open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Volvo S80 2.5 r5 TDi 103kW 00´

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate endised autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 02, 2011 11:35 pm    Teema: Volvo S80 2.5 r5 TDi 103kW 00´ Vasta viitega

Volvo S80 2.5 r5 TDi 103kW

Liik: sõiduauto
Keretüüp: sedaan
Esmane reg: 06/2000
Mootor: 2.5 r5 TDi (103 kW)
Kütus: diisel
Odom. näit: 227 000 km
Vedav sild: esivedu
Käigukast: automaat (5 käiku)
Värvus: kuldne met.

Turva- ja ohutusvarustus

roolivõimendi
kesklukustus (puldiga)
ABS pidurid
6x turvapadi
signalisatsioon (mahuanduriga)
immobilisaator
DSC külglibisemise vastane seade
stabiilsuskontroll
veojõukontroll
lisapidurituli
turvavööde eelpingutid esiistmetel
Mugavusvarustus
kliimaautomaatik
4x elektrilised akende tõstukid
elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad)
püsikiiruse hoidja
2x peeglid päikesesirmides
kohtvalgustid

Sisustus

Hele Comfort nahkpolster
2x istmesoojendused
tagaistme seljatugi allaklapitav
nahkkattega rool
multifunktsionaalne rool
reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
nahkkattega käigukanginupp
nahkkattega käsipidurikang
käetugi ees (laekaga)
käetugi taga (laekaga)
Carbon iluliistud salongis
jalamatid (tekstiilist)

Audio, video, kommunikatsioon

Volvo Originaal CD stereo (CD, originaal)
Volvo Originaal kõlarid
kompuuter
Volvo Gsm autotelefon
käed vabad süsteem
GSM antenn
Rehvid ja veljed
225/45/R17 Pirelli suverehvid
valuveljed (17'', Volvo Originaal)

Tuled

udutuled (eesmised, tagumine)
tulede korrektor
valgustuspakett

Muu varustus

suusakott
välistemperatuuri näidik
tagaklaasi soojendus

Lähipäevil tulevad ka pildid
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436


Viimati muutis seda Cusmu (Reede. Juul. 06, 2012 1:07 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 02, 2011 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Esialgu saate pilte siit vaadata kuni korralikud pildid tehtud
http://fotoalbum.ee/photos/toomas.valk/90636649/
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Okt. 03, 2011 11:36 am    Teema: Vasta viitega

ja võtsidki ära jah .D, päris hea sisu on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Esm. Okt. 03, 2011 11:50 am    Teema: Vasta viitega

auto omanik on ka selle klubi liige "Arx12" mina vahendan teemat
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436


Viimati muutis seda Cusmu (Teis. Okt. 04, 2011 8:44 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Esm. Okt. 03, 2011 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

Korralikke pilte ka siis









_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 04, 2011 1:51 am    Teema: Vasta viitega

Nendele suurtele Volvodele minu teada kaltsusisu ei pandudki, võib olla tõesti mõnele eriti blangule mudelile pandi poolnahksisu, aga ma kahtlen selles.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 04, 2011 7:50 am    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Nendele suurtele Volvodele minu teada kaltsusisu ei pandudki, võib olla tõesti mõnele eriti blangule mudelile pandi poolnahksisu, aga ma kahtlen selles.


Ja mõni peabki ainult seda kaltsu sisu sisuks.Alati tuleks ka selle peale mõelda,et masinaga tuleb suviti sõita ja minule isiklikult küll ei meeldi,et miski auto istme nahk on selja küljes kinni.Ma isiklikult toonud pool nahk ja alcantara sisuga S80 "Rootsist".Kuid maitse asi ütles kukk ja nokkis s.......

Kuid see ei ole see teema mis siia sobib.
Masin pildilt ok ja loodame,et kast kestab.Ühesõnaga nael kummi.Selle masina juures on ka muusika juba poest suht ok.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 04, 2011 9:53 am    Teema: Vasta viitega

Robinson kirjutas:
vahur73 kirjutas:
Nendele suurtele Volvodele minu teada kaltsusisu ei pandudki, võib olla tõesti mõnele eriti blangule mudelile pandi poolnahksisu, aga ma kahtlen selles.


Ja mõni peabki ainult seda kaltsu sisu sisuks.Alati tuleks ka selle peale mõelda,et masinaga tuleb suviti sõita ja minule isiklikult küll ei meeldi,et miski auto istme nahk on selja küljes kinni.Ma isiklikult toonud pool nahk ja alcantara sisuga S80 "Rootsist".Kuid maitse asi ütles kukk ja nokkis s.......

