open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 03, 2013 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Grefix kirjutas:
Et kas selline asi üldse eksisteerib veel vms ? Mittetulundus ühing mis selle foorumi jaoks tehti,et foorumi üldkonto jms.


Tsiteerin::
CAR CLUB VILJANDI MTÜ
Kauge 30-42 Viljandi 71016
Ettevõte on Kustutatud
Asutatud:04.04.2007
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 04, 2013 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi viljandist neljapäev või reede liigub pärnu? Ühineks
_________________
Taevas mind ei taha ja põrgu kardab,et võtan juhtimise üle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ühinen telefonide osas samuti Alaniga, Samsung on lihtsalt üle haibitud teema. Digitunni saates (Kuku raadios), kus räägitakse igast tehnikast jms., tüüp proovis seda S4-ja ning ei jäänud rahule eriti. Samuti oli digilehes sellest juttu, et jutt on kõva algul aga tegelikkus jätab natuke soovida. HTC One on parem ka nende arvates. Ja see, et kellelegi nimi HTC vastukarva on, siis soovitaks proovida mõnda mudelit.
S4 ppi on tõesti juba parem kui varasematel, sama efekt oli mul nokia e66 pealt minnes iphon 3G peale, praegu vaatan 3G-d nagu mingit eelajaloolist vigurit aga tol ajal oli vahe nii suur, et kiskus küll näo naerule.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Ja mina väidan ikka,et S4 on parem..
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Ühinen telefonide osas samuti Alaniga, Samsung on lihtsalt üle haibitud teema. Digitunni saates (Kuku raadios), kus räägitakse igast tehnikast jms., tüüp proovis seda S4-ja ning ei jäänud rahule eriti. Samuti oli digilehes sellest juttu, et jutt on kõva algul aga tegelikkus jätab natuke soovida. HTC One on parem ka nende arvates. Ja see, et kellelegi nimi HTC vastukarva on, siis soovitaks proovida mõnda mudelit.
S4 ppi on tõesti juba parem kui varasematel, sama efekt oli mul nokia e66 pealt minnes iphon 3G peale, praegu vaatan 3G-d nagu mingit eelajaloolist vigurit aga tol ajal oli vahe nii suur, et kiskus küll näo naerule.


Ostsin omale HTC One ära ja nüüd pikemalt sellega koos olnud ning olen endiselt arvamusel, et no ei ole paremat telefoni hetkel turul võtta.

ElavLegend kirjutas:
Ja mina väidan ikka,et S4 on parem..


Väida. Aga too argumente, mille poolest parem? Ma olen üsna kindel, et sa pole HTC One-t veel käega katsunudki ja trollid siin niisama.
Su eelnev väide, et seda pole mugav käes hoida ja samas kirjutasid, et S2 oli väga hea... Ma ei näe, kuidas sama lai telefon, mis kõigest natuke pikem, saaks ebamugavam olla, kui labidas nagu S4...

Mõlemas on Android, pealegi HTC One saab veel Googlelt puhta Androidi (Nexus interface), nagu saab ka S4. Seetõttu saame võrrelda ehitust ja riistvara, aga - Riistvara on identne: sama protsessor, sama palju mälu, 32GB sisemälu, sama resolutsioon... Parem kaamera low-light tingimustes (mida enamjaolt eestis ongi), parem koostekvaliteet (ühes tükis alumiinium VS lademetes odavat plastikut), paremad kõlarid (+2tk vs 1tk), sisseehitatud klapivõimendi (Beats by Dr. Dre), 2x front facing kõlarit, mitte ei ole üks plönn taga nurgas, et kui meediat vaatad/kuulad, pead käe taha panema, et heli ette suunata jne.

Eile oli HTC-d ülistav artikkel isegi postimehes. Kogu maailm ärkab, aga mõni ostab ikka S4...
Sorry aga ma ei saa aru inimestest, kes maksavad 600+€ plastmassist telefoni eest.

