open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Parkimise ajuhiiglased
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: te ei saa postitusi lisada ega muuta.    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 11, 2007 3:49 pm    Teema: Parkimise ajuhiiglased Vasta viitega

Tere. Teeks ka siis väikese koha valesti parkijatest.

Kuna töötan Selveris turvana siis näen neid ajuhiiglasi igapäev ja mingi hetk viskas üle ning otsustasin digika kaasa võtta.
Et siis teadmiseks et Selveri ees on parikimst keelavad kollased jooned enne kõnniteed. Ja need autod segavad nii kaubavedu kõi teisi töötavaid inimesi

645 AVC



482 MEU

_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 11, 2007 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

Osta mersu ja saad lisavarustusena kaasa: Alatise peatee õiguse; mitte suunanäitamis õiguse; Kõikjale parkimis õiguse

Ma ei vihka mersuvendasid ja ei ürita ka kedagi siin solvata
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 11, 2007 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Noh eks ma hakkan siia pilte veel lisama. Aga jah just kallite autode omanikud on eriti mugavad, isegi siis kui parklas on ruumi küll, pargivad nad ikka ukse ette.
Teevad seal omavahel vahel ka kõkse. Trahve on ka seal küll selliste asjade eest tehtud aga ikka ei võta õppust.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 11, 2007 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

mis sa siis näiteks laupäeval teed.eile oli ikka päris palju rahvast seal.isegi keelujoone peal olid kohad täis.kuni siiamaani on seal pargitud kuni need kollased jooned maha tulid.hea mugav parkida kui sööma minna ntx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 11, 2007 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
Noh eks ma hakkan siia pilte veel lisama.

Ilusaid Mersusid teinekordki hea vaadata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 11, 2007 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

Hõljuk kirjutas:
RealGSM kirjutas:
Noh eks ma hakkan siia pilte veel lisama.

Ilusaid Mersusid teinekordki hea vaadata


Mis neis mersudes ilusat on, tavalise pannid:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 11, 2007 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

ex kirjutas:
mis sa siis näiteks laupäeval teed.eile oli ikka päris palju rahvast seal.isegi keelujoone peal olid kohad täis.kuni siiamaani on seal pargitud kuni need kollased jooned maha tulid.hea mugav parkida kui sööma minna ntx


Lihtsalt see on ikkagi kõnnitee ala ja parkimiseks on seal vastavad kohad, kui ei ole vaba kohta siis tuleb kaugemale sõita. Linnas ka sa kesest teed seisma ei jää ja autost välja ei astu, et poodi minna. Ja ukse ees kus kollast joont pole, see on mõeldud kulleritele kes toovad salongidesse kaupa.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kre
Aktiivne külaline


Liitunud: 1 Juul. 2006
Postitusi: 94

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 11, 2007 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

no seal on reede õhtuti ikka päris korralik hullumaja, ise olen ka pidevalt lasknud kohe ukse alla ja enda asja ajama läind! peale seda kui on sinna tekkinud joon, pole enam sinna pannud! teatud mersu seisab seal kõnniteel päris pidevalt isegi siis kui on vabu kohti, kutsuge selle omanikule ka politsei siis välja! sama teema on maksi marketi ees, üks aasta jõululapäeval parkisin ka ukse ette, et sõber lippab kiirelt poes ära, turvatädi kohe sitsima, et siin parkimine keelatud jnejne. kuigi kollast joont seal tol ajal veel ei olnud, vaid seda asendas kollane lint mis oli tõmmatud ümber vihmaveetoru, tädi oli lõpuks nii pöördes et kutsus mingi poe juhataja sellele sai ka selgeks tehtud, et väike kollane lint ei asenda paarimeetrist joont, too sai asjast aru ja ytles, et oota oma sõber ära siis ja mine minema! kõige rohkem ajab närvi see kui ajad auto ukse ette ja siis mingid tädikesed ja papid kobisevad, et noored jalad ei kannata nüüd rohkem kõndimist? Pole keegi keeland sul "Maailmaparandaja" RealGsm ega ka kellegil teisel parkida oma autot poe ukse ette kui sa tahad poodi minna või sööma! Mõttetu ilkumise asemel tee midagi kasulikku ja pildistamise asemel valva selverit kui see su amet on, taskuvargaid ja sulisi ikka päris palju liikvel, mis nendega ette võtad, teed ka pilti ja paned siia ylesse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 12:00 am    Teema: Vasta viitega