Kuid see ei ole see teema mis siia sobib.
Masin pildilt ok ja loodame,et kast kestab.Ühesõnaga nael kummi.Selle masina juures on ka muusika juba poest suht ok.


Sama minuga, täisnahk ei ole mugav. Nii talvel külmaga kui suvel palavaga on ebameeldiv istuda.
Aga muidu auto aus ja turvaline :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 04, 2011 10:46 am    Teema: Vasta viitega

´Ka ei poolda eriti nahka igapäeva autol
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 04, 2011 10:49 am    Teema: Vasta viitega

Mulle nahk meeldib, kuid ainult sellepärast, et võimalik seda lihtsalt puhtana hoida. Muidu ta ikka ja palav või külm. Auto iseenesest tundub mõnus.
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 04, 2011 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

eks see sisu on rohkem maitse asi
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 04, 2011 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

No siis tuleb vent istmed tellida, suvel probleemi vaba ja talvel istmesoojendused :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 04, 2011 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tagaistmel võiks ka istme soojendus olla. Esimesed istmed lähevad suht kiiresti soojaks kui istmesoojendus täisvõimsusel tööle panna. Muidu auto kohta on ta seest üllatavalt suur ja mugav on sõita ja helitehnika kohta ütleks et see on super, hea puhas heli et on normaalne nii noorel kui ka vanalinimesel kuulata kuigi jah et iga üks saab ise makist seadistada enda meele järgi
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 04, 2011 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Paistab selline auto olema taas,et telefoni peab teksapükste taskust sõidu ajal otsima, kuna autos ei ole nähtavat kohta pildil kuhu seda pista...

Vahest autodes istudes tekib küll mõte,et mida kuradit need insenerid kunagi mõelnud on. Nt. kui tava kesklassi autol on autos 0 topsihoidjat/panipaika või midagi taolist. nt. vist 94a a6 oli selline pill. Saaks aru,et mingi rafineeritud sportpill või midagi. Päris palju selliseid imelikke autosid tegelt,kui mõtlema hakata.


:D

Mulle meeldib kah nahksisu - mingit külma/sooja värki eriti ei tunne,sest erinevalt naistest on mul püksid jalas koguaeg.... higistamisega seotud teemasid ei mäleta otseselt, talvel on küll korra külm vist alguses. Välimuse koha pealt on parim variant nagu Robinson mainiski poolnahksisu.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 05, 2011 12:55 am    Teema: Vasta viitega

Muusikast rääkides, siis arvan et ülihea stereo tasub end kahel juhul ära. Esimesel juhul kui sõidan näiteks pidevalt pikki otsi, näiteks mööda baltikumi, kui oleksin mingi müügiinimene, või siis teisel juhul kui ma elaksingi vaid autos. Lühikeste otsadega ei jõua ma veel nuppugi vajutada, kui juba sihtkohta jõudnud olen, või jõuan äärmisel juhul ära kuulata ühe muusikapala. Mul endal vana sangaga Kenwood, mis juba lõi tagant ühe kõlli ribadeks kui bass boosti peale vajutasin, võimas raibe.
Mul on liiga vana auto, et sellele originaal nahksisu leida võiks. Muidu oleneb täitsa nahast, helehall nahk ei ole minu maitse, kui siis kreemjas sobiks äärmisel juhul või kõige parem must nahk, must nahk näeb soliidne ja esinduslik välja ja jätab sellise kallihinnalise mulje.
Aga auto on kena, nii et edu sellega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 05, 2011 1:09 am    Teema: Vasta viitega

vahur73 kirjutas:
Muusikast rääkides, siis arvan et ülihea stereo tasub end kahel juhul ära. Esimesel juhul kui sõidan näiteks pidevalt pikki otsi, näiteks mööda baltikumi, kui oleksin mingi müügiinimene, või siis teisel juhul kui ma elaksingi vaid autos.

