open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Juhan Aasna vastab..
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 12:09 am    Teema: Infoks Vasta viitega

Kõikide sõber ja teadatuntud sherf Kopalõug pidavat lahkuma suurematele jahimaadele, Viimsi pidavat olema see koht. kas on keegi kuulnud , võib see tõeks osutada

Krt- ei tea sellest midagi.

minu meelest kas mitte löödi minema siit
kuulsin et olevat minig rollerivana alla ajanud ??
aga noh parem ongi kui minema läheb

Ise kusjuures ei mäletagi, et midagi sellist oleks juhtunud........... aga noh eks ma ole pidevalt udukooomas kah ju

se koer jahm võiks juba ammu asjad kokku pakkida.

erinevalt sinust käin mina ilma jalutusrihmata ringi.

kamm jah oli minu taeda rolleri vana oli tükk aega haiglas ja kamm oli tõõlt lahti
kõrgemad pidid otsustama mis saab edasi aga jah see vana võiks juba ollagi seal ...viimsis

Sinu teadmised ikka eriti kehvad siis........ rollerivana äkki surnud hoopis juba kõrgemate heakskiidul............. mõte hea tegelikult

alles täna nägin linnas

OIII milline pettumus .... kas sa emale ka kaebasid ikka

kas tegu selle mehega kes vanasti autodel rehve vahetas ühes kummifirmas??

Tegemist on sama mehega kes kunagi päris mitmes rehvifirmas rehve vahetas...... mis puutub kummidesse siis neid pead sa ikka omal kunagi ise vahetama kui sul kunagi selleks vajadus või võimalus tekib sest onamisel ei ole kummide jaoks vajadust

ma nägin ka teda täna!!

Ma loodan, et sina nutsid terve õhtu isa õla najal kuna ema ei ole võimeline seda ahastust kuulama.

mundris ikka ja kolmekesi selle opeliga

Kui sina moodustad oma autoga perekonna ja leiad kohti kus ennast välja elada/rahuldada, siis ole hea ja ätra eelda. et kõik teised ka samasugused autopeded on.

kas ta saab anda uurimise üle kellegile teisele või...või peab ta ise selle lõpuni viima ja siis alles lahkuda

Uurin ise lõpuni kuna ei kavatse kuskile minna.

Ei tule ju Tallinna?
Siis ma sinna poole vist ei julge üldse sõita. Kindlasti hakkab ettekujutama, et on kuskil niu jorgi tegija võmm ning hakkab siin suuremas linnas äksionit tegema.

Ma saan aru, et su lapsepõlv on olnud raske ja kõrvalises kohas elades on sul õnnestunud saada haridust vaid 6 klassi külakooli ja selllestki oled pidanud sa pool koridoris veetma aga mingi elementaarsed teadmised linnade nimede õigekirjast võiksid siiski olemas olla

uus Walker on sündinud

Walker oleks teisesugustele ammu füüsilise noomituse teinud

See kammlõug elas Vana-Võidus minuteada, kui Viljandisse sõitsin vahtis ta suht tihti siin kooli juures. Saaks raipest lahti jah, eridebiil on ta ikka. Vaesed Viimsi inimesed.....

Elan ikka veel Vana-Võidus. Mis nüüd siis saab...otsin uue kooli mille juures vahtida? Eridebiil on ta ikka?! Milleks selline väide? Erinevalt sinusugustest ei ole mina kunagi normaalsust taotlenudki......jou jou

sitt lugu selle lõuaga teda vist ei lastud lahti,kuna eile õhtul nussis viiratsis poe juures alkomeetriga kohalikke jõmme kes jalutasid ringi lihtsalt aga sel m... oli vaja puhuma panna ja dokumente kontrollida ja näitada mis texas ranger ta viiratsis on ... aga noh siiski loodan et see vana ka.i kaob siit viljandist
_________________
sõiduautode keretõõd ja poleerimised... autod ilusaks. www.pahtlikunn.com

Ehheeee Larm........... erinevalt sinust ei ole minul kombeks ei kohalike ega ka muid jõmme (kasutades sinu sõnu) nussida. Põhjus selles, et ei ole märganud endal, erinevalt sinust, mingeid kalduvusi JÕMME nussida....on sul ikka sõnavara avalikus foorumis

Arvata on , et varsti kaob .Kuna ta ju üliaktiivne ment , eks ta loodab , et teda pandakse tähele ja saab ametikõrgenudst , millega ta Viljandist minema viiakse ja siis võib alles öelda

Tead seda lugu: " Las ma unistan veel, las ma unistan!"


vana võidus oli ta ka üliaktiivne. Meil seal 3 kursuse alguses tegi rahvas tüüpiliselt igal pool ümber maja suitsu ja siis kamminägu hakkas midagi jahuma seal. Ütles mingile vanale, et tule siia. A seal oli suurem kamp, need lõugasid vastu, et tule ise siia. Siis jäeti nad vist rahule.


