open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

O: FM Modulaatorit kiire!!!

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Audio
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 30, 2011 4:08 pm    Teema: O: FM Modulaatorit kiire!!! Vasta viitega

ostan vilj fm moodulatori, 10€ kiire. pakkuke.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
subwoof1
Satub siia tihti


Liitunud: 13 Dets. 2008
Postitusi: 257
Asukoht: mustla, k-nuia, abja, kamara

PostitusPostitatud: Teis. Mai 03, 2011 8:28 am    Teema: Vasta viitega

netist natukene otsides:

http://www.kuldnebors.ee/search/varuosad-ja-tarvikud/autode-helitehnika/fm-transmitter/search.mec?pob_post_id=8025245&pob_action=show_post&pob_cat_id=10718&pob_browser_offset=100&pob_view_language_id=et
_________________
kupeed on parimad pereautod, ei ole hirmu et lapsed tagaustest ära kaovad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Mai 03, 2011 8:29 am    Teema: Vasta viitega

just oli rämpsposti hulgas mingi jutt,et 12e sai kuskilt viljandist...


selver? euronics?


ma olen ostnud ja pettunud, sahiseva bassita heli sain ja seega on minu audis juba 3 vms aastast järjest no mp3 makk mis on uskumatu mulle endalegi :P
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Toitz
Vana tuttav


Liitunud: 25 Dets. 2007
Postitusi: 614
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Mai 03, 2011 9:00 am    Teema: Vasta viitega

selveri laadapäevadel müüakse seda jubinat 12,.. euri tükk
_________________
Mulk...Maalt ja hobusega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Mai 03, 2011 9:22 am    Teema: Vasta viitega

kusjuures euronicsis ei olnud, ise ka imestasin, et wtf, oli kiiresti vaja, enam pole vaja, nüüd pigem jahin uut makki juba ;) Oleks ainult õhtuks vaja olnud anyway.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xpr
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Aug. 2006
Postitusi: 267
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Mai 03, 2011 9:25 am    Teema: Vasta viitega

Avetonis on ka neid. Oli ka mingi 12€ vist. Helikvaliteet ei kannata neil kriitikat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tomm
CCV Guru


Liitunud: 3 Märts 2011
Postitusi: 377
Asukoht: Viljandi/Võru

PostitusPostitatud: Teis. Mai 03, 2011 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:
kusjuures euronicsis ei olnud, ise ka imestasin, et wtf, oli kiiresti vaja, enam pole vaja, nüüd pigem jahin uut makki juba ;) Oleks ainult õhtuks vaja olnud anyway.


Euronicsis praegu soodukaga üpris asjalikud Kenwoodi makid.
_________________
Auto algab A tähega. Audi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
herko
Satub siia tihti


Liitunud: 20 Jan. 2009
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Teis. Mai 03, 2011 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ei soovita ühtegi teist makki peale Pioneeri.
Muidugi võib ka mõnel muul firmal mõni head makk olla, kuid kui hinnad on samad siis alati soovitaks enne võtta Pioneeri.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
subwoof1
Satub siia tihti


Liitunud: 13 Dets. 2008
Postitusi: 257
Asukoht: mustla, k-nuia, abja, kamara

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 12:34 pm    Teema: Vasta viitega

ma just ei poolda pioneeri, kuna panna samas hinnaklassis oleva teise makiga kõrvuti siis on helikvaliteet hoopis teine
_________________
kupeed on parimad pereautod, ei ole hirmu et lapsed tagaustest ära kaovad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 12:52 pm    Teema: Vasta viitega

subwoof1 kirjutas:
ma just ei poolda pioneeri, kuna panna samas hinnaklassis oleva teise makiga kõrvuti siis on helikvaliteet hoopis teine


Ma proovisin ükskord pioneeri, mingi 4k vist maksis poes ja ühte 7" ekraaniga makki, mis maksis mingi 7k vist, pioneer beatis mitmekordselt heli ära, alpinega pole võrrelda saanud otseselt, aga nii palju kui kuulnud, siis pole nagu eriti vahet teinud. Pigem asi selles, kuda sul võimendatud on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

