Mida sa küll sööd et nii tark oled? Keegi midagi sulle vastumeelset ütleb, lähed kohe käima nagu vana oooopel Kõrvalt suht koom lugeda su lapsikut käitumist. Nõustun, et foorumisse on aeg ajalt värskust vaja, kuid kas sellise pakumise ja ropendamise näol nagu Vahuri postitustest välja võib lugeda. Mõnes postituses lausa provotseerid teistega et saaks edasi kraagelda. Modede aemel oleks juba ammu karistanud sellise suuvärgi ja käitumise eest. Tegemist on siiski avaliku kohaga. Kui avalikus kohas normaalse inimese moodi käituda ja suhelda ei mõista siis pole kas kodu või koolikasvatusest midagi kõrvade vahele jäänud.

Huvitav mida ma küll siis valesti ütlesin? Keegi tegi ennatliku järelduse peale mingit avariid et Volvod (too oli eelajalooline Volvo võrreldes praegustega mis teedel sõidavad) pole turvalised, viitsimata süübida sellesse avariisse ja uurida selle kohta täpsemalt tehes järelduse mingi üle 12 aasta vanuse Volvo põhjal et Volvod pole turvalised. Vaadake mis aasta siis oli ja tegu on vaid ühe autoga.
Enne kui ennatlikke järeldusi teete uurige õnnetuste asjaolusid ja kulgu! Siililegi selge et kohtusid kaks vanuseliselt ebavõrdset autot.
Mis uutesse autodesse puutub, siis neil puudub iseloom ja välimus, kõik on ümarad isikupäratud. Liikumiseks head kuid silmarõõmu ei paku.
Uut autot tasub osta sel juhul kui kasutad selle uue auto ressursid ära ka selle 3 aasta garantii aja jooksul. Kui see uus auto aga vähe sõidab, ei ole mõtet uuel autol.
Ma ei ela end siin välja, kõigil on õigus arvamusele, minu arvamus sellest avariist on selline, kui ei meeldi ära loe! Enamus inimesi ei süübigi üldse asjasse, loevad pealkirja läbi saavad ehk ka baasinfo sealt ja hakkavad kohe järeldusi tegema. Kui oleks kaks sama generatsiooni autot avariis osalenud ja Volvos oleks olnud hukkunuid, oleks asi võrdne!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!


Viimati muutis seda vahur73 (Nelj. Okt. 27, 2011 1:17 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

Oehhhhhhhhh, sa ei saanud ikka aru........

vahur73 kirjutas:

Huvitav mida ma küll siis valesti ütlesin? Keegi tegi ennatliku järelduse peale mingit avariid et Volvod (too oli eelajalooline Volvo võrreldes praegustega mis teedel sõidavad) pole turvalised, viitsimata süübida sellesse avariisse ja uurida selle kohta täpsemalt tehes järelduse mingi üle 12 aasta vanuse Volvo põhjal et Volvod pole turvalised. Vaadake mis aasta siis oli ja tegu on vaid ühe autoga.
Enne kui ennatlikke järeldusi teete uurige õnnetuste asjaolusid ja kulgu! Siililegi selge et kohtusid kaks vanuseliselt ebavõrdset autot.
Mis uutesse autodesse puutub, siis neil puudub iseloom ja välimus, kõik on ümarad isikupäratud. Liikumiseks head kuid silmarõõmu ei paku.
Uut autot tasub osta sel juhul kui kasutad selle uue auto ressursid ära ka selle 3 aasta garantii aja jooksul. Kui see uus auto aga vähe sõidab, ei ole mõtet uuel autol.
Ma ei ela end siin välja, kõigil on õigus arvamusele, minu arvamus sellest avariist on selline, kui ei meeldi ära loe!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Oehhhhhhhhh, sa ei saanud ikka aru........

vahur73 kirjutas:

