open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Juhan Aasna vastab..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tutt
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 475

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 5:06 am    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
Minul on tervelt kolm CCV klepsu peal. Pean ennast viisakaks liiklejaks, sest näiteks 50-ga ma ei sõidagi linnas. Mingi 45 äkki. Need krdi taksojuhid ajavad aga küll täiega närvi, sõidavad perses kinni koguaeg ja kiirus neil ka pea 60.

Mina siin arvuti taga ennast varjama ei hakka. Sõidan Opel Astraga (Juhani lemmik mark ja mudel) nr.märk 730 ASG. Peatse kohtumiseni


ja mina mõtlesingi kelle auto see on


Viimati muutis seda tutt (Püh. Sept. 03, 2006 5:20 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 5:16 am    Teema: Vasta viitega

Mehed krt, miks nii hilja veel üleval??? Pealkiri on tõesti sobivamaks muudetud.
Tagasi üles
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 5:21 am    Teema: Vasta viitega

olen unetu miskipärast. Uurin ja tuhnin uut autot mida osta, et äkki saan ka juhanile silma hakata kuidagi. Roveriga pole see veel õnnestunud
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 10:11 am    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
Pean ennast viisakaks liiklejaks, sest näiteks 50-ga ma ei sõidagi linnas. Mingi 45 äkki.
tegelt ajavad just need tolparid närvi kes venivad linnas!kui ma olen tööl siis on mul iga minut tähtis,kuna mul on linnas iga päev vähemalt 30 klienti.eriti tore on venida 30-40km/h mõne ahvi taga kel aega küll.
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
paadimees
Aktiivne külaline


Liitunud: 20 Apr. 2006
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 11:23 am    Teema: ?? Vasta viitega

mulle jälle ei meeldi jobud kes linnas 90 ga sõidavad. eile õhtul pidi üks selline lollidemaa numbriga(leedu transiit numbriga)mul pool külge maha sõitma.sain siis poisi selveri juures kätte ja surusin korra vastu seina- enne kui jõudsin talle vaikese toksu anda lasi see ärev mees endale püksi- arvan et se ka oli parim karistus nende 3 tüdruku ees kes tal autos istusid.teema teil siin muidugi huvitav aga natuke liiga käest läinud- need komentaarid kus inimene ei oska end viisakalt väljendada võiks ikka mode kustudada.aga jälgin huviga kuidas asi lõppeb......
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Ma sõidan õhtul sellise kiirusega, nu mingi 9-sast alates. Päeval pole suutnud veel kellelegi jalgu jääda.
Tagasi üles
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 11:28 am    Teema: Re: ?? Vasta viitega

paadimees kirjutas:
mulle jälle ei meeldi jobud kes linnas 90 ga sõidavad. eile õhtul pidi üks selline lollidemaa numbriga(leedu transiit numbriga)mul pool külge maha sõitma.sain siis poisi selveri juures kätte ja surusin korra vastu seina- enne kui jõudsin talle vaikese toksu anda lasi see ärev mees endale püksi- arvan et se ka oli parim karistus nende 3 tüdruku ees kes tal autos istusid.teema teil siin muidugi huvitav aga natuke liiga käest läinud- need komentaarid kus inimene ei oska end viisakalt väljendada võiks ikka mode kustudada.aga jälgin huviga kuidas asi lõppeb......


õige :D

aga kergelt offtopicuks kisub jälle (:
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 12:22 pm    Teema: Re: ?? Vasta viitega

paadimees kirjutas:
mulle jälle ei meeldi jobud kes linnas 90 ga sõidavad.
minagi ei toeta selliseid!siiski võiks sõita suurima lubatud kiirusega (50km/h)mitte vähem või rohkem...
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

@ spike:on mis on...jääme ikka mõistlikuse piiridesse...
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 03, 2006 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

tegelikult tundub Hr kamm om pahane oma mineviku peale kes ,teab teab teda minevikust see ei lootnu seda tuleviku mis käes om. Mul üks küsimus kah , miks su kolleegidest nii taga ei räägita , miks sa oled just nagu silma jäänud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
el nino
Satub siia tihti


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 130
Asukoht: Paalalinn

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 04, 2006 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelt on Juss ise ka endine kurjategija. Pani SATEXI ajal piraatkaarte ikka päris usinasti.

