open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

AUDI 537 TEZ

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 2:12 pm    Teema: AUDI 537 TEZ Vasta viitega

Tume (võimalik, et must) Audi numbriga 537 TEZ, kes sa sõitsid täna (pühapäeval) kella 12:45 paiku Viljandi linnas suunaga Paalalinnast Tallinna tänavale ning sealt edasi mingi ringiga mööda Jakobsoni tänavat Tartu poole ning kui sinu auto taguotsa kaunistab nii vahtraleht kui ka kleeps, et laps autos, siis võta teadmiseks autokoolis õpitu.
Linnas sees ei sooritata möödasõitu ülekäigu raja vahetus läheduses ning (isegi vanast Ladast) kui eessõitva auto kiirus on ligilähedane 50 km tunnikiirusega. Nii nagu tegid Jakobsoni ning Valuoja pst. ristmikul Meloodia poe läheduses, ületades pidevat valget joont.
Lisaks kui valgusfooris põleb sinul roheline tuli, mis lubab sul sooritada vasakpöörde nagu täna lubas, pead sina arvestama, et ka jalakäijatele põleb roheline tuli, mis sinu jaoks tähendab neile tee andmist ja kannatlikku ootamist, mitte hullumeelseid tempe nagu täna, et kasvõi üle varvaste, kuid autol olgu eesõigus.
Vahtraleht ei anna sulle eelisõigust liikluses vaid konkreetse juhi puhul teavitab kaasliiklejaid idioodist.
Igatahes mina soovitaks sul tagasi autokooli minna või siis teha kiire kodune õpe, et taas õpitu meelde tuletada. Politsei on järgmine samm, kes seda sulle meenutama hakkab, kuid sõidustiili järgi kahtlustan, et sa oled liiga loll, et omada töökohta, seega hetkel ma avaldust ei teinud, sest ei taha seda trahvikoormat su vanematele selga. On ikkagi jõuluaeg - isegi idiootidel
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

pool linna selliseid täis ju.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
pool linna selliseid täis ju.


Jah ja ma tean et füüsiline noomitus on kehaline väärkohtlemine ning sellega inimesi hirmutada ei tohi ning vanemad lapsi kasvatades kah neid isegi tutistada enam ei või.
Aga meie seadusest palju eakam on vanasõna: Kui kodu ei kasvata, peab küla kasvatama.
Järelikult tuleb kord asi käsile võtta ja hakata kodulinna majandust tõstma - iga selline idikas hambaarsti vastuvõtule.

Kui seadused on reaalsel elul ning järelvalvel tõeliselt eest ära arenenud, siis on viimane aeg hakata karistusi määrama nende õigete nimede alusel.
See, mis toimus jalakäijate varvastest peaaegu üle sõites - Mina nimetaks ja karistaks seda paragrahviga, mis hõlmab TAPMISKATSET.
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

nüüd hakkad maailma parandama jahm.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tere hr. Kõvamees - Maailmaparandaja. Ma võin sulle lubada, et foorumisse sellest kirjutamine maailma paremaks paigaks ei muuda, aitaks aga see, kui sa talle järele sõidad ja ütleksid talle otse näkku mis sa tast arvad, ma usun, et see aitab mingil määral. Teine variant on AS Eesti Politsei lühinumber 110, misjärel võib antud kurjategija ka karistuse osaliseks saada.

Ja kui nüüd aus olla, siis tõesti on terve linn d..... täis, alustame ringteel vasaku suuna näitamisest ja lõpetame selliste ajuvabade manöövritega. Kusjuures praegu meenus, et paar päeva tagasi tegi ka minu eest üks tumedam Audi väga ajuvaba, kiire ja ohtliku manöövri, võib tegu olla sama juhiga.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

comma kirjutas:
nüüd hakkad maailma parandama jahm.
Mis seal parandada... see on võimatu.
Samahästi võiksin olla ainuke mehaanik maailmas ja loota, et kõik autot saavad õigeks ajaks remonditud

Lihtsalt mõni "vahtraleht" võtab liiga tõsiselt vana tsitaati: "Tapa üks inimene ja sinust saab mõrvar. Tapa tuhat ja sinust saab kuningas. Tapa miljon ja sa oled Jumal"
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

aga avalik reg nr kirjutamine siia ei vii kuhugi, selleks on kamm helista talle.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