Lisaks tuleb veel ka mini versioon, mis ongi sama suur kui S2 (4.3" ekraaniga):
EKSKLUSIIVFOTOD: Parima tänavuse Androidi-telefoni pisijärglane, HTC One mini


Viimati muutis seda Alan (Kolm. Juun. 05, 2013 2:52 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 2:52 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
vamps kirjutas:
Ühinen telefonide osas samuti Alaniga, Samsung on lihtsalt üle haibitud teema. Digitunni saates (Kuku raadios), kus räägitakse igast tehnikast jms., tüüp proovis seda S4-ja ning ei jäänud rahule eriti. Samuti oli digilehes sellest juttu, et jutt on kõva algul aga tegelikkus jätab natuke soovida. HTC One on parem ka nende arvates. Ja see, et kellelegi nimi HTC vastukarva on, siis soovitaks proovida mõnda mudelit.
S4 ppi on tõesti juba parem kui varasematel, sama efekt oli mul nokia e66 pealt minnes iphon 3G peale, praegu vaatan 3G-d nagu mingit eelajaloolist vigurit aga tol ajal oli vahe nii suur, et kiskus küll näo naerule.


Ostsin omale HTC One ära ja nüüd pikemalt sellega koos olnud ning olen endiselt arvamusel, et no ei ole paremat telefoni hetkel turul võtta.

ElavLegend kirjutas:
Ja mina väidan ikka,et S4 on parem..


Väida. Aga too argumente, mille poolest parem? Ma olen üsna kindel, et sa pole HTC One-t veel käega katsunudki ja trollid siin niisama.
Su eelnev väide, et seda pole mugav käes hoida ja samas kirjutasid, et S2 oli väga hea... Ma ei näe, kuidas sama lai telefon, mis kõigest natuke pikem, saaks ebamugavam olla, kui labidas nagu S4...

Mõlemas on Android, pealegi HTC One saab veel Googlelt puhta Androidi (Nexus interface), nagu saab ka S4. Seetõttu saame võrrelda ehitust ja riistvara, aga - Riistvara on identne: sama protsessor, sama palju mälu, 32GB sisemälu, sama resolutsioon... Parem kaamera low-light tingimustes (mida enamjaolt eestis ongi), parem koostekvaliteet (ühes tükis alumiinium VS lademetes odavat plastikut), paremad kõlarid (+2tk vs 1tk), sisseehitatud klapivõimendi (Beats by Dr. Dre), 2x front facing kõlarit, mitte ei ole üks plönn taga nurgas, et kui meediat vaatad/kuulad, pead käe taha panema, et heli ette suunata jne.

Eile oli HTC-d ülistav artikkel isegi postimehes. Kogu maailm ärkab, aga mõni ostab ikka S4...
Sorry aga ma ei saa aru inimestest, kes maksavad 600+€ plastmassist telefoni eest.

One ma näpisin mõniaeg tagasi juba Soomes...
Mulle oli ta käes ebmugavam kui S2...
One kaamera koha pealt ma küll ei väidaks,et ta oleks nüüd parem kui S4 ja need pildid,mis pimedas tehtud S4-ga on küll paremad kui ONE-il...
Kõlarite kohapeal tõesti ei vaidle,kuna need nagu ei huvita,millised on...muusika tuleb kodukinost ja läbi klapide on muusika tal super...
Kellele ema kellele tütar...mõnele meeldib audi,mõnele opel...
Sorry,aga ma ei saa aru,kes ostavad endale HTC...
See artikkel nägi välja nagu mingi HTC kõvataja oma..
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815


Viimati muutis seda ElavLegend (Kolm. Juun. 05, 2013 2:55 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Millal see mõniaeg tagasi oli?

ElavLegend kirjutas:

One kaamera koha pealt ma küll ei väidaks,et ta oleks nüüd parem ja need pildid,mis pimedas tehtud on küll paremad kui ONE-il...
Kõlarite kohapeal tõesti ei vaidle,kuna need nagu ei huvita,millised on...muusika tuleb kodukinost ja läbi klapide on muusika tal super...
Kellele ema kellele tütar...mõnele meeldib audi,mõnele opel...


What? Et KÕIK ülevaated ajavad sitta? S4 hämaras tehtud fotod on ikka väga mürarikkad ja on öeldud, et kõige kehvem tänavuse aasta kaamera hämarates tingimustes. Seevastu väga hea valgusrohketes tingimustes.