Huvitav mida ma küll siis valesti ütlesin? Keegi tegi ennatliku järelduse peale mingit avariid et Volvod (too oli eelajalooline Volvo võrreldes praegustega mis teedel sõidavad) pole turvalised, viitsimata süübida sellesse avariisse ja uurida selle kohta täpsemalt tehes järelduse mingi üle 12 aasta vanuse Volvo põhjal et Volvod pole turvalised. Vaadake mis aasta siis oli ja tegu on vaid ühe autoga.
Enne kui ennatlikke järeldusi teete uurige õnnetuste asjaolusid ja kulgu! Siililegi selge et kohtusid kaks vanuseliselt ebavõrdset autot.
Mis uutesse autodesse puutub, siis neil puudub iseloom ja välimus, kõik on ümarad isikupäratud. Liikumiseks head kuid silmarõõmu ei paku.
Uut autot tasub osta sel juhul kui kasutad selle uue auto ressursid ära ka selle 3 aasta garantii aja jooksul. Kui see uus auto aga vähe sõidab, ei ole mõtet uuel autol.
Ma ei ela end siin välja, kõigil on õigus arvamusele, minu arvamus sellest avariist on selline, kui ei meeldi ära loe!

Sa lihtsalt raiud oma fucking kitsarinnalist juttu et Volvo on kehva ja kogu teema! Sa ei näe lihtsalt asju detailsena või ei taha näha, lugesid kuskilt foorumist või margiklubist et mingi volvo vend kiitis oma auto turvalisust taevani ja võtsid sellest kohe kinni! Kõikides autodes võib surma saada, eriti veel Tallinn - Tartu maanteel ja maantee kiirustel.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Asi pole üldse selles õnnetuses ega Tartu - Tallinn maantees.
Point on selles, et kuna Volvo on alati reklaaminud end kui maailma turvaliseimat autot, siis see õnnetus näitas lihtsalt, et ka Volvos on võimalik surma saada ja see pole siiski nii turvaline.

Selle all mõtlen, et oleks näiteks Volvo asemel olnud mõni muu auto, aga õnnetuse asjaolud olnud samad, siis oleks ehk hukkunu ellu jäänud.
St. et Volvo pole nii turvaline kui nad endid reklaamivad.
Ja nad ei reklaami seda uute autode puhul. Ka vanade autode puhul oli reklaam sama. Või 10 -15 aastat tagasi olid kiirused teised ja õnnetused "leebemad"? Ma ei usu...
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:

Uut autot tasub osta sel juhul kui kasutad selle uue auto ressursid ära ka selle 3 aasta garantii aja jooksul. Kui see uus auto aga vähe sõidab, ei ole mõtet uuel autol.


Sa mõtled ka enne kui räägid? Kui ma aastas sõidan ainult natukene, peaksin sõitma vana autoga? MIKS?

Ma kordan ennast uuesti: See et uue auto ost Eestis iga kolme aasta (või viie, või vms) hirmkallis tundub, ei ole seotud sellega, et autod halvad on.
Saad mu pointist aru?
Kui sul või mul või keskmisel eestlasel vähe raha on, ei ole autode viga!
Kas sa näed, et inimene, kes teenib väga hästi ja sealjuures eriti palju ei sõida, sõidab ringi vana autoga?
Oled sa viimase paari aasta jooksul suuremates linnades ringi sõitnud? Uute autode hulk on meeletu. Ja ei ole kõik daciad. On ka uued bmw-d ja audid ja mercedesed. On ikka lollid inimesed küll, et oma raha uue auto peale kulutavad. Ei saa ise õligi vahetada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Wait......





























Ikka veel mingi volvu õnnetuste jutt käib,kuigi vahepeal keris teema TÄIESTI mujale kus polnud volvotki sees?











See foorum hakkab ennast kordama juba.


_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Karm eit paisab olevat

_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

ivo86 kirjutas:
vahur73 kirjutas:

Uut autot tasub osta sel juhul kui kasutad selle uue auto ressursid ära ka selle 3 aasta garantii aja jooksul. Kui see uus auto aga vähe sõidab, ei ole mõtet uuel autol.


Sa mõtled ka enne kui räägid? Kui ma aastas sõidan ainult natukene, peaksin sõitma vana autoga? MIKS?

