open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

BMW 330xd sedaan 2002- Leidur

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Leidur
Külaline


Liitunud: 3 Veeb. 2014
Postitusi: 2
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Esm. Veeb. 03, 2014 8:46 pm    Teema: BMW 330xd sedaan 2002- Leidur Vasta viitega

Tere!

Otsustasin et teen siia foorumisse ka teema ära. Oli mul kasutaja siin foorumis 2006 aastast, aga polnud enam kasutaja nime käepärast arvuti vahetuse tõttu :P

Autoks siis BMW 330xd sedaan ja automaatkastiga. Auto sai toodud 11.07.2013. Läbisõiduks oli 194000, mille uurisin VIN-i järgi välja, ja tundus õige olema, ja pärit Itaaliast. Lisad on tavalised, 4x el. aknad, püsikas, kliima jms. Tänaseks siis kellal 214000 km, ja siiani end viisakalt üleval pidanud. Vahetanud olen esimese juhipoolse pooltelje, ja muidu on olnud ainult kalla ja talla pill. Talve olen nautinud, põlise audipedena (s4. s6, a8 nelikutest, pluss muus invaliidid) on BMW nelik teistsugune, kuid olen sellega juba kohanenud ja hakkab meeldima.

Kevadel plaanis teha M-paketi välimus, pluss luubid pluss nahk(see sportlikum variant :D )

Mõned pildid suveajast:







Ja 25.02.2014 Võrtsul:







Selline kiire ja lühike teema, mida üritan järjepidevalt täiendada.
_________________
Midagi teha pole, kui mõnele vennale jumal ajude asemele s**tunud on!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Veeb. 15, 2014 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ja 25.02.2014 Võrtsul:


Krt, kas hakkan vanaks jääma ja ei teadnudki ajamasina olemasolust ning tulevikku reisimisest
Edu autoga!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate autod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024