open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

BMW 318 IS coupe, 1995

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate endised autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Laup. Okt. 25, 2008 9:39 am    Teema: BMW 318 IS coupe, 1995 Vasta viitega

Sai siis soetatud selline isend suve algul, toodi itaaliast, tumehalli värvi, otsisin kupee kerega autot, millel oleks konditsioneer ja nahksisu, viimasega ma rahul ei ole üldse, sest suvel selg tuline ja nüüd külmemate ilmadega ikka päris külm sinna sisse istuda..
Autol lisadest siis: el. peeglid soojendusega, el. aknad, konditsioneer, kesklukk jne..
auto meeldis mulle sellepärast, et piisavalt kW (103) minujaoks igapäevasõiduks, näeb ilus välja, on säillinud suht originaalina..isegi veljed veel originaalid..autole oli itaalias paigaldatud sportvedrud, mis teevad auto kenasti ilusamaks..olen oma ostuga väga rahul, remonti autole pole vahepeal teinud, nüüd juba vajavad sarniirid vahetust ja üks tagumine rattalaager kah.. kevade poole plaan auto süsimustaks värvida, toonklaas tagaklaasidele ning suuremad ja ilusamad veljed alla kruttida
eks püüan pilte teha ja vahepealsest arengust rääkida, mida praegu pole eriti palju..
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Esm. Okt. 27, 2008 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

pildid ka siis:

http://nagi.ee/photos/Kiwa
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Esm. Okt. 27, 2008 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi suutis reede (24.10) õhtul Viljandis, Valuoja puiesteel otsa tagurdada õhtul kella 19:40 ja 20:00 vahel. kahju tekitaja oli põgenenud. leidsin veel kahju tekitaja tagatule klaasi kilde maast, mis oleks tõendusmaterjaliks..
minu autol puruks siis:
esipamper kriime täis, võre kõver ja kriimud peal, esitiib ikka korralikult lõmmis, suund puru, esitule kinnitused katki, udutule kinnitused katki. kahjusumma on ikka korralik (samuti moraalne), sest mingit odavat tööd ei salli silmaotsaski!! kui keegi näeb või omab infot katkise tagatulega auto kohta (eeldan et auto valget värvi), võib teada anda tel 58363246, asjaliku informatsiooni eest tugev vaevatasu..

http://nagi.ee/photos/Kiwa/8331529/

58363246
kiwa@starline.ee
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Okt. 27, 2008 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kas sul on taga kahe otsaga sumpapütt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 28, 2008 8:25 am    Teema: Vasta viitega

taunod kirjutas:
Kas sul on taga kahe otsaga sumpapütt?



Ei ole kahe otsaga sumpapütt, see üks ots on sinna teise otsa külge keevitatud ja paistab läbi:D keegi rääkis mulle et selline asi juba tehasest, aga kindel ei ole. selle püti vahetan vist niikuinii sportpüti vastu välja
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 28, 2008 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

Igastahes see kaks otsa pettis mind ära. Kui Viljandis nägin (enne sinu teemat) arvasin, et tegu 325-ga. Loodetavasti saad auto korda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Teis. Okt. 28, 2008 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

taunod kirjutas:
Igastahes see kaks otsa pettis mind ära. Kui Viljandis nägin (enne sinu teemat) arvasin, et tegu 325-ga. Loodetavasti saad auto korda.


