open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Offtopic
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 270, 271, 272  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 2:29 pm    Teema: Vasta viitega

Irw. Naudin viimaseid sõite ja just sekund tagasi centrumi juures jäin miilitsa taha. Sõitsin siis järel ja männimäe ringi juures, bussipeatuses jäi poliis pidama. Sõitsin mööda, tema järgi. Endise korneri poe bussipeatuses siis valguse mäng tööle. Ei ole ka ime arvestades milline auto hetkel välja näeb.

Pandi puhuma ja kontrolliti dokumente. Ma loll võtsin turvavöö pealt ära enne kui akna juurde tuli, et dokumente otsida. Jumal teab kuhu need vahepeal salongis reisivad.

Hakkaski siis peetimine pihta. Sain moraali, et ei näidanud suunda ringilt maha sõites. Kusjuures tean täiesti kindlalt, et näitasin:) Mingi naismiilits oli, selline tõsiselt hästi ilus ka veel teine. Läks uurima kas suunad ikka töötavad. Küsis, et kas ringilt maha sõites peab midagi tegema ka või ei pea Nagu mingi kuradi autokool juba "Ma saan aru, et teil esmased või need kahe aasta load on. Aga kindlasti peab näitama". Mingi mees oli ka kaasas tegi suulise hoiatuse, et järgmine kord saad traffi. Ei no tõesti. Oleks siis vahtralehtede puudumise kohta midagi öeldud aga ei. Ütlesin ise hoopis, et mul ei ole peal aga sahtlis on. Kästi peale panna. Moraali loeti nii, et ei saanud võimalust öelda, et mul on tulekustuti koht aga kustutajat seal sees küll ei ole. Limonaadi pudel oli seal, tavaliselt on kustuti.

Kogu lugu aga pani imestama, et mis värk on. Miks osad politseinikud sellised koolipapad, köstrihärrad tahavad olla? Mul tekkis tugevalt selline tunne, nagu nad tahtaksid, et ma kõvasti vabandama kukun, et äkki ei tehta trahvi kui piisavalt lobisen, äkki ei tehta. Siiski on mõnel inimesel vaja ka vorst leivale välja teenida. Kui midagi ei meeldi siis tehku oma trahv ära, esitagu põhjendus ja asi vask, minekit.

Kõige huvitavam on, et kui näitad suunda ja nad ei näe, siis ju sina ei saa mitte kuidagi seda tõestada ka veel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke oleks saanud veel nalja teha. Sa oleks võinud öelda -> ou sexy time, kui see kena nais politseinik akna juurde ilmus. Siis oleks raudselt trahvi saanud. Ahistamine, kinni oleks ka läinud jne. Ull jama oleks tulnud. Raudselt kohe
Tagasi üles
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Asi naljast kaugel, aga muigama ajas küll Sexy asja värki ei oleks küll öelda tahtnud:D Mul oli tähtis kiirelt minema saada, trahviga või ilma, inimene ju ootas mind.

BTW kas keegi teab neid mehi - ühel selline kollane rallika moodi golf ja teisel roheline tänavatuuninguga? Tahaks teada mis heli seal rohelisel sees oli. Ma ei ole enne kuulnud, et kõigepealt kuuled vääääääga madalat matsu, tulevad muud soundid ja lõpuks ilmub auto ka välja, samas järjekorras tagurpidi kaob silmapiirilt. Väga muljetavaldav oli. Ei mingit üleliigset lärmi, vaid tõsiselt madal sound. Vahe oli mingi kõvasti üle 30 meetri ja lampi hakkasid kõik plekist, kinnitamatta asjad plärisema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

selle rohelise golfi soundi alla on maetud üle 100k, nii et selle eest ta võiks juba mahedat matsu teha tõesti :P
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ccve
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 452

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

kristjan kirjutas:
selle rohelise golfi soundi alla on maetud üle 100k, nii et selle eest ta võiks juba mahedat matsu teha tõesti :P
See 100 k on nüüdseks minevik. Peaks vist 2x niipalju olema seal kindlasti või isegi 3x Selle kuldse golfi omaniku tean kuid rohelise g3 omanikuga nii Sina peal ei ole.

