open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 14, 2015 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Niisiis, öö ja päev jutti üleval oldud, terve Eesti läbi sõidetud iga vihje peale ja lõpuks leidsin tänu vihjetele auto ning sealt edasi ka süüdlase. Andsin ta politseile üle ja nüüd on ta politseis aru andmas. Mina saan kindlustusega edasi ajada ja vihjete andjad, kes soovisid anonüümseks jääda, saavad oma teenitud vaevatasu. Erki on selle mehe nimi, kes nii käitub. Lube ka polnud.

Te isegi ei kujuta ette mis kohtades ma käisin ja mis inimesi ma küsitlesin :D OMFG!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 14, 2015 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

ütles ka midagi selle kohta, miks minema pani kui sind alla ajas??
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 15, 2015 8:09 am    Teema: Vasta viitega

m6nu kirjutas:
ütles ka midagi selle kohta, miks minema pani kui sind alla ajas??


"Läksin paanikasse, kartsin"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 22, 2015 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Hehh, või Erki :D
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 23, 2015 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

Selline mure,et tahaks BE katti ära teha,aga viimati haagisel pidurituled ei põlenud, (antsu rendikas)

auto nagu kontrollitud ,skeemi järgi nagu peaks töötama :-/ 2-he autoga sai lausa testid kiirelt aga põlema ei saanud ja eksam jäigi poolikuks.

Ehk,kust leida piduritega haagist paariks tunniks ?
Tundub,et vähemalt Viljandi ARK tahab,et kuudiga treiler oleks ? Kuigi,sellest nõudest aru ei saa,sest igalpool on ainult kaalust kirjutatud,et täismass kuni 4250kg (auto+käru )
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
seat279
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 23, 2015 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

mõnel autokoolil pole viljandis ? tahaks ka teha BE ära. on see väga aeganõudev? viimati sain antsu terilaga trahvi 300 ja selle ka tuled ei põlenud :D
_________________
www.softcar.ee sõidukite pleki -ja värvitööd.
keredetailid, klaasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 23, 2015 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

mul oleks tehtud juba !

see võtab aega TUNNIKE, eeldusel,et sul on käru. Nüüd ma pole uut aegagi kokku leppinud,sest millegiga nagu minna ei olegi tundub,mõttetu seis.
Peab arki konkreetselt uurima minema,miks ei või mingi treilaga teha, või on neil ehk täismass lõhki,pole süvenenud.

ehk,ark sõidueksam ja kõik. Täna käisin antsust läbi,käru polnud ja ilmselt nad midagi seal ka teinud ei olnud,sest arvasid,et nagunii auto süüdi. Kuigi 2-te autot jõudsin eksami ajal proovida... ja kahte käru.

Aga auto pistik eile testriga kontrollitud eile ,see nagu tundus toimivat.
Põhjus miks teha tahan,karavan on olemas,aga ainult eksami pärast ei viitsi küll kindlustust sellele teha ja raskest kohast välja ajada seda.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Aspelund
Aktiivne külaline


Liitunud: 4 Apr. 2008
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Laup. Juul. 25, 2015 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

Elektrik leida, kes pistiku ja käru kooskõlla paneb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Grefix
CCV Guru


Liitunud: 29 Märts 2011
Postitusi: 194
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Juul. 25, 2015 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

auto24-s hakkas volvo silma , Alan mida järgmiseks noolid ? on aeg ameeriklane ära proovida ?
_________________
Oleks kuulnud kui sind tehti, oleks hüüdnud: Ärge tehke. :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 26, 2015 9:31 am    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Selline mure,et tahaks BE katti ära teha,aga viimati haagisel pidurituled ei põlenud, (antsu rendikas)

Tundub,et vähemalt Viljandi ARK tahab,et kuudiga treiler oleks ? Kuigi,sellest nõudest aru ei saa,sest igalpool on ainult kaalust kirjutatud,et täismass kuni 4250kg (auto+käru )