selveri ees pargin isegi mina sellel alal vahest, tõesti ei viici väga kaugelt jala käia v kui vaja automaai juurde minna siis nii mugavam, ega kedagi see eriti ei sega. Parem tee pilte kivi pagari juures memmedest
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Üks mersu, mis seal seisab aeg-ajalt peaks Riisaka oma olema? Eks tehke omad järeldused, kes võib ja kes mitte. Samas jah, pilditegemine nüüd midagi ei muuda küll, kui tahad asja parandada, siis hakka politseile koguaeg nö. koputama, et kes ja kuna valesti pargib.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 12:17 am    Teema: Vasta viitega

irw, elu kommentaarid ju . Ei tegelt seadustest peab kinni pidama, muidu läheks asi väga käest ära. Tubli, et keegi sellega tegeleb. Aga jah, kutsu politsei. Teinekord sinna enam ei aja.
Tagasi üles
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 12:29 am    Teema: Vasta viitega

on seal märk et ei tohi?
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kre
Aktiivne külaline


Liitunud: 1 Juul. 2006
Postitusi: 94

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 12:34 am    Teema: Vasta viitega

Ja see kollane joon on ka nii emane seal, ma saaks aru kui see oleks maja seina ääres siis oleks okei a präegu näib, et ma ei tohiks jätta oma autot kõnnitee äärde! Sealt üle nagu võiksin samas ajada!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mehka
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 247
Asukoht: Viljandi-Kuopio

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 10:01 am    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
Üks mersu, mis seal seisab aeg-ajalt peaks Riisaka oma olema? Eks tehke omad järeldused, kes võib ja kes mitte. Samas jah, pilditegemine nüüd midagi ei muuda küll, kui tahad asja parandada, siis hakka politseile koguaeg nö. koputama, et kes ja kuna valesti pargib.


jeps on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

kre kirjutas:
Pole keegi keeland sul "Maailmaparandaja" RealGsm


vähemalt keegi üritab. aga ameti poolest oled sa kas turvamees voi politsei,liiklusjärelvalve? arvan et igaüks tehku oma asju.kas tõesti on vaja teha tööl selliseid asju mille eest ei maksta voi on nii igav seal.
mis ülemused ütlevad kui käid neid autosi väljas pildistamas? päris pikalt jätkub seda tööd sulle seal siis.

leian et suht mitte midagi ütlev teema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mnjah
Satub siia tihti


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 213
Asukoht: Männa

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

ameti üle vaidlemine on teine teema !!!!
aga et nagu ma sis aru saan on nii et tahan kaubamajja minna - märki pole tõmman kasvõi risti keset tallinna tänavat ja lähen poodi !!! - märki ju ei ole vastavat ja mul ikkagi hea minna ei pea autot kaugele parkima ... et on nii siis teie arust w ?????
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

mnjah kirjutas:
ameti üle vaidlemine on teine teema !!!!
aga et nagu ma sis aru saan on nii et tahan kaubamajja minna - märki pole tõmman kasvõi risti keset tallinna tänavat ja lähen poodi !!! - märki ju ei ole vastavat ja mul ikkagi hea minna ei pea autot kaugele parkima ... et on nii siis teie arust w ?????


Just, õigus

Ja mul õigus mendid välja ka kutsuda. Aga alati pole neil aega. Sest politseinike pole just väga palju. Aga vahel saavad nad trahve küll seal.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Renku
Aktiivne külaline


Liitunud: 2 Aug. 2007
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
selveri ees pargin isegi mina sellel alal vahest, tõesti ei viici väga kaugelt jala käia v kui vaja automaai juurde minna siis nii mugavam, ega kedagi see eriti ei sega. Parem tee pilte kivi pagari juures memmedest



Krdima raske on 20 m rohkem kõndida.
Varsti sõidaks hoopis kaldteest autoga üles ka, poodi sisse kohe. Märki ju ees ei ole.
Mõtle kui hea siis oleks (Y)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

ja siis inimestel pole mõtet nuriseda kui ma toidukotiga vms. sealt läbi seiklema pean ja autole pihta lähen
_________________
Taevas mind ei taha ja põrgu kardab,et võtan juhtimise üle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Täitsa p..sis mehed need kes te 30m jala ei viitsi käija,anna abi kohe ja julgete kohe välja ka uhkusega öelda
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mehka
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 247
Asukoht: Viljandi-Kuopio

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

S4 kirjutas:
Täitsa p..sis mehed need kes te 30m jala ei viitsi käija,anna abi kohe ja julgete kohe välja ka uhkusega öelda


kahe otsaga asi - julgetakse oma tehtut vähemalt tunnistada ju !?

