open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wolf123
Vana tuttav


Liitunud: 12 Okt. 2011
Postitusi: 641
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 18, 2013 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Minuteada ei tohi poed nikotiiniga vedelikku müüa jah, tehti seda ja tehakse ka edaspidi letialt. Eraisikud on teine asi, neid ei keela hetkel keegi.
Läbirääkimised siseministeeriumiga käivad, kuid kui need läbi ei lähe, siis vast tõesti ainult kas neti teel või apteegist.
_________________
Sõiduautode diagnostika ( kõik automargid ) 56267442
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jukii
Satub siia tihti


Liitunud: 25 Nov. 2007
Postitusi: 191
Asukoht: linnast väljas

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 19, 2013 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

https://www.facebook.com/photo.php?v=593337837375603&set=vb.100000981753160&type=2&theater
ROJEV mis juhtus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 19, 2013 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Retsept tõrjujate ees, aga see veeprits on küll ulme lahja.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ROJEV
Satub siia tihti


Liitunud: 27 Nov. 2007
Postitusi: 140
Asukoht: Vahtra tn.

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 19, 2013 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

jukii kirjutas:
https://www.facebook.com/photo.php?v=593337837375603&set=vb.100000981753160&type=2&theater
ROJEV mis juhtus?
Täpselt ise ei tea, nabrite esik laks leeki ja olidki lõksus. Minu pere elus ja terve, asjad märjad ja haisevad ja katus läind ni endal kui ka majal. Jalad käed terved ja ülejään poh..i, saab hakkama!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 24, 2013 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Midagi huvitavat lugemiseks

http://www.waitbutwhy.com/2013/09/why-generation-y-yuppies-are-unhappy.html


_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 25, 2013 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

A kat sooritatud!
Kevadeks nüüd tsikli ja varustuse vaatama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 25, 2013 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

ivo86 kirjutas:
A kat sooritatud!
Kevadeks nüüd tsikli ja varustuse vaatama

Mul hetkel oleks sulle pakuda G-MAC kiivreid,Freedom ja Avanger mudelit.
Need VÄGA hea hinnaga
Riietust on ka ,aga see rohkem nö enduro meestele...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 25, 2013 6:10 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ma just tellisin ühe kiivri ära endale mingi 1 h tagasi :D
Caberg Vox osutus valituks, käisin seda ka poes pähe proovimas.
Samas, millalgi pean teise nagunii juurde ostma.
Mis hinnaga tuleks kiiver, millel olemas sarnased omadused?

http://www.louis.de/_104dc7d8b692efed2cebfe32db0b83a7c1/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=215386

Samas, kui tõesti praegu midagi väga hea hinnaga, siis PS või siia võid pakkuda küll.
Saapad kindad mingil kujul olemas. Kindlasti mingi jaki veel juurde vaatama.
Millalgi kindlasti ostan ka terve keha kaitsme, midagi sellist:

http://www.louis.de/_104dc7d8b692efed2cebfe32db0b83a7c1/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=208935

Aga ei pea nii fääncy olema, sobib ka odavama hinnaga krossi jaoks mõeldud sarnane toode.

Jõulude ajal leiab ka ehk mingi soodukaga kuskilt. Hetkel kahjuks siiski tundub et hindade tase Eestis on nii kõrge, et tasub mujal tellida.

Üks jutuke ka sellel teemal: Valisin netis uurides endale ühe kiivri välja (90 euri) ja leidsin, et Tartus ühes hoovis asuvas motopoes on see ka kohapeal olemas.
Läksin siis sinna seda proovima kavatsusega see endale soetada (98 euri, kurat 8 euri võin kaupmehele proovimise eest jätta ka). Kaupmees kõik tore ja vahva, lasi mul seal erinevaid kiivreid proovida ning kuna see 98 eurine kiiver oli selle tootja kõige odavam kiiver, siis soovitas seal järjest kallimaid ka proovida.

No miks mitte. Jõudsime siis süsinikust mudelini, peale mille proovimist poetas kaupmees moka otsast, et alla selle kiivri ikka tema ei kannaks, sest polegi teised õiged kiivrid sellega võrreldes, parajad rotikad vms. Ma täpset sõnastust ei mäleta, aga üsna halvutavalt kõlas see odavate kiivrite ja nende ostjate pihta.
See süsinikust kiiver maksis 370 euri seal. Peas oli jumala hea ja muidu ka mõnus kiiver, aga minu jaoks kallis. Ja see jutt, et alla selle polegi nagu kiivrid.. noh, igatahes mina sealt kiivrit ei ostnud.