See ei ole BE , see on B väikse laiendusega,
3) B – auto, mille lubatud täismass ei ületa 3500 kilogrammi ja millel peale juhikoha ei ole rohkem kui kaheksa istekohta; sama auto koos kerghaagisega; sama auto koos haagisega, mis ei ole kerghaagis, kusjuures autorongi lubatud täismass ei ületa 3500 kilogrammi; sama auto koos haagisega, mille lubatud täismass ületab 750 kilogrammi, kusjuures autorongi lubatud täismass ületab 3500 kilogrammi, kuid ei ületa 4250 kilogrammi, tingimusel et sellise auto ja haagise ühendi juhtimisõigus on saadud pärast vastava sõidueksami sooritamist;

ja siit saad lugeda , milline peab olema eksami sõiduk

https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1190/6201/2011/MKM_50_lisa7.pdf#
_________________
http://www.vanatehnika.ee/foorum/viewforum.php?f=24
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 27, 2015 9:28 am    Teema: Vasta viitega

Grefix kirjutas:
auto24-s hakkas volvo silma , Alan mida järgmiseks noolid ? on aeg ameeriklane ära proovida ?


Ma ei tea kunagi mida ma järgmiseks tahan. Kui müüdud saab eks siis mõtleb sellele :D Ent sõitsin ühe päeva F11-ga ringi ja hakkas kangesti meeldima, kuid kui, siis endale pigem F10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 27, 2015 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Kuda hetke seadus C1 katiga käru vedamist reguleerib? Kas eestis C1E ka saab teha ja mis massidest siis juttu?
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 27, 2015 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Grefix kirjutas:
auto24-s hakkas volvo silma , Alan mida järgmiseks noolid ? on aeg ameeriklane ära proovida ?


Ma ei tea kunagi mida ma järgmiseks tahan. Kui müüdud saab eks siis mõtleb sellele :D Ent sõitsin ühe päeva F11-ga ringi ja hakkas kangesti meeldima, kuid kui, siis endale pigem F10.



F10 on hea tõesti!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DCD
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 232
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 29, 2015 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Kuda hetke seadus C1 katiga käru vedamist reguleerib? Kas eestis C1E ka saab teha ja mis massidest siis juttu?


ilmselt igas autokoolis saab teha....
ja kuni 12 T täismass...
_________________
Lincoln_Town_Coupe__1977_6.6_V8
Jeep_Cherokee_______1990_4.0__R6
Toyota_Supra________1988_3.0T_R6
Audi_A6_____________2005_3.0TDI _V6
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 08, 2015 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Juhiks tähelepani ka siinsele rahvale:
Palun ärge demonstreerige pimedal ajal linnavahel oma auto kõikvõimalikke tulesid. Eelkõige siis udutuled plus lähituled. Maanteel kannatab veel ära, aga linnavahel on see lauslollus, niigi palju "infot" vaja läbi töödelda, et kellelegi otsa ei sõida, ja iga lisatuli on täielik
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 08, 2015 11:00 pm    Teema: Vasta viitega

see kuu 1x olen sõitnud, mulle vihjad võiii :P

Üldiselt mind isiklikult tegelt ei häiri. Peaasi,et tuli õigesti reguleeritud.
krt kas keegi foorumit kindlasti ümber teha ei tahaks, et oleks ise skaleeruv vastavalt ekraani suurusele. Ju siis olen pime aga mul enamus lehti 125-150 protsenti suurendusega fullhd ekraanil :-/ 150-nega alles ilusti leht täis. Samas on siis avatarid koledad, iuu.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 09, 2015 9:23 am    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
see kuu 1x olen sõitnud, mulle vihjad võiii :P

Üldiselt mind isiklikult tegelt ei häiri. Peaasi,et tuli õigesti reguleeritud.
krt kas keegi foorumit kindlasti ümber teha ei tahaks, et oleks ise skaleeruv vastavalt ekraani suurusele. Ju siis olen pime aga mul enamus lehti 125-150 protsenti suurendusega fullhd ekraanil :-/ 150-nega alles ilusti leht täis. Samas on siis avatarid koledad, iuu.


Kuna praegu kasutatav foorum on nii iidne (15a vana versioon) siis tekivad kohe ühilduvusprobleemid andmetega, kui tahta uuemat panna. Lihtne oleks alustada uue foorumiga täiesti nullist ja vana siis näiteks arhiveerida ccv.ee/vanafoorum aadressil.