Viimati muutis seda ccve (Reede. Juul. 27, 2007 12:19 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kuldne golf on tõnise oma, roheline golf on otti oma. Tõnis on oma käba.
Tagasi üles
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole vaja msni:) Sellest piisab kui tean palju pappi läinud on musa alla. Lihtsalt oli väga muljet avaldav Kuldne golf? see millel mingi pilt ka taga ja üpriski madal? Täna ei olnud teine auto mitte kuldne vaid hoopis kollane. Ma ei oska mudelit öelda, kuna rohelise tümm võttis kogu tähelepanu omale Ise ma mingi power süsteemi fanatt ei ole, aga see oli küll lahe
BTW linn on eramiilitsaid täis, ka subaru vennad. Olge ettevaatlikud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

ccve kirjutas:
kristjan kirjutas:
selle rohelise golfi soundi alla on maetud üle 100k, nii et selle eest ta võiks juba mahedat matsu teha tõesti :P
See 100 k on nüüdseks minevik. Peaks vist 2x niipalju olema seal kindlasti või isegi 3x Selle kuldse golfi omaniku tean kuid rohelise g3 omanikuga nii Sina peal ei ole. Kui vaja siis võin kuldse omaniku msn vms anda või siis uurida rohelise omaniku msni võimidagi. Kui vaja muidugi !


natukese ulmekad arvud ei ole???? seal on kax võimendit, mille letikas on 22k, ta sai ned ikka märksa odavamalt, sama makk mis cartman myyb... subbarid mis peaks olema u. 5k. tykk kax akut, v22rtusega sinna 7k kanti... jms nipet n2pet u 10k kanti nu ma saan mingi ymmarguselt letikate järgi 90k... siis tööraha on 110k..... võiiiii 210k no andke andeks..... aa ja selles autos on eesti kõige võimsam tymps oma klassis 150dB komadega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ccve
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 452

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Sake kirjutas:
ccve kirjutas:
kristjan kirjutas:
selle rohelise golfi soundi alla on maetud üle 100k, nii et selle eest ta võiks juba mahedat matsu teha tõesti :P
See 100 k on nüüdseks minevik. Peaks vist 2x niipalju olema seal kindlasti või isegi 3x Selle kuldse golfi omaniku tean kuid rohelise g3 omanikuga nii Sina peal ei ole. Kui vaja siis võin kuldse omaniku msn vms anda või siis uurida rohelise omaniku msni võimidagi. Kui vaja muidugi !


natukese ulmekad arvud ei ole???? seal on kax võimendit, mille letikas on 22k, ta sai ned ikka märksa odavamalt, sama makk mis cartman myyb... subbarid mis peaks olema u. 5k. tykk kax akut, v22rtusega sinna 7k kanti... jms nipet n2pet u 10k kanti nu ma saan mingi ymmarguselt letikate järgi 90k... siis tööraha on 110k..... võiiiii 210k no andke andeks..... aa ja selles autos on eesti kõige võimsam tymps oma klassis 150dB komadega
Ma mõtlesin selle all seda ,et kõik mis sinna muusika alla kulunud. Kõik ribadeks lastud kõllid ja uuendused jne. Viimasel võistlusel lasi ta ka ühe ribadeks.. Nüüd pidi tulema vist 3x räigem süsteem nagu ma kuulsin :) Ma pakun ,et see summa mis sinna muusika alla on taotud on miski 200 k .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Renka
Vana tuttav


Liitunud: 2 Aug. 2006
Postitusi: 333

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

ffs kui sisse siia login siis logib ära ja näitab, et ple sees ja kui teist korda login olen ilusti sees.Pinda käib see, kuna ei näe uusi poste, pean kuupäeva järgi laskam, nagu mis nuss on??? Olen mina ainuke sellise anomaaliaga või teistel ka ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Renka kirjutas:
ffs kui sisse siia login siis logib ära ja näitab, et ple sees ja kui teist korda login olen ilusti sees.Pinda käib see, kuna ei näe uusi poste, pean kuupäeva järgi laskam, nagu mis nuss on??? Olen mina ainuke sellise anomaaliaga või teistel ka ?



mis browseriit kasutad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Renka
Vana tuttav


Liitunud: 2 Aug. 2006
Postitusi: 333

PostitusPostitatud: Nelj. Juul. 26, 2007 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Sake kirjutas:
Renka kirjutas:
ffs kui sisse siia login siis logib ära ja näitab, et ple sees ja kui teist korda login olen ilusti sees.Pinda käib see, kuna ei näe uusi poste, pean kuupäeva järgi laskam, nagu mis nuss on??? Olen mina ainuke sellise anomaaliaga või teistel ka ?



mis browseriit kasutad?



