open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Automaatkasti õli vahetus?

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kõik autodest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 16, 2010 7:42 pm    Teema: Automaatkasti õli vahetus? Vasta viitega

Okay, kes on vahetanud, kes mitte ? BMW tehas väidab, et õli on eluaegne, ehk vahetama ei pea. Ise olen lasnud korra kontrolllida, siis läks mingi 1.2l peale. Aga kuidas suhutda vahetusse (vahetuse hind ca 3-4k, 4k hind esinduses siis). Kui mul on 260k km kellal, kas ma päästan enam sellega midagi, ilmselt ei? pigem iga õlivahetuse ajal lasta ka kasti õli kontrollida? Huvitab justg see, et tuttava 530d jooksis kast lihtsalt paugust kotti (obv ta polnud lasnu ka õli taset kontrollida ega midagi vahetada)

Samas tundub absurd et õli on eluaegne :D Tho kasti remont yldjuhul on 10-15k eeki, nyyd kui ma õlivahetusse + filtri alla matan juba ca 4k, tundub see kuidagi imelik :D (mingi emane kast mu autol, orig filtri hind on 1.1k, mitte orig ei või panna, kuna need on nii ebakvaliteetsed - proovitud järgi teiste poolt>)
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 16, 2010 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tasub ikka vahetad ma arvan, ise lasin ka alles hiljuti vahetada. Vana õli oli päris must ja kastipõhja magnetid ikka sitta täis.

Arvesta sellega,et see,et kasti käib ala 8+l õli siis kätte saab sellest ainult mingi 4-5l , ülejäänud jääb converterisse sisse. Et vaata,et ei saa ei saa 8l õli vahetamise eest arvet pärast...

Mina vahetasin enbergis,sest tasuta seal,kui filter+õli nende poolt.

Üldiselt levinud arvamus on,et see eluaegne õli on jura jutt.. ja samas ,tehaste jaoks on auto eluaeg nii 5a kanti

4 või 4,5k eest sain mina autol kõikide õlide ja filtrite vahetuse (kast,õhk,mootor,küte) .

Sa leits peaks mingi s8 või bmw m5 sõitma, kulud tunduvad samad olema sul :P
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 16, 2010 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ei no võtsin UMst pakkumise - 4,1k ja yhest teisest firmast, mingi 3,4k. Samas see teine firma pakkus imngi esso õli, kuigi ette nähtud on sinna mingi hydro texaco ETL 7045E õli vms. Samas see on selge, et need magnetid on kerget rauapuru vms jama täis .. ei oskagi nüüd seisukohta võtta. Samas kui õli vahetama hakata, siis ca 7,5l pidi sinna mahutma, ok midagi jääb sisse seega 5l arvestada (õli liiter õlimaailmas 250 eek/l). see on 1k + filter 1,2k + töö mingi 800? alla 3k ei mängi mitte mingit moodi välja Mõtlengi, et kas see on pointless. Mul mingi simmerling lekib ka õrnalt (see avastati eelmine kord), et ehk pigem lasta kontrollida seda õlitaset pidevalt vms. Olen kuulnud ka mingeid hirmutavaid jutte, et kui õli vahetada kastis koogib minig vana pasa lahti ja võim selle turbiini ummistada vms?

je M5 kohta, no way.. selle yks piduriketas on visyt juba 3-4k :D räägimata muudest anduritest ja asjadest :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 16, 2010 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kasti filtrid minuarust ei tohiks nii kallid olla..aga anyways, ise tead ju mis selle autoga edasi plaanid - kas ise sõita või maha müüa. Eks sellele vastavalt igaüks mõtlebki ja oma rahakotti kasutab. Minul pole pointi veel müüa,seega lasin vahetada, endal kuivem ja parem tunne. Eeldada võis,et see õli on seal 9a sees olnud. Kasti simmerlingi vahetasin ise ära eelmine aasta.. mingi 30 eek vast läks.

Kui sul on õlivarras kapoti all , siis on jah eht kontrollida ja lisada vajadusel,kui aga kasti küljel on ainult auk ja isegi õli sisse valamine on raske... siis nagu ei ole hea variant :P
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 16, 2010 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

Mul audil metall filter,võib selle benaga puhtaks pesta ja läheb jälle edasi.Nii võib ca 3 vahetust teha. Muidu maksis filter ka mingi 900 eek.
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 16, 2010 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Filter on kallis jah ning soovitatajse igal pool originaal panna, kuna need non originaal pidid lihtsalt nii ebakvaliteetsed olema. Kasti õlitaset ilmselt ma ie teagi kuidas kontrolittakse. Ilmselt kui auto hakkab kisama, siis on juba hilja :D kavatsengi mingi aeg ära vahetada. ilmselge ei ole plaan maha müüa, arvestades mis summad sinna on läinud :D Eks forssist saab selle originaali nii ehk naa paar sotti odavamalt, UMi juurdehindlus rocks ass.