Kodus siis kiusu pärast vaatasin, et mis hinnaga see kallis kiiver netist saada on. Koos kojutoomisega 260 euri kokku. Ma saan aru et juurdehindlus on vajalik, et kaupmees ära elaks aga sellise hinnavahega ma tõesti proovin juba seal ja tellin netist.

Elame- näeme, proovin selle vox mudeli ära ja raha peale peaks vihaseks saama, siis kingin endale kunagi sellest süsinikust kiivri ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
misjakes
Satub siia tihti


Liitunud: 21 Dets. 2006
Postitusi: 128
Asukoht: Kodus

PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 25, 2013 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

ivo86 kirjutas:
A kat sooritatud!
Kevadeks nüüd tsikli ja varustuse vaatama


Natuke vales järjestuses...esiteks varustus ja siis piilu alles masinat. Ja kiivritega on üldiselt nii, et linnapildis paistab hästi välja, kui kalliks keegi enda kaalikat hindab;);)...reeglina kiiver maksab kolmandiku korralikust varustusest...ja kui muidugi Arlen Nessi ja Alpinestarsi fänn ei ole siis kannatab
esimesi kombesid vaadata sealt /http://www.dragbike.ee/pood/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 25, 2013 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

No kombet ma vaevalt selga viitsin venitada, arvestades et baigi fänn ei ole. Baik peaks sobima ikka kallutamiseks.
S.t. R4 mootori vastu pole mul midagi, aga clip-on tüüpi lenksudega ratastel kipub olema sõiduasend selline.. noh, ringrajale sobiv. Igapäevaseks liiklemiseks ei ole see küll see, mdia ma tahan.
Pigem customite poole vaataks, aga miks mitte ka alguseks selline sõitma õppimise ratas nagu 900ne diversion vms. Seal saab istumisasendit ka endale sobivaks kohendada.

Ja üldse kõige ilusamad rattad on "street tracker" tüüpi. Täiesti perfektse stiiliga rattad.

Ahjaa, see kaalika turvalisus.. kiivritel on mingi selline test, SHARP test oli äkki. See 100 eurone kiiver hinnati seal päris heaks, paremaks kui mitmed OLULISELT kallimad kiivrid.

http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/caberg-v2-407
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 26, 2013 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kiiver on tõesti üks olulisemaid asju. Kui suvel vahepeal pükse ja saapaid ei viitsi jalga ajada, siis kiivri ja tagi paned ikka pm iga kord. Seega minu arvamus on ka, et kiivri pealt ei tasuks kokku hoida.
Mul endal samuti väike kogemus olemas.
Esimese kiivri ostsin ühe Held mudeli - välimus oli vinge ja hind oli sobilik (veits alla 100€ vist oli). No sai sõidetud ja käis kah, kuid ühel sõbral oli NZI Vitesse I kiiver, mis maksis üle 3000 eegu tol ajal. Mõtlesin, et segane, sellist summat küll välja ei viitsi käia.
Seejärel ostsid veel paar sõpra NZI Vitesse, kes I kes II - nad kiitsid seda.
Kord käisime Jägala joa ääres, õhtu oli juba selline jahedam ja niiske. Hakkasime ära sõitma, teised panid rahulikult oma korralike kiivritega ees minema, ma jäin pisut maha. Miks? Sest visiir oli nii udune, et isegi lahtise visiiriga pidin sõitma mõned kilomeetrid, et tekiks mingi nähtavus.
Panin siis üks talv pisut raha kõrvale ning võtsin ka NZI Vitesse II kiivri ligi.
Pärast seda võin kuivkäimlat tolle vana koorikuga tühjendada.
Vahe on meeletu: uus kiiver on kergem (1350g+-50g ehk pea 200g vahe ja see on väga hästi tuntav), parema kujuga (suure hoo pealt tuulega ei hakka kuskile poole sakutama ja vilistama-undama), hoiab kukalt paremini soojas, nina ette kiivri sisse ei teki keeriseid-pööriseid, on kõvasti vaiksem, kiirkinnitustega visiiride vahetamine, visiirid ei lähe mingi valemiga seest uduseks, bluetooth seadme ühendamise võimalus, kergesti ja mugavalt eemaldatav kiivri sisu, sisseehitatud päikesevisiir ning lõpetuseks ilmselt ka turvalisem.
Kogu see lõbu maksis mulle umbes 250€ aga austalt, see on seda väärt!
Võib-olla oleks isegi mõne schuberth-i kiivri ostnud aga nonde hinnad on mu jaoks üsnagi kosmilised.

