open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Kaugtuled "haihtunud"..

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kõik autodest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 10, 2010 3:53 pm    Teema: Kaugtuled "haihtunud".. Vasta viitega

Autoks siis 99.a Mazda 626 GW..
Mingi hetk olid tuled alles ja üleöö kadusid. Olen üle vaadanud tulede pistikud, releed, täna lammutasin laiali ka tulede kangi, lootuses leida kotermanni.. kuid võta näpust, peale viili- ja näputööd ladusin kokku tagasi ja tulemusteta.. Kas sellist asja on võimalik diagnoosida, et kus viga paikneb ja kas on viljandis mõni osavam autoelektrik? Või teab kedagi?.. Endal on juba mõistus otsas, kaitsmed on terved.
Et siis kui kaugtulesid vilgutada, siis vilgutab lähituld. Ja kui need juba põlevad, siis ei tee midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 10, 2010 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

võta tester näppu ja vaata kust maalt ühendus kadunud on ja nii leiad vea kah lõpuks.
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 10, 2010 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

testriga olen niipalju üle käinud, kui vähegi mõistus hakkab. Seda küll ameeriklase skeemi järgi.. Lähipäevil saan õige, eurooplase, skeemi ja siis saab uuesti kahlama hakata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 11, 2010 12:33 am    Teema: Vasta viitega

Ega su autol ometi mingit tulede kontroll moodulit pole? Prantslastel on näiteks mingi kontroll moodul ja kui sel midagi viga, siis paneb kõik juba vigast.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 11, 2010 11:49 am    Teema: Vasta viitega

BMWl sama teema - tuledemoodul :D Kui see peeti l2heb, siis jäävad kauged peale, ei lähe tööle jne. Ühesõnaga nagu jumal juhatab :D Õnneks on nad aga remonditavad :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 11, 2010 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

mul on nüüd skeem ka olemas. Jah, mul on tehasest automaattuled, sõber kes skeemi saatis, arvas, et ehk seal mu kala peitubki. Kuid kuda seda nüüd eemaldada?
mul ei ole neid automaat tulesid vajagi. kui ma skeemi siia panen, oskab keegi ehk miskit kosta, kus see automaatika ahel on?

Skeem on siin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 11, 2010 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Mina oma lolli aruga saan aru, et see aunning light unit ongi idee poolest tuledemoodul? Kui nii siis ehk alustaks sellest?
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 12, 2010 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

seal on mitu sellist plokki ja kõige nõmedam on see, et kohtumaja on lasknud sinna ka Nokia HF panna ja elektrik on kõik plokid rngi tõstnud. Ehk siis põmst ripuvad need nipukatega igalpool. :D Ja teipi rookisin ka juba hunnikus välja...
ütlen ausalt, et elektriga ma sina peal ei ole ja miskit nässu keerata ka ei taha. Mingi kahtlane hunnik kaitsmeid on igale poole vahele pandud, mille ära võtmine ei muutnud ka mitte midagi..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 12, 2010 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Joonisel on näidatud ka pistikud. Vasakpoolseim alumine on Running Light Unit. Mooduli peaksid pistikute järgi üles leidma.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 13, 2010 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

niih, veetsin siis tunnikese värske õhu käes, uuesti vaatasin üle releed - korras. Kaitsmed - korras.
Siis sukeldusin peaalaspidi armatuuri alla. Leidsin üles automaatika ploki, täpselt nii nagu skeemi peal ongi. Musta värvi karbike. Pistikuid eemaldades sain targemaks niipalju, et automaatika enam ei tööta, samuti ei põle ka parktuled ees ja taga. Plokki ennast ma sealt kätte ei saanud, et lähemalt inspekteerida sisemust.
Praegu nuputan välja vooluallikat ja juhtmeotsi, et minna vaatama, kui lüliti juurest juhtmeid vooluallikale pannes, kas tuled süttivad või ei. Sel juhul võiks kaugtulede ahelat muuta aga enne siiski tahaks veenduda vana korrasolekus., kuid paraku minu mõistus saab siin otsa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 14, 2010 2:51 am    Teema: Vasta viitega

