open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Juhan Aasna vastab..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Pikk87
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Aug. 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Männamäe

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 18, 2006 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

Herra Aasna peatas kesklinna liivi poe ees kinni ja akkas elu uurima ... et kui vanad ja kui kained, aga mul jutt (4pac sees) kiskus vaikselt ikka selle ccv tordi peale, ytlesin veel et sain mõlemad seaduse silmad endale tordist ... ja jube tore väike vestus oli ...õlled ladusin kotti ja lahtise pudeli soovitas põue pista... juba 3 meeldivat kogemust järjest...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 19, 2006 8:24 am    Teema: Vasta viitega

Nüüd oled uhke, et õllese peaga ringi sõidad või?
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 19, 2006 10:38 am    Teema: Vasta viitega

Kus õllese peaga ringisõitmisest jutt oli,ma vist ei märganud

Laseb jee ükski ment sind rooli purjus peaga.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 19, 2006 11:14 am    Teema: Vasta viitega

õllese peaga oleksid kammi käest kohe 1:0 saanud
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Pikk87
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Aug. 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Männamäe

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 21, 2006 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

Inferno kirjutas:
Kus õllese peaga ringisõitmisest jutt oli,ma vist ei märganud

Laseb jee ükski ment sind rooli purjus peaga.


ma ka kuskil sõitmise kohta midagi ei tea....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 26, 2006 11:26 am    Teema: Vasta viitega

Tehke või tina , kuid mulle tundub , et on muudatusi kinnipidamiste suhtes õhtuti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Teis. Sept. 26, 2006 11:40 am    Teema: Vasta viitega

Juhan pidi praegu kodus remonti tegema, sellepärast teda linnas ka enam nii tihti ei kohta.
Tagasi üles
Rat
Satub siia tihti


Liitunud: 12 Apr. 2006
Postitusi: 101
Asukoht: linnast väljas

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 26, 2006 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Täna igatahes sõitis jalgrattaga koolide ümbruses ringi ja võtis suitsetajaid maha.
_________________
Autod (Y)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 26, 2006 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Rat kirjutas:
Täna igatahes sõitis jalgrattaga koolide ümbruses ringi ja võtis suitsetajaid maha.


Vot vot, õige mees. Säästab tervist.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 26, 2006 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

vat lapsed, ei maksa suitsetada. kasvage veel ja siis pole midagi karta Kasvate varjasest east peale Aasna hirmus, krdi lahe ju
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
born62
Vana tuttav


Liitunud: 25 Aug. 2006
Postitusi: 312
Asukoht: Mulgimaa

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 26, 2006 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Krt sel vennal ei ole kah kottigi paremat teha või Kui enam kedagi muud võtta pole siis läheb ja kepib koolilastele ligi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 26, 2006 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

born62 kirjutas:
Krt sel vennal ei ole kah kottigi paremat teha või Kui enam kedagi muud võtta pole siis läheb ja kepib koolilastele ligi

mina arvan et õige...mis see on parem vaatepilt kui mingi tatid kes ulatavad munadeni sulle kõnnivad suits ees ringi...hea näide päri
_________________
Taevas mind ei taha ja põrgu kardab,et võtan juhtimise üle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
born62
Vana tuttav


Liitunud: 25 Aug. 2006
Postitusi: 312
Asukoht: Mulgimaa

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 26, 2006 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Politsei nüüd küll suitsetamisest kedagi loobuma ei pane. Pigem hakkab toimima vastupidine efekt ma arvan. Et näed keelatud, kuid ma ikka teen. Küll olen ikka kõva vend. See peaks ikka pihta hakkama teadlikusest, miks see suitsetamine pask asi on. Ja see rohkem lapsevanema ja pedagoogi rida. See muidugi pelgalt minu arvamus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 26, 2006 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

born62 kirjutas:
Politsei nüüd küll suitsetamisest kedagi loobuma ei pane. Pigem hakkab toimima vastupidine efekt ma arvan. Et näed keelatud, kuid ma ikka teen. Küll olen ikka kõva vend. See peaks ikka pihta hakkama teadlikusest, miks see suitsetamine pask asi on. Ja see rohkem lapsevanema ja pedagoogi rida. See muidugi pelgalt minu arvamus


