open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 20, 2011 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelt juhtus nii, et üks mu sõber helistas Moskvasse ühele omale heale tuttavale, et ma saaks mõned ööd seal veeta, aga kui Moskvasse jõudsin, polnud sellest heast tuttavast haisugi enam. Nii ma seal ukse taga istusin ja mõtlesin, millisesse majutuskohta pöörduda, kui äkki naaber tegi ukse lahti ja ütles et too härra olla hoopis reisile läinud. No pakkus siis see pensionär mulle öömaja oma korteris. Tõin veel alt keldripoest mõni aeg hiljem mõned viinad ka, pärast tuli välja et vana üüris ühte tuba korterist kahele kenale vene tibile. Oi pljääd! Need olid õiged venelased, mitte need polovernikud kes meil siin elavad, külalislahked. Päris venelased on ikka siga sõbralikud ja külalislahked. Söödetakse kõht täis ja joodetakse pea ka täis ja pärast saad veel kvaliteetkeppi kogu tipuks.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 20, 2011 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Minge Venemaale ja te ei kahetse! Krt, aga Soome pole ju veel jõudnudki, shame on me!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 20, 2011 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

Roheline kindlkustus paber kehtib aasta, vähemalt minul on nii märgitud. Kindlustusperjood on 6 kuud.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 20, 2011 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Roheline kindlkustus paber kehtib aasta, vähemalt minul on nii märgitud. Kindlustusperjood on 6 kuud.


Selge, tänud. Isiklikult on ka kindlustusperiood 6 kuud.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 20, 2011 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kuulsin, et linnas pidi sinine golf 1 ringi liikuma, kellele kuulub?
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

kuskil mingit eelsoojendi pakkumist pole?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Tegelt juhtus nii, et üks mu sõber helistas Moskvasse ühele omale heale tuttavale, et ma saaks mõned ööd seal veeta, aga kui Moskvasse jõudsin, polnud sellest heast tuttavast haisugi enam. Nii ma seal ukse taga istusin ja mõtlesin, millisesse majutuskohta pöörduda, kui äkki naaber tegi ukse lahti ja ütles et too härra olla hoopis reisile läinud. No pakkus siis see pensionär mulle öömaja oma korteris. Tõin veel alt keldripoest mõni aeg hiljem mõned viinad ka, pärast tuli välja et vana üüris ühte tuba korterist kahele kenale vene tibile. Oi pljääd! Need olid õiged venelased, mitte need polovernikud kes meil siin elavad, külalislahked. Päris venelased on ikka siga sõbralikud ja külalislahked. Söödetakse kõht täis ja joodetakse pea ka täis ja pärast saad veel kvaliteetkeppi kogu tipuks.


Asjalik jutt, kusjuures olen ise ka juba ammu sellisel järeldusel, et Venemaa venelased VS Eesti venelased on ikka öö ja päev. Kui vaid saaks kogeda seda asja kuskil, kahjuks pole venemaale jõudnud ja veelenam kahju on sellest, et minul isiklikult tekkib keelebarjäär. Et ainuke millega sinapeal olen on Inglise k. Kuigi jah, vene keelega on nii ja na. Pa¹alusta adin vodka vms tuleb välja ja spa¹ibo pa¹alusta jne aga jahh, ikka hakkama ei saaks :(
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tiiger kirjutas:
vahur73 kirjutas:
Tegelt juhtus nii, et üks mu sõber helistas Moskvasse ühele omale heale tuttavale, et ma saaks mõned ööd seal veeta, aga kui Moskvasse jõudsin, polnud sellest heast tuttavast haisugi enam. Nii ma seal ukse taga istusin ja mõtlesin, millisesse majutuskohta pöörduda, kui äkki naaber tegi ukse lahti ja ütles et too härra olla hoopis reisile läinud. No pakkus siis see pensionär mulle öömaja oma korteris. Tõin veel alt keldripoest mõni aeg hiljem mõned viinad ka, pärast tuli välja et vana üüris ühte tuba korterist kahele kenale vene tibile. Oi pljääd! Need olid õiged venelased, mitte need polovernikud kes meil siin elavad, külalislahked. Päris venelased on ikka siga sõbralikud ja külalislahked. Söödetakse kõht täis ja joodetakse pea ka täis ja pärast saad veel kvaliteetkeppi kogu tipuks.