Alpine, Pioneer... üks mainstream puha. Tegelikult on ka veel kvaliteetsemaid asju, aga meie maal ei julgeta osta, kuna nimed on "hirmutavad".

http://www.carreview.com/mfr/nakamichi/cd-receivers/PRD_50666_2861crx.aspx

Liigitub rohkem Sound Quality sarja. Pioneerid ja Alpined on selle kõrval nagu King Audiod. (Ok, tegelt on ka neil väga ultimate asju)

Hi-quality only, http://en.wikipedia.org/wiki/Nakamichi

Muidugi pigem osta 5k Pioneer kui 25k Nakamichi :) Muidugi on ka odavamaid - 7-10k hinnasildiga, aga neid ei osta eestlased ilmselt ka liiga retroliku välimuse pärast (sinine tjuuning-style LED shieet on ägedam)


Viimati muutis seda Alan (Kolm. Mai 04, 2011 1:32 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

Alan kirjutas:
Alpine, Pioneer... üks mainstream puha. Tegelikult on ka veel kvaliteetsemaid asju, aga meie maal ei julgeta osta, kuna nimed on "hirmutavad".

http://www.carreview.com/mfr/nakamichi/cd-receivers/PRD_50666_2861crx.aspx

Liigitub rohkem Sound Quality sarja. Pioneerid ja Alpined on selle kõrval nagu King Audiod.


Sellisest asjast pole tõesti kuulnud .D, prooviks ei julge vast tõesti keegi lampi osta, aga kui eelnevalt saad kuulata, siis vaevalt, et see probleemiks on, need nimed tavaliselt ei räägi midagi, sisu on vast ikka mis loeb .D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:
Alan kirjutas:
Alpine, Pioneer... üks mainstream puha. Tegelikult on ka veel kvaliteetsemaid asju, aga meie maal ei julgeta osta, kuna nimed on "hirmutavad".

http://www.carreview.com/mfr/nakamichi/cd-receivers/PRD_50666_2861crx.aspx

Liigitub rohkem Sound Quality sarja. Pioneerid ja Alpined on selle kõrval nagu King Audiod.


Sellisest asjast pole tõesti kuulnud .D, prooviks ei julge vast tõesti keegi lampi osta, aga kui eelnevalt saad kuulata, siis vaevalt, et see probleemiks on, need nimed tavaliselt ei räägi midagi, sisu on vast ikka mis loeb .D




Pigem on küsimus, kas sellise välimuse eest eestlane käiks välja 1600€:


Või sellise eest 450€:


Tsiteerin ühest teisest foorumist:
Tsiteerin::
Vähemalt nii palju on elu "paremaks" läinud, et inimesed teavad selliseid brände nagu Nakamichi. Kui 15a tagasi sai kiidetud neid asju siis 95% kodanikest vaatas niisama lolli näoga otsa ja rääkis oma Sonyst ja Kenwoodist edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

Mingi vanakoooli autosse on selline makk nagu rusikas silmaauku
Uute autosse kindlasti ei sobiks selline vähemalt minu arust .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

ega jah välimus küll kiita eriti ei ole, hinnajärgi peaks see makk siis oma 10x parem olema?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Teemast mööda, aga et sellel nakamichi või näiteks beckeri makil mingi point oleks, selleks peab ka kogu ülejäänud helisüsteem olema kvaliteetne. Ega mingit vahet helist polegi, kui sa võrdled beckeri või pioneeri makke, kui sul on mingid ilusad värvilised pioneeri sajaribalised kõlarid ja vinge supakas. Lisaks peab ka muusika juba sellisel juhul olema hea kvaliteediga, mitte youtubest converditud mälupulgale... Eks iga .. kiidab oma ...
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin sama... Seega ostke julgelt pioneegreid või alpine makke:)

kaspar kirjutas:
Teemast mööda, aga et sellel nakamichi või näiteks beckeri makil mingi point oleks, selleks peab ka kogu ülejäänud helisüsteem olema kvaliteetne. Ega mingit vahet helist polegi, kui sa võrdled beckeri või pioneeri makke, kui sul on mingid ilusad värvilised pioneeri sajaribalised kõlarid ja vinge supakas. Lisaks peab ka muusika juba sellisel juhul olema hea kvaliteediga, mitte youtubest converditud mälupulgale... Eks iga .. kiidab oma ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
herko
Satub siia tihti


