open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 26, 2012 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:
cartman kirjutas:
Eestsi on yks selline SRT-8,
isegi myygis. Stock maiki vettele peaks 400m ära tegema(tehase seades)


Nii räige aparaat see SRT ?

vist see sama http://www.auto24.ee/used/977929
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 26, 2012 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Nokia kirjutas:
cartman kirjutas:
Eestsi on yks selline SRT-8,
isegi myygis. Stock maiki vettele peaks 400m ära tegema(tehase seades)


Nii räige aparaat see SRT ?

vist see sama http://www.auto24.ee/used/977929


kusjuures ei olegi väga kallis
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 26, 2012 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Cusmu kirjutas:
ElavLegend kirjutas:
Nokia kirjutas:
cartman kirjutas:
Eestsi on yks selline SRT-8,
isegi myygis. Stock maiki vettele peaks 400m ära tegema(tehase seades)


Nii räige aparaat see SRT ?

vist see sama http://www.auto24.ee/used/977929


kusjuures ei olegi väga kallis


Ameerika autod ei olegi kallid! Pole kunagi olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 26, 2012 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

Kui palju see suvi politsei kirjutab trahve kiiruseületajatele?
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 26, 2012 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Kui palju see suvi politsei kirjutab trahve kiiruseületajatele?


Ma arvan, et natukene suureneb nagu suvel ikka ja kuna politseipatrulle lubati rohkem teedele saata. See, et suvist piirkiirust ei tõsteta ei mängi siin suurt rolli.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 26, 2012 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

2012 a tipp mudel peakski ära tegema 1997a stock modelile (millest on ka kangemaid versioone :) .Ja seda teeb ta ka ilmselt napilt.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Wolf123
Vana tuttav


Liitunud: 12 Okt. 2011
Postitusi: 641
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 02, 2012 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi suvekaid ei taha? 205/60 15 tolli. Pakkuda 2tk. Mustrit üheks suveks piisavalt, ühel on natuke ühte äärt rohkem söönud, kuid kui see sissepoole panna, siis üldpilt viisakas. Hind oleks 25eur 2tk.
_________________
Sõiduautode diagnostika ( kõik automargid ) 56267442
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
2012 a tipp mudel peakski ära tegema 1997a stock modelile (millest on ka kangemaid versioone :) .Ja seda teeb ta ka ilmselt napilt.


Maik, kas keegi astus su ego varbale selle teemaga ?
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

Oma FB seinale juba kirjutasin, kirjutan siia ka:

Eesmärk on lõpetada müütide edasi jutustamine. Kuulnud neid müüte aastaid tagasi ja nüüd ikka ja jälle panen tähele, kuidas isegi telefonipoodidest müüjad annavad valesi soovitusi inimestele kaasa.

Kust on tulnud inimeste strateegiad (sülearvutite) akude eest hoolitsemise kohapealt?

Mõni hoiab läpakat juhtme järel nii, et aku on eemaldatud. Teised lasevad aegajalt akul tühjaks joosta, et siis uuesti täis laadida. What the f**k guys?
Sest keegi kuskil ütles, et nii on õige? Mul on teile uudiseid: selline strateegia hävitab akut kõige kiiremini!

Aku eluiga on kõige pikem just siis, kui ta on ühendatud arvuti külge ja arvutil on laadija järel. Thats it, no more magic aku pikale elueale.

Igasugune tühjaks laskmine ja uuesti laadimine ainult vähendab aku mahtuvust. Aku 0%-ni ja uuesti 100%-ni laskmine = aku kalibreerimine. Seda ei ole mõistlik tahtlikult teha rohkem kui kord aastas või juhtudel, kui kontroller on valetama hakanud aku täituvuse kohta.
Akukontroller on piisavalt tark, et mitte ennast üle laadida ja seetõttu võib arvuti koos ühendatud akuga olla kasvõi aastaid jutti laadija järel ning aku mahutuvus on endiselt piisavalt hea.