Ma kordan ennast uuesti: See et uue auto ost Eestis iga kolme aasta (või viie, või vms) hirmkallis tundub, ei ole seotud sellega, et autod halvad on.
Saad mu pointist aru?
Kui sul või mul või keskmisel eestlasel vähe raha on, ei ole autode viga!
Kas sa näed, et inimene, kes teenib väga hästi ja sealjuures eriti palju ei sõida, sõidab ringi vana autoga?
Oled sa viimase paari aasta jooksul suuremates linnades ringi sõitnud? Uute autode hulk on meeletu. Ja ei ole kõik daciad. On ka uued bmw-d ja audid ja mercedesed. On ikka lollid inimesed küll, et oma raha uue auto peale kulutavad. Ei saa ise õligi vahetada.

Oma palgaga võiksin mõnd 5st bemarit liisida küll, rääkimata mingist dacia pannist, aga vot ma ei taha. Mulle meeldib ise nokitseda ja erineda hallist massist, ning on hulk muid kohti kuhu raha rohkem vaja läheb, kui tampida see pangale, näiteks investeerin oma majapidamisse, teen remonti ostan mööblit ilma intressideta.
Auto peab sõitma ja kui ta sellega hakkama saab ei ole vahet kas see on toodetud aastal 1951 või 2011. Mida vanem seda ¹efim ongi! Ma sõidan nädalas vaid heal juhul 3 korral ja kilomeetreid tuleb äkki 5 kiltsi ära ja siis on ka hästi sõidetud, mida kuradit ma selle uue autoga peale hakkan.
Mitu teenendust on juba küsinud minu vana Sena kohta, et kas minu autol on juba koht olemas kes seda remondib, firmadel on huvi selliste harulduste vastu.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

khmm mina ei mõelnud konkreetst volvo ja ¹koda õnnetuse teemat vaid üleüldse Vahuri kraaklemisi(näiteks autode mahategemine jne).
Aga ok..las jääda...



Igal õhtul sel nädalal 23-st olen saanud aknaid kraapida .....varsti keksimne õhutemp. 0 ringis siis juba kindlalt vaja talvekad alla visata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 27, 2011 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
Asi pole üldse selles õnnetuses ega Tartu - Tallinn maantees.
Point on selles, et kuna Volvo on alati reklaaminud end kui maailma turvaliseimat autot, siis see õnnetus näitas lihtsalt, et ka Volvos on võimalik surma saada ja see pole siiski nii turvaline.

Selle all mõtlen, et oleks näiteks Volvo asemel olnud mõni muu auto, aga õnnetuse asjaolud olnud samad, siis oleks ehk hukkunu ellu jäänud.
St. et Volvo pole nii turvaline kui nad endid reklaamivad.
Ja nad ei reklaami seda uute autode puhul. Ka vanade autode puhul oli reklaam sama. Või 10 -15 aastat tagasi olid kiirused teised ja õnnetused "leebemad"? Ma ei usu...

Oleks tädil noku, siis tädi oleks onu! Oleksid ei maksa tänapäeval midagi!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 3:41 am    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Oma palgaga võiksin mõnd 5st bemarit liisida küll, rääkimata mingist dacia pannist, aga vot ma ei taha. Mulle meeldib ise nokitseda ja erineda hallist massist, ning on hulk muid kohti kuhu raha rohkem vaja läheb, kui tampida see pangale, näiteks investeerin oma majapidamisse, teen remonti ostan mööblit ilma intressideta.
Auto peab sõitma ja kui ta sellega hakkama saab ei ole vahet kas see on toodetud aastal 1951 või 2011. Mida vanem seda ¹efim ongi! Ma sõidan nädalas vaid heal juhul 3 korral ja kilomeetreid tuleb äkki 5 kiltsi ära ja siis on ka hästi sõidetud, mida kuradit ma selle uue autoga peale hakkan.
Mitu teenendust on juba küsinud minu vana Sena kohta, et kas minu autol on juba koht olemas kes seda remondib, firmadel on huvi selliste harulduste vastu.


Mitte miski sinu postituses ikkagi ei selgita, miks uued bemarid on vi*uloputused ja halvad.
Ise sa kirjutad ''Auto peab sõitma''. Uus bemari siis ei sõida või?
See et uuel bemaril ise maja taga mootoririhma vahetada ei saa, ei tee teda halvaks.

