open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Audi S6 96

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate endised autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 26, 2006 9:41 am    Teema: Audi S6 96 Vasta viitega

Kuna olen juba pikemat aega seotud olnud margi nimega Audi,siis peale eelmise Audi turustamist soetasin eelpool mainitud isendi.Saamis loost pikemalt kirjutama ei hakka kes teab see teab.

Millega siis tegu?
Tehasest veeres ta välja valgena,mootor 2,2turbo
Auto on toodetud Itaalija turu tarbeks ,sellest ka iseloomulikud laiendid tiibadel ja stangel.Lisadest nagu igal teisel "S"-Audil olemas enam vähem kõik.

Mida muudetud!

Algas asi sellega ,et minu suur soov oli taastada esialgne.
Mootorisse koheselt ei hakkanud näppe rohkem ajama,kuna seal ees oli juba RS-2-tehnika:Kolle,turbo,300map,3B-pihustid,7A-nukad,modifitseeritud intercooleri torustik,Forge Motorsport baybass-klapp,tugevam wastegate vedru ja kõige lõpuks kogu selle raua jaoks kirjutatud soft-260kw.See auto on sõitnud eelmise omaniku poolt 400m aega 12,8 ja seda korduvalt.


Nüüd siis midagi,mis on minu käe all teostatud(raha eest lastud teha)

Kuna see eelpool nimetatud exempalar on minu käes olnud ligi pool aastat,siis selle aja jooksul on juhtunud nii mõndagi mis on kasvatanud pähe juurde nii mõnegi halli-karva ja vähentanud hirmuäratava kiirusega minu kukrut.

Kuna auto oli ostes väliselt suht rääbakas, siis esimeste asjadena läksid vahetusse:Esiklaas,peegli-klaasid-soojentustega,tuleklaasid,peegli korpused.Kuna näpp sai antud, läks koheselt käsi järgi.Vahetust vajasid veel el-järeljahutuse pump,taga diffri simmerid,diffri õlid jne.Kuna valge värv ei sobinud kokku minu vaadetega sai auto uueks värviks välja valitud Briljant-must.Seda tööd ei usaldanud ma kellegile muule kui ainult ühele mehele Viljandis.Kelleks on ühe siinse klubilise Denis isa.See vaene mees nägi minu perast sellist vaeva,et teine vend oleks mu juba ammu seenele saatnud.


Viimati muutis seda Robinson (Reede. Sept. 29, 2006 1:28 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 26, 2006 10:04 am    Teema: Re: Robinson-Audi S6-96A Vasta viitega

Robinson kirjutas:
Kuna olen juba pikemat aega seotud olnud margi nimega Audi,siis peale eelmise Audi turustamist soetasin eelpool mainitud isendi.Saamis loost pikemalt kirjutama ei hakka kes teab see teab.

Millega siis tegu?
Tehasest veeres ta välja valgena,mootor 2,2turbo
Auto on toodetud Itaalija turu tarbeks sellest ka iseloomulikud laiendid tiibadel ja stangel.Lisadest nagu igal teisel "S"-Audil olemas enam vähem kõik.

Mida muudetud!

Algas asi sellega ,et minu suur soov oli taastada esialgne.
Mootorisse koheselt ei hakkanud näppe rohkem ajama,kuna seal ees oli juba RS-2-tehnika:Kolle,turbo,300map,3B-pihustid,7A-nukad,modifitseeritud intercooleri torustik,Forge Motorsport baybass-klapp,tugevam wastegate vedru ja kõige lõpuks kogu selle raua jaoks kirjutatud soft-260kw.See auto on sõitnud eelmise omaniku poolt 400m aega 12,8 ja seda korduvalt.


Nüüd siis midagi,mis on minu käe all teostatud(raha eest lastud teha)

Kuna see eelpool nimetatud exempalar on minu käes olnud ligi pool aastat,siis selle aja jooksul on juhtunud nii mõndagi mis on kasvatanud pähe juurde nii mõnegi halli-karva.