Eks lõpuks pead ise vaatama, mis meeldib ja mis sobib, see oli pelgalt minu arvamus:)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 29, 2013 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

Kellelgi HTC One on? Oskab kiita või laita?

Siiani olin iPhone fänn aga nimi maksab liialt. Telefonis aga pole pooltki, mis näiteks One'is.
Galaxy S4 millegipärast ei kutsu.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 12:14 am    Teema: Vasta viitega

Mul on must HTC One , mingi 2 päeva olen kasutanud põmst...

Egas ta nüüd nii odav ka pole..
Ega miinuseid tal ju põhimõtteliselt ei olegi. Microsim on,aga uued vist kõik sellised tulevad.. SD ka puudub. 2-hel tuttaval on veel ONE-d ja ei kurda mitte keegi. Suur pluss on esikõlarid,ehk üks olulisemid asju . 4,7" ekraan on selline väga max suurus ka minujaoks. Eelmine oli 4.3 s2 mille andsin naisele nüüd" .

Mul "joppas" niihästi,et upgradesin uusima androidi peale ära kohe ja helinate tugevus 0 peale seda,restart aitas natukeseks ja siis jälle 0. Muuta ei saanud. Tegin siis täna Factory reseti siis hakkasin mõtlema,et kuna nagunii kõik tiritud appid ja seadistus läks, tegin bootloaderi lahti,rootisin ja recovery peal,ehk saan nüüd custom rome kausutada. Stock on ka päris hea aga mõni üksik asi jäi häirima Cyagenmod 4.3 pealt tulles...

Nüüd see peal http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2334294 Suht originaal välimus võimalik jätta,samas oluliselt paremad mõned asjad + lisakonf ja vägagi moditav vajadusel.

s3 ja s4 korpus on kindlasti kehvem ma usun... pealegi koledamad. Ostsin kännukast ,sest maaletoojad. HV-s vaatasin,et liikus ka 400-euriga,kui kasutatuid otsid.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 12:34 am    Teema: Vasta viitega

Odav pole jah. Plaanin siiski uut osta. Mingi 500 ja peale. Samas kui iPhone 5 on mingi 7-800. Tegelikult endale 5 ei meeldi aga 4S'il vähem võimalusi seepärast One'i vaatangi. Tundus selles hinnaklassis kõige mõistlikum. Aga räägi üleüldisest telefonist ka? Pean silmas kiirust, akut jms.

Teistele huvilistele: http://www.kahvel.ee/18737/parim-androidi-nutitelefon-htc-one/
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 8:49 am    Teema: Vasta viitega

Minu arvamus peale 3. kuud ikka muutunud ei ole S4 ja ONE suhtes...
Kuigi ei saa aru,miks S4 nii palju laidetakse...3 kuud ja telefon pole siiani veel lolli mänginud...PS:Telefon on lennanud ka päris okkalt igale poole,alustades betoon põrandast lõpetades kuskil mootori vahel...Pole mitte ühtegi mõra ega täket...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 9:15 am    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
Odav pole jah. Plaanin siiski uut osta. Mingi 500 ja peale. Samas kui iPhone 5 on mingi 7-800. Tegelikult endale 5 ei meeldi aga 4S'il vähem võimalusi seepärast One'i vaatangi. Tundus selles hinnaklassis kõige mõistlikum. Aga räägi üleüldisest telefonist ka? Pean silmas kiirust, akut jms.

