open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 10:28 am    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
DoriMaster kirjutas:
Vahur kuule, meil wifi teema juba käsil.

Ok, herr Ivo soovis vastuseid, loodan et sai need!


Oeh. Las jääb. Ma ei viitsi enam. Naine tuli ka kaugõppest tagasi, pole igav enam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 10:57 am    Teema: Vasta viitega



Kahjuks 100ne elion läheks liiga kalliks koju sisse võtta
_________________
I spend way too much time online!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 11:50 am    Teema: Vasta viitega

huvitav millal gigast liini "lihtrahvale" pakkuma hakatakse ..
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::


e: mis seis selle unistariga on? täitsa tühjus või tegutsevad ikka? Oleks toyotsil vaja kasti õli kuskil vahetada .. Peab sinna amservisse vms mienma vist


Kõik toimib!Broneeri aeg ja saab kindlasti tehtud!!
Samuti keretööd,kindlustuse kahjukäsitlus jne...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

DoriMaster kirjutas:
Mul savi, hea lugeda vähemalt. Andke tuld

haah, tuli meelde üks vana hea auto http://www.youtube.com/watch?v=YvMxMqTtsvY

Mõnus oli

Mul oli ka kunagi tonnine Saab, väga hea auto oli kusjuures, kahjuks sai küljepaugu nii et uksed, karp ja katus olid sees ja kere banaan. Sellisena sõitis kusjuures avariipaigast minema ka! Aga au sellele autole, sest suutis Audi 80 täiesti vrakistada ja kõrvalreisija ei saanud kriimugi!
SÄH SULLE ROOTSI AUTOT!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 8:22 pm    Teema: Vasta viitega


Njaa...Elion ruulib oma ülimegakiire uploadiga
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

EMT netipulk Elisa sim kaardiga viljandi-tartu maanteel jõesuu sillal

_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

On kellelgi olnud kogemusi mõne Dell Inspironi mudelitega, mul siis Dell Inspiron N5040HD ja selline probleem et CD/DVD kirjutaja sahtel ei seisa kinni, ei siis kui plaat sees ja ka siis kui tühi on lööb lahti. Kui plaadi sisse panen ja sõrmega takistan avanemist siis suudab plaadil asuvad failid küll leida, kuid avada või maha mängida ei suuda.
Enne kui poodi tagasi viin, mõtlesin siia päringu teha, ehk on kellelegi see tuttav tunne ja oskab öelda, mis selle häda vastu aitab.
Kus juures Made In China ei teinud minu enesetunnet üldse paremaks!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!


Viimati muutis seda vahur73 (Laup. Okt. 29, 2011 9:33 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

mul küll on dell inspirion ag hetgel on arvutiga 0 probleemi
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
On kellelgi olnud kogemusi mõne Dell Inspironi mudelitega, mul siis Dell Inspiron N5040HD ja selline probleem et CD/DVD kirjutaja sahtel ei seisa kinni, ei siis kui plaat sees ja ka siis kui tühi on lööb lahti. Kui plaadi sisse panen ja sõrmega takistan avanemist siis suudab plaadil asuvad failid küll leida, kuid avada või maha mängida ei suuda.
Enne kui poodi tagasi viin, mõtlesin siia päringu teha, ehk on kellelegi see tuttav tunne ja oskab öelda, mis selle häda vastu aitab.
Kus juures Made In China ei teinud minu enesetunnet üldse paremaks!

Uurisin ka googlist, aga ei leidnud mingit tagasisidet kelleltki selle defekti kohta. Lugesin küll probleemidest, kus ühel isikul luges DVDd kuid ei lugenud CD'd, aga see oli ka kõik. Praegusel hetkel hakkan küll Delli üleskiidetud kvaliteedis sügavalt kahtlema. Varem on mul olnud 2 HP'd ja ühelgi neist polnud selliseid hädasid kallal ja töötasid mitu head aastat ja müüki läksid ka täiesti töötavatena, kirjutada sai kõike nii DVDd kui tavalist CD'd, kuid seekord otsustasin proovida teist tootjat aga vist astusin ämbrisse.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
...
Kus juures Made In China ei teinud minu enesetunnet üldse paremaks!


Isegi iPhone-l peal kirjas, et hiinas tehtud:D Kõik asjad nagunii seal tehtud, niiet vahet pole!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
vahur73 kirjutas:
...
Kus juures Made In China ei teinud minu enesetunnet üldse paremaks!