Seda ringteel vasaku suuna näitamist mina debiilsuseks küll ei pea. Imelik natuke tundub ja ise ei praktiseeri, aga näiteks tartus, kus ringteid rohkem on seal osad autokoolid soovitavad ringil näidata vasakut suunda.
Nimetavad veel seda ringi läbilaske suurendamiseks, kuna ringil olev juht annab varakult märku kas ta nüüd sõidab ringile või mitte. Eriti hästi toimib ugala ringi peal, sest see nii väike.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kas tegemist oli musta vanemat tüüpi A8-ga kui jah siis see keeras mulle teemeistrilt ette kui tartust tulin,kujutas vist ette et jube kiirendus ta masinal aga tutkit,pidin jõuliselt pidurdama,siis veel nii kõva mees et taga sipsima.
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

Umbes 97 aasta või vanem kas A6 või A8 jah. Avant.
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
Tere hr. Kõvamees - Maailmaparandaja. Ma võin sulle lubada, et foorumisse sellest kirjutamine maailma paremaks paigaks ei muuda, aitaks aga see, kui sa talle järele sõidad ja ütleksid talle otse näkku mis sa tast arvad, ma usun, et see aitab mingil määral. .


Nagu just ennem mainisin, ei taha ma trahvi tema vanematele, kes arvatavasti tema eest seda maksaks. Lõngused on juba kord sellised.
Teiseks ei kavatse mina oma 1,4 putukaga jõukatsumisele minna ning lisaks linnas üle 50 km/h tunnis sõita. Sry, muidu poleks ma temast parem ning loeksin siit arvatavasti oma auto numbrit. Kui aga kätte saaks parklas, annaks õpetust teele kaasa küll.
Mis aga puutub sellesse, et avalikult nr üles ei ole abiks, siis ma loodan, et on. Tõesti ma loodan, et antud foorum ei ole vaid bemmivendade võrrijutu paik vaid, et siin käivad infot autode ja liikluse kohta uurimas ka tavalised inimesed. Seega lootus on, et ka antud kodaniku tegu jõuab mitte nii väga politsei kui et tema vanemate kõrvu, kes äkki oma kasvatusvead nüüdki pisut ära siluks
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
noID
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Märts 2006
Postitusi: 218
Asukoht: Uus tn.38

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

no neid imeinimesi leidub jah igalpool, 1 päev tulin otepäält ja peale mustlat sõidan normaalkiirusega 90-100 vahel kui 1 auto mul järgi jõudis, tükkaega sõitis mul pees nii poolteist v 2 autot vahet, näitasin kyll suunda et mingu siis mööda kui tal kiire kuhugi v midaiganes aga ei jätkas samas vaimus, panin siis paar korda pidurit et äkki saab aru et ei ole vaja nii pees sõita aga ei, lõpuks pidurdasin hoo mingi 40le ja siis alles läks mööda ja hakkas mul ees täiega pidurdama nii et pidin enamvähem seisma jääma....
see ajas ikka täiega leili, ei saa aru kust sellised uroodid tulevad ja miks sellistel üldse autosid kätte antakse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kratt
Külaline


Liitunud: 1 Dets. 2006
Postitusi: 8
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

LKF-i andmetel 537TEZ AUDI A4
https://www.lkf.elion.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INFOKESKUS_PKT.kindlustuspoliis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ax
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 310
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tõesti ma loodan, et antud foorum ei ole vaid bemmivendade võrrijutu paik

Aru ma ei saa mida kuradit sa neid bemmimehi torgid, saage juba ükskord üle sellest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

Mind päris huvitab mis terve mõistusega sõiduõpetaja soovitab ringil sõites vasakut suunda näidata. See suuna näitamine tekitab ju inimeses, kes ple ringil väga sõitnud , pigem ju segadust.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Püh. Dets. 28, 2008 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Mind päris huvitab mis terve mõistusega sõiduõpetaja soovitab ringil sõites vasakut suunda näidata. See suuna näitamine tekitab ju inimeses, kes ple ringil väga sõitnud , pigem ju segadust.

äkki se sõiduõpetaja, müüb tagand uksest neid liba plastikuid (juhilube) ka.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
illukas
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Juun. 2006
Postitusi: 181

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 29, 2008 12:05 am    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Mind päris huvitab mis terve mõistusega sõiduõpetaja soovitab ringil sõites vasakut suunda näidata. See suuna näitamine tekitab ju inimeses, kes ple ringil väga sõitnud, pigem ju segadust.

igatahes on see tervislikum kui suuna mitte näitamine nagu paljud praktiseerivad...

ole hea, ära bemmimehi torgi, ega siis bemm=idioot mingi sünonüüm ei ole, on jah palju poolearulisi selle margiga kuid mitte kõik ja kohe mitte enamus...