Jätsin jah rahule........... pugesin sambla alla ja kraapisin endale mulla ka veel peale Hmmmmm..... lõvi nägid unes või mis sul viga on ?

täna jälle tiirutas linnavahel võiks juba ära minna

OKOUUUU :(:(:(

kuskil kuulsin et tüüp oli oma isa ja naisele ka trahvi teinud

Ma saan aru, et ma olen juba suht vana ja mäluga võib probleeme olla.......... no mida ei meenu seda ei meenu JA KES VEEL EI TEA SIIS HARIGE ENNAST JA UURIGE VEIDI SELLISE MÕISTE NAGU "HUVIDE KONFLIKT" KOHTA...... uskuge mind...... saate edaspidi veidi targemana näida

seda tean kindlasti et minu klassivennale tegin kes on talle sugulane ...ükspäev jooksin koeraga ja vaatasin vend keerab viiratsist välja ühekäega ja teise käega mõõdab linnapoolt tulijat radariga irw...sellise mänguasja sai ta kätte nüüd ja 4kesi lasevad ringi ja pelavad leluga, seega pidurid põhja mehed kui gaasi vajutate

Ühele oma sugulasele tegin küll materjali kuid trahvi tegi talle see, kes üldmenetluse puhul liiklusrikkumistes otsuseid teeb...... see sinu klassivend oli sellel hetkel alaealine ja eelpool toodu huvide konfliktist lähtuvalt ei oleks mina talle nagunii trahvi määranud ja seda sellepärast, et sinusugused ei saaks pärast öelda, et onupoja poliitka
Mis puutub sellesse, et mis iganes radariga......
Deniss...... palun...... ole hea ja järgmisel korral ära minesta kohe ära kui sa minu autot näed ning hoia ikka silmad lahti ning vaata kes autos on Teadmiseks sulle, et mind ei olnud tookord üldse autos Ma ei arvanud, et sa nii pime/rumal oled

It's very simpel. Temast tuleks lihtsalt mingi rekkaga üle sõita

Irwwwwwwwwwwwwwwwwww.......................... anna minna.... nimeta koht ja aeg ning ma olen rõõmuga kohal............ kõiksugu "tegijatega" on rõõm lähemalt tutvust teha

see vend tuleks ära OWNIDA kuidagi

Kle hõljuk........... teeme nii, et heelium on otsas ja sa langed gravitatsiooni mõjul ( kui selle gaasi nimi sulle midagi ütleb) maale tagasi

ärge unustage, et seaduse kõige suuremad lõuad on rahval... Ja ka härra konstaablike võib seda lugeda :P Usun, et ega temalegi pole võõras see internetimaailm... kui muidugi aega üle jääb ühiskonna parandamisest.

Ära sa märgi.... esimene potensiaalne ajudega olend selles teemas ..... meeldiv

Ãœliaktiivsus lihtsalt pole hea...
kuigi midagi otseselt vastu ei olegi, ühe korra vv-st tulles läks auto mul keema siis pidas kenasti kinni ja tuli küsima,et kas abi on vaja..erariietes.
Seda varianti olen mina kah kuulnud,et isale täispeaga sõitmise eest trahvi on teinud...vms..

Jajaaa isegi mina mäletan, et üks auto........... mida iganes.......... elementaarne viisakus...vahet pole siis kas vormis või erariides :)

See, et tuttavale trahvi teha, on tegelt õige kah...muidu ongi lõpuks nii, et keegi ei saa trahvi, sest kõik tunnevad kedagi. Kui oled valinud sellise ameti, siis pead ju leppima sellega, et sinu asi on kaitsta seadust. Kuigi kõik seda ei tee.
Inimesed ei saa sageli sellest ka aru, et neile tehti trahvi asja eest ja siiski ka nende endi elude ja teiste elude huvides, mitte lihtsalt selle pärast, et mendil on igav ja tahtis kellegile nö. ära panna. Kui muidu aru ei saa, siis ongi see rahatrahv, mis võiks inimesed mõtlema panna.

Rooste.......... ära korja endale vaenlasi siin foorumis............. muidu juhtub see, et sind saadetakse koos minuga Viimsisse

asi ei ole trahvi tegemises vaid lausa p---e n-------e, ta ei tee enam vahet kus on korra loomine ja lausa norimine . Loomulikult kui olen kiirust ületanud või sõidan täispeaga või mida iganes , kui trahv õigustatud siis mis seal ikka , aga nagu ennem ka siin räägitud , liigne agarus see pole hea.

Focun......... sa oled tõeliselt tegija vend ja kõik kummardavad sinu ees maani......... aga sealt kõrgelt oled sa ka kindlasti näinud neid vaeseid kakanaatoreid kellele ma olen lihtsalt niisama, enda lõbuks, trahvi teinud...... miks sa siis ei seisa ei nende eest ja ei lähe kohtusse? Sina/nemad kindlasti ju võidaksid kui ei oleks olnud rikkumist või rikkumine ei oleks tõendatud! Sõnaga......... puhu paska kellelegi teisele :)

viimastel päevadel olen teda igapäev viiratsi vahel ja viljandisse liikudes tartu poolt näinud.