Asjalik jutt, kusjuures olen ise ka juba ammu sellisel järeldusel, et Venemaa venelased VS Eesti venelased on ikka öö ja päev. Kui vaid saaks kogeda seda asja kuskil, kahjuks pole venemaale jõudnud ja veelenam kahju on sellest, et minul isiklikult tekkib keelebarjäär. Et ainuke millega sinapeal olen on Inglise k. Kuigi jah, vene keelega on nii ja na. Pa¹alusta adin vodka vms tuleb välja ja spa¹ibo pa¹alusta jne aga jahh, ikka hakkama ei saaks :(

Eesti venelased on kodumaatud venelased, kes ei suuda siia sulanduda ja kes ei lähe ka Venemaale tagasi, sest Venemaa ei taha neid tagasi, Venemaa venelased ei salli neid. Nende ainus kodumaa on Aljo¹at ümbritsev maaala, kus nad end välja elada saavad.
See On esimese presidendi Lennart Mere kingitus eesti rahvale, kuna tema lubas jääda 90ndate algul enamusel endistel vene sõjaväelastel siia elama ja andis neile elamisload ja need enamus kes Tallinna kesklinnas märatsesid, ongi just nimelt nende järeltulijad, ja mitte ainult Tallinnas vaid üle kogu Eesti. Ja nendest kurat ei saa enam lahti.
Ja ega meie Toompea põssanäod ei tee ka selleks midagi, et neist lahti saada. Märatsejad pandi vangi, tulevad välja ja elavad jälle nagu muuseas siin edasi, teevad kuritegevust tarbivad narkot.
Moskvas kui käisin ja ikka vahel teed küsisin sinna ja tänna, ikka küsiti, et noh kust pärit ja ma siis ülesin et Eestist, kohe patsutati õla nagu oma inimest.
Krt ma jäin too esimene õhtu ikka nii lakku täis et täitsa lõpp. Vana aga kõhis raha välja et davai mine too veel viina, vana ise ei saanud, kuna jalad olid haiged, vana mees ka juba, ligi 70nd.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tavalise passi saab tänapäeval nelja päevaga. Uskumatu! Täna käisin tegemas ja neljapäevaks pidi valmis ja kohal olema.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
Tavalise passi saab tänapäeval nelja päevaga. Uskumatu! Täna käisin tegemas ja neljapäevaks pidi valmis ja kohal olema.

Passi läheb siis vaja kui Euroopast kaugemale reisid, muidu ajab asja ära juhiluba või ID kaart. Saksast tulin autoga ja mul olid kaasas juhiluba ja ID-kaart, aga kuna kuna kohalik politsei mind kinni pidas, jäi mul näppu juhiluba, küsisin et kas tahavad veel mingit dokumenti, aga muud polnudki vaja. Juhiluba sobis neile nii IDna kui ka juhilubadena.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Tomm kirjutas:
Tavalise passi saab tänapäeval nelja päevaga. Uskumatu! Täna käisin tegemas ja neljapäevaks pidi valmis ja kohal olema.

Passi läheb siis vaja kui Euroopast kaugemale reisid, muidu ajab asja ära juhiluba või ID kaart. Saksast tulin autoga ja mul olid kaasas juhiluba ja ID-kaart, aga kuna kuna kohalik politsei mind kinni pidas, jäi mul näppu juhiluba, küsisin et kas tahavad veel mingit dokumenti, aga muud polnudki vaja. Juhiluba sobis neile nii IDna kui ka juhilubadena.


No Venemaale mineku jaoks vaja.
Muidu saab üldjuhul ID kaardiga hakkama.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Juhiload vist ikkagi ei sobi tollitöötajatele mu mäletamist mööda:)

vahur73 kirjutas:
Tomm kirjutas:
Tavalise passi saab tänapäeval nelja päevaga. Uskumatu! Täna käisin tegemas ja neljapäevaks pidi valmis ja kohal olema.

Passi läheb siis vaja kui Euroopast kaugemale reisid, muidu ajab asja ära juhiluba või ID kaart. Saksast tulin autoga ja mul olid kaasas juhiluba ja ID-kaart, aga kuna kuna kohalik politsei mind kinni pidas, jäi mul näppu juhiluba, küsisin et kas tahavad veel mingit dokumenti, aga muud polnudki vaja. Juhiluba sobis neile nii IDna kui ka juhilubadena.

