open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Koputus südametunnistusele !
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: te ei saa postitusi lisada ega muuta.    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Cabernet1, misk krdi Lina tänava teemat Sa siin ajad??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

bufu kirjutas:
Cabernet1, misk krdi Lina tänava teemat Sa siin ajad??
Seda, et mõne seisukoha arvasin isikul olema sisse kasvand seoses elupaigaga, sest oli aeg, mil sellel tänaval käis paras hullus. Aga ju siis eksisin.
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav, 24 aastat Lina tänava lähedal elutsenud ja mingist hullust ei meenu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

bufu kirjutas:
Huvitav, 24 aastat Lina tänava lähedal elutsenud ja mingist hullust ei meenu
1989 - 1996 sai sealkandis palju käidud. Siis sai nähtud ka vanemate poiste tegemisi ning nooremate nokkimist.
Ma juba mainisin varasemalt, et Muravei rolleri mahutatavust ja kandevõimet katsetati, mingise kardiga kärutati ringi - tagantjärgi paneb mõtlema, et kui oleks miskit juhtund, oleks kari laipu taga olnud...
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ahhaaa, see rohkem tüüpilised laste lollused... Teeme ikka nii, et oma turvalisuse taganõudmisega üle ei pinguta, elu võib igavaks ja üksluiseks nii muutuda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 6:42 pm    Teema: Vasta viitega

Kui juhtub siis juhtub, või sinu lapsed ei sõida jalgratastega, rolleritega, ei roni puu otsa, ei viska kive rongi pihta, ei hakka jooma 14a ja suitsetama nii 13 aastaselt? hah. ei sõida kelguga mäest alla jne. Motikatest ja atv sõitudes ei hakka rääkimagi. Meil on peres igast asju juhtunud,sellepeale pole küll kuskilt otsast plokki ette pandud,et äkki juhtub uuesti. aga äkki e juhtu?

elu koosnebki iga päev neist asjadest mille peale pärast mõtled " aga mis oleks võinud juhtuda" . Ise kah nagu julmalt lossikates ringi sõitnud, kurve lasknud ja roninud kaljudel ringi - ega ei kahetse küll. Kardiga oli ka kunagi tore sõita ja kelguga buraani taga. Jah... mis küll oleks võinud juhtuda...

veerandsada aastat elanud = 25 aastane oled või ? Ei ole nagu hästi võimalik. Vastus su küsimusle : ei ma ei karda seda,et xenon maha põleb ja teised sellepärast viga saavad. Xenon ei puutu üldse antud asjasse, korduvalt autosid suitsemas näinud ja täiesti muudel põhjustel. Ebareaalne oletus ja hirm, oluliselt suurem on selline võimalus tavalistest vähe võimsamate halogeenpirnidega või üldse täiesti random põhjustel. Ma arvan,et inimesed on erinevad. kes elavad oma elu ettevaatlikult ja teised kes mitte. Sinu põhimõtted kehtivad sulle, neid on praktiliselt võimatu peale suruda teistele,aga jah, jätka samas vaimus, ega midagi halba otseselt pole erinevate võimaluste näitamine mis kõik juhtuda võib...
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
noID
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Märts 2006
Postitusi: 218
Asukoht: Uus tn.38

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

cabernet1 kirjutas:
bufu kirjutas:
Huvitav, 24 aastat Lina tänava lähedal elutsenud ja mingist hullust ei meenu
1989 - 1996 sai sealkandis palju käidud. Siis sai nähtud ka vanemate poiste tegemisi ning nooremate nokkimist.
Ma juba mainisin varasemalt, et Muravei rolleri mahutatavust ja kandevõimet katsetati, mingise kardiga kärutati ringi - tagantjärgi paneb mõtlema, et kui oleks miskit juhtund, oleks kari laipu taga olnud...



ja sa tahad öelda et sa ei ole mitte kunagi midagi teinud mis oleks vastuolus seadustega...või lihtsalt noorena igasuguseid ''eksperimente'' teinud???
ma arvan , et sul on siis ikka väga igav elu olnud ja vanaduspõlves saad meenutada kuidas sa märkisid üles autode numbreid mis sulle ohtlikud tundusid...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:

2009 on ikka aju vähi aasta tundub paljude jaoks


Tore näha, et siia satub ka meditsiini haridusega inimesi, kes juba paarisaja kirjutatud sõna peale oskab ajuvähki diagnoosida

cartman kirjutas:
Mul nissanil on tagumine kojamees puudu(tehasest oli olemas a keevitati kinni). Kuna autol peavad tehasest paigaldatud asjad kyljes olema siis hel politseisse ja ytle, et nissan nr 683 AUB sõidab ilma tagumise kojameheta. Lihtasl tahtsin ä mainida


Eks muidugi, lihtsam on ju mittetöötav kojamees eemaldada kui korda teha. Selle kojamehe eemaldamisega muudad ju oma elu keerulisemaks, mitte ei sega teisi sellega. Auto võib muidugi ilma selleta ilusam välja näha.



Tuled on ikkagi liiklusohutuse seisukohalt äärmiselt tähtsad. Mis juhtub siis, kui keegi vastusõitva auto tulede pimestamisest tingituna ajab inimese alla, kuna ei saanud õigel ajal reageerida?


Jämedalt aasta tagasi, kui hakati udutuledega sõitjaid vaikselt vahele võtma, siis enamusel oli põhjenduseks, et miks raisata xenonit päeval kui valge on, et uduka pirn odavam. Aga mis nüüd toimub. Päisel päeval sõidavad osad vastu topelt xenonid ees põlemas pimedast ma üldse ei räägigi. Mis nüüd vabanduseks tuuakse?

Ps. Ütleme siis nii, et kui ainult lähituledes oleks sinna mitte sobiv xenon, no hea küll häirib aga elab üle, aga kui selliseid häirijaid on topelt, siis teeb ikka tigetaks küll.
Seda ka veel, et auto tuunimise alla pannakse nii kümneid kui sadu tuhandeid kroone, aga korralikke tulesid osta ei taheta, vaid pannakse ikka see odav crap sinna. Miks selles järeleandmisi siis tehakse?

Ülevaatusel on samamoodi vead klassifitseeritud vähe ohtlikeks, ohtlikeks ja väga ohtlikeks. Tuled kuuluvad just viimasesse klassi, ja need on asjad mida ei tohiks omavoliliselt muuta.

Tuunimisega on nii, nagu ma eelnevalt olen juba öelnud, et mind ei sega see niikaua, kuni mind segama ei hakka. Ma ei taha jääda süüdi näiteks inimese või looma alla ajamise eest, kuna vastutuleva auto valgustus ei vastanud normidele.