Isegi iPhone-l peal kirjas, et hiinas tehtud:D Kõik asjad nagunii seal tehtud, niiet vahet pole!

Jah aga minu Nokia on tehtud Soomes (nii osad kui kokku pandud), ah jaa see on ostetud ka Inglismaalt aastal 2004 mitte Eestist ja kestab siiani, aku on tõesti toodetud T¹ehhis ja hetkel teine aku juba. Miks mul nii vana telefon on? Aga mul ei ole vajagi muud kui helistada ja vahest mõni head ööd musi SMS saata naisele kui tööl peaksin olema.
Ka Inglismaalt ostetud HP oli toodetud siiski Malaisias mitte hiinas. Ja on olnud televiisor mis on toodetud Jaapanis, sellest muidugi kaua aega tagasi.
Tütrele kingitud HP Pavilion on ostetud ka briti saartelt ja see on tehtud samuti Malaisias. Ei ole kõik midagi toodetud Hiinas. Tundub et vaid Eestist ostetud elektroonika on jäägitult toodetud Hiinas.
Ei tea, kas eestlased polegi siis paremat väärt kui hiina juusttehnikat?
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Aga miks üldistad? Arvad, et mujal müüdavad iPhoned on kuskil mujal kokku pandud? Ei.
Ja pealegi Hiina, Malaisia, Vietnam jne, kõik põhimõtteliselt sama.
Mine osta näiteks montonist riideid. Reklaamib küll, et Eesti firma, tegelt toovad samamoodi aasiast riided siia ja panevad oma logo peale.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Aga miks üldistad? Arvad, et mujal müüdavad iPhoned on kuskil mujal kokku pandud? Ei.
Ja pealegi Hiina, Malaisia, Vietnam jne, kõik põhimõtteliselt sama.
Mine osta näiteks montonist riideid. Reklaamib küll, et Eesti firma, tegelt toovad samamoodi aasiast riided siia ja panevad oma logo peale.

See selleks, aga homme läheb see dell poodi tagasi nagu sealt tuli! Jään HPle truuks!
Ja veenge mind selles ümber!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 29, 2011 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Dell Inspiron ja HP Pavilion... paraku mõlemate firmade kõige kehvemad produktid oled omale soetanud. Ja just need kaks toodet on mõlema firma mainet kahjustanud päris kõvasti, eriti Pavilion HP oma.
~2-3a tagasi oli Pavilioni ostmine eestis hirmus popp ja kuna nad oma töökindlusega ei hõivanud hakkasid inimesed HP pihta ilget soppa pritsima... see annab kahjuks veel siiani tunda - väga paljud inimesed kardavad HP tooteid. Sisuliselt kõiki, sest on lihtsalt kuulnud, et HP on pask. Tegelikult aga väga korralik tootja ja kõik teised tooted on ülivõrdes.
Sina siin nüüd täpselt samamoodi mustad tervet Delli ühe ebaõnnestunud toote üle, eriti veel odavklassi mudeliga.
Täpselt nii, nagu BMW-d siin mustad... sul ja su naabrimehel mingid perses bemmid olnud, järelikult protsent suur ja kõik bemmid on ebatöökindlad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 12:05 am    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Dell Inspiron ja HP Pavilion... paraku mõlemate firmade kõige kehvemad produktid oled omale soetanud. Ja just need kaks toodet on mõlema firma mainet kahjustanud päris kõvasti, eriti Pavilion HP oma.
~2-3a tagasi oli Pavilioni ostmine eestis hirmus popp ja kuna nad oma töökindlusega ei hõivanud hakkasid inimesed HP pihta ilget soppa pritsima... see annab kahjuks veel siiani tunda - väga paljud inimesed kardavad HP tooteid. Sisuliselt kõiki, sest on lihtsalt kuulnud, et HP on pask. Tegelikult aga väga korralik tootja ja kõik teised tooted on ülivõrdes.
Sina siin nüüd täpselt samamoodi mustad tervet Delli ühe ebaõnnestunud toote üle, eriti veel odavklassi mudeliga.
Täpselt nii, nagu BMW-d siin mustad... sul ja su naabrimehel mingid perses bemmid olnud, järelikult protsent suur ja kõik bemmid on ebatöökindlad.

