open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

CCV liikmed Viljandi liikluses
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: te ei saa postitusi lisada ega muuta.    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 29, 2007 10:06 pm    Teema: CCV liikmed Viljandi liikluses Vasta viitega

Tere foorumlased!


Tutvusin üsna põhjalikult CCV kodukaga ning peab mainima, et tegu on üsna korralikult üles ehitatud leheküljega. Tubli töö! Lähemalt asjaga tutvuma ajendas aga asjaolu, et paljud noored kutid käituvad autoroolis üha ülbemalt nii Viljandis kui ka mujal. Näiteks sõidetakse aina rohkem selge punasega ristmikule, mis on ikka väga räige (ja ohtlik) rikkumine. Kuna selliseid manöövreid teevad enamasti nn "autohuvilised" (puht auto järgi võib seda juba aimata), siis mõtlesin, et äkki on keegi neist tegelastest ka selle klubi liige ja selle foorumi kaudu saab selliseid nö "korrale kutsuda" (esialgu nimesid/autosid nimetamata) ja vajaduse korral ka häbiposti panna. Ja mida ma näen! Leidsin tervelt kolm sellist tegelinskit.

Et mitte nüüd kohe alustuseks totaalselt tülli minna, siis mainin, et minu eesmärgiks pole näpuga näidata ja sõimata. Seepärast ei nimeta ma esialgu nimesid. Mind lihtsalt kotib see, kas mina ja minu lähedased õhtul terve nahaga koju pääsevad ja liiklusel on siin suur roll mängida.

Küll aga nimetan ma paari nime, keda ma olen liikluses korralikult liiklemas näinud. Näiteks Mehka ja Herx. Nende järgi võib eeskuju võtta.


Asun nüüd rikkujate kallale:
Nagu juba öeldud, on mul pretensioone kolme liikme vastu. Ühe neist võib vaat et vähe hullumeelseks tituleerida, teine käitub lihtsalt veidi ülbelt ja kolmandal on parem jalg vist tsementeeritud (selle üle ei tasu uhke olla). Lisaks olen ma näinud ühte CCV kleepsuga autot korduvalt täielikke idiootsusi tegemas, aga kuna ma seda autot siit lehelt ei leidnud, siis ei julge väita, et tegu on liikmega. Aga temast räägin ma pärast lähemalt...

Tegelane number üks sõitis selge punasega (roheline oli teises fooris juba umbes 1-2 sekundit põlenud) üle Paala ristmiku, tulles Centrumi poolt ja suundudes Paalalinna poole. Tema võiks õnne tänada, et üks Ssangyongi juht meelega laksu ära ei lasknud panna (see polnud mina). Toimus see viimaste nädalate jooksul.

Tegelane number kaks sõitis üle kahekordse pideva joone mööda normaalse kiirusega sõitvast autost ja jäi siis selle ette foori taha seisma (Centrumi foor). Rohelise magas seesama tüüp maha ja hakkas liikuma alles siis, kui tagumine auto (ehk siis see, kellest mööda tõmmati) törtsu signaali lasi. Juhtus see eelmisel suvel.

Tegelane number kolm paneb pidevalt linna peal ässa, sõites peatumata üle ülekäiguraja, kuigi inimesed ootavad jne. Pidevalt laseb ta autot peeneks kah. Ma pole küll mingi hädaldav vanamees, kes alati lubatust märksa aeglasemalt sõidab, kuid vähe ohjata võiks see vend ennast küll. Kusjuures sõita see vend eriti ei oska (jäärajal oli ta ikka vägagi koba).

Juhin tähelepanu sellele, et ühegi juhtumi puhul ei saa rääkida lihtsast sõiduveast. Kui tegu oleks sellega, siis ei mainiks ma seda sest me kõik teeme vigu.


Nüüd siis selle kleepsuvenna juurde:
Kuna tegu on selle venna puhul ikka näeruväärse kujuga, siis siin nimetan ma auto margi küll ära. Tegu on valge värvi ja ohtra roostega kaunistatud Volkswagen Golf II-ga. Must CCV kleeps asub tagaluugil. Möödunud talvel nägin ma teda pidevalt keset linna VÄGA kobalt "kässardamas", kuigi inimesed ja teised autod ohtlikus läheduses olid. Toosama talv sattusin ma aga Paalalinna Gümn.-i parklas (selle autoga peaosas) sellist etendust vaatama, et senimaani ei usu hästi, mida ma nägin.

Episood nr.1 - tüüp siseneb parklasse ja kasutab auto parkimiseks "kässarit". Selle tulemusena jääb auto äärekiviga umbes 45 kraadise nurga alla...

Episood nr.2 - tüüp on mõningast aega kedagi oodanud, mootor on kogu see aeg töötanud. Siis tuleb talle idee, et äkki võiks kuhugi kooliuksele lähemale parkida. Egas midagi, tagurpidi käis sisse ja minek. Järgneb pikk ratta virramine nii tagurpidi kui ka edaspidi. Lõpuks leiab ta vaba koha jalgrajast kooli pool, ehk siis seal, kus tegelikult parkida ei tohi.

Episood nr.3 - keegi õnnetu ronis Golfi. Nüüd oli vaja minema sõita. Aga oh häda, Vanavõidu õppesõidubuss tuli uisutama minejaid peale võtma ja tagurpidi välja sõitmiseks jäi "kõigest" u 2,5 m ruumi. Sellepeale võttis tüüp sihi ette ja sõitis minema... jalgraja kaudu. Õpilased tõmbasid tee pealt kahte lehte laiali. Kusjuures volksumees polnud ka siis kerge jalaga.

Lõpuks kadus ta majade vahele...