See ei tähenda, et sa ei või arvutit ilma pikendusjuhtmeta reisile, autosse või randa kaasa võtta.

Kui ostate värske telefoni või sülearvuti SIIS EI OLE VAJA seda esimesel võimalusel 24 tunniks laadima panna. Laete siis, kui on endal aega ja võimalust, mitte ei torma kohe poest väljudes esimest pistikupesa otsima.
Lihtsalt aku võib olla poes/laos seistes tühjenenud ja tühja aku seisma jätmine hävitab aku kiiresti, aga kuna te ostsite omale ikkagi igapäevaselt kasutatava tarbeeseme ei pea te seisma jätmise üle ju muretsema!

Loodetavasti lõpeb kunagi see müütide edasijutustamine ära.

My 5 cents, ajou.

Kui näete kedagi kes sedasi oma akuga käitub ilma, et ta oskaks põhjendada, miks ta nii teeb või kui kuulete kedagi valesi soovitusi andmas andke neile teada, et nad teevad väga valesti või lööge raisad lihtsalt maha, et 5 aasta pärast enam sellist jama ei kuuleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
lööge raisad lihtsalt maha, et 5 aasta pärast enam sellist jama ei kuuleks.




ise ma ka ei lae kunagi 24h, mõttetu jama, siis kui vaja siis laeb .D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Uue mobiiltelefoni puhul tasub telefon lihtsalt laadima panna ja paar-kolm tundi hoida laadija järel kui aku on "täis" saanud. Ei ole vaja tõesti enam 12 või 24h laadida neid. See siis minu jaoks 100% usaldusväärsest allikast oma ala eksperdilt.
Läpaka akudega, noh, ütleme nii, et enda kogemus ütleb, et koguaeg ei tasu järel hoida, kuid see pelgalt minu arvamus, niiet kuulake oraakel Alani õpetussõnu :D
Lihtsalt mulle tundub, et läpaka aku kestab kõige paremini siis, kui teda "kasutad" ehk kui aku täis, võtad juhtme ära ning kui hakkab tühjaks saama, siis lükkad jälle juhtme järgi. Mul ja mu kursavennal olid samad arvutid (D630) ning tema kasutas pidevalt arvutit ilma juhtmeta ning kui vajadus oli, pani laadima. Mina aga hoidsin koguaeg juhtme otsas, arvuti töötas või oli välja lülitatud, ikka oli juhtme otsas. Kasutasin ilma juhtmeta väga-väga harva. Paari aasta möödudes kursavenna arvuti aku toimis praktiliselt samamoodi nagu algul (pisut kestis vähem), kuid minu aku oli päris küpse juba, kestis mingi tund ja mõni minut peale.
Aga noh, kokkuvõttes las igaüks käitub oma akudega nii, nagu heaks arvab ning kui teiste õpetussõnu kuulda ei võta, siis oma viga.
Hea võrdlus oli mul ka sõbra tsikli akuga, minu oma kestab kenasti, tal juba teine aku õhtule lastud (tsikkel ise igatepidi üle kontrollitud ning tulime järeldusele, et probleem on lenksu taga).
Niiet head akude ekspluateerimist :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Uue mobiiltelefoni puhul tasub telefon lihtsalt laadima panna ja paar-kolm tundi hoida laadija järel kui aku on "täis" saanud. Ei ole vaja tõesti enam 12 või 24h laadida neid. See siis minu jaoks 100% usaldusväärsest allikast oma ala eksperdilt.