Kle lõpetame nüüd selle auto teema ära! Sulle ei meeldi Opel, mulle BMW, we are equal, ok!
HP mõlemad arvutid olid Pavilionid ja mitte ühtegi halba sõna. Täna ostsin Delli ja ja on halba sõna! Tean et osadel Pavilionidel, mis siis olid vähe kallimad mudelid koos integreeritud WebCamiga, neil oli probleeme jahutusega, kuna kippusid hirmus häälekad olema, naise vennal oli selline mis tegi reaktiivi häält. Muud halba ei teagi.
Mida ma sisuliselt soovin on see, et arvuti oleks lihtne aga samas korralikku kõvakettaga, kuna mulle meeldib muusikat ja filme laadida. Samuti võiks kiirus olla normaalne, vähemalt 3GB, oli vist nii??
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!


Viimati muutis seda vahur73 (Püh. Okt. 30, 2011 12:10 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Alanil õigus! Asi tegelt selles: tark inimene õpib teiste vigadest, loll oma vigadest. Ja üks vanasõna ütleb ka: ma pole nii rikas, et osta odavaid asju.
Siit võib igaüks oma järeldused teha!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 12:10 am    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Alanil õigus! Asi tegelt selles: tark inimene õpib teiste vigadest, loll oma vigadest. Ja üks vanasõna ütleb ka: ma pole nii rikas, et osta odavaid asju.
Siit võib igaüks oma järeldused teha!

Mis asi on odav? Ma maksin selle arvuti eest 350 eurot, so what? Mul on kliendikaart ja ma sain selle arvuti 100 eurot alla, kuna olen klient. Mis sa sellega odavaga nüüd silmas pead?
Teiseks minu küsimus oli konkreetne ja teemal miks arvuti DVD lugejat tõrjub? Kui sul pole selle probleemiga kogemusi, siis tee köögis suitsu või rüüpa ajaviiteks diivanis õlut!
Kas kõik lihtsad arvutid on tõesti peldikud, kas ma pean selleks et aegajalt internetis käia ja mõni plaat kõrvetada ostma ülikalli arvuti? See on ju jabur. Ka odava hinnaklassi arvutit saab kvaliteetset toota.
Aga tundub et ega siit asjalikku midagi teada ei saa ja müügimehe möla ma kuulata ei viitsi!
Ja Alanile, ise tegid Opelit maha, seega mille pärast sa minust siis parem oled? Ma olen vähemasti omanud maha tehtud autot, kuid sina lööritad nagu ülejäänud kääbikud, et oi oi Opel on sitt, oi oi kui sitt, teadmata üldse asjast midagi.
Samamoodi nagu tegid Volvot maha, üks ainus auto tegi avarii ja nüüd on kogu toodang sinu arust pask! On ju nii!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 12:22 am    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:

Ja Alanile, ise tegid Opelit maha, seega mille pärast sa minust siis parem oled? Ma olen vähemasti omanud maha tehtud autot, kuid sina lööritad nagu ülejäänud kääbikud, et oi oi Opel on sitt, oi oi kui sitt, teadmata üldse asjast midagi.
Samamoodi nagu tegid Volvot maha, üks ainus auto tegi avarii ja nüüd on kogu toodang sinu arust pask! On ju nii!


EHHHHHH?
Kus ma Opelit maha tegin??? Tsiteeri palun.
Isal oli omalajal päris mitu opelit - mitu korda senator, mitu korda rekord... Käis 90 alguses saksas toomas erinevaid autosi, Opel jäi meeldima... ei ole ka mina kunagi Opeli kohta midagi halba öelnud. Sinul aga BMW kohta on koguaeg ütlemist...

vahur73 kirjutas:
Ma olen vähemasti omanud maha tehtud autot,

vahur73 kirjutas:
sina lööritad nagu ülejäänud kääbikud, et oi oi Opel on sitt, oi oi kui sitt

Tõsiselt, tsiteeri mind seda tegemas, oleks huvitav.
Ühesõnaga, vaata peeglisse - kes siin just kriiskas, et BMW on pask, BMW on pask, eriti 2.8 mootoriga. Peeglist leiad ühe kääbiku.