Hmmm..... miks siin ei ole pisaratega emotikoni poetaks kah mõne

eile veel nägin teda kaare poe ees, õhtul, jalgrattaga

Jajahhhhh.................. järgmine foorum avage teemal." Kauaks Aasnal juhtimisõigus ära võeti?"

kannatage küll ta läheb veel minama nii räägib ta ka ise (linnavahel )


Kle Larm ........teeme nii, et sina jääd oma liistude juurde ja mina omade juurde............................. usu mind............. sa saad oma pahtlilabidaga palju paremini hakkama kui naistega saunas või oma fantaasiaga

Nagu vanasõna ütleb:
"Liigne agarus on olnud ikka ogarus

Eheeeee............ Vamps.... kas see on ainuke asi mis sul lasteaiast meelde jäi? :) Tubli....... ega ei oleks rohkem osanud oodatagi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Ahjaaaaa.... unustasin, et ma pean eriti juhmidele kasutajatele selgitama, et kes ma siis õigupoolest olen :)
Olengi see Viiratsi tegelane kellele palju hüüdnimesid pandud :)
Heal lapsel ikka mitu nime.... nii ka minul
Ja veel................ eriti lollidele......... Vastuvõtt Viiratsi vallamajas Teisipäeval 10-11 ja Saarepeedi vallamajas Neljapäeval 10-11.................. Viimsi vallamajas vastuvõtuajad on veel kinnitamata kuna suured ülemused ei oel veel otsustanud minu edasist saatust



PS. Teie kurvastuseks ei lähe ma kuskile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Adminnid ... olge hea ja ärge laske ennast täis ning las need minu vastused jäävad siia....................... ma ei viitsi igale rullikale eraldi seletada miks ma ikka veel Viljandis olen :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tutt
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 475

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 12:52 am    Teema: Vasta viitega

keegi vist solvus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 12:55 am    Teema: Vasta viitega

juhan kirjutas:
Adminnid ... olge hea ja ärge laske ennast täis ning las need minu vastused jäävad siia....................... ma ei viitsi igale rullikale eraldi seletada miks ma ikka veel Viljandis olen :)


muidugi jäävad teie vastused alles, kuid täis laskmise kohapealt saate te küll ennast ainult ise aidata :)

aga tore, nüüd on tekkinud arutelu mõlemad osapooled esindatud :D
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 1:14 am    Teema: Vasta viitega

Ma ütleks aint üht asja. WELCOME to the CLUB. Krt no ikka kuskil ei saa rahu.
Tagasi üles
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 7:29 am    Teema: Vasta viitega

tutt kirjutas:
keegi vist solvus


Ei solvunud. Vastupidi- ääretult lõbus oli lugeda, ka sinu jutukesi:), aga lihtsalt ma ei saa aru kuskohast te neid ideid korjate

Iga kord, kui ma puhkusel olen, tekivad kuskil mingid targad. Järgmise puhkuse ajal saadate mind äkki Viimsi asemel juba näiteks Egiptusesse

Kuna ma ikkagi jätkuvalt Viljandis olen, siis peaks see teema olema tegelikult ammendatud ja lukus aga äkki siiski mõni ülemus veel kuskil midagi otsustab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 8:17 am    Teema: Vasta viitega

nüüd vist saab iga tegelane kel auto küljes CCV kleeps politseilt meeldivalt taade!
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Herx
Satub siia tihti


Liitunud: 7 Apr. 2006
Postitusi: 142
Asukoht: sammuli

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 8:28 am    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Skorus
Satub siia tihti


Liitunud: 24 Apr. 2006
Postitusi: 135

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

Aga olem ausad, mees võttis kokku ning viitsis igale mehele vastata...kellele veenvalt kellele mitte
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Näete Juhan Aasna oskab ka nalja teha TÕÕ kõrvalt kus ta nagunii on 24h õõpäevas et meie sugusi paika panna
Kallis Juhan kui sa võtaksid vähe vabamalt OMA tõõd siis keegi äkki ei tõmbaks sind taga ka .Oli viljandis hea politsei ametnik Sinimaa Mait kas tema kohta rääkiti taga ve : vastus ei rääkitud kuna temal oli 2korrusel korras kõik võrreldes mõnega
Aitäh sulle ja ole hea ja mõtle sellele kas ai on tõesti seda väärt
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 4:39 pm    Teema: Re: Infoks Vasta viitega

juhan kirjutas:

Ma saan aru, et su lapsepõlv on olnud raske ja kõrvalises kohas elades on sul õnnestunud saada haridust vaid 6 klassi külakooli ja selllestki oled pidanud sa pool koridoris veetma aga mingi elementaarsed teadmised linnade nimede õigekirjast võiksid siiski olemas olla


No mai tea kuidas võtta kellel nüüd rohkem haridust siin on kas sul või minul, aga siiski ei ole mõtet niisama mingit haiget teksti kirjutada kui sa ei tea kellega tegugi on. Ma millegipärast arvan, et see jutt mis sa minust kirjutasid käis rohkem sinu enda kohta, sest miks mudu oled sa veel siin Viljandis ja tundud olema kerge vaimse puudega (jutust järeldasin, mis teha kui kirjutad siukest juttu) Ja kas sa kunagi üldse ülikoolis oled käind?
Mitte kuskil võmmide koolis, mis on praktiliselt võrreldav Vana-Võidu kutsekooliga arvestades sinu ametikohta. Ja muuseas, ma nüüd tagantjärgi teen su natuke targemaks kah. See niu jork oli kirjutatud nii, sest tahtsin seda öelda läbi kerge huumoriprisma. Kuid tundub, et polnud sinu jaoks eiriti naljakas. Kus su naljasoon on kadund? Tööjuures lõigati välja ja pandi midagi asemele?

juhan kirjutas:

Eheeeee............ Vamps.... kas see on ainuke asi mis sul lasteaiast meelde jäi? :) Tubli....... ega ei oleks rohkem osanud oodatagi


Mulle tundub, et sa oled ikka üks väga tark mees. Näiteks lasteaias mina ei teadnud vist ühtegi vanasõna. Aga ilmselt sina juba teadsid kõiki, sest sina ju õppisid neid juba lasteaias. Ja nüüdseks olekd sa niivõrd tark, et kõik viljandlased on sinust väheteadlikumad.