Pidin just sama ütlema, maksavad selle 160 eeku ära või palju ta oligi ja lasevad edasi, see et jalgrattaga onu Juhan seal kobisemas käib, ei huvita küll kedagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vihr
Aktiivne külaline


Liitunud: 27 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 28, 2006 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

600 suitsetamise eest +600 suitsu omamise eest max kui õieti mäletan alaealiste puhul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 28, 2006 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

see on ju maksimum. Sul peab ikka väga hästi vedama, et sellist summat saad. Ja kui saadki siis makstakse ära ja TÕMMATAKSE KONI IKKA EDASI. Latseke peab ise aru saama, et see ei ole hea tegu. Katsu sa krt suitsetamisest lahti saada kui pool kooli käib vahetunni ajal suitsu tegemas. See ei ole nii lihtne, omal nahal kogetud.
Tagasi üles
Kessu
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 135
Asukoht: paalalinn

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 29, 2006 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Et suitsetamisest loobuda peab väga tugev iseloom olema....paraku.....
_________________
Mehed on nagu parkimiskohad- paremad on juba võetud ja ülejäänud on invaliididele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
born62
Vana tuttav


Liitunud: 25 Aug. 2006
Postitusi: 312
Asukoht: Mulgimaa

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 29, 2006 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ja veel tohutu tahtejõud. Nagu mul on. Kui tahan siis tõmban ja kui ei taha siis ikka tõmban. Ärge järgi tehke!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 29, 2006 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

äu kuulge see on teema et juhan vastab mitte et kes kuidas suitsetamis emaha jätab respectige juhanit ka tema teema ikkagi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
born62
Vana tuttav


Liitunud: 25 Aug. 2006
Postitusi: 312
Asukoht: Mulgimaa

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 29, 2006 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

Juhan ju ei tee enam meist välja. Viimane kord 2.sept juttu puhus. Ju pole midagist tarka enam tal öelda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 30, 2006 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

born62 kirjutas:
Juhan ju ei tee enam meist välja. Viimane kord 2.sept juttu puhus. Ju pole midagist tarka enam tal öelda

sai südamelt kõik ära räägitud

_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
born62
Vana tuttav


Liitunud: 25 Aug. 2006
Postitusi: 312
Asukoht: Mulgimaa

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 30, 2006 3:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ahaa, tal siis ikka süda kah olemas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Okt. 02, 2006 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

ma usun küll
iseasi, mis metallist ainult?
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Eltsi
Külaline


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Laup. Märts 03, 2007 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kuhu Juhan siis kadus ?
esimesed kaks lehte pani küll tarka (I) .
ei tore . :D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Märts 04, 2007 12:13 am    Teema: Vasta viitega

mis vahet sell on, kuhu ta kadunud on...teema on ennast juba ammendanud
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Henry
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Mai 06, 2007 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kahju, et teema naljapärast tehtud oli.
Selline tõsine küsimused-vastused teema oleks päris kasulik olnud.
Tagasi üles
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Mai 06, 2007 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelt oleks ikka hea küll siia mingisugune seadusenurk. Endal piinab sees kuidas tohib kinni pidada.