Laptopide juurde tagasi tulles... On ka odavaid häid mudeleid, on ka häid Inspirone/Pavilione - omalgi Inspiron olnud, kestis hästi ja kestab ka uuel omanikul hästi. Lihtsalt kui mulle satukski mõni kehvem isend odavklassi sülearvuti näol, ei hakkaks ma tervet tootjat maha tegema, nagu sina.


Edit:
vahur73 kirjutas:
Samamoodi nagu tegid Volvot maha, üks ainus auto tegi avarii ja nüüd on kogu toodang sinu arust pask! On ju nii!


Ei ole ka Volvot maha teinud, laitsin ainult nende turvalisuse ülistamist maha... sa ei saanud siiamaani aru.


Viimati muutis seda Alan (Püh. Okt. 30, 2011 2:17 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 12:50 am    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
vahur73 kirjutas:

Ja Alanile, ise tegid Opelit maha, seega mille pärast sa minust siis parem oled? Ma olen vähemasti omanud maha tehtud autot, kuid sina lööritad nagu ülejäänud kääbikud, et oi oi Opel on sitt, oi oi kui sitt, teadmata üldse asjast midagi.
Samamoodi nagu tegid Volvot maha, üks ainus auto tegi avarii ja nüüd on kogu toodang sinu arust pask! On ju nii!


EHHHHHH?
Kus ma Opelit maha tegin??? Tsiteeri palun.
Isal oli omalajal päris mitu opelit - mitu korda senator, mitu korda rekord... Käis 90 alguses saksas toomas erinevaid autosi, Opel jäi meeldima... ei ole ka mina kunagi Opeli kohta midagi halba öelnud. Sinul aga BMW kohta on koguaeg ütlemist...

vahur73 kirjutas:
Ma olen vähemasti omanud maha tehtud autot,

vahur73 kirjutas:
sina lööritad nagu ülejäänud kääbikud, et oi oi Opel on sitt, oi oi kui sitt

Tõsiselt, tsiteeri mind seda tegemas, oleks huvitav.
Ühesõnaga, vaata peeglisse - kes siin just kriiskas, et BMW on pask, BMW on pask, eriti 2.8 mootoriga. Peeglist leiad ühe kääbiku.


Laptopide juurde tagasi tulles... On ka odavaid häid mudeleid, on ka häid Inspirone/Pavilione - omalgi Inspiron olnud, kestis hästi ja kestab ka uuel omanikul hästi. Lihtsalt kui mulle satukski mõni kehvem isend odavklassi sülearvuti näol, ei hakkaks ma tervet tootjat maha tegema, nagu sina.

Vahet pole, dell läheb, HP tuleb. Tegelikult on veel üks valik, parem kui dell ja hp. Toshiba! Tean üht selli, kes siiamaani omab Toshiba arvutit, mis vist on väga vana ja millel vist on vaid 5GB mälu ja töötab arvuti usinalt.
BMW kohapealt ei viitsi vaielda iga aastane 10 tonnine sillaremont võttis vaidlemisejõu ära. Mul on isegi vanad arved kuskil veel alles täitsa, 10K läks vaid esisild! Miks nii tihti vä, no sai ka kruusateid sõidetud, see need kaikad ära tappiski. Aga maateid vaja sõita, kohale ei lenda ju.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 9:07 am    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Alan kirjutas:
vahur73 kirjutas:

Ja Alanile, ise tegid Opelit maha, seega mille pärast sa minust siis parem oled? Ma olen vähemasti omanud maha tehtud autot, kuid sina lööritad nagu ülejäänud kääbikud, et oi oi Opel on sitt, oi oi kui sitt, teadmata üldse asjast midagi.
Samamoodi nagu tegid Volvot maha, üks ainus auto tegi avarii ja nüüd on kogu toodang sinu arust pask! On ju nii!


EHHHHHH?
Kus ma Opelit maha tegin??? Tsiteeri palun.
Isal oli omalajal päris mitu opelit - mitu korda senator, mitu korda rekord... Käis 90 alguses saksas toomas erinevaid autosi, Opel jäi meeldima... ei ole ka mina kunagi Opeli kohta midagi halba öelnud. Sinul aga BMW kohta on koguaeg ütlemist...

vahur73 kirjutas:
Ma olen vähemasti omanud maha tehtud autot,

vahur73 kirjutas:
sina lööritad nagu ülejäänud kääbikud, et oi oi Opel on sitt, oi oi kui sitt

Tõsiselt, tsiteeri mind seda tegemas, oleks huvitav.
Ühesõnaga, vaata peeglisse - kes siin just kriiskas, et BMW on pask, BMW on pask, eriti 2.8 mootoriga. Peeglist leiad ühe kääbiku.