Ära pikka viha pea. Mina vähemalt ei pea. (Aga mõnikord siiski)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
Näete Juhan Aasna oskab ka nalja teha TÕÕ kõrvalt kus ta nagunii on 24h õõpäevas et meie sugusi paika panna
Kallis Juhan kui sa võtaksid vähe vabamalt OMA tõõd siis keegi äkki ei tõmbaks sind taga ka .Oli viljandis hea politsei ametnik Sinimaa Mait kas tema kohta rääkiti taga ve : vastus ei rääkitud kuna temal oli 2korrusel korras kõik võrreldes mõnega
Aitäh sulle ja ole hea ja mõtle sellele kas ai on tõesti seda väärt


Muig:)
Ma jõuan veel palju muudki teha........ näiteks sinu tekstist kirjavigu otsida
Ma saan aru, et alati, kui minust kuskil juttu tuleb, siis hakkavad sul käed värisema ja vererõhk on laes aga ma loodan siiralt, et sa rääkides ei aja omavahel tähti sassi.
Kui soovid, siis võin sulle mõningaid kirjakeele reegleid selgitada.
Räägite minust taga...... aga andke tuld. Turul mutid vahutavad ka igast paska...... ja keda kotib? Mutte endid ainult

Järgmine küsimus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 4:46 pm    Teema: Re: Infoks Vasta viitega

vamps kirjutas:
juhan kirjutas:

Ma saan aru, et su lapsepõlv on olnud raske ja kõrvalises kohas elades on sul õnnestunud saada haridust vaid 6 klassi külakooli ja selllestki oled pidanud sa pool koridoris veetma aga mingi elementaarsed teadmised linnade nimede õigekirjast võiksid siiski olemas olla


No mai tea kuidas võtta kellel nüüd rohkem haridust siin on kas sul või minul, aga siiski ei ole mõtet niisama mingit haiget teksti kirjutada kui sa ei tea kellega tegugi on. Ma millegipärast arvan, et see jutt mis sa minust kirjutasid käis rohkem sinu enda kohta, sest miks mudu oled sa veel siin Viljandis ja tundud olema kerge vaimse puudega (jutust järeldasin, mis teha kui kirjutad siukest juttu) Ja kas sa kunagi üldse ülikoolis oled käind?
Mitte kuskil võmmide koolis, mis on praktiliselt võrreldav Vana-Võidu kutsekooliga arvestades sinu ametikohta. Ja muuseas, ma nüüd tagantjärgi teen su natuke targemaks kah. See niu jork oli kirjutatud nii, sest tahtsin seda öelda läbi kerge huumoriprisma. Kuid tundub, et polnud sinu jaoks eiriti naljakas. Kus su naljasoon on kadund? Tööjuures lõigati välja ja pandi midagi asemele?

juhan kirjutas:

Eheeeee............ Vamps.... kas see on ainuke asi mis sul lasteaiast meelde jäi? :) Tubli....... ega ei oleks rohkem osanud oodatagi


Mulle tundub, et sa oled ikka üks väga tark mees. Näiteks lasteaias mina ei teadnud vist ühtegi vanasõna. Aga ilmselt sina juba teadsid kõiki, sest sina ju õppisid neid juba lasteaias. Ja nüüdseks olekd sa niivõrd tark, et kõik viljandlased on sinust väheteadlikumad.

Ära pikka viha pea. Mina vähemalt ei pea. (Aga mõnikord siiski)


Tore on... näita siis välja ka, et ülikoolis käimisest on mingit kasu olnud :)
Teadmiseks, et ei ole viha pidanudki ja ei kavatsegi hakata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

juhan kirjutas:


Muig:)
Ma jõuan veel palju muudki teha........ näiteks sinu tekstist kirjavigu otsida
Ma saan aru, et alati, kui minust kuskil juttu tuleb, siis hakkavad sul käed värisema ja vererõhk on laes aga ma loodan siiralt, et sa rääkides ei aja omavahel tähti sassi.
Kui soovid, siis võin sulle mõningaid kirjakeele reegleid selgitada.
Räägite minust taga...... aga andke tuld. Turul mutid vahutavad ka igast paska...... ja keda kotib? Mutte endid ainult

Järgmine küsimus


Ei ei .. seda ei saa võrrelda turumuttidega. Sellesuhtes, et Sinust on ikka linnas koguaeg teema üleval. Igaüks ju teab sind. Ning kindlasti suurem osa ei vaata sind hea pilguga. Mitte midagi halba... aga mina ei tahaks küll sellist mainet endale... kui ikka iga teine kes vastu sõidab mõlgutab peas mõtet, et " ah jälle see Aasna ". Ok võib-olla oled sina rahul sellega... muidugi pole see ebareaalne inimesi on igasuguseid. Kindlasti ka see politseiakadeemia show mis seal pärnus on muudab inimesi... Nii mõnigi noor politseitöötaja ( kusjuures eriti naised millegipärast ) on Paala koolist. Ja kooliajal oli nagu suhtumine teine. Nüüd sa kindlasti ütled selle peale, et jah suhtumine on muutunud ja nad on aru pähe võtnud. Aga oh ei... tsiviilisikute silmis pole selline olek nagu on sinul (ja sellel kelle nimi tõesti meenutab Walk'erit) normaalne. Samas on ka normaalseid politseinike viljandis. Aga millegipärast ei patrulli nad nii agaralt ringi. Eks muidugi normaalne inimene saab ise aru kuhu oma nina topib ja kuhu mitte.