Tahaks kuulda vastukaja adminnidelt, et kuidas sellistesse foorumiliikmetesse suhtutakse. Samuti on kõik asjakohased tähelepanekud ja arvamused oodatud. Aga proovime üksteist mitte sõimata, vaid arutleda.

Tänan tähelepanu eest.
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 29, 2007 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Täiesti tean kellega on tegu valge Golfi näol, tegelase nr 3 tundisn vist ka ära (jääraja tulemuse põhjustas ehk halb rehv?). Sellist tegevust tõesti kuidagi kiita ei saa ja loodame, et midagi sellist enam ei juhtu. Tõesti, kui autopeal kannate CCV klepsu, siis sellega kaasneb ka vastutus klubi maine ees. Aga väga tore, et selline teema siin on ja kui keegi midagi hullu näeb veel kuskil, siis vabalt võiks siia kirjutada.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
DCD
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 232
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 29, 2007 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

hmm mai tea vähemalt mind ei puudutata siin teemas kuna pole veel ccv klepsu peal.teiseks ise ka saab ikka vahepel neid punase tule trikke teha ja mida iganes see kiiruse värk.aga siiamaani ma pole veel kedagi ohustanud(pole olnud veel liikllus ohtlikku olukorda) et olen nagu alati suutud õige aja valida millal teen neid asje.

tglt endale ka eriti ei meeldi kui tehakse kaskadööri trikke vahepel aga muidu enamus aeg on kõik normis.on väike see protsent kui tehakse avariisid minu teada.ja see golfi poiss küll ta õpib sest kõik me oleme ju õppinud sõitma see ei tule loomilikkusest.

niiet jh ärge karake minu kaela kallale nüüd aga see on minu arvamus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Juul. 29, 2007 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Siiani on ainult turu juures oleva fooriga probleeme olnud. Tavaliselt jäävad süüdi need kes tulevad mööda paala teed. Punase tule kohta nii palju, et Tallinnat ju natuke võib järgi teha, aga igal asjal on piir.

Mina olen nüüd ka hästi raske jalaga, olen viimasel ajal tohutult kihutama hakanud. Luban ennast parandada ja hetkel on auto laiali, nii et kõik saavad natuke rahu.

Päris pika jutu on ikka kirjutanud
Tagasi üles
Herx
Satub siia tihti


Liitunud: 7 Apr. 2006
Postitusi: 142
Asukoht: sammuli

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 29, 2007 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

tore on näha et ma ikka heas nimekirjas olen ....ega need kihutajad head ei ole jah....aga praegu tundub et neid tuleb koguaeg aina juurde ei teagi mis teha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 8:43 am    Teema: Vasta viitega

võiks siis nimed kohe välja ka minu arust kirjutada...
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 11:40 am    Teema: Vasta viitega

hoidku jumal mind selle eest,et ma ccv klepsu pole pannud...
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 11:41 am    Teema: Vasta viitega

Tahaks ka nimesid teada.
Õnneks mul on musta värvi golf
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

kahtlane jutt, kuidas sa tead kes mis autoga sõidab ja kas ta on ccvs? kõigi tuttav? Äkki ytled kes sa ise oled vb samasugune nagu teised siin......anonyymsena hea igasugu jama kirj
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

tundub et yhe auto omanik olen mina kellest sa siin kirjutad ja ka yhe teise auto omanik. tunnistan et vahest jh olen vajutanud ja ei akka end õigustama(kuigi vajutan kui tundub suht ohutu) ja muidex jalakäiaid lasen ikka yle, vahest muidugi ei pane tähele, see loomulik.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

Kiiruseületajad on siiski AS Eesti Politsei mängumaa, tsiviilil ei ole siinkohal mitte midagi teha või hädaldada. Olgem ausad, kui paljud on oma sõidumaneere kasvõi kütusehinnapärast muutnud või vahetanud oma suurema mootoriga auto köks-junni vastu? (kütusehind on vist ainuke põhjus, millepärast enamik juhte võiks tõmmet tagasi võtta. Ja seegi väga ebatõonäoline.)

Loomulik on ta tõesti, et vahel mõni jalamees kahe silma vahele jääb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Ei, ma ei avalda siiski nimesid. Seda tehes tõuseks liiga palju kisa ja kära. Teiseks pole see otstarbekas, kuna tegu on alles esimese "hoiatusega".


to Cartman:

Üsna sapine postitus, kui nii võib öelda. Katsume vähemalt esialgu siiski rahumeelseks jääda. Vaenu õhutamine pole minu eesmärk. Lihtsalt üha süvenev kultuuritus Eesti liikluses ohustab meid kõiki aina rohkem ja ma üritan vähemalt midagigi omalt poolt selle vastu teha.

Esimeses postituses kirjutasin, et otsisin CCV leheküljelt autosid, mis on mulle (isiklikult) liikluses sigatsemisega silma jäänud. Autohuvilisena suudan võrdlemisi edukalt ka kahel väga sarnasel autol vahet teha ning kui mul oleks mingi kahtlus jäänud, et kas tegu on ikka sama autoga, siis poleks ma seda siia kirja pannud. Sellepärast ei väitnudki ma, et valge Golf II on CCV liige, kuna seda autot pole siin lehel. Nii lihtne ongi! Lisaks sellele on üks mu sõber CCV lehekülje sage külastaja juba üsna pikka aega olnud. Tema viib mind vajadusel ühe kui teisega kurssi.

Anonüümseks kavatsen ka edaspidi jääda. Aga mis puutub sellesse, et kas ma olen nagu teised siin (nagu Sa, Cartman, küsisid), siis... jah, ka mul on kaks kätt ja jalga ning ka minu sitt haiseb. Ehk siis ka mina olen inimene. Samas ei põe ma parema jala liigraskust ega ego liigsuurust ning ma ei usu, et kõik teised siin üht ja/või teist põevad.