Klappide kohapealt... njah, ilmselt ei ole sa kunagi klapivõimendit ja vähe paremaid klappe omanud, kui praegune super on, aga las jääb.

ElavLegend kirjutas:

Sorry,aga ma ei saa aru,kes ostavad endale HTC...


Just... die! :D

ElavLegend kirjutas:

See artikkel nägi välja nagu mingi HTC kõvataja oma..


... ja kõik teised kümned ja kümned artiklid/youtube ülevaated?

Enivei, mul poogen. Kui sa oled rahul siis ole, aga ma ei saa su suhtumisest aru. Väita, et asi on parem ja "tippude tipp", ootaks ka asjalikke argumente. Aga mida ei saa seda ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
ElavLegend kirjutas:

One kaamera koha pealt ma küll ei väidaks,et ta oleks nüüd parem ja need pildid,mis pimedas tehtud on küll paremad kui ONE-il...
Kõlarite kohapeal tõesti ei vaidle,kuna need nagu ei huvita,millised on...muusika tuleb kodukinost ja läbi klapide on muusika tal super...
Kellele ema kellele tütar...mõnele meeldib audi,mõnele opel...


What? Et KÕIK ülevaated ajavad sitta? S4 hämaras tehtud fotod on ikka väga mürarikkad ja on öeldud, et kõige kehvem tänavuse aasta kaamera hämarates tingimustes. Seevastu väga hea valgusrohketes tingimustes.

Klappide kohapealt... njah, ilmselt ei ole sa kunagi klapivõimendit ja vähe paremaid klappe omanud, kui praegune super on, aga las jääb.

ElavLegend kirjutas:

Sorry,aga ma ei saa aru,kes ostavad endale HTC...


Just... die! :D

ElavLegend kirjutas:

See artikkel nägi välja nagu mingi HTC kõvataja oma..


... ja kõik teised kümned ja kümned artiklid/youtube ülevaated?

Enivei, mul poogen. Kui sa oled rahul siis ole, aga ma ei saa su suhtumisest aru. Väita, et asi on parem ja "tippude tipp", ootaks ka asjalikke argumente. Aga mida ei saa seda ei saa.

EI tea,aga igatahes,see pilt mis ma ämaras tegin ja mis One-il oli tehtud oli küll parem..
Kellele meeldib välimus-ONE
Kellele palju asju -S4,lihtne ja loogiline...
See on võteud TV.Motors24 Tehnika TV-st
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ühe artikli põhjal otsust tehes ei ole küll tegemist targa valikuga ma kardan. See oleks sama hea, et kui vaatad liiklussaadet Roolivõim, kus näidatakse järjekordselt mingit autot, siis kohe tõttad ostma, sest seal ju räägiti, et päris hea ja kohe ära ei lagune. Võiks ikka mujalt ka arvamusi lugeda/kuulata ning võimalusel ühte või teist asja enne natuke aega ise testida.
Minu jaoks Motors24 TV jällegi ei tundu üldse usaldusväärsena mingit tehnikavigurit ostes, eriti veel telefoni.
Kui ma omale telefoni hakkasin valima, siis proovisin mitut telefoni (igat umbes nii nädal kasutada, õnneks on selline võimalus olemas) ja alles siis sain aru, mis on minu vajadused ning mis mulle ühe või teise telefoni juures meeldib/ei meeldi. Poes korra kätte võttes ja näppidse ei saa korralikku ülevaadet asjast.
Ja et aru saada, miks keegi ostab omale HTC, selleks peab inimesel olema pisut avaram silmaring ning paremad teadmised telefonimaailmas toimuvast. Mul endal ei ole ei Samsung ega HTC aga kui arvesse võtta erinevate artiklite ja valdkonda tundvate inimeste arvamusi, siis lõppkokkuvõttes kipub kaalukauss ikkagi HTC poole langema. Mõne jaoks võibolla kurb (kes on suure investeeringu teinud) aga tõsi :D
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

And twelve points goes to ....













vamps


ElavLegend kirjutas:
Kellele ema kellele tütar...mõnele meeldib audi,mõnele opel...

