open
 KKK   Otsi   Liikmete nimekiri   Kasutajagrupid   Registreeri   Profiil   Kontrolli, kas on uusi sõnumeid   Logi sisse 

Udutuled

 
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 06, 2007 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

tahaks loota , et antud auto juht ei kasuta valgel ajal või siis pimedal ajal lähitulesid ja udutulesid koos , nagu pildil näha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 1:30 am    Teema: Vasta viitega

alopex kirjutas:
tahaks loota , et antud auto juht ei kasuta valgel ajal või siis pimedal ajal lähitulesid ja udutulesid koos , nagu pildil näha.


Kle alesma...kas sul midagi targemat pole teha kui kogu aeg mingeid seadusi taga ajada ja igat asja norida mis pole sinu arust seaduse poolt lubatud?viimati lugesin su postitust kus arvasid et kasutaja "pahadeplaneedi" autol ei tohiks number stange küljes olla....las kodanik sõidab nii nagu tahab....ise teab ju kas saab trahvi või mitte.....igast sinu postitusest võib välja lugeda et oled tüüpiline autokooli õpetaja....kuid see pole õige koht oma õpetusi jagada...need kes siin juhilube omavad teavad kuidas sõita võib ja mitte! Niet vaata et sa ise ikka sedaust järgikisid ex!


to "Herx" : sry for OT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 3:29 am    Teema: Vasta viitega

vip001 kirjutas:
alopex kirjutas:
tahaks loota , et antud auto juht ei kasuta valgel ajal või siis pimedal ajal lähitulesid ja udutulesid koos , nagu pildil näha.


Kle alesma...kas sul midagi targemat pole teha kui kogu aeg mingeid seadusi taga ajada ja igat asja norida mis pole sinu arust seaduse poolt lubatud?viimati lugesin su postitust kus arvasid et kasutaja "pahadeplaneedi" autol ei tohiks number stange küljes olla....las kodanik sõidab nii nagu tahab....ise teab ju kas saab trahvi või mitte.....igast sinu postitusest võib välja lugeda et oled tüüpiline autokooli õpetaja....kuid see pole õige koht oma õpetusi jagada...need kes siin juhilube omavad teavad kuidas sõita võib ja mitte! Niet vaata et sa ise ikka sedaust järgikisid ex!





to "Herx" : sry for OT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 11:45 am    Teema: Vasta viitega

Oige jutt vip-i poolt ja teame ju ka et udutulesid voib kasutada halva nahtavuse korral ning alopex lykka ymber vaide et pimedas praegusel ajal me naeme hasti
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, ma sõidan pimedal ajal 24/7 koos udutuledega, 90% inimestest sõidavad. Trahvi ei tehta ning harjunud, so whats the problem
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 5:54 pm    Teema: Vasta viitega

Mujal linnades tehakse trahvi ka, tallinnas ma ei soovitaks eriti sõita nii.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

Suhteliselt vähe ikka ... Ma ei oskagi ilma enam sõita, et teeääred oleks valgustamata :D
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
KalevGSi
CCV Guru