Tegelt päris naljakas lugeda seda teemat.Pole mul ühegi politsei vastu konkreetselt mingit vihavaenu ja minu pärast võiks neid trahve veel rohkemgi teha ,aga ikka asja eest rohkem.
Mina nagu ei saa mõnest asjast lihtsalt vahest aru ja äkki Juhan suudab selgitada.
Näiteks ei tohi seaduse järgi autode välimust ja pla pla pla ... muuta.
Ok seadus on seadus - täitsa nõus sellega.Aga samas ,mis seal halba on ,kui kõik on tehtud korralikult ja hästi.Valdavalt kaasneb sellega ju ka parem juhitavus ja sellega koos ka ju ohutus.Võiks ju nagu sellele läbi sõrmede vaadata.
Enamus siin foorumis teab ilmselt Pelmpsi 200 TQ.Natuke madalam ,kui tavaline ja suurem velg.Ei kujuta nagu minu arust sellega kellegile ohtu ,aga näe kordusülevaatusele saadeti.
Mingi taoline lugu oli ka mingi 200 SX iga ,aga seda lugu ei oska kommenteerida ,kuna omanikku isiklikult ei tunne.
Samas mingid sellised raiped sõidavad linnas ringi ,et kuku pikali.Stanged ripakil sumps ripub tati vatiga kuidagi all ,aga ikkagi "sportsumps" on - vot selliseid tüüpe võiks minu arus järjest kõiki trahvida.

Selles suhtes võiks politseinik nagu vahest ka inimene olla ,et on asju millele saab ja võiks läbi sõrmede vaadata.Ei ole ju alati vaja kohe travima hakata ,kui selleks võimalus on.RIKKUMISEL ja RIKKUMISEL on lihtsalt vahe sees.
Pakun ,et need kes siin sõna võtsid ,et sa Juhan võiksid rohkem inimene olla mõtlesid seda ,aga ei oskand lihtsalt väljendada vist.Isiklikult pole sinuga kokkupuudet olnud ja oska kommenteerida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Skorus
Satub siia tihti


Liitunud: 24 Apr. 2006
Postitusi: 135

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 04, 2006 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

heh, ma ise olen isiklikult saanud Aasnalt ka trahvi, ning peab tõdema, et mees nö. ei koorind mind rahast paljaks vaid tegi jääknähtude eest kiirmenetlusega 600.-....mõnel eriline viha ta vastu ma vaatan , minu arvates on ta ka liiga usin, aga see selleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 04, 2006 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

el nino kirjutas:
Tegelt päris naljakas lugeda seda teemat.Pole mul ühegi politsei vastu konkreetselt mingit vihavaenu ja minu pärast võiks neid trahve veel rohkemgi teha ,aga ikka asja eest rohkem.
Mina nagu ei saa mõnest asjast lihtsalt vahest aru ja äkki Juhan suudab selgitada.
Näiteks ei tohi seaduse järgi autode välimust ja pla pla pla ... muuta.
Ok seadus on seadus - täitsa nõus sellega.Aga samas ,mis seal halba on ,kui kõik on tehtud korralikult ja hästi.Valdavalt kaasneb sellega ju ka parem juhitavus ja sellega koos ka ju ohutus.Võiks ju nagu sellele läbi sõrmede vaadata.
Enamus siin foorumis teab ilmselt Pelmpsi 200 TQ.Natuke madalam ,kui tavaline ja suurem velg.Ei kujuta nagu minu arust sellega kellegile ohtu ,aga näe kordusülevaatusele saadeti.
Mingi taoline lugu oli ka mingi 200 SX iga ,aga seda lugu ei oska kommenteerida ,kuna omanikku isiklikult ei tunne.
Samas mingid sellised raiped sõidavad linnas ringi ,et kuku pikali.Stanged ripakil sumps ripub tati vatiga kuidagi all ,aga ikkagi "sportsumps" on - vot selliseid tüüpe võiks minu arus järjest kõiki trahvida.