Ehk siis HTC nagu Audi ja Samsung nagu Opel. Nõus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

ja kuhu bentley jäi? .D, kes sauna ukse lahti jättis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xpr
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Aug. 2006
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Käes oli see S4 väga ebamugav, sama ka S3. Telefonid lähevad tahvelarvutiks kätte ära juba.
Mugavuse poole pealt annaks ka + HTC

Üldiselt viskas mingi aeg android üle ja kolisin iphone peale üle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Log
Satub siia tihti


Liitunud: 14 Mai 2006
Postitusi: 253

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

xpr kirjutas:
Käes oli see S4 väga ebamugav, sama ka S3. Telefonid lähevad tahvelarvutiks kätte ära juba.
Mugavuse poole pealt annaks ka + HTC

Üldiselt viskas mingi aeg android üle ja kolisin iphone peale üle.


+1 selle peale. Ma mõtlesin, et ma ei hakka oma ifööni jutuga siia tulema, muidu hakatakse sõimama ka veel
Alles hiljuti proovisin uuesti HTC Incredible S'i(seisab siiani mul niisama, keegi võiks ära osta) ja telefon muidu igati tore ja hea, aga ei suuda enam androidiga möllata, iOS on südamelähedasemaks saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

See on oma valik,täpselt nagu ka "labidate" ostmine. See on umbes sama väide,et ma ei taha ju kastiga autot aga uus navara tuli ju välja. Dsiisas,osta siis rav4 eksole.

Hetkel on samas see moment ikka veel,et enda s2 on piisavalt hea ja pole piisavalt aegunud,et oleks reaalset mõtet välja vahetada. Ainult pisiasjad uutel paremad,mis enamikele tarbijatele suht suvad ,kaamera on neist vast oluliseim enamikule ja kõlarid ka .
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 05, 2013 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

mägiorav ei saanudki Ridari ässa pildile

no selle telefonimöla peale ütleks, et Samsung teeb ikka mõttetut haipi oma nodi peale... kaamerad ei ole neil kunagi head olnud ja ei hakkagi olema ka. Pisut hämaramaks kisub, juba vahid värvimüra aind. Pealegi, pildistamiseks võid alati ju osta hoopis selleks mõeldud vahendi, kuigi viimasel ajal tundub, et telefonide kaamerad on vingemad, kui mõne mehe profikaameral. :D
Õnneks on minu jaoks esmatähtis helistamine ja tööle sõites kasutan kõrvaklappe, et bussis väga igav ei oleks.
Aga kui nutikat valida, siis pigem võtaks ka HTC, juba kasutajaliides on mõistlikum, kui sumjangil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m2giorav
Satub siia tihti


Liitunud: 27 Dets. 2009
Postitusi: 114
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 07, 2013 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Mario kirjutas:
mägiorav ei saanudki Ridari ässa pildile

Mis masinat sa täpsemalt mõtled? Äkki on sellest pilt, aga oli kehv.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 07, 2013 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

no ikka Hässelhoff ja tema Ärr-8...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m2giorav
Satub siia tihti


Liitunud: 27 Dets. 2009
Postitusi: 114
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 07, 2013 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

See mul videos olemas, suht alguses ;) (alates 0:50). Keskendusingi rohkem videode peale tänu autode häältele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 16, 2013 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Wow. Foorum hakkab ära surema. 9 päeva 0 postitust....
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Grefix
CCV Guru


Liitunud: 29 Märts 2011
Postitusi: 194
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 16, 2013 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

vaatasin ka,et vaikseks jäänud puhkuste aeg ? inimesed kariibidel
_________________
Oleks kuulnud kui sind tehti, oleks hüüdnud: Ärge tehke. :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 16, 2013 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Mul läks läpakas varastele,igapäev telefoniga nüüd nädal aega juba. Ehk foorumis väga julmalt postida ei viitsi.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 17, 2013 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Kellegil plaanis American car show´le on minna ? Tahaks kellegiga punti lüüa, endal usaraud puudub ja riisipõletajaga küll ei viitsiks minna
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 17, 2013 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

KalevGSi kirjutas:
Kellegil plaanis American car show´le on minna ? Tahaks kellegiga punti lüüa, endal usaraud puudub ja riisipõletajaga küll ei viitsiks minna