Maik, ametlikult on vägagi hästi võimalik autot võimsamaks muuta, kuigi nõustun sinuga, et mitte nii palju kui tahaksid. Nimelt võib näiteks 1,6 liitrisele ütleme, et audile peale panna kõiki mootoreid mis tehas selle auto jaoks tootnud on, ja juurde saadav võimsus võib olla kahekordne või rohkemgi, ainult et numbrid jäävad väikseks.

Tuuningust veel nii palju, et ARK-i mehed on ju mitmeid kordi välja öelnud, miks eesti seadused ei võimalda autosid üle tuunida.

Maiki vettet eeskujuks võttes toon selle kohta ühe näite

Stockina oli mootori võimsus jämedalt 350Hp, nüüd peale seda projekti loodad 500Hp. Selle kohta mul andmed puuduva, et kui võimsaid vettesid tehasest välja tuli, aga. Tuunid mootori 500 Hp peale, paned võimsamad pidurid ja mõned asjad veel, aga kas tehase insenerid on sellega arvestanud, et sa nii palju auto üle tuunid, mootor võib vastu pidada küll, peab vast rohkemgi, pidurid ka võimsamad, aga auto juures on ju veel sadu tähtsaid sõlmi mis selle võimsuse juures vastu ei pruugi pidada.

Saad auto valmis, oletame, et eesti seadused lubaksid kenasti arvele võtta, sõidad ütleme tallinn-tartu maanteel, proovid kui kiiresti näiteks 300km/h kätte saad ja siis äkki mõni kere konstruktsioon annab järgi. Paned 300ga teelt välja, või hullemal juhul mõnele teisele ette. Autod sodiks, inimesed terved.
Ja siis, mida mõistusega inimene teeks. Küsib auto valmistaja tehasest andmed, et mis max võimsusega mootorit antud kerele peale pandi, ja kui tehas vastab oletame, et seesama 350hp mootor, sina võtad paberi näppu lähed ARK-i vastu kohtusse, et tehas lubas võimsamaks mootoriks 350Hp aga sina tuunisid 500 peale ja Ark oli kohe nõus registreerima. Mis ARK-il üle jääb, maksab sinu auto kinni, maksab teise mehe auto kinni ja moraalse kahju eest veel pealekauba.
Sellepärast ARK püüabki vastutuse oma õlgadelt ära ajada, sest autod pole loodud lõputult tuunimiseks, seda enam, et 10 aastat vana auto puhul ei tea mitte keegi kui palju mingi detail väsinud on.

TÜV punktid on küllalt pidanud auto remonte kinni taguma, kuna peale ülevaatust on nii mõnigi auto ära lagunenud, ja hilisem ekspertiis on näidanud, et tehnoülevaatuse ajal oleks pidanud antud viga tuvastatav olema.

Ja üks aastaid tagasi juhtunud näide toonitud küljeklaaside kohta kah veel. Nimelt üks läti registris olev mersu mil esiklaas ja küljeklaasid ikka liiga tumedad, sõitis minu autol stange maha, ja ainuke vabandus mis sealt tuli oli, et sorry ma ei näinud sind.

Kokkuvõtteks siis tuunige oma autosid nii palju kui tahate, aga ärge ausaid liiklejaid sellega segage.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Toitz on täpselt teada,et minu autol ei muutu mitte ükski sõlm ohtlikuks selle väikese kasvu juures btw. Neid autosid on üle 10a juba ehitatud -lihtsalt seletuseks . Täpselt on teada mis detail mis maani kannatab ja mis järgi annab, kui see asi nii pude oleks siis poleks seda mõtet ka teha. Ja sinna ei kuulu mitte ükski sõlm mis kajastuks isegi väheohtliku alla vist . Ehitakse keret modimata neid k 700-1000++++ hp alla. stock auto ehitatud 270km/h alla sõitma, tõin ka paar näidet.

ah ma olen vait parem, pole mõtet nagunii vaielda või arvamust avaldada, tulemuseks on suur 0 ja mitte midagi ei muutu.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....


Viimati muutis seda Maik (Teis. Jan. 20, 2009 8:09 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Päeva soovitus neile, keda tuled pimestavad: Vahetage iga paari aasta tagant esiklaas ära, väikseid kriime täis klaas võimendab tulede valgust tohutult! Kui seda ei raatsi, siis pole mõtet tulla rääkima, et teete ise kõik võimaliku ohutuks liiklemiseks (seate sama palju oma ja kaasliiklejate elu ohtu, kui Maik oma xenonitega.)
Ja hr. Toitz, võin tuua näiteid piltidega, kus täiesti originaal mootoriga ja toonimata küljeklaasidega autod on õnnetusi põhjustanud ja ka teistele viga teinud, seega mõni üksik juhtum, kus toonitud klaasidega auto õnnetusse satub, pole mingi näitaja veel, toonimata klaasidega masinaid satub õnnetustesse kümneid kordi rohkem. Ja edaspidiseks, enne kui näiteid toote või mingeid fakte siia kirjutate, siis mõelge 5 korda enne postitamist läbi, et ega see pole absurd või mõttetu.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

No persse jummala fun värk siin,omal ajal sai ka ikke kahevärvilistega linnas tempe tehtud ja peale põletatud.Tunnistan et olen raske jalaga,kõiki liikluseeskirju ei järgi jne,aga mida kuradit,ajab ikke sita keema küll kui xenonid näiteks 190-sele mesale pandud on ja nii veel et need võimalikult üles passivad.
Ega ma muud ei teegi kui täied peale ja söögu sama sodi mis ma sööma pean.
Lintsige nüüd mind!!!!!
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult tahaksin ma teada kui palju avariisid/õnnetusi on tekkinud eestis viimase viie aasta jooksul kus saab reaalselt süüdistada auto ümberehitamist.