et siis kokkuvõtteks... no offence see on vaid minu arvamus ning kindlasti ei ühti see sinu omaga. kuid ausaltöelda oleks kõigil kergem kui vähekene rihma lõdvamaks laseks ja parem igasugu bussipeatuses istuvaid parme ja alaealisi joodikuid püüaks...

ps. kas ccv rahvas hakkab nüüd erilist kohtlemist ka tundma ? suuremat survet vms
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ma lisaks veel seda, et nüüd on ju selline seadus ka juba tükkaega, et tohib peatada vaid põhjusega. Põhjus on ka see, et tundus kahtlane, samas kui iga autojuht tundub kahtlane, siis ei ole vist kõik päris korras. Lisaks peab politseinik end tutvustama enne vigade otsimist.

Loodan, et ei vihasta kedagi ning otseselt ei maininud ju ma siin tekstis kedagi.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

See, et tundub kahtlane, EI OLE põhjus.
Tagasi üles
Spike
Külaline


Liitunud: 27 Mai 2006
Postitusi: 9
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 10:36 pm    Teema: Vasta viitega



Viimati muutis seda Spike (Teis. Nov. 21, 2006 1:20 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 01, 2006 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

markku kirjutas:
juhan kirjutas:


Muig:)
Ma jõuan veel palju muudki teha........ näiteks sinu tekstist kirjavigu otsida
Ma saan aru, et alati, kui minust kuskil juttu tuleb, siis hakkavad sul käed värisema ja vererõhk on laes aga ma loodan siiralt, et sa rääkides ei aja omavahel tähti sassi.
Kui soovid, siis võin sulle mõningaid kirjakeele reegleid selgitada.
Räägite minust taga...... aga andke tuld. Turul mutid vahutavad ka igast paska...... ja keda kotib? Mutte endid ainult

Järgmine küsimus


Ei ei .. seda ei saa võrrelda turumuttidega. Sellesuhtes, et Sinust on ikka linnas koguaeg teema üleval. Igaüks ju teab sind. Ning kindlasti suurem osa ei vaata sind hea pilguga. Mitte midagi halba... aga mina ei tahaks küll sellist mainet endale... kui ikka iga teine kes vastu sõidab mõlgutab peas mõtet, et " ah jälle see Aasna ". Ok võib-olla oled sina rahul sellega... muidugi pole see ebareaalne inimesi on igasuguseid. Kindlasti ka see politseiakadeemia show mis seal pärnus on muudab inimesi... Nii mõnigi noor politseitöötaja ( kusjuures eriti naised millegipärast ) on Paala koolist. Ja kooliajal oli nagu suhtumine teine. Nüüd sa kindlasti ütled selle peale, et jah suhtumine on muutunud ja nad on aru pähe võtnud. Aga oh ei... tsiviilisikute silmis pole selline olek nagu on sinul (ja sellel kelle nimi tõesti meenutab Walk'erit) normaalne. Samas on ka normaalseid politseinike viljandis. Aga millegipärast ei patrulli nad nii agaralt ringi. Eks muidugi normaalne inimene saab ise aru kuhu oma nina topib ja kuhu mitte.

et siis kokkuvõtteks... no offence see on vaid minu arvamus ning kindlasti ei ühti see sinu omaga. kuid ausaltöelda oleks kõigil kergem kui vähekene rihma lõdvamaks laseks ja parem igasugu bussipeatuses istuvaid parme ja alaealisi joodikuid püüaks...

ps. kas ccv rahvas hakkab nüüd erilist kohtlemist ka tundma ? suuremat survet vms


Noorte kolleegide käest peate ise küsima..... tehke neile ka oma foorum
Kuidas ma saaksin normaalseks politseinikuks? Ma tean........ kuulge mul on võimalus kasutada ühte autot millel on ka sinised tuled...... katusel...... vilguvad ka kui vaja on.......... Tohib ma pargin ka ennast teiega ühte ritta bussijaamas ja siis olengi ju lahe ja normaalne
Tegelikult on üks punane tuli ka...... kas see teeb veel ägedamaks asja ?
Kas sa arvad, et CCV rahvale on mingit erilist kohtlemist vaja? Ma arvan, et ei ole. Kui sinul on selleks erisoov siis anna teada :) Miks sa kõiki teisi tanki lükkad :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:14 am    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
Ma lisaks veel seda, et nüüd on ju selline seadus ka juba tükkaega, et tohib peatada vaid põhjusega. Põhjus on ka see, et tundus kahtlane, samas kui iga autojuht tundub kahtlane, siis ei ole vist kõik päris korras. Lisaks peab politseinik end tutvustama enne vigade otsimist.