Liitunud: 20 Jan. 2009
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ja jutt käis ennist ikka tavalistest makkidest mille hinnaklass 150-300 euri.
Need 1600 eurised makid on juba SQ poiste teema

Sõbrale sai just sebitud selline makk "Pioneer 9800 BT"
Ja no ütleme nii, et see on ikka ülihea asi ja hind oli miski 200 euri vist kui õieti mäletan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alan
CCV Guru


Liitunud: 23 Mai 2006
Postitusi: 1345
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Olen kõigi argumentidega nõus, lihtsalt ei ole neid Pioneere mõtet nii väga ülistada ka. On oluliselt paremat kraami ja tegelikult saab ka Pioneeriga sarnasest hinnaklassist valida üht-teist, tõenäoliselt jah mitte Eestist. Muidugi kiidan ise ka Pioneeri ja võibolla ostaks endale ka, kui oleks tahtmist/viitsimist SQ või SPL-ga kätt proovida. Praegu aga originaal Business CD auku ei taha ära rikkuda mõne aftermarket toodanguga :)

herko kirjutas:
Ei soovita ühtegi teist makki peale Pioneeri.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Sõber mul üsna pedant autoaudio kohapealt ja kiidab isegi minu 100 euri maksnud JVC makki (ees originaal kõlarid tweeteritega ja taga pioneeri ovaalid), sest mängib tema pioneeri makist (MDS kõlaritega) vaat isegi et kvaliteetsemalt. Ma ise ka rahul, missest, et mingi eriline pedant pole. Siit olengi järeldused teinud, et pole too pioneer midagi nii megavingelahekifttuussuperhea. Aga eks palju ostetakse makke ka just välimuse pärast, et sobiks kenasti konsooli ning ei paistaks välja nagu mingi võõrkeha.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

Nakamichi on jah, klass omaette. Puhas käsitöö. Eks see ikka maksab. JVC´d julgen kiita ja samuti ka pioneeri (odavamatest hinnaklassidest) Alpined odavamad kipuvad üle kuumenema ja seejärel plaati loopima. Endal Alpine IVA ja olen ülimalt rahul. Eks kvaliteet sõltubki pigem sellest palju asju paika kruttida saab. Odavamatel makkidel bass/treble/balance/fader ja kõik. Kallimatel saad kõiki kõlareid eraldi juhtida. Kõrgeid/kesk/woofrit jne. Eraldi sagedusi ja pm.
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mõnel autol on ka originaalis väga hea helisüsteem ja makk:)
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

ElavLegend kirjutas:
Aga mõnel autol on ka originaalis väga hea helisüsteem ja makk:)


Nii arvad täpselt niikaua kuni kuulad paremaid süsteeme .

Kuigi jah, ma pole ka just eriline pedant selle koha peal.

Teemasse kah- sain võimu remondist kätte,(ise veel sebisin ebayst lõputransid 2 tk kuna eestist ei saanud jälle) , panin täna voolu järgi ainult, tulen vaatan - oh, tuled ikka ei põle - panin otse voolu kuna päris kindel ei olnud kas kaitse just nüüd läbi läks või lasti äkki remondis läbi.. sellepeale läks korraks võimul errori tuli põlema ja siis sinise suitsuga lahkus jälle midagi.... oleks siis mingi odav võim, aga 1000wrms @ 1ohm :(

Ãœldiselt SUHT FAKK :S

Macinthosi makid ka head aga jah.... ise ostaks pigem midagi muud. Mul vetes ja audis originaal kõlarid enamuses ntx,paarkend kilo eekusid on hea tehnika minimaalselt.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
ElavLegend kirjutas:
Aga mõnel autol on ka originaalis väga hea helisüsteem ja makk:)


Nii arvad täpselt niikaua kuni kuulad paremaid süsteeme .

Kuigi jah, ma pole ka just eriline pedant selle koha peal.