_________________
I spend way too much time online!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tollitöötajatele ei oska öelda, aga mentidele käis juhiluba ka isikut tõendava dokumendina. Piiril muidugi esitasin ka ID-kaardi.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi stetsoni ei taha osta?
http://www.starsnstripes.de/
Appaloosa Black 55 cm number, saab kasutada näiteks stiilipeol või niisama kanda.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Keegi stetsoni ei taha osta?
http://www.starsnstripes.de/
Appaloosa Black 55 cm number, saab kasutada näiteks stiilipeol või niisama kanda.


ülikõvasid asju seal müügil
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

KalevGSi kirjutas:
vahur73 kirjutas:
Keegi stetsoni ei taha osta?
http://www.starsnstripes.de/
Appaloosa Black 55 cm number, saab kasutada näiteks stiilipeol või niisama kanda.


ülikõvasid asju seal müügil

On küll jah, ma tellisin ühe, aga leidsin ebayst vanakooli stetsoni, mis mulle rohmem meeldib kui klassikaline.

selline on siis retro stetson:

Ja selline siis tavaline:

_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Isiklikult ei ole ma pesapallimütsi või nokkmütsi fänn, aga midagi võiks kupu otsas olla, tavaline kaabu ei sobi, seega mingi laiem kauboikas!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 21, 2011 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi on tegelenud koduka või e-poe tegemisega?oleks vaja vähe inffi ja tahaks mingit head programmi logo tegemiseks ja hiljem plakatite
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sander_L
Aktiivne külaline


Liitunud: 2 Märts 2011
Postitusi: 58
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 22, 2011 12:28 am    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Keegi on tegelenud koduka või e-poe tegemisega?oleks vaja vähe inffi ja tahaks mingit head programmi logo tegemiseks ja hiljem plakatite


Gimp tsauta ja väga normaalne, kes kasutada oskab, see saab seal hakkama väga hea logo tegemisega. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 22, 2011 12:39 am    Teema: Vasta viitega

Tõsiseltvõetava logo tegemiseks ikka soovitaks vektorgraafika softi, näiteks Adobe Illustrator. Eriti, kui vaja suures formaadis plakatitele hiljem trükkida või mingeid suuri reklaame teha.
Kui Gimpis/Photoshopis logo ära teed fikseeritud resolutsiooniga siis selle suurendamine 40000x10000 resole väga lihtne olema ei saa :D Või õigemini on see võimatu, kuna suurendad lihtsalt piksleid, mitte kujundeid (elemente).

Aga kardan, et kui juba sellist küsimust esitada, siis väga kvaliteet logo nagunii tegema ei hakata. Sel juhul käib Gimp kah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 22, 2011 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Tõsiseltvõetava logo tegemiseks ikka soovitaks vektorgraafika softi, näiteks Adobe Illustrator. Eriti, kui vaja suures formaadis plakatitele hiljem trükkida või mingeid suuri reklaame teha.
Kui Gimpis/Photoshopis logo ära teed fikseeritud resolutsiooniga siis selle suurendamine 40000x10000 resole väga lihtne olema ei saa :D Või õigemini on see võimatu, kuna suurendad lihtsalt piksleid, mitte kujundeid (elemente).

Aga kardan, et kui juba sellist küsimust esitada, siis väga kvaliteet logo nagunii tegema ei hakata. Sel juhul käib Gimp kah.

Logo läheks koduka peale..
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 22, 2011 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

ivo86 kirjutas:
Tänan teravmeelse märkuse eest. Kolida oskan ise ka. Valida ei oska.

Kordan: Keda oleks pidanud valima, et olukord oleks parem? Kas Su arvates on Eestis esindatud partei, kelle huvideks on reaalselt parem olukord ühiskonnas?

Küsin mitte paha pärast, vaid ikka targemaks saamise eesmärgil.


Pole tänu väärt!

