open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 10:40 am    Teema: Vasta viitega

Käisin nädal aega Mersu keskuses ukse liistu klambreid küsimas,aga kuna neil kohapeal pole ühtegi asja siis tuli tellida.küsisin et millal kohale jõuavad ja öeldi et järgmine päev.läksin siis järgmine päev sinna ja oh üllatust-klambreid pole.jätsin siis oma telefoni numbri,ja nemad lubasid helistada kui kohale jõuavad.ootasin siis nädal aega kuni eilseni,ja keegi ei helistanud.viskas juba totaalselt üle ja läksin ise sinna.tuli välja et klambrid on kohal juba mitu päeva,aga mulle pole keegi helistanud!täiesti oinad on nad seal koos.!!!igatahes ei soovita sinna kellelgi minna.seal ei osata kliente teenindada!
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

sellest hariduse teemast siis ka minu arvamus

fakt on see et haridus ei riku matsi, aga fakt on ka see et haridus annab matsile uued väljavaated


iga vähegi normaalsema kehaehitusega vend võib minna ju vaimselt töölt füüsilise tööpeale üle. kui tunneb et on kopp ees kontoris istumisest siis on alati võimalik minna ju ehitusele või saekaatrisse või kasvõi trimmerdama kuhugi metsa ja pärast alati tagasi pöörduda, kui on olemas vastavad eelised (haridus, väljaõpe)

aga vastupidi see samalihtsalt ju ei käi, füüsilise tööpealt vaimse tööpeale on palju raskem üle minna juhul kui sul pole keskmisest paremat haridusastet või mingeid muid eeliseid. ma ei usu et mõni firma sooviks võtta endale näiteks personali juhiks venda kes on viimased seitse aastat kive ladunud.

ning kindel on ka see, et kui tegemist pole just mingi omaette häbelikuga, siis leiab tavaliselt selle 3-5 ülikooli aasta jooksul endale ikka kõvasti rohkem tuttavaid kui niisama kodu ja töö vahelt käies, mis võivad hiljem ka kõvasti kasuks tulla.
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

sry a tuttavaid leiab ikka rohkem töölkäies kui koolis , vähemalt selliseid kellest elus abi on v kasu. käsipeseb kätt jne kasu mõtlen. ja lapsed mix alati arvataxe et nn sinu see kiviladumine on jube fyysiline töö sry minge tehke ja siis rääkige.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
sry a tuttavaid leiab ikka rohkem töölkäies kui koolis , vähemalt selliseid kellest elus abi on v kasu. käsipeseb kätt jne kasu mõtlen. ja lapsed mix alati arvataxe et nn sinu see kiviladumine on jube fyysiline töö sry minge tehke ja siis rääkige.


olen täitsa nõus sellega (omad kogemused)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
sry a tuttavaid leiab ikka rohkem töölkäies kui koolis , vähemalt selliseid kellest elus abi on v kasu. käsipeseb kätt jne kasu mõtlen. ja lapsed mix alati arvataxe et nn sinu see kiviladumine on jube fyysiline töö sry minge tehke ja siis rääkige.


sry a see on kõigest sinu arvamus ja sinu vaatenurk, nagu eelmine postitus oli minu.

ning rohkem tuttavaid tööl käies? esineb ka seda aga esineb harvem. oleneb töökohast.

ning see kiviladumine oli tood sinna näitena, saad aru küll ju?

ma arvan et tegelikult on inimesi kes on nõus pigem sinu argumentidega ja inimesi kes on nõus pigem minu argumentidega. ma usun, et need kes on kõrgkooli lõpetanud ei vaidle vastu.
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