Selles suhtes võiks politseinik nagu vahest ka inimene olla ,et on asju millele saab ja võiks läbi sõrmede vaadata.Ei ole ju alati vaja kohe travima hakata ,kui selleks võimalus on.RIKKUMISEL ja RIKKUMISEL on lihtsalt vahe sees.


jutt jummala õige...
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 1:57 am    Teema: Vasta viitega

hehh täna kimas minust mööda mingi hõbedane uuem audi CCV kleeps all stangel. Mingi tibi oli roolis. Ju siis ei suutnud linnavahel 50 liigelda ja oli vajadus mingi 80 sisse ajada.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 2:12 am    Teema: Vasta viitega

Nägin täna Juhanit. Oli just mingi valge sierra kinnipidamise lõpetanud. Sõitsin meelega mööda, ta nägi küll mind aga ei teinud väljagi
Tagasi üles
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 10:22 am    Teema: Vasta viitega

TopFuelFunnyCar kirjutas:
Nägin täna Juhanit. Oli just mingi valge sierra kinnipidamise lõpetanud. Sõitsin meelega mööda, ta nägi küll mind aga ei teinud väljagi


oh sind vaesekst et sind ei peatatud jah?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 10:53 am    Teema: Vasta viitega

Ei peatanud jah. Miks
Tagasi üles
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ei mingit eri kohtlemist jah. Hr Aasna sai mind ka kinnipeetud. luges hulgim vigu auto juures ja soovis head reisi. Igati kild vend Vend ainult muigas ei muud
Aa põhjus peatamiseks oli see et ma va loll unustasin tuled peale panna
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Pikk87
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Aug. 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Männamäe

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

eks vast kõik ole temaga kokku puutunud ... sain just load kätte ja läksi inimesi peole taksotama, männa statoilist linnapiiripoole, kui juhan systib vilkuritega järele ... puhus kogu kaadri ära, vaatas joogikogust autos ja uuris kuhu minek ... lubas peole kohale tulla (sammuli), aga huulikuid liiga vähe, eks pärastpoole tulen
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vihr
Aktiivne külaline


Liitunud: 27 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tekkis njuke küsimus et onu Villu teles räägib et 60 km/h võib linnas sõita, mis sellest härra Aasna arvab ?

Ja teiseks tekkis küsimus et kes on see kõikvõikmas isik kes suudab otsustada kas tehasest on tulnud välja antud suuruses velgede, spoileriga vms modifikatsjoon või mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
hehh täna kimas minust mööda mingi hõbedane uuem audi CCV kleeps all stangel. Mingi tibi oli roolis. Ju siis ei suutnud linnavahel 50 liigelda ja oli vajadus mingi 80 sisse ajada.


oli see avant või sedaan
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

-vtec- kirjutas:
RealGSM kirjutas:
hehh täna kimas minust mööda mingi hõbedane uuem audi CCV kleeps all stangel. Mingi tibi oli roolis. Ju siis ei suutnud linnavahel 50 liigelda ja oli vajadus mingi 80 sisse ajada.


oli see avant või sedaan


sedaan vist oli, pole päris kindel A4 äkki? Kimas siis hooga männimale kesklinnast. Pidevalt oli paari meetrise vahega sabas. Pisut häirib kui tehakse tegelt
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
el nino
Satub siia tihti


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 130
Asukoht: Paalalinn

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ja teiseks tekkis küsimus et kes on see kõikvõikmas isik kes suudab otsustada kas tehasest on tulnud välja antud suuruses velgede, spoileriga vms modifikatsjoon või mitte.


Selleks on härradel miilitsatel väga hea programm ,mis näitab milline auto ,millisel aastal ,millises konditsioonis tehase väravast välja vuras.Isegi võib vaadata ,millised pedaalikatted konkreetsel autol algselt olnud on
Kas nüüd kõigil miilitsatel autodes selline asi olemas on ,ei tea ,aga mõnedel igatahes on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

aga ma vaatan et juhan poiss on ää kadunud ei teegi enam häält foorumis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
priitprg
Satub siia tihti


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 124
Asukoht: Viljandi lähedal

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

RealGSM kirjutas:
-vtec- kirjutas:
RealGSM kirjutas:
hehh täna kimas minust mööda mingi hõbedane uuem audi CCV kleeps all stangel. Mingi tibi oli roolis. Ju siis ei suutnud linnavahel 50 liigelda ja oli vajadus mingi 80 sisse ajada.


oli see avant või sedaan


sedaan vist oli, pole päris kindel A4 äkki? Kimas siis hooga männimale kesklinnast. Pidevalt oli paari meetrise vahega sabas. Pisut häirib kui tehakse tegelt