Minu vastus Sinu küsimusele: mina ei saa öelda teistele keda valida, kuna igal inimesel on oma maailmavaade ning tõekspidamised. Selleks peaksid ise pidut avatud silmadega ringi liikuma ning informatsiooni hankima (elame ju informatsiooni ajastul). Igal erakonnal on nende eesmärgid või sihid välja toodud, internet on abiks.
Vahepeal vastan Vahuri küsimusele omapoolse küsimusega, sest Su küsimus oli pisut lühinägelik: kas Eestis on kaks erakonda? Või veel karmimalt: kas Eestis on kaks inimest, kelle vahel valida?
Jätkan alustatud teemaga: jah, minu arvates on olems Eestis partei, kelle huviks on reaalselt parem olukord ühiskonnas.
Kahjuks on paljud Eestlased maru piiratud arusaamaga üldse ümbritsevast. Võetakse võrdluseks riike, mis on aastakümneid vabad olnud ning saanud tegutseda oma heaolu nimel. Meie oleme seda saanud teha ainult 20 aastat. Kui võtta nüüd võrdluseks Läti ja Leedu, me alustasime 90ndate alguses põhimõtteliselt samalt tasemelt, kuid kuhu meie nüüd jõudnud oleme? Minu arvates on meil elatustase ikkagi oluliselt parem kui neil (rääkimata Läti riigist, mis on pankroti äärel olnud).
Seda teemat on üpris rakse üheselt kokku võtta, kuna see on liiga lai, saaks suhteliselt lõputult rääkida.
Kahjuks on nii, et üksinda ei saa midagi ära teha, kuid kõik koos on võimalik palju asju muuta!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 22, 2011 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Eestis on põssanägusid palju nagu TopAutos hundaisid, hulk on suur, aga samas valida pole kedagi ega midagi. Ma ei viitsi hakata mingite ülikooli äsjalõpetanud nagamannide elulugusid lugema, sealt nagunii midagi lugeda pole.
Käisin 2004 valimas, kui hästi mäletan, no ja vaat mis need põssanäod tegin, nad raisad liitusid EL'ga, krt kas ma selleks neid valisingi vä?
Eestlane kui rahvus on loll ja kannatav rahvus, keegi vist ei kurda siis ka kui sai maksaks poes 45 eurot ja kohvipakk 200 eurot. Aga vaat kui on üksteisele vaja kõrri karata, siis nagu oleks julgust ülearugi.
Kui me vaatame hindu poes, siis sisuliselt samad hinnad nagu vanades EL maades, ainult palgast oleks nagu midagi puudu.
Selle asemel et tasapisi hindu kergitada, löödi hinnad täiega lakke, kedagi ei huvita kuidas sa selle rahaga toime tuled. Kaupmeestel lastakse teha mida iganes. Vähe sellest, meie suurtemate marketitega on ka nii, et võivad sind varastada kui palju tahavad, kui ise ei jälgi. Varsti vist hakkavad eestlased Soomes ostmas käima, nagu soomlased mõni aeg tagasi Eestis käisid. Soomlased enam ei käi, sest meil on nüüd hinnad kohati soome hindadest kõrgemad.
Olen ise mitmes suuremas Marketis peaaegu vasta pükse saanud. Kusjuures nad on veel ülbed ka ja vabandamisest võid unistada. Varastatakse sinult ja kogu kupatusele lisaks saad veel peapesu ka et oma raha tagasi tahad. Maxima on üks neist kohtadest, kus pead pingsalt ekraani jälgima ja kauba hinnad meeles pidama.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 22, 2011 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

No eesti edu ja rahad on paljuski tänu soomlastele ja muudele maalaste turismile ja äridele kelle jaoks on eesti riik lähedal + merekaubanduse võimalus. Need eelised ju teistel puuduvad või mis ?

Seega päris "samas" olukorras eesti pole läti-leeduga imho. Ja väikses linnasuuruses riigis ongi asju lihtsam korraldada, läbi viia.


Eestis elab ikka nii vähe inimesi,et tõsiselt ime,et on me üldse eksisteerime imo..
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 1:11 am    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:


Kahjuks on paljud Eestlased maru piiratud arusaamaga üldse ümbritsevast. Võetakse võrdluseks riike, mis on aastakümneid vabad olnud ning saanud tegutseda oma heaolu nimel. Meie oleme seda saanud teha ainult 20 aastat.


Selle loogika järgi me jäämegi kogu aeg teistest maha? Ajaliselt ju neil jääbki kogu aeg edumaa.

Mina ei näe, et Eestis oleks erakond, kelle ESMASEKS eesmärgiks oleks meie riigi ja ühiskonna heaolu suurendamine. ESMANE on võimul olla.
JAH, ma olen nõus, et Eestis on erakondi ja poliitikuid, kel on eesmärkide seas väga häid ideid ning kel on tahe midagi ära teha. Kahjuks uppuvad need mõned üksikud selle ülejäänud kasuahnete debiilikute sita sisse.

Roheline partei näiteks. Strandbergi isiklik hobi oli see pigem. Ja kuna ta sellega suutis ''roheliste'' ja ''keskkonnasõbralikkuse'' maine perse keerata, saab edaspidi midagi kasulikku ära teha olema väga raske. Kuigi mõte on ju hea. Mida rohkem erinevaid huve on valitsuses esindatud, seda parem. Ja valitsus peaks koosnema teadlastest ja oma ala ekspertidest, mitte eraettevõtjatest ja endistest sportlastest.

