open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

"Lugu"
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 7:05 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Esm. Märts 27, 2006 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Märts 28, 2006 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Teis. Märts 28, 2006 7:22 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 29, 2006 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 29, 2006 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos
_________________
puudub


Viimati muutis seda -vtec- (Kolm. Märts 29, 2006 9:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 30, 2006 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 01, 2006 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 01, 2006 11:51 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Eix
Aktiivne külaline


Liitunud: 8 Märts 2006
Postitusi: 99

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 01, 2006 6:37 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Apr. 02, 2006 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Eix
Aktiivne külaline


Liitunud: 8 Märts 2006
Postitusi: 99

PostitusPostitatud: Esm. Apr. 03, 2006 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teen ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Apr. 04, 2006 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Eix
Aktiivne külaline


Liitunud: 8 Märts 2006
Postitusi: 99

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 05, 2006 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 05, 2006 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 05, 2006 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti!
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 05, 2006 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 06, 2006 1:26 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isiklikku top kümmet
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Eix
Aktiivne külaline


Liitunud: 8 Märts 2006
Postitusi: 99

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 06, 2006 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isiklikku top kümmet. Esimesed kolm olid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 06, 2006 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isiklikku top kümmet. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Nelj. Apr. 06, 2006 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isiklikku top kümmet. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Eix
Aktiivne külaline


Liitunud: 8 Märts 2006
Postitusi: 99

PostitusPostitatud: Reede. Apr. 07, 2006 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isiklikku top kümmet. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan.EMT ostis rate
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 08, 2006 11:07 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isiklikku top kümmet. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan.EMT ostis rate ära ning wolf
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 08, 2006 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isiklikku top kümmet. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan.EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 08, 2006 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Laup. Apr. 08, 2006 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Eix
Aktiivne külaline


Liitunud: 8 Märts 2006
Postitusi: 99

PostitusPostitatud: Püh. Apr. 09, 2006 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Apr. 16, 2006 11:30 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Apr. 18, 2006 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Hõljuk
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 672

PostitusPostitatud: Teis. Apr. 18, 2006 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 19, 2006 11:17 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Apr. 19, 2006 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Mai 16, 2006 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki. Raisk lõin varba ära
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Mai 16, 2006 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki. Raisk lõin varba ära aga hakkan vist
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
segusilm
Aktiivne külaline


Liitunud: 30 Apr. 2006
Postitusi: 32
Asukoht: Paalalinn

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 17, 2006 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki. Raisk lõin varba ära aga hakkan vist puulehti korjama muidu
_________________
Skoda Octavia diisel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 17, 2006 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki. Raisk lõin varba ära aga hakkan vist puulehti korjama muidu varvas ikka valutab
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
alar
Aktiivne külaline


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 45
Asukoht: viljandi, männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Mai 17, 2006 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki. Raisk lõin varba ära aga hakkan vist puulehti korjama muidu varvas ikka valutab ja tahab varsti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kolk
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2006
Postitusi: 91
Asukoht: Viljandi, Männimäe

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 31, 2006 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki. Raisk lõin varba ära aga hakkan vist puulehti korjama muidu varvas ikka valutab ja tahab varsti korralikku viinakompressi saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 31, 2006 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki. Raisk lõin varba ära aga hakkan vist puulehti korjama muidu varvas ikka valutab ja tahab varsti korralikku viinakompressi saada. Jõudsin just töölt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Torch
Aktiivne külaline


Liitunud: 16 Mai 2006
Postitusi: 48
Asukoht: Peetrimõisa/Uueveski.

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 31, 2006 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki. Raisk lõin varba ära aga hakkan vist puulehti korjama muidu varvas ikka valutab ja tahab varsti korralikku viinakompressi saada. Jõudsin just töölt aga midagi on valesti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Esm. Juul. 31, 2006 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki. Raisk lõin varba ära aga hakkan vist puulehti korjama muidu varvas ikka valutab ja tahab varsti korralikku viinakompressi saada. Jõudsin just töölt aga midagi on valesti, sest kotid sügelevad
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kolk
Aktiivne külaline


Liitunud: 29 Juul. 2006
Postitusi: 91
Asukoht: Viljandi, Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Aug. 06, 2006 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada sama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo, kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" - Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesemata pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt kilo viinereid, et peale nende ära pläraläraleenule liiga tee. Teel ikka külla vastas Anatoli ja läks kotte sügades lõuna poole Maali juurde. Maali on narkomendi fallose otsast tüki ära hammustanud. See tõota midagi head Maalile, kui just narkomendile uus fallos ei kasva. Aga telk võib niisama ka püsti seista ei pea ju kõrvade peal hüppama ja mehi passima. Muidu viimati kui mehi vaatasin hakkasin mõtlema, et mida vittu - Alan häkkis reiti! Ja tegi meestest isikliku top kümne. Esimesed kolm olid: Oksmaa, Farmi Gabriel ja NoID ehk Jaan. EMT ostis rate ära ning wolf bänniti sealt, sest no jutu poolest paistis tegu olevat väga majja poisiga. Bljaat jõudsin just litsimajast tagasi. Nüüd tuju hea ja ma arvan, et lähen mõnust lõhki. Raisk lõin varba ära aga hakkan vist puulehti korjama muidu varvas ikka valutab ja tahab varsti korralikku viinakompressi saada. Jõudsin just töölt aga midagi on valesti, sest kotid sügelevad. Sellest hoolimata hakkan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024