Kui see % õnnetuste koguhulga puhul on üle 10 siis palun kõigi ees vabandust ja ei paigalda endale xenoneid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kysimus siis tarkadel. Mul kahel, samat marki autol, orig tuled mitte sugugi ei näita. Täistuled samaväärsed, kui teistel pooltuled. Yhel vahetatud kogu tule kupatused, paremad pirnid jne, ikka ei midagi. Teisel nähtavusega sama teema, panin xenonid. Asi muutus kohe normaalsex ja mulle ple veel yxki vastutulev auto vilgutanud(olen nimelt kysinud inimestelt, et kas tuled häirivad? Pole veel kedagi häirinud. Paljud ei saa isegi aru , et xenon ees). Mis ma nyyd sii tegema peax, et saax normaalselt sõita? Olen ju selliste nn tuledega ohtlik. Arvan , et siit nii mõnegi inimese käest võib kysida kuidas asjad olid/on.
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

Väike offtopic aga kuidas praegusel hetkel suhtutakse TÜV punktides tulede reguleerimise palvesse, kui autol on aftermarket xenonid. Kas kobisevad ja reguleerivad ära, või ei võta jutulegi.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/article.php?id=20949005&com=1&s=1&no=20


ükskõik millest juttu ma arvan,et delfikas on räme idiootide kari kommenteerima lastud... huvitav mis värk on selle eesti rahvaga. Ma ei näe nagu üldse neid asju mida need kommijad peale tallavad..

kaamera ees peaks nutma? Ma oleks täpselt samamoodi naljaga rääkinu seal, asi juba ju ära juhtunud (ja mitu tundi tagasi ka nagunii)
jäärajal sõitmine = vastututustundetu?
Wtf nagu

btw mis värk sellega on,et kui õues on peale -10C tuleb 0 ja +1 kraadi siis ma nagu ise kohanud mitmendat korda inimeste arvamust,et jää on tänu sellele 1-2 päevaga vist sulanud 2000cm vähemalt ära ja enam ei kanna.. mõh nagu ?


jää nagu sulab faking aeglaselt ju.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

mhhh.... ulme...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Heh, õige suhtumine... Kõik jäid terveks ja auto saadi kätte! Iga üks kes jääle läheb nii jalgsi, atv kui ka autoga peavad sellega arvestama, et midagi võib valesti minna:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

Läheb jälle teemast mööda aga enne võiks vaadata kus sõidab. Seal olevat päris usinasti piikidega sõidetud ning jää üpris õhukeseks lihvitud.
Jätkake nüüd oma xenoni teemat.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
paala
Aktiivne külaline


Liitunud: 10 Mai 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Hanko

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Mis mind kõige rohkem häirib on see suhtumine. Minul on hea ,savi kas teisi segab. Soomes kah ei või ise xenoneid külge panna.

Iga kord kui ma tulen eesti , siis tallinn-tartu maanteel tee või püksi. Ma ei saa aru miks inimesed võtavad nii suure riske ja teevad ohtlikke möödasõite. Mõni kihutab mööda ja siis mõne kilomeetri pärast on metsa peatus. Ja muidugi paneb siis uuesti mööda:)

Tore kui on hobi. Nokitsetakse oma auto kallal. Mida teha eesti teedel võimsa autoga? Sõita ei anna ju kuskil , teed jubedas olukorras.
Vastab juba ära et ma ei sõida mõne väikese võrriga. Tavaline pere auto galant 2.5L

Kui ise viljandis elasin siis tundus seal toimuv vägagi normaalne, sest ei olnud võrdlus momenti. Nüüd, kui soome väike linnas elan, siis tunub viljandi kui chicago. Vabandan kui keegi solvus.
Iga ühe väike panus teeks liikluskultuuri ehk paremaks.
Kui minu käest küsida, kas sõidan linnas 50 ja maanteel 90, siis sõidan jah. Sest need kihutamised sai nooremas eas tehtud. Õnneks ei ole 23a. enam rullnokk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 11:05 pm    Teema: Re: Koputus südametunnistusele ! (Huumor vol.2) Vasta viitega

Ütleme nii, et oleme näinud, teame vähemalt üht masinat millega sõidad jne. Ega see ei olegi eesmärk omaette, et teada, kes millega sõidab vaid teada kuidas sõidetakse.

Huvitav teada mis autot sina tead siis kah ??? Ja kas meil on siis kokkupuude olnud???? Ja mis ette heiteid teed siis mulle mu sõidu stiiliga ................ Ära ei hakka väsima juba ve?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

ma paneks ka need juhi seina äärde, kes
1.sõidavad pimedal ajal udutuledega
2.pargivad (peatavad) teeääres ja jätavad põlema lähituled või hoopis kaugtuled
3.kasutavad pirne,mille võimsus ei vasta Eestis kehtestatud nõuetele
4.ehitavad tulesid ümber ja siis küsivad , mis saab

sorry
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DCD
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 232
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 20, 2009 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

mainides siis ikkagi see asi ära,et miks inimesed panevad endale järelturu xenonid sisse. selle pärast et ikka paremini näha.endal on ka vana auto kui ma sellele panen nn tehase poole ette nähtud pirnid sisse siis ma enamus aeg linnas katsun seda tulede lülitit kas need ikka põlevad.kui juht ei näe midagi siis on see ka ju ohtlik...ma ei näe inimesi koeri poste......

ja ntx kui on tavalised pirnid valesti reguleeritud see ju samma moodi pimestab pluss ududtuled näitavad taevasse samma moodi jama ju.

ja linnas liikudes kui mulle tuleb korralikult paika pandud xenoniga auto vastu mind see ei häiri...rohkem kadestan miks minu pirnud nii hästi ei näita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 12:04 am    Teema: Vasta viitega

ise samuti pole xenoni vastane ja tean et kui xenon on ilusti ära regul. siis ei tohiks mingit probleemi olla.kui ainult seadust ei hakata taga ajama.
ise olen pagaldanud mitmele autole xenonid ja lasknud ära reglueerida.siiani pole mingit kobinat tulnud,et tuled kuidagi valesti näitavad.leian ,et midagi halba pole ka selles
kui aga xenonid mingi lambi tules a'la audi 100 aastast 90 ja tuli näitab väga mööda siis ajab kull hinge veidi täis.
üldiselt aga suht savi -igaüks teeb mis tahab ja mingiks maailma parandajaks kyll ei viitsi hakata ja teistele sõnu peale lugema.
igaüks tehku oma tööd !
politsei,kiirabi,koristaja...jne. igal on oma ülessanne ja nii see olgu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 12:40 am    Teema: Vasta viitega

RCD kirjutas:
mainides siis ikkagi see asi ära,et miks inimesed panevad endale järelturu xenonid sisse. selle pärast et ikka paremini näha.endal on ka vana auto kui ma sellele panen nn tehase poole ette nähtud pirnid sisse siis ma enamus aeg linnas katsun seda tulede lülitit kas need ikka põlevad.kui juht ei näe midagi siis on see ka ju ohtlik...ma ei näe inimesi koeri poste.....