üldjuhul need kes on kõrgkooli lõpetand,rohkem raamatu taga,(on ka erandeid tean päris mitmeid) neil on teadmisi aga kas ka rohkem tuttavaid ja sõpru...ei usu eriti... ma ARVAN et kes on nn lihtööline et sellel tekib rohkem tuttavaid...kuna ta käib rohkem ringi (nt peod vms)kui see haritud inimene. Ma tean et vabamalt suhtlevad rohkem töölised kui kontori inimene
AGA SEE ON MINU ARVAMUS JA KOGEMUS
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

teet001 kirjutas:
üldjuhul need kes on kõrgkooli lõpetand,rohkem raamatu taga,(on ka erandeid tean päris mitmeid) neil on teadmisi aga kas ka rohkem tuttavaid ja sõpru...ei usu eriti... ma ARVAN et kes on nn lihtööline et sellel tekib rohkem tuttavaid...kuna ta käib rohkem ringi (nt peod vms)kui see haritud inimene. Ma tean et vabamalt suhtlevad rohkem töölised kui kontori inimene
AGA SEE ON MINU ARVAMUS JA KOGEMUS


Nii ta kipub olema jah...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

kristjan meie vahe on selles et sinul on arvamus v aimdus a mul on kogemus. ja kumb maxab rohkem? ja eitex sa ple vist yhtegi kooli lõpetanud? peale pk. ja ma arvan et põhikoolis leiad sa omale tõesti kasulikke tutvusi nii et saa suurex akka raha teenima ja siis võid sellisel teemal kindlalt rääkida , filosofeerida ple mõtet.

Viimati muutis seda cartman (Kolm. Juul. 12, 2006 10:25 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
kristjan meie vahe on selles et sinul on arvamus v aimdus a mul on kogemus. ja kumb maxab rohkem?

selleni ma tegelt tahtsingi jõuda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Siit tulebki välja kui kitsarinnalised ja väikse silmaringiga siin mõned on.
Ma ei saa aru kuidas saab mingi lihttöö juures metsikult tutvusi ja ülikoolis ei saa?
Kui sa pole ülikoolis käind siis kust sa seda võtad????????
Tegelikult on asi täiesti vastupidi. Vähemalt minu puhul on olnud niimoodi. Enne ülikooli olid mingida tavalised sõbrad, kellega iga päev koolis ühes tunnis istusid ja higistasid. Aga peale sõjaväge ja natuke aega ülikoolis olemist on sõpru juurde tulnd ma arvan rohkem kui kuskil mingi töö juures.
Näiteks mitu inimest mingis tavalises kollektiivis töötab? mingi 10 kuni 20. Aga mitme inimeste olen ma ülikooli jooksul tutvunud?? ohohohohooo, endal jääb ka karp vahest lahti. Kursavennad, kursaõed, nende sõbrad ja sõbrannad ja tuttavad kellega klubis või koolis või tänaval kohtud. Ja teiseks ma arvan et mul on nendest tutvustest rohkem kasu. Sest ok, praegu nad ei tööta kuskil kõrge koha peal, aga nad õpivad. Aga võibolla juba mingi 5 aasta pärast võin emt-st sõbra kaudu saada mingi hea numbri või soodustuse, arvuti firmast saada hea arvuti pakkumise, projekteerimisfirmalt saada odavalt oma maja projekti, autokaupluse juhatajalt soodukaga auto ja samas hiljem seda odavalt remontida, õigusteaduse lõpetanult sõbrannalt saan praegugi väga head õigusalast abi, kuidas mingi trahvi või probleemikorral asjadest mööda hiilida või kergemalt probleemist üle saada. Jne jne..... Ja nii on võimalik saada sõprade sõprade kaudu asju või mida iganes. Üldjuhul kui oled ülikoolis käind on sinu tutvusringkonnas rohkem mõjuvõimsamaid inimesi kui kuskil tavatööd tehes. Ningi kõige lõpuks on palk kah suure tõenäosusega suurem.
Aga mis ma ikka pikalt lobisen, eks igaüks teab ise mida oma eluga teeb, kelleks tahab saada või kelleks ta tahab jääda või millise elukvaliteediga lepib.
See oli jällegi minu arvamus niiet sorry kui see kedagi riivas.
PEACE

