open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

"Lugu"
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Laup. Märts 18, 2006 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
noID
Satub siia tihti


Liitunud: 11 Märts 2006
Postitusi: 218
Asukoht: Uus tn.38

PostitusPostitatud: Laup. Märts 18, 2006 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Laup. Märts 18, 2006 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Laup. Märts 18, 2006 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 19, 2006 12:43 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani.
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="kaspar"]Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="RealGSM"]Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ax
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 310
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada
_________________
Osta Audi ja remontimist naudi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ax
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 310
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide
_________________
Osta Audi ja remontimist naudi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ax
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 310
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Esm. Märts 20, 2006 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo:
_________________
Osta Audi ja remontimist naudi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Teis. Märts 21, 2006 1:40 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Märts 21, 2006 2:19 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Teis. Märts 21, 2006 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Teis. Märts 21, 2006 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Teis. Märts 21, 2006 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 22, 2006 1:14 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 22, 2006 3:14 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleemie üle
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 22, 2006 7:01 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 22, 2006 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Kolm. Märts 22, 2006 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see.
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sake
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 514
Asukoht: Tallinn, Viljandi, Haapsalu

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 23, 2006 11:28 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 23, 2006 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse,
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Nelj. Märts 23, 2006 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Reede. Märts 24, 2006 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
-vtec-
Vana tuttav


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 354
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede. Märts 24, 2006 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest see ilus ei
_________________
puudub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Reede. Märts 24, 2006 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei
olnud Juku pesematta pee.
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Laup. Märts 25, 2006 11:08 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei
olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike,
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Laup. Märts 25, 2006 11:55 am    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei
olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Märts 25, 2006 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei
olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Laup. Märts 25, 2006 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei
olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Laup. Märts 25, 2006 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei
olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Laup. Märts 25, 2006 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei
olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
masinist
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 401
Asukoht: mujal

PostitusPostitatud: Laup. Märts 25, 2006 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="jax"]Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei
olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga
_________________
C4 q, Golf 1, Lada 1200, Riga 1, Riga 3, Riga 4, Riga 7, Riga 22, Riga Mini, Erkkola mopo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei
olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kristjan
CCV Guru


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 758
Asukoht: Tartu/Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest
_________________
Lepmets & Nõges Law Firm
Jõe 13, 50104 Tartu, Estonia
www.lepmetsnoges.eu


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
RealGSM
Vana tuttav


Liitunud: 14 Märts 2006
Postitusi: 939
Asukoht: Männimäe

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi
_________________
Iga auto muutub ükskord Opeliks, nõnda olen nüüd Opeli omanik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jax
Vana tuttav


Liitunud: 7 Märts 2006
Postitusi: 482
Asukoht: Viljandi; Uueka kant

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi
_________________
56623268
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Püh. Märts 26, 2006 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Sügan kotte mõnuga, nii vasakut kui paremat, siis aga näen oma akna all seismas tuunitud Trabanti, selle roolis narkomenti, nüüd tuleb ruttu kotid rahule jätta ja õlleklaasid täita, sest naabri Malle on ukse taga, kaasas liitrine Lauaviin. Pohhui see tegelikult, sügan kotte edasi...valus hakkab juba. Äkki läbi ukse sõitis narko ment, kuid ta eksis seekord aadressiga õnneks, uks on nüüd täiesti katki, pohh see uks, sest on ju jõuluvana korstnas kinni. Kas on jõulud? Bljaat need seened ongi need, mis, kes, kus, kellega...okei, puruks olen. Kainet juhti oleks Mardile vaja. Streetrace'le peaks ka paraolümpial koha leidma, et orbikutel olex ka võimalus end Stallone moodi tunda. Raisk, mul läks kaduma üks ratas, oh sa mätas!!! Ja nyyd sügan suurest masendusest kõrvaauku, mis täis vaiku , millest eile tegin mitu kõva pauku. Muidu eile vaatasin mtv-st jackassi, päris põnev oli jälgida kuidas üks tüüp püksid täis sittus aga see on poisike selle kõrval, kui Cartman oma nelikveolise kolmikveoliseks tegi ning noID seda proovides julma kajakat pani. Stallone pani narkomenti ühes filmis ju, või olen äkki millestki valesti aru saanud, arvatavasti pani ta tavalist jorssi, õnneks oli ligidal Anatoli-Ivan Varbavahe, kes tahtis saada saama heaks rallimeheks, kui seda oli vana hallipäine Raide. Tegelikult tahtsin rääkida täna sellise loo: kuidas mulk kord hullu pani, nimelt oli ta nimeks Juku ja ta ema kurtis suure hapu oblikaga tekkinud probleeme üle, jälle Juku ennast täis sittunud, iga tund juhtub see."Miz ziin haizeb?" Juku pesematta perse. Oiii, kole unenägu oli see, sest ilus ei olnud Juku pesematta pee. Väljas paistab päike, aga metanoolisõber Fedja võttis seekord nitrometaani, aga samal ajal toimus vastemõisas streetrace, kus juhtus üks silindrinahk oma sääreväristajaga niisama pead kratsima. Homme ma aga, võtan 5 kopkase ja teen sellest lennuki endale, siis lendan Stallone moodi ära kaugele poodi ja ostan sealt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024