Mind siiani ei ole häirinud :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 09, 2015 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

nojah,aga tegelt ei olekski sellest otsest probleemi.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 10, 2015 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

krt pole 4k ekraani pealgi tulnud veel sellepeale, et midagi väga kehva siin oleks. Hetk tagasi oli Posti ja Lossi ristis (nagu see mingi üllatus oleks) avarii.. golf oli mersule ette sõitnud ja päris hästi üle tänava risti lennanud.. fun.. Kui keegi foorumlastest, siis kas see golf 5 nüüd odavalt müügiks?
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 10, 2015 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

ärge aliexpressist led pirne laelampidesse tellige.. tellitud partiist olid enamus kohalejõudes pekkis, ülejäänud lähevad järjest läbi väga ruttu, viimane läks täna ja tekitas sellise kärsaka, et tahtsin tuletõrjet kutsuda
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 11, 2015 6:43 am    Teema: Vasta viitega

m6nu kirjutas:
ärge aliexpressist led pirne laelampidesse tellige.. tellitud partiist olid enamus kohalejõudes pekkis, ülejäänud lähevad järjest läbi väga ruttu, viimane läks täna ja tekitas sellise kärsaka, et tahtsin tuletõrjet kutsuda


Mul töötavad kõik kenasti. 3-4 kuud on töötand :)
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 11, 2015 11:17 am    Teema: Vasta viitega

3-4 kuud töötasid vist mul ka isegi, täpselt ei mäleta seda ostupäeva, aga nüüd ehmatas üks ära, eelmisel läksid ükshaaval dioodid läbi ilma mingi haisuta, aga eilne nali ehmatas ära täitsa.

Kes Villjandis kardaanidega tegeleb? Vist müdiseb midagi seal, aga ei tea, kas leevendi, vahepukk või ristid
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 11, 2015 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ärge ostke odavaid. Mina ostsin ca 8+ USD 2tk komplekti ja väga eduliselt töötavad. Need odavad täiesti mõttetud,mingid sinised täppvalgustid


Kes tahab siis on mul müüa mõned neist odavatest,ette parkideks ok,aga taha numbrituledeks mõttetud. Hetkel nii camarol kui volvol taga sellised tuled,et sisuliselt nagu tagurdustuled oleks koguaeg taga ;)
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 11, 2015 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

Pirne tasuks tõesti vähe kallimaid vaadata, kui juba otsustatud aliexpressist tellida..ise olen kõik ledid aliexpressist tellinud.. korteris on e27 sokliga pirnid kestnud juba üle aasta..olid vist 6w võimsad.. samas olen tellinud kohtvalgustid maale sauna räästa alla. et terrassi kohale paistaksid..ka need 6 pirni põlevad väga jõudsalt edasi siiamaani k.a. talvel külmaga polnud probleeme, võimsust oli vist mingi 12w.. sõbral lendas jällegi aliexpressist tellitud e27 sokliga pirn pauguga lõhki laualambi sees..teine nüüd siianii ¹okis ja ei telli sealt sarnaseid tooteid rohkem. Auto parktuledesse tellitud led pirnid pole üle kuu kestnud, suht ruttu surevad ära..samas audile tellisin margipõhised numbrituled Led-id ja juba üle aasta töötavad laitmatult.
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 11, 2015 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.aliexpress.com/item/2x-T15-W16W-921-LED-CANBUS-CREE-3535-21SMD-LED-High-Power-Light-Compatible-with-T10/32370750943.html

sellised näiteks.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Esm. Okt. 19, 2015 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

keegi siinsetest vanadest pottsepatööd ka valdab? Oleks vaja konsultatsiooni, sest korstnapühkija ütles pisut kehvasti mu ahju kohta.. tahaks kellegil asja valdaval isikul lasta üle vaadata ja kui ka tegeleb asjaga, siis hinnapakkumise teha.
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 20, 2015 7:14 am    Teema: Vasta viitega

m6nu kirjutas:
keegi siinsetest vanadest pottsepatööd ka valdab? Oleks vaja konsultatsiooni, sest korstnapühkija ütles pisut kehvasti mu ahju kohta.. tahaks kellegil asja valdaval isikul lasta üle vaadata ja kui ka tegeleb asjaga, siis hinnapakkumise teha.


Carl 55955729 - tunneb oma tööd
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 20, 2015 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

Viskan veel ühe numbri, Aavo , 5117014 kah,aastaid teinud.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 20, 2015 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kellegil Elisa 4g nett on viljandis ?

Mis tulemusi annab speedtest või kuidas üldiselt rahul?