Mu naisel jah vahest raske jalg aga tal oli asja pärast kiire kah. Tavaliselt ta nii kiiresti enamasti ei sõida(ma loodan vähemalt).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

khh Septembris võiks oma rasket jalga natuke taltsutada. Pole eriti mõnus mõelda kui ajad mõne lapse alla. Või nt aetakse sinu laps alla.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaimoy
Aktiivne külaline


Liitunud: 12 Aug. 2006
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 05, 2006 10:40 pm    Teema: teema väline Vasta viitega

kuigi asi kaldub teemast kõrvale olen ka sellega päri et linnas ei ole koht kiiruse arendamiseks. olen siin mõnele nokale seda ka paarkorda meelde tuletanud ja teen ka seda edaspidi. Kas tõesti olen siis vägevam mees kui kihutan linnas 90 ga. juhtusin olema kasutaja paadimehega koos kui siin üks tuntud tyyp linnas oma bmw ga üritas riia mnt. tekitada 3 rida- oli ikka väga ohtlik olukord. NII ET KUI PÜÜTAKSE JA NORITAKSE SELLISTE JOBUDEGA siis ......sorry mis te mehed tahate kas veel vähe ohvreid. samas mul siin üsna mitu tutavat kasutajat kellel autod oma kätega vääga pro- ks tehtud ja kes ka sellega sõita oskavad. ja samas mehed kui tehakse liiga siis andke asjale ametlik käik ja asi ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TopFuelFunnyCar
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 06, 2006 12:27 am    Teema: Vasta viitega

tra, täna kaks bemmi, ootavad centrumi juures rohelist tuld. Üks bemm teise taga, siis tagumine keerab tagant välja ja sõidab esimesest mööda ja punasega üle tee. Teine bemmi vana kohe järgi. On ikke debiilikud, autod tuleks käest ära võtta, mu*n on liiga pikaks läinud. Selliseid tüüpe kes omakohut rulludele teevad, võiks rohkem olla. Politsei ei ole kunagi vajalikul hetkel kohal.
Tagasi üles
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 06, 2006 12:08 pm    Teema: Vasta viitega

No kuulge teema nimi ju on Juhan Aasna vastab kirjutage talle siis privasse kui teid häirib linna sõidu kultuur ega see siin asja muuda kui foorumis rääkite seda loomulikult loen ka seda mida osad debiilid linnas teevad ja ettevaatlikum võiks olla päris palju rahvast linnas kuna palju väikseid läks alles kooli see minu arvamus aga võiks teema juurde jääda
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 06, 2006 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
No kuulge teema nimi ju on Juhan Aasna vastab kirjutage talle siis privasse kui teid häirib linna sõidu kultuur ega see siin asja muuda kui foorumis rääkite seda loomulikult loen ka seda mida osad debiilid linnas teevad ja ettevaatlikum võiks olla päris palju rahvast linnas kuna palju väikseid läks alles kooli see minu arvamus aga võiks teema juurde jääda


hr Aasna pole pikalt mitte midagi vastanud, ju tal on kõik öeldud mis tahtis. See võiks siin olla siis rohkem avaliku korra alafoorum
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 06, 2006 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

...ja-jaa...vabandused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kristjan111
Aktiivne külaline


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Kolm. Sept. 06, 2006 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

härra Juhan Aasna on tõõmiis,
talle lobisemise eest palka ei maksta!

:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 07, 2006 12:40 am    Teema: Vasta viitega

kristjan111 kirjutas:
härra Juhan Aasna on tõõmiis,
talle lobisemise eest palka ei maksta!

:)



_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Eix
Aktiivne külaline


Liitunud: 8 Märts 2006
Postitusi: 99

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 07, 2006 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tõesti huvitav teema. Ei tea kas viga minus, aga ma ei ole Hr. Aasnaga kokku puutunud, seega ei oska temast midagi arvata. Siit lehelt http://www.pol.ee/?id=7494 sain teada kellega tegu on. Ma arvan, et ega ta ikka ilma asjata kedagi koinima ei hakka (võibolla mõnele erilisele). Jalutasin korra Anttila-Bussijaama hoone juurde seda lömmi sõidetud seina vaatama ja tagasi tulles märkasin kuidas üks nooremapoolne noormees oma tsiklit teisele laenas. See teine tüüp ei osanud selle pilliga kohapealt äragi minna (vaevalt tal load üldse olemas olid), alles kolmandal korral sai minema ja ohh-sa-jutt kus alles kimas Tallinna poole minema ja siis linna piirilt tagasi kesklinnapoole ja ikka punn põhjas. Nende arust oli see äge. Minuarvates ei ole nii tsikli andjal kui ka tsikli võtjal mõistus õiges kohas ja vot selliseid tuleks Aasnal ja teistel politseinikel koinida. Sellisest Nissani vennast kellel oli suurem velg ja madaldus on ikka tõsiselt kahju. Aga kes mina selline olen, et vingun siin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pikk87
Satub siia tihti