Loodan, et ei vihasta kedagi ning otseselt ei maininud ju ma siin tekstis kedagi.


Veidi lugemist sulle ja TFFC'le. Loodan, et on abiks :)
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=72771
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:25 am    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
See, et tundub kahtlane, EI OLE põhjus.



(1) Sõiduk peatatakse kontrollimiseks, kui:
1) rikutakse liiklusalaste õigusaktide nõudeid;
2) sõiduki liikumise iseloom viitab sellele, et juht ei valitse sõidukit nõuetekohaselt;
3) sõiduki välimus viitab ohule või tehnilistele nõuetele mittevastavusele;
4) veose paigutus, kinnitus või tähistus ei ole nõuetekohased;
5) sõiduki välimus viitab liiklusõnnetuses osalemisele;
6) sõiduki müra või heitgaaside suitsusus viitab nõuetele mittevastavusele.

(2) Politseioperatsiooni ajal peatatakse kõik sõidukid, mille kontrollimiseks on seatud operatsiooni eesmärgid.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Spike kirjutas:
p6him6tteliselt kamm on t2ielik TYRA!
igalyhel enda arvamus ja ma arvan, et ma r22gin hetkel k6igi ees, arvatavasti too postitaja, kes juha oli see sama kamm, aka Juhan Aasna.
enda arust mingi superment siin vilj vahel?
HUI!
kui olex mingi normaalne ment ei panex niisama lampi tyra maha,
aga see kamm peax igal juhul kasv6i isegi siis kinni kui "te" ei kuula tema maitse j2rgi muusikat!
ja mida ta sellega t6estada yritab?
tahab n2idata teistele, et t6esti on "tough" ment?
haha!
ludri "in real life" aga politseinikuna oma v6imu ylehindama hakanud!
ei oska juhtide, inimestega suhelda ega midagi.
kuidas saab nii r2igelt heal arvamusel endast olla?
aga see on ikkagi Aasna ju!
k6ikv6imas Aasna!
t2is tyra, mis sa/ta t6esti arvad, et tal on jaoskonnas mingi respekt?
haha, ei ole aind ludri on, muud midagi.
kuradi kapsas, m6tetu ****!
vihastad siin isegi k6ige rahulikuma inimese v2lja oma m6tetute jaburdustega. selle asemel, et inimesi aidata nagu eesti politseinikud peaxki, paneb aind n2kku!
yhes6naga ytleme, et hea olex kui ta siit 2ra l2hex.
v siis kui ta kasv6i tööst ilma j22x, sest siis liht keegi lööb tal kulmu rulli.
ja mingu iluoperatsioonile kuradi v2rdjas, parandagu oma l6ug 2ra.
kibestunud inimene kindlasti kuna v2ixena sai kelku ja m6nitada jne.
ja mis sellistega tehaxe edaspidi?
m6nitataxe ja pextaxe edasi!
kalts rsk.
persekukkund kalmus!
tema v6ib niipalju öelda kui tal palk lubab ja see on aind "Head Reisi" ja viisakalt.

haige inimene, koos johnsoniga hiljuti paarutas mustla vahel ringi, ex see johnson ole ka paras joodik.
kuna ta tööd tegi siis vaevalt olex talle midagi tehtud kuna too on ka 6hku t2is vitt.
ok byeh!


Spike!! Kus sa olnud oled? Sinu jutt on ikka väga vana teema juba......... siinviibijad teavad seda juba ammu aga tore on, et sinagi lõpuks ärkasid Esmaspäeval astud äkki läbi mu juurest ja räägid lähemalt oma avastustest...... pole kaugelt tulla või mis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:29 am    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
TopFuelFunnyCar kirjutas:
See, et tundub kahtlane, EI OLE põhjus.



(1) Sõiduk peatatakse kontrollimiseks, kui:
1) rikutakse liiklusalaste õigusaktide nõudeid;
2) sõiduki liikumise iseloom viitab sellele, et juht ei valitse sõidukit nõuetekohaselt;
3) sõiduki välimus viitab ohule või tehnilistele nõuetele mittevastavusele;
4) veose paigutus, kinnitus või tähistus ei ole nõuetekohased;
5) sõiduki välimus viitab liiklusõnnetuses osalemisele;
6) sõiduki müra või heitgaaside suitsusus viitab nõuetele mittevastavusele.

(2) Politseioperatsiooni ajal peatatakse kõik sõidukid, mille kontrollimiseks on seatud operatsiooni eesmärgid.


Tubli :)
Mõelge punkti 1;2;3 ja 6 sisule ning seejärel enda sõidukitele ja sõidustiilile :)

PS. Kindlasti ei kehti kõigi siinviibijate kohta :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:32 am    Teema: Vasta viitega

ega jah. Mina oma rondiga pole eriti silma hakanud. Isegi kui ööesl sõidan siis ei torgita. Kuigi öösiti see kontroll vist pääris tugev.
Tihtipeale olen kaine klemm ja näen kuidas autosi on rajalt maha kakutud.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:37 am    Teema: Vasta viitega

Tehnilistele nõuetele mitte vastamine = spoilad, kulmud, sirmid, sportpütid jms modifikatsioonid kah põhimõtteliselt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:37 am    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
ega jah. Mina oma rondiga pole eriti silma hakanud. Isegi kui ööesl sõidan siis ei torgita. Kuigi öösiti see kontroll vist pääris tugev.
Tihtipeale olen kaine klemm ja näen kuidas autosi on rajalt maha kakutud.