EMT 4g-ga minu asukohas vähemalt ei kannata üldse võrrelda, mingi korralik 5x kukkumine . 50mbit pealt ala 10mbit peale download , speedtesti.net järgi. Seejuures ,levipulgad on suht samal tasemel.... :-/

Kõikidel tabidel on pidevalt loading ikoon,lahe :P (vahetasin hinna pärast + sain mahtu 40gb juurde aka nüüd 100gb). Aga närvikulu suurenes vist rohkem.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 22, 2015 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Kellegil Elisa 4g nett on viljandis ?


Mul on telefonis, Nutipakett 21 (kuni 50 alla, 20 üles). Pettunud natuke. 4G ikooni näen üsna harva, enamjaolt HSDPA. Jah olen küll enamvähem max. kiirused kätte saanud 4G alas aga kuna enamjaolt linnavahel ikkagi HSDPA ja näiteks praegu männimäel kontoris ka HSDPA ja speedtest alla 5Mbit ja üles 1.4Mbit :/
Emal, viiratsis on sama pakett kodus ruuteri järel ja seal saab täitsa stabiilselt ~45/15 kätte. Korra olen vist isegi speedtestis rohkem kui lubatud saanud (a'la 55/23 kanti). Ja viiratsis sai kunagi EMT ja Tele2 ka ära proovitud - nendega polnud seal ausõna mitte midagi teha.
Ehk siis ringi liikudes ma ei näe praegu oma paketil mõtet (peaks odavama peale kolima). Aga kodus, kui on hea levi, on täitsa hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 23, 2015 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Mul ka 4G Elisa. Täielik häving, riia mnt maxima ei ole kaugel minust (mast pidi selle katusel olema) Aga 4g võrgus levitugevis rohkem kui -100 dbm. Klienditeenindaja arvates peaks see olema umbes -65 dbm.

Speedtest teeb umbes 7-9 megaseid allalaadimiskiiruseid. Umbes sama saan oma 3.5g võrgus kah. Seega
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 24, 2015 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

ise kasutan diili 4g (ehk siis emt) telefonis ja noo viljandi linnas sees ikka suht harva astub 4g võrku, enamjaolt ikka madalam võrk.. Kui õues või kusagil õhukeste seintega hoones telefon lauale/riiulile seisma jääb ja võtan ta sealt, siis on 4g võrku kobinud, aga pärast natukest kasutamist lülitab kohe ümber, seega pettumus suhteliselt. Arvasin juba, et viga oli mu iphones, mis pidavatki olema suht nõrga leviga, aga ostsin sony z2 ja sellega sama keiss
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 25, 2015 10:56 am    Teema: Vasta viitega

lülita füüsiliselt 4g ja igalpool siis kiirem nett

EMT 4g on päris kiire igastahes.
ma lihtsalt maksan nett +2xtv+ telefonid ca 75 eur iga kuu ja natuke on valus olla vahest.... ja kuna ma olen kõva tirija ,siis näiteks see kuu pean elama 0,2mbit netikiirusega,sest 100gb on täis.

Meeldiv? Ei ole. :)
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 03, 2015 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

Vanasti oli tähtis, kas auto saaba sajani kaheksa v seitsme sekundiga, kes esimesena Mustakal joone yletab v mida Kamm kellele tegi
Nyyd siis aga arutatakse , kas on neligee, kolmgee, kuna kiire elutempo juures on film vaja alla saada kaks min rutem. Uskupersematu, mis mured.
Vanasti oli funnim
_________________
Ahjaa. Igavat juttu ka. Kes Viljuuris dets kuus mu Fortsoni koopalaiendid laiemaks teeks. Pm vja 50-55mm riba vahele kasvatada, kuna kerekuju järgi äärde lisada vist keerulisem.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 04, 2015 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

kusjuures ei ole 2 minutit kiiremini...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 05, 2015 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Minul oli kammiga viimane kokkupuude siis kui fordi just ostsin. Arvas, et igas suvalises lumehunnikus päris parkkida ei tohiks.
Viimane eestiskäik ajasin mitsu yle pika aja kurjaks ja funnisin nats linnas. Politsei yritas pidada aga pääsesin. Muidu ma viljuuri poliisile huvi ei paku
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Laup. Nov. 21, 2015 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

keegi ehituspoes ei tööta? Oleks vaja üht välisust korterile (metallist). Saaks keegi kaasfoorumlasele mingit vähe paremat hinda teha?
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Nov. 21, 2015 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

www.remont.ee

Asume natuke linnast väljas. Hinda saab, uksed hiinakad ja tihendid tahavad enamusel vahetust (vahed ukselehe ja tihendite vahel, tehase praak).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 25, 2015 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