saan ma nüüd õieti aru, et kas oled minu autot viljandi vahel näinud, või pidasid mõnda teist siukse pütiga 325-ks...
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 29, 2008 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Viljandi väike ja olen ikka sind näinud. Esiots jube madal sul muidu. Kinni pole jäänud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Kolm. Okt. 29, 2008 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

kinni pole jäänud, aga mõni kuu tagasi sain põhjakaitsest lahti, see oli esistangest veel mitu cm madalamal... küljekarbi eesotsa ja maa vahele mahtus suitsupakk suvel vaadates..
äkki keegi oskab kogemustest öelda, kuidas sellise madala autoga talvel sõita on??? plaani teda kõrgemaks tõsta pole... igaksjuhuks jätan ülevärvimise kevadepoolsemaks.. laupäeval teen plekitöö ka esitiivale ära ja plaan osta ka mingid tjüüningsuunad ka ette..
ei suuda otsudtada, kas osta sellised:

http://autoosad.ee/pilt/376-00101.pdf

või sellised:

http://autoosad.ee/pilt/376-00201.pdf

ei suuda otsustada.. äkki aitate natuke..
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 30, 2008 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Mina selliseid ei paneks (minu arvamus ainult). Kindlasti sobiksid tumeda autoga kokku smoke suunad. Jätab sellise musta sünge mulje ja kindlasti sobivad sinu tagatuledega hästi kokku
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 30, 2008 8:34 am    Teema: Vasta viitega

Madala autoga on talvel väga äge sõita.

http://www.amiflex.ee/camaro/lumes/pilt%20030.jpg
http://www.amiflex.ee/camaro/lumes/pilt%20031.jpg


seda niikaua kuni lumi on pehme ja stanged kõvad.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Nelj. Okt. 30, 2008 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

hirmu ajavad nahka küll need pildid jah, suurema lumega tuleb vist jala käima hakata:D linnatänavad on enamjaolt lumest puhtad õnneks..
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Reede. Okt. 31, 2008 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

KiwA kirjutas:
hirmu ajavad nahka küll need pildid jah, suurema lumega tuleb vist jala käima hakata:D linnatänavad on enamjaolt lumest puhtad õnneks..
lumi on hea, täidab tänavatel augud ära, muidu jääd meie "ülisiledal" kuumaastikul varsti oma esiosast ilma. Näitena võiks tuua Koidula tänava.
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Laup. Nov. 15, 2008 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

täna lõpuks said siis autole alla pandud tutikad Nokian naastrehvid, millega loodan saada head pidamist, sest auto ikka liiga madal:S:S probleem oli veel selles, et auto nii madal, et ei saa tõstukile panna (autot vaja eest 10 cm tõsta,et tõstuki käpp alla mahuks...veel oli probleem selles, et sillastend ka ei toiminud, kuna esipamper liiga madal (jäi mingite andurite kiirtele ette),vahepeal tekkis tunne, et tuleb ära võtta, aga õnneks pääses natuke lihtsamalt..
sai siis kõik el. pirnid üle kontrollitud, kaitsmed jne.. veel vahetasin õhufiltri ja esimesed sarniirid.. auto veereb nüüd päris hästi edasi peale sillastendi.. saab juba talvele rõõmsamalt vastu sõita... eks varsti nii kui nii leian veel midagi mida oleks vaja nokitseda auto juures
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
illukas
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Juun. 2006
Postitusi: 181

PostitusPostitatud: Laup. Nov. 15, 2008 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

tean omastkäest talvel madala autoga sõitmist- 45mm madaldust calibral, mis ise juba üpris madal.
Põhiprobleem minuarvates selles, et rööpad mis teised autod ette sõidavad, on kole kõrged ja siis sina tuled oma madala kõhualusega ja venid, sest põhi maas. Eriti hull on see kusagil maateel kus ükskord avastad endal 4 ratast õhus, sest vahepeal on rööpad külmunud
Seega jõudu ja jaksu talvisel ajal sõitmisel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 16, 2008 7:07 am    Teema: Vasta viitega

oeh milleks selline madaldus? ma ei saa aru, minu silmis nonsense ... mis asja sa teed sellega igal pool kinni omadega ... elaks kuskil pr-maal siis aga meie teedel ... paksu rahakotti sulle
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 16, 2008 8:25 am    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
oeh milleks selline madaldus? ma ei saa aru, minu silmis nonsense ... mis asja sa teed sellega igal pool kinni omadega ... elaks kuskil pr-maal siis aga meie teedel ... paksu rahakotti sulle


madal auto silmale ilus vaadata ja juhitavus ka väga hea...eks vaatan, kui kopp ette saab siis saab tehtud kõrgemaks äkki..eestis sellist talve äkki ei ole enam, kus oleks paksu lund kogu aeg:)
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 16, 2008 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

äkki ei ole jah, aga kui on siis on püksiperse sitane ....