''ei ole vahet kas see on toodetud aastal 1951 või 2011''
On ikka küll vahet. Uus auto on 100 korda mugavam, läheb külmaga käima ilma mingisugust õhuklappi näppimata. Päris uued juba jäävad sul enne kellelegi tagant otsa sõitmist ise seisma ja pargivad ise ja mida kõike veel.

Ja kui sa tuled rääkima, et jäädes finantsiliselt sama vabaks kui oma senaatorit pidades, eelistaksid sa uuele 5-da seeria bemarile oma opelit. Bullsiht.

Aga nagu sa ütlesid, ei jää bemari liisingu kõrvalt enam piisavalt vaba raha muuks eluks. See ei ole ju auto viga?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 8:42 am    Teema: Vasta viitega

Muaha .. lihtsalt epic .. nagu tsirkuses, ainult piletiraha ei küsita..
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 9:46 am    Teema: Vasta viitega

Selle probleemi lahendame kohe ära.
Edaspidi selle teema jälgimine on tasuline,

Nädalapilet on 5 euri ja muidu 1 eur päev.

Alan, ole hea lahenda see uneajast ära, ma panen PM-i oma konto nr ja see antud teema läheb user/parooliga. Hea oleks ka mobiiliga ka sisselogimine võimaldada. kasumi teema fifti fifty, mina idee eest 78% ja sina töö ees 22%.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Kurat, ja kõiges on süüdi Volvo...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 10:21 am    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Tomm kirjutas:
Asi pole üldse selles õnnetuses ega Tartu - Tallinn maantees.
Point on selles, et kuna Volvo on alati reklaaminud end kui maailma turvaliseimat autot, siis see õnnetus näitas lihtsalt, et ka Volvos on võimalik surma saada ja see pole siiski nii turvaline.

Selle all mõtlen, et oleks näiteks Volvo asemel olnud mõni muu auto, aga õnnetuse asjaolud olnud samad, siis oleks ehk hukkunu ellu jäänud.
St. et Volvo pole nii turvaline kui nad endid reklaamivad.
Ja nad ei reklaami seda uute autode puhul. Ka vanade autode puhul oli reklaam sama. Või 10 -15 aastat tagasi olid kiirused teised ja õnnetused "leebemad"? Ma ei usu...

Oleks tädil noku, siis tädi oleks onu! Oleksid ei maksa tänapäeval midagi!


Just, oleksid ei maksagi midagi, aga saan aru mida mingi jutu all mõeldakse.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 10:22 am    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Kurat, ja kõiges on süüdi Volvo...

Keegi volvot ei soovi osta?
Tegelt on hea auto ja niisama maha ei müü!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 10:36 am    Teema: Vasta viitega

Njahh,aa millised kondoomid kõige turvalisemad on:P?koguaeg on jutt et Durex,aga mis teie arvate:D?
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xpr
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Aug. 2006
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Netipulkadest oli vahepeal juttu. Katsetasin kõigi kolme pakkuja pulkasi kunagi ja MINT oli neist kõige parem, tele2 halvim. Emt-l toimis ka linnas hästi aga maal venis (aga seal oligi seda ühendust vaja). Ennem kasutasin KÕU-d, jube aeglane. Õhtul kell viis ei õnnestunud enam ajalehte ka lugeda.
Töö ühendusega ei saa võrrelda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 10:45 am    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Selle probleemi lahendame kohe ära.
Edaspidi selle teema jälgimine on tasuline,

Nädalapilet on 5 euri ja muidu 1 eur päev.