Nagu öeldud.... ei kehti kõigi kohta :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:45 am    Teema: Vasta viitega

Hõljuk kirjutas:
Tehnilistele nõuetele mitte vastamine = spoilad, kulmud, sirmid, sportpütid jms modifikatsioonid kah põhimõtteliselt?


Oleneb :) Loe parem ise suht mahukas teema :)
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=1026522
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:53 am    Teema: Vasta viitega

No mida mida. Kas siis kõik järjest möödasõitvad autot lähevad ühe nendest punktide alla? Või teeb üks politseiniks üksi reidi? Autode suvaline (järjest, et kui ühega lõpetatud, siis järgmine ettejuhtuv) peatamine ei ole normaalne ning see on seadusevastane. Samas Politseil on võim.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
unnamed
Aktiivne külaline


Liitunud: 1 Sept. 2006
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:54 am    Teema: Vasta viitega

ouu juss kle oma dp pildiks sini-valget supper opelit ei taha panna?:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 1:00 am    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
No mida mida. Kas siis kõik järjest möödasõitvad autot lähevad ühe nendest punktide alla? Või teeb üks politseiniks üksi reidi? Autode suvaline (järjest, et kui ühega lõpetatud, siis järgmine ettejuhtuv) peatamine ei ole normaalne ning see on seadusevastane. Samas Politseil on võim.


Tule seisa kõrval vahel :) Või siis kaeba peatajate peale-demokraatia ju.
Kaevata võib kõige ja kõigi peale :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 1:02 am    Teema: Vasta viitega

unnamed kirjutas:
ouu juss kle oma dp pildiks sini-valget supper opelit ei taha panna?:D


Ou jou........ tead kus Statoil asub?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
unnamed
Aktiivne külaline


Liitunud: 1 Sept. 2006
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 1:10 am    Teema: Vasta viitega

ikka tean jah mis siis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 1:12 am    Teema: Vasta viitega

Näe,Juhan,tegin sulle avatari:
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
unnamed
Aktiivne külaline


Liitunud: 1 Sept. 2006
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 1:19 am    Teema: Vasta viitega

:D

Viimati muutis seda unnamed (Laup. Sept. 02, 2006 9:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 1:25 am    Teema: Vasta viitega

unnamed kirjutas:


tuttav tunne:P mm...:D


Mis nüüd? Seisad kõrvadel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ex
Vana tuttav


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 1148

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 8:31 am    Teema: Vasta viitega

mind kontrollis juba teisel päevl kui ma oma bmw'ga sõitma hakkasin,siis küll aasna erilist ülbust ei näidanud .välja arvatud see et ei jõudnud ühe auto kontrollimist lõpetadagi ja põletas mulle opeliga järele.tema kontrollis kiigu pargi juures mina liikusin statoili suunas ,ei jõudnudgi ära parkida statoilis, juba sinine ja punane vilkur valgustas teed

kas on kombeks kõiki vähe teistsuguseid või uusi autosi viljandis kontrollida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
markku
Vana tuttav


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 815
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

juhan kirjutas:


Noorte kolleegide käest peate ise küsima..... tehke neile ka oma foorum
Kuidas ma saaksin normaalseks politseinikuks? Ma tean........ kuulge mul on võimalus kasutada ühte autot millel on ka sinised tuled...... katusel...... vilguvad ka kui vaja on.......... Tohib ma pargin ka ennast teiega ühte ritta bussijaamas ja siis olengi ju lahe ja normaalne
Tegelikult on üks punane tuli ka...... kas see teeb veel ägedamaks asja ?
Kas sa arvad, et CCV rahvale on mingit erilist kohtlemist vaja? Ma arvan, et ei ole. Kui sinul on selleks erisoov siis anna teada :) Miks sa kõiki teisi tanki lükkad :)


Kuule sa peaks olema nagu täiskasvand inimese mõtlemisega ikka. Ma ei mõelnud absoluutselt selle "normaalne politseinik" all seda et sa peaksid kusagil kellegi kõrval parkima või olema. Ausaltöeldes saab individuaalselt ka normaalne olla. Juba foorumis ütled, et oh näe mul on sinine vilkur, kas sa arvad et sellega koguneb sulle kõvasti respekti ? Ole nüüd mees ja anna ikka normaalseid vastuseid mitte lihtsalt ära puhu sooja õhku.

No siis on hästi kui ei ole mingit erikohtlemist vaja.
btw. Kuidas ma kedagi tanki lükkasin ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

ah ta ei saa ise ka aru mis ta räägib (juhan)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Puhh
Aktiivne külaline


Liitunud: 27 Juun. 2006
Postitusi: 32

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

teet001 kirjutas:
ah ta ei saa ise ka aru mis ta räägib (juhan)




Tahaks päris teada milline see politseinik päris välja ka näeb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Juhan, räägi parem. Kaua me oleme olnud juba politsei huviorbiidis. kindlasti lugesid sa nö anonüümselt kuni viskas kopa ette ja regasid end ära. Ja astusid endakaitseks välja.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 10:10 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
Juhan, räägi parem. Kaua me oleme olnud juba politsei huviorbiidis. kindlasti lugesid sa nö anonüümselt kuni viskas kopa ette ja regasid end ära. Ja astusid endakaitseks välja.