Väikse ääremärkusena, näiteks Tallinnas paratamatult kestavad sõidetavad otsad piisavalt kaua, et muusikakvaliteeti nautida, niiet see on boonus, et autole juba tehase poolt korralik süsteem antud. Eriti kui veel tipptundidel kipud liiklema.
Aga Viljandis siis tasuks sõitma minna kas reede-laupäeva õhtul (kõige lahedamad vennad kruiisivad tasakesi mööda linna) või laupäeva hommikupoole (aktiivsed inimesed käivad turul ja mujal poodides), saab ka piisavalt kaua muusikat nautida:D
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 05, 2011 11:28 am    Teema: Vasta viitega

Tallinnaga võrreldes on Viljandi ja Pärnu külad ja noh sellepärast et head stereod nautida, ei hakka ma aeglasemalt sõitma või sõitma tühja niisama linnas ringi. Jah Tallinnas tõesti näiteks Viimsist tulles on pikk tee sõita ja vahepeal palju foore ja ummikuid, siis tasub ära küll. Nendel lahedatel vendadel pole muud teha kah kui linnas aega surnuks lüüa autoga sihitult ringi sõites, enamuses on need tüübid varajastes 20ndates, pere veel loomata, erilisi kohustusi ja oma majapidamist pole mida korras hoida ja siis aega jah piisavalt chillida niisama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 05, 2011 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle see auto väga meeldib hea mugav kulgeda ringi.
Ainuke miinus on see et mootor teeb liiga suurt lärmi
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 05, 2011 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

sellele oleks siis pidanud juba ostmisel tähelepanu pöörama.. r5 joriseb oma r5'le iseloomuliku jorinaga, või on sul mõni rullik otsa saamas, et kõriseb..
muidu on ta diisel, nagu diisel ikka..

peale ostu sellise asja üle viriseda, on sama, mis osta vana V8 ameeriklane ja nuriseda, et jube palju kütet võtab..

Hooldust tahab see R5 ainult.. päris niisama kalla-ja-talla viisiga ei pääse.. õlid peab vahetama õigel ajal, jälgima filtreid, sest see on ka üks selliseid masinaid, mis umbes õhufiltri tõttu jube kergelt katkub õli karterist üles ja siis võid sellest autost ruttu jooksu panna, enne kui kepsuga vastu silmnägu saad..
Vända otsa simmerid lähevad ka päris kähku ära, kui õlivälpadega jurada, niiet, tasub põhja all silma peal hoida. :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vahur73
Vana tuttav


Liitunud: 11 Sept. 2011
Postitusi: 352

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 06, 2011 2:11 am    Teema: Vasta viitega

Mario kirjutas:
sellele oleks siis pidanud juba ostmisel tähelepanu pöörama.. r5 joriseb oma r5'le iseloomuliku jorinaga, või on sul mõni rullik otsa saamas, et kõriseb..
muidu on ta diisel, nagu diisel ikka..

peale ostu sellise asja üle viriseda, on sama, mis osta vana V8 ameeriklane ja nuriseda, et jube palju kütet võtab..

Hooldust tahab see R5 ainult.. päris niisama kalla-ja-talla viisiga ei pääse.. õlid peab vahetama õigel ajal, jälgima filtreid, sest see on ka üks selliseid masinaid, mis umbes õhufiltri tõttu jube kergelt katkub õli karterist üles ja siis võid sellest autost ruttu jooksu panna, enne kui kepsuga vastu silmnägu saad..
Vända otsa simmerid lähevad ka päris kähku ära, kui õlivälpadega jurada, niiet, tasub põhja all silma peal hoida. :D

Mismoodi see võimalik on, et ummistunud õhufiltriga õli karterist üles tõmbab, õhufilter on ju ikka seotud pigem kütusega? Katkub küll jah, sest kütusesegu on kohe paigast ära.
Ei ole näinud veel ühtegi kalla ja talla autot, sellist autot pole olemas mis regulaarset hooldust ei vajaks. R5 on säästu R6, hoiad ühe eelsüüteküünla ja pihusti pealt raha kokku. Diisel peabki lõrisema, mis diisel see muidu on. Selleks et raha säästa, pead ka selle lärmi välja kannatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 06, 2011 7:54 am    Teema: Vasta viitega

no diislil (tegelikult kõikidel autodel) on karterigaasid ühendatud gaasisiibriga.. Kui tahad näha, palju see auto tegelikult õli võtab, keera lahti lõdvikud, vaata gaasisiibri tagi paksust ja siis vaata vahejahutisse :D :D
Tallinnas üks VAG lõppes ära sellega, et õhufilter oli pikalt vahetamata, turbo juba lükkas õli õhuvõttu vaikselt, kuniks see filter õlist täitsa läbi imbus, õhk enam läbi ei käinud ja läks käes lõhkuma.. sel ajal, kui onu maja ette parkis, korra tuppa läks, jõudis auto selle minutiga end lõppu kerida ja lõhkus nii kaua, kuni õli karterist otsa sai. sest jätkem meelde, et õli pealt töötab diiselmootor paremini, kui diisli pealt.
suurte läbisõitudega mootorid juba nõretavad õlist, piisab, kui voolikud lahti keerada.. kuluma hakkav turbo saadab samuti juba õli sisselaskesse niiet siis on vaid aja küsimus..
Pole veel selle R5 kohta seda kuulnud õnneks.. aga eeldused on alati olemas.
diisel-bmw on näiteks väga pirtsakas - kui õhufilter natukenegi must on, juba ta lonkab ja tossab.. see, et kiirendusel pahvaka välja viskab, pole tegelikult mingi näitaja, kui siis vaid seda, et pumbast on kütusekogust natuke peale keeratud... Üldiselt on diiselmootorit lihtsam remontida ja ausalt öelda, ega ise ei taha ka enam ühtegi bensukat näha