Alan, ole hea lahenda see uneajast ära, ma panen PM-i oma konto nr ja see antud teema läheb user/parooliga. Hea oleks ka mobiiliga ka sisselogimine võimaldada. kasumi teema fifti fifty, mina idee eest 78% ja sina töö ees 22%.


ma ei julge oma arvamust öeldagi muidu saag veel suht soe ja läheb hästi käima
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 10:52 am    Teema: Vasta viitega

kas 1€ päev kuidagi odav ei tundu,reede ja laupäev võiks olla 2€,siis põhiline kino
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 11:01 am    Teema: Vasta viitega

Parem teeme nii, et profiilis on kohustuslik ära täita krediitkaardi informatsioon ja siis vastavalt sellele, kaua keegi mingit teemat loeb või klikke teeb, läheb raha maha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 11:04 am    Teema: Vasta viitega

xpr kirjutas:



Kus töötad? :)

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 11:28 am    Teema: Vasta viitega

Jääb vist natuke alla. Mint 6,99€
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 11:55 am    Teema: Vasta viitega

eeneti 1Gbps ühendus?

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mul ütles speedtest,et configuration load failed (aeglase ühenduse tõttu)

Beat that...
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Telefoniga


- Elisa Nutikas 10+

Muuseas max. alla sellel paketil ongi 3.5Mbit/s


Viimati muutis seda Alan (Reede. Okt. 28, 2011 2:18 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

Priit, kuskil serveri taga mõõtsid, kuhu optika otse sisse tuleb?:D
Isegi mul tööjuures kõigest 100Mbit nett ja kodus 50Mbps:P
Mobiilsete netipulkade teemat kommenteeriks nii:
http://www.youtube.com/watch?v=x3eQjZBQhlc
Kõike ei saa ühe puuga lüüa:P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tegin ka telefoniga väikse testi. Kahjuks telefon rohkem vist ei võimalda:S
Upload ka miskipärast nigel selle jaama taga hetkel.


_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
xpr
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Aug. 2006
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Priit, kuskil serveri taga mõõtsid, kuhu optika otse sisse tuleb?:D

Sisevõrk. EEnet-i fiiber tuleb sisse > 1G WAN Switch > tulemüür > 1G LAN Switch > minu arvuti G võrgukaart.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 1:12 pm    Teema: Vasta viitega


_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

krt Teil telefonis ka kiirem net kui mul arvutis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mul Wifi`ga sellised andmed


_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

wifi---ruuter.ee
Kulunud aeg - 0.272 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
30819148 bit/sec
30096.8 Kbit/sec
29.4 Mbit/sec
3762.1 KB/sec


30096.8 Kbit/sec


3762.1 KB/sec


lühike test
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

WTF? Kuidas nii head kiirused teil on?
Mul mingi 30 euri maksev ülehinnatud elion tartus ja


Äkki keegi oskab kommenteerida sellist probleemi või sama jama:
Mängis netis COD4 MW-i ja kogu selline jama et ca 5-10 minuti tagant 10 sekundit laggib täiega. Algul ei tähendanud muul ajal mingit jama, aga nüüd on seesama nähtus tekkinud ka muid saite külastades ja ka teiste mängudega :TF2 ja pokerstars jne..
Elioni kliendiabi mind aidata ei ole suutnud..
Ei ole surmahäda, aga STV-ga ja Starmaniga seda probleemi polnud. Samuti mujal elades nii Tartus kui Tallinnas polnud seda jama.

Paha lugu täitsa, kaalusin juba teenusepakkuja vahetust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Wifi ruuteri taga istud? Milline ruuter on?
Mul endal ka see jama, et ruuter mingi ebastabiilne junn, Elion vaevalt oma kuludega seda ära ka vahetab. Kaabliga olen võrgus, siis probleemi pole.
Vahepeal aitas manuaalne kanali valimine ka (läbi katse-eksituse meetodi), kuna kortermajas oli mingi 5 wifi võrku, mis pisut üksteist häirivad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mul kodus selline:



Ajab asja ära ..
Maksan ka 30 euri Tartus .. imo pole ülehinnatud + näeb telekat ka veel :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
Mul kodus selline:



Ajab asja ära ..
Maksan ka 30 euri Tartus .. imo pole ülehinnatud + näeb telekat ka veel :D


Elioni 100mbps, paljudes korterites saadaval, see täitsa tavaline minu teada juba .D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:
leits kirjutas:
Mul kodus selline:



Ajab asja ära ..
Maksan ka 30 euri Tartus .. imo pole ülehinnatud + näeb telekat ka veel :D