Mis puutub jama kirjutamisse, siis mis ma muud ikka teha saan, kui kinnitada, et kõik, mida ma esimeses postituses kirjutasin, on tõesti aset leidnud. Ja esimese kolme juhtumi puhul on sündmused leidnud aset autodega, mis on CCV leheküljel liikmete autodena üleval. Muidugi on minul kui anonüümsel isikul kergem nö "sokkida", kuid anonüümse tüübi kirjutistel on ka märksa väiksem kaal. Ehk siis - kui ei taha, ära usu.

Päikest Teile kõigile
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

ei tea kas sa oled mingi kammi(ehk juhan aktivist) koer siin nüüd,et tahad ise anonüümseks jääda,milleks varjata kes ise oled nimeliselt.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Renka
Vana tuttav


Liitunud: 2 Aug. 2006
Postitusi: 333

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kammilõua koer ta nüüd kindlasti pole. Samas kui ta tahab oma anonüümsust säilitada, siis ei saa sellele mida ette ka heita või mis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

to Comma:
Oh ei, inspektor Aasna pole ka minu silmis just kõige intelligentsem politseinik. Anonüümseks kavatsen jääda sellepärast, et olen praegu paraja "löögi" all. Võibolla kunagi kui asi ammu unustatud, siis teen oma isiku teatavaks.


Lihtsalt mainin siia juurde, et omamoodi on mul tänaval kihutajatest kahju. Eestis pole senimaani avatud ringrajaga maha saadud ja lähiajal ei paista asi paranevat. Ühesõnaga saan ma noortest autohuvilistest aru, sest kui raha puuga seljas pole, siis ei aita ka anne sageli ringrajale võistlema pääseda ja oma kiirusjanu peab mujal rahuldama. Aga püüdke ka neist aru saada, kellel seda autohuvi pole ja kes tahavad lihtsalt terve nahaga koju saada.
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

Miks sa raiskad oma kirjutamisoskust ja ajurakke selle topicu peale. See ei muuda midagi...

minu arvamus

ja ega ei olegi kuskil sõita....ma ntx tahan külge lasta siis ega selle jaoks ei olegi ÕIGET kohta.... siis teedki asju tänaval-üksildasemas kohas.... või kuidas juhtub :p


sõida ja lase teistel ka sõita....
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

ära parem avalikusta siis ennast ,muidu sa ei saagi ,enam linnas rahulikult äkki olla.Kui arvad et viljandis nii hull seis liikluses.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

mind näiteks huvitaks kes on silma jäänud ja kes selle tema autor on ...aga iga asi omal ajal .. mul pole ka õnneks klepsu peal....
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

to Comma:
Ütleme nii, et sinu "sisukad" kommentaarid süvendavad anonüümseks jäämise soovi veelgi.

Aga mis puudutab seisu Viljandi liikluses, siis... kas ei ole hull või? Või kas terves Eestis pole asi juba totaalselt paigast ära? Minu arust on. Ikka väga paigast ära kohe. Näiteks eile nägin ma ühte halli e36-te, mis suretas auto kõigepealt ristmiku taga välja ja kui "autojuht" oma käru uuesti käima sai, siis põrutas juba punaseks läinud foori alt minema. Normaalne?

Ehk siis sõiduoskused aina halvenevad, aga enesekindlus on autojuhtidel kõrgem kui eales varem. Jäärajal on neid "ikka kõvasti üle keskmiste" oskustega autojuhte omajagu nähtud. Kõigepealt enda ees ja siis kohe enda taga. Ja varsti jälle enda ees ja siis jälle enda taga...

Ohutut sõitu
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ahonüks, tee parem ennast avalikuks... kõik teavad siin ju omavahel nagunii kes on kes. Teadavärk, et anonüümse nimega kirjutatud jutt on justkui vesi hane selga tavaliselt. Või avalkusta kasvõi amet siis on vähemalt alus all (meenutab mõne autokooli tegelase või politseiniku juttu ).

Mida tähendab "esimene" hoiatus? On neid veel? Samuti ma ei saa aru sõnakombinatsioonist "löögi all olemine".

Olen väitega täiesti nõus, et Viljandi liiklus tundub veidi kohutavam kui Tartu oma. Kui teema tehtud, siis võiks see ju kuhugi välja ka jõuda minuarust.

EDIT: parandasin keeruka ananüümse kasutaja nime. 2 korda.


Viimati muutis seda co1b1ra (Esm. Juul. 30, 2007 4:33 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tere anonüümne härra?proua? mina olen Sander
Üldiselt pole see ju sinu mure mida siin klubi liikmed teevad.Loomulikult klubi maine langeb aga siiski.See,et sa oled näinud CCV liikmeid liiklust rikkumas ei tähenda,et nad seda koguaeg teevad!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ccve
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 452

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Miks teid nüüd selle isiku nimi nii hirmsasti huvitab? Tundub ,et need kes nii nii väga teada tahavad on just ise need "lambad" kellest siin kirjutatakse. Topic tehti just siia foorumi jusiis sellepärast ,et kõigerohkem "rikkujaid" on jäänud silma CCV logodega mitte arutamaks seda kes "kitumas" käib. Teema tegija räägib "aiast" aga enamus siin hakkavad kohe kurjalt ja egoistlikult rääkima "aia august" . Enivei mina olen teema tegija poolt 100 %
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

Õnneks mina nende "lambate" alla ei saa kuuluda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

siin käis läbi ka minu sõit eeelmine talv jäärajal( tundub nii). Kui sa asjat ei tea midagi mix see sõit nii läx siis palun hoia oma suu kinni. Ja kui sa väidad et ccv autod rämedalt sõidavad siis käid sa kyll mingil imelikul ajal linnas. Mine vaata õhtuti linna mis amis jama tehaxe( ple yxki ccv oma). Kahtlane tunne et sul mingi vimm siin kellegi vastu. Ja teisex vaatax ma kõigepealt mida vanemad inimesed liikluses teevad. Pensonääride ja vanemate naiste sõiduoskus on alla igasuguse arvestuse(mitte kõigi a enamuse). Muidex vilj on väga ok liiklus võrreldes tallinna v mõne muu suurema linnaga. Nii et saa yle oma murest.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 5:21 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
siin käis läbi ka minu sõit eeelmine talv jäärajal( tundub nii). Kui sa asjat ei tea midagi mix see sõit nii läx siis palun hoia oma suu kinni.