Liitunud: 10 Aug. 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Männamäe

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 07, 2006 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

oi kui nooruke ta selle pildi peal on ... otse akadeemiast ja juba siis oli selgelt välja kujunenud tema eritunnus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vihr
Aktiivne külaline


Liitunud: 27 Aug. 2006
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Nelj. Sept. 07, 2006 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

el nino kirjutas:
Tsiteerin::
Ja teiseks tekkis küsimus et kes on see kõikvõikmas isik kes suudab otsustada kas tehasest on tulnud välja antud suuruses velgede, spoileriga vms modifikatsjoon või mitte.


Selleks on härradel miilitsatel väga hea programm ,mis näitab milline auto ,millisel aastal ,millises konditsioonis tehase väravast välja vuras.Isegi võib vaadata ,millised pedaalikatted konkreetsel autol algselt olnud on
Kas nüüd kõigil miilitsatel autodes selline asi olemas on ,ei tea ,aga mõnedel igatahes on.


kurat njuke programm kuluks omalegi teinekord ära, asi kuskil tsiviiliskule ka kättesaadav ?

Aga samas just hiljutine kogemus, kui vanamees ARKs auto omaniku vahetust vormistas käis, et mõnda mudelit nagu teoorias poleksi olemas ja igasugu sjukseid probleeme mis seotud andmetega jne. Kuda siis keegi saab öelda milline välja peab nägema kui olemaski pole

Tuttaval Ford orion 1,8 origaanl mootor peal, aga kurask ükski kataloog ei näita et sjukese mootoriga oleks sel aastal toodetud asja. Leonele juppe tellides ka mitmeid kordi vale jupp tuld kuigi andmed nagu sobivad, nii et njuke tark koht kus kõik asjad pisiasjadeni kirjas kuluks ära autopoodidesse ja mujalegi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 08, 2006 1:16 am    Teema: Vasta viitega

Kurat ärge halage mingi linnaliikluse pärast siin topicus, nagu üsna mõttetu ? Viljandi liiklus on minuarust liigagi normaalne ja -aeglane-jalakäijaid soosiv. Tallinnas tuleb küll väike hirm peale,kui mingi korralikuma autoga sõita. Seda ei anna meie linna omaga võrreldagi..

ahja, politsei võiks jalakäijaid parem vähe noomida rohkem, eriti kuskil männal ja kesklinna säästuka juures.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kre
Aktiivne külaline


Liitunud: 1 Juul. 2006
Postitusi: 94

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 08, 2006 2:57 am    Teema: Vasta viitega

Ok lihtne näide, ytleme et sõidate ja teil ei ole lube, sõidate lyhikese otsa ja autokooliga olete juba niikaugel, et vaja ära teha ainult riiklik eksam!
Poolel teel võtab politsei rajalt maha ja nagu ikka algul vestlus jne jne. Vestluse käigus seletad politseinikule, et näed hädasti vaja sõita a sõber vaata elab samas lähedal(tegu on viiratsiga), et sõidan sinnani ja sõbral load olemas ning peale seda läeme viljadisse, ytled politseinikule, et ta võib isegi järgi tulla ja teise kuti dokumente kontrollida ja mida sadat asja veel a era hetkel trahvi tee! Inimlik politseinik ytleks, et kle ok lähme vaatame selle teise kuti yle ja laseme sul siis minna, aga pedant politseinik kes ei saa nagu millegist muust aru, välja arvatud seadusandluse paragrahvidest siin eesti banaaniriigis, ytleb ei mind sa nagu ei huvita ja sa oled samasugune jobu kelle ma just enne täis peaga autoroolist maha võtsin ja väänan sulle su paragrahvi ära! Saad aru Juhan normaalne politseinik ei ole see kes kõigile väänab nende tehtud teo eest maximum laksu vaid normaalne on see kes nagu kuulab ja ikka natuke mõtleb enne kui tegutseb!