IE enne seda kammi polnud, tänasest hakkas peale
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 12:05 am    Teema: Vasta viitega

Mul oli sama jama teises arvutis IE-ga.Firefoxiga probleem kadus.
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 1:35 am    Teema: Vasta viitega

Kristjanil on foorum ehitatud põhimõtteliselt firefoxi ja selliseid silmas pidades. IE talle üldse ei meeldi, sestab võivad ka IE-ga kindlasti mõned vead olla. Mulle meeldib ainult IE, ülejäänud on kuidagi nõme.

Ei tea kas õieti nüüd ütlesin ka. Eks Kristjan ise parandab.
Tagasi üles
Renka
Vana tuttav


Liitunud: 2 Aug. 2006
Postitusi: 333

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

igaljuhul nüüd jälle korras. Ei tea, kas kokkusattumus või mis, aga kui netiotsingusse ccv kirjutasin ja ühe teise lingi võtsin sisenemiseks on asi okkas, nii et elab üle
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

Vahe on selles kas oled viimati sisse loginud kui kasutasid "www.ccv.ee" või "ccv.ee" linki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nisu
Satub siia tihti


Liitunud: 27 Aug. 2006
Postitusi: 158
Asukoht: Suure-Jaani

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

put*i...kukkusin täna C1 kat. Arkis läbi.
_________________
Patsu Kah!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Jama lugu. Sõit või teooria?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reemet
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 261
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

keegi folgile ka läeb miski aeg. ma tahaks kuskile perse maha panna ja kultuuri enda seest läbi lasta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

Varsti 100lk offtopicut .Huvitav mida see ilm siin nüüd tegema hakkab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks ka päeva puhkust teha, folgile minna. Ok oleme ausad - murupeal õlle/gin´i libistada

EDIT: need 100 lehte näitab, et tegelikult ikka vajalik teema Päris hea võimalus, et saada teada kes mida endast kujutab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Kui offtopicut poleks siis poleks ka õiget foorumit Küsin äkki ei vaadata varuosade teemasse.Kas kellelgi ei ole Vaz 2102 diffrit 4.44ülekandega mulle müüa ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reemet
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 261
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

kultuur on see, mitte õlle libistamine
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
co1b1ra
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Juul. 2006
Postitusi: 249

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 5:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ok las olla kultuur. Pea asi, et mõnus juua ja ajud kõveramaks teeb kui ette nähtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjustate enda ajurakke Ega mulgi see aeg kaugel pole kui ma seaduse järgi võin ajurakke kahjustada .Nii 3+ aastat veel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Fabulous
Vana tuttav


Liitunud: 13 Juul. 2007
Postitusi: 401
Asukoht: Leiden, Holland ja ka Est

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

ei tea kuidas teil seal viljandis ilm on, aga meil siin tuleb mõnusasti vihma tallinnas..mul on eriti ebameeldiv see, kuna katuseluuk otsustas mul hea raksakaga oma töölepingu lõpetada. :(
nüüd vaja kähku saada uut audi v8 katuseluuki...

ega kellelgil viljandis pakkuda pole??? ehk kellegi tuttaval???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Viljandi ilm on pilvine..Ennem tuli mõni piisk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
nisu
Satub siia tihti


Liitunud: 27 Aug. 2006
Postitusi: 158
Asukoht: Suure-Jaani

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

co1b1ra kirjutas:
Jama lugu. Sõit või teooria?

sõit..see krdi miki väitis et tegin midagi valesti aga ise küll ei tea et oleks teinud..ja siis ütles: jaa jaa sa oskad sõita küll, järgmine kord saad kindlasti läbi .vms
kõige rohkem ajab vihale see, et B kat on käes aga sellel papil saab ka täna kuupäev läbi, et ühesõnaga 2 nädalat ei saa jälle sõita..võiks kuidagi pikendada seda saada siis oleks OK.
_________________
Patsu Kah!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
nisu
Satub siia tihti


Liitunud: 27 Aug. 2006
Postitusi: 158
Asukoht: Suure-Jaani

PostitusPostitatud: Reede. Juul. 27, 2007 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Reemet kirjutas:
kultuur on see, mitte õlle libistamine

see on ikka tõesti karm, et pärimusmuusika päevad on need päevad kus igast ilmakaarest tulevad indiaanlased ja junkied välja kandled ja kitarrid ühes käed ja kast saku tumedat teises käes.
_________________
Patsu Kah!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Renka
Vana tuttav


Liitunud: 2 Aug. 2006
Postitusi: 333

PostitusPostitatud: Laup. Juul. 28, 2007 2:16 am    Teema: Vasta viitega

..