Millest sa seda järeldad et sina see olid :D ? Sõitsid nii sitasti et jäid silma ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Renka
Vana tuttav


Liitunud: 2 Aug. 2006
Postitusi: 333

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ameti poolest on ta õpilane. See teema hakkab juba vaikselt laiali valguma nagu näha tulevad teised linnad jne sisse. See väide, et tal vimm kellegi vastu on, siis see on ka vale. Ahonüks on üks rahulikumaid inimesi keda tean, teda ei koti, mis temast arvatakse, ega pole ka selline, kes kedagi maha teeks, nii et selle asja võib ka ümber lükata, et kellegi vastu vimm oleks. Ise oleks ka 100% Ahonüks poolt. Vb mõnele mõjub vb mitte. Ega proovimine ei maksa, kui mõjub kasvõi ühele see text siin siis ollakse omadega ju plusis, kui ei siis pole ka midagi kaotatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

ega need mendid isegi korralikult sõida, oleks aint aega pilte klõpsutada mis vigu need oinad liikluses teevad ja üpris palju ise huiavad teisi.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Aga teemaalgatajaga tahaks kuskil rajal kohtuda küll ja rinda pista, kui jutujärgi kõigist jäärajal mööda sõidab! Mõte on varsti rinkat minna proovima lõbu pärast, tule ka!!!
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

mnjah..minu arvates ka ccv´lased pole kõige hullemad liikluses. Enamus sõidavad korralikult minu silmes. Kuigi jah ise ennast väga korralikuks liiklejaks ei pea aga jalakäiad olen ka üle lasknud. Samas väga paljusid häirib mu auto juures lärin, kui tsipa vajutada siis paljud on ehmunud Täna näiteks lõunale sõites oleks üks passat mulle ette keeranud, pidurdamiseks oli hilja ja tuli järsult gaasi anda..aga peale gaasi andmist näitas üks vanem mees mulle keskmist sõrme teeääres. Samas kui gaasi poleks vajutanud oleks ilmselt avarii käes olnud. aga see selleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

mis muud kõik ringrajale ja talvel jäärajale, siis näha kes mõistavad sõita kes mitte äkki keegi kutsub kammi ka
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

to Co1b1ra:

Tõepoolest, millest selline huvi minu isiku vastu? Et kui teen teatavaks, kes olen, kus elan ja millega sõidan, siis muutub midagi oluliselt või? Või arvad sa, et siis hakkavad ka elumehed korralikult sõitma, kui näevad, et mina vastu tulen? Minu "ametit" sa juba tead, said sa nüüd palju targemaks? Usu, minu nimi ütleb sulle sama vähe...

Nn esimene hoiatus oligi minu esimene postitus. Kui üks kolmest tegelasest, kellest juttu oli, peaks uuesti lollustega silma paistma, siis teen nime avalikuks. "Löögi all olemine" võrdub antud juhul ebapopulaarne olemisega vms.


to Sander:

Terekest sulle kah!

Liiklushuligaanide käitumine kotib mind vägagi, kui minu lähedane peab ülekäigurajalt tagasi kõnniteele tuiskama, kuna üks rullar otsustas mitte peatuda vms. Kahju, et sa selleni ise ei jõudnud.

See, et ma olen CCV autosid huligaanitsemas näinud, ei tähenda loomulikult seda, et nad seda kogu aeg teevad. See veel puudus!

Ah jaa, "lammas" on mitmuses "lambad".


to Cartman:

Esiteks ei kinnita ega lükka ümber, et tegu on Sinuga. Aga kohe kindlasti ei tee ma ühe sõidu järgi võistlusel põhjapanevaid järeldusi juhi oskuste kohta. Usu, ma olen selleks liiga kaua autospordis sees olnud. Samas, üks asi on see, kas kumm parajasti peab, sidur töötab jne. Teine asi aga see, kuidas suudab juht auto hetkeolekuga kohaneda ja millist sõidutehnikat ta kasutab. Hea juht jääb isegi suverehviga jäärajavõistlusel positiivselt silma, kui ta suudab autole võimetekohase kiirusega nn "kontraga" puhtalt kurve võtta jne. Tulgu see aeg ise milline tahes.

Kindlasti pole ainult noorte autojuhtide sõidustiil tihtipeale kriitikat mitte kannatav. Paraku ei kuulu pensionärid (veel?) CCV liikmete hulka. Seepärast ei puutu nende sõidustiil hetkel asjasse. Ma pole kusagil väitnud, et CCV autod kõige rohkem silma hakkavad.


to Comma:

Hea idee, tee see teoks!


Lõpetuseks tänan kõiki poolehoidjaid - aitäh!
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelt nagu ma esimesest postitusest välja lugesin, siis ta tahtis ju ainult meile märku anda, et kui me sõidama CCV kleepsudega, siis peaks mingil määral ju ikka natukese viisakam olema liikluses ja end tagasi hoidma lollustega, et klubi maine säiliks positiivne.