Olis siis juhus: Hakkasin kodust välja sõitma ja nägin, et subaru vennad tulevad. Tagurdasin siis rahus hoovi tagsi, tulin autost välja, võtmed taskus juba ja hakkasin kodu uksest sisse astuma, kui hoovi ees politsei subaru kinni pidas ja andis signaali(peatumis märguanne oli see nende arust vict ) Vaatasin üle õla ja hakkasin ust lahti tegema, et tupa astuda kui tädi tuli välja ja hõikas, et autojuht tule siia. Mina küsisin, siis et milles on probleem? Tema selle peale, et auto paberid ja load! Mina küsisin, siis, et mis alusel? Nemad ütlesid, et ma sõitsin ja sellel alusel.(Tõsi ma sõitsin aga mulle ei antud peatumis märguannet kui ma olin autos ja mind ei peatatud sõidu pealt). Ma siis kohe vaidlema ja ülbitsema(nuh meelega vaieldud ja ülbitsetud kuna kõik asjad olid korras mul, aga ikkagi). Kui ütlesin, et nii ei saa, et te peate mind kinni kui ma kõnnin jala ja nüüd auto tokumente. Selle peale nemad, et istu autosse Nu pikalt vastu ei vaielnud ja autosse ma läksin(Vinge subaru oli, nuppe ja igast muid vigureid täis). Vaidlus kestis ikka pikka aega...kusagil 15 min. sai ikka sõnasõda pidada . Korraga küsis siis politseinik et kas ma olen edev või lihtsalt ülbe? Nu siis sain natukese ikka pahaseks aga ütlesin, et olen maru rahulik ja tore poiss. Lõpuks sai siis paberid ja load kontrollitud ja lõpp lahendus oli see, et kui autost lahkuma hakkasin siis veel juht küsis, et kui mul kõik korras on, et miks ma ülbitsen? Vastasin siis rahulikult, et kui mul kõik korras ei ole, siis ma ju ei ülbitseks! Ühesõnaga oli pikk vaidlus ja kõigil suur närvikulu

Nüüd ikkagi huvitab, et kas neil on õigus mind siis kinni pidada, kui ma juba autost väljas ja kui nad ei ole mulle autos peatumismärguannet andnud.

See oleks sama ju, et kui ma lähen õhtul peale tööd poodi. Ostan sealt ala koletti ja muna jne ja 2 pudelit õlut. Lähen koju, avan esimese õlle(kuradi hea ikka peale tööd) Hakkan süüa tegema, saan söögi valmis aga selle aja jooksul 2 õlut ära joonud. Siis koputab politsei. Lähed avad ukse ja nüüd nad kontrollivad sind ja lasevad puhuda, kuna sa ju sõitsid ikkagi 15 min. tagasi
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reemet
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 261
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Mai 06, 2007 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

No loomulikult äratab kahtlust auto, mis pärast seadusesilma nägemist kähku oma hoovi tagasi tagurdab. ( nagu vang roniks üle vanglamüüri ja kui valvurit näeb, siis ronib tagasi ). Nii on ka sinuga, tegid lihtsalt sellise manöövri, mis tundus neile ebastabiilne sõidustiil ja hakati kahtlustama, et oled kas joonud, sõitsid ilma juhtimisõiguseta, ilma dokumentideta, kindlustuseta, ülevaatuseta vms.Ega kõiki roolijoodikuid, ei võetagi roolist pärast seda, kui nad on vastu puud sõitnud, vaid ka sõidu pealt.( Ja otse loomulikult on politseil õigus sind sinu kahtlase käitumise puhul kontrollida. Kui ei usu, võta ette Riigiteataja ja tuhni seal natuke ). Tegelikult on see üsna kurb, kui inimesed ilguvad teema ümber millest nad midagi eriti ei tea. Mina austaks parem politseid, sest tänu nendele on meil tunduvalt vähem roolijoodikuid ja kiiruseületajaid-rääkimata hiljutistest rahvarahutustest. Kas see, et sa otsustasid väitlema hakata ja tänu iseenda ignorantsusele 15 minutit nendega vaidlesid, tegi sulle mingit kahju? Riivati su tundeid kuidagimoodi?Jäid sa sellest rumalamaks?Jäid sa kuhugi hiljaks? Kodukootud advokaate on meil juba niigi... Olge viisakad ja ollakse ka teiega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bufu
CCV Guru


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 557
Asukoht: Uueveski

PostitusPostitatud: Püh. Mai 06, 2007 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Krdi kiire poiss oled kui 15 mintsaga 2 õlli ära jood:D
Tegelikult oleksid võinud nad pikalt saata, olid ju oma hoovis... Ei oleks neil mingit õigust järgi tulla vms.
Teisest küljest pole mõtet seadusesilmaga sõdida, eriti kui kõik korras on. Never ei tea kunas neile hammaste vahele jääd!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Püh. Mai 06, 2007 11:01 pm    Teema: Vasta viitega

Just Reemet, las püüavad roolijoodikuid, neid reide võiks veel tihedamalt olla. Aga kurat, miks jebida mingite tühiste asjadepärast?
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reemet
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 261
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Mai 07, 2007 12:24 am    Teema: Vasta viitega

kaspar kirjutas:
Just Reemet, las püüavad roolijoodikuid, neid reide võiks veel tihedamalt olla. Aga kurat, miks jebida mingite tühiste asjadepärast?