Kui sa ei näe tehase tuledega sõita, siis
1.ruttu silmaarsti juurde või
2.ruttu poodi uute klaaside ja peegeldite järele või
3.ruttu viia auto komisjonimüüki või
4.ruttu vii auto kuusakoskile ja kõnni jala
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DCD
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 232
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 12:47 am    Teema: Vasta viitega

alopex kirjutas:
RCD kirjutas:
mainides siis ikkagi see asi ära,et miks inimesed panevad endale järelturu xenonid sisse. selle pärast et ikka paremini näha.endal on ka vana auto kui ma sellele panen nn tehase poole ette nähtud pirnid sisse siis ma enamus aeg linnas katsun seda tulede lülitit kas need ikka põlevad.kui juht ei näe midagi siis on see ka ju ohtlik...ma ei näe inimesi koeri poste.....


Kui sa ei näe tehase tuledega sõita, siis
1.ruttu silmaarsti juurde või
2.ruttu poodi uute klaaside ja peegeldite järele või
3.ruttu viia auto komisjonimüüki või
4.ruttu vii auto kuusakoskile ja kõnni jala



1. simad on korras,isegi et prille ei pea kandma
2.need on vahetatud umbes aasta tagsi
3.komisjonimüügis saan ma seal vähe raha ,et isegi ei saa liisingu sisse makset teha
4.ja miks ma peaks enda autost loobuma kui see viib mind punktist a punkti b
4.1 jala ei saa käia kuna liiga pikad vahemaad töö olude sunnil.
5. niiet sa ise sõida oma panga autoga edasi ja ole õnnelik xenoniga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 1:07 am    Teema: Vasta viitega

alopex kirjutas:
RCD kirjutas:
mainides siis ikkagi see asi ära,et miks inimesed panevad endale järelturu xenonid sisse. selle pärast et ikka paremini näha.endal on ka vana auto kui ma sellele panen nn tehase poole ette nähtud pirnid sisse siis ma enamus aeg linnas katsun seda tulede lülitit kas need ikka põlevad.kui juht ei näe midagi siis on see ka ju ohtlik...ma ei näe inimesi koeri poste.....


Kui sa ei näe tehase tuledega sõita, siis
1.ruttu silmaarsti juurde või
2.ruttu poodi uute klaaside ja peegeldite järele või
3.ruttu viia auto komisjonimüüki või
4.ruttu vii auto kuusakoskile
ja kõnni jala

Raha bossid tulid ka vist mängu. Kas te tõesti selle xenoni jamast ära ei väsi ve .... Las inimesed sõidavad kui tuled oleks kellegil ikka väga pimestavad ees siis arvan oleks ammu pandud rõhku kas politsei või siis sellise mehe nagu Koppel ...........nüüd te targutajad rautselt mõtlete kes see veel on .........hakka või palvetama et teil siin nii valus poleks elada .....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 1:13 am    Teema: Vasta viitega

Kas siklid kah siis kaalule millel tehasest halb tuli juba küljes .... Tean paljuseid kellel motadel xenonid ja bi xenon ette pandud ime et sellest vaikus ...........või selle teema tõmbate käime kui esimesed kevade kuulutajad väljas ??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 2:32 am    Teema: Vasta viitega

Imo uutel tsiklitel on originaalis juba xenon :D

Mul üldiselt savi, pange kasvõi 12000K endale ette, peas et endal tore on :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
paala
Aktiivne külaline


Liitunud: 10 Mai 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Hanko

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 8:41 am    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
Imo uutel tsiklitel on originaalis juba xenon :D

Mul üldiselt savi, pange kasvõi 12000K endale ette, peas et endal tore on :D

Tüüpiline suhtumine. Pole ime et eesti liikluskultuur nii jube on.

Mina ei ole xenoni vastane, olen ise pigaldamise vastane.
Miks keegi midagi ette ei võtta, on Ülevaatuse nõrkus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 9:28 am    Teema: Vasta viitega

90 aastate algul müüdi selliseid hõõgniidiga pirne, mis olid sinise klaasiga. Vot siis
sai ka sapika, mosse jne. juht sellise pirni oma sõidukile panna.
Miks see hea oli ???
Vaadake , siis eemalt lähenedes pimedal ajal ei saanud kaugelt aru, et polegi merzu või bemm- hoopis näiteks mosse. Küsige oma isade käest, nemad ehk mäletavad.
NB!!! Huvitav on see , et siin foorumis pole ühtegi MEEST (enamus vist supinahad) ( kes omale on ise xenonid ette pannud ) , kes julgeks välja öelda TEGELIKU PÕHJUSE - xenonid panin sellepärast ette, et mu autoke ikka ägedam väljast vaadatuna oleks ja mul siis bussijaamaparklas parem tsikke lantida.
NOH!!!
Krt, muudkui hämavad siis halvast nägemisest ja korras silmadest (nagu mingid poliitikud juba) ja mõni üritab kohe isiklikult solvata
Hakake nüüd siis tulistama, siis õhtul hea lugeda , milliega autop...d ennast õigustavad .
Vot nii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 9:57 am    Teema: Vasta viitega

Eheh, mismõttes ei ole ? Naljavend. Ma pole muid põhjuseid nimetanudki.
Minu autol on head tuled originaalis ja loomulikult sai pandud välimuse pärast need ette.

Aga jah, paljudel on just kehva nähtavuse pärast, xenon tulel peab olema selge klaasiga klaas, soomes tehakse neid ise autodele ette.

Sinuarust vahetasin kollaseid suunakaid valgete vastu mispärast?
valgeid pirne sisse mispärast?
punased sidemarkerid valgete vastu mispärast?
omasin põhjavalgusega autot kunagi mispärast?
Aga bussikast tsikke pole saanud samas :-/

all show, all go
Ja nii jääbki. Ja loodan,et paljude jaoks jääb eests nii,muidu oleks siin ikka väga igav elada, noh nagu inimesel kellele autod ja tuning meeldib...


head edasist bitchimist
Ma ehitaks ühe sekundiga kõik tuled ledide peale ringi,kui see nii palju ei maksaks, ilma järelmõtlematagi.
Hea,et eestis selline asi on tekkinud ntx kel huvi http://www.macustom.eu/
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

paala kirjutas:
leits kirjutas:
Imo uutel tsiklitel on originaalis juba xenon :D

Mul üldiselt savi, pange kasvõi 12000K endale ette, peas et endal tore on :D

Tüüpiline suhtumine. Pole ime et eesti liikluskultuur nii jube on.

Mina ei ole xenoni vastane, olen ise pigaldamise vastane.
Miks keegi midagi ette ei võtta, on Ülevaatuse nõrkus.


No mis vahet sellel on. Kui mul on orig xenon siis imo ma võin sinna selle pirni panna millise ma tahan. Ma küll seadusest välja ei loe et palju see kelvini piirang on.