Mul ei ole ausalt selle vastu midagi kui keegi kusagil foori all kummi põlema laseb või keegi kusagil väikse drifti laseb õhtul, kui tänavad tühjad ja kui ollakse veendunud, et sellega teisi ei ohusta ja lörisevate sportpüttide vastu pole ka midagi, sest see ei ohusta liiklust ja kes tahab ossida(nagu ma ise) siis andke minna
Aga kui tihedas linnaliikluses ohtlikud möödasõidud ja punase tule alt läbi sõitmine on, siis see teeb pahaseks küll

Seega CCV kleepsude omanikud olege ikka eeskujulikud liikluses

Ja poleks ju idee poolest paha ka mingisugune alateema, kuhu panna need kasutajad keda liikluses näeb haigeid trikke tegemas(kummipõletamine ja muu selline saast sinna ei kuuluks). Siis noomime neid kasutajaid ja liikmeid ja äkki hakkab neil häbi ja sõidavad ka ilusti
SEE OLI AINULT MINU SÕBRALIK MÕTE
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

to Kaspar:

Kindlasti ei sõida ma KÕIGIST jäärajal mööda. Möödunud talvel õnnestus aga väga paljudele Audidele, BMW-dele jms 44kW-se esiveolisega tagatulesid näidata. Ringrada sõita ei kavatse, kuna ükski minu kasutuses olevatest autodest pole selleks ABSOLUUTSELT loodud. Ma olen rohkem selline mugavuse otsija (seesama 44kW-ne auto mugavate autode hulka muidugi ei kuulu). Ootame talve ära, mil jäärajad avatakse. Siis aga - miks mitte!


to Comma:

Jällegi üks hea idee. Äkki küsid, kas tal on talveks plaanid tehtud?
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...


Viimati muutis seda Ahonüks (Esm. Juul. 30, 2007 6:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DCD
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 232
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

klubi maine

ütleme nii miks ei võiks näiteks kubi maine olla ullud juhid.

jäärajal võistlused asjad see tõestab et oled parem,kiirem juht kui teine mis siis!see linnas nn märatsemine (kummpõleb,dirft,kiirendus) see võib vaalt näidata inimese julgust ju.

kui sa avariidest pääsed suudad autot kontrolli all hoida miks mitte pole brobleemi ju.kui inimesed suudavad ikka mõistuse piires sõita siis ei juhtu ulu midagi.

see on minu vaatenurk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 6:49 pm    Teema: Vasta viitega

Millepoolest selline huvi? Sellepärast, et teada saada, mis klassi (ei mõtle kooli) inimene teeb nii tohutu töö (regamine jne), et manitseda kolme liiklusrikkujat. Uudishimu. Nüüd on sul pealegi minu arust mingi kindel alus, muidu kuula nagu seina. Nõme on see anonüümsuse värk. Samahästi võiks ka autod ju välja hõigata - kes üldse mäletab eelmine suvi tehtud lolluseid. Loomulikult ei hakka "eluvennad" sind nähes seetõttu korralikult sõitma, olgu sa kasvõi härra president isiklikult. Keegi ei tahtnud teada mingeid detailandmeid: elukohti vms.

Üldiselt võiks nii ja naa täiesti mõlemalt poolt olla.

Ma ei salli punase-tule-alt-läbi-leekimist: liiklusohtlikke olukordi. Aga kui keegi ilusa möirgava autoga kummisuitsuga tühja foori tagant minema süstib, siis selle vastu ei ole midagi. Pigem meeldib vaadata.

Tean täpselt mida tähendab nn need for speed. Ka minu maja ees on tore asfalttee, kus peal on küllaltki hea uhada ja ringi kimada. Paraku on aga tihtilugu seal väikeseid lapsi mängimas. Vahel kui asi liiga ülemeelik on saab lapsi manitsetud ettevaatlikusele. Kiirust proovivad seal eelkõige need bikemehed. Ja las proovivad. Mulle meeldib õues tööd tehes vahel lausa ringi lendavaid rattureid vaadata ja millisele automodifitseerijale kiired ja vihased aparaadid ei meeldiks? Ühesõnaga tehke neid nn lolluseid seni, kuni kellegi elu ohtu ei sea. Teisest küljest, nagu Inferno mainis, ei ole ju kohta kus tossutada.

Kas keegi on tabanud asja irooniat? Need paar intsidenti on nagu näha teinud CCV´le reklaami mille läbi liitus vähemalt üks velts foorumiga.


Viimati muutis seda co1b1ra (Esm. Juul. 30, 2007 6:52 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 6:50 pm    Teema: .. Vasta viitega

lõpuks ka tore teema. muidugi mõni katsub end õigustada- õigustab seni kuni pole tema lähedasele või endale ükski hull selga sõitnud..

kui sa avariidest pääsed suudad autot kontrolli all hoida miks mitte pole brobleemi ju.kui inimesed suudavad ikka mõistuse piires sõita siis ei juhtu ulu midagi. - SEE VEEL ERITI TOBE SELGITUS , aga eks igal oma ajumaht
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

mis muud, uuest kuust kes tahab, hakkab korralikuks, kes tahab teeb rikkumisi ja nalja edasi.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

to Co1b1ra:

Tõsi ta on, et ma manitsen kõigest kolme liiklushuligaani. Samas kuuluvad nad kõik CCV-sse. Nii väikse klubi kohta pole see mitte vähe. Seepärast tekib küsimus, et miks neid seal nii palju on? Kas sealne keskkond soodustab liikluses lollusi tegema? Või on äkki tegu ikkagi puhta juhusega? Jne jne. Kokku tekib nii palju küsimusi, et kogu see "tohutu" töö tasub minu silmis ennast ära. Eriti veel siis, kui kogu CCV koosseis osutub (kas või ainult mõtteviisilt) potensiaalseteks vikatimeesteks asfaldil (mis siiski vist õnneks nii pole).