Toomasele edu Volliga. Veermiku jupid on üsna taskukohased aga siin on väike aga - kui tahad edevaid velgi alla panna, siis on puksid üsna kiired surema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 06, 2011 8:40 am    Teema: Vasta viitega

Minu meelets sa dramatiseerit ikka sitaks üle .. See ongi ju tavaline et 10-15k km tagant vahetad õli ja filtreid .. ega ta seetõttu pirtsakas pole, wt teistel autodel vahetad samamoodi..

ja see tahamise asi no ma ie tea .. ilma DPF'ta tyahamavadki nad kui annad v2he rohkem tuld .. see on jah ebanormaalne kui rahulikult 50-ga soite son mingi räme lont konstantselt väljas ..

Mul enda käes auto olnud 3 aastat , 280k on kohe kellal ning see on ka originaal läbisõit .. mootori poole pealt pole yhtegi probleemi olnd .. vä see põhjaalune pummp.

Anyway sorry et su teemat risustasin .. pole siin hullu midgai .. regulaarselt normaalselt hooldada ei juhtu nende turbodega ka midgai ,,
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 06, 2011 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei dramatiseeri, asi ongi lihtsalt nii reaalne.
Tartus sõber tuli külla, käisime mööda linna, ning ühel hetkel lihtsalt lampi hakkas kiirendama, enam pidama ei saanud. automaati ei pidurda ka kuidagi, ennem saad käänmikest jagu.. siis tõmbasin kähku N peale, tee äärde ja phustitorusid maha keerama, siis suri kohe ära.. Loll VAG :D
Õhufilter oli puhtam kui minu bensukal.. panime ilma filtrita kokku, töötas idealna. uus filter ja jälle asi tahe. Ja oleks siin siis filter umbeski olnud või midagi..
R5 disla puhul pole peale arvukate ja ohtrate õlilekete muud kurba kuulnud. :) naisevenna V70 ka lahmab kuskilt ülevalt poolt, aga kuna ei ole hetkel aega süveneda asjasse, siis käskisin soomes olles õlitasemel silma peal hoida. Muidu saab lisaks muule ka uue turbo hankida..

leits, sinu masinat päästab see, et pole kõrgsurvepump, vaid common-rail pritse. selle tootlikkus on lihtsalt nii sitt, et see mootori ei hakkagi käes lõhkuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 06, 2011 2:41 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli kunagi diisel golf mis läks lõhkuma. Päris ulme on see ikka. Golf 1 oli
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 09, 2011 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

Auto nüüd siis ka eestis arvel
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 11, 2011 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 21, 2011 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Täna sai siis poes käidud ja mõned asjakesed ostetud:
Rihmakomlekt rullikutega ja pidurivaakumpump. Ja kokku läks see teema 455€


Nüüd mingi aeg kui Herkil rohkem aega on ja saab minu volvoga tegeleda siis vahetab ta rihmad ära.
Argo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 23, 2011 2:39 am    Teema: Vasta viitega

Ja juba müügis? Kas ei vastanud ootustele, või lihtsalt "äkki kedagi huvitab" kuulutus?
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 23, 2011 10:05 am    Teema: Vasta viitega

Tomm kirjutas:
Ja juba müügis? Kas ei vastanud ootustele, või lihtsalt "äkki kedagi huvitab" kuulutus?


Pigem huvi pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 23, 2011 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

Auto on hea ja süda on ka hea
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 23, 2011 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Arx12 kirjutas:
Tomm kirjutas:
Ja juba müügis? Kas ei vastanud ootustele, või lihtsalt "äkki kedagi huvitab" kuulutus?


Pigem huvi pärast.


Mul kodus seisab pea uus antud masina webasto ahi koos kontrollmooduli sumpsi ja pumbaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Püh. Okt. 23, 2011 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

puldiga?
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Robinson
Satub siia tihti


Liitunud: 4 Mai 2006
Postitusi: 220
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Okt. 24, 2011 8:02 am    Teema: Vasta viitega

Cusmu kirjutas:
puldiga?