Küsi kohe bussiraha ette ära,kui lähed
Aga jah,samas kui keegi läheb ,siis lööks kampa küll koos mõne paber kupüüriga
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 17, 2013 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

KalevGSi kirjutas:
Kellegil plaanis American car show´le on minna ? Tahaks kellegiga punti lüüa, endal usaraud puudub ja riisipõletajaga küll ei viitsiks minna

American beautyst jutt?
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 17, 2013 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
KalevGSi kirjutas:
Kellegil plaanis American car show´le on minna ? Tahaks kellegiga punti lüüa, endal usaraud puudub ja riisipõletajaga küll ei viitsiks minna

American beautyst jutt?

jep,12-14juuli
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 17, 2013 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on mineku plaan aga seltskond pole veel kindel, otsustab vast enne kuu loppu, et kes on tulija, kes mitte
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wolf123
Vana tuttav


Liitunud: 12 Okt. 2011
Postitusi: 641
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 18, 2013 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Mul on mineku plaan aga seltskond pole veel kindel, otsustab vast enne kuu loppu, et kes on tulija, kes mitte

Sellise autoga oleks patt minematta jätta kah. Igakord, kui linnas näen, jääb just oma suurusega silma.
_________________
Sõiduautode diagnostika ( kõik automargid ) 56267442
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 19, 2013 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Härrased mis pistik see punane on?
auto; audi 100 94a

_________________
Volvo s80 2.5TDI 103KW
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Grefix
CCV Guru


Liitunud: 29 Märts 2011
Postitusi: 194
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 19, 2013 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

võin küll eksida aga tundub sama olevat,
http://c.fixya.net/fixya20/uploads/Images/blueextc3221_5.jpg
all on selle pistiku kohta,et these wires connect to autocheck control unit.
_________________
Oleks kuulnud kui sind tehti, oleks hüüdnud: Ärge tehke. :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xpr
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Aug. 2006
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 20, 2013 10:29 am    Teema: Vasta viitega

Grefix kirjutas:
these wires connect to autocheck control unit.

Seotud jah kompuutriga jms lisaasjadega. "Endable" - "clock" - "data" kaudu saad näiteks kellades olevas kompuutrisse saata originaalmaki info, näitab ekraanil mis lugu vms mängib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 20, 2013 11:08 am    Teema: Vasta viitega

krt. siis pean ikkagi salongi tühjaks rookima. Taga ustes kõlarid on juhtmed ka jooksevad aga mitte sinna pistikusse kus esimesed kõlarid.
_________________
Volvo s80 2.5TDI 103KW
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xpr
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Aug. 2006
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juun. 20, 2013 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Audi 100 kohta ei tea aga A4 A6 on nii originaalmakiga, et tagumised kõlarid on eraldi võimu järel, mis taga pakiruumis. Sealt samast pistikust jooksevad ka vist osadel võimu juhtmed. Grefix antud pildil ka näha, et Left front + to Amp (amplifier) jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 21, 2013 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

xpr kirjutas:
Audi 100 kohta ei tea aga A4 A6 on nii originaalmakiga, et tagumised kõlarid on eraldi võimu järel, mis taga pakiruumis. Sealt samast pistikust jooksevad ka vist osadel võimu juhtmed. Grefix antud pildil ka näha, et Left front + to Amp (amplifier) jne


C4 kerega A6 ja 100(lõpuaasta) sama süsteem, ehk siis Arx`i 100`l on ka tagumised kõlarid eraldi võimendi järel, see pärast nad praegu ka ei toimi


Arx: Kui aega saan siis viskan pilgu peale, otsib selle võimu üles ja siis vaatab edasi mis saab
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Reede. Juun. 21, 2013 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

vaatasin seda süsteemi, võimu ei leidnud. aga kõlari juhtmed jooksid sinna punasesse pistikusse.
_________________
Volvo s80 2.5TDI 103KW
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 22, 2013 10:48 am    Teema: Vasta viitega

Võim on kõlariga ühes korpuses, vähemalt 99a a8-sal on nii.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Wolf123
Vana tuttav


Liitunud: 12 Okt. 2011
Postitusi: 641
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 22, 2013 11:22 am    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Võim on kõlariga ühes korpuses, vähemalt 99a a8-sal on nii.