Anonüümsuse värk võib sulle nõme tunduda, aga sorry, mulle tundub see praegusel hetkel ainuõige lahendusena.

Eelmise suve tegemine võib meelest läinud olla, aga auto võib ikka veel sama olla. Seepärast ei avalda autot.
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

mulle meeldib, et see teema siin yles võeti.... siin leiab huvitavaid ideid... jahm pean tunnistama, et isegi olen mõne lollusega hakkama saanud, kui kooli kiire... yhe linnugi olen kiirustades alla ajanud, inimesi õnneks mitte... samas ei saa kõike ka kiirustamise syyks ka ajada ise olen ikka selle põhjustaja enne kõike.... ja mind pani kyll naca mõtlema, kui tundub juba asi nii hull, et see teema siia tehti aga mul vähemalt markku-ga on see eelis, et kleeps esiaknal, kes ikka tagantjärgi seda näeb

Viimati muutis seda Sake (Esm. Juul. 30, 2007 7:45 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ahonüks kirjutas:
to Kaspar:
Ringrada sõita ei kavatse, kuna ükski minu kasutuses olevatest autodest pole selleks ABSOLUUTSELT loodud.

Ka mul on tavaline tänavasõidu auto selleks (kusjuures Vaz tüüpi sõiduato), seega mis seal karta. Talvel jäärajal kindlasti võiks mõõtu võtta.
Ahonüks kirjutas:
Tõsi ta on, et ma manitsen kõigest kolme liiklushuligaani. Samas kuuluvad nad kõik CCV-sse. Nii väikse klubi kohta pole see mitte vähe. Seepärast tekib küsimus, et miks neid seal nii palju on?

Rääkides klubist MTÜ Car Club Viljandi, siis ma olen enam kui kindel, et sa ei tea kes on selle klubi liikmed. Liikmeks saamiseks tuleb täita vastav avaldus, maksta aastamaksu. See, et need isikud on klubikasutajad, ei tähenda veel, et nad on klubi liikmed. Aga kui mõni pervo või mõrvar siia foorumisse ennast registreerib? Kas siis oleme kõik kurjategijad? Või kui kustutaks nende "liiklushuligaanide" kontod ära foorumist, kas siis oleks CCV maine jälle sinusilmis puhas?
Sake kirjutas:

aga mul vähemalt markku-ga on see eelis, et kleeps esiaknal, kes ikka tagantjärgi seda näeb

Mul ka
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

to Kaspar:

Selles suhtes on sul õigus, et foorumikasutaja pole ühtlasi ka CCV täieõiguslik liige. Teadsin seda isegi ning pidasingi tegelikult silmas neid, kes vähemasti CCV foorumit kasutavad. Lihtsalt laiskusest ei hakanud täpsustavat informatsiooni kirja panema, kuna arvasin, et kõik saavad niikuinii aru, mida ma mõtlen.

Kui mõni mõrvar teeks siia kasutaja, siis poleks kõik siinsed foorumlased minu silmis automaatselt kurjategijad. Kui mõrvareid oleks registreeritud siia aga kolm tükki, siis paneks see mõtlema küll, et mis pull käib? Kui nende kontod kustutataks, siis oleks see selge märk sellest, et kriminaalid pole siin teretulnud, mis on igati positiivne reklaam CCV-le.
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

esitex hr rallisõitja olen ma suht kindel et sa räägid minust, osades episoodides(jäärada , vb mõned kiirendused linnas). Teisex ma tahan öelda et see auto mis oli jäääl ja see mis vb linnas ei lase jalakäiaid yle ei pruukinud yldse sama auto olla. Kas sa tead mitu samasuguse välimusega autot on linnas(nagu minul, aint teatud erinevustega). Mma tahan sellega öelda et su väited ei pruugi paika pidada, kuna mu omad tuttavadki ajavad minu autot nii mõnegi teisega segi. Ja ma arvan et enamus nägid jääl su suurepääst sõitu(kuigi nad vb isegi ei tea millega sa sõitsid) ei usu et sa oled siin jube musternäidis linnas. Ja oma nime võiksid sa ikkagi kõigile avalikustada(mina muidex juba tean kes oled, millega sõidad), usun et keegi ei tule kallale. Seljataga kritiseerijaid ei võeta muide yldse tõsiselt.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Pikk87
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Aug. 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Männamäe

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

läks aega mis läks aga lõpuks nägin minagi seda posti golfivenda ma kyl tean, se olen mina isiklikult ... hetkel tunduvad need mõttetud õigustused kyl idiootsusena, aga tol talvel oleks mine nendega suht rahul olnud ...


Episood nr.1 - tüüp siseneb parklasse ja kasutab auto parkimiseks "kässarit". Selle tulemusena jääb auto äärekiviga umbes 45 kraadise nurga alla...

Esimene isiklik auto, esimene talv, ja väga lõdva piduritross


Episood nr.2 - tüüp on mõningast aega kedagi oodanud, mootor on kogu see aeg töötanud. Siis tuleb talle idee, et äkki võiks kuhugi kooliuksele lähemale parkida. Egas midagi, tagurpidi käis sisse ja minek. Järgneb pikk ratta virramine nii tagurpidi kui ka edaspidi. Lõpuks leiab ta vaba koha jalgrajast kooli pool, ehk siis seal, kus tegelikult parkida ei tohi.

muster on olematu, sõna otseses mõttes slikid (raskustega sain jäärajalt tulevast nõlvast yles) Mulle helistati et astume kohe uksest välja... ju läks kauem


Episood nr.3 - keegi õnnetu ronis Golfi. Nüüd oli vaja minema sõita. Aga oh häda, Vanavõidu õppesõidubuss tuli uisutama minejaid peale võtma ja tagurpidi välja sõitmiseks jäi "kõigest" u 2,5 m ruumi. Sellepeale võttis tüüp sihi ette ja sõitis minema... jalgraja kaudu. Õpilased tõmbasid tee pealt kahte lehte laiali. Kusjuures volksumees polnud ka siis kerge jalaga.