Ja veel nagu kas keegi on näinud Juhanit tema politseis töötamise ajal kuskil pubis näiteks või klubis või kus iganes nn. lõõgastumas oma sõpradega, ei ole nagu kuskilt kuulnud või nii ja ega seda pole ka raske arvata miks see niiviisi on või mis(mitte et mind huvitaks kuidas keegi oma vaba aega sisustab aga lihtsalt huvitav fakt)! Ahhjaa seal eespool olid miskid laulusõnad paneks ka siia yhe rea!

"Kõik mis sa teed, teed iseendale........."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 08, 2006 9:06 am    Teema: Vasta viitega


Mina olen red-is näinud
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 08, 2006 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

kle ker kas algus käis minu kohta ve
ja ma olen korra teda redis näind aga seal oli ta ka ainult vist tunni:P
ei tea küll miks???
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 08, 2006 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

ja uuuuuuuuuu hr aasna kus sa küll jäänud oled
...või on nii palju tõõd teha ve???? kus viljandis on alles kuritegevus kuttil pole enam aega nettis ka käija
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 08, 2006 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

pahtlikunn kirjutas:
ja uuuuuuuuuu hr aasna kus sa küll jäänud oled
...või on nii palju tõõd teha ve???? kus viljandis on alles kuritegevus kuttil pole enam aega nettis ka käija


eht näide, et larm ei viitsinud koolis istuda eriti
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 08, 2006 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

raudselt oli ka pärnus neid miljonäre ka jahtimas
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 08, 2006 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

Inferno kirjutas:

Mina olen red-is näinud


ma olen kah seda müüti kuulnud...
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Focun
Satub siia tihti


Liitunud: 22 Mai 2006
Postitusi: 254
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Reede. Sept. 08, 2006 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

[Focun......... sa oled tõeliselt tegija vend ja kõik kummardavad sinu ees maani......... aga sealt kõrgelt oled sa ka kindlasti näinud neid vaeseid kakanaatoreid kellele ma olen lihtsalt niisama, enda lõbuks, trahvi teinud...... miks sa siis ei seisa ei nende eest ja ei lähe kohtusse? Sina/nemad kindlasti ju võidaksid kui ei oleks olnud rikkumist või rikkumine ei oleks tõendatud! Sõnaga......... puhu paska kellelegi teisele :)

Mina ja tegija vastupidi, ma ei ole tegia ja veel enam ma olen vaga kui hiir . tegelikult hr Juhan , trahvid ja korraloomine on norm isegi teretulnud , kuid igal oma piir kus hea ja kus halb. Aga eks igal oma arvamus lihtsalt kui kunagi näed mõnd tuunitud Audit või Bmw-d , ära hakka kohe jamama oma nõuetega kummide või tulede kohta .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Laup. Sept. 09, 2006 8:49 am    Teema: Vasta viitega

korravalvurite autod ka ju moditud, eriline värvikombinatsioon ja vilkuvad ja inisevad tulukesed,ning osadel ka elektroonikat sisse installitud jne.
kuigi jah,kes aretab põhjavalgustust, kes katusevalgustust...
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kre
Aktiivne külaline


Liitunud: 1 Juul. 2006
Postitusi: 94

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 10, 2006 1:48 am    Teema: Vasta viitega

Ahhjaa ja mul tuli meelde, et mingi aastake tagasi, oli teema peategelasega probleeme reit.ee-ga, seal kutsuti isegi kommentaare pannud kutid tema isiklikku kabinetti!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pahtlikunn
CCV Guru


Liitunud: 22 Märts 2006
Postitusi: 1367
Asukoht: salo

PostitusPostitatud: Püh. Sept. 10, 2006 11:01 am    Teema: Vasta viitega

kle post masinist mida iganes ............
_________________
https://www.facebook.com/Pahtlikunn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
skylineGTT
Satub siia tihti


Liitunud: 15 Mai 2006
Postitusi: 200
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Sept. 12, 2006 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kle Juhan, tõmma siit viljandist parem uttu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
rain290
Vana tuttav


Liitunud: 10 Sept. 2006
Postitusi: 328
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Sept. 18, 2006 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

skylineGTT kirjutas:
Kle Juhan, tõmma siit viljandist parem uttu!

rahu ainult rahu
ära saada teistele maakondadele kurja kaela
_________________
Vene riistad, USA riistad, ikka Taivaanis tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024