Viimati muutis seda Renka (Esm. Dets. 09, 2013 6:58 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Laup. Juul. 28, 2007 2:43 am    Teema: Vasta viitega

krt 100 lehekülge offtopicut. Sellist nii head topicut pole mujal foorumites kohanud. Varsti peab hakkama kustutama, sest juttu tuleb järjest juurde
Tagasi üles
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Laup. Juul. 28, 2007 8:18 am    Teema: Vasta viitega

Kustutada ei tohi Siis läheb offtopicu lehti vähemaks.Võiks säilitada need vanad jutud mis siin on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Laup. Juul. 28, 2007 8:26 am    Teema: Vasta viitega

Fabulous kirjutas:
ei tea kuidas teil seal viljandis ilm on, aga meil siin tuleb mõnusasti vihma tallinnas..mul on eriti ebameeldiv see, kuna katuseluuk otsustas mul hea raksakaga oma töölepingu lõpetada. :(
nüüd vaja kähku saada uut audi v8 katuseluuki...

ega kellelgil viljandis pakkuda pole??? ehk kellegi tuttaval???


ega C4 oma vaevalt sulle istub jah?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup. Juul. 28, 2007 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Polnud täna muffigi teha ja käisin sõbraga niisama Haapsalus. Seal oli päev otsa ilus ilm, natuke pilvi oli ja tuult ka aga mudu oli okas. Teepeal vahepeal sadas aga mitte midagi hullu.
Ja Sake kihutas ka veel mööda teel Haapsalust Tallinna. Oli maru süvenenud sõitu, et kõrvale ei vaatandki
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Püh. Juul. 29, 2007 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
Polnud täna muffigi teha ja käisin sõbraga niisama Haapsalus. Seal oli päev otsa ilus ilm, natuke pilvi oli ja tuult ka aga mudu oli okas. Teepeal vahepeal sadas aga mitte midagi hullu.
Ja Sake kihutas ka veel mööda teel Haapsalust Tallinna. Oli maru süvenenud sõitu, et kõrvale ei vaatandki


ma just mõtlesin, et kas see oled sina wõi mitte hea ikka klubikaaslasi näha noh ei näinud, tean vähemalt, et see sina olid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ccve
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 452

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

Vaja mingit programmi millega kaamerast ( lindi peal ) video arvuti salvestada. Video suurus pole eriti tähtis kuid kvaliteet võiks rahuldav olla :)

edit: Tehtud !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Juul. 31, 2007 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

ccve kirjutas:
Vaja mingit programmi millega kaamerast ( lindi peal ) video arvuti salvestada. Video suurus pole eriti tähtis kuid kvaliteet võiks rahuldav olla :)

edit: Tehtud !


Ãœks variant on "Pinnacle Studio Plus". See mul plaadi peal ka olemas.
Teine on mingi Adobe proge. Täpselt ise ei mäleta aga sõber kasutab.
Aga need porgrammid nõuavad omajagu resurssi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Torch
Aktiivne külaline


Liitunud: 16 Mai 2006
Postitusi: 48
Asukoht: Peetrimõisa/Uueveski.

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Oskab keegi aidata?
Pioneer DEH-5900MP-l olid makijuhtmed pandud nii et ise peab kinni käima makki panema , aga ühendasin nii et peaks süütest minema (punane punasega ja kollane kollasega) aga nüüd ei võta pilti ette, igasugune abi on teretulnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

Anna jalaga ,ei tegelt mine poodi kust ostsid vms ja küsi sealt ma arvan?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kontolli üle oma juhtmed. Kas punane saab pidevat plussi ja kollasesse jõuab ikka vool, kui süüde sees on? Kas vanaviisi tagasi ühendades võtab pildi ette? Maki kaitset oled kontrollinud ikka?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Müüa keskküttega korter paneelmajas, läbi maja planeering, suur tuba läbikäidav, WC ja vannituba eraldi ruumides, soojaveeboiler, veemõõtja, PVC aknad, suures toas puitparkett. Ühistu. Trepikojal metallist turvauks. Lähedal Paala järv (300 m).
Hind: 850 000 kr tingi
Asukoht: Valuoja pst.
Omandivorm: korteriomand
Ãœldpind: 72 m²
Tubade arv: 4
Korrus: 3/3
Seisukord: Hea

Tegelt mina ei müü aga vanemad müüvad
Olen abivalmis ja aitan oma vanemaid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Torch
Aktiivne külaline


Liitunud: 16 Mai 2006
Postitusi: 48
Asukoht: Peetrimõisa/Uueveski.