Kuna auto oli ostes väliselt suht rääbakas siis esimeste asjadena läksid vahetusse:Esiklaas,peegli-klaasid-soojentustega,tuleklaasid,peegli korpused.Kuna näpp sai antud läks koheselt käsi järgi.Vahetust vajasid veel el-järeljahutuse pump,taga diffri simmerid,diffri õlid jne.Kuna valge värv ei sobinud kokku minu vaadetega sai auto uueks värviks välja valitud Briljant-must.Seda tööd ei usaldanud ma kellegile muule kui ainult ühele mehele Viljandis.Kelleks on ühe siinse klubilise Denis isa.See vaene mees nägi minu perast sellist vaeva,et teine vend oleks mu juba ammu seenele saatnud.


Auto võeti üleni paljaks uksed klaasid jne.Kuna tegemist suht kardinaalse muutusega valgest- mustaks.Kuna otsustasin ,et auto välimus peab saama värvimise käigus 5+ siis vahetasin välja kõik kummi liistud,lävepakud(plast),iluvõred,osad tagumised tuled kuna sealt leidsin mõned kriimud.Kõik osad mis auto külge on kruvitud on tellitud Revalist A-osa.Peale värvimist asusin tehnikat täiustama(hooldama):Esipidurid originaalid vahetasin välja Porsche mono-blokkide vastu millel sadulas 4-kolbi,edasi läks vehetusse originaal sidur Sachs-Race-Engineerihg-u vastu mis talub väänet spets kattega 560nm.Kastis läksid vahetusse 2,3,4-käigu sünkrod,laagrid nii palju kui neid seal on ja kõik simmerid.Mootoris lisaks tava pärasele,rihmad rullid,muud vidinad vahetasime ära ka igaks juhuks kepsu saaled +poldid,mutrid ja uuteks saaledeks kolisid sisse RS-2 saale mis on tugevama kattega.Uute pulkade vastu on vahetatud ka kogu esi ja taga sild(A-varuosa)Vahetust vajavad ehk veel amordid milleks olen valinud Kollase" Bilsu".

Kuna kõik oli juba enam vähem ,sai välja vahetatud ka auto sisu.
Uueks sisuks sai Audi s6plus oma mille soetasin Ebayst võites Sakslast 1eur-iga.Kuid õnnetuseks transpordil Eesti olid istmed lohakalt pakitud.Sellega seoses vahetasin välja istmetel kogu Alcantara materjali mille õnneks leidsin Soomest ja osa musta nahka mis tuli veel eraldi Itaaliast juurde tellida.

Sellest peaks esialgu aitama, kuna rohkem ei viitsi kirjutada.

Pildid tulevad varsti ,kui keegi aitab nad siis üles riputada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
m2rka
Aktiivne külaline


Liitunud: 2 Juul. 2006
Postitusi: 25
Asukoht: Tamme tn

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 26, 2006 10:26 am    Teema: Vasta viitega

ootan suure huviga juba pilte...
_________________
Seapea!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 26, 2006 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Kõvasti aega-raha-tööd tundub kulutatud olema, viska nüüd mõned pildid ka.

Ja tore,et mõnele meeldib asja nii põhjalikult teha... eriti see perfectse välimuse tagaajamine meeldib. Jama lugu on ainult see,et kaua see nii püsib... esimene kriim võtab pikaks ajaks tuju :(
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 26, 2006 10:46 am    Teema: Vasta viitega

väga pro pill ja edasi liigub ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 26, 2006 10:52 am    Teema: Vasta viitega

Inferno kirjutas:
Kõvasti aega-raha-tööd tundub kulutatud olema, viska nüüd mõned pildid ka.

Ja tore,et mõnele meeldib asja nii põhjalikult teha... eriti see perfectse välimuse tagaajamine meeldib. Jama lugu on ainult see,et kaua see nii püsib... esimene kriim võtab pikaks ajaks tuju :(
Tuju läheb sellisel juhul nii (-) pügalasse kui vähegi saab,aitab ainult poleerimine või tetaili uuesti värvimine.Kui lejad süüdlase saab ka nii
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
siim
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Juun. 2006
Postitusi: 219

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 26, 2006 10:53 am    Teema: Vasta viitega

kes tehnilise poole poole eest hoolt kandis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 26, 2006 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

siim kirjutas:
kes tehnilise poole poole eest hoolt kandis?