Liitunud: 17 Apr. 2006
Postitusi: 1838

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Peale selle, miks on see keelatud üldse, et udutulesid ei või kasutada. Minu jaoks võib maanteel näiteks vähe niiskem õhk ka uduna tunduda. Ja üldsegi mind ei häiri kui kellegil need all põlevad. Ei hakka nagu silmi häirima. rohkem häirivad reguleerimata tuled ja xenonid. Ma olen oma arvamuse öelnud ja veidi vale teema ka kus seda arutleda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Udukaid ei või linnas üldse kasutada. Ja ma ei saa aru, mis tuled teil autodel ees on, kui udukad neist üle näitavad? Mine ostke normaalsed pirnid omal tuledesse ja laske ära reguleerida, siis näitavad normaalselt. Ja vw klubi foorumis oli ka selline teema ja seal keegi tark rääkis, et tegelikult nt maanteel sõites udukateda siis need hoopis segavad teid, et peegelduvad teile silma kuidagi, seega ainus põhjus miks neid kasutada on see, et siis näeb auto vingem välja. Mul olid sapperil ka udukad ees, neid kasutasin vaid korra pika aja jooksul ja siis ka maanteel ning siis oli ka udu kohati. Ja noh, tegelikult pole mul nende udukate vastu midagi, mis on õigesti reguleeritud (ei sära näkku), kuid enamus, kes ise lisatuled ettepanevad, ei reguleeri neid ja paratatamatult paistavad nad otse silma.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Olen sellega nõus, et seadusest ei saa alati hoida kinni nagu PIME SEINAST , aga kui elemetaarsete reeglite kohta öeldakse keda segab,ära nori, 90% sõidab(huvitav ,kes selle % kindlaks tegi) jnejne siis järelikult on tegemist ohtlike juhtidega.
Iga autojuht peaks teadma 3 asja: 1.Sinust on paremaid juhte 2.Sinust on kehvemaid juhte 3.Liikluses ei ole eksimatuid juhte.

Kindlasti on ccv koht ,kus jagatakse igasugu õpetusi ja miks -mitte harida mõnda meest(naist)ka liikluseeskirja poolt.

NB! Kui saate kokku 5-10 inimest , või teile teha 50 minutilise loengu tulede õige kasutamise kohta ja seda tasuta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

mind kyll näitex häirivad linnas autodel peale pooltulede muud lisatuled. pimedas on niigi raske märgata linnas inimesi ja kui auto tuleb vastu ja igasugu muud tuled ka põlevad siis ikka suht vastik sõita. Muidugi õiged udutuled eriti ei sega a muud jubinad seal ees nn udutuled tulex kyll maha kakkuda kui põlevad linnas koos muude tuledega. osta v vägisi hella 3000 ette ja kui vasttulev auto ikka sõidab oma f...ng tuledega ja need pimestavad siis panexin kyll põlema ja mul savi kas näeb v mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kessu
Satub siia tihti


Liitunud: 16 Apr. 2006
Postitusi: 135
Asukoht: paalalinn

PostitusPostitatud: Püh. Jan. 07, 2007 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

alopex kirjutas:
Olen sellega nõus, et seadusest ei saa alati hoida kinni nagu PIME SEINAST , aga kui elemetaarsete reeglite kohta öeldakse keda segab,ära nori, 90% sõidab(huvitav ,kes selle % kindlaks tegi) jnejne siis järelikult on tegemist ohtlike juhtidega.
kas tead, onu alopex, kes linnas ohtlikud juhid on? sinu autokooli õpilased, kellel lubatakse linnas 25 km/h sõita....mis viga? hoiate kütet kokku? Kui mina õppisin, siis mul küll ei lastud niiviisi venida ja liiklust takistada ja tehti selgeks, et ka selline sõiduviis on ohtlik...võtke ükskord ometi mingisugused meetmed kasutusele ja tõstke kiirust vähemalt 40-ni....
_________________
Mehed on nagu parkimiskohad- paremad on juba võetud ja ülejäänud on invaliididele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 1:44 am    Teema: Vasta viitega

See eelmine jutt on natuke teemaväline, kuid see on Su enda viga kui ei suuda aelgasema auto taga kannatada natuke maad närvi minemata. Nagu Viljandi oleks mingi CITY, pead tal pool tundi taga sõitma. Seda võid Tallinna autokoolidele tulla rääkima.