Mulle madalad autod meeldivad, ses suhtes on õigus....suured veljed madal auto....lahe
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 16, 2008 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

KiwA kirjutas:
leits kirjutas:
oeh milleks selline madaldus? ma ei saa aru, minu silmis nonsense ... mis asja sa teed sellega igal pool kinni omadega ... elaks kuskil pr-maal siis aga meie teedel ... paksu rahakotti sulle


madal auto silmale ilus vaadata ja juhitavus ka väga hea...eks vaatan, kui kopp ette saab siis saab tehtud kõrgemaks äkki..eestis sellist talve äkki ei ole enam, kus oleks paksu lund kogu aeg:)


juhitavus v2ga hea ... minu meelest hakkab see juhitavuse kysimus 200+ kiirustel lugema ... vaevalt et sa meil igapäevaselt 200+ sõidad ... nojah silma ilu nõuab nii mõningaid ohvreid...
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Püh. Nov. 16, 2008 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

kurvides annab juba väiksematel kiirustel tunda madala ja jäiga auto kasulikkus ja ujumist ning liigset õõtsumist on ka ikka palju vähem ja seda isegi legaalsete kiiruste juures..
ilu nõuab ikka väga palju ohvreid:D:D

läksin poodi, olin üks 15 min. poes, tagasi tulles ja autoga sõites märkasin, et auto mootoril üks silinder lakanud töötamast..isegi kõrgematel põõretel ei tööta...ise arvan, et on viga kas süüteküünlas, küünlajuhtmes, või süütepoolis.. süütepool pidi nõrk koht nendel mootoritel olema, neid iga silindri jaoks eraldi üks, miskipärast arvan, et just süütepool sai läbi.
kui keegi teab mis veel võib viga olla, või omab kogemusi antud valdkonnas, siis igasugune abi teretulnud..homme uurin ise ka asja järgi, loodan et leian lahenduse.. :)
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 17, 2008 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Süütepoolid pidid saba andma siis kui süüteküünlad õigel ajal vahetamatta!
Tavaliselt r6 mootorite probleem, sest keegi ei viitsi laskuda plastiku alla. Kontrolli siis ennem küünlad üle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Nov. 17, 2008 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

Mis ajast 1.8 r6 mootor on?(v mul vähe vale info)
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 18, 2008 8:46 am    Teema: Vasta viitega

kontrollisingi küünlaid siis eile, tuli välja et neljas silinder ei tööta, kontrollisin küünalt esimese silindri piibuga ja see töötas, arvasin, et siis ikka süütepool läbi..võtsin selle küünaldejuhtme puntra ja hakkasin välja selgitama, milline on neljanda silindri pool, sain teada, et esimene auto eestpoolt tahapoole lugedes, panin juhtmed kuidagi tagasi ja hakkasin poodi kihutama et pooli tellida ja ennäe imet, mootor töötas ilusti jälle, kinnitasin siis juhtmed, ja mootor jälle ei töötanud. tundub, et vigane on neljanda silindri küünlajuhe, mida ma kahtlustasin kõige vähem:D
õnneks viga teada..
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 18, 2008 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

Võiks siis juba kõik ära vahetada,kui üks läbi on . Küünlajuhtmeid kontrollitakse takistuse mõõtmisega. Mis vanemaks lähevad seda suuremaks takistus neil läbi. Täpsemaid vahemikke leiab netist.

hea kui näiteks nii iga 5a tagant vahetada vms.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Nov. 18, 2008 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Mis ajast 1.8 r6 mootor on?(v mul vähe vale info)