Kui sa mõtled Uduka "tühist asja" siis tema käitumine hoovist välja-sisse sõites oligi ju potensiaalse roolijoodiku käitumine. Ja nad kontrollisidki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Mai 07, 2007 12:35 am    Teema: Vasta viitega

Ega muidu polekski seal vaidlema hakkanud, kui politsei oleks üles näidanud natukeseg viisakat käitumist. Kahjuks on see (minu arvamus)...aga eesti politsei ei ole enamjaolt viisakas(ENAMJAOLT...kuna olen ka lõbusatega kokku puutunud, kuid suht vähe...kahju sellest). Ja austus puudub selle pärast Eesti politsei vastu, et eelmine aasta augustis sõitis vennale küljepalt sisse Audi 100 valget värvi ja vennas nägi ära isegi Numbri viimased tähed. Vennas oli ise veel tsikliga. Ja kui politsei kohale tuli siis öeldi, et alustatakse uurimist. Uurimine kestis detsembri kuuni kui tuli vennale kiri, et sellise numbri tähtedega valget audit eestis ei ole. Päev hiljem tulin ise soomest ja viisin tuttava koju ja jälgisin tallinnas valgeid audisid, millel tähtede kombinatsioon on TDE ja näe imet, politsei sõnul ei olegi sellist numbrimärgiga masinat aga mina leian üles masina millel on selline number. Pidasin siis enda auto kinni ja läksin seda maja ees seisvat Audi 100 vaatama. Mis tuli välja, paremal pool stangel on kriimud. Kõrgused sobivad ideaalselt tsikli jalatugede kõrgusega. Sai siis teatatud politseisse, et KAHTLUSTATAV masin on leitud. Läks mööda veel väga pikk aeg "nad uurisid asja" ja tuli kiri, et masin on teinud avarii, kuid stange on säilinud. Ok lõpuks tuli siis ka kriminalist kohale stangega tõestas ära, et see sama masin tegi avarii. Nüüd jälle mööda läinud sellest 2 kuud ja politsei poolt ei ole mingit asja edasi ajamist Kui võetakse ühendust politseiga siis tuleb vastus: Me uurime asja

Autost saime isegi pildid enne kui masin uue ja viimase avarii tegi. Juhuslikult tuli vennas koos KalevGSIga viljandisse ja bussika parklasse. Näe imet masin seal. Tehti siis pildid.

Lihtsalt olen jubedalt pettunud, et enamik Eesti politseinike on ennast täis tõusikud. Kahju on sellest, et ainus mida nad suudavad on torkida ja mõnitada noori juhte, kes sõidavad alles vahtralehega ja kes ei ole sündinud rahakohver käes, et endale osta uus masin(ei mõtle ka, et ostavad rondi aga (golf3, 3ne bemari, audi b4, lihtsalt levinumad noorte margid). Aga kui asi läheb tõsisemaks ja asjalikumaks, siis ei olen enam kellestki abi

Võibolla OLI kellegi tuttava auto see Audi 100 valge numbriga 986TDE enne kui ta endal külje maha sõitis Tüüp ise on pärit viljandist. Kui keegi teda teab, siis võiks tervitusi edasi anda
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Udukas
Vana tuttav


Liitunud: 18 Nov. 2006
Postitusi: 565
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Mai 07, 2007 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Reemet kirjutas:
kaspar kirjutas:
Just Reemet, las püüavad roolijoodikuid, neid reide võiks veel tihedamalt olla. Aga kurat, miks jebida mingite tühiste asjadepärast?

Kui sa mõtled Uduka "tühist asja" siis tema käitumine hoovist välja-sisse sõites oligi ju potensiaalse roolijoodiku käitumine. Ja nad kontrollisidki.