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

teet001 kirjutas:
üldjuhul need kes on kõrgkooli lõpetand,rohkem raamatu taga,(on ka erandeid tean päris mitmeid) neil on teadmisi aga kas ka rohkem tuttavaid ja sõpru...ei usu eriti... ma ARVAN et kes on nn lihtööline et sellel tekib rohkem tuttavaid...kuna ta käib rohkem ringi (nt peod vms)kui see haritud inimene. Ma tean et vabamalt suhtlevad rohkem töölised kui kontori inimene
AGA SEE ON MINU ARVAMUS JA KOGEMUS


Julgen vastu vaielda.
Kahjuks minu kogemused näitavad vastupidist. NEIL on rohkem sõpru tuttavaid, iga kandi pealt. Ja mul tekkis küsimu palju sõpru pidudelt saad?
Kas tead üldse milline ülikooli elu tegelikult on? Mine kasvõi kolmapäeval Hollywood-i Lady's Night-ile. Ja üleüldse liigub kõrgharidusega inimene tegelikult rohkem ringi, kasvõi seoses tööga. Palju Teie siin seoses tööga ringi liigute?
Niiet ok ma nüüd jään vait. Kuulan ka teiste arvamusi
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:

Julgen vastu vaielda.
Kahjuks minu kogemused näitavad vastupidist. NEIL on rohkem sõpru tuttavaid, iga kandi pealt. Ja mul tekkis küsimu palju sõpru pidudelt saad?
Kas tead üldse milline ülikooli elu tegelikult on? Mine kasvõi kolmapäeval Hollywood-i Lady's Night-ile. Ja üleüldse liigub kõrgharidusega inimene tegelikult rohkem ringi, kasvõi seoses tööga. Palju Teie siin seoses tööga ringi liigute?
Niiet ok ma nüüd jään vait. Kuulan ka teiste arvamusi
no ikka piisavalt saab kui ise oled hakkaja ja jutukas...nu ikka tean jh paljud sugulased on lõpetand ja rääkind kuidas seal on...ei midagi erilist suhteliselt igav jne...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

mul suguvõsas head elusad näited. kaks õde lõpetasid kk medalitega ja siis ylikooli. 3 aastase kursuse läbisid 2 aastaga et odavam. nyy kaelas õppelaenud mida maxavad ja saavad mingi 8kilo kuus. sama snende vend jättis kutseka pooleli ja nyyd 15´kilo vähemalt kuus. teeb oma äri nagu larm. ja sellexajax kui teised ylikooli lõpetavad temal elu uuba jooxeb. lisaks veel raha. kui ple taga vanemaid kes kulud ja õppemaxud maxax siis ju peale kooli ikka suht krõbe seis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
lisaks veel raha. kui ple taga vanemaid kes kulud ja õppemaxud maxax siis ju peale kooli ikka suht krõbe seis.

täpselt mul õe peika on finnair-is suurel reisilennukil teine piloot ja teenib häcti...aga ta ütles kui vanemad poleks rahadega aitand poleks ta niikaugel hetkel...ja ütles et nüüd pole ültse enam vaba aega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
kristjan meie vahe on selles et sinul on arvamus v aimdus a mul on kogemus. ja kumb maxab rohkem? ja eitex sa ple vist yhtegi kooli lõpetanud? peale pk. ja ma arvan et põhikoolis leiad sa omale tõesti kasulikke tutvusi nii et saa suurex akka raha teenima ja siis võid sellisel teemal kindlalt rääkida , filosofeerida ple mõtet.


mul on tõesti arvamus, aga miski on pidanud selle arvamuse nagu ikka põhjustama kah, ju?

ma pole ka ju pime ja näen mis toimub, samuti pole seda inimesed keda ma tean ja kellega ma koos olen pidevalt.
ning mina ei tea veel ühtegi, kes oleks väitnud et kahetseb sügavalt kõrgkooli astumist ja et see pole talle mitte midagi juurde andnud.

ning kogemus, kogemuse kohapealt niipalju, et tõesti sinul on seda kõvasti rohkem, ei vaidle vastu, sa oled vanem kah ju, aga kui sa arvad et ma ei tea mis on töö siis see ka päris õige pole, niisama ma ikka ei passi ja ei oota et raha sülle langeks (loe käin tööl)
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

niipalju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi...midagi rohkem ei ütle kuna see teema ei vii kuhugi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 12, 2006 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

teet001 kirjutas:
niipalju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi...midagi rohkem ei ütle kuna see teema ei vii kuhugi


fakit, nõus

neid vaidlusi on ennem ka s*itaks olnud ning need ei jõua tõesti kuhugi.