Polegi ja sellestpärast pole 1.8-l ka seda "ebamugavat" plastikut ees, mis takistab küünalde juurde pääsemist!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 17, 2008 8:51 am    Teema: Vasta viitega

madala autoga talvel on ikka mõnus, lumi ragiseb põhja all ja värki... igastahes autol nüüd kadunud eest pampri alt mõlemid logari all olevad plastikud (stange all), tuulesuunajad piduriketastele ja siis veel udukate kinnitused läksid ka suure lumega purux ning nad kukkusid oma pesast välja ja läksid katki...õnneks oli plaan nad nii või naa välja vahetada vähe vingemate vastu, aga see ka jama, et nüüd neid pole üldse.. enne kevadet ei julge uusi külge kruvida..vägisi käivad peast läbi mõtted auto kõrgeks tegemisest..

plaan panna autole sellised udukad siis:

http://www.tuningshop.ee/?mod=webshop&function=showDetails&id=407&parent=299
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

polegi jõudnud siia kirjutada eriti midagi vahepeal..
annan siis teada, mis autoga tehtud ja mis ootab tegemist!
Autol sai siis vahetatud vahepeal termostaat, salongifilter, õli, õlifiter, juhipoolne tagaratta laager, küünlad, küünlajuhe.
samuti sai ostetud originaalvedrud, mis homme tee auto alla leiavad ja sellega seoses siis jäävad üle punased madaldusvedrud, kellel huvi neid endale saada siis PS!
Täna tellisin siis ära Delphi esimesed ja tagumised pidurikettad ja ka kõik piduriklotsid firmalt Valeo. Samuti sai tellitud ette tulede kõrvale smoke suunad ja uued udukad, mis lumega välja kukkusid ja purunesid! veel sai tellitud uus põhjakate, mis vahepeal ribadeks sai sõidetud tänu madaldusele.tellitud sai ka veel mõned puksid.
Suveks õnnestus siis hankida 17" tolli kõrged ja 7,5 tolli laiad (ühe suve sõitnud) momo veljed (rehvid 225/45/R17), mis ootavad lume kadumist et varsti ilusti auto all särada :)

_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

väga ilus velg, ei jõua ära oodata, et seda masinat selle veljega viljandi vahel näha :)
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

suvepoole kui aega rohkem tekib võib kokku saada ja muljetada:) Sul ka päris kena kupee!
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
m6nu
Satub siia tihti


Liitunud: 19 Jan. 2009
Postitusi: 290
Asukoht: Kesklinn

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

võiks jah, ma vaatan, et meil marsruut sama (viljandi, valga) aga oled sportpüti alla saand? vaatasin et teema alguses kirjutasid, et paned, minu omal teeb kõrvulukustavat häält 2 kuni 2,5K pöörde juures :D mõtlesin tavalist panna asemele, kuda rida 4 üldse häälitseb sportpütiga?
_________________
Aitan arvutimurede korral (soovitused, komplekteerimine, tarkvaravahetused, puhastused, remont) 55534746 Hinnad kokkuleppel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Püh. Märts 15, 2009 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

sportpütti pole vahele pannud, aga plaan on originaalpütt ümber teha, sest ei taha enam neid sportpütte.. praegu mul ka nati lärmakas, sest eelmine omanik itaalias on resoka vahelt ära võtnud.. plaan resokas tagasi panna, originaalsumpa lahti võtta, otseläbi toru aukudega vahele toppida, villa täis majandada ja mõni kenam sumpaots sinna osta ja originaaltoru asemele keevitada.. tahaks siukest vaikset madalat häält ja originaalsumpa on palju palju suurem kui need sportpütid ja kui sama põhimõttega ümber ehitada nagu sportpütt on, siis arvan, et tulemus kordades parem :)
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Esm. Märts 16, 2009 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

tulevatest esisuundadest siis ka kerge pilt

_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 18, 2009 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

sai eile madaldusvedrud originaalide vastu vahetatud..