B4 ja C4 Audil on võimud kõlarikorpuses. Bose süsteemis võvad erinevused olla ( seda siis C4 puhul, sest B4 Boset ei pakutud minuteada )

Mina tegin B4 nii, et vedasin uued juhtmed makitagant ja panin otse kõlari külge ja originaalpistiku jätsin lihtsalt lahti, sest originaalpistikuga kõlarid ei töötanud, otse ühendades oli kõik ok.
Praegusel C4 on ka tagakõlaritega mingi jama ja Raadioahel tarbib ka seistes voolu, seega tuleb seal samamoodi teha ja probleem peaks lahendatud olema.
_________________
Sõiduautode diagnostika ( kõik automargid ) 56267442
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 22, 2013 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

äkki mõni elektroonik teab, mis kala võib võimul olla, kui vool ja heli jookseb peale, aga lihtsalt ei mängi midagi, laseb mingi päeva või kaks seista, siis lambist hakkab tööle.., kuum ei ole, lihtsalt ei tööta ja pärast töötab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Grefix
CCV Guru


Liitunud: 29 Märts 2011
Postitusi: 194
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 23, 2013 12:56 am    Teema: Vasta viitega

mõni konde õrnalt punnitab ehk kusagil ?
remote juhtme võid ka üle vaadata.
_________________
Oleks kuulnud kui sind tehti, oleks hüüdnud: Ärge tehke. :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Püh. Juun. 23, 2013 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

Arx12 kirjutas:
Härrased mis pistik see punane on?
auto; audi 100 94a



Skeemi järgi uurisin seal on 2 juhet veel mis on vaja ära ühendada peale line out`i

GND ja Rem
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 25, 2013 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

Kellegil veel elisa 3g kasutada on ?

Mul on kiirus kukkunud ala 5mbit pealt ala 1-1,5mbit peale, kuu ajaga :-/ Ka öösel. Pakett on 7,2mbitine.

EMT ja tele2 panevad ära,oma ala 2mbit kiirustega...
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 25, 2013 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

mul on ka 2mbit pakett, aga nt. mingit mängu tirib eduliselt 3900kbps..
ehk on äkki miski mastirike?
ega nad on jah üsna laisad klienti teavitama igasugu probladest, et klient saaks jälle oma närvi ja raha kulutada, et nende jama klaarida..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 25, 2013 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nüüd ei tea kas sellest või millestki muust, aga mul ka elisa internet aga pulk on emt oma ja soft seal pulgal on ka emt oma. Igatahes kui siin pool aastat tagasi lahkelt proovida anti, siis elisa enda pulgaga oli kah kiirus paras jama, aga elisa kaart emt pulgas toimis küll tõrgeteta. mõlemad kõrvuti töötasid ja elisa pulgal kiirus alla mega samas elisa kaardiga emt pulgal 2 mega.
Mõlema pulga mark oli sama, aint soft erinev.
Selle info andsin elisa töötajale kah edasi, aga tema ei oskand selle peale miskit kosta.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 25, 2013 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi võtsin emale Viiratsisse prooviks EMT pulga. No ei kannatunud midagi teha sellega, youtube videot laadis iga paari sekundi tagant.
Seejärel võtsin tasuta prooviks Tele2 pulga. Küll promosid ja reklaamisid mulle need klienditeenindajad, et neil on raudpolt kõige paremad näitajad. Lubatud kiirused tuli 3-5'ga jagada. Pärides, miks nii, vastati, et pole viiratsi lähedal veel korralikku 3G mastigi :D WTF, viiratsi on linna piirist 1km.
Lõpuks sai Elisa proovitud, lubatud oli vist kuni 3.5Mbit/s, enamjaolt alati saab selle kätte, kusjuures vahel on isegi kiirem kui lubatud - 4 ja 5Mbit/s vahele saab üsna tihti. Juutuub ei pea kunagi bufferdama, isegi 1080p mängib algusest lõpuni ilma bufferdamiseta ära! Seda ei suutnud aegajalt isegi Elioni 12Mbit ühendus...
Endal telefonis Elisa "Nutikas 10" pakett, seal oli vist samuti kuni 3.XMbit/s lubatud, hetkel läpakaga telefoni hotspotis, Viiratsis, on speedtest.net ping 40ms, DL 5.96Mbit/s ja UL 1.47Mbit/s. Upload täna tavapärasest madalam, tavaliselt alla 3-e ei ole.