Ma ise ka suht laisk selle kohapealt. Alati proovin nii lähedale saada kui võimalik. inva kohtade peale pole veel parkinud, aga selveri ette olen küll ära eksinud paar korda kunagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 12, 2007 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

no seal ukse ees pole kollast joont, aga pizza koha ja peale rahaautomaate tuleb kollane joon. Ukse ees põhimõtteliselt pole liiklus eeskirjadega vastuolus.
Sellest saan aru et võtad kiirelt papi välja ja kaod aga mõned töllavad tundide viisi poes
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 13, 2007 8:20 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen ka sinna parkinud paar korda, kui mujale parkida pole olnud seal esimeses parklas ja ala männa poolt tulnud.

Suht saviminuarust. Aga ega ma ei teadnuki,et seal mingid jooned kuskil otseselt olid/on.

Invakoha peale pole vist never parkinud :p

ja see,et mõned on võrdsemad kui teised on ju täiesti loogiline ja arusaadav. Vähemalt minujaoks.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 13, 2007 8:23 am    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
no seal ukse ees pole kollast joont, aga pizza koha ja peale rahaautomaate tuleb kollane joon. Ukse ees põhimõtteliselt pole liiklus eeskirjadega vastuolus.
Sellest saan aru et võtad kiirelt papi välja ja kaod aga mõned töllavad tundide viisi poes

Kui sulle ei meeldi eet pargitaxe siis mix erandid?
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
noID
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Märts 2006
Postitusi: 218
Asukoht: Uus tn.38

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 13, 2007 10:32 am    Teema: Vasta viitega

ma ei näe küll probleemi et sinna pargitakse, minumeelest pole see küll kellegi kõndimist või midagi seal häirind niiet ma ei saa aru milles teil häda on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 13, 2007 1:03 pm    Teema: Re: Parkimise ajuhiiglased Vasta viitega

RealGSM kirjutas:

Ja need autod segavad nii kaubavedu kõi teisi töötavaid inimesi


Miks selveril siis taga kauba laadimiseks eraldi suured uksed ja värgid on ? Elektroonikapoel on veel küljepeal mingi uks jne.

Vaevalt see seal mõnda töölist segab.. usun et müüjatel pole sellest sooja ega külma kuhu keegi selveri ees parkind on.

Põhimõtteliselt ok jah tore ja ilus oleks küll kui kõik pargiksid ilusasti jne jne

aga kui päev otsa on vihma sadand ja teil seal samas ees on selline lomp et kuiva jalaga parklast näiteks poodi ei jõua.. siis sorry pargin küll sinna ukse ette. Ruumi on seal kõvasti ja pole kunagi näind et keegi poleks mööda mahtunud. [/quote]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 13, 2007 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

täna mingi posti kaubik dpd seisis nii muuseas seal ikka päris hea aja ,kaubalaadimisest polnud juttugi..pluus veel mõned autod suht või ei olnud realgsm.i tööl
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 14, 2007 12:11 am    Teema: Vasta viitega

ex kirjutas:
täna mingi posti kaubik dpd seisis nii muuseas seal ikka päris hea aja ,kaubalaadimisest polnud juttugi..pluus veel mõned autod suht või ei olnud realgsm.i tööl


Nagu räägin. Kogu selveri esisel pole parkimine keelatud. Vaadake üle kus on kollased jooned. Ja ukse ees võib parkida. Aga kõnniteel on keelatud. Seal on äärekivid kus üle sõidetakse.
Samas on see rohkem sisetunde asi. Mina leian et ei pea end teistes paremaks ja leian alati endale koha parkimis kohtadel. Ja las ukse esine olla kulleritre, turvafirma ja eriotstarbeliste autode jaoks.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 14, 2007 2:00 am    Teema: Vasta viitega

ei olnud ta ukse ees vai papa pitza pool rohkem kus kollane joon.juu neil suht pohh ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 14, 2007 7:17 pm    Teema: parkimine Vasta viitega

ostan poest suure koti õlut ja siis komistan nende jobude kapotile kogemata . aga jah kuidagi ju vaja ka neil näidata et on ikka kõvad mehad mis sellest et aju pisut väiksem kui teistel .................... kuigi jah esimese pildi auto kahjuks tuttava oma
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 14, 2007 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

UKSE ESINE ON PIDEVALT AUTODEST VABA minuarust?

eks peab tõesti idioot olema ja spets ronima sinna kohta kust võimalik kukkude auto otsa oma õlledega vms..


