open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Bmw E39 530D 02" - Toomas

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 10, 2014 9:35 pm    Teema: Bmw E39 530D 02" - Toomas Vasta viitega

Tere

Pole ammu siin foorumis käinud kuna täna hakkas igav siis mõtlesin et postitan teema.

Eile tuli mulle üks üllatavalt hea pakkumine, kuna mul parasjagu on Impreza GT mariines remondis ja taskus kõlksus 2500 raha ja pakuti E39 universaal 2002 aasta lõpp kerepeal 1600€ nimelt autol kõik 6 pihustit peetis :(

Mõtlesin päevakese ja lõin käega, et las see subaru see kuu veel olla seal mariines ja tõin bemu täna(09.04.14) koju ära ja ostsin ka uued pihustid värskelt remonditud 1kuulise garantiiga 360€ 6tk, vääna autolammutuses pakuti samu pihusteid 510€ 6tk aga otsustasin odavamate kasuks


Autost siis nii palju et must comfort nahktuba, räbal roolinahk ja must lagi
Autosse sisse topitud 1din väljasõitva ekraaniga makk, mis on täis pask, üritan panna sinna õige 16:9 maki koos vastavate moodulitega

pindmist roostet leidub karpidel ja stanged ka ära kriimustatud

Homme üritan lasta tuttaval diislimehel pihustid ära vahetada et saaks ülevaatusele minna ja sõitma hakata

Väike Do to list:
16:9 ekraan
El comfort sisu
Püssar paigaldada
Kere defektid ära eemaldada
Toonklaas
M-pakett`i ring paigaldada


Täna(10.04.14) leidsin autole aega, sain numbrilauda led`id paigaldatud ja väga räpasele salongile puhastust tehtud
Olin üllatunud et autol on must lagi :o

Pildistasin üles ka kõik kere defektid
Viimasel pildil näha lötendavat roolinahka :(












_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate autod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024