Hiljuti suutsin isegi pettuda oma parimas sõbras, kes ka poliitikas tegev. Pidasin teda ''õige asja'' eest seisjaks. Kuid kui mingit küsimust arutades praagitakse välja väga hea lahendus, kuna see lahendus pole piisavalt ''poliitiline'' s.t. kaotaks valijate hääli ajutiselt, kuid tooks kokkuvõttes suuremat hüvangut, see on lollus. Kui oled kohal, kus saad Eesti tulevikku mõjutada, siis tee seda õieti, mitte ära aja taga isiklikku kasu. AGA see jääb unistuseks.


By the way, kolimise poolt teise riiki räägib ka meie kliima. Ekstra saast ilm ikka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 11:28 am    Teema: Vasta viitega

See võrdlus läks nüüd küll vähe ämbrisse... Hyundaid pole enam nii väga halvad autod sulle teadmiseks!
Parem võrdlus oleks ikkagi vana Opel'iga:D

vahur73 kirjutas:
Eestis on põssanägusid palju nagu TopAutos hundaisid, hulk on suur, aga samas valida pole kedagi ega midagi.

_________________
I spend way too much time online!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

ärge kurat materdage Huidai'd, ma hakkan neid kevadest TopAutos arstima..
santa fe ostaks omalegi.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

bufu kirjutas:
Parem võrdlus oleks ikkagi vana Opel'iga:D

vahur73 kirjutas:
Eestis on põssanägusid palju nagu TopAutos hundaisid, hulk on suur, aga samas valida pole kedagi ega midagi.

+1
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tõmbate hukatuse endale kaela..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

bufu kirjutas:
See võrdlus läks nüüd küll vähe ämbrisse... Hyundaid pole enam nii väga halvad autod sulle teadmiseks!
Parem võrdlus oleks ikkagi vana Opel'iga:D

vahur73 kirjutas:
Eestis on põssanägusid palju nagu TopAutos hundaisid, hulk on suur, aga samas valida pole kedagi ega midagi.

Mulle teadmiseks pole vaja seda siia kirjutada. Ma tean mis on saast ja mis pole. Kui sa pole neist mõnda omanud või siis pidevalt neid parandanud, siis ok, on see sulle andestatav, aga samas enne ära lampi lahmi ka, eriti veel kellelgi ees kes on neid raipeid pidanud remontima.
Olin 2 aastat AS Koreaautos tööl, ja viimane asi mida endale tahan on mingi kuradi hundai. Vähe sellest et kubisevad elektroonilistest probleemidest, on neil sitta kanti ka mehaanilisi probleeme juba uuena. Kolisevad ja tühja peksvad amordid. 10 Sonatast 8 autoga tuli värske omanik tagasi ja läksid amordid vahetusse, mitmel sõid rehve ja seda juba uuel autol, samuti logisevad stabikakondid ja sharniirid. 20000 km tuli üks diisel sisse, kõrgsurvepump peetis. Come on, millest me räägime. Üks õudsemaid autosid on Terracan, no täielik murekott.
Hyundaid ei anna Opeliga kõige parema tahtmise juures ka võrrelda. Esimesel pole absoluutselt mingit ajalugu. Teiseks Opelite ainus häda on korrosioon, ja sedagi enamasti viletsate omanike süül.
Palun ärge võtke jälle Opeli kallal. Opel on inimesele ehitatud auto, millega saab ka sõita ja pea kogu aeg traadi otsas rippuma.
90ndate lõpu Hyundaid on kas ammu maha roostetanud juba või on lihtsalt tehnika alla vandunud ja enne kui kuusakoskisse jõuavad, poolel teel jõuab rooste need ära süüa.
Vanu Omegasid aga liigub sitaks teedel ringi. Hyundai plekist ja värvikvaliteedist ma ei räägigi, plekk on vist 1 mm paks kõige rohkem.
Ligi 4 aastat vanal Sonatal mäletan vahetasime terve jooksu piduritorustiku välja, nali on ju! Uutel nagunii stange alused paneelid juba roostes, samuti summuti keevised ja piinarooste.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mario kirjutas:
ärge kurat materdage Huidai'd, ma hakkan neid kevadest TopAutos arstima..
santa fe ostaks omalegi.....

