open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Liikumisteooria õppepäev ?

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 24, 2009 8:37 pm    Teema: Liikumisteooria õppepäev ? Vasta viitega

alopex kirjutas:
Lohutuseks võid vaadata, et enamus juhihakatisi on nagu lehmad libedal jääl , kiirus 50km/h , haardetegur kuskil 0,25

http://toru.ee/view/98d309e2fcf1



Lugupeetud kasutaja alopex. Olen korduvalt pannud tähele, et mainite saamatuid ning oskamatuid liikluses. Kuna Teil peaks olema vastav kvalifikatsioon teistele asjade selgitamiseks siis pakuks välja, et teeks CCV ja Alopexi õppepäeva ? Loengu vormis + videod jms. Kus tuletaks meelde mida ja kuidas. Kuulaks isegi meeleldi :)

Kui olete huvitatud siis võtke ühendust privaatsõnumi või meili kaudu vms. Muidugi võite seda teha ka üldkoosolekul veebruaris.


Aga muidu audit vaadates ei tundugi asi kõige lootusetum.. Jõudu ja jaksu parandamisel ! Usun, et auto on seda väärt ! :)


Viimati muutis seda markku (Püh. Jan. 25, 2009 2:10 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 24, 2009 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Neid õppepäevasid tehakse (tuleb teha) libedarajal.

Ehk = Viljandis võimatu taaskord.
Muidu ma olen alopexiga nõus,eks sa markku isegi oleks, arvesta,et noored juhid on siiski ala 18 ... ei saa ju öelda,et nad sõidavad samahästi kui sina preagu vms. ABS puudumisel autol peaks juht sellega hästi kursis olema ja tõesti juhtimisvõtteid tundma... abs olemasolul piisab jala pidurile panekust üldjuhul...
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 24, 2009 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Neid õppepäevasid tehakse (tuleb teha) libedarajal.

Ehk = Viljandis võimatu taaskord.
Muidu ma olen alopexiga nõus,eks sa markku isegi oleks, arvesta,et noored juhid on siiski ala 18 ... ei saa ju öelda,et nad sõidavad samahästi kui sina preagu vms. ABS puudumisel autol peaks juht sellega hästi kursis olema ja tõesti juhtimisvõtteid tundma... abs olemasolul piisab jala pidurile panekust üldjuhul...


Tõstsin teema siia ümber muidu läheb jälle vales kohas pikaks vestluseks.

Ma olen nõus et ei saa teha viljandis rajal seda asja, kuid samas on kindlasti veel igasugu huvitavaid videosid ja teemasid mida paljud meist pole näinud kuna autokoolist on nii mõnigi aasta möödas.

Näiteks kui mina koolis käisin siis polnud seda ökonoomset sõitmist vms ja kindlasti on veel asju mida polnud.

Plus osad asjad mis tuleks anyway kasuks lihtsalt meeldetuletusena... :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 24, 2009 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

markku kirjutas:
Lugupeetud kasutaja alopex. Olen korduvalt pannud tähele, et mainite saamatuid ning oskamatuid liikluses. Kuna Teil peaks olema vastav kvalifikatsioon teistele asjade selgitamiseks siis pakuks välja, et teeks CCV ja Alopexi õppepäeva ? Loengu vormis + videod jms. Kus tuletaks meelde mida ja kuidas. Kuulaks isegi meeleldi :)


Miks mitte, tavaliselt sobib reede õhtu ja võiks vabalt ja 1-2 tundi diskuteerida , (ei ole monoloog) miks siis ikkagi kraavi sõidetakse. Praktilist poolt kahjuks jah siin ametlikult teha ei saa ,aga kuna kõik on ju kõvad sõidumehed-naised , siis eks igaüks proovib oma teadmisi rakendada a la "Saarepeedil" . Käige kuupäev välja (13 ja 27 veebruar ei sobi ) võiks mingi regamine ka olla ja teeme ära !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Evil 9
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2008
Postitusi: 465
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 24, 2009 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

markku, meie sinuga ja arvan, et ka näiteks maik, ei saagi unistada ökonoomsest sõidust... kui siis ainult Renooga tööd tehes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
andu*
Aktiivne külaline


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 79
Asukoht: näpud õlis

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 24, 2009 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
ABS puudumisel autol peaks juht sellega hästi kursis olema ja tõesti juhtimisvõtteid tundma... abs olemasolul piisab jala pidurile panekust üldjuhul...