Need tuleb endal juurde sebida.
Selle ahju hind kah vaid 220.-eur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 01, 2011 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

oujeee, rihmad ja mahlad said vahetatud!!
Päikest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 12, 2012 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Vahepeal sai autol satreri pendeks ära vahetatud, eelsoojendus küünlad, aku, pooltule pirnid(osram night breaker plus h7) ja lähi ajal läheb vahetusse pooltelje ots.
Mõned pildid ka siis:





Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 25, 2012 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

Küttekulu on hea keskmine 6,1l/100km

_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 25, 2012 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mõni uuem pilt ka siis ccv rahvale




_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 25, 2012 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

Teised pildid:http://fotoalbum.ee/photos/toomas.valk/sets/1214799?page=3&seek=0
Palju päikest ja Õlut Teile CCV!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 26, 2012 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

kena pill, kütusekulu on küll hea 2.5 mootori kohta .D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 06, 2012 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Sai autole vähke varuosasid tellitud ja eila sai ka siis kohe vahetama ka hakatud. Vahepeal sai autoga naaberiigis kruiisimas käidud ja siis hakkas jahutusvedeliku taseme andur jeblama näitas et jahutus vedel on otsas, vala juurde, ühtlasi sai ka see probleem likvideeritud.
Õlivahetus, kütusefilter ja roolivõimendi õli sai vahetatud ca 1000km

Varuosadest siis:

    V. Rooliots x1(teine tuleb)
    S. Rooliots x2
    Jahutusvedelik 11L
    Õhufilter
    E. Stabikakondid x2
    T. Stabikakondid x2







    Plaanis teha veel:
    Rooliotsad x4
    Kundepoolne rattalaager
    Kõik esimeste õõtsade puksid
    Suur rihmaratas
    Mootoripadjad x2

_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 23, 2012 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Peale õhufiltri vahetust sai nähtud maanteel kütusekulu 3,1
Õhufiltri vahetus andis ikka tunduvalt juurde, vana filter oli nii kinni kui kinni
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 23, 2012 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

ei mina usu et 3,1 on maantee küttekulu .võibolla tagant tuulega ja alla mäge ja hästi korraks. räägi ikka reaalsetest numbritest mitte ära ela pilvedes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 23, 2012 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

ex kirjutas:
ei mina usu et 3,1 on maantee küttekulu .võibolla tagant tuulega ja alla mäge ja hästi korraks. räägi ikka reaalsetest numbritest mitte ära ela pilvedes.


sellest ei ole keegi rääkinud et see 3,1 on reaalne maantee kulu aga lihtsalt on nähtud sõites

Küttekulu on reaalselt paranenud küll
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 24, 2012 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen 0.0 l/100km ka näinud, vähe järsem mägi oli :P aga no, see nüüd ei ole ju eriti märkimist väärt:)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 24, 2012 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

Seda 0,0 võib ju igapäev näha gaasi maha lastes..

Parem rääkige suurtest numbritest, on huvitavam.
corvettega rinka peal 70+ l keskmine näiteks
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Püh. Veeb. 10, 2013 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

Auto on olnud ustav. Vahepeal suuremat remonti teinud ei ole.
Vahetatud sai eelsoojendusküünlad koos juhtmetega, sillad said paika ja jupid vahetatud mis olid kulunud.
Ega muud väga meelde ei tule, mis tehtud.
Siin nädal kaks tagasi sai lastud klaasid ära toonida.
Tuleviku plaanides on valuveljed kas uued(kellelgi vanad, minu uued) osta või lasta need ülevärvida.
Igati truu masin!!
Mõned värsked pildid:





Kõike paremat Teile :-) :-)
Argo!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cusmu
CCV Guru


Liitunud: 23 Jan. 2011
Postitusi: 1101
Asukoht: Paalalinn/Põltsamaa

PostitusPostitatud: Püh. Mai 05, 2013 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Veljed said ka nüüd korda ja värske välimuse
_________________
Blingi asemel on mul kaelas koduvõtmed!
Bensiiniga võid pinsleid pesta, Diislis on jõud!

Soov rentida/osta Garaa¹i viljandis
Tel: 56370436
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arx12
Aktiivne külaline


Liitunud: 9 Jan. 2011
Postitusi: 51
Asukoht: Kolga-Jaani/ Võru

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 12, 2013 11:32 am    Teema: Vasta viitega

Auto müüdud!!!!
_________________
Volvo s80 2.5TDI 103KW
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate endised autod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024