Tunnen sulle kaasa lugupeetud kaaskannataja! Huvitav mida sa teeksid maasturiga millel on all tavalise sõiduauto veermik, puksid ja kondid. Meil paljud istusid ukse taga, vaja see ja see ja kolmas asi ära vahetada garantii korras. Paras saast. Ja tuled on neil ka jube sitad. Ütleme siis soklid lähevad ruttu tolmu seest täis ja siis pead iga hommiku rusikaga üle vasta autot peksma et tuled tööle saada.
Kui nad sulle aga hästi maksavad töö eest, siis WHY NOT!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

selle peale ütleks, et kuidas omanik, nõnda ka auto..
lähikonnas on 2007.a Santa fe, diisel+automaat. Hetkel tiksub 150 000 ette, siiani 0 probleemi. Ütleks, et sama pommikindel kui Toyer Camry. 100 000 pealt vahetasin pidurikettad ja klotsid ja peale õli- ja õlu vahetuse pole see auto rohkem midagi saanud ka. Sain ise ka sellega vurada natuke aega ja kütusekulu on selle 2.2 CRDI diisli kohta üllatavalt väike.. 7.2 oli minu jala all Mixed Cycle... Samuti on väänet piisavalt ja Borg-Warneri nelivedu on suht robustne, et normaalselt toimida.
Mina oleksin küll rahul. Kõvasti parem maastur kui X5 või CR-V
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mario kirjutas:
selle peale ütleks, et kuidas omanik, nõnda ka auto..
lähikonnas on 2007.a Santa fe, diisel+automaat. Hetkel tiksub 150 000 ette, siiani 0 probleemi. Ütleks, et sama pommikindel kui Toyer Camry. 100 000 pealt vahetasin pidurikettad ja klotsid ja peale õli- ja õlu vahetuse pole see auto rohkem midagi saanud ka. Sain ise ka sellega vurada natuke aega ja kütusekulu on selle 2.2 CRDI diisli kohta üllatavalt väike.. 7.2 oli minu jala all Mixed Cycle... Samuti on väänet piisavalt ja Borg-Warneri nelivedu on suht robustne, et normaalselt toimida.
Mina oleksin küll rahul. Kõvasti parem maastur kui X5 või CR-V

Linnas kindlasti, maastikule ma sellega ei roniks. Nõrk veermik maastiku jaoks! Kruusateid ka eriti ei kannata, põhikulu on stabikakondid ja õõtsapuksid. Üks käis stabika konte vahetamas suisa iga natukese aja tagant, kui uksest sisse jälle sadas, polnud mul isegi vaja arvata mida too klient jälle tahtis.
No eks jah muidugi on erandeid ka ja võivad kesta kaua. Sama hea on salve keerutada ja vene ruletti proovida.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tõstke käsi, kes kasutavad talviti kraabitsaid jäätunud akende puhastuseks?
See rikub klaasi ära, jäävad kriipsud ja kraapsud peale. Palju autosõbralikum on kasutada selleks aknapesuainet ja lasta autol veidi töötada, kuni klaasid puhtad.
Ämm sai autole eelmine aasta uue esiklaasi, aga kuna kasutas talve jooksul kraabitsat siis see rikkus esiklaasi täiesti ära, ja öösel võimatu linnas tänavavalgustite valguses sõita, sest need kriipsud ja kraapsud segavad jubedalt vaatevälja ja sätendavad vastu. Oleksin ise äärepealt kellelegi ülekäigurajal otsa sõitnud, kuna ei näinud selgelt.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Tõstke käsi, kes kasutavad talviti kaabitsaid jäätunud akende puhastuseks?
See rikub klaasi ära, jäävad kriipsud ja kraapsud peale. Palju autosõbralikum on kasutada selleks aknapesuainet ja lasta autol veidi töötada, kuni klaasid puhtad.
Ämm sai autole eelmine aasta uue esiklaasi, aga kuna kasutas talve jooksul kaabitsat siis see rikkus esiklaasi täiesti ära, ja öösel võimatu linnas tänavavalgustite valguses sõita, kuna need kriipsud ja kraapsud segavad jubedalt vaatevälja. Oleksin ise äärepealt kellelegi ülekäigurajal otsa sõitnud, kuna ei näinud selgelt.