Teistele huvilistele: http://www.kahvel.ee/18737/parim-androidi-nutitelefon-htc-one/


Ostsin One suht kohe kui eestis saadavale tuli, siiani rahul, 0 probleemi, aku kestab minu jaoks ikka väga hästi. Endiselt imho parim telefon, mis hetkel turul saada. iPhone ja HTC One - ainsad telefonid mida ostaks. Endiselt ei saa aru, miks on vaja 500€ eest osta plastmassist telefoni (Samsung jt.), kui saab igast asendist tehniliselt parema ja alumiiniumist, kaunilt teemantlihvitud servadega korpusega telefoni sama raha eest, mis näeb välja ka nagu tõsiselt võetav aparaat, mitte nagu seebikujuline lastetelefon (S3, S4).
Kui Sense ei meeldi, on võimalus täiesti ametlik Google edition stock android peale panna (Google Play Edition on S4/HTC one: http://www.youtube.com/watch?v=mXPWylUU-qg)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 9:35 am    Teema: Vasta viitega

Minujaoks mõttetu rääkida kiirusest - kõik tipptelefonid preagused on ju väga kiired.

Ja ma olen vaid 2 päeva kasutanud,seega aku kasutavusest rääkida ei saa - kuid tundub,et väga vahet ei ole s2-hega... ehk minul õhtuni vastu vast ei pea :P Samas preagu näpin ka kõvasti rohkem,sest vaja asju peale panna ja download taga pidevalt jne.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....


Viimati muutis seda Maik (Esm. Sept. 30, 2013 5:13 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 10:13 am    Teema: Vasta viitega

See on teema millega võib lõputult vaielda..
Alanile meeldib ONE,on sellega ülimalt rahul
Mulle meeldib S4,olen sellega ülimalt rahul...
Eks iga inimene teab paremini,mida ja millist ;)
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xpr
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Aug. 2006
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Vanasõna: iga mees kiidab oma ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

xpr kirjutas:
Vanasõna: iga mees kiidab oma ....


Mina kiitsin seda juba siis kui endal veel ei olnud ning kasutasin S2-te, seega NO.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

Niipalju kui nüüd lugenud soovitatakse ikka rohkem One kui S4. Seega ostsin One ära. Kui homme kätte saab, eks siis paistab mis ja kuidas.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
xpr
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Aug. 2006
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

Kui praegu telefoni peaks vahetama... ilmselt võtaks ka ONE.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Samsungil on need rõvedad rohelised quick toggle nupud seal üleval,
panin hiljuti naise s2-hele selle peale ja liiga jube oli :P

Pealegist,nagu me teame ületab iphone kõike ja kõiki pika puuga... :P
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Wolf123
Vana tuttav


Liitunud: 12 Okt. 2011
Postitusi: 641
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

Endal ka S4 ja igati rahul, kuid ei kiida ja ei laida ühtegi teist mudelit ka, kuna kokkupuudet pole.
Igaljuhul kiirust on, mälu on, graafika super, pilte teeb häid, samuti ka videosi, nett, gps jms. Minujaoks asju küll ja veel.
Lihtsalt kui mina ta endale ostsin ( suht alguses ) siis ei teadnud ma HTC Onest veel midagi, kui olek teadnud, siis oleks ka midagi valida olnud, aga nagu paljud teavad siis Nokia on juba ajalugu ja LG kvaliteedis mobiilide alal julgen kahelda, seega muid valikuid tol hetkel polnud ning Iföön pole kunagi meeldinud, nagu ka need padid ja macbookid jms elukad.
_________________
Sõiduautode diagnostika ( kõik automargid ) 56267442
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ise iPhone kasutaja, samuti on kodus ka iPad ja mõlemaga ülirahul. Kiired ja lollikindlad. Telefoni puhul lihtsalt tahan midagi uut aga iPhone 5 mõtetult kallis ja ka kole. iPhone 4/4S oli viimane ilus mudel. Need 5S'id on täitsa mõtetud minuarust. Kahjuks aga 4S ja ONE on sisu poolest väga erinevad aga hind suht lähedane.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 30, 2013 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
Olen ise iPhone kasutaja, samuti on kodus ka iPad ja mõlemaga ülirahul. Kiired ja lollikindlad. Telefoni puhul lihtsalt tahan midagi uut aga iPhone 5 mõtetult kallis ja ka kole. iPhone 4/4S oli viimane ilus mudel. Need 5S'id on täitsa mõtetud minuarust. Kahjuks aga 4S ja ONE on sisu poolest väga erinevad aga hind suht lähedane.



uus iOs minu silmes 4s´il väga hästi ei toimi ka...tõmbab ikka korralikult aeglaseks ja paljud programmid ei taha tööd stabiilselt teha enam. Seega olen vägagi iphones pettunud nüüd. Ilus, klassikaline, lihtne ja ennem oli töökindel ka aga enam kahjuks mitte. Mis uueks telefoniks saab seda ka enam ei oska öelda, kuna 5S arvamusega ühtin ka mina...pask.
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 01, 2013 12:04 pm    Teema: Vasta viitega

Noh,pane siis vana IOS tagasi,milles probleem?

