open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

M: Sony MHC-RX55 muusikakeskus.

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Muud asjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mario
Vana tuttav


Liitunud: 30 Juul. 2009
Postitusi: 682
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 12, 2011 1:07 am    Teema: M: Sony MHC-RX55 muusikakeskus. Vasta viitega

Müün ära oma ustava sõbra aastast 199x...
Tegemist siis Sony suht korraliku musakeskusega. Kahjuks ta plaati ei loe ja see on nende RX-55 ja RX-77 tüüpviga. Remont laideti elektrooniku poolt maha, et spetsjubin, mis seda kontrollib ja maksab kõvasti. 3.a tagasi oleks maksnud 2000eeki.
Seega loobusin mõttest ja olen kasutanud teda arvuti ja teleka järel, sest kõlarid on 100W puust kastis ja heli on sigahea ka aastaid hiljem.
Olemas nii liini sisend, kui väljund, kui ka optiline väljund. 3 plaadi karusell, mis enam ei tööta, kassettdekk mängib perfekto, raadiot saab kuulata ka lausa ilma antennita. :D Kaasas ka pult ja traatantenn.. Raamantenni olen osavalt ära pannud kuhugi..
Osavam sell, ehk vahetab laserpea ja kontrolleri ära ja naudib karusselli edasi..

30€ oleks päris hea algus. kuid hind pole kivist.

Asukoht Tartu-Türi, saab kätte anda kus vaja.. :)

Kontakt PSi kaudu või õhtul peale 18.00 56 314 705..
Pildid pole minu masinast, aga saab aimu, mis värk on.


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Muud asjad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024