Peatati mind oma hoovis ja ma ei olnud enam autos. Peatumis märguanne oli tavaline auto signaal(Tuut tuut, ei olnud viu viu ) Ja ma ei olnud joonud . Ja iga inimene võib midagi koju unustada, et tagurdab tagasi hoovi.

Roolijoodikute püüdmise vastu ei ole mul midagi. 200ga olen selle poolt, et neid püüda ja karistada Kiiruse ületajate püüdmise vastu ka ei ole midagi.
_________________
Auto hooldus, remont. Xenonid(paigaldus), alarmid(paigaldus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Raiki
Aktiivne külaline


Liitunud: 5 Apr. 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu , www.rsinvest.ee

PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2007 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

ei viitsinud kogu teemat läbi lugedagi kuna esimesel lehel juba aru saada , et mingi miilits kellel on kodune elu paigast ära ja katuse all vesi 100 keeb, tahab endale ja kõigile midagi tõestada

kuda krt te tobukesed aru ei saa et kui eraldada poistele mingi tänavajupp ja lasta ennast seal tühjaks sõita siis on linnaelu palju rahulikum

laske seal neil nädalas korra sõita ja kui muidu kardate siis jälgige ise kõrval ja hoidke korda... läheb ressursi ka vähem

selle asemel et vars persest väljas ringi kihutada ja neid taga ajada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2007 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Raiki kirjutas:
ei viitsinud kogu teemat läbi lugedagi kuna esimesel lehel juba aru saada , et mingi miilits kellel on kodune elu paigast ära ja katuse all vesi 100 keeb, tahab endale ja kõigile midagi tõestada

kuda krt te tobukesed aru ei saa et kui eraldada poistele mingi tänavajupp ja lasta ennast seal tühjaks sõita siis on linnaelu palju rahulikum

laske seal neil nädalas korra sõita ja kui muidu kardate siis jälgige ise kõrval ja hoidke korda... läheb ressursi ka vähem

selle asemel et vars persest väljas ringi kihutada ja neid taga ajada

väga hea
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2007 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

Raiki kirjutas:
kuda krt te tobukesed aru ei saa et kui eraldada poistele mingi tänavajupp ja lasta ennast seal tühjaks sõita siis on linnaelu palju rahulikum.laske seal neil nädalas korra sõita ja kui muidu kardate siis jälgige ise kõrval ja hoidke korda... läheb ressursi ka vähem.selle asemel et vars persest väljas ringi kihutada ja neid taga ajada
väga õige!
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2007 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

Tõesti võiks nii olla. Klubi korjandus -> teemaks: Peenestamise raja ehitus
Tagasi üles
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Mai 08, 2007 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
Tõesti võiks nii olla. Klubi korjandus -> teemaks: Peenestamise raja ehitus
Sellise raja raha saavad meie lapselapsed ka veel korjata
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
pahadeplaneet
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Mai 2006
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Laup. Mai 19, 2007 11:49 am    Teema: Vasta viitega

Tead Juhan või kes iganes sa oled,kui sa tahad oma tööd teha niii väga väga ja paar punni oma õlale juurde saada siis on mul sulle pakkumine millest ehk vestleks omavahel. Aga lühikirjeldusena on tartus sulle väga palju palju tööd pakkuda just teatud mtü ürituste ajal. Ja ma retseptiks sind varbad krõnksus surmani,isegi lille tooks ja raha ei küsiks.
_________________
TartuLäbuStreet
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Mai 21, 2007 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

pahadeplaneet kirjutas:
Tead Juhan või kes iganes sa oled,kui sa tahad oma tööd teha niii väga väga ja paar punni oma õlale juurde saada siis on mul sulle pakkumine millest ehk vestleks omavahel. Aga lühikirjeldusena on tartus sulle väga palju palju tööd pakkuda just teatud mtü ürituste ajal. Ja ma retseptiks sind varbad krõnksus surmani,isegi lille tooks ja raha ei küsiks.