Kusjuures on olemas mingid sellised kraabitsad, mis ei ole plastist vaid silikoonist või suht pehmest materjalist. Ise pole kuskil müügil näinud aga vend kasutas kunagi ja isegi ei mäletanud kust ostis, aga see puhastas küll jube hästi ja mingeid kriipse ei jätnud.
Ise ostisn seda jääsula ja sai seda juba peale ka pandud. Sulatas küll jää ära aga klaasi peale jäi rõve pasakiht, mida niisama kojamehega maha ei saanud. Lapiga tuli puhtaks hõõruda.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
vahur73 kirjutas:
Tõstke käsi, kes kasutavad talviti kaabitsaid jäätunud akende puhastuseks?
See rikub klaasi ära, jäävad kriipsud ja kraapsud peale. Palju autosõbralikum on kasutada selleks aknapesuainet ja lasta autol veidi töötada, kuni klaasid puhtad.
Ämm sai autole eelmine aasta uue esiklaasi, aga kuna kasutas talve jooksul kaabitsat siis see rikkus esiklaasi täiesti ära, ja öösel võimatu linnas tänavavalgustite valguses sõita, kuna need kriipsud ja kraapsud segavad jubedalt vaatevälja. Oleksin ise äärepealt kellelegi ülekäigurajal otsa sõitnud, kuna ei näinud selgelt.


Kusjuures on olemas mingid sellised kraabitsad, mis ei ole plastist vaid silikoonist või suht pehmest materjalist. Ise pole kuskil müügil näinud aga vend kasutas kunagi ja isegi ei mäletanud kust ostis, aga see puhastas küll jube hästi ja mingeid kriipse ei jätnud.
Ise ostisn seda jääsula ja sai seda juba peale ka pandud. Sulatas küll jää ära aga klaasi peale jäi rõve pasakiht, mida niisama kojamehega maha ei saanud. Lapiga tuli puhtaks hõõruda.

Tegelt aitab ka see, kui sedasama talvist klaasipesuainet näiteks pihustist peale lased, sulatab lahti küll.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Tegelt aitab ka see, kui sedasama talvist klaasipesuainet näiteks pihustist peale lased, sulatab lahti küll.


Nooh jah, aga vahest kipuvad need pihustid jääs olema
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
vahur73 kirjutas:
Tegelt aitab ka see, kui sedasama talvist klaasipesuainet näiteks pihustist peale lased, sulatab lahti küll.


Nooh jah, aga vahest kipuvad need pihustid jääs olema

Ma pidasin silmas tavalist majapidamis pudelit, millel pihusti otsas, lased paar törtsu esiklaasile ja sulab lahti vaikselt. Ja see pesuaine pole hirmkallis ka. Vahest olen isegi otse kankust peale valanud.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Seltsimees Vahur, kas te olete nii loll et ei saa aru kui keegi teie kallal norib?
Igasuguste koeraautodega kaudne kokkupuude olemas ja päris lampi ei lahmi ikka!

[quote="vahur73"]
bufu kirjutas:
See võrdlus läks nüüd küll vähe ämbrisse... Hyundaid pole enam nii väga halvad autod sulle teadmiseks!
Parem võrdlus oleks ikkagi vana Opel'iga:D

_________________
I spend way too much time online!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kui jätkata Hyundai teemat, siis üks auto on mis mulle meeldib, see on väike Getz, mida enam muidugi ei toodeta, aga oli vastupidav. Ja üsna ruumikas oma suurusklassi kohta.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="bufu"]Seltsimees Vahur, kas te olete nii loll et ei saa aru kui keegi teie kallal norib?
Igasuguste koeraautodega kaudne kokkupuude olemas ja päris lampi ei lahmi ikka!

vahur73 kirjutas:
bufu kirjutas:
See võrdlus läks nüüd küll vähe ämbrisse... Hyundaid pole enam nii väga halvad autod sulle teadmiseks!
Parem võrdlus oleks ikkagi vana Opel'iga:D

Bufu kas sa oled selgeltnägija? Kui oled siis peaksid veel oma oskusi lihvima, sest hetkel ma ei tunne et ma rase oleksin! Kelle meie kallal? Krt äkki peaks ikka apteegist testri ostma, mine sa kuradit tea, väike õllekõht on ees küll!
Just just nimelt KOERAAUTO!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Bufu! Ma ei ole Savisaar ega Ansip, mind pole vaja teietada! Ma olen tavaline inimene!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

Vahur, sellist meest nagu sina oled ei julgegi sinatada igaks juhuks:D(nüüd võtsin julguse kokku).
Kunas täpsemalt hooldasid neid koeraautosid? Küsin sest teatud aastaarvust nad tõesti ei kõlba mitte kuhugi:D
_________________
I spend way too much time online!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