2,5m jäi tõesti ruumi, bussi tagaosani ... mille nurgal sagisid väiksed nagamannid ja bussist napp autolaius eemal oli kellegi punane käula (mitte et golf parem oleks) Ees jalakäiate tee oli vaba ja inimesi keda kahte lehte hyppas ei olnud mitte tuhandeid vaid 2 (yht teadsin, sry. ja olin ka kooli hiljaks jäänud) ja se jalakäiate rajalt sõit on ka ainus mida praegalt mõtlen, võinuks olemata olla... Sellise käitumise pärast võin ja peangi foorumikaaslaste käest andeks paluma... vahel lööb lollus välja

kuid anonyymne isik, ära kurvasta et mu saatus liiga hea, golfi syda seiskus ja kere roostetab ikka jõudsalt maja taga edasi... mis olnud se olnud.

niiet ostke kurikuulus golf ära 5000eegi eest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Cartman: tabasid täpselt anonüümsuse mõttetuse ära, mina ei osanud sõnastada. Meie ju siiski omavahel enam-vähem teame kes on kes. Ma küll otseselt tean väheseid aga 100lk offtopicut on ka selgust loonud asjadesse. Ja ega muidu ju ei loeks kui muhe seltskond ei oleks, aga see on teine jutt.

Ahonüks (sry kui valesti läks, raske nimi) ega ründama ju keegi ei taha hakata. Ma usun, et ka meie foorumist vahel talda andjatel on omad tüdrukud, kellel naised, emad, isad, kassid, koerad ja muud toredad seltsilised, kellest hoolitakse. Tuleb endalt küsida, et kas inimesi kellel on kalleid lähedasi panevad ohtu teiste inimeste elusid, kes võivad näiteks kasvõi kaasfoorumlasele lähedased olla?

Millegipärast ma kipun arvama, et hulljulgemad inimesed, kes tõesti ohtlike olukordi tekitavad on siiski need, kellel on mingi suva auto ja suva "burxi stiilis" mõttelaad. Ennast vaadates ma ei tahaks eriti uskuda, et inimesed kes on pannud meeletu hulga töötunde ja lugematu arvu raha oma autosse (siin foorumis on neid kuhjaga) nii väga huligaanitsema kukuvad. Ma ei loe siia süütut parklas kummitossutamist ja muid tõmbe demonstreerimisi - on olemas ütlus: poisid jäävad siiski poisteks (või mehed jäävad meesteks), huvid on erinevad. Kus kohas saakski segamatult uhkemate autode juhid, meie kaasfoorumlased, sõpradele tutvustada oma pikka tööd ja vaeva. Olgu selleks 50 meetrised topeltjutid või organeid sassikeerav tymakas - märklauaks on siiski populaarsemad kogunemiskohad.

Millegipärast mulle tundub, et nende arutluste käigus ei jõua me siiski kuhugi. Korraks võib ju mõne mõtlema võtta, kuid homme tõuseb ikka päike ja 50 alas ikkagi 55... Mida teha?

Kõige taunimav tegu siit on vast punasega läbi lipsamine. Me kõik oleme vast lollusi alguses teinud. Sealjuures ka mind oleks äärepealt praktikokohast lahti tehtud, kuna 50 meetrit eemal tohutu suures parklas oli nii meeldiv teekate, et ma ei saanud kuidagi mitte seda vaba kümmet minutit igatpidi traageldamatta jätta - edaspidi, targupidi, külg ees ja mida iganes. Miks ma seda tegin? Sest mõnus tundus olevat. Mitte kedagi ohtu ei seadnud, mitte mingi nipiga kellegile otsa ei oleks sõitnud. Ei tahtnud kellegile muljet avaldada, vaid veetsin niimodi aega. Ja oli lõbus. Hiljem muidugi sain peapesu... koha direktor sõimas korralikult läbi ja süüdistas mitmetes asjades... Maha sai rahustatud ainult nii, et lubasin enda auto talle anda kui ta tõesti suudab mulle samaväärse minu auto oma fiesta-punni väärtuse eest uksette toimetada. Samas käis ka koolis õpetajate silmis maine alla... aga mind see absoluutselt ei huvita... 10 minutit traageldamist oli seda väärt ja rohkemgi.

Samas oma teada ühtegi liiklusohtliku olukorda tekitanud ei ole ja sõidan kindlasti rohkem kui keskmine inimene.

Vot selliselt! Võta nüüd siis kinni, millepärast sellist tsirkust tehakse ja kuidas parandada.


Viimati muutis seda co1b1ra (Esm. Juul. 30, 2007 9:03 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

to Cartman:

Kohe päris kindlasti oli tegemist Sinuga, kui pidin äärepealt ühe Eagle-ga ninad kokku panema. Kuna sa väidad, et tead, kes ma olen, siis peaks see juhus sulle meenuma. Süüdi oleks jäänud ilmselt Sina, kuigi ka mina oleksin võinud vähe tähelepanelikum olla. Just sellepärast jätsin ma selle intsidendi esialgu kirjutamata.

Minu teada on EAGLE-id Viljandis üks, ehk siis Sinu oma. Teised on Eclipse-id vms. Tavaliselt tunnen Sinu auto numbrimärgi järgi ära (number on 30). Sellest hoolimata on olemas võimalus, et ma ajasin tõesti midagi sassi. Kui see nii peaks olema, siis tuhat vabandust.