see on koht, kus on inimetel lihtsalt erinevad vaated ja ellusuhtumised, nagu inimesed isegi on erinevad.
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 13, 2006 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Kui inimesed nii arvavad, siis las olla. Pole mõtet enda arvamust kah peale suruda. Igaüks otsutab ise kuidas oma elu elab.
Aga siiski lõpetuseks tahaks öelda, et mu hea sõber, kelle maja aitan praegu ehitada, lõpetas ka ülikooli. Ise on ta praegu 26 ehk siis on mingi 5 aastat umbes tööd juba teinud, töötab Tallinna Börsil, teenib 40 kilo kuus, elab naise ja lapsega pirital korteris ning ehitab päälinna maja. Niiet ei lähe kohe mitte halvasti.

Aga ok nüüd aitab. Las see teema käib kus kurat. Nüüdsest vaikime.

Ma näiteks jõin pahaaimamata ennast kogematta kännuämblikuks eila.
Kelleks Te ennast joond olete?
Suure ringi küsimus
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tutt
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 475

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 13, 2006 12:18 am    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:


Ma näiteks jõin pahaaimamata ennast kogematta kännuämblikuks eila.
Kelleks Te ennast joond olete?
Suure ringi küsimus



ma siis joonud ennast karu otiks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ax
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 310
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 13, 2006 9:36 am    Teema: Vasta viitega

Ei lisa midagi! No kohe sõnatuks võtab!
_________________
Osta Audi ja remontimist naudi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 13, 2006 10:50 am    Teema: Vasta viitega

No võtke ise siis mingi teema üles kui need ei meeldi
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 13, 2006 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen ennast purju joonud.

Hull arutelu on maha käinud siin. :P
Anyway... jipikajee... täna siis bussiga Berliini poole loksuma, laupäeval saab koos miljoni inimesega koos pidu panna

http://www.loveparade.net , soovitaks kõigile ära käia kord elus
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ax
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 310
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 13, 2006 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ja ilmad on nii
_________________
Osta Audi ja remontimist naudi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 13, 2006 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

ma joon aegajalt ennast kas lõviks või koeraks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 13, 2006 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

ilmad on tõesti jubedad.jumal õnnistagu inimest kes konditsioneeri välja mõtles!
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 19, 2006 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

no? Siin ka midagi erilist pole juurde tulnud. .
Tagasi üles
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 19, 2006 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

kõik vist võtavad väljas päikest
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 19, 2006 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

lähme ära magama, sest jube igav on.
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 20, 2006 7:42 am    Teema: Vasta viitega

Inferno, sul nüüd suured rahad käes, saad just minu mersu ära osta. Pisipere ka kindlasti varsti tulemas
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 20, 2006 10:06 am    Teema: Vasta viitega

:) Ei ole mul pisiperet kuskil tulemas veel ja kui turuhinnast märksa odavamalt müüd siis võiks isegi osta :P
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 20, 2006 5:54 pm    Teema: Vasta viitega

Inferno kirjutas:
:) Ei ole mul pisiperet kuskil tulemas veel ja kui turuhinnast märksa odavamalt müüd siis võiks isegi osta :P

Palju on märksa odavam turuhinnast?
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 23, 2006 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Folk läbi enamvähem. Nüüd puhkame ja taastume. Jube liiklus läheb ka mööda. Vhepeal oli ikka täitsa võimatu kohe. Parkimisega oli sitaks jama, ei viitsi ju pikalt kõndida ja otsid ikka lähemat kohta.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 23, 2006 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Noh eks see ole harjumise asi.
Tallinnas koguaeg siuke liiklus
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 24, 2006 12:03 am    Teema: Vasta viitega

ee viljandi linna tänavate jaoks oli see natuke liig. Tallinnas ikka niihull pole.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 24, 2006 12:12 am    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
Folk läbi enamvähem. Nüüd puhkame ja taastume. Jube liiklus läheb ka mööda. Vhepeal oli ikka täitsa võimatu kohe. Parkimisega oli sitaks jama, ei viitsi ju pikalt kõndida ja otsid ikka lähemat kohta.