Liitiumakudel ei ole mingit vahet, kas sa laed teda kohe kättesaamisel paar-kolm tundi või kasutad ta tühjaks ning laed siis!
Kõiksugused soovitused kohe koju akut laadima minna pärinevad nikkelakude ajastust. Ka omaala eksperdid võiksid ennast kaasaegsemate teadmistega harida ;) No offence.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

minu süearvuti li-ion aku andis kah peale kahte aastat saba. Enamus ajast rippus arvuti juhtme otsas ja siis ühel päeval tark arvuti andis teada, et aku on kutu ja tuleks töötava vastu välja vahetada, peale seda enam aku pealt käima ei läinud.
Üks nn aku spets ütles, et kas aku kontroller läbi või mõni esimene element läks läbi ja katkestas ühenduse ka teiste vahel.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Toitz kirjutas:
minu süearvuti li-ion aku andis kah peale kahte aastat saba. Enamus ajast rippus arvuti juhtme otsas ja siis ühel päeval tark arvuti andis teada, et aku on kutu ja tuleks töötava vastu välja vahetada, peale seda enam aku pealt käima ei läinud.
Üks nn aku spets ütles, et kas aku kontroller läbi või mõni esimene element läks läbi ja katkestas ühenduse ka teiste vahel.


Viga on 1) aku kontrolleris 2) aku element läbi 3) emaplaadi poolne viga.
Viimase puhul ei aita mõistagi aku vahetused ka. Aga need vead ei ole kuidagi tingitud sellest, et laadija saba koguaeg järel oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm,mai tea just tuli ükspäev kollegiga jutuks,mõlemil on samamoodi ja siis arutasime kas on õige või vale,tulime järeldusele,et pohh,aku peab siiani 2-3 tundi vastu ilma laadimiseta,sügisel saab 5 aastaseks,telefoni aku peab 24-36 tundi vastu,siis on super



Nüüd ole õnnelik kui telefoni aku peab päeva vastu...kui vana nokia oli ja pidas 5 päeva vastu,oli ikka vähe...aga noh,siis ei olnud andmesidet,kaamerat jpm sellist kah...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wolf123
Vana tuttav


Liitunud: 12 Okt. 2011
Postitusi: 641
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Hmm,mai tea just tuli ükspäev kollegiga jutuks,mõlemil on samamoodi ja siis arutasime kas on õige või vale,tulime järeldusele,et pohh,aku peab siiani 2-3 tundi vastu ilma laadimiseta,sügisel saab 5 aastaseks,telefoni aku peab 24-36 tundi vastu,siis on super



Nüüd ole õnnelik kui telefoni aku peab päeva vastu...kui vana nokia oli ja pidas 5 päeva vastu,oli ikka vähe...aga noh,siis ei olnud andmesidet,kaamerat jpm sellist kah...


Imelikud süsteemid teil kulla inimesed. Minul on Asus K50IJ 3 aastat vana ning aku peab vastu tubli 2 filmi, kui netis maurata ja niisama kasutada oli 4 tunni tingis.. Telefoniks Samsung Galaxy Gio ning aku peab nädala, kusjuures kasutan kaamerat ja wifit ka, kuid mitte palju. Kui korralikult kuuma anda, kestab ca 3 päeva.
Seega valige, mida ostate ning kasutage mõistlikult ja müsteerium lahendatud.
_________________
Sõiduautode diagnostika ( kõik automargid ) 56267442
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

dunno, meil peres 2 läpakat ja mõlematel ca 2a akud suht läbi olid, konkreetselt mul oli juhtme otsas enamasti ja isal pidevalt käis tühjaks.

mõlemad uuena ostetud.

Uus aku oli samas 26 euri mulle ja nüüd kestab jälle 2h. See,et mingi aku peab ala 5 a , pean ma isegi auto peal juba ulmeks, ei ole minul ükski nii kaua kestnud..

eks kasutamised on ka erinevad,seega mõttetu võrrelda asju suht.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Wolf123 kirjutas:
ElavLegend kirjutas:
Hmm,mai tea just tuli ükspäev kollegiga jutuks,mõlemil on samamoodi ja siis arutasime kas on õige või vale,tulime järeldusele,et pohh,aku peab siiani 2-3 tundi vastu ilma laadimiseta,sügisel saab 5 aastaseks,telefoni aku peab 24-36 tundi vastu,siis on super



Nüüd ole õnnelik kui telefoni aku peab päeva vastu...kui vana nokia oli ja pidas 5 päeva vastu,oli ikka vähe...aga noh,siis ei olnud andmesidet,kaamerat jpm sellist kah...