No mis teha, eestis on räme tarbimis hullus ja kõik käivad korraga ju poes...
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Nov. 14, 2007 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

Uskuge või mitte aga valesti parkijaid ma täna ei silmanud. Paistab seda foorumit ikka loetakse
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
noID
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Märts 2006
Postitusi: 218
Asukoht: Uus tn.38

PostitusPostitatud: Nelj. Nov. 15, 2007 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

lihtsalt vedas, ei usu nüüd küll et keegi sellepärast sinna parkimata jätab , et siin kirjutad, mina kindlasti ei jäta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Reede. Nov. 16, 2007 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Inferno:
UKSE ESINE ON PIDEVALT AUTODEST VABA minuarust?

eks peab tõesti idioot olema ja spets ronima sinna kohta kust võimalik kukkude auto otsa oma õlledega vms..

kahjuks härra inferno pean ma idjootideks neid nokkasi kes ei suuda oma autoga õigesse kohta parkida ja ainult seal suudavad näidata kui suur neil on- või tundsid kedagi seal ära või
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
paadimees
Aktiivne külaline


Liitunud: 20 Apr. 2006
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Reede. Nov. 16, 2007 3:04 pm    Teema: parkimine Vasta viitega

eile seisis küll üks jobu täpselt treppi eest oma 20 a vana bmw ja nautis vaadet - ma küsisin veel et kas saad ikka aru kus parkla- pobises midagi vastu ja sõttis parklasse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Reede. Nov. 16, 2007 5:37 pm    Teema: Re: parkimine Vasta viitega

paadimees kirjutas:
eile seisis küll üks jobu täpselt treppi eest oma 20 a vana bmw ja nautis vaadet - ma küsisin veel et kas saad ikka aru kus parkla- pobises midagi vastu ja sõttis parklasse


Tubli, jätka samas vaimus.
Tagasi üles
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Reede. Nov. 16, 2007 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

õige sa pole ainuke kes nii teeb
_________________
Taevas mind ei taha ja põrgu kardab,et võtan juhtimise üle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Nov. 17, 2007 9:01 am    Teema: Vasta viitega

kamoy mul suht suva kus keegi pargib kuni see teisi(mind) ei takista ja päris idiootlik ei ole.

sinna äärele parkimisel on üks KÕVA pluss tegelikult.
On vähe ohutum kui terve parkla on autosid täis... mõlkimise ja värvikriipimise suhtes...

seal naguniii kaameraid ei ole?
camarot olen ma diagonaali ühe 2 parkimiskoha ka parkinud , kuna lihtsalt ei julge muidu...et miskid lambad löövad ustega vastu vms. mul eripikad uksed ka muiidugi, laeva peal oli päris hullumaja välja saamisega
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Laup. Nov. 17, 2007 8:49 pm    Teema: parkimine Vasta viitega

selle vastu ei vaidle et peksavad auto ära- ja ka mina pargin peale tõkse tiibadel ja ustel auto võimalikult kaugesse serva.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Laup. Nov. 17, 2007 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Inferno kirjutas:


seal naguniii kaameraid ei ole?


On kaamerad täitsa väljas olemas ja politsei käib vahel peale kõkse ka neid vaatamas
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Laup. Nov. 17, 2007 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Aga tänased kangelased siis:

646 ANS



944 AVX



008 AZM



935 TGU



949 AZP



_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik


Viimati muutis seda RealGSM (Püh. Nov. 18, 2007 12:32 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Nov. 18, 2007 12:01 am    Teema: Vasta viitega

saksa kõrgema klassi kaup kõik ja üks vana räim ka ära eksinud sinna.
Tagasi üles
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 18, 2007 12:23 am    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
Uskuge või mitte aga valesti parkijaid ma täna ei silmanud. Paistab seda foorumit ikka loetakse


Ei tea kuidas teistega aga ei usu , et sellepärast keegi sinna parkimatta jäetakse. Olgem ausad ,ei usu mina ,et siit foorumist pole keegi Selveri ette parkinud , mina isiklikult olen , kuna kuskil kohta polnud ja automaadist kähku vaja raha imeda oli. Ja ikkagi enamjaolt pargitakse sinna kas sellepärast, et ollakse ajuinvaliid, või lihtsalt pole vabu kohti pole 17.00 - 19.00 on suht tõene ,et ei leia kohta kuhu suksu seisma jätta.
_________________
unistused pildil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 18, 2007 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Focun kirjutas:
RealGSM kirjutas:
Uskuge või mitte aga valesti parkijaid ma täna ei silmanud. Paistab seda foorumit ikka loetakse