Ma ei tea, kuidas inimesed Elisa netti kiruvad, mul on igas eestimaa augus olnud parimad tulemused.

Olin enne Tele2 klient. Kahjuks nende internett mind ei rahulda telefonis.
Töötelefonis on EMT, on samuti kiire nett, aga mahupiirangud teeks ma vahel paari päevaga täis. Samuti on siiski olnud kohti, kus kiirus olematu, samas Elisal kiire olnud.

Kes tõesti kuskil pära-perses elab, võib ju ühekordse investeeringu teha mingisesse suund-antenni. Hinnavaatluses on läbi käinud ~50-60€-ga 3G antennid, mis oma mitme-mitme kilomeetri tagant mastist levi püüavad.

http://dx.com/p/1710-2170mhz-12dbi-directional-high-gain-7-unit-antenna-for-3g-wireless-network-sma-female-37398
- Hea odav hiinakas, mida kiidetakse maa ja taevani.

Sinna juurde veel see:
http://www.mobilefun.co.uk/mobile-broadband-antenna-extension-cable-3-metre-p18968.htm

Ja taipohh kui kiiret netti koju ei jõua. Võib ka kodumaalt midagi vaadata: http://www.tehnoturg.ee/EE/3875
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Juun. 25, 2013 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

No mul on Elisa ja EMT ja TELE2 interneti sim-id kodus olemas. Elisa on neist kangeim aga just preagu on mingi jama ja too slow... isegi 404 viskas elisa.ee lehega täna,et millest me räägime :P Varem sain tirida 500Kb/sec

3G Ruuter asub mul lausa õues posti otsas,max leviga. Mul on täpselt sama antenn mis sa panid dx lehelt olemas. Ruuteri internal antenn sai parema levi,seega ei kasutanud seda. Ei oska öelda mis värk,aga see on müüa igastahes. Võibolla sai midagi valesti tehtud . Ma suht linna külje all siiski.

Seda,et 1080p videot puhtalt mängib liigutan ma ulme valdkonda :P
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 26, 2013 12:05 am    Teema: Vasta viitega

100% Alaniga nõus - Elisa tõesti levib..
nädalavahetus tõestas, et ka lätakate maale minnes oli Salacgrivas veel Eesti mast kättesaadav... samas mul on telefon Tele2 võrgus ja see soigus juba piiripunktis, et roaming ja roaming....
ma proovisin ka pulli pärast HD.. praegu loadib sirgelt välja, aga kuna ma elan piirkonnas, kus on mastil räme koormus, siis päeval peab leppima 480p kvaliga.. :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xpr
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Aug. 2006
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 26, 2013 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Seni vajadusel Emt netiga telefoni hotspoti kasutanud ja suht rahul.
Kiirusetest Viljandi linnas: http://www.speedtest.net/my-result/i/574783640

edit:
Lisan ka elioni kodulahenduse, mille eest elion küsib koos tv mingi 30 euri.
Kiirusetest telefoniga üle wifi:
http://www.speedtest.net/my-result/i/574793450

edit:
Tööl võib rahul olla:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 26, 2013 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Facebooki vaadata ja õhtulehte lugeda,siis see aasta oli Lemmes päris "korralik" pidu
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 26, 2013 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Eelmisel aastal oli juba ju... Loomaaed on koos ka siis ju
_________________
I spend way too much time online!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wolf123
Vana tuttav


Liitunud: 12 Okt. 2011
Postitusi: 641
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 26, 2013 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kablis oli ka nagu alati
:D Ise suvitan täpselt Kabli pagarist ületee ja ilusti mäeotsast kõike näha.
_________________
Sõiduautode diagnostika ( kõik automargid ) 56267442
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 26, 2013 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

ma juba hakkan kartma seda kohta... Treimanis pole veel mässu kuulda olnud.. ja Krapis tahaks ka ööbida ikka rahus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 250, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024