4g netipakkumist ka eestist normi ei ole
elisal on nii,et torrent ei tööta kunagi päeval ja 50gb limiit hind
ja EMT-il on nii,et 30gb on kuu limiiit
ja tele2 on norm pakett olemas vist aga ei ole Viljandis 4g võrku
great success

krdi 21 sajand ma ütlen.. need paketid siis alla 20e kuus

Viasat kuldpaketil tundub,et mul on puudnud ca 2 aastat 5 HD kanalit,mis seal sees peaks olema


Uus läpakas mis just tagasi sain sain peale 2+ nädalast garantiis olemist,läheb nüüd uuesti täna kulleriga tagasi sest klaviatuuri valgustus ei tööta - mingi asi lahti või konfimata mida ise teha ei saa.

Vanem läpakas mida kasutasin sellel ajal ,kui teine garantiis oli, selle windows lõpetas koostöö ja läks käima ainult sinise ekraaniga,üks päev peale uue läpaka kättesaamist. Täislamp juhus.

Tehnoloogia on imeline..

Huvitav mis järgmiseks juhtub.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 01, 2013 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

Järgmiseks on Maailmalõpp.
Magnettormid juba mõjuvad elektroonikale... Äkki indias juba maa "keeb" - Peab ennast hiina imelaevale sebima enne kui maakoor liikuma hakkab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 01, 2013 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ei krt seda ka ei usu..
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 01, 2013 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Süüdistage EUROt ja kiruge Ansipit ka! Peale seda on kõik allamäge läinud. Ja üldse võiksid hinnad palju Säästumarket`likumad olla :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 01, 2013 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

Pole ammu toonkiledest räägitud, kes mis kus ja viljandis toimetab? Oleks vaja 2 autot ära teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 01, 2013 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Evil 9 kirjutas:
Süüdistage EUROt ja kiruge Ansipit ka! Peale seda on kõik allamäge läinud. Ja üldse võiksid hinnad palju Säästumarket`likumad olla :D



tra....Ansip tegigi uue iOs´i ? :S
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 01, 2013 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

KalevGSi kirjutas:
tra....Ansip tegigi uue iOs´i ? :S


Täiega tegi ma ütlen no!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Heigo72
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 285
Asukoht: Pika tn. poiss

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 01, 2013 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ütlen ka , et kõiges süüdi see poliitiline maffia Reformi ja Kesikute näol !

Eesti nagu Kreeka , persse kukkunud , aga meie poliitikud ei räägi sellest .
_________________
Minul kiiret ei ole !!! Tark ei torma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 01, 2013 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

Evil 9 kirjutas:
KalevGSi kirjutas:
tra....Ansip tegigi uue iOs´i ? :S


Täiega tegi ma ütlen no!


nojah, siis minu silmes sai Ansipi jaoks kaelakarbonaad otsa, ainult põske veel temajaoks
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 03, 2013 9:19 am    Teema: Vasta viitega

Kellelegi garmini kajaloode/kaardiplottereid müüvas firmas tutvusi pole? Oleks ühte kaardiplotterit vaja..
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 04, 2013 1:03 am    Teema: Vasta viitega

Google fiber

Your service plan options in Kansas City, Kansas and Kansas City, Missouri are:

Gigabit + TV: $120/month ($300 construction fee waived)
Gigabit Internet: $70/month ($300 construction fee waived)
Free Internet: $0/month (for at least seven years) + $300 construction fee

Ei tea kas valiks tasuta või valiks tasuta variandi :P ?


_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 08, 2013 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi viljandis golf 4 roolilati suudaks ära taastada? Või on kellelgi müüa hoopis korralikku latti?
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 08, 2013 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

kes viljandis S2 glaasi ära vahetaks? Musta äärega..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 08, 2013 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:
kes viljandis S2 glaasi ära vahetaks? Musta äärega..