Selline idioot tuleks politseile anda, kui pea ei kanna, küll siis rahakott kannab, kui ei kanna, siis kasvatagu oma debiilikust järeltulijat!

Kui lugeda siinse foorumi postitusi, ega siis siin osad ei hiilga LK järgimisega, osad lausa uhkusega kirjutavad kus mida tegid....

Kunagi oli tore seik:
Calibra onude/tädidega pisike sõbralik istumine ja kui kõik ilusti läbi tegime väikese sõidu selverisse. Riia maanteel surnuaia lõpus ja teedevalitsuse alguses (seal ka ülekäigu rada) oli vaja ühel bemmivennal ennast ülekäiguraja vahetus läheduses mööda peenestada. Kusjuures me ei sõitnud mitte aeglaselt vaid nii 45-50 kanti...
Oleks olnud, et me oleks hakanud jalakäiat üle laskma siis see idioot ei oleks kuidagi pidama saanud ja vaene jalakäia...
Kõige iroonilisem oli see, et ta keeras kohe Anton Irve tänavale(peale teist surnuaeda)
Numbrit enam ei mäleta kuid hõbedane 3-ne bmw oli ja reemetile teadaolevalt figureeris kunagi ka siin foorumis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 29, 2008 2:08 am    Teema: Vasta viitega

blaah .. igast tohmanid teevad igasuguste autodega lollusid. ma üldiselt ei pane tähelegi, kui mingi bemmi jutt tuleb .. so what .. neid tohmaneid on, mis teha (bwd'ega). A see ei tähenda, et neid tohmaneid teiste markidega vähem oleks ...
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 29, 2008 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ja muide Audi A8 pole avanti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mustmees
Vana tuttav


Liitunud: 5 Juun. 2008
Postitusi: 375

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 29, 2008 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Top gear ristis ajuteta inimeste autoks audi:)
'
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 29, 2008 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

Top gear ristib igasuguseid asju igasugusteks teistest asjadest.


Ja keegi siin ülevalpool kommenteeris foorumi rahvast,et kes ei järgi liikluseeskirja ja kes lausa uhkustab siis võta teadmiseks, et inimene kes foorumis ninnunännutab ja igapäeva elus väidetavalt oma 50-nega sõidab on lihtsalt valevorst või elab kuskil teises reaalsues kui igapäeva elus ringi sõitvad inimesed vist..

üldiselt mul suva, peaasi,et kõik ohutu oleks.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....


Viimati muutis seda Maik (Esm. Dets. 29, 2008 8:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 29, 2008 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Mina sõidan linnas 50ga, vihkan 30ga sõitjaid, vihkan nv pensionäre, vihkan roolitaga kreenis juhte vihkan roolijoodikuid. vihkan isehakanud raliässasid ja vahtralehe kasutajaid Olen nende poolt kes liikluses mu....i mängijale lõuga sõidavad.....
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 29, 2008 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
Mina sõidan linnas 50ga, vihkan 30ga sõitjaid, vihkan nv pensionäre, vihkan roolitaga kreenis juhte vihkan roolijoodikuid. vihkan isehakanud raliässasid ja vahtralehe kasutajaid Olen nende poolt kes liikluses mu....i mängijale lõuga sõidavad.....


Lähme see nv ka p.... raudlatiga peksma?
Ja ma ei saa lihtsalt ütlemata jätta, et kui sõidad pisikese mazda punniga, siis tundub iga audi hullu laevana ja arvad, et on tegu A8-ga
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Esm. Dets. 29, 2008 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

rsk need audid on minuarust kõik ühesugused nagu bemaridki.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 30, 2008 12:03 am    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
rsk need audid on minuarust kõik ühesugused nagu bemaridki.

autod kõik ühtemoodi liikuvad saanid.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 30, 2008 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Vabandan, et ei ole audidest teadlik, kas on avante või on elevante
Mis puutus minu ütlusesse bemmimeeste võrriteemasse, siis sry, kui BMW-le liiga tegin. Kuna aga BMW on võimas auto tavaliikluses ning keegi bemmiga sõitjatest minu siia foorumisse tulemist tervitas toonis, et minu 1,4 on võrr, siis sealt ka see ütlus tingitud.