Selleks loodigi remonditöökojad, et kui oma mõistus lõppeb :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Md-Dog
Aktiivne külaline


Liitunud: 13 Jan. 2010
Postitusi: 48
Asukoht: Viljandi edelapoolne lääneserv

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 14, 2010 9:40 am    Teema: Vasta viitega

Siin vist aitab ainult Kill
Kivi tänaval, Leola taga. On küll suht kallid mehed aga tööd tunnevad.
_________________
Fix Or Repair Daily
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 14, 2010 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:
Selleks loodigi remonditöökojad, et kui oma mõistus lõppeb :D

selleni ma ise ka jõudsin et kui haamriga enam ei paranda, siis on elektriprobleem! :D

täna proovin seda plokki ikkagi eemaldada ja lahti võtta. Võib juhtuda, et külmjoode on lahti ja siis ma viin selle parandusse, vähemalt nii palju sain kätte, et sain kätte juhtmed, mida ühendada, et säilitada parktuled taga, kui plokki ennast pole. :)
kõik endiselt pakuvad seda lollakat plokki, kuna multimeeter näitas, et kangi liigutamisel muutub vool ka relee klemmidel, veel korra vahetasin ka releed, kuid ikka sama teema. Või siis on tõesti see, mida ma arvan, et hoopis releest tuledeni on mingi kala. Armatuuri all klõpsuvad releed kenasti, kuid kapotialusest releest edasi on siis mingi kammaijaa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DoriMaster
Vana tuttav


Liitunud: 16 Dets. 2009
Postitusi: 972
Asukoht: You're a cock

PostitusPostitatud: Nelj. Jan. 14, 2010 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

Aga ehk saab hoopis teha asja ümber nii, et plokk vahelt minema visata. On ju hoopis parem kui tulesi juhin Mina mitte ei juhi moodul. Ümber ühendamine ei tohiks keeruline olla, samas võib see kontrollmoodul olla ühendatud krt teab veel millega

E: Kui ikkagi on mooduli viga.
_________________
Kisub soojaks rsk! Thats AWESOME
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 15, 2010 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

DoriMaster, sinu sõna ma usaldan, kui sa nüüd suudaks välja nuputada viisi, kuidas see plokk seal kõige kaduva teed saata, sest ka mina tahaks ISE tulesid juhtida. :D

Igatahes, sai hommikul veel skeemi uuritud ja läksin kirjaklambriga kallale.
Kapoti alt otse Head Hi ahelat lühistades, süttivad kaugtuled nagu miilenkid. :)
Seejärel suundusin uuesti armatuuri alla peadpidi ja lühistasin Red/Blue juhtme massiga. Tulemuseks - ikka põleb lähituli. Seega ma oletan, et lüliti on terve ja plokk vigane... Üks mikrolüliti siin plokis on küll sellist nägu nagu oleks kuuma saanud - must plast on muutunud halliks. Ülejäänud skeem on terve. Kui leiaks viisi, kuidas juhtmeid ringi tõsta, oleks vinge.
Õnneks olen märganud viimasel ajal, et ma pole ainuke, kahel naabrimehel samuti Audid nöögivad - ühel põlevad ainult kaugtuled ja teisel mitte midagi.

E:
Lisan mõned piktogrammid:




ja vot see pisike kolmjalg siin ees on kuuma jälgedega:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede. Jan. 15, 2010 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tean, et olen vastik väike postikoguja..
kuid täna siis ühe tuttava elektrikuga ampsasime läbi asja, kuidas automaatikaplokk eemaldada.
Lubas mullle igaks juhuks saata ka ilma automaatikata ploki, et ma ei peaks juhtmeid lõikuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Kõik autodest Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024