open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Pensionärid liikluses...

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas pensionär on ohutu ja viisakas liikleja?
Jah
0%
 0%  [ 0 ]
Ei
100%
 100%  [ 30 ]
Kokku hääli : 30

Autor Teade
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 2:23 pm    Teema: Pensionärid liikluses... Vasta viitega

Täna Viiratsist koju sõites Uuel (2 sõidurida,ühesuunaline) tänaval jõudsin järgi ühele hyundaile,kuna see venis 40 km/h siis proovisin vasakult mööda sõita.Järsku keesas ta mulle peale,peaaegu mulle sisse sõites.Võtsin korraks hoo maha,siis jõudsin talle uuesti järgi aga vend sõitis keset teed.siis avanes veel üksd võimalus mööda sõita,aga jälle pressiti jõhkralt peale.siis mul viskas üle,tahtin juba mööda saada et näha kes oinas seal roolis on.saingi,ja roolis oli hallipäine papi,kel aastaid seljataga u. 80 juba.Taolisi intsidente on juhtunud minuga varemgi,kus penskarid on liiklusohtlikke olukordi tekitanud.Ja linnaliikluses tipptunni ajal on ka ette juhtunud olukord kus vanainimene sõidab 30km/h ja takistab liiklust.autokooli auto järel on ka lühem saba kui sellise juhi taga.Et siis mis siinse foorumi rahvas sellest arvab?
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tundmatu99
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

täitsa jama on jah... mul ka nii juhtunud nendega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mehka
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 247
Asukoht: Viljandi-Kuopio

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

Laupäeviti püüan seda leola ja turu piirkonda vältida... siis nad pressivad tervete armeedega bussipealt ülbelt autoteele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

üritavad ennast tõestada autoroolis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

ega nad jalakäiatena ka eriti viisakad ei ole jah... :roll:
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Üks asi veel mis mulle kohe kuidagi ei meeldi on see, et nad raisad käivad kõik pruunides riietes. Olete äkki märkand. Liikluse kohta niipalju, et kui näete penskarit teed ületamas siis vajutage pedaal põhja ja sõitke raisast lihtsalt üle. Mida vähemaks neid jääb seda parem meile. Me ei pea siis enam niipalju raha kulutama, et neile penssi maksta.
Tagasi üles
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
Üks asi veel mis mulle kohe kuidagi ei meeldi on see, et nad raisad käivad kõik pruunides riietes. Olete äkki märkand. Liikluse kohta niipalju, et kui näete penskarit teed ületamas siis vajutage pedaal põhja ja sõitke raisast lihtsalt üle. Mida vähemaks neid jääb seda parem meile. Me ei pea siis enam niipalju raha kulutama, et neile penssi maksta.


päris hea suhtumine :D
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
Üks asi veel mis mulle kohe kuidagi ei meeldi on see, et nad raisad käivad kõik pruunides riietes. Olete äkki märkand. Liikluse kohta niipalju, et kui näete penskarit teed ületamas siis vajutage pedaal põhja ja sõitke raisast lihtsalt üle. Mida vähemaks neid jääb seda parem meile. Me ei pea siis enam niipalju raha kulutama, et neile penssi maksta.



Jaa mis siis kui see on sinu vanaema ? Üldiselt jah.. ei oska enamus neist liigelda ei jala ega autoga. Kuid noh mis teha... siberisse ka küüditada ei saa ju. Tuleb elada selle piinaga ning vältida neid.. näiteks jah laupäeval & pühapäeval tuleb vältida turu kandis sõitmist. Sest seal on neid tõesti nagu sipelgaid ja pea laiali otsas jooksevad mööda autoteid. Tegelikult peaksid seal nädalavahetusteti mendid tegema kampaania. " Penskarid liiklema " või midagi... või autokoolid võiksid hakata andma lühikursusi mis oleks kohustuslikud alates teatud vanusest :roll:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

suht hea idee .võiks saata sinna viljandi politseile maili.vaatama kui kiiresti reageerivad ja mis vastavad.siis kui paar korda selline üritus toimub siis arvan et pensud võtavad oma väiksed ajud taskust välja ja panevad sinna, kus nende koht ning oskavad ka rakendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Irw pinsi tõusu saavad ned kes läbivad koolituse. Kes ei läbi, läevad autom riigi pinsile mingi 1700.- kuus. Raha mõjutab alati inimest. Ja aega peaks neil olema.
Või siis politsei võtab asja käsile ja annaks valida kas maksab trahvi või läeb koolitsuele.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ütleme nii, et mul vanaemake ei ole just kõige paremate killast :;):
Tagasi üles
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

nii siis ise keeran linnas rooli aint hõbedases automi jettas samal ajal kui õpetaja jälgib iga mu liigutust...nii et sama hästi kui -vtec- = penskar
loodan et keegi väga pahaseks ei saa kui ma suudan kellegi tee peal ees muneda...
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mina käisin ka Automis, sõitsin selle t-rohelise Golf5-ga. Õpetajaks oli Ivari. See ikka ytles: "Et kui sõidad siis ikka sõida, vajuta ikka gaasi" Ta õppetas ikka korralikult sõitma. Muidu vaatan et paljud seisavad ristmikel ja pidurdavad liiklust. Madel on täielik õudus ruudus ja ega Alopex parem pole.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 10:02 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
sõitsin selle t-rohelise Golf5-ga. Õpetajaks oli Ivari.


golfid on nüüd mahamüüdud ja nüüd on 2 passatit ja 2 jettat....
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 10:02 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
Mina käisin ka Automis, sõitsin selle t-rohelise Golf5-ga. Õpetajaks oli Ivari. See ikka ytles: "Et kui sõidad siis ikka sõida, vajuta ikka gaasi" Ta õppetas ikka korralikult sõitma. Muidu vaatan et paljud seisavad ristmikel ja pidurdavad liiklust. Madel on täielik õudus ruudus ja ega Alopex parem pole.


et nagu mille pärast see madel õudus on või mille järgi üldse öelda, et mis autkool on õudus ja mis pole ? eks iga l*ts kiidab ikka oma p*tsi... aga mina arvan et kes ise on hakkaja see sõidab hästi ükskõik millises koolis ta käinud ka poleks.. ja kes ikka ei oska sõita.. see lihtsalt ei oska.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

:D eks ta ole. A´la naine roolis auto kraavis :P
A muide on meil mõnda nais liiget siin?Või pollarit?
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Kui vaadata teemat: Kes kuskil töötab, siis menti pole veel kohanud, aga äkki mõni peab kahte ametit. Mingi topelt agendi värk, you never know ja ma ei usu, et keegi meist ennast naisena tunneb, või ma eksin??? :grin:
Tagasi üles
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

ma tean nii mõndagi naist kes on väga kovad autofännid. aga õnneks ei ela nad viljandis :)
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Reede. Märts 31, 2006 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ka mõnda tunnen. Igapäev on õlised ja libedad, üritad haarata aga ei saa kinni, sest rsk on libe :;):
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024