kõigepealt kasutatud originaalvedrud roostest haljaks:


järgmisena krunt peale:


mattmustaga üle ja auto alla panekuks valmis:

_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 18, 2009 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

auto nüüd parajalt kõrge ja põhi ei käi enam vastu maad
järgmine nädal peaks udukad, suunad ja põhjakatte kätte saama, siis peaks auto vähe parem välja nägema..
..loomulikult ootan ka lume kadumist et vähe paremad veljed alla kruvida..


_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 18, 2009 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Viga tundub väikeses rattas olevat mitte auto kõrguses... Kuigi jah, keskmiselt on need autod ikka suht madalad .
mul kah audil pisikesed talverattad all.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 18, 2009 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kas oled kaalunud palju need 17" veljed koos rehviga kaaluvad.
Mõnus maastur nüüd
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 18, 2009 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

käsitsi tõstes see 17" velg midagi ulmelist küll ei kaalunud..täiesti võrreldav praeguse veljega... see 15" org. velg enda kitsaste rehvidega jätab esiotsas küll praegu maasturi mulje, aga usun et kui 17" velje alla panen on see suur koopatühimik ilusti parajalt velge täis
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Märts 30, 2009 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Igastahes uued veljed täitsa kenad auto all!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Teis. Märts 31, 2009 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

polnud aega varem pilte panna..laupäeval sai maal käidud ja veljed alla kruvitud..




_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Märts 31, 2009 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Palju spido valetama nüüd hakkab
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Teis. Märts 31, 2009 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

sai ka pühapäevane päev garaazis veedetud ja palju juppe auto külge kruvitud...


pildilt puudu uued kettad ja põhjakate...
uued kettad siin:


kettad värvituna:


ühesõnaga sai auto uued kettad, klotsid, udukad, smoke suunad ette, põhjakatte, rihmad, tagumiste amortide ülemised padjad ja parempoolse rooliotsa :)
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Teis. Märts 31, 2009 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Toitz kirjutas:
Palju spido valetama nüüd hakkab


rehvikalkulaatori järgi näitab u. +5 km/h kui spido järgi 90-ga sõita..
ega palju see 17 velg madalama rehviga tehase veljest ja rehvist suurem pole..
äkki kasutaja taunod oskab kommenteerida spido õigsust 17 veljega
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Torch
Aktiivne külaline


Liitunud: 16 Mai 2006
Postitusi: 48
Asukoht: Peetrimõisa/Uueveski.

PostitusPostitatud: Teis. Märts 31, 2009 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

Uute velgedega näeb ta päris kena välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taunod
Satub siia tihti


Liitunud: 8 Jan. 2008
Postitusi: 178
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Apr. 03, 2009 10:20 am    Teema: Vasta viitega

Palju valetab, öelda ma ei oska. Ehk on siis sellise mööduga OK. Tehase mõõtudega pidi ka ju natuke valetama
Mul ukse juures selline tabel, ehk kasu miskit:

Võibolla ongi 40 kõrgusega rehv taha sobilikum
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Reede. Apr. 03, 2009 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

mul seal vähe teised rehvi mõõdunumbrid selle kleepsu peal enda mäletamise järgi..igastahes mul 17" velje ja 15" velje diameetri vahe rehvidega umbes 2 cm..
_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KiwA
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Apr. 2008
Postitusi: 147
Asukoht: Viljandi, Valga

PostitusPostitatud: Püh. Apr. 05, 2009 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

laupäeval sai siis sillastendis sild paika aetud, veljed tasakaalustuspingi alt läbi aetud ja üle kontrollitud/tasakaalustatud jne..

pilt ka kus siis nüüd udukad ja smoke suunad küljes:



_________________
Tänast tööd ära viska homse varna, ülehomme on ka päev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kasutajate endised autod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024