Laptopide juurde tagasi tulles... On ka odavaid häid mudeleid, on ka häid Inspirone/Pavilione - omalgi Inspiron olnud, kestis hästi ja kestab ka uuel omanikul hästi. Lihtsalt kui mulle satukski mõni kehvem isend odavklassi sülearvuti näol, ei hakkaks ma tervet tootjat maha tegema, nagu sina.

Vahet pole, dell läheb, HP tuleb. Tegelikult on veel üks valik, parem kui dell ja hp. Toshiba! Tean üht selli, kes siiamaani omab Toshiba arvutit, mis vist on väga vana ja millel vist on vaid 5GB mälu ja töötab arvuti usinalt.
BMW kohapealt ei viitsi vaielda iga aastane 10 tonnine sillaremont võttis vaidlemisejõu ära. Mul on isegi vanad arved kuskil veel alles täitsa, 10K läks vaid esisild! Miks nii tihti vä, no sai ka kruusateid sõidetud, see need kaikad ära tappiski. Aga maateid vaja sõita, kohale ei lenda ju.


e: fuck it kustuasin .. mõni inimene ei suuda kaugemale kui 1 cm oma ninaesisest ilmselgelt n2ha :1

e2: alan müü oma auto parem kohe maha, nagunii jookseb kokku
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 9:28 am    Teema: Vasta viitega

sanitaarlask.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 9:41 am    Teema: Vasta viitega

ASUS on ke väga hea;)!
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 11:33 am    Teema: Vasta viitega

ma isegi viimased 3-4 posti ei viitsi lugeda aga üldiselt,


FUCK OFF



Ühesõnaga, vahur enne ma korra kaitsesin sind veel,aga nüüd on nii,et aitab jamast - sa ei ole naljakas ka kahjuks lugeda.

Seega, teen ettepaneku,et sa võiksid oma pea panna asfaltile ja ma tulen stiilselt eemalt külg ees ja lasen sulle otsaette corveti tagarehviga michelini kirjad mis on välja venitatud ( ju nõu, keerlemise tõttu tuleb kiri venitatuna)



Mis puutub läptopi, siis mine, Garntiise, ja räägi neile oma FUCKING probleem ära, ja siis saad võibolla lahenduse, mingi ühe kuradi fucking türastunud seadme pärast vittu ei lahata ega tehta maha fucking türastunud suuri tootjad kelle jaoks fucking türastunud eestoonia on väiksem ,kui mingi SUVALINE türastunud fucking väikelinn, vittu küll!!!!!!!!!!!!!!!!

hmm..edit. foorum ei panegi lahedaid tärne, korjasin osa roppusi maha :D



edit2: Igaksjuhuks mainin ära,et MICHELINI kirjade laskmine on väga raske,arvestades et mul on bridgestone rehvid, seega võiksid hinnata efforti mida ma panen asjasse.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:

See selleks, aga homme läheb see dell poodi tagasi nagu sealt tuli! Jään HPle truuks!
Ja veenge mind selles ümber!


Siinkohal peab vist paika üks iidne Tõstamaa vanasõna, mis ütleb: vanale koerale uusi trikke ei õpeta!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Seega, teen ettepaneku,et sa võiksid oma pea panna asfaltile ja ma tulen stiilselt eemalt külg ees ja lasen sulle otsaette corveti tagarehviga michelini kirjad mis on välja venitatud ( ju nõu, keerlemise tõttu tuleb kiri venitatuna)




Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

markku kirjutas:
sanitaarlask.


+1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Siit tuleb ettepanek Vahuri bannimiseks
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

vip001 kirjutas:
Tsiteerin::
Seega, teen ettepaneku,et sa võiksid oma pea panna asfaltile ja ma tulen stiilselt eemalt külg ees ja lasen sulle otsaette corveti tagarehviga michelini kirjad mis on välja venitatud ( ju nõu, keerlemise tõttu tuleb kiri venitatuna)





+1
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

DoriMaster kirjutas:
Siit tuleb ettepanek Vahuri bannimiseks

Minge perse ja võtke oma kuradi klubi ka sinna kaasa!