Aga tulede kohapealt olen nõus kõikide nendega, kes on nende udutulede vastu. Ostke tõesti paremad pirnid. Või kui arvata, et nendest maantee peal nii palju kasu on, siis pange paar lisatuld oma autole ette, mis süttivad siis kaugtulede lülitamisega või erali lülitiga kui teisi autosid vastu ei tule.
Edevad on need tulekesed küll aga teinekord ajav mindki jubedalt marru.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 6:22 am    Teema: Vasta viitega

tegelt käis jutt ju herxi passati tehase udukatest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teet001
Vana tuttav


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 839
Asukoht: London, United Kingdom

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 7:31 am    Teema: Vasta viitega

parandaks et a6
_________________
Taevas mind ei taha ja põrgu kardab,et võtan juhtimise üle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 8:37 am    Teema: Vasta viitega

Eh, rõõm näha , et teema pakub huvi ja on ka peaga mõtlevaid kirjutajaid

Kessu kirjutas:
Tsiteerin::
kas tead, onu alopex, kes linnas ohtlikud juhid on? sinu autokooli õpilased, kellel lubatakse linnas 25 km/h sõita....mis viga?


Siin on tegemist vist 8 maailmaimega - sündinud rool peos
Aga eks ta ole , algul 25km/h , aga kui load käes ja juba natuke sõidetud , siis enam ei jõua ise ka maanteel neile järele.
p.s. Kui keegi on teinud uurimust , et autokooli õpilased on ohtlikud , siis võiks selle uurimuse avalikustada ja ehk ka Eest riik saaks siis teda , miks meil hukkub 200 inimese ringis aastas, vigastada saab üle 3000 ja liiklusõnnetusi on üle 2000.
http://www.mnt.ee/atp/?id=2884
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alex
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1128
Asukoht: Tallinn-Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 9:49 am    Teema: Vasta viitega

vamps kirjutas:
see on Su enda viga kui ei suuda aelgasema auto taga kannatada natuke maad närvi minemata.
Vaata mina töötan autojuhina ja mul on üle 50 kliendi iga päev.mul ei ole aega uimerdada ja venida iga ühe järel.ajab ikka sita keema küll kui mõni ei saa ristmikult 10 minuti jooksul minema.kurat kohaltvõttu võiks ikka platsi peal harjutada.keegi pole sündinud rool peos aga elementaarsed asjad võiks ikka tihedast liiklusest eemal ära õppida.minul näiteks ei lubatudki sõita linnas aeglasemalt kui 40.võiks vähemalt suurtematest tänavatest eemale hoida kuni kohaltvõtt selge ja kannatab juba vähemalt 40 sõita!
_________________
BMW 318Ci
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ax
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 310
Asukoht: Peetrimõisa

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 10:26 am    Teema: Vasta viitega

Rahu ainult rahu... säästke oma närve ja tundeid!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Herx
Satub siia tihti


Liitunud: 7 Apr. 2006
Postitusi: 142
Asukoht: sammuli

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

hmm....njaa mina enam ei kasuta udukaid linnas kuna hea sõber viki sai juba mendi käest hoiatada ja trahvi ei tahaks kah saada mingite tulede pärast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

udukate trahvimise koha pealt niipalju et minu autol asuvad suures laternas sees ja kes teeb kindlaks mulle vastu soites mis mul nyyd polevad,ja vamps ehk vambo ma ei kujuta ette kuidas sa yldse nende golfi seasilmadega nt Tln-tartu mnt praegusel ajal nt kella 18-paiku soita saad,arvan et venid ikka kovasti
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kahju on lugeda, et ei taheta aru saada , et valede tuledega sõites (ka seistes) põhjustad sa ebamugavusi vastutulevatele juhtidele. Ikka ja jälle otsitakse põhjust enda (oma sõbra) tegevuse õigustamiseks.
Nagu Kaspar kirjutas , on udukatest tegelikult ikkagi väga -vähe kasu. Pigem on tegemist auto ilusamaks tegemisega.