Imelikud süsteemid teil kulla inimesed. Minul on Asus K50IJ 3 aastat vana ning aku peab vastu tubli 2 filmi, kui netis maurata ja niisama kasutada oli 4 tunni tingis.. Telefoniks Samsung Galaxy Gio ning aku peab nädala, kusjuures kasutan kaamerat ja wifit ka, kuid mitte palju. Kui korralikult kuuma anda, kestab ca 3 päeva.
Seega valige, mida ostate ning kasutage mõistlikult ja müsteerium lahendatud.

Galaxy S II ei hiilga oma akuga,eriti kui andmeside 24/7 järel on,ekraan kõige heledama peal ja päevas 40+ kõne...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

Asjad valitakse ikka vastavalt prioriteetidele, kui aku kestvus pole oluline ja laadimine koguaeg käepärast ongi see suva. Ilmselgelt ei ole see matkaja esimene valik näiteks :)

Btw Nokia hiljuti reklaamis suurelt maha,et dualcore raiskab lihtsalt akut telefoni puhul rohkem ja 1 corega saab samad asjad tehtud (miks ei peakski saama , väike ekraan ju tegelt). Iseenesest need nokia 100 dollar challenge videod päris mõtlemapanevad,eks sealgi raisatakse palju aega softi arendamisele... Mina nt. ei arva,et Android mingi julmalt hea soft oleks. Uuemat 4.0 ei ole kasutanud.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

Matkajate jaoks on ju olemas ekstra telefonid,isegi samsung teeb mingeid,aku peab tugevalt üle nädala....
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Galaxy S II ei hiilga oma akuga,eriti kui andmeside 24/7 järel on,ekraan kõige heledama peal ja päevas 40+ kõne...


Klienditoe telefoniks pole vaja valida mingit imelist nutitelefoni. Sobivad kõige tavalisemad odavad telfid, millel mingit tarbimist põhimõtteliselt pole. Aku peab kenasti kõnedele vastu.
Paljud firmadki, mis pakuvad töötajatele töötelefone ei osta mingeid imetelefone, vaid just kõige tavalisemaid, mis kestaksid.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:

Galaxy S II ei hiilga oma akuga,eriti kui andmeside 24/7 järel on,ekraan kõige heledama peal ja päevas 40+ kõne...


?
Mul S2 + ametlik Android 4.0.3, andmeside 24/7 järel, mitu kontot korraga sünkroonimisel, ekraan mõistagi auto brightness. Kõnedega ka eriti tagasi ei hoia (kuigi jah, 40+ päris pole) ja üldiselt laen u. 3 päeva tagant, mis on väga impressive arvestades ekraani suurust ja kahetuumset 1.2GHz protsessorit.

Aga jah, kui 40+ kõnet päevas siis S2 pole õige valik :) Ma kasutan muid funktsioone (development, ssh klient, VNC) rohkem kui helistamist ilmselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea minu Hp Probook kah 2a vana ja ainult juhtme pill
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 03, 2012 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
ElavLegend kirjutas:
Galaxy S II ei hiilga oma akuga,eriti kui andmeside 24/7 järel on,ekraan kõige heledama peal ja päevas 40+ kõne...


Klienditoe telefoniks pole vaja valida mingit imelist nutitelefoni. Sobivad kõige tavalisemad odavad telfid, millel mingit tarbimist põhimõtteliselt pole. Aku peab kenasti kõnedele vastu.
Paljud firmadki, mis pakuvad töötajatele töötelefone ei osta mingeid imetelefone, vaid just kõige tavalisemaid, mis kestaksid.