2007 - liitumiseni Pärnu Amserviga.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

bufu kirjutas:
Vahur, sellist meest nagu sina oled ei julgegi sinatada igaks juhuks:D(nüüd võtsin julguse kokku).
Kunas täpsemalt hooldasid neid koeraautosid? Küsin sest teatud aastaarvust nad tõesti ei kõlba mitte kuhugi:D

Ma olen vana küll, aga mitte nii vana! , või täitsa sulab veel suus minu õnneks!
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ma loodan, et nüüd ära ei sõna aga uued uued Hyundaid peaksid törts paremad juba olema.
Muide, rääkides kontidest jne. B osa kasutades need ei kestagi(eriti kui krusal täristada või kõik augud ülesse otsida). A osaga kokkupuude peaaegu puudub aga arvatavasti sama lugu lihtsalt maksad rohkem. Pole vahet kas autoks on huidai, opel või audi.

vahur73 kirjutas:
2007 - liitumiseni Pärnu Amserviga.

_________________
I spend way too much time online!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:

Olin 2 aastat AS Koreaautos tööl, ja viimane asi mida endale tahan on mingi kuradi hundai.


Muudan vähe teemat...
Miks olla tööl kohas, kus sulle olla ei meeldi?
Päevast päeva parandada autosi, mille vastu endal mingit huvi ei ole ja millede remondist endale midagi kõrvataha panna ei ole...
Sinu jutu ja arvamuste põhjal lihtsalt arvan, et ei olnud rahul seal töötamisega, ometi püsisid seal 2a.
Hullem on olukord nendega, kes on näiteks Maxima poemüüjad või burksiputka teenindajad. Neile ei meeldi seal, nad räägivad sellest kohast kõike sitta, kritiseerivad, pöörduvad meediasse, kuid ometi töötavad seal edasi. WHAT?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Raha pärast või lihtsalt ei teagi mida teha meeldiks.

Alan kirjutas:
vahur73 kirjutas:

Olin 2 aastat AS Koreaautos tööl, ja viimane asi mida endale tahan on mingi kuradi hundai.


Muudan vähe teemat...
Miks olla tööl kohas, kus sulle olla ei meeldi?
Päevast päeva parandada autosi, mille vastu endal mingit huvi ei ole ja millede remondist endale midagi kõrvataha panna ei ole...
Sinu jutu ja arvamuste põhjal lihtsalt arvan, et ei olnud rahul seal töötamisega, ometi püsisid seal 2a.
Hullem on olukord nendega, kes on näiteks Maxima poemüüjad või burksiputka teenindajad. Neile ei meeldi seal, nad räägivad sellest kohast kõike sitta, kritiseerivad, pöörduvad meediasse, kuid ometi töötavad seal edasi. WHAT?

_________________
I spend way too much time online!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

bufu kirjutas:
Raha pärast või lihtsalt ei teagi mida teha meeldiks.

Alan kirjutas:
vahur73 kirjutas:

Olin 2 aastat AS Koreaautos tööl, ja viimane asi mida endale tahan on mingi kuradi hundai.


Muudan vähe teemat...
Miks olla tööl kohas, kus sulle olla ei meeldi?
Päevast päeva parandada autosi, mille vastu endal mingit huvi ei ole ja millede remondist endale midagi kõrvataha panna ei ole...
Sinu jutu ja arvamuste põhjal lihtsalt arvan, et ei olnud rahul seal töötamisega, ometi püsisid seal 2a.
Hullem on olukord nendega, kes on näiteks Maxima poemüüjad või burksiputka teenindajad. Neile ei meeldi seal, nad räägivad sellest kohast kõike sitta, kritiseerivad, pöörduvad meediasse, kuid ometi töötavad seal edasi. WHAT?

Ma pole öelnudki et ei meeldinud, jutt käis auto kvaliteedist hoopiski! Viimane aasta olin seal suisa meister, kuna eelmine vallandati, siis pakuti mulle seda kohta.
_________________
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!


Viimati muutis seda vahur73 (Kolm. Nov. 23, 2011 6:10 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 23, 2011 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

Kuskilt kuulsin sellise lause, mis siia sobiks: Your shit is my bread!
Vahest tulebki vastikut tööd teha, kui paremaid võimalusi pole. Tundub, et Vahuril oli see töö just masu aeg.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 191, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024