Mnjaa, ma alles pool aastat tagasi sain alopexist nö. välja (hea koht on).
Õppisin siis hoolega, et ABS päästab,säästab elusid ja pidurdab paremini, kui miski muu, uskusin sellesse kuni ma mõni aasta enne autorooli istusin. Et kui ABS tööle hakkab, lastakse klotsid lihtsalt lahti ja pidurdamist ei toimu, kas siis ei oleks mõtekam apsu kaitse minema visata ja pidurdada plokkis ratastega? Vähemalt mingi maa peale saab pidama... Või siis, et kuidas ma oma apsu mõistlikult tööle saan?
_________________
Fuck the fuel ecconomy!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 24, 2009 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

Iga vähegi teadlik autoinimene teab mis ja kumb neist eri olukorras parem on . Näiteks lörtsis on abs täiesti hullumaja, plokkis ratastega saab palju kiiremini pidama . Aga ÜLDJUHUL ala kruusateel, lumisel teel saab absiga juhtida veel autot, seal kus tavaauto otse läheks plokiga...

mind ehmatas abs alles eelmine nädal,kui ma väga järstust nõlvast autoga tagurpidi alla tulema hakkasin - poleks abs oleks autol 4 ratast pidurdamas, antud olukorras andis andsid kõik rattad koguaeg järgi ja sisuliselt autot seisma poleks saanudki mäe keskel... õnneks sai auto alla ära toodud ühes tükis.

Tööle sa teda paremini ei saa ,kui su tehaseautol pandud on... ehk siis...
nö. kõvad mehed (ralli,rinka) lasevad abs-ita ja tavainimesed abs-iga.

ökosõitu minuarust nii lihtne teha, et jah.. ma arvan,et ma ökotan päris hästi vajadusel. Üldjuhul ei viitsi, liiga närvilise loomuga kohati :p
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
andu*
Aktiivne külaline


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 79
Asukoht: näpud õlis

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 25, 2009 12:24 am    Teema: Vasta viitega

no mul nõlvadega selline lugu, et sõidan nõlvale (jääs), tõmban käsipiduri peale, abs hakkab tööle ja sõidan vaba hooga mäest tagurpidi alla tagasi, mõnikord käib suht närvidele.

Ma siis tunnen ennast ka kõvana ja ootan lülitit, kust apsu välja saaks lülitada :D

Loengupäev oleks iseenesest tore. Näeks jälle neid videosid ja... mhmh
_________________
Fuck the fuel ecconomy!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 25, 2009 10:03 am    Teema: Vasta viitega

Kõigepealt tuleks muuta ära teema pealkiri !
Liikluse loengupäev on vale sõna.
Õigem oleks Liikumisteooria õppepäev.Samas nagu näha erilist vaimustust kuhugi minna ei ole, võimalik oleks ka seda asja ju siinsamas foorumis lahata?
Mida arvate??


Maik kirjutas:
Iga vähegi teadlik autoinimene teab mis ja kumb neist eri olukorras parem on . Näiteks lörtsis on abs täiesti hullumaja, plokkis ratastega saab palju kiiremini pidama . Aga ÜLDJUHUL ala kruusateel, lumisel teel saab absiga juhtida veel autot, seal kus tavaauto otse läheks plokiga...


Suht tark jutt

Maik kirjutas:
Üldjuhul ei viitsi, liiga närvilise loomuga kohati :p


Ei saa aru ? Kes või misv
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
illukas
Satub siia tihti


Liitunud: 1 Juun. 2006
Postitusi: 181

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 25, 2009 2:52 pm    Teema: Vasta viitega

teoreetiliselt oleks võimalik jääraja peal ju nn libedakoolitust teha, kasvõi saarepeedil, lepib onu politseiga kokku ja ma arvan, et kui korraldatud üritus on siis nad vast segama ei tule... See mõte lihtsalt, reaalses elus on libedakoolitust vaja
iseasi kui heas korras jäärada selleks ajaks on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 25, 2009 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
Iga vähegi teadlik autoinimene teab mis ja kumb neist eri olukorras parem on . Näiteks lörtsis on abs täiesti hullumaja, plokkis ratastega saab palju kiiremini pidama . Aga ÜLDJUHUL ala kruusateel, lumisel teel saab absiga juhtida veel autot, seal kus tavaauto otse läheks plokiga...


Suht tark jutt

(eks sa võid seda paremini/teistmoodi lahti seletada,aga sisuliselt ma ju väga mööda ei seletanud)

Maik kirjutas:
Üldjuhul ei viitsi, liiga närvilise loomuga kohati :p


Ei saa aru ? Kes või misv [/quote]

(ise ,ikka ise...)
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024