Teemasse kah- sain võimu remondist kätte,(ise veel sebisin ebayst lõputransid 2 tk kuna eestist ei saanud jälle) , panin täna voolu järgi ainult, tulen vaatan - oh, tuled ikka ei põle - panin otse voolu kuna päris kindel ei olnud kas kaitse just nüüd läbi läks või lasti äkki remondis läbi.. sellepeale läks korraks võimul errori tuli põlema ja siis sinise suitsuga lahkus jälle midagi.... oleks siis mingi odav võim, aga 1000wrms @ 1ohm :(

Ãœldiselt SUHT FAKK :S

Macinthosi makid ka head aga jah.... ise ostaks pigem midagi muud. Mul vetes ja audis originaal kõlarid enamuses ntx,paarkend kilo eekusid on hea tehnika minimaalselt.


Mul hetkel töötab rockford fosgate taga vist oli 600rms@4ohm, kui ma ei eksi anyway see mrp-1000 võim, peaks mainima, et fosgate mängib pioneerist ja alpinest palju paremini madalaid. peaks veel isegi mõne korraliku kõlari tellima sellest tootjalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
herko
Satub siia tihti


Liitunud: 20 Jan. 2009
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Nokia kirjutas:

Mul hetkel töötab rockford fosgate taga vist oli 600rms@4ohm, kui ma ei eksi anyway see mrp-1000 võim, peaks mainima, et fosgate mängib pioneerist ja alpinest palju paremini madalaid. peaks veel isegi mõne korraliku kõlari tellima sellest tootjalt.


Kui ma nüüd valesti aru ei saanud, siis nüüd panid teemast kõvasti mööda...
Rääkisime siiani erinevatest makkidest mitte kõllidest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nokia
CCV Guru


Liitunud: 11 Okt. 2006
Postitusi: 710
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

herko kirjutas:
Nokia kirjutas:

Mul hetkel töötab rockford fosgate taga vist oli 600rms@4ohm, kui ma ei eksi anyway see mrp-1000 võim, peaks mainima, et fosgate mängib pioneerist ja alpinest palju paremini madalaid. peaks veel isegi mõne korraliku kõlari tellima sellest tootjalt.


Kui ma nüüd valesti aru ei saanud, siis nüüd panid teemast kõvasti mööda...
Rääkisime siiani erinevatest makkidest mitte kõllidest


kui sa pole aru saanud, siis terve teema jumala mööda .D, nii et jah selle teema võiks ala tõsta offtopic alla .D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 04, 2011 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

Jep offtopic on tõesti kogu see teema siin aga kas keegi oskab Rockfordi makke kommenteerida ?
_________________
Arst haige peale ei pahanda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ElavLegend
CCV Guru


Liitunud: 15 Jan. 2011
Postitusi: 860
Asukoht: Viljandi-Espoo

PostitusPostitatud: Nelj. Mai 05, 2011 7:37 am    Teema: Vasta viitega

Maik kirjutas:
ElavLegend kirjutas:
Aga mõnel autol on ka originaalis väga hea helisüsteem ja makk:)


Nii arvad täpselt niikaua kuni kuulad paremaid süsteeme .

Kuigi jah, ma pole ka just eriline pedant selle koha peal.

Teemasse kah- sain võimu remondist kätte,(ise veel sebisin ebayst lõputransid 2 tk kuna eestist ei saanud jälle) , panin täna voolu järgi ainult, tulen vaatan - oh, tuled ikka ei põle - panin otse voolu kuna päris kindel ei olnud kas kaitse just nüüd läbi läks või lasti äkki remondis läbi.. sellepeale läks korraks võimul errori tuli põlema ja siis sinise suitsuga lahkus jälle midagi.... oleks siis mingi odav võim, aga 1000wrms @ 1ohm :(

Ãœldiselt SUHT FAKK :S

Macinthosi makid ka head aga jah.... ise ostaks pigem midagi muud. Mul vetes ja audis originaal kõlarid enamuses ntx,paarkend kilo eekusid on hea tehnika minimaalselt.

olen kuulan väga kvaliteetset audio süsteemi,sellele jääb muidugi alla,aga mõnel autol on originaalis ka väga mõnus audio süsteem...
_________________
Soome.
Saab saab,miks ei saa.
Nii madalale, kui langen mina, ei suuda sina tõustagi
Tel. +372 58115815
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Audio Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024