Elioni 100mbps, paljudes korterites saadaval, see täitsa tavaline minu teada juba .D


Niivõrd kuivõrd jah .. mingi aeg tagasi oli täitsa atvaline alles modemi taga kõva mees olla ning 2kb/s mp3sid pool p2eva tirida :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Wifi ruuteri taga istud? Milline ruuter on?
Mul endal ka see jama, et ruuter mingi ebastabiilne junn, Elion vaevalt oma kuludega seda ära ka vahetab. Kaabliga olen võrgus, siis probleemi pole.
Vahepeal aitas manuaalne kanali valimine ka (läbi katse-eksituse meetodi), kuna kortermajas oli mingi 5 wifi võrku, mis pisut üksteist häirivad.


Suht tänapäevane elioni wifi ruuter on jah mingi.. amino? Aga kui kaabli otsas olen siis ikka sama jama..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 28, 2011 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

ivo86 kirjutas:
vahur73 kirjutas:
Oma palgaga võiksin mõnd 5st bemarit liisida küll, rääkimata mingist dacia pannist, aga vot ma ei taha. Mulle meeldib ise nokitseda ja erineda hallist massist, ning on hulk muid kohti kuhu raha rohkem vaja läheb, kui tampida see pangale, näiteks investeerin oma majapidamisse, teen remonti ostan mööblit ilma intressideta.
Auto peab sõitma ja kui ta sellega hakkama saab ei ole vahet kas see on toodetud aastal 1951 või 2011. Mida vanem seda ¹efim ongi! Ma sõidan nädalas vaid heal juhul 3 korral ja kilomeetreid tuleb äkki 5 kiltsi ära ja siis on ka hästi sõidetud, mida kuradit ma selle uue autoga peale hakkan.
Mitu teenendust on juba küsinud minu vana Sena kohta, et kas minu autol on juba koht olemas kes seda remondib, firmadel on huvi selliste harulduste vastu.


Mitte miski sinu postituses ikkagi ei selgita, miks uued bemarid on vi*uloputused ja halvad.
Ise sa kirjutad ''Auto peab sõitma''. Uus bemari siis ei sõida või?
See et uuel bemaril ise maja taga mootoririhma vahetada ei saa, ei tee teda halvaks.

''ei ole vahet kas see on toodetud aastal 1951 või 2011''
On ikka küll vahet. Uus auto on 100 korda mugavam, läheb külmaga käima ilma mingisugust õhuklappi näppimata. Päris uued juba jäävad sul enne kellelegi tagant otsa sõitmist ise seisma ja pargivad ise ja mida kõike veel.

Ja kui sa tuled rääkima, et jäädes finantsiliselt sama vabaks kui oma senaatorit pidades, eelistaksid sa uuele 5-da seeria bemarile oma opelit. Bullsiht.

Aga nagu sa ütlesid, ei jää bemari liisingu kõrvalt enam piisavalt vaba raha muuks eluks. See ei ole ju auto viga?