Ah üldiselt mõttetu teema mida arutada. Sõitke igaüks kuidas tahab. Ja kui kedagi vastutuleva pirnid häirivad, siis vaadake auto number ja helistage 110 ning asi saab lahendatud. chill dudes
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

alopex kirjutas:
90 aastate algul müüdi selliseid hõõgniidiga pirne, mis olid sinise klaasiga. Vot siis
sai ka sapika, mosse jne. juht sellise pirni oma sõidukile panna.
Miks see hea oli ???
Vaadake , siis eemalt lähenedes pimedal ajal ei saanud kaugelt aru, et polegi merzu või bemm- hoopis näiteks mosse. Küsige oma isade käest, nemad ehk mäletavad.
NB!!! Huvitav on see , et siin foorumis pole ühtegi MEEST (enamus vist supinahad) ( kes omale on ise xenonid ette pannud ) , kes julgeks välja öelda TEGELIKU PÕHJUSE - xenonid panin sellepärast ette, et mu autoke ikka ägedam väljast vaadatuna oleks ja mul siis bussijaamaparklas parem tsikke lantida.
NOH!!!
Krt, muudkui hämavad siis halvast nägemisest ja korras silmadest (nagu mingid poliitikud juba) ja mõni üritab kohe isiklikult solvata
Hakake nüüd siis tulistama, siis õhtul hea lugeda , milliega autop...d ennast õigustavad .
Vot nii.

Ära unusta ära et elame 2009 mitte minevikus kus polnud inimestel midagi eriti teha ega osta ...rääkimata norm autost ja kui tunned et sinu õpilased auto peded ks käivad bussijaamas seismas ja lantimas siis see tõsiselt sinu enda teema ja arvan et naiste rahvas ei tea erilist xenon tulest mitte S.....Ja tore t meie väikeses foorumis on ka paar päris tõsist meest kes pole mingid suppinahad LOOPIGE IKKA PUID EDASI ALLA ........TÕSISED MEHED FOORUMIS
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
kui kedagi vastutuleva pirnid häirivad, siis vaadake auto number ja helistage 110 ning asi saab lahendatud. chill dudes
Kurb tõsiasi on see, et kui tuled pimestavad, ei näe tema numbrit. Peale pimestamist pole ka pilgust küljepeeglisse abi, sest silmade harjumine pimedaga võtab liiga kaua aega - selle ajaga on huligaan juba jõudnud silmaulatusest välja sõita. Kuna mõlemad autod liiguvad erinevas suunas ja peale pimestamist kindlasti ei tohiks järsult aeglustada ega ülearuseid manöövreid teha.
Kui üritada talle järgi jõuda, et numbrit vaadata, tuleks suure tõenäosusega kiirust ületada ning see ei teeks mind temast paremaks liiklejaks.

Seega on kaasliiklejad kaitsetud ning ka politsei ei jõua asjaga nii suures mahus tegeleda.

Lahendus peituks Xenon tulede müügilt kõrvaldamises. Neid tulesid võiks saada paigaldada vaid konkreetses esinduses, kus läbipõlenud pirn eemaldatakse ning registreeritakse (et vältida levitamist stiilis - iga päev põleb 1 läbi ja äri kestab edasi).
Õigus on neil, kes väidavad, et Eesti liiklejad elavad paljuski oma mätta otsas ja kui seal on hea, ei taheta muuta midagi. Rikute seadust, moodustate kaitseliini, s*tute kaasliiklejatele (teie meelest nõrkadele ja võrrimeestele) täie rahuga näkku.
Vaadakem asja nüüd poliitilisest seisukohast - Ametnikud, linnaisad, Toompea. Karjute küll, et teed on kehvad, aktsiisid kõrged, nõutakse makse jne. Nemad käituvad täpselt nagu teie. Panevad rahad taskusse, kasutavad oma hüvanguks, s*tuvad teile näkku ja elavad oma mätta otsas, sest seal on hea. Moodustavad kaitseliini ja teie (nõrgad ja nende silmis võrrimehed) lakkuge panni.

Vaadake asja selle nurga alt ning mõelge, kas te ajate taga õigust või õiglust?

Mulgi vanasõna on ammu öelnud: "Olgu endal nii sitt kui tahes, peaasi, et teisel on sitem"
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

cabernet1 kirjutas:
leits kirjutas:
kui kedagi vastutuleva pirnid häirivad, siis vaadake auto number ja helistage 110 ning asi saab lahendatud. chill dudes
Kurb tõsiasi on see, et kui tuled pimestavad, ei näe tema numbrit. Peale pimestamist pole ka pilgust küljepeeglisse abi, sest silmade harjumine pimedaga võtab liiga kaua aega - selle ajaga on huligaan juba jõudnud silmaulatusest välja sõita. Kuna mõlemad autod liiguvad erinevas suunas ja peale pimestamist kindlasti ei tohiks järsult aeglustada ega ülearuseid manöövreid teha.
Kui üritada talle järgi jõuda, et numbrit vaadata, tuleks suure tõenäosusega kiirust ületada ning see ei teeks mind temast paremaks liiklejaks.

mis sa siis vahid neid auto tulesid ,jälgi teed.kui tõesti jõllitada neid siis isegi pargid pimestavad
Seega on kaasliiklejad kaitsetud ning ka politsei ei jõua asjaga nii suures mahus tegeleda.

Lahendus peituks Xenon tulede müügilt kõrvaldamises. Neid tulesid võiks saada paigaldada vaid konkreetses esinduses, kus läbipõlenud pirn eemaldatakse ning registreeritakse (et vältida levitamist stiilis - iga päev põleb 1 läbi ja äri kestab edasi).
mida veel?!kaotame müügilt spoilerid ,kõiksugused tuning tuled, võimsamad autod jne.?kas siis on kõik õnnelikud ja mingeid rikkumisi enam ei teki?

Õigus on neil, kes väidavad, et Eesti liiklejad elavad paljuski oma mätta otsas ja kui seal on hea, ei taheta muuta midagi. Rikute seadust, moodustate kaitseliini, s*tute kaasliiklejatele (teie meelest nõrkadele ja võrrimeestele) täie rahuga näkku.
Vaadakem asja nüüd poliitilisest seisukohast - Ametnikud, linnaisad, Toompea. Karjute küll, et teed on kehvad, aktsiisid kõrged, nõutakse makse jne. Nemad käituvad täpselt nagu teie. Panevad rahad taskusse, kasutavad oma hüvanguks, s*tuvad teile näkku ja elavad oma mätta otsas, sest seal on hea. Moodustavad kaitseliini ja teie (nõrgad ja nende silmis võrrimehed) lakkuge panni.