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Hõljuk kirjutas:
Kontolli üle oma juhtmed. Kas punane saab pidevat plussi ja kollasesse jõuab ikka vool, kui süüde sees on? Kas vanaviisi tagasi ühendades võtab pildi ette? Maki kaitset oled kontrollinud ikka?

Kollane saab nüüd voolu kui süüde sees , pilt ees , raadiomälu pole ja heli ka ei tule
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tundmatu99
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Torch kirjutas:
Hõljuk kirjutas:
Kontolli üle oma juhtmed. Kas punane saab pidevat plussi ja kollasesse jõuab ikka vool, kui süüde sees on? Kas vanaviisi tagasi ühendades võtab pildi ette? Maki kaitset oled kontrollinud ikka?

Kollane saab nüüd voolu kui süüde sees , pilt ees , raadiomälu pole ja heli ka ei tule


äkki sul makk tahab pidevat voolu, et mälu hoida??
mul oli ka kunagi nii mingi makiga, et kui läbi süüte vool tuli, siis mälus ei olnud midagi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Torch
Aktiivne külaline


Liitunud: 16 Mai 2006
Postitusi: 48
Asukoht: Peetrimõisa/Uueveski.

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Selle pideva vooluga variandi miinuseks oli see et makk mängima ööseks jäetud (unustatud) ja hommikul aku tühi Aga nüüd torgin juhtmed üle äkki hakkab häält tegema lõpuks .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Fabulous
Vana tuttav


Liitunud: 13 Juul. 2007
Postitusi: 401
Asukoht: Leiden, Holland ja ka Est

PostitusPostitatud: Kolm. Aug. 01, 2007 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

nyyd oleks vaja kuskilt saada 180K vaba raha et autot t2iesti korda saada... kust saaks
2kki panka kylastama tagantpoolt
_________________
fb: Harri.Vaher.Photography .Teen vastavalt kokkuleppele pilte Viljandis, või mujal eestis. 53857073
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 10:02 am    Teema: Vasta viitega

Fabulous kirjutas:
nyyd oleks vaja kuskilt saada 180K vaba raha et autot t2iesti korda saada... kust saaks
2kki panka kylastama tagantpoolt


Nooreperelaen, mis muud
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.etv24.ee/index.php?0583534
Kuressaare linn plaanib lennuvälja endise ohutusala anda autode kiirendusvõistlust harrastavate noorte käsutusse.

Tark tegu, noored kihutajad saavad seal oma masina peeneks lasta kenasti, hiljem hea rahulik sõita.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Nelj. Aug. 02, 2007 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
http://www.etv24.ee/index.php?0583534
Kuressaare linn plaanib lennuvälja endise ohutusala anda autode kiirendusvõistlust harrastavate noorte käsutusse.

Tark tegu, noored kihutajad saavad seal oma masina peeneks lasta kenasti, hiljem hea rahulik sõita.


hea uudis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Reede. Aug. 03, 2007 9:25 am    Teema: Vasta viitega

Torch kirjutas:
Hõljuk kirjutas:
Kontolli üle oma juhtmed. Kas punane saab pidevat plussi ja kollasesse jõuab ikka vool, kui süüde sees on? Kas vanaviisi tagasi ühendades võtab pildi ette? Maki kaitset oled kontrollinud ikka?

Kollane saab nüüd voolu kui süüde sees , pilt ees , raadiomälu pole ja heli ka ei tule

pioneeril punasesse süütevool ja kollasesse pidev!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Reede. Aug. 03, 2007 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Pakkuda müüa maja kesklinnas, 1 tuba vajab renov.

või 3 toal. korter paalalinnas.

SOODSALT! KIIRE!!!!!!!5253946
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 270, 271, 272  Järgmine
Lehekülg 50, lehekülgi kokku 272

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024