Lugeda oskate we? Kui ei oska, siis enda viga!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
ma isegi viimased 3-4 posti ei viitsi lugeda aga üldiselt,


f*** OFF



Ühesõnaga, vahur enne ma korra kaitsesin sind veel,aga nüüd on nii,et aitab jamast - sa ei ole naljakas ka kahjuks lugeda.

Seega, teen ettepaneku,et sa võiksid oma pea panna asfaltile ja ma tulen stiilselt eemalt külg ees ja lasen sulle otsaette corveti tagarehviga michelini kirjad mis on välja venitatud ( ju nõu, keerlemise tõttu tuleb kiri venitatuna)



Mis puutub läptopi, siis mine, Garntiise, ja räägi neile oma FUCKING probleem ära, ja siis saad võibolla lahenduse, mingi ühe kuradi fucking türastunud seadme pärast vittu ei lahata ega tehta maha fucking türastunud suuri tootjad kelle jaoks fucking türastunud eestoonia on väiksem ,kui mingi SUVALINE türastunud fucking väikelinn, vittu küll!!!!!!!!!!!!!!!!

hmm..edit. foorum ei panegi lahedaid tärne, korjasin osa roppusi maha :D



edit2: Igaksjuhuks mainin ära,et MICHELINI kirjade laskmine on väga raske,arvestades et mul on bridgestone rehvid, seega võiksid hinnata efforti mida ma panen asjasse.

Võta oma korvett ja sõida sinna heasse kohta! Sellist teksti panevad tavalised hilised puberteetikud, kes on saanud oma esimese auto ja siis hakkab sealt pudrumulgust sellist teksti tulema, et oi ma olen kõva mees, kuhu kõik ma sulle rehvijäljed lasen ja mitut paari tulesid ma sulle näitan ja mitu korda suudan sinust üle sõita.
Oleks sul siis mingi autogi, auto või asi millega tõmmelda. Vaese mehe odav sportauto.
Ega su enda tekst ka naerma ei aja, pigem ajab nutma kui ollakse kõvasti arengust maas. Kontrolli oma teksti kõigepealt ja siis hakka teisi kritiseerima, mu naiseõe poeg paneb sellist teksti, no aga ta on ka 4 aastane alles.

Elavale Legendile:
Olen ka kuulnud et Asus on asjalik ja töökindel. Muuseas üks teine klient oli peale mind sama Inspironi ostnud ja täpselt sama jama-CD lugeja ei seisa kinni, mingi tüüpviga neil.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Oot mitu korda sa lapsena pea peale kukkusidki? 17?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Oot mitu korda sa lapsena pea peale kukkusidki? 17?

Vähemasti tead palju ise kukkusid, 17 korda, see on muidugi hea et seda tunnistad ja täpselt numbriliselt mäletad mitu korda kukkusid, aga heieta oma mälestusi omaette, muidu paljastad veel nii mõnegi puude endal, mis mul ka teise silma nutma ajab!
Siin vist ongi vähesed, kes pole pea peale kukkunud ega rehvimustrit otsa ette saanud. Aga pole ime ka, sest keskmine vanus paistab üsna pisi pisi olema ja sellised õnnetused paranevad aeglaselt.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ma lõin lapsena rohkem kui 17 korda ennast kuskile ära, vb selle pärast pole ma nii asjalik nagu Alan on:D
Ja vahur73, noorematel on vähemalt vabandus miks nad paska suust välja ajavad... Millega sina seda põhjendad?
_________________
I spend way too much time online!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

bufu kirjutas:
Ma lõin lapsena rohkem kui 17 korda ennast kuskile ära, vb selle pärast pole ma nii asjalik nagu Alan on:D
Ja vahur73, noorematel on vähemalt vabandus miks nad paska suust välja ajavad... Millega sina seda põhjendad?

Veab sul siis et peale sellist traumat veel mingigi asjalikkus sinus alles on!
Sellist paska mida ma siit juba lugenud olen, ei aitaks ka ilmselt mõne isiku ajuoperatsioon, vahet pole kui vana!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Vahur, mina võin arengust maas olla , aga ikkagi saan ennast vabandada ennast sellega,et olen sust noorem. Mis sinu vabandus on ? Ma ei pretendeeri tarkusele, kaugel sellest.



Ära pahanda aga sinu seltskonnast sarnast teksti kuulates tuleks ilmselt ainult roundhouse kick mõttesse.