Rene 58118878
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 11, 2013 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

kas keegi teab kohta?kus saab tellida või osta,usa mudelautosid 1:24 .
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 12, 2013 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

comma kirjutas:
kas keegi teab kohta?kus saab tellida või osta,usa mudelautosid 1:24 .

Kui mu mälu ei peta,siis mina nägin neid Abovos autopoes müügil,aga kas oli ameerika mudelid või vene,seda ma enam ei julge öelda.
Aga muidu on selline lehekülg
http://www.mudelautod.ee/?cat=15&setlang=est&ava=ripp2
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 12, 2013 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kuhu a8 vil remonti viia, käsipiduri tuli põleb ja error mingi voltage supply vms oli, või tuleb ise remontida jälle?
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 12, 2013 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ametlik esindaja Viljandis - Rael Autokeskus ikka

Siller peaks hakkama saama!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 12, 2013 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Netist lugedes tundub,et peab esimese asjana parkimismootori küljest võtma ja üritama puhastada/tööle saama. Siin keegi kindlasti ei viitsi tegeleda jah.. :P ?
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm. Okt. 14, 2013 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

tüüpviga neil el. kässaritel. B6 passatid maadlevad kõik selle küüsis.
a tead, passati puhul on ühe aastakäigu jooksul vähemalt 3 eri tüüpi mootorit ja pistikud, seega ka lammari külastamine võib osutuda peavaluks.
aga põhiviga on see, et korpus laseb niiskuse sisse ja rikub samm-mootori seal sees ära. lahti võetav ja korralik pask ilmselt kukub sülle, kui kaane lahti saad ükskord.
võid esialgu prooviks võtta ka pistiku lahti, et näha, kas on klemmid mädad... sest ilma arvutita sa sadulat nagunii maha ei saa :) vaja on enne arvutist mootor kokku tõmmata, siis alles võid poldid lahti keerata ja saad sadula kätte. aga kui mootor ei reageeri, siis tuleb jõuga kõike teha ja see eeldab, et vajadusel on asendusjupp võtta, pärast vaja autole mootorid uuesti selgeks õpetada jne... suht saast.


Viimati muutis seda Mario (Teis. Okt. 15, 2013 7:45 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 15, 2013 12:13 am    Teema: Vasta viitega

Ma ütleks Super! sellepeale
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 15, 2013 7:32 am    Teema: Vasta viitega

Tõeline tehnika sajand!
Mul onu ütles 10-kond aastat tagasi kuldsed sõnad. Mida vähem elektroonikat, seda vähem peavalu!


Viimati muutis seda Evil 9 (Teis. Okt. 15, 2013 4:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 15, 2013 7:50 am    Teema: Vasta viitega

ostke uus Hyundai Santa Fe või kõige uuem Grand Cherokee..
neil on ühine käsa süsteem, kus mootor asub tagasilla peal ja trossid lähevad ratasteni. Mootor tõmbab trosse seni, kuni enam ei jõua. Seal ei ole samm-mootor vaid tavaline elektrimootor. ja kui tross peaks katkema või kogemata pääseb lahti või unustad lahti ja tõmbad nuppu, siis mootor tõmbab trosse, kuni läbi põleb, see on päris kole vaatepilt. :D niiet kui käsatrossid roostetavad, siis saad väga kirve hinnaga uue mootori osta, sest kõik on üks detail.

chero puhul hämmastas mind logaritüübel. Õigemini tüübel ise on tavaline plastikust ühekordne. Aga kuna panin konksu ühele ja oli vaja tagalogarid ära võtta, siis ülla-ülla, üks logaritüübel maksab 5.7€ ning kokku mõlema tagaratta juures 10 tüüblit. pidin perseli kukkuma.
läksid odavad 20sendised bemmitüüblid, sest need on ka pärast lahtivõetavad. :D :D masendav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fm25
Vana tuttav


Liitunud: 14 Dets. 2006
Postitusi: 322
Asukoht: viljandimaa

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 15, 2013 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kuskohas Viljandis saab lasta gps-i kaarte uuendada vaja oleks veoauto teede kaarti.
_________________
AUTO on eluks vägagi vajalik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 254, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024