Ei tea kuidas teistega aga ei usu , et sellepärast keegi sinna parkimatta jäetakse. Olgem ausad ,ei usu mina ,et siit foorumist pole keegi Selveri ette parkinud , mina isiklikult olen , kuna kuskil kohta polnud ja automaadist kähku vaja raha imeda oli. Ja ikkagi enamjaolt pargitakse sinna kas sellepärast, et ollakse ajuinvaliid, või lihtsalt pole vabu kohti 17.00 - 19.00 on suht tõene ,et ei leia kohta kuhu suksu seisma jätta.


Täna oli päevläbi riia mnt poolne külg pooleldi tühi.


Ja need vennad (mõni tibi oli ka) keda ma turvakaamerast nägin ja minema lõin, leidsid kõik kohad parkimiseks. Neid oli ka 5-6 tk.

Aga need autod kellest pildid tegin seisid üle poole tunni kindlasti seal.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 18, 2007 12:34 am    Teema: Vasta viitega

kui nii agar juba oled ja pilte lisad siis , tuleks agarust teisiti suunata ja kinnistu omanikul paluda sinna panna kas äärekivid või käsipuud, see lahendaks parkimise sinna ette ja sind pilte tegemast ja neid siia lisamast.
_________________
unistused pildil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 18, 2007 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Focun kirjutas:
kui nii agar juba oled ja pilte lisad siis , tuleks agarust teisiti suunata ja kinnistu omanikul paluda sinna panna kas äärekivid või käsipuud, see lahendaks parkimise sinna ette ja sind pilte tegemast ja neid siia lisamast.


Kusjuures seal on äärekivi, madal, aga on

Ja kui tunned end puudutatuna siis ära vaata. Samas tean et on palju tegelasi kes mind toetavad ja muidugi on ka tegelasi kes mitte

Selline on kord elu.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 18, 2007 12:46 am    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
Focun kirjutas:
kui nii agar juba oled ja pilte lisad siis , tuleks agarust teisiti suunata ja kinnistu omanikul paluda sinna panna kas äärekivid või käsipuud, see lahendaks parkimise sinna ette ja sind pilte tegemast ja neid siia lisamast.


Kusjuures seal on äärekivi, madal, aga on

Ja kui tunned end puudutatuna siis ära vaata. Samas tean et on palju tegelasi kes mind toetavad ja muidugi on ka tegelasi kes mitte

Selline on kord elu.


Seda ma ju räägingi , mine kinnistu omaniku juurde ja palu kõrgemad panna ( muidugi siis ei saa ka tema enam sinna ette parkida ) see lahendaks ju probleemi, Tuleks nagu leida lahendus mitte halada ,et näe mis keegi teeb

Ja tõesti Selline on kord elu
_________________
unistused pildil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 18, 2007 1:06 am    Teema: Vasta viitega

eks vaata seda

http://www.krimi.ee/kat/liiklushuligaan/



Sealt ka selline idee, et viljandis vaja oleks midagi ettevõtta.


37. Parkimine keelatud kohas
Sõiduki parkimise eest selleks keelatud kohas või liikluskorraldusvahendiga ettenähtud parkimiskorda või -viisi rikkudes - karistatakse rahatrahviga kuni kümme trahviühikut

Sõiduki parkimise eest selleks keelatud kohas või liikluskorraldusvahendiga ettenähtud parkimiskorda või -viisi rikkudes nii, et see on ohtlik teistele liiklejatele või häirib oluliselt liiklust, - karistatakse rahatrahviga kuni 50 trahviühikut


Ja selleks ongi kollane joon. Milleks on veel vaja midagi aretada. Kui panna tõkkepuud siis poetakse ka sellealt läbi või sõidetakse need puruks
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 18, 2007 1:36 am    Teema: Vasta viitega

Eelnevast postitusest tuleks nagu välja ,et polegi muud teha kui siia pilte toppida ja mudkui targutada , vaatkuis pargivad alles .



Egas muud kui jõudu tööle inspektor kukeke
_________________
unistused pildil


Viimati muutis seda Focun (Püh. Nov. 18, 2007 1:39 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Nov. 18, 2007 1:37 am    Teema: Vasta viitega

Kui piiret vaja siis Meie abiks. Millist vaja on, roostevaba, värvitud, tsingitud? Mingi erisoov, näiteks anodeeritud?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: te ei saa postitusi lisada ega muuta.    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024