Ja mul ongi vaese mehe sportauto - ehk siis see millena ta algselt loodud ongi. 2-3x odavam auto omaaegsetest sportautodest , siiski sarnaste näitajatega. See on fakt mida ma kuskil küll vaevalt ümber lükata olen püüdnud... sport on tõsi küll minujaoks teisejärguline, välimus mulle sobib, heh!.

besides, auto ei puutunud asjasse, mina pole su autot EGA opelit kordagi kommenteerinud nii,et ära lärma

Üldiselt, on näha kuhu seetekond viib....
minu oma viib tagasi viina+pisangi+kokat jooma seega ma rohkem täna vaielda ei viitsi :D
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Vahur, mina võin arengust maas olla , aga ikkagi saan ennast vabandada ennast sellega,et olen sust noorem. Mis sinu vabandus on ? Ma ei pretendeeri tarkusele, kaugel sellest.



Ära pahanda aga sinu seltskonnast sarnast teksti kuulates tuleks ilmselt ainult roundhouse kick mõttesse.

Ja mul ongi vaese mehe sportauto - ehk siis see millena ta algselt loodud ongi. 2-3x odavam auto omaaegsetest sportautodest , siiski sarnaste näitajatega. See on fakt mida ma kuskil küll vaevalt ümber lükata olen püüdnud... sport on tõsi küll minujaoks teisejärguline, välimus mulle sobib, heh!.

besides, auto ei puutunud asjasse, mina pole su autot EGA opelit kordagi kommenteerinud nii,et ära lärma

Üldiselt, on näha kuhu seetekond viib....
minu oma viib tagasi viina+pisangi+kokat jooma seega ma rohkem täna vaielda ei viitsi :D

Jeah, vähemalt ei sõida ma inimestest üle! Kas sõiduõpetaja õpetas su puudulikule ajule inimestest üle sõitma, või muidu lube ei saa?
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Nii oligi.



next post bitch.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

Lgp vahur73, kui sa nii julgelt sõna siin võtad ja kõiki teisi alaarenenuks pead, siis ehk julged oma sõnade taga ka seista ja kirjutad siia foorumisse oma ees- ja perekonnanime, elukoha aadressi ja kui julgust jagub, siis ka tel nr. Ma usun, et nii mõnigi inimene tahaks sinuga kohtuda ja silmast silma vestelda.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
Lgp vahur73, kui sa nii julgelt sõna siin võtad ja kõiki teisi alaarenenuks pead, siis ehk julged oma sõnade taga ka seista ja kirjutad siia foorumisse oma ees- ja perekonnanime, elukoha aadressi ja kui julgust jagub, siis ka tel nr. Ma usun, et nii mõnigi inimene tahaks sinuga kohtuda ja silmast silma vestelda.

Jaa ma ütlesin et enamus, mitte kõiki, kui sa ennast alaarenenuks pead, siis on see sinu probleem!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Jaa ma ütlesin et enamus, mitte kõiki, kui sa ennast alaarenenuks pead, siis on see sinu probleem!


Ma ei vaja kellegi teise arvamust oma arengutaseme hindamiseks, eriti veel sinu. Nagu näha, siis sa polegi nii "kõva mees", et oma sõnade taga reaalselt ka seista.

Koer kes haugub ei hammusta... klähvi edasi.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

Mamma give me bullets!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
vahur73 kirjutas:
Jaa ma ütlesin et enamus, mitte kõiki, kui sa ennast alaarenenuks pead, siis on see sinu probleem!


Ma ei vaja kellegi teise arvamust oma arengutaseme hindamiseks, eriti veel sinu. Nagu näha, siis sa polegi nii "kõva mees", et oma sõnade taga reaalselt ka seista.

Koer kes haugub ei hammusta... klähvi edasi.

Ma ei tea mida sa nügid siis siin, tundsid ennast puudutatuna? Sina tulid siia ju hüppama, või oli meil kuskil miskit lahtist? Ei tea et oleks sinuga vestelnud kusklil!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

vähemalt "puhuti" foorumile veits elu sisse :D:D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav, palun jätkame.


_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ROJEV
Satub siia tihti


Liitunud: 27 Nov. 2007
Postitusi: 140
Asukoht: Vahtra tn.