Udutuled näitavad auto ette kuskil 25-30 meetrit, sõites kiirusega 90km/h läbitakse see vahemaa ligikaudu 1 sekundiga.
Mõelge , kui nüüd udutulede valgusvihku ilmub taksitus , siis mida sa teha jõuad???
Arvan ,et sa ei jõua appi ka karjuda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
leits
Vana tuttav


Liitunud: 9 Nov. 2006
Postitusi: 801
Asukoht: S-Jaani

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

Jälgi mõnikord sõites, autod mis omavad udutulesid (eraldi, pean silmas originaale), siis 90% need ka põlevad. Anyway ma ei tea, maanteel ikka ilma hakkama eriti ei saa. Ja õesti pigem häirivad need rohkem, kes on nö "ühe silmaga", ning reguleerimata tuledega. Originaalid, korralikud udukad ei tohiks küll maanteel kellelegi näkku särada, see on küll puhas umbluu.

Mis puutub linna, siis sellega olen nõus, et sela udukad ei peaks põlema. Need tõesti häirivad. Samas ise olengi mõnikord peale unustanud

Kuna endal autokoolist üle aasa möödas siis küsiks ühe küsimus herr alopexilt. Nimelt päevasel ajal, lykkan gabariidid peale + udukad põlema. How da ever poliic aru saab, kas mul on need päevatuled v udukad`?
_________________
Tahad Paintballi mängida? Võta ühendust:
1)leits ät ozkpaintball.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 08, 2007 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

leits kirjutas:

Kuna endal autokoolist üle aasa möödas siis küsiks ühe küsimus herr alopexilt. Nimelt päevasel ajal, lykkan gabariidid peale + udukad põlema. How da ever poliic aru saab, kas mul on need päevatuled v udukad`?


Udutule klaasil on märge, et see on udutuli!
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 1:01 am    Teema: Vasta viitega

See on küll täiesti loll jutt,et vähe kasu on . Kõik oleneb ikka udukast ja auto enda tuledest.

Jah, ma tean,et mõnedel - eriti uuematel sealhulgas ei näita udukas enam mitte midagi - siis on tõesti seda üsna idiootne kasutada. Aga vanematel autodel kus on tuled omadega suht ära vaevalt,et keegi sul paari kilo eest uusi tulesid ette ostma hakkab. Isepandud udutuled annavad ikka üsna palju juurde. Enda ühel passatil on lisa kaug ja lisa lähituled + tutikas esiklaas. Muidu ei näinud üldse sõita. Eks neid näiteid võib sitaks otsida. Mõnedel autodel on head tuled ja mõnedel mitte. Samas teine sama aasta auto on vägagi normaalsete tuledega.

Ja loomulikult on ka ilus nendega sõita. Ise sõidan ka camaroga suvel kindlasti. :) Isiklikult kah ei häiri nagu udukate valgusvihk. Arvan,et rohkem põhimõtte pärast on see jutt,et julmalt häirib.


See kui udukas on lähituledega sama klaasi taga ala mersudel seda ei võta üks tont ka kinni mis sul seal põleb. See on nagu suht tähenärimine juba,kui keegi selle üle ka mölisema peaks :D


_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 3:09 am    Teema: Vasta viitega

S4 kirjutas:
udukate trahvimise koha pealt niipalju et minu autol asuvad suures laternas sees ja kes teeb kindlaks mulle vastu soites mis mul nyyd polevad,ja vamps ehk vambo ma ei kujuta ette kuidas sa yldse nende golfi seasilmadega nt Tln-tartu mnt praegusel ajal nt kella 18-paiku soita saad,arvan et venid ikka kovasti


Oled sõitnud G2-ga? Miks Sa arvad, et mul mingid SEASILMAD autol ees on? Kui oled G2-e roolis olnud, siis ilmselt mõne sellise, millel natukese nadid pirnid ees. Mina oma tuledega küll tln-tartu mnt-l hätta ei jää. Kui siis ainult sellepärast, et ettejääv auto oma rataste alt mingit pläusti tulede peale keerutab. Aga sellevastu aitab hetkeks seisma jäämine ja ära käsitsi puhastamine, tulede pesurit mu uunikumil pole. Ma oma lähitulede üle ei kurda. Lisaks korralikele pirnidele on mul veel kaks lisatuld, mis süttivad kaugtuledele lülitades ja need on tehasepoolt sinna asetatud. Ka seal on natuke vürtsikamad pirnid sees. Aga kui mõni auto vastu tuleb, siis need kaasliiklejat ei sega, kuna lülitan ikka lähituledele.
Tänan tähelepanu eest
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 9:09 am    Teema: Vasta viitega

