open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

O: teadmisi bmw mootorist

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Teenused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
alar
Aktiivne külaline


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 45
Asukoht: viljandi, männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 28, 2006 7:20 pm    Teema: O: teadmisi bmw mootorist Vasta viitega

Vajaks siis inimest, kes aitaks bmw 320 m52 tühikäigumootori puhastamisel, os´tsin carb cleaneri ära, aga ei julge ise sorkida, ei tea täpset asukohta ka kus tühikäigumootor asub, äkki on keegi ennem seda asja teinud ja teeks mul sümboolse raha eest asja ära..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 28, 2006 8:04 pm    Teema: Re: O: teadmisi bmw mootorist Vasta viitega

alar kirjutas:
Vajaks siis inimest, kes aitaks bmw 320 m52 tühikäigumootori puhastamisel, os´tsin carb cleaneri ära, aga ei julge ise sorkida, ei tea täpset asukohta ka kus tühikäigumootor asub, äkki on keegi ennem seda asja teinud ja teeks mul sümboolse raha eest asja ära..
arvan et saad vastuse BMW clubi foorumist.seal on selliseid teemasi mitu!
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 28, 2006 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Selle asjanduse tegelik lühendatud nimi on IAC -> Intake Air ?. Kui selle jubina üles leiad ja kapoti alt ära eemaldad siis edasine protsess peaks olema juba suht lihtne. Ainult lase ühelt poolt sisse ja siis teiselt poolt ja siis ... . Näiteks sõiduauto Saab ei taha mitte töötada kui see kurjam must on. Kui puhtaks on tehtud siis lase mingit vedelat õli sinna sisse, näiteks WD40.

Tavaliselt on IAC klapp selline ümmargune ja kolm juhet jookseb takka. Sellised 2 cm läbimõõduga voolikud on seal küljes, 2 tk. Kindlasti ei ole kõikidel autodel nii, aga siiani olen selliseid kohanud. Nii,et kui valetan siis ärge hakake kohe lööma
Tagasi üles
alar
Aktiivne külaline


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 45
Asukoht: viljandi, männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 28, 2006 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen kuulnud ICV - Idle Vontrol Valve, tühikäik on 5500 loodan et ei ole millegis muus jama.. aga no eks ma siis hakkan lõhkuma teda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 28, 2006 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

Erinevatel markidel võib see nimetus erineda. Nagu Tiptronic ja Steptronic ja Geartronic jne. 5500 rpm Ma eriti ei usu, et selle väikse klapi õhu läbilaske võimalus nii suur on, et pöörded nii kõrgele tõuseks. Pakun, et seal midagi muud jamab. Mitu gaasi klappi bmw-l on? Kui kaks siis äkki üks lahtises olekus kinni jäänud.
Tagasi üles
alar
Aktiivne külaline


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 45
Asukoht: viljandi, männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 28, 2006 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

1 klapp on.. ma ei kujuta ise ka ette millest see tuleneb aga proovin ära puhastada, kui ei aita siis on tõsine hämming..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 28, 2006 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Puhasta throttle body ka ära. Gaasiklapi ja korpuse vahel on kindlasti tahmarant, selle saab kõige lihtsamalt mõne hambaharjaga ära.
Tagasi üles
alar
Aktiivne külaline


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 45
Asukoht: viljandi, männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Juun. 28, 2006 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

okeii.. eks lähen reedel maale ja löön kõik läikima, loodan et siis hakkab teist häält tegema..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Teenused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024