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, vähemalt mees ( vahur73) peab usna pikka aega vastu. Minul Elavlegendiga usna kiiresti oli toss väljas (talve kirjavahetus) ja foorumit võisid külastada üle kahepäeva. Nüüd aga iga päev midagi uut ja ,, huvitavat,,.



P.S. Tunen et sõnumis esineb vigu, aga krt. eileja! Sorry!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
On kellelgi olnud kogemusi mõne Dell Inspironi mudelitega, mul siis Dell Inspiron N5040HD ja selline probleem et CD/DVD kirjutaja sahtel ei seisa kinni, ei siis kui plaat sees ja ka siis kui tühi on lööb lahti. Kui plaadi sisse panen ja sõrmega takistan avanemist siis suudab plaadil asuvad failid küll leida, kuid avada või maha mängida ei suuda.
Enne kui poodi tagasi viin, mõtlesin siia päringu teha, ehk on kellelegi see tuttav tunne ja oskab öelda, mis selle häda vastu aitab.
Kus juures Made In China ei teinud minu enesetunnet üldse paremaks!


Endal ka Dell Inspiron, natuke kallim variant kui sul, aga siiani küll mitte ühtegi probleemi pole esinenud. Pigem satusid lihtsalt võibolla mõne halva partii või praagi otsa, sealt ka põhjus miks müügimees nii kenasti soovitas ja korralikult alla tegi.
Saada garantiisse, kannatad need 1-2 nädalat ära küll ju. Selliste idootsetel vigadel vahest lihtlabane lahendus
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 8:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
vahur73 kirjutas:
On kellelgi olnud kogemusi mõne Dell Inspironi mudelitega, mul siis Dell Inspiron N5040HD ja selline probleem et CD/DVD kirjutaja sahtel ei seisa kinni, ei siis kui plaat sees ja ka siis kui tühi on lööb lahti. Kui plaadi sisse panen ja sõrmega takistan avanemist siis suudab plaadil asuvad failid küll leida, kuid avada või maha mängida ei suuda.
Enne kui poodi tagasi viin, mõtlesin siia päringu teha, ehk on kellelegi see tuttav tunne ja oskab öelda, mis selle häda vastu aitab.
Kus juures Made In China ei teinud minu enesetunnet üldse paremaks!


Endal ka Dell Inspiron, natuke kallim variant kui sul, aga siiani küll mitte ühtegi probleemi pole esinenud. Pigem satusid lihtsalt võibolla mõne halva partii või praagi otsa, sealt ka põhjus miks müügimees nii kenasti soovitas ja korralikult alla tegi.
Saada garantiisse, kannatad need 1-2 nädalat ära küll ju. Selliste idootsetel vigadel vahest lihtlabane lahendus

Noh mis teha, vahest ei saa poest kulda ja briljante. Vahet pole, nüüd juba uus arvuti, sedakorda siis midagi mida ElavLegend mainis mõne postituse võrra tagasi. Hind oli hea kiirus 4GB ja mälu suisa 500GB. Olen rahul.
Ei ma ei tee Delli maha, oli järelikult väikese defektiga, seda enam et viimane mis poes saada oli. Seega lükkame selle halva partii alla.
Ega ma ei öelnudki et Dell halb on, lihtsalt kui oleks ostnud sama tootja toote korra või enamgi veel ja sellel ka mõni häda oleks küljes jälle olnud, oleksin hakanud kahtlema. Lihtsalt laos polnud enam rohkem neid mudeleid ja pidin teise tootja oma valima, v'i arvutita kojuminema, sularaha näpus.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!


Viimati muutis seda vahur73 (Püh. Okt. 30, 2011 8:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wolf123
Vana tuttav


Liitunud: 12 Okt. 2011
Postitusi: 641
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 30, 2011 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Endal Asus K50IJ ( üks esimestest selle seeria mudelitest ). 3 aastat vana ja ühe korra käis garantiis seoses klaviatuuri defektiga ( ootasin 1 nädal ) ning sain arvuti kätte ja olen ostuga väga rahul. Krooniajal käisin 7000EEK välja ning 3gb ram, 320gb hdd ja Pentium T4200. Kõik vajalik saab ära tehtud, sest ei tegele mängimisega jms. mis hirmsuurt videokaarti vajaks.
_________________
Sõiduautode diagnostika ( kõik automargid ) 56267442
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 184, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024