ei ole ta läbi midagi...ma hakkan nyyd lavasid ja telke maha kakkuma...
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 24, 2006 12:15 am    Teema: Vasta viitega

Väsitav värk oli, aga vähemalt sai see aasta jälle pulli tehtud, naiste riided selga ja folkima. See aasta peaks ka kuskile lehte saama, eelmine aasta oli isegi kroonikas pilt
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 24, 2006 11:09 am    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
Folk läbi enamvähem. Nüüd puhkame ja taastume. Jube liiklus läheb ka mööda. Vhepeal oli ikka täitsa võimatu kohe. Parkimisega oli sitaks jama, ei viitsi ju pikalt kõndida ja otsid ikka lähemat kohta.


minul polnud probleemi 2 rattalisega parkimiskohtade otsimisega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 24, 2006 11:13 am    Teema: Vasta viitega

ex kirjutas:
RealGSM kirjutas:
Folk läbi enamvähem. Nüüd puhkame ja taastume. Jube liiklus läheb ka mööda. Vhepeal oli ikka täitsa võimatu kohe. Parkimisega oli sitaks jama, ei viitsi ju pikalt kõndida ja otsid ikka lähemat kohta.


minul polnud probleemi 2 rattalisega parkimiskohtade otsimisega.



Hehhe siis muidugi
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Esm. Juul. 24, 2006 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

ex sõidutas naisi ka ringi. Mina enda oma peale naisi vist poleks saanud ja tundub, et see pole ka tsikli süü.
Tagasi üles
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 24, 2006 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
ex sõidutas naisi ka ringi. Mina enda oma peale naisi vist poleks saanud ja tundub, et see pole ka tsikli süü.


üksinda ju igav sõita
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ccve
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 452

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 30, 2006 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Kasutaja "Rooste" auto müüdi mustlasse : eks ma siis hoian oma poolt silmad lahti ja vaatan mis vigureid sellega tehakse :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Juul. 30, 2006 1:42 am    Teema: Vasta viitega

ccve -> Mis sa seal nüüd ehitad? Ah?
Tagasi üles
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 30, 2006 10:17 am    Teema: Vasta viitega

ülehomme algab august ja suvi ongi läbi. täiesti p****s.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 30, 2006 10:34 am    Teema: Vasta viitega

kas august siis pole mitte suvi veel. Suvi võib kesta vabalt ka terve septembri
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rooste
Satub siia tihti


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 109
Asukoht: Viiratsi vald

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 30, 2006 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

ccve kirjutas:
Kasutaja "Rooste" auto müüdi mustlasse : eks ma siis hoian oma poolt silmad lahti ja vaatan mis vigureid sellega tehakse :D



Ei usu, et sellega midagi tehakse. Ostja tundus küll selline, et oleks suuteline ehitama, aga ta käib soomes tööl. Põhimõtselt eile ostis, täna läks soome. Vaevalt ta sellesse orioni mingit elu pappi matma hakkab :D
_________________
nojah
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ccve
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 452

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 30, 2006 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
ccve -> Mis sa seal nüüd ehitad? Ah?
ega tali ja jää ju enam kaugel pole
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 30, 2006 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

ccve kirjutas:
ega tali ja jää ju enam kaugel pole


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 30, 2006 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Kristjan ka viimasel ajal nii vaikne. Pole kippu ega kõppu kuulda. Räägi mis uut plaanis. Kes kokkutuleku asja ajama hakkab jne....
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 30, 2006 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

Aga te parem lennutage kaalikat.
Kes mu mersu ära ostab, saab muusika tasuta kauba peale :D
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 31, 2006 1:56 am    Teema: Vasta viitega

ma tahaks ikka isiklikult vw-d saada:D
aga ega mersul midagi häda pole niiet kas siis keegi ei tahagi?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 16, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024