Lugesin esimesest päevast peale ja mina ei ole ainuke :)
Kaua ja kas te kellegi huviorbiidis olete olnud, saate te lihtsamini teada nende käest, kelle käest te nagu nii kuulete kõike mis ei tohiks teieni jõuda või mis ei ole tõsi :)
Mis puutub sellesse, et mul on vaja enda kaitseks välja astuda siis siin oled sa mõnest asjast kahjuks valesti aru saanud. Kui mõned vennad ei oleks siin minu jätkuva olemasolu pärast ennastunustavalt tönnima hakanud, ei oleks ma viitsinud ka registreeruda ja teiega nokkima hakata.
Mis on tegelikult asja mõte?
Mõtet nagu tegelikult ei olegi ju. Üks tegelane arvas, et ma puhun õhku. Nii see ongi. Lugege see teema algusest peale läbi ja mõelge, need kellel on millega mõelda, palju siin on asjaliku juttu :) Saate ehk aru mõnest asjast :)
Teine asi on see, et on väga meeldiv suhelda inimestega keda ma tean ja kes julgevad esineda nii, et ma tunnen nad ära. Selles mõttes lugupidamine Larmi'le ja Deniss'ile. Ülejäänud sõnakad tegelased on lihtsalt anonüümselt julged, kuid kuna ma juba vastama hakkasin siis ei ole eriti viisakas ka nende kirjutisi vastuseta jätta. Mine tea.... äkki solvuvad ka veel ja kes seda ulumist siis ära jõuab kuulata

PS. Kes tahab suhelda see teab kuskohast mind leida. Kes ei taha ja ei julge silmast silma rääkida..... kolige Viimsisse...............saate minust rahu ja väga pikka pikka aega :)
Kes ei lähe siis neile:" Tere tulemast Viljandisse!". :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

mind ei kõiguta üldse kas lähed või mitte. Samas olen selle poolt et liikluskultuuri tuleb kontrolli all hoida. igatsorti rullnokkasid n**i täiega edasi. Mõnedel on lihtsalt vara autot anda.
Moto Ole normaalne klemm ja ei torgi sind ükski võmm
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

Siit küsimus kohe, mis teeb inimesest rullnoka? Ja kas ccv on mingi rullnokade klubi?
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
Siit küsimus kohe, mis teeb inimesest rullnoka? Ja kas ccv on mingi rullnokade klubi?


Ei. Olen ma seda öelnud. Kindlasti on siin ka mõni nö rullnokk olemas. Aga ma rääkisin üldiselt liiklusest. Mitte konkreetsest klubist. Pigem ma arvan et CCV kleepse kandvad masinad on liikluses viisakamad kui muud.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

kle mis ma nüüd tegema pean
sa ei vastanud minu küsimustele ja loomulikult ei jookse mina sinu juurde juttule kui tahad minuga rääkida Juhan Aasna palun sa tead kust mind leida Viiratsist tehnika tänav 10 hoovist esmaspäevast -pühapäevani hommikul 10 õhtul 7 ole lahke kui hästi palud siis pakkun kohvi ka sulle ....... mõtle vähe sellele kes on kes aga sinul pole siin ringis midagi rääkida kaasa nii et nägemist siit
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
kle mis ma nüüd tegema pean
sa ei vastanud minu küsimustele ja loomulikult ei jookse mina sinu juurde juttule kui tahad minuga rääkida Juhan Aasna palun sa tead kust mind leida Viiratsist tehnika tänav 10 hoovist esmaspäevast -pühapäevani hommikul 10 õhtul 7 ole lahke kui hästi palud siis pakkun kohvi ka sulle ....... mõtle vähe sellele kes on kes aga sinul pole siin ringis midagi rääkida kaasa nii et nägemist siit


Mhmhhhh................. sina oled ikka tegija ju
Nägemist???? Küll me ikka näeme ära sellepärast põe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
juhan
Aktiivne külaline


Liitunud: 31 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 02, 2006 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
kaspar kirjutas:
Siit küsimus kohe, mis teeb inimesest rullnoka? Ja kas ccv on mingi rullnokade klubi?


Ei. Olen ma seda öelnud. Kindlasti on siin ka mõni nö rullnokk olemas. Aga ma rääkisin üldiselt liiklusest. Mitte konkreetsest klubist. Pigem ma arvan et CCV kleepse kandvad masinad on liikluses viisakamad kui muud.


Jututeema teile endile. Saavad mõned asjad selgeks äkki.... ja saab ka Larm vastuse sellele kes on siin kes :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 4:16 am    Teema: Vasta viitega

Minul on tervelt kolm CCV klepsu peal. Pean ennast viisakaks liiklejaks, sest näiteks 50-ga ma ei sõidagi linnas. Mingi 45 äkki. Need krdi taksojuhid ajavad aga küll täiega närvi, sõidavad perses kinni koguaeg ja kiirus neil ka pea 60.

Mina siin arvuti taga ennast varjama ei hakka. Sõidan Opel Astraga (Juhani lemmik mark ja mudel) nr.märk 730 ASG. Peatse kohtumiseni
Tagasi üles
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 4:51 am    Teema: Vasta viitega

juhan vastab . oii plääd hea pealkiri. Igati 5
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024