Mul neid 5seid bemareid 2 tükki juba olnud, mõlemad E39 ja mõlemad suht emotsioonitud ja lagunesid nagu kurat. Mis puutub sellesse Opelisse, siis on see Opel 100 korda rohkem auto kui suvaline tänapäeva bemar ja ahoi sellel Opelil on ka R6 aga see R6 on ka vastupidav sest sellel on malmkaan.
Miks ma peaksin endale mingit uut bemarit liisima, vaata millised ilgelt rämedad peletised need välja näevad, Ssangyong on ka kenama disainiga. Hullem kui odav korea auto. Ja kellele seda mõtetut tilulilu vaja on, kas ise parkida ei oska või? Või on jalg nii haige et ei suuda pidurit vajutada???
Mul pole läbi auto vaja oma teatud kehaosi pikendada, ma olen sellest vanusest juba möödas. Naisi saab ka ilma bemarita tänapäeval sebida, kui sa just karvase, suure kõhuka kiilakas onu ei ole.
Ok, sulle ei meeldi minu Opel, siis ära võta sel teemal üldse sõna, ok!
Muuseas rääkides Opelist, siis Opel võttis Bemarilt tema 2,5se disla ja ei mina pole kuulnud et nendel 2,5el bemari mootoritel mis Omegadel peal on, oleks nii palju probleeme plokikaanega, kuna Opel modis seda plokikaant. Mul kunagi naabrimees sõitis ka E39ga millel oli sama mootor ja sai tema ikka nii vihaseks lõpuks et müüs oma bemari maha. Iga talv oli plokikaanega mingid hädad, küll olid mõrad sees ja siis jälle kõver. Oi ta jamas selle autoga.
Enda omal viimasel 2 liitrisel sama jama. Parkisin õhtul auto ära, kõik oli korras mootor töötas kenasti ja hommikul hakkas nuss pihta, külmalt üldse ei tööta. Hiljem siis selguski et plokikaanel mõrad sees. Sai plokikaan survestatud, ja see näitas kohe kenasti ära, surved kadusid kolinal. Oleks ma siis mingi parkla kummisuitsetaja või raske jalaga vend. Jumalast rahulikult podisesin oma 2 lidrasega. Esimesel autol oli läbisõit lihtsalt nii suur et mootor oleks vajanud kappi ja ma otsustasin sellest vaikselt lahti saada läbi müügitehingu. Surved olid kohati juba 6,5 baari püta kohta.
No tee või tina aga R6 mootorit BMW teha ei oska. Selle mootoriga isenditest hoian kaugele eemale, eriti 2,8 liitrisest, sel on neist kolmest kõige õhem plokikaan üldse. Kuradi alumiiniumirajakas. Oleks siis neid plokikaani korralikke saada kuskilt norm hinnaga. Lammutusest ei soovita otsida, sealt võib saada samasuguse.
Ja inimestele kes elavad reklaami järgi ütlen nii palju et päris loll peab olema kui sätid oma elu reklaami järgi. Kui Volvo tegi oma autoreklaami kui turvalisest autost, siis on see Volvo asi. Keda see kotib. Igaüks võib reklaamida mida iganes ja kui hästi tahes. Telekas näitab sadu reklaame, iga toode teeb imeasju, mis aga reaalsuses nii ei ole.
Kui kellelegi see reklaam liiga tegi, kaevaku reklaamitellija kohtusse!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 12:15 am    Teema: Vasta viitega

Vahur kuule, meil wifi teema juba käsil.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 12:16 am    Teema: Vasta viitega


_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 12:20 am    Teema: Vasta viitega

DoriMaster kirjutas:
Vahur kuule, meil wifi teema juba käsil.

Ok, herr Ivo soovis vastuseid, loodan et sai need!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 2:41 am    Teema: Vasta viitega

Mul savi, hea lugeda vähemalt. Andke tuld

haah, tuli meelde üks vana hea auto http://www.youtube.com/watch?v=YvMxMqTtsvY

Mõnus oli
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
venom
Aktiivne külaline


Liitunud: 13 Nov. 2009
Postitusi: 61

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 8:54 am    Teema: Vasta viitega



lol, KÕU . 23euri kuu.....masendav
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 9:40 am    Teema: Vasta viitega

Mul on millegipärast tunne, et vahuri jaoks peavad autod olema sellised: "ostan ainult kütust ja sõidan". Keegi ei käsegi sul midagi muud osta .. lihtsalt tundub et su maailmavaade on ainult enda väikese künka otsast ..

Minu pärast sõida või jalgrattaga, peas et inimene ise õnnelik on ..

Ja see et mingi margi jupid on kallid, ei tee autot pahaks, vaid oled lihtsalt vale auto sel juhul valinud ..


e: mis seis selle unistariga on? täitsa tühjus või tegutsevad ikka? Oleks toyotsil vaja kasti õli kuskil vahetada .. Peab sinna amservisse vms mienma vist
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Peeter82
CCV Guru


Liitunud: 13 Mai 2006
Postitusi: 255

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 10:24 am    Teema: Vasta viitega


_________________
Müüa palju erinevaid juppe 88-92 Civic / CRX / Concerto / Shuttle - Küsi julgelt...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 183, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024