Vaadake asja selle nurga alt ning mõelge, kas te ajate taga õigust või õiglust?

Mulgi vanasõna on ammu öelnud: "Olgu endal nii sitt kui tahes, peaasi, et teisel on sitem"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Väike tarkuseterake cabernet1-le: mida raskemini kättesaadavaks asi muudetakse seda ihaldusväärsemaks see muutub!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

No mida iganes .. palju on neid tohmaneid kes sõidavad mingi perses kinni ja täistuledega, imo neid on ka jalaga segada .. mis me nende vatsu teeme? Mul on savi, mul lähevad peeglid kott pimedaks ning ei häiri üldse, kuid tean, mis tunne oli eelmise autoga.

Me ei suuda seda maailma päris oma käe järgi sättida ka. Las olla asjad nii nagu nad on ning küll kõik saavad kunagi oma vitsad .. Röäägiks millestki muust juba :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Peeter82
CCV Guru


Liitunud: 13 Mai 2006
Postitusi: 255

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei pane kunagi ühelegi autole xenoneid aga hakkan sõitma täistuledega koguaeg nagu paljud pe..d praegu sõidavad - hea kui peale 3 vilgutamist siis ära vahetavad kui juba kohakuti oleme... - ja see on muidugi kordades parem lahendus xenonite kasutamisele - kaob ära ka tüütu kangi klõpsimine ja muu jama ja öelge siis, et pimestab ja puha - mis see siis parem lahendus on ja vähem närvi ajav ??? Helistan politseisse ja ütlen, et näe vastutuleva auto juht on pe..e ei vahetand tulesid ära ja ma nüüd pimestatud ja ei näind ja ajasin koera alla, et pange ta vangi selle pimestamise pärast??? Krt te inimesed olete ikka oma pseudo probleemid kahe päevaga niiiiiiii üle vindi keeranud, et jube kohe mõelda Igasugu targutajad klaasidest ja muust eks hakake siis endast pihta ja vahetage iga paari kuu tagant tuleklaasid ja reflektorid välja ning vahetage ka esiklaase aastas korra jne ja vaadake kui kõvad jutulinnud te siis edasi olete kui arved kokku lööte, endal pole pooltel niigi pena rahagi Mingit ulmet oskab iga ants suust välja ajada kui tahta... Ei peagi kedagi isiklikult silmas kuna enamikku siit ei tunnegi aga no veidi võiks ikka mõelda ka mitte niisama lampi lahmida...

Edit - ei saanud veel ütlemata jätta seda selle xenonite ära keelamise kohta, et keelame siis autodel tehasest täistuled üldse peale panna kuna nende oskamatu kasutamine võib tekitada liiklusohtliku olukorra - rääkimatta veel tehasest tulnud Bi-Xenon tuledega autodest...

Edit 2 - Kasutaja Cabernet1... Kelle vastu sul üldse see kana kitkuda on, kui hakkad juba järgnevas postis inimeste psühhoanalüüse tegema ja kasutajate autode hinda arvutama... Kõvade meeste näite jätkuks ja Soome võrdluseks - kes on siis niiöelda "kõvem mees" kas see kes 100K auto sulas välja ostab või see kes seda 6 aastat liisingus peab ja sinna 40 K intressidena juurde paneb ja hädaldab, et ei saa miskit lubada kuna liising kaelas?? Ei saa kohati mõttekäikudest ikkagi selgelt aru
_________________
Müüa palju erinevaid juppe 88-92 Civic / CRX / Concerto / Shuttle - Küsi julgelt...


Viimati muutis seda Peeter82 (Kolm. Jan. 21, 2009 2:44 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Kui lugeda tänast "Sakalat" on seal teemaks, et tahetakse kioskitest ära keelata "Troinoi" tüüpi odekolonnid. Just nüüd, mil isegi tootjad on inimestele vastu tunud ning pudeli kael laiemaks tehtud, et lonksu parem võtta oleks.
Kindlasti on teatud kontingent, kes selle vastu on ja kelle jaoks muutub harjumuspärane kesvamärjuke ihaldusväärsemaks.

Kui kioskitest keelati õlu ja muu alkohol, oli kah kisa, kuid lõpptulemus on parem, kui varem.

Kindlasti on tuunimine huvitav ettevõtmine ning auto muutmine isikupärasemaks saanud trendiks noorte hulgas. Samas kui päris 100 % ausalt öelda, on madalad pamberid kah ohtlikud, sest talvisel ajal nad lagunevad meie lahtilükkamata teedel ning tükid lendavad autode kraapivate rataste alt tont teab kuhu ja suht kiiresti.
Kuid antudjuhul on tegemist riigipoolse saamatusega, et teed ei ole muuks, kui maasturite jaoks, sest linnaisadel suurt muud istumise all ei ole kah. Seega miks keelata detaile, mis muudavad ka masinaid aerodünaamilisemaks ning seeläbi vähem kütust põletavaks? Polegi põhjust, kuna laias vaates on tegemist isegi kasuliku ettevõtmisega. Kui mitte auto omaniku jaoks, siis looduse jaoks terviklikult. Siinkohal ma ei räägi saastet, mis tekib nende lisavigurite tootmise käigus.

Konkreetne teema aga on koputus südametunnistusele ning seda just nii liiklushuligaanidele, kes tahtlikult seadust rikuvad ning nendega kaasamõtlejatele, et nad ei võtaks vastu otsust samamoodi rikkuma hakata.

Ma saan aru, et EV inimesed on ahvivaimustuses võimalusest kõike teha eriti, kui 50 aastat põnevat aega maailmas, meil siin ei olnud võimalik midagi. Ma saan aru, et paljud teostavad oma rumalustega ka nende isade unistusi.

Kahjuks on ajad muutunud nii palju, et kui ennem oli uus ja uhke jalgratas see, millega platsil seisti ning uudistajatele ülevalt alla vaadati. Mille abil tunti ennast teistest parematena, siis nüüd on selleks autod.
Mäletate neid jõmme, kes dresside ja nahktagidega seisid - suured telliskivid "mobiiltelefoni" nime all kõrva ääres. Autoks roostes Ascona.
Nüüd naeruväärne, kuid siis olid nemad tegijad...
Hetkel on kõik tegijad, sest 200 eegu eest võib vana 4-rattalise osta omale igaüks. See on ka viinud nii mõnegi margi maine väga madalale. Mitte alati oskamatud juhid vaid auto liiga hea vastupidavus. Vanus on viinud hinna alla ning selle on saanud lubada ka endale nn wannabed, kes omal ajal unistasid, et saaks kah olla teatud margi ligiduses ja naistega rääkida... juua viskit või vaniljeviina õunamahlaga... ropendada ja tunda ennast ihaldatuna.