Jälgi ikka natuke näha tõesti :D
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Nelj. Dets. 03, 2015 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

keegi oskab öelda, kas siit lähedalt saab mõnest poest sellist seinakontakti, kuhu oleks juba integreeritud üks või rohkem USB pesa, et saaks ilma eraldi vahejunnideta telefoni laadida?
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Rix21
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Mai 2010
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Dets. 03, 2015 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

m6nu kirjutas:
keegi oskab öelda, kas siit lähedalt saab mõnest poest sellist seinakontakti, kuhu oleks juba integreeritud üks või rohkem USB pesa, et saaks ilma eraldi vahejunnideta telefoni laadida?


Kuskil poes siin Viljandis isegi nägin kahe osalist usb seinakontakti, vist äkki oli maksimarket seal kus on arvuti vidinad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 07, 2015 3:02 am    Teema: Vasta viitega

http://www.postimees.ee/3425819/politsei-hoiatab-soidukivaraste-eest-kes-voivad-olla-relvastatud
http://www.sakala.ajaleht.ee/3415235/viiratsist-arandati-porsche

Pakun lahendust:
http://www.ccv.ee/foorum/viewtopic.php?t=5931
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 07, 2015 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

Mis selline vigur maksta võib ligikaudu koos paigaldusega? Mis siis saab kui kuskile maaalusesse parklasse vms ära kaob?
Välismaale sattudes suudab ka edastada infot? SIM-kaardi põhine?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 07, 2015 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Mis selline vigur maksta võib ligikaudu koos paigaldusega? Mis siis saab kui kuskile maaalusesse parklasse vms ära kaob?
Välismaale sattudes suudab ka edastada infot? SIM-kaardi põhine?


SIM-kaardi põhine st. kui levi ei ole siis ei näe. Küll aga näeb ju ära koha, kust maa alla sõideti.

Saab luua triggeri, kui auto hakkab piirilähedale jõudma siis omanikule tuleb automaatne SMS hoiatus ning vajadusel saab autos oleval seadmel eemalt roamingu sisse lülitada, et välismaale jõudnud autot ka trackida.
Täpne hinnakiri on alles koostamisel. Kui reaalne huvi siis viska kontaktid PS-i ja teen pakkumise.

Next gen üritan välja töödata lahendust, et autol saab kaugjuhtimisega toite maha võtta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 14, 2015 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Hei. Olge nüüd siin natukene kasulikud ka ja pakkuge hea hinnaga uusi või vähekasutatud lamelle mulle. Ideaalis mõõdus 255/35/R19 ja ikka 4tk.
Hädapärast sobivad naastud ka. Ehk võib natuke +- kõikuda mõõt, paneks siis 245-255 ja 35-45.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Dets. 18, 2015 12:55 am    Teema: Vasta viitega

panen,kuigi ilmselt huvilisi pole, vana mööbel ära anda.
Mõnesta asjast saaks asja,kui üle lihvida ja üle värvida ,pinnad korralikud ja välguga pilt teeb asja eriti "ilusaks" :)


https://www.facebook.com/karin.lapp/media_set?set=a.1085628324814841.1073741828.100001030504539&type=3&pnref=story


lisaks on üks vene kapiga ja kõikide paberitega õmblusmasin, aastast 82, NAGU UUS,reaalselt. Selle võiks ka mõni huviline osta.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Dets. 18, 2015 9:14 am    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Hei. Olge nüüd siin natukene kasulikud ka ja pakkuge hea hinnaga uusi või vähekasutatud lamelle mulle. Ideaalis mõõdus 255/35/R19 ja ikka 4tk.
Hädapärast sobivad naastud ka. Ehk võib natuke +- kõikuda mõõt, paneks siis 245-255 ja 35-45.


Helista:5255251-Janek
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 21, 2015 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kus viljandis gardaanidega tegeldakse? Mingi loll müdin autos ja kahtlustan gardaani, kes paneks vajadusel tasakaalu jne?
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 22, 2015 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

m6nu kirjutas:
Kus viljandis gardaanidega tegeldakse? Mingi loll müdin autos ja kahtlustan gardaani, kes paneks vajadusel tasakaalu jne?

Kontrolli pigem vahepukk yle. Pakun, et kumm laiali.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 01, 2016 1:57 am    Teema: Vasta viitega

Head uut aastat teile... Raisk
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 269, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024