Preagustel hommikutel peaks olema autol ees 4 proset - ja seda ka linnas. No absoluutselt ikka ei näe. Ma mitu kuud juba mõtlen,et kunas mulle inimene lambist kuskil auto ette jääb. Isegi täna jalutas 2 naist paala kooli juures lambi kohas üle tee auto ette. Teine ülinärvi ajav asi vs udutuled on teekatte märgistuse puudumine..see on nii JEE asi minuarust eestis... isegi vana-võidu ristist õhtul on väga kerge mööda sõita - mis sest,et ma seal päevas vähemalt 2 x sõidan... ja mööda maanteed ukerdada 10km,et õiget teenurka otsida ka eriti tark tegu pole...

ühesõnaga - eesti liiklus ja teed ja üleüldse seadusandlus longab kõvasti kõiki jalgasid . Sellega peaks mr.alopex küll nõus olema.
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
S4
Vana tuttav


Liitunud: 15 Nov. 2006
Postitusi: 838
Asukoht: viljandi lahedal

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

g2 soitnud kyll omanud isegi sellist seebikat ja neil on ikke paris seasilmad,pean silmas seda millel lisa kaugtulesid pole,olen vurand tallinn-tartut kunagi 5 aastat jutti nii et tean mis seal toimub.
_________________
Sõduautode remont ja keevitustööd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vamps
CCV Guru


Liitunud: 14 Apr. 2006
Postitusi: 1165
Asukoht: Viljandi/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

S4 kirjutas:
g2 soitnud kyll omanud isegi sellist seebikat ja neil on ikke paris seasilmad,pean silmas seda millel lisa kaugtulesid pole,olen vurand tallinn-tartut kunagi 5 aastat jutti nii et tean mis seal toimub.


No aga miks Sa siis ütled, et ma venin seal tee peal? Ise ei teagi mis tuled mu autol ees on aga ikka on vaja midagi öelda. Ütleme nii, et ma seal tln-trt mnt-l oma tuledega hätta ei jää. Vähemalt siiamaani pole jäänd, kuigi ilmad teatavasti sellel talvel just kõige paremad pole olnud.
Aitähh
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
wheezer
Aktiivne külaline


Liitunud: 7 Sept. 2006
Postitusi: 29
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 09, 2007 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

Mind küll siiamaani udutuledega sõitjad häirinud ei ole... Seega ma soovitan neid küll kasutada kui vaja! Isegi plaanin edasi kasutada...


Aga äkki mul 24/7 halb nähtavus... Kust Teie(alopex) teate
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tundmatu99
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 10, 2007 11:13 am    Teema: Vasta viitega

aga mul on udukad kohe tehases tule sisse pandud, ja keegi ei saa vastu sõites öelda, et udukad põlexid (kõik üx tervik)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaspar
Vana tuttav


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 1372

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 10, 2007 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

wheezer kirjutas:

Aga äkki mul 24/7 halb nähtavus... Kust Teie(alopex) teate


Halb nähtavus on piiritletud selgesõnaliselt LE-s minuarust.
_________________
Kõik vajalik autospordiks - www.rallipood.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ivo86
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 280

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 10, 2007 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

(9) Halva nähtavuse all mõistetakse ilmast või muudest nähtustest (udu, vihm, lumesadu, tuisk, hämarus, suits, tolm, vee- ja poripritsmed, vastupäike) tingitud ajutist olukorda, kui vaadeldava objekti nähtavus on taustast eristamatu alla 300 m.