Kui nüüd aeg edasi on igaühel lihtne saada omale auto, mille välimus on kena ja klassikaline, siis just needsamad wannabed ja tegijad ei ole tegijad enam mitte tänu autole, sest selline on ju teisel kah...
Siis ongi vaja hakata eristuma. Selleks raisatakse meeletuid summasid ja saadakse masinad, mis on ülepakutud ja mõttetud, kuid kahjuks on teatud kontingent tütarlapsi, kellel siiani selline parsa ning ahvist inimeseks arenemise vahel arenguteel pidama jäänud loll ikkagi jalgevahe õhetama võtab...

Tõesti võtke eeskuju soomlastest - sõidetakse vanade autodega, mille olukord on stock või siis ehitatakse tuunitakse masinaid ilusaks, mitte moosiriiuliks. Kes sõidab stociga, hoiab just masina pealt piisavalt raha kokku, et omale ja oma perele maja ehitada või osta ja siis koduks remontida. Perekeskne ühiskond. Nemad ei pea vajalikuks liikuda linnavahel kiirusega 80 km/h, tuled pimestamas (alateadlikult ehk radarimehi?) kaasliiklejaid, et siis lõpuks oma päev lõpetada kas üürikorteris (kõvemad mehed) või oma ema-isa elamises ühes väikeses toas oma igavat ja mõttetut elu neades ja enesetapu mõtteid mõlgutades...
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole võimalik,et tavaliste lähituledega autol oled sa võimeline vaatama numbri ära ja xenon tuledega autol ei ole võimalik seda teha. Ulme juttu ajad sa xenonite kohta ikka. Naljakas natuke. Nagu mingi täielik ultra ulme xx ultimate stronglaservihule peaksid silma vaatama või midagi....

mõlematel juhtudel peaksid superman olema.

soomlased ei jõua lihtsalt osta autosid, neid vanasi ronte hoitakse tõesti korras ja müüakse neid seal 100-300 euriga pidevalt ka maha. Teisest küljest saad saa soomes arvele ja üv läbitud ka turvapuuriga nosiga turboga monstrumi mida eestis kuidagi ei saa. Mõne eeskuju võiks sealt küll võtta. Sa ei saa võrrelda eestis ja soomet. Liiga erinevad ühiskonnad ja ajalood, samahästi võiks iraaklastele öelda,et krt, võtke eestkuju eestlastest. Ega nad ju ei võta. Viskame hapet naistele näkku ja pull elu edasi ja kõik ümberringi arvavad sama umbes. See on triljon korda haigem elu,kui see mis meil siin eestis on :)

Sa üldistad ja väänad asju liiga palju ja keerad asju üle vindi seal kus tegelt pole põhjust seda üle keerata.... 200 eekuga olen nõus ostma nii 10-20 autot kohe btw.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Cabernet1, nüüd juba maa kutsub sind mõistusele!
Miks sa arvad, et need kes üürikates elavad või vanemate juures on mõtetud autotjuunijad?? Kas tõesti ei mahu sinu maailma pilti selline teema, et eesti palgad on niiiii väiksed, et ei saa lubada endale päris enda kodu? Ja just selle pärast vb need üürikate kollid tjuunivadki enda autosid, et mitte istuda suures masenduses kodus!
Või tõesti meeldiks sulle, et tjuunimise asemel oleks siin teemaks kui palju viina mina suudan näost sisse ajada või narkot.
Minu arust on sul vägagi kibestunud vanamehe suhtumine, et kõik on paha jne. Iga sita juures leiab alati midagi head, seda head soovitan mina sinul ka otsima hakata!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Peeter82
CCV Guru


Liitunud: 13 Mai 2006
Postitusi: 255

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

cabernet1 kirjutas:

et siis lõpuks oma päev lõpetada kas üürikorteris (kõvemad mehed) või oma ema-isa elamises ühes väikeses toas oma igavat ja mõttetut elu neades ja enesetapu mõtteid mõlgutades...


Pigem mõtlevad sedasi need kes elavad oma "panga" kodus, sõidavad oma "panga" autoga ja värisevad iga jumala päev, et kuidas küll oma pere ära toita ja maksud-liisingud maksta... Muideks paljud kes niiöelda ema-isa tiiva all elavad ehitavad selle kõrvalt või koguvad sellel ajal omale OMA kodu mitte "panga" kodu ja samas elavad ka elu täiega mitte ei kopita niisama ja ei mõtle pidevalt, et mis oleks kui...

Krt täitsa hasarti tekitav teema - nagu järje film kohe

Ei aga üldiselt ma arvan, et ma ei viitsi enam selle teema peale midagi lisada - olgu need edasised väited siin nii ulme juba kui tahes - aga oli tore arutelu...
_________________
Müüa palju erinevaid juppe 88-92 Civic / CRX / Concerto / Shuttle - Küsi julgelt...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei plaaninud üldistada et kõik.
Lihtsalt tean paljusid, kes teevad niimoodi nagu teevad. Tõesti meie seadusandlus EI LUBA PANGAL võtta inimeselt rohkem, kui 1/3 tema netosissetulekust ära, et oma kodu osta, küll aga LUBAB KORTERIOMANIKUL võtta ära või viimanegi sent üüri maksmiseks ehk siis surnud lamba kinnitagumiseks.
Meie riiklik arusaam on siiani, et inimesel peab olema elamiseks liiga vähe, kuid suremiseks liiga palju.

Minu mõte oli tegelikult see, et on kahjuks liiga palju neid, kelle võimalused elus oleks suuremad. On teada, et mõnel veab terve elu, kuid teisel ei vea juba sündideski. Pidasin silmas neid, kes on sündinud hõbelusikas suus, kuid sellest hoolimata raiskavad oma elu minu mõttes. Samas nende jaoks on see võibolla just õige elustiil.
Tõesti kui mina suren, võin ma kahetseda, et olen ehitanud maja ning sinna terve elu sisse matnud, et anda see edasi lastele, kuid... mida kuradit olen ma sellest ise saanud, mida elus teinud???
Mõni teine inimene hingab surivoodil ja õhkab, et on käinud, on näinud ja elanud väga huvitavat elu. Oma lapsed on saatnud samade suhtumistega eluteele, et ela kiirelt ja sure noorelt - peaasi, et ela. Sina oled kõige tähtsam ja peale sind tulgu või veeuputus.
Ma ei ütle, et kumbki neist elustiilidest oleks vale, kuid ütlen, et üks neist stiilidest viib edasi elu ja arendab riiki, kuid teine neist stiilidest VÕIB takistada teiste kulgemist.