Mis aga puutub sõiduõpetajatesse - pean silmas ikka paberitega ning autokoolide omi, siis uskumatu on, kui erinevaid õpetusi annavad siin linna erinevate autokoolide omad, rääkimata nende ja pealinna sõiduõpetajate õpetuse erinevusest.
Aga see juba on OT.
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 30, 2008 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

cabernet1 kirjutas:
Mis aga puutub sõiduõpetajatesse - pean silmas ikka paberitega ning autokoolide omi,


Sõiduõpetaja paberid saad nii, et lähed ARK'i, maksad mingi riigilõivu, mis on alla 500.-. Tingimuseks on ka see, et sul on vist 4 või 5 aastat staa¾i ja mingi X aastate jooksul pole teatud rikkumisi (purjuspeaga sõit jne...), seega see "paberitega" sõiduõpetaja pole mingi näitaja.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 30, 2008 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Minu viga, et ma ei täpsustanud.
OK pidasin silmas paberitega sõiduõpetajaid, kellel on soov algaja juht sõitma õpetada, mitte neid omaalgatuslikke "sõiduõpetajaid"... neid ahve, kes sinust maanteel 120-ga mööda vuhisevad ja kiiruse 70 peale tõmbavad, et selgeks teha - ära poiss kihuta Ja ka need jobud, kes linnas loksuvad 30-ga ning vingerdavad ühesuunalistel teedel mõlemas reas, et mitte mööda lubada... seega on sõiduõpetajad ja on "sõiduõpetajad". Paber eristab vaid õpetajat ahvist
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 30, 2008 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, eks see sinu jutt ole ikkagi veel sellel tasandil, et sõbra sõber rääkis ühele tuttavale, et tal ema sõbranna poja pruut olevat käinud sellises autokoolis... Keda huvitab eks.

Vot see vend on d... http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=63395
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 30, 2008 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
Sõiduõpetaja paberid saad nii, et lähed ARK'i, maksad mingi riigilõivu, mis on alla 500.-. Tingimuseks on ka see, et sul on vist 4 või 5 aastat staa¾i ja mingi X aastate jooksul pole teatud rikkumisi (purjuspeaga sõit jne...), seega see "paberitega" sõiduõpetaja pole mingi näitaja.


kuule Kaspar, enne sõnavõtmist tee endale asi selgeks, kuidas saada sõiduõpetaja pabereid (tegelikult läheb koolitusraha kuskil nii 10-20 tonni ja aasta õppimist)

see milles sina sõna võtad on juhendaja ja neid "tarku" juhendajaid (kohustuslik ka õppesõidumärk) on kahjuks linn täis ja siis profesionaalsed sõiduõpetajad peavad sitast saia tegema.
Aga selline on elu, et kõik teised on targemad, kui sina !!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 30, 2008 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
rsk need audid on minuarust kõik ühesugused nagu bemaridki.


ega need fordid (või mis iganes, millega sa sõidad) paremad ei ole, kui sellele vihjad.
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Dets. 30, 2008 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

oli ju mingi number lõuna eesti oma kuhu said kitse panna kellegi eest, number ette ei tule hetkel aga jah...110 helista, annavad kohe kitsetamise numbri ja saad paremaks kodanikuks hakata :)
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 31, 2008 7:22 am    Teema: Vasta viitega

Tiiger kirjutas:
oli ju mingi number lõuna eesti oma kuhu said kitse panna kellegi eest, number ette ei tule hetkel aga jah...110 helista, annavad kohe kitsetamise numbri ja saad paremaks kodanikuks hakata :)
Vahva sõnavõtt.
Teen ettepaneku, et kui kunagi mõni su lähedastest peaks sellise "ässa" rataste all hukkuma, siis annad teada Siis teeme koos peo ning laulame lõkke ümber laule sellest, kuidas elu on ikka ilus ning võtame ehk ka mõne õlle inimeste terviseks, kes näevad, kuid kes ei hooli


(ah vahet ei ole enam. Kardan, et olen teiega vaidlemiseks liiga vana. Eks ole ennemgi märgatud, et kui lasteaialaps midagi ära lõhub, siis teised hakkavad tema kaitseks kisama, et tema üldse kaugel oli)

Paneb vaid mõtlema, kas mõni isik siin foorumis ehk ise sama auto tagaistmel või roolis antud hetkel ei olnud ;)
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Kolm. Dets. 31, 2008 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tule taevas appi ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024