Kohe kindlasti pole ma mingi musternäidis linnaliikluses. Aeg-ajalt tuleb ikka mõni prohmakas sisse. Tõsi küll, pigem hajameelsusest kui kiirustamisest tingituna. Vahest, kui kiire on, siis ületan ka veidi piirkiirust jne. Samas pole tõsisemaid vahejuhtumeid veel olnud. Ja punase tulega ei roni ma kohe kindlasti ristmikule. "Ketsi" ei anna kah tahtlikult mitte kunagi. Pole lihtsalt tahtmist, aga kui kellelgi teisel on siis peaasi et seda öösel majade vahel ei tehta.

Peace
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ahonüks
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2007
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

Okei, avaldame siis selle halvasti hoitud saladuse ja ütleme välja, et tegelane kolm oli Cartman. Nagu nüüdseks juba teada, siis on mul temaga isiklikult liikluses väike loll vahejuhtum toimunud, kuid üldiselt on tema rikkumised siiski piisavalt väikesed, et sellest mitte väga suur numbrit teha. Ja nagu ta ise juba ütles, ei hakka ta ennast õigustama ja sellest piisab. Tegelane nr 2 ei pannud korda kah midagi eriti ohtlikku, nii et Jumal sellega. Aga vaat tegelane nr 1 tegu oli küll piisavalt räige, et seda mitte niisama lihtsalt andeks anda. Muide, seesama isik on siin teemas ka sõna võtnud.

Aga üldiselt olen ma oma eesmärgi täitnud. Veendusin, et CCV pole siiski mingi kantpeade klubi, kelle liikmed edaspidi aina hullemalt liiklevad. Sorry, aga neli (nagu selgus) lolli intsidenti CCV foorumlastega lõi sellise pildi. Nagu näha, siis siin ikkagi antakse aru oma tegemistest. Seda on hea tõdeda!

Loodan, et keegi pikka viha ei pea (eriti Sina, Cartman) ning mine sa tea, äkki saamegi talvel jäärajal kokku.

Ohutut sõitu
_________________
Sõida ja lase teistel ka sõita...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

co1b1ra kirjutas:
... homme tõuseb ikka päike ja 50 alas ikkagi 55...


Kui aus olla siis mina olen tänulik, kui nõni Viljandi linnas spidomeetri järgi 55-ga sõidab. Seda just sellepärast, et alati, kui Viljandisse satun, on keegi ees kes sõidab 30 või 35-ga. Ja see ajab juba närvi. Ei ole ju raske 50-ga sõita. Tallinnas õnneks seda eriti pole, kui siis 2 korda aastas tuleb ette. Isegi autokooli autod sõidavad mõistliku kiirusega.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 30, 2007 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

ei pea pikka viha a lihtsalt hetkel ei meenu see vahejuhtum(äkki värskendad mälu, kui mitte siin siis psis)
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kessu
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 135
Asukoht: paalalinn

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 11:31 am    Teema: Vasta viitega

ohoo, mis huvitv teema Iseesesest pole ju soovis maailma muuta midagi halba. Asi on lihtsalt selles, kui tõenäoline see on....Eesti liikluskultuur on nagu ta on...ja seda mitte ainult Viljandis.....autor on välja toonud 3 seika, millest üks juhtus eelmisel suvel et nagu mida? 3 autot Viljandi kohta, kes on juhuslikult pärit CCV ja keegi teeb järeldusi? Kui ma nüüd hakkan mõtlema aastase perioodi kohta kui palju mul liiklusohtlikke olukordi on olnud Viljandis, siis seda on kordi rohkem. Ja ükski neist polnud CCV. Milliseid järeldusi ma peaks tegema? Kuna Viljandi on väike linn ja olgem ausad CCVkaid on päris mitmeid, siis on suht kesine järeldus, et CCV liikmed sõidavad halvasti. Mis ma tahan öelda on, et see väide on minu jaoks samas klassis nagu: kolm punast autot sõitsid mulle kuskil ette - mina arvan, et punaste autode juhid on Viljandis huligaanid.
Sul oli üllas idee ja kes meist ei sooviks paremaid tingimusi liikluses, aga ma kardan, et sul sai palju auru raisatud mittemillegi peale. Mina arvan, et nii ei manitse kedagi ja elu paremaks ei muuda. Kõik peab alguse saama inimese enda tahtest....
Mis puudutab lähedaste allaajamisse ülekäigurajal, siis oleks mõistlikum neile selgeks teha, et jalakäija pole ülekäigurajal kass, kellel 9 elu. Mis sest, et sul on õigus üle minna. See on vana tõde, et veendu enne, et juht sind näeb. Ole kindel, et juht plaanib peatuda ja on ohutu. Juht võib kinni minna, aga haiget saad ju ikkagi sina.........
_________________
Mehed on nagu parkimiskohad- paremad on juba võetud ja ülejäänud on invaliididele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Üks asi ka minu poolt. Jalakäijate manitsemiseks - krt vaadake tõesti ise ka natuke liiklust. Täna rsk astusid mitu tükki tee peale, täiesti ülbelt, ilma hindamata minu kaugust ja kiirust. Sõitsin õnneks lubatud kiirusega. Ja vihmase ilmaga ERITI öösel, kui liigub veel autosi vastu ka ei näe ma põhimõtteliselt üldse jalakäijaid. Öeldakse, et sõidukiirus vali vastavalt ilmastikuoludele. Krt ajalehtedes kirjutatakse järgnevaid jutte -> "politsei trahvib ka aeglaselt liikujaid".
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: te ei saa postitusi lisada ega muuta.    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024