On pakutud ka mingeid,aga samas,kui sul on koguaeg postkast ligi,saad koguaeg igalepoole kohe sisse ei pea läpakat kaasas kandma,siis on parem see...Aga siis kui nagu kõnesi pole jms,siis peab ka ikka 3 päeva vastu...aga mul vana android kah peal...saab teine jube aastaseks...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Mai 04, 2012 9:44 am    Teema: Vasta viitega

Olen ka alati hoidnud kaablit järel ja hoian ka edaspidi

Tegelt ajab see kiiruspiirangu jutt s.ta keema. Tulesurmasid ka palju, aga mitte kedagi ei koti, et hakkaks kontrollima ja trahvima või isegi vangi panema!
Kas kellegil on käidud suitsuandurit kontrollimas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Mai 04, 2012 9:57 am    Teema: Vasta viitega

taunod kirjutas:

Kas kellegil on käidud suitsuandurit kontrollimas?


Minul käidi. Kontrolliti, puhastati ja vaadati, et ikka kruvidega lakke pandud mitte teibiga.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ccve
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 452

PostitusPostitatud: Reede. Mai 04, 2012 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kes kus Viljandis autole signa paigaldaks? Kontakti + kui keegi siit foorumist siis ka hind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Mai 04, 2012 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

ccve kirjutas:
Kes kus Viljandis autole signa paigaldaks? Kontakti + kui keegi siit foorumist siis ka hind.


Kill kivi tänaval.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Reede. Mai 04, 2012 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

keegi homme tartusse driftile mineja ka on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Rix21
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Mai 2010
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Mai 04, 2012 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

ex kirjutas:
keegi homme tartusse driftile mineja ka on?


ikka minek, ei saa sellisest asjast ilma jääda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wolf123
Vana tuttav


Liitunud: 12 Okt. 2011
Postitusi: 641
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Mai 04, 2012 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

ccve kirjutas:
Kes kus Viljandis autole signa paigaldaks? Kontakti + kui keegi siit foorumist siis ka hind.

Mis autoga tegu? Kui vaakumsüsteemiga, siis olen teinud, kui elektriline, siis pöördu jah Kivi tänavasse. Hind oli ca 35 eur!
_________________
Sõiduautode diagnostika ( kõik automargid ) 56267442
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Mai 04, 2012 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Rix21 kirjutas:
ex kirjutas:
keegi homme tartusse driftile mineja ka on?


ikka minek, ei saa sellisest asjast ilma jääda


Kuskil infot ka selllest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Markz
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Mai 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Reede. Mai 04, 2012 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

Väravad avatakse reedel kell 18:00, laupäeval kell 11:00
Pilet 10€ (kehtib mõlemal päeval)
PREVIEW: http://vimeo.com/40708042
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Reede. Mai 04, 2012 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kas kellelgi on olnud kokkupuudet politsei/tehnoülevaatuse/arki-ga mitmevärvilise autoga?
Ehk oskab keegi nõu anda?

Kuna ma autot pesta ei viitsi, siis tekkis kuri idee hoopis üle värvida, täpsemalt midagi sinises camo stiilis.
Tean, et ''kaitsevärvi laigulised'' autod omavad passis sõna mitmevärviline. Kuna ma bürokraatiaga tegeleda ei viitsi, ma ark.i väldiks s.t. kõik autol kasutatavad toonid peaks viitama passis olevala värvusele ''tumesinine''.
Kuna auto on praegu selline, nagu ta on, ja kellelegi ette pole jäänud see toon, kasutaksingi mitut erinevat sinise tooni lihtsalt.
Seadust olen ka uurinud:

https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1160/6201/1008/MKM42_lisa1.pdf

Kood 603. Korrosioon ja välimus
Nõuded: 1) praod ja murded peavad olema remonditud;
61
2) kere korrosiooni, värvi jm kahjustus ei tohi olla suurem kui 5 cm2 ja 0,5 m2 pinnal ei tohi olla selliseid kohti üle kolme. Värvi parandused ei tohi oluliselt erineda sõiduki registreeritud värvist;


Mina loen välja et ma võin need ''laigud'' siis lugeda värvi parandusteks sest mainitud maksimaalne värvikahjustuse suurus on 5 cm2, värvi paranduste suuruse kohta pole midagi öeldud.