LE
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=927101
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Kolm. Jan. 10, 2007 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

ivo86 kirjutas:
(9) Halva nähtavuse all mõistetakse ilmast või muudest nähtustest (udu, vihm, lumesadu, tuisk, hämarus, suits, tolm, vee- ja poripritsmed, vastupäike) tingitud ajutist olukorda, kui vaadeldava objekti nähtavus on taustast eristamatu alla 300 m.

LE
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=927101



Tekib küsimus kui ajutine see 6 kuud sügist on varsti..
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
wheezer
Aktiivne külaline


Liitunud: 7 Sept. 2006
Postitusi: 29
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 13, 2007 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Täpselt Inferno, seda ma just mõtlesingi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
born62
Vana tuttav


Liitunud: 25 Aug. 2006
Postitusi: 312
Asukoht: Mulgimaa

PostitusPostitatud: Laup. Jan. 13, 2007 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest on asi lihtne ja arusaadav. Kui seadus ütleb, et linnas sõites ei tohi udutuled põleda, siis ei tohi ju. See kes sõidab ei ole selle otsustaja, kas segab ta sellega teisi või mitte. Ja juht kes väidab, et sõidab sellepärast, et paremini näha, ajab mula. Pigem on see ikka edevuse värk. Ka minu meelest on Viljandi linnas tänavad kusiselt valgustatud ja eriti murelikuks teevad ülekäigurajad. Kuid sellegipoolest ei sõida ma linnas udukatega, kuna mind see ei aita, vaid pigem kepin ajusid vastusõitjal. Ärgem olgem egoistid, nii on kõigil lihtsam liigelda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maik
CCV Guru


Liitunud: 6 Märts 2006
Postitusi: 4613
Asukoht: 53739192

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 15, 2007 11:40 am    Teema: Vasta viitega

maanteel ei või ka õhtul sõita udukatega.
Kui just mingit jama alla ei tule..
_________________
Õudukas : Kui su ette satub aeglane liikus ja sõidab sama teed mis sina ,kuni linna lõpuni välja....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 15, 2007 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

mul on aga yx kysimus teemal lisatuled. Ma ple asjaga äste kursis ja olen kuulnud et lisattulede summa ei tohi yletada mingit nr-it v vms. äkki keegi siis oskab seletada palju ja milliseid lisatulesid võib kasutada.( omal vaja klapptuled päevasel ajal asendada päevatuledega ja öösex vaja kaugtulesi kuna usa tuled nagu seasilmad). yhesõnaga milliseid tulesi võin kasutada et saax need nõudmised tõidetud v mida peax vaatama? vastust ootax just hr Alesmalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alopex
Satub siia tihti


Liitunud: 5 Märts 2006
Postitusi: 122
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 15, 2007 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

Lisatulede korral tuleb tõesti lähtuda valgustugevusest.Pole endal vajadust neid olnud paigaldada ja seega pole asjaga väga täpselt kursis aga soovitan lugeda https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=85417 ja vaadata koodi 203.
Kindlasti tasuks konsulteerida ülevaatuspunkti mõne töötajaga.
Siis pole hiljem mõtetut sebimist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartman
Vana tuttav


Liitunud: 10 Märts 2006
Postitusi: 2143
Asukoht: viljandi-männa, paala, viiratsi

PostitusPostitatud: Esm. Jan. 15, 2007 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.kgk.ee/hella/index.php?go=21&grupp=11&PHPSESSID=6bd3d4acc21c791c5671b8ab3f947edd
on kogemusi sellistega kellegil kaugtuledena
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vip001
Vana tuttav


Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 620

PostitusPostitatud: Teis. Jan. 16, 2007 12:41 am    Teema: Vasta viitega

kuiei exi siis priitprg ostis kunagi oma endisele Mazdale sarnased...uuri temalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Car Club Viljandi -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Te ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Te ei saa vastata siinsetele teemadele
Te ei saa muuta oma postitusi
Te ei saa kustutada oma postitusi
Te ei saa hääletada küsitlustes


Vajutage siia, et minna tagasi klubi esilehele

Car Club Viljandi © 2024