Ma ei saa aru mis asja saa ajad? Igas foorumis on sul midagi öelda. Äkki siin jätad oma teada enda mõtted .........
_________________
6L diisel:D
300+kw ja ca 1000Nm

"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Mai 21, 2007 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi on tähele pannud :
Juhan 'i nime tagurpidi ?
------>
JUHAN
<-----
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
nisu
Satub siia tihti


Liitunud: 27 Aug. 2006
Postitusi: 158
Asukoht: Suure-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Mai 21, 2007 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

rain290 kirjutas:
Kas keegi on tähele pannud :
Juhan 'i nime tagurpidi ?
------>
JUHAN
<-----

see teema käis korra offtopicus läbi jah!
_________________
Patsu Kah!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahadeplaneet
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Mai 2006
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 23, 2007 4:27 am    Teema: Vasta viitega

cartman kirjutas:
pahadeplaneet kirjutas:
Tead Juhan või kes iganes sa oled,kui sa tahad oma tööd teha niii väga väga ja paar punni oma õlale juurde saada siis on mul sulle pakkumine millest ehk vestleks omavahel. Aga lühikirjeldusena on tartus sulle väga palju palju tööd pakkuda just teatud mtü ürituste ajal. Ja ma retseptiks sind varbad krõnksus surmani,isegi lille tooks ja raha ei küsiks.

Ma ei saa aru mis asja saa ajad? Igas foorumis on sul midagi öelda. Äkki siin jätad oma teada enda mõtted .........


Sina sõbrake räägi siis kui kana p...
_________________
TartuLäbuStreet
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
comma
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 385
Asukoht: ida narva no

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 23, 2007 12:52 pm    Teema: Vasta viitega

MENDID ON AHVID ainult kui trahvi teevad on väge täis,kui vaja uurida rotti läinud assju, nt autosid ei tule neilt midagi.
_________________
M:valukaid,rehve,polte, tsentrõngaid, uusi ja kasutatud.küsi lisa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Peeter82
CCV Guru


Liitunud: 13 Mai 2006
Postitusi: 255

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 23, 2007 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

eelpool kirjutanuga suht sama meelt kuna "õnnestus tallinnas ära kaotada" 12000 krooni maksev automakk ja kui politsei peale vastust küsimusele palju maksis tegi suured silmad ja jäi suu ammuli vahtima siis ei osand enam miskit arvata (kahju hindasin 10150 kroonile kuna asi kasutatud) ja peale seda olen saatnud politseisse vihjeid oletatavate selle kandi nn staasikate makivaraste kohta kellega ka teistel kogemusi kuid vastus mis viimati tuli oli et keegi ei teinud ust lahti ja ei saanud küsimusi küsida - no andke kannatust :) kuna olen raske jalaga siis kiirustan isegi alatihti kuid olen ka aktsepteerinud mõtte et kui trahv siis vähemalt asja eest seega ei kiru mente niisama lambist aga kui ikka niisama kinni peetakse selle eest et suuremad veljed kui ette nähtud siis ei ole nõus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reemet
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 261
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 09, 2007 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Õnnestus siis kah oma elu esimene trahv kätte saada möödunud nädalal maagümnaasiumi juures...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sander
Vana tuttav


Liitunud: 15 Apr. 2007
Postitusi: 365
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 09, 2007 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Palju said ja mille eest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reemet
Satub siia tihti


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 261
Asukoht: Tallinn/Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Juun. 09, 2007 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Sander kirjutas:
Palju said ja mille eest

180 eeku, sõitsin lubatust kiiremini seal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahadeplaneet
Satub siia tihti


Liitunud: 30 Mai 2006
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Esm. Juun. 11, 2007 3:42 am    Teema: Vasta viitega

Reemet kirjutas:
Õnnestus siis kah oma elu esimene trahv kätte saada möödunud nädalal maagümnaasiumi juures...


Ja umbes mitu purjusjuhti vahepeal mööda sõitis 1,2?

180 KROONI asemel oleks võinud teenida märksa rohkem või mis.

Püütke varblasi kui kotkad on lahti.
_________________
TartuLäbuStreet
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tiiger
Vana tuttav


Liitunud: 21 Juun. 2008
Postitusi: 413
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Juul. 23, 2008 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Teemast ma suhtkoht aru ei suutnud saada, aga huumorit jagub siin küll kuhjaga. Juhan-poiss on siis viljandis politsei vöi?
_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine OBDII ja VAG tüüpi autodel!
+372 59045568
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024