Liikluses teisele isikule kannatuste põhjustamine võib lisaks temale põhjustada kannatusi paljudele tema ümber.

Ei saa suhtuda nii, et rumalusest teadlikult tekitatud õnnetuses mõne isiku mõlemad vanemad tappes tegin isikule teene. Ta on vaid 14 kuid juba sai oma päranduse kätte... muidu oleks ehk pidand aastakümneid ootama....

Kiiruse ületamine, tehniliselt mittekorras auto, ilma vaatamata teele jooksvad jalakäijad (ka sebradel) ning peatumisteekonda mittearvestavalt värve vahetavad valgusfoorid ja hooldamata teed on ohtlikud.
Kõike ei saa meie ise muuta, sest oleme võibolla liiga võimetud, võibolla liiga hoolimatud ümberkondse kohalt, kuid seda, mida me saame muuta, peaksime ka tegema.

(PS Maik - olen sinust mõni kuu vanem)
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
illukas
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Juun. 2006
Postitusi: 181

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

see vahepeal ulmeteemaks läinud..
Cabarnet ära sa palun eestit ja soomet võrdle, sest neid ei saa omavahel võrrelda nii palga kui ka inimeste mõtlemise küsimuses
Soomlane ostab endale alles siis uue aeto kui vana hakkab väga ära lagunema mitte sellepärast, et naabril on uuem ja uhkem või et uuem mudel on väljas- just nagu eestlastel kombeks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cabernet1
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Aug. 2008
Postitusi: 199
Asukoht: Kelmiküla - Kivistiku tare.

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

illukas kirjutas:
see vahepeal ulmeteemaks läinud..
Cabarnet ära sa palun eestit ja soomet võrdle, sest neid ei saa omavahel võrrelda nii palga kui ka inimeste mõtlemise küsimuses
Soomlane ostab endale alles siis uue aeto kui vana hakkab väga ära lagunema mitte sellepärast, et naabril on uuem ja uhkem või et uuem mudel on väljas- just nagu eestlastel kombeks
Ehk siis puudub vajadus ennast paremana näidata, kui ta on?

Eks ma siis ei võrdle vaid soovitan võtta põhjanaabritest selles osas eeskuju nagu ka liikluskultuurist.
_________________
http://www.mazdaklubi.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

cabernet1 kirjutas:
illukas kirjutas:
see vahepeal ulmeteemaks läinud..
Cabarnet ära sa palun eestit ja soomet võrdle, sest neid ei saa omavahel võrrelda nii palga kui ka inimeste mõtlemise küsimuses
Soomlane ostab endale alles siis uue aeto kui vana hakkab väga ära lagunema mitte sellepärast, et naabril on uuem ja uhkem või et uuem mudel on väljas- just nagu eestlastel kombeks
Ehk siis puudub vajadus ennast paremana näidata, kui ta on?

Eks ma siis ei võrdle vaid soovitan võtta põhjanaabritest selles osas eeskuju nagu ka liikluskultuurist.


eksid sügavalt kui arvad et seal o n asi "perfect". parem ta on võrreldes eestiga, midagi erilist siiski mitte
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
illukas
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Juun. 2006
Postitusi: 181

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

räägime ikka täiskasvanud inimestest Soomes (ainult helsingi ei ole soome), mitte poisikestest.
Ega seal Soomes ka kõik perfektne ei ole kuid sellise mõtte peale tuleksid seal vähesed, et panna udukatesse ja pooltuledesse korraga xenonid, hea, et veel täistuledesse ei pannud...

samas Maik ise ütlesid, et nähtavus oli piisavalt hea ja naiste pärast ei pannud mille kuradi pärast sa siis sellist asja tegid?

Tegelikult on see mõtetu jahumine, loodame et Maik käib ülevaatuspunktis ära ja kontrollib üle, et MÕLEMAD tuled ikka korralikult regullitud (udukad näitavad kuidagi liiga hästi) on ning kui kedagi pimestab siis pange täistuledega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah .. see täistuledega panemine ka hea pole. kui satub vastu mingi vend kellel on mingi 5 hella rally 3000 ees, siis on vist pauk kindel ka :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
paala
Aktiivne külaline


Liitunud: 10 Mai 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Hanko

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 6:28 pm    Teema: Vasta viitega

Eestist ja Soomet ei saa võrrelda sissetulekute ja riigi rahakotti järgi. Kuid võrrelda võiks mõtlemist ja liikluskultuuri. Sest selleks ju ei lähe RAHA tarvis vaid viisakust ja solitaarsust, eriti LIIKLUSES.
Naabrist parem suhtumine on inimese enda viga ja lolljus.

Soomes on autod keskelt läbi 20% kallimad kui eesti, maksu poliitika tagajärjel. Sellepärast ostab tavaline inimene avensise või A4 , mitte mõttetult suure auto, millega võrreldes on avensis või A4 väikeauto:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 21, 2009 6:45 pm    Teema: Vasta viitega

autod on ikka pigem ligi 50% kallimad ,uuematest jutt siis.
ja udukad ma juba regullisin ära + tulede regulli seade on ka veel olemas + aastaid juba ringi nii sõitnud. ärge pablage. Võite ju tänaval vahtida neid tuledest igapäev lolliks ennast, väga paljudel on . Ei häiri kuidagi rohkem, kui tavatuli kui otse tulede poole vahtida. Päris kindlasti ei käi ma üv punktis ära, ärge pange segast. See on sama hea lootus,kui et hakkan kristlaseks.

illukas, su küsimusele on juba vastatud ülevalpool miks ma panin. Päris kindlasti olen ma neid veel pannud tuttavate autodele + kindlasti panen ka edaspidi, olemas ja käes juba kitid. Kes tahab saab minu käest veel. Ei ole probleemi seal kus seda olemas pole. Minujaoks te kujutate neid asju ette ja muud midagi. A täistuledega võib ikka näidata kui kedagi teise auto tuled pimestavad, ma isegi ju näitan kui vaja.

ja ärge tehke siin mingit viha või sõda minu vastu, selliseid inimesi on linn täis ja teie tuttavad samasugused kindlasti osad, ehk aitab sellest minu nimetamisest äkki. Ja kui siiani ole nad teid häirinud ,seda vähem peaks mingi foorumi värk häirima.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: te ei saa postitusi lisada ega muuta.    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024