Viljandi "Motoklubi" all järveääres!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Skorus
Satub siia tihti


Liitunud: 24 Apr. 2006
Postitusi: 135

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 26, 2006 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Meie pool siis teostus valgest-mustaks v6lumine, ka minu higi ja vaeva on selle projekti jaoks pisut valatud, aga masin seda väärt ja omaniku ees myts maha sellise hoolitsemise eest, enamus mis kyljest käis asendus uue A kategooria jupiga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 28, 2006 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kas see auto seisis Särg-i töökoja ees eile, see on siis neljapäeval. Väga kena masin peaks mainima.
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Juul. 29, 2006 9:37 am    Teema: Vasta viitega

jax kirjutas:
Kas see auto seisis Särg-i töökoja ees eile, see on siis neljapäeval. Väga kena masin peaks mainima.



See ta oli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Esm. Aug. 21, 2006 11:41 am    Teema: Vasta viitega

kas auto järgmine nädalavahetus ka tartus kumme kulutamas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Aug. 21, 2006 11:53 am    Teema: Vasta viitega

Focun kirjutas:
kas auto järgmine nädalavahetus ka tartus kumme kulutamas?


See oli rohkem kontroll seni tehtule!Mull ta rohkem naisel kasutamiseks.Siin Viljandis sõiduga võib täiesti rahule jääda,kuna ei oma väga suurt kogemust puu tagant startimisel.Oma osa mängis ka suht kuum ilm ja minu standart cooler.Selle auto parim aeg 400-m on olnud 12,8.Kui panna numbrid ümber mis sai siin sõidetud siis 400m ajaks prognoosida võib 12,9 sellise +26*c ilmaga.Aru tuleb ka anda tõsiasjale ,et auto kaal ikkagi 1700kg.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 29, 2006 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Robinson kirjutas:
Focun kirjutas:
kas auto järgmine nädalavahetus ka tartus kumme kulutamas?


See oli rohkem kontroll seni tehtule!Mull ta rohkem naisel kasutamiseks.Siin Viljandis sõiduga võib täiesti rahule jääda,kuna ei oma väga suurt kogemust puu tagant startimisel.Oma osa mängis ka suht kuum ilm ja minu standart cooler.Selle auto parim aeg 400-m on olnud 12,8.Kui panna numbrid ümber mis sai siin sõidetud siis 400m ajaks prognoosida võib 12,9 sellise +26*c ilmaga.Aru tuleb ka anda tõsiasjale ,et auto kaal ikkagi 1700kg.



Antud auto vahetas omanikku,sellega seoses palun see teema liigutada endiste autode alla .Miks nii ,vastus lihtne tuleb edasi areneda ja pakkuda ka ühele teisele kaas võitlejale avastamis rõõmu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 29, 2006 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Räägi nüüd ausalt, kui palju hävisid? Ma pakus suurusjärgus 100 tuhat kuskil.
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 29, 2006 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

jax kirjutas:
Räägi nüüd ausalt, kui palju hävisid? Ma pakus suurusjärgus 100 tuhat kuskil.
No sedant küll ,aga tadmisi sain ka umbes sama raha eest enesele juurde.Mis kõige hullem haiguse mida ei saa enam ravida. Kui võtta nii,et sellega hävisin, järgmise ostsin umbes 100kilo turuhinnast odavamalt siis ei olegi asi väga hull.Minu jaoks oli ka see veidi südame lähedane,et auto jäi Viljandisse.Tänase päeva seisuga on Viljandis siis 2-minu poolt ehitatud ja täiustatud masinat Antud "S" ja üks Honda Civic VTI must kõrge tiivaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 29, 2006 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Räägi, paljuga siis maha müüsid selle audi.
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 29, 2006 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

jax kirjutas:
Räägi, paljuga siis maha müüsid selle audi.
Kasutaja "Vip001" abiks selles küsimuses.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate endised autod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024