Vahetamine pidi easy suht olema, ilmselt lasen kuskil mujal teha kui UMs. Ala mingi 3 auku pidi all olema, yhest v2lja, yhest sisse nii kaua kuni 3ndast hakkab välja ajama õli ning pidigi good olema ..

anyway thanks vastamast .. üritan kuu aja jooksul ära teha selle
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 16, 2010 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
Ei no võtsin UMst pakkumise - 4,1k ja yhest teisest firmast, mingi 3,4k. Samas see teine firma pakkus imngi esso õli, kuigi ette nähtud on sinna mingi hydro texaco ETL 7045E õli vms. Samas see on selge, et need magnetid on kerget rauapuru vms jama täis .. ei oskagi nüüd seisukohta võtta. Samas kui õli vahetama hakata, siis ca 7,5l pidi sinna mahutma, ok midagi jääb sisse seega 5l arvestada (õli liiter õlimaailmas 250 eek/l). see on 1k + filter 1,2k + töö mingi 800? alla 3k ei mängi mitte mingit moodi välja Mõtlengi, et kas see on pointless. Mul mingi simmerling lekib ka õrnalt (see avastati eelmine kord), et ehk pigem lasta kontrollida seda õlitaset pidevalt vms. Olen kuulnud ka mingeid hirmutavaid jutte, et kui õli vahetada kastis koogib minig vana pasa lahti ja võim selle turbiini ummistada vms?

je M5 kohta, no way.. selle yks piduriketas on visyt juba 3-4k :D räägimata muudest anduritest ja asjadest :D


Selle õli alternatiiv olemas:95.-eek liiter lahtisena.Kui huvi olemas siis tel:56663413
Pikemalt seletada ei viitsi ,kuna iga päev tuleb seda nii ehk naa hommikust õhtuni teha......
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Teis. Veeb. 16, 2010 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

viljandis uks ja ainus mees kelle juures aut kastis öli vahetada remontida jne on Kala Enn .Peale öli vahetust saab enamuste kasti korras olekust hinnangu anda jne .............miniu arvamus köigest kuna selle vana juures käivad enamused esindused oma muredega ja asjadega.
Ja minu arust päris nii see nuud pole et polt lahti-kinni öli sisse ja ongi hea seest vaja turbiini keerata jne aga noh jah alati olemas targemaid mehi veel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Veeb. 08, 2012 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Saaks ehk Ennu numbri? Oleks vaja ühel atm-l õlivahetus teha!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wolf123
Vana tuttav


Liitunud: 12 Okt. 2011
Postitusi: 641
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Veeb. 08, 2012 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

Paljudel automaat kastidel tuleb õlivann maha võtta, sest seal all filter. Samuti tuleb ka uus õlivanni tihend.
Saavad sellega hakkama enamus pädevad remondikohad
Kui mujalt abi ei saa siis tule mul tööjuurest läbi ( Lehola Autokeskus ), kindlasti leiame lahenduse!
Kuid Enn ise muidugi kõige tegijam Viljandimaal ning üle Eesti tuntud kastide tegija!
_________________
Sõiduautode diagnostika ( kõik automargid ) 56267442
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Veeb. 08, 2012 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, aga vana mees juba..

Varsti pole, ja õpipoissi ka pole...
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Kolm. Veeb. 08, 2012 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kala enn 55903044
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Rockkk
Aktiivne külaline


Liitunud: 21 Sept. 2007
Postitusi: 53

PostitusPostitatud: Nelj. Veeb. 09, 2012 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kui juba mure kasti pärast on ja on huvi, et süsteem töötaks siis võiks juba dünaamilise õlivahetuse teha. Saab kogu eelneva süsteemi läbi pesta ja siis on ka kindel, et see uus õli seal kastis on. Pole nagu eriti pointi uut õli lisada kui süsteemi jääb siiski mingit vana manti sisse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kup¹
Vana tuttav


Liitunud: 18 Jan. 2007
Postitusi: 316
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Veeb. 09, 2012 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Rockkk kirjutas:
Kui juba mure kasti pärast on ja on huvi, et süsteem töötaks siis võiks juba dünaamilise õlivahetuse teha. Saab kogu eelneva süsteemi läbi pesta ja siis on ka kindel, et see uus õli seal kastis on. Pole nagu eriti pointi uut õli lisada kui süsteemi jääb siiski mingit vana manti sisse.


vana mersu kastid hoopis midagi muud, aga tean kuidas üks kast tõrkuma hakkas, tehti korralik läbipesu ja tean, et see pill sõidab siiani. Arvan, et ca 2-300 000 on ta lisaks kella peale lasknud. Aga tolle aja mersu kastid olid hoopis teisest puust ka :)
_________________
Uued ja kasutatud sõiduautode, rasketehnika, ATV, moto rehvid/veljed www.aalux.ee
Küsi hinda!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Veeb. 10, 2012 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Õli vahetatud, tänud numbri eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 21, 2013 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Viljandis dünaamiliselt õli vahetada jätkuvalt ei saa ?

Kus pärnus-tartus saab?
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 21, 2013 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Viljandis dünaamiliselt õli vahetada jätkuvalt ei saa ?

Kus pärnus-tartus saab?


MT Autos ehk tartus, soovitan hõbenoolt, väga buenolt vahetati endal ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Laup. Dets. 21, 2013 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

Hõbenool kindlasti- see üks pädevamaid kohti eestis :)
mina kuhugi mujale ei viiks :)
vennad teavad mis teevad.
ainult positiivsed kogemused rahval :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kõik autodest Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024