Kui kõik kasutatud toonid ei erine oluliselt s.t. valin kõik toonid siis tumesinised, on kõik ok?
Tumesinine on üsna lai mõiste, kuna auto katus on praegu mul tumesinine ja küljepealt on ka värvitud värviga, mis peaks kirjade järgi tumesinine olema, aga vahe on kolossaalne.


Vastan kohe ära ka, miks sellise lollusega tegeleda tahan:
1. Mulle meeldib.
2. Järgmisel nädalal saan kätte väikse paadi, mida hakkan katusel vedama. Ideaalis värviks nad mõlemad selles stiilis sest ->vaata punkt 1
3. Kalal jms kohtades käies on auto kogu aeg si*ane ja kriibitud. Sopane auto camoga on sobilikum.
4. Kõik autod on ühte moodi punased ja hallid. Natuke värvi ei tee paha.
5. Roostes kapott ja suusad katusel pole mulle. Hakkan paati seal vedama hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Laup. Mai 05, 2012 8:05 am    Teema: Vasta viitega

ivo86 kirjutas:



Vastan kohe ära ka, miks sellise lollusega tegeleda tahan:
1. Mulle meeldib.
2. Järgmisel nädalal saan kätte väikse paadi, mida hakkan katusel vedama. Ideaalis värviks nad mõlemad selles stiilis sest ->vaata punkt 1
3. Kalal jms kohtades käies on auto kogu aeg si*ane ja kriibitud. Sopane auto camoga on sobilikum.
4. Kõik autod on ühte moodi punased ja hallid. Natuke värvi ei tee paha.
5. Roostes kapott ja suusad katusel pole mulle. Hakkan paati seal vedama hoopis.

Tahad Camo tüüpi riideid ka ?
Vt,te paat siis samasugune nagu KKA-l on...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Mai 05, 2012 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Värvi oma auto ära kuidas tahad, ega kedagi väga ei koti mismoodi ta sul tumesinine on .

Ja eks arkis mingi alla tunni istumine on ka "kõva bürokraatia ju" ,isegi kui värvi muudaks ka passis.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Laup. Mai 05, 2012 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Vaat ma ise ka loodan et ei koti kedagi see.. Sellegipoolest ei ole keelatud ju nõu küsida, ehk on kellelgi asjakohane kogemus vms..

Ark-i kohapealt on nii, et võimalusel ei viitsiks tegeleda sellega. Samas kui muud üle ei jää, siis peab ikka uue passi võtma.


Edit: tuleb ikka arki minna vist. Roheline pidi palju kenam olema kui ''navy''. Elame-näeme siis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Püh. Mai 06, 2012 2:28 am    Teema: Vasta viitega

egert (ex) helista mul Sinu nr kadunud ehk näitad ka pilli? Olen järgmine nädal viljandis.
_________________
Taevas mind ei taha ja põrgu kardab,et võtan juhtimise üle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Esm. Mai 07, 2012 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi selle auto omanikku ei tea? Tahaks osta, aga ei saa kuidagi kontakti mehega..

http://www.soov.ee/viljandimaa/Mercedes_Benz_124_2_0_1740100.htm?ca=15&w=1

Või on kellelgi samas hinnaklassis dislat pakkuda?

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Esm. Mai 07, 2012 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

Hõljuk kirjutas:
Keegi selle auto omanikku ei tea? Tahaks osta, aga ei saa kuidagi kontakti mehega..

http://www.soov.ee/viljandimaa/Mercedes_Benz_124_2_0_1740100.htm?ca=15&w=1

Või on kellelgi samas hinnaklassis dislat pakkuda?



To 2,0 53kw on vähe jama, ta on küll mega öko aga kui mööda tahad sõita kellegist siis peab 3km ette vaatama et autot ei tuleks
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Esm. Mai 07, 2012 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

see ei puutu asjasse praegu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Esm. Mai 07, 2012 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Hõljuk kirjutas:
see ei puutu asjasse praegu


siis küll

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=26014

http://www.okidoki.ee/item/1595717/
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2012 9:43 am    Teema: Vasta viitega

Kas ütlesin, et peab ilmtingimata kohe panema? :D Kui tundus kuidagi nii, siis sõnastan uuesti: kui tekib soov või vajadus telefon laadima panna, siis esimesel korral oleks hea mõni tund kauem laadida (kui indikaatori järgi aku täis saab). See pole tõesti vahet, kas lased tühjaks või paned kohe laadima.
Ja et omaala ekspert kaasaegsemate teadmistega ei hari, ei tea küll kust seda võtad kui ei tea kellega tegemist aga ma julgeks väita, et paremate, kaasaegsemate ning laialdasemate teadmistega telefonide eksperti ma küll ei tea Eestis. Pealegi ega ta ilmaasjata ei töötaks kohas, kus tema teadmised on kulda väärt ning äärmiselt vajalikud.

Alan kirjutas:
vamps kirjutas:
Uue mobiiltelefoni puhul tasub telefon lihtsalt laadima panna ja paar-kolm tundi hoida laadija järel kui aku on "täis" saanud. Ei ole vaja tõesti enam 12 või 24h laadida neid. See siis minu jaoks 100% usaldusväärsest allikast oma ala eksperdilt.


Liitiumakudel ei ole mingit vahet, kas sa laed teda kohe kättesaamisel paar-kolm tundi või kasutad ta tühjaks ning laed siis!
Kõiksugused soovitused kohe koju akut laadima minna pärinevad nikkelakude ajastust. Ka omaala eksperdid võiksid ennast kaasaegsemate teadmistega harida ;) No offence.

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ccve
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 452

PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2012 11:14 am    Teema: Vasta viitega

Hõljuk kirjutas:
Keegi selle auto omanikku ei tea? Tahaks osta, aga ei saa kuidagi kontakti mehega..

http://www.soov.ee/viljandimaa/Mercedes_Benz_124_2_0_1740100.htm?ca=15&w=1

Või on kellelgi samas hinnaklassis dislat pakkuda?


Ikka pole kätte saanud?
Tean omaniku venda(kelle auto see enne oli). Võin märku anda talle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ccve
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 452

PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2012 11:15 am    Teema: Vasta viitega

Toitz kirjutas:
ccve kirjutas:
Kes kus Viljandis autole signa paigaldaks? Kontakti + kui keegi siit foorumist siis ka hind.


Kill kivi tänaval.

On sul tema kontaki ka?
Kas ta ainult paigaldab või on omal komplektid olemas ka?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2012 11:53 am    Teema: Vasta viitega

ccve kirjutas:
Toitz kirjutas:
ccve kirjutas:
Kes kus Viljandis autole signa paigaldaks? Kontakti + kui keegi siit foorumist siis ka hind.


Kill kivi tänaval.

On sul tema kontaki ka?
Kas ta ainult paigaldab või on omal komplektid olemas ka?


RGA Auto Oü

Aadress
Kivi 6a, 71013 VILJANDI

Telefoninumber
4333999, 5296544


Minuteada peab sul alarm endal näpus olema, aga vajadusel tellivad ise. Laoseisuna neil vist ei ole.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2012 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kellegil Carawelle vöi Trantsporteri tagumist vedru ei vedele ??
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xpr
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Aug. 2006
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2012 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Hõljuk kirjutas:
Keegi selle auto omanikku ei tea? Tahaks osta, aga ei saa kuidagi kontakti mehega..
http://www.soov.ee/viljandimaa/Mercedes_Benz_124_2_0_1740100.htm?ca=15&w=1


Tean omaniku. Eile olime kalal ja telefon oli tal autos, ilmselt sellepärast ei vastanud ka eile õhtul.
Just praegu helistasin talle ja sain kontakti küll :)
Täna pidi vist keegi seda ka vaatama minema... täpselt ei tea, helista!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 09, 2012 7:19 am    Teema: Vasta viitega

Juba sain kätte ja ostetud